Terneuzen valt stil in Nieuwdorp PZC Van der Lee naar Griekenland Boot en Van de Ven onbevangen naar WK Van Hoof ontmoet Van de Sande in tennistoernooi DOS Oostkapelle profiteert in Borsele Sloepoort Cup van remises zondageersteklasser Zeezwemtocht sterk bezet uitslagen agenda woensdag 9 augustus 2006 door Pieter van Klinken NIEUWDORP - Net als vorig jaar beëindigde Terneuzen de poulefase van de Borsele Sloepoort Cup in Nieuwdorp on geslagen. En net als vorig jaar eindigde de ploeg van trainer Ar- dian Lekaj als tweede. „Je moet wel winnen", sprak hij met kennis van zaken. Oostka pelle deed dat wel en werd eer ste. Terneuzen begon nog goed aan het toernooi. Direct mochten de twee favorieten tegen elkaar aantreden. Terneuzen en Oostka pelle maakten er een aardige pot van, die Terneuzen met 3-1 winnend afsloot. Maar daarna won Oostkapelle twee keer, ter wijl Terneuzen twee keer gelijk speelde. Oostkapelle-trainer Karl Ver gouwen was wel tevreden over het vervolg. Over de eerste wed- strijd: „Je kon zien dat we de af gelopen dagen nogal wat activi teiten hebben gehad. Pap in de benen. Ik vond Terneuzen beter. Maar daarna hebben we het goed opgepakt." De Walchenaren had afgelopen weekeinde een trainingskamp in Limburg. Vergouwen: „En we waren verrast dat het daardoor zo snel een team is geworden. Mét een snel herkenbare speel wijze." Aanvallend voetbal Oostkapelle wil aanvallend voet ballen en dat lukte goed gister avond. Tegen Terneuzen bleef dat nog beperkt tot een helft van de eerste helft, maar in de twee volgende wedstrijden ging het makkelijker. Dat was welis waar tegen de lager geklasseer de ploegen Heinkenszand en Zeelandia Middelburg, maar toch werden de intenties duide lijk. Hoewel Lekaj graag eerste was geworden, kwam het de trainer niet eens zo slecht uit dat ze de zware finalepoule ontlopen. „We zitten nog maar in het be gin van de voorbereiding. We hebben een aantal nieuwe spe lers en een vrij jonge ploeg. Als je dan te gauw wedstrijden speelt op een hoog niveau, is dat ook niet ideaal. We moeten nog groeien en een eenheid wor den." Vergouwen was het daar niet he lemaal mee eens. „Het is goed voor het niveau. De snelheid van het spel op dat niveau is goed voor de conditie-opbouw. En is dat niveau te hoog, dan kun je in een vijfweekse voorbe reiding altijd nog een tijdje wat rustiger trainen na zo'n toer nooi." Heinkenszand Nog heel even leek het er giste ren op dat er een klein stuntje mogelijk was. Heinkenszand won de eerste wedstrijd met 2-1 van Zeelandia Middelburg en speelde daarna knap 0-0-gelijk tegen Terneuzen. Daardoor ston den Terneuzen en Heinkens zand samen op de eerste plaats. Bij winst op Oostkapelle, zou Heinkenszand wellicht als pou lewinnaar mogen aantreden in de finalepoule. Zo ver kwam het echter niet, maar de ploeg van Raymond Mohr ontpopte zich als sterke outsider. Door de eerste plaats verzekert Oostkapelle zich van een plek in dé finalepoule van zaterdag. Hoek plaatste zich daarvoor maandag al. Vandaag spelen SSV'65, Vlissingen, Goes en Nieuwdorp om de winst in pou le C. door Sven Bakker VLISSINGEN - De loting voor het met één ster gedoteerde na tionaal ranglijsttoernooi op de banen van tennisclub DOS in Vlissingen heeft Dmitri van Hoof en Bart van de Sande aan elkaar gekoppeld. Op papier een mooi affiche, tussen twee top pers uit