GESLOTEN Mulder binnenhuis PZC 10 ÖGEBR.DOMINICUSBV [flensen ,nl Wegens vakantie vanaf donderdag 3 augustus t/m maandag 14 augustus Meer dan 6000 m2 mOONPlEZIER maandag 7 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Tot ons onuitsprekelijk verdriet is na een kortstondi ge ernstige spierziekte A.L.S. overleden: onze gelief de oudste dochter en zus Annemieke Quaak Sluis, 26-08-'54 Kraggenburg, 04-08-'06 echtgenote van Etiênne Steyaert mama van Jaquelien en Gert Natascha in herinnering Moniek en Bram Sander zus van Marian en Frank Ineke en Berthoo Fred, Rita en Astrid De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 09-08-2006 in de R.K. kerk te Kraggenburg om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats in Kraggenburg N.O.P. Corr. adres Fam. Quaak Dr. Willem Dreesstraat 24 4524 GB Sluis We zullen haar missen en hopen dat ze altijd mooi zal blijven dromen Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve Anneke en onze lieve mama Susanna PieterneHa Koster (Anneke) in de leeftijd van 57 jaar. Middelburg: Teco Slagboom Kees Roos Thijs We zijn heel blij met de mooie herinneringen die we aan je hebben Middelburg, 5 augustus 2006 Correspondentieadres: Punt 23 4332 AB Middelburg De samenkomst zal worden gehouden op woensdag 9 augustus om 12.00 uur in Sociëteit ""De Verge noeging", Gortstraat 30 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de teraardebestelling van Anneke plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Na de teraardebestelling kunt u ons condoleren in Sociëteit"De Vergenoeging" Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Anneke Onze spontane, gastvrije, uitgesproken vriendin is er niet meer. Carol Mart en Liesbeth Gemma en Jan Gijs en Trees Hans en Hilde Ineke Kora en Hans Marjan en Chris Winand en Marleen De hardloper is binnen. De finish kwam heel snel dichterbij. De eindtijd is niet belangrijk, de afstand was te kort. De wedstrijd zit erop. Onbegrijpelijk, onbevattelijk, maar toch is het waar. j Waar 3 weken geleden nog hoop was, is nu leegte. Ondanks je strijdlust en je moed was je niet opgewassen tegen de sluipmoordenaarin je lichaam. Nu heb je rust gevonden waar je zelf om hebt gevraagd. Een moedig besluit, genomen dooreen moedig man. Bedroefd zijn we. Maar ook dankbaar dat er een eind aan je lijden is gekomen. Bedankt datje zo'n fijne man, lieve papa en goede opa voor ons bent geweest. Eddy Tilroe 26 december 1946 t 2 augustus 2006 Vlissingen: Nel Tilroe-Stroo Vlissingen: Edwin en Marjolein Tilroe-Biesbroek Femke, Anouk Vlissingen: Angela en Erik van Dijke-Tilroe Tim Boulevard Bankert334 4382 AC Vlissingen Volgens de laatste wens van Eddy heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden op 5 augustus 2006, Een kind hoort zijn ouders te overleven... Nietandersom. Te vroeg ben je mij op nog maar 59 jarige leeftijd voorgegaan. Rust zacht, lieve Eddy. Je moeder N.A.S. Tilroe-Huijsman Waarom jij, Eddy... Dag broer Dag zwager Dag oom Nelly, Hugo en kinderen Eddy, Veel te vroeg... Dag lieve neef. Oom Adrie en Tante Corrie van Sabben-Tilroe Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij, na een kort stondig ziekbed, afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Eddy Tilroe Vlissingen: Adrie en Ineke Stroo-Lichtenberg Peter Vlissingen: Piet Stroo Oost-Souburg: Joke en Wim Bol-Stroo Remko en Anke, Luca, Kira Yvonne en Stephan 's-Gravenzande: Jaap en Mattie Stroo-Joziasse Arjen Mariëtte Vlissingen: Ineke en Eddy Schets-Stroo Flobert en Ludmila Oostburg: Mart en Marjan Stroo-van Stee Annewil Jolien en Rick Geert Vlissingen: Kees en Diana Stroo-Schipper Ilse en Mario Tom Tot onze grote droefheid is overleden onze lieve neef Eddy Tilroe Op de leeftijd van 59 jaar Zoutelande: C.Janse Koudekerke "de Vliedberg": J.Janse-Janse Zoutelande: A. Janse Enschede: M.K. Janse-Dobbelaar Neven en nichten Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze "oude"baas Eddy Tilroe Wij hebben altijd met veel plezier met hem ge werkt. Wij wensen Nel, Edwin, Marjolein, Angela, Erik en de kleinkinderen heel veel sterkte. Wij zullen proberen ervoorjullietezijn! Medewerkers Tilroe-Optiek: Ko, Joke, Diana en Thérèse Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat op 2 augustus 2006 is overleden onze medebewoner de heer Eddy Tilroe Wij gedenken hem als een aimabel en sympathie ke bewoner die opgewekt door het leven ging. Wij wensen zijn echtgenote, zijn (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit grote verlies. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen We hadden het zo goed. Het is goed zo. Bedroefd maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en trotse opa Willy Gelderland echtgenoot van Wieske de Rooij in de leeftijd van 70 jaar. Vogelwaarde: Wieske Gelderland-de Rooij Amsterdam: Machteld Gelderland en Jerry Krom Joris Almere: Bettina Gelderland en Pieter Kleinjan Vogelwaarde: Roel Gelderland 4 augustus 2006 Wilhelminastraat 2 4581 AS Vogelwaarde De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 10 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaar de (Boschkapelle). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het parochiekerkhof. Gelegenheid tot condoleren is er na de begrafenis in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogel waarde. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Willy We bewonderen je kracht die je leven gaf moedig was je strijd we gaan je missen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze penningmeester Willy Gelderland Zijn toewijding en vriendschap laten mooie herinne