de Zeeuwse 3-toer- nooien. Van Hoof uit Vrouwenpolder en Van de Sande uit Breskens zijn één van de vele Zeeuwen in het hoofdtoernooi bij de mannen. De als eerste geplaatste Wemel- dinger Frank Clausing speelt zijn eerste partij tegen Danny van Kessel, als derde geplaatst in het 3-schema in Vlissingen. Brian Dijkstra trof het niet bij de loting. De speler van DOS neemt het in de eerste ronde op tegen de als derde geplaatste Freek Tissink. De als vierde ingeschaalde René Lindenbergh (Goes) speelt tegen de met een wildcard toegelaten Raül van den Bedem. Mart Flik- weert uit Breskens ontmoet in de eerste ronde Kaspar Janssen. Een Vlissingse aangelegenheid is de wedstrijd tussen Ferry Son- nemans en Sven Bakker. Middel burger Orestis Molopodis staat Zeeland Open rolstoeltennis mager bezet KOUDEKERKE - Het achtste Zeeland Open rolstoeltennistoer nooi, dat vanaf vrijdag op de ba nen van LTC De Stoof in Koude- kerke is, kampt met een tegen vallend aantal deelnemers. „Ik heb 22 inschrijvingen en dat is bijzonder weinig", vertelt or ganisator Fred Hendrikse. „We zijn ooit begonnen met achttien tennissers, groeiden toen toe naar 45 a 50, maar na de 33 van vorig jaar hebben we nu maar 22 deelnemers." Eén van de redenen voor de da ling is dat het Zeeland Open, een tweesterrentoernooi, dit jaar twee weken later wordt ge houden. Hendrikse: „Een inter nationaal toernooi in Utrecht ging in onze week zitten. Er was geen andere plek meer op de in ternationale kalender. De orga nisatie van dat toernooi heeft ons in december al gevraagd of wij wilden opschuiven. Het ge volg is wel dat we nu tegelijk met een internationaal toernooi in Antwerpen vallen. En dan ge ven de tennissers die deze week in actie willen komen, de voor keur aan een internationaal toer nooi boven een nationaal toer nooi." De hoogst geplaatste spe ler in Koudekerke is Gert Dog ger, die negende op de nationale ranglijst staat. Bij de vrouwen is Judith Sanders, de nummer 17 van Nederland, op papier de beste. Er doen vier Zeeuwen mee aan het Zeeland Open: Roel Dees (Axel), Eline Eenhoorn (Middelburg), Johan Kooman ('s-Heer Arendskerke) en Leon- ne Mastboom (Middelburg). Jeremy Hill in Schotse selectie OOST-SOUBURG - Jeremy Hill (18) uit Oost-Souburg is opgeno men in de voorlopige selectie van Schotland voor spelers on der 19 jaar. De Zeeuw, die sinds vorig sei zoen bij RBC Roosendaal in de A-jeugd voetbalt, maakt deel uit van een selectie van veertig man. Hill werkte gisteren in het Schotse Larges de eerste dag af van een drie dagen durende trai ningsstage. De selectie bestaat voor een groot deel uil spelers van Celtic, Glasgow Rangers, Hi bernian, Liverpool en Manches ter United. De groep, waarvan nog ongeveer de helft moet af vallen, bereidt zich voor op het WK voor junioren. vandaag tegenover Tim Storms. Bij de vrouwen mag Karlijn Ag- ten flink aan de bak. Zij speelt tegen Dorian Driessen, de beoog de finaliste in Vlissingen. De lo ting koppelde de Zeeuwen Mar jan Ganseman en Mandy Wol- fert aan elkaar, net als Merlyn Atoon en Eva Hartog. Caro Schuitema speelt tegen Carmen Delsasso. De winnaar van die wedstrijd kan aan de bak tegen de als eerste geplaatste Afke Hartog. Stephanie Pauwels uit Vogelwaarde moet het opnemen tegen Marjolein Theeuwen en Sophie de Schepper moet zien af te rekenen met Jeanine Gra- be. Brian Dijkstra moest gister avond in de 3-categorie flink aan de bak tegen Mart Flik- weert. Nadat hij de eerste set met 6-2 in de wacht gesleept had, trok Flikweert het tweede bedrijf met 6-4 naar zich toe. In de derde set nam Dijkstra met 6-1 revanche voor het verlies van de tweede set. Een andere spannende driesetter was die tussen de als tweede geplaatste Freek Tissink en Stefan Ver voort. In de door lange rally's ge kenmerkte partij bleek Tissink in die tiebreak van de derde set de koelbloedigste: 5-7, 6-4 en 7-6. Moment uit de wedstrijd tussen Zeelandia Middelburg (gestreepte shirts) en Oostkapelle. van onze sportredactie GOES - Rinus van de Ven uit West-Souburg en Mark Boot uit Burgh Haamstede staan ko mend weekeinde in Finland on bevangen aan de start van het WK motorcross voor junioren. Voor Boot is het zijn eerste ju nioren WK, voor Van de Ven zijn laatste. In het verleden begon Rinus van de Ven vol ambitie aan het WK. Hij achtte zich vaak kanshebber op een medaille en zat er inder daad steeds dichtbij. Twee keer werd hij vierde, een keer in de 85cc en een keer in de 125cc. Die tweede keer reed hij tot twee ronden voor het eind aan kop, maar een mechanisch def- fect voorkwam dat hij zich we reldkampioen mocht noemen. „Daar denk ik nog wel eens aan terug", gaf Van de Ven gisteren kort voor zijn vertrek naar Van- taa toe. Hij reist met vader, moeder en zusje eerst 1500 kilometer naar Zweden naar de veerpont, die maakt een tocht van 17 uur naar Helsinki, waarna het nog 17 ki lometer is naar het circuit. Bij de wedstrijden in Vantaa ziet Van de Ven wel waar het schip strandt. Hij is inmiddels volledig genezen van de vele blessures die hij dit jaar opliep, maar de conditie is nog lang niet optimaal. Onder druk „Ik ga mezelf niet onder druk zetten door hoge verwachtingen uit te spreken", zegt de Soubur ger, die zich volgend seizoen se nior mag noemen. „Dat zou ook niet reëel zijn gezien mijn condi tie. Ik kijk van dag tot dag, van wedstrijd naar wedstrijd. Ik moet eerst maar eens zien de trainingen door te komen." Mark Boot (14) maakt zijn WK-debuut in de klasse 85cc. Het idee om mee te doen ont stond in Spanje tijdens een trai- ningstage bij de veertienvoudi- ge wereldkampioenen Harry (4) en Stefan Everts (10). Vader Eddy Boot: „Het wordt in één weekeinde beslist en dat is interessant. Als het meerdere wedstrijden zijn verspreid over de hele wereld is het gewoon niet op te brengen. Niet alleen vanwege het geld maar ook van wege de tijd. Ik heb een motor zaak en die moet zaterdags draaien." Mark Boot vindt het een gewel dige uitdaging om mee te doen. Zijn voorbereiding was uitste kend. In Gemert en in Valkens- waard liet hij ondanks veel pech een uitstekende indruk achter. Momenteel gaat hij aan de lei ding bij de strijd om de nationa le titel in de klasse 85cc grote wielen. Mark Boot: „Ik hoop op de wat zachte ondergrond van Vantaa in elk geval door de kwa lificaties te komen. Over het ver loop van de wedstrijd zelf heb ik geen idee. Veel Europese rij ders ken ik nog van Gemert en Valkenswaard, maar er doen ook Amerikanen mee en daar weet ik niets van." Rinus van Ven ziet wel waar het schip strandt tijdens het WK in Finland. door Bauke Boersma GOES - Illary van der Lee gaat definitief voetballen in Griekenland. De doelman van de Goese zaterdag-hoofdklasser SSV'65 vertrekt mor gen uit Nederland om voor minstens een sei zoen betaald voetbal te gaan spelen bij der dedivisionist Polykastro. Over het salaris en de contractduur waren club en speler het eerder al eens, gistermid dag werden de laatste details van de trans fer beklonken. „Ik ben hartstikke blij dat het rond is", vertelde Van der Lee (21), die deze zomer van de Bredase zondag-hoofd klasser Baronie naar SSV kwam. „Het duurde wat langer dan ik had gedacht en ik was even bang dat van uitstel mis schien afstel zou komen. Maar nu is het ge lukkig toch zover. Ik heb direct de hele fami lie gebeld om het goede nieuws te vertel len." De Bredanaar heeft enorm veel zin in het voetbalavontuur. „Zulke kansen krijg je vol gens mij niet zo veel in je leven en ik pak het dan ook met beide handen aan. Ik ga er voor het eerst op mezelf wonen en dat zal best wennen worden. Maai- het wordt onge twijfeld een heel bijzondere en leerzame er varing. En wie weet wat er in de toekomst allemaal nog van komt." SSV'65-trainer Marco Groeneveld gaat snel aan de slag om een opvolger voor Van der Lee naar sportpark Het Schenge te halen. „Het is voor Illary fantastisch dat de trans fer doorgaat. Maar wij moeten er nu een goe de keeper bij hebben. Ik heb alle vertrou wen in Bart Corstanje, hij is een prima doel man. Maar als er met hem iets gebeurt, moet er een capabele vervanger voorhanden zijn. Omdat het er al een tijdje aan zat te ko men dat Illary zou vertrekken, heb ik hier en daar al wat visjes uitgegooid. En hope lijk levert dat snel resultaat op." OOSTKAPELLE - Officieel is de het zwemtocht vair kapelle naar Domburg geen wedstrijd maar een trimt te water. Toch heeft het zeezwemmen een dusdanig trekkingskracht dat bij voorinschrijving het maxird aantal van tachtig al bijna is bereikt. Vorig jaar rnoesis enkele zwemmers zelfs teleurgesteld worden. De sterkte van de deelnemers mag er eveneens zijn. Fa» riet bij de mannen is de Zeeuwse topper Niek de Kidife uit Zuidzande, die tevens zijn zussen Carmen en Daj meeneemt. Triatleet Remy Vasseur, vorig jaar winnaj van het klassement over drie wedstrijden, kan in de tocü over vier kilometer wellicht in het kielzog van De Rid^ blijven, Verder aan de start staan de Luctor-zwemmers Cyntial Charles Potin, Remco Brinkman, Yaus Lekatottipea Paul van de Driest, Bob Dalmeyer en Esther Brinknm Voor Mare Riemens uit Middelburg is het zwemmen® leuke training voor de Schotsmantriatlon aanstaanden terdag in Kamperland. De start in Oostkapelle is 19.00 uur. De volgende twee zwemtochten zijn op 1635 gustus van Westkapelle naar Zoutelande en op 23 tus van Dishoek naar Zoutelande. Knappe zege van Tim Dees DE LIER - Tim Dees uit Tholen heeft een fraaie over® l ning behaald in De Lier. De juniorwielrenner van kg Middelkamp reed bijna de hele wedstrijd met twee aak ren aan de leiding en reed het hele veld bijna op een de achterstand. Zijn twee medevluchters, de ploeggenoten Jetse Bole Mitchel Huenders, demarreerden in de finale om beurtes e maar Tim Dees sloeg iedere aanval af en klopte het twee tal in de eindsprint. Middelkampers Christian Kik, S& der Stiegelis en Ferdinand Bogaard reden een in het Belgische Aarsele en werden respectievelijk 5ei n en 10e. ■HHHHHnHHni foto Dirk Jan Gjeltema KNVB-voetbaldagen bij DFS BURGH-HAAMSTEDE - Voetbalvereniging DFS ii Burgh- Haamstede is de nationale bond te hulp geschota en heeft een alternatieve locatie aangeboden voor KNVB-voetbaldagen op Schouwen-Duiveland. Aanvankelijk zou het driedaagse festijn, waarbij zo'n lil C jeugdspelers trainingen krijgen aangeboden, op de velde van Mevo in Zierikzee worden gehouden. Maar daarna d na de droogte van de afgelopen weken, tijdelijk nietoprj speeld worden. In Burgh-Haamstede is dat probleem er niet, waardoor KNVB-voetbaldagen daar vandaag, morgen en ovenw gen wel gehouden kunnen worden. De Meeuwen houdt Ajax Al op 0-3 ZOUTELANDE - Voor 930 toeschouwers konden de vos bailers van De Meeuwen lange tijd gelijke tred hou« met Ajax Al. De Amsterdammers, die onder leiding van de trains Sonny Silooy en en Dick de Groot hun vierde en laats wedstrijd speelden tijdens een trainingskamp in Zoutek de, moesten berusten in een 0-0-ruststand. Na de pain kreeg De Meeuwen een reuzenkans op 1-0, maar nad die gemist was, scoorden Renalde Jongebloet (2x) en Dar ryl Lachman 0-3. Göteborg. EK. Mannen. 100 m: 1. Obikwelu (Por) 9,99, 2. Jepisjin (Rus) 10,10, 3. Osovnikar (Slv) 10,14, 4. Pog- non (Fra) 10,16, 5. Lewis-Francis (GBr) 10,16, 6. Kuc (Pol) 10,21, 7. Chambers (GBr) 10,24, 8. Ostwald (Dui) 10,38. Ver: 1. Howe (Ita) 8,20 m, 2. Rutherford (GBr) 8,13, 3. Loekasjevitsj (Oek) 8,12, 4. Koeznetsov (Oek) 7,96, 5. Gomis (Fra) 7,93. Vrouwen, zevenkamp, eindstand (100 m horden-hoog-kogel-200-ver- speer- 800 m): 1. Kluft (Zwe) 6740 13,35-1,89-14.56-23,86-6,65-46,94-2.14, 95), 2. Ruckstuhl (Ned) 6423 (NR, 13,17-1,83-13,25-24,22-6,51-39,54-2.11,9 7), 3. Schwarzkopf (Dui) 6420 13,65-1,80-14,05-24,99-6,18-51,36-2.11 85), 4. Oeser (Dui) 6376, 5. Blonska (Oek) 6357. Mannen. 10.000 m: 1. Fitschen (Dui) 28.10,94, 2. Martinez (Spa) 28.12,06, 3. De la Ossa (Spa) 28.13,73, 4. Belz (Zwi) 28.16,93, 5. Lebid (Oek) 28.19,14. Perpignan. ZLU-concours. Zeeuwse inkorfcentra: Middelburg (233 dui ven): 1. S. de Vos ('s Heerenhoek) 861 m/m, 2. J. Corré (Kapelle) 844, 3. comb. Westrate/Martens (Kapelle) 828, 4. J. v.d. Graaff (Arnemuiden) 825, 5. F.Jans- sens (Kapelle) 814, 6. H. v.d. Gruiter (Ar nemuiden) 810, 7. W. Muller&Znn (Wil- helminadorp) 809, 8. JC. Hoek (Middel burg) 804, 9. C. Joosse (Nieuwdorp) 798,10. J. Melis (Zoutelande) 798. Terneuzen (129 duiven): 1 J&JP. No- let (Axel) 810, 2, 9 en 10. H. Calon (Hoofdplaat) 808/767/7.62, 3. S. v.d. Velde&Zn (Breskens) 801, 4,5 en 6. R. v.d. Veeke (Westdorpe) 795/777/776, 7. P. de Koster (Clinge) 774, 8. W. Koore man (Ossenisse) 772. Hoogerheide (75 duiven): 3,5,8 en 9. Fl. Steketee (Yerseke) 813/797/786/773, 6. J. v.d. Veeken (Westdorpe) 793). Vlissingen. HZ-toernooi, vijfde ron de: Erenburg (Isr)-Li (Chn) remise, Barua (Ind)-Gurevich (Tur) remise, Dele- marre (Ned)-Krasenkow (Pol) 0-1, lorda- chescu (Mol)-Khmelniker (Isr) remise. Spoelman (Ned)-Nijboer (Ned) 0-1, Ikon- nikov (Rus)-Roeder (Dui) 1-0, Kohl- weyer (Dui)-L'Ami (Ned) 0-1, Stellwa- gen (Ned)-Perez (Cub) remise, Smeets (Ned)-Klenburg (Oek) remise. Henrichs (Dui)-Karasik (Isr) 1-0, Leenhouts (Ned)-Negi (Ind) 0-1 Freeke (Ned)-Garbi- su (Spa), 1-0, Saptarshi (Ind)-Haak (Ned) 1-0, Grochal (Ned)-Schuurman (Ned) 0-1, Navarrete (Spa)-Maas (Ned) 1-0. Stand aan kop: Barua, Ehrenburg, Li, L'Ami, Nijboer, Ikonnikov, Krasenk- wo, Henrichs, Negi 4,5. M. Theeuwen/K. Beks-M. l'Annes Betrancourt/J. Smit 7-5 6-0, S. vanè Eijk/S. Bakker-M. Flipse/R. Flipse 6-1. Kruiningen. Scaldistoernooi. DDI A. Eckhardt/J. Nieuwenhuijse-F Klos'. Meeuwissen 6-2 6-1. DD6: M SchogV van Westen-E. Griep/E. Hofman 6-3L' GD5: C. Bruynzeel/E. de Keijrat Heijnsdijk/P. Bouwer 6-3 6-1. Nieuwdorp. Borsele SloepoortCit Terneuzen-Oostkapell 3-1 (1-01) Hs van Damme 1-0, Mario de Fouw2-0S nan Coban 3-0, Serge Quinten31 landia Middelburg-Heinkenszand J (1-1). Armando Langebeeke 0-1, Je® Boot 1-1, Armando Langebeeke - Oostkapelle-Zeelandia Middelburg (2-0). Davy van Geersdaele 1-0, te ten van Maldegem 2-0, Davy van Ge? daele 3-0. Terneuzen-Heinkenszar:!/ Oostkapelle-Heinkenszand 1-0 (1-0).* jen Pattenier 1-0. Terneuzen-Zeelïó Middelburg 1-1 (1-0). Freerk Koelrr (ed), Gaza Blaise Ambiti 1-1. Eindstand: 1. Oostkapelle 3-6,2."; neuzen 3-5, Heinkenszand 3-4, Zeer dia Middelburg 3-1. Bad Sackingen. ProTour, Rots van Duitsland. Zevende etappe,/ dividuele tijdrit: 1 Voigt (Dui)3S.2I" in 45.03, 2. Bodrogi (Hon) 1.03,3 Ui (Dui) 1.04. Algemeen klassement Voigt 28.24.32, 2. Leipheimer 1.38: Kasjetsjkin 2.23, 4. Goesev (Rus)2.33: Petrov (Rus) 2.57. woensdag Atletiek Westkapelle. Krekenloop. Aanv.-'; 19.30 uur. Afstanden: 2.7 km en 5.4* Inschrijven: Ridderkerklaan te Westt- pelle. Schaken Vlissngen. HZ-toernooi, zesde rt» de. Aanvang 18.30 uur Locatie; Atra Hogeschool Zeeland, Edisonweg, singen. Tennis foto Lex de Meester Lucky Day 4080, d.d. 07.08.2006: 1-4-5-8-17-19-21 -25-29-30-42-43-45-47-5 5-57-69-70-71-79. Vlissingen. Kwalificaties nationaal ranglijsttoernooi. Mannenenkel- spel. Tweede ronde: O. Molopodis-N. Calder 6-1 6-0, M. van den Hurk-S. Bak ker 7-5 6-4, B.J. Prent-M. van der Haven 1-6 7-5 6-4. Vlissingen. Open DOS-toernooi. HE3: G. ter Woorst-Y. Hilkhuijsen 6-1 6-4, F. Tissink-S. Vervoort 5-7 6-4 7-6, M. Kapteijns-C.J. van der Zweep 6-2 4-6 6-3, B. Dijkstra-M. Flikweert 6-2 4-6 6-1. HE4: O. Molopodis-S. Bakker 6-1 6-0. HE6: T. Hulshof-W. Kluijfhout 6-2 6-3. HE7: F. de Jonge-R. Rijkse 6-1 6-2. DE3: D. Brinkman-S, van den Boomen 6-1 6-2, M. Wolfert-C. Schuitema 4-6 7-5 6-1. DE4: B. Pullens-H. Lankhorst 6-3 6-1, M. Snoek-K, Heijdens 6-4 6-2. DE5: S. van der Eijk-F. Haak 3-6 6-0 6-1. DE6: K. de Nooijer-A. Dellebeke 6-4 6-0. DE8: C. Kouwijzer-K. van Sabben 7-6 7-5. DD5: S. van der Eijk/R. Sinke-K. de Nooijer/F. Haak 6-3 6-1, S. van den Boomen/M. Theeuwen-S. van Sabben/M. van Sabben 6-0 6-2. GD5: Nationaal ranglijsttoernooi Leert tennisvereniging DOS te Vlissrc Aanvang: 10.30 uur. Open DOS-toernooi. Locatie te*® vereniging DOS te Vlissingen A» vang: 9.00 uur. Scaldistoernooi. Locatie: tenmsve? ging Kruiningen en Waarde. Aanvï! 15.30 uur. Open jeugdtoernooi. Locatie: vereniging Kapelle. Aanvang: Rabo Mauritshof Open. Locatie: nisvereniging Tiola te IJzendijke. w vang: 13.30 uur. Luctor Bel ting jeugd toernooi tie: tennisvereniging Hulst. Aanvï! 13.00 uur. De Kroon Smashtoernooi 50+. tie: tennisvereniging Smash te Sintn steen. Aanvang: 16.00 uur. Voetbal Borsele Sloepoort Cup. Polls SSV'65, Vlissingen, Goes en N^ dorp. Aanvang: 18.45 uur. Locatie'-' balvelden Nieuwdorp. Vriendschappelijk: Luctor® (19.15 uur). Zwemmen Zeezwemtocht Domburg-O®^ pelle. Aanvang: 19.00 uur of- strand van Oostkapelle. Afsta™?' km. Inschrijven: parkeerterrein t* Duinweg te Oostkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 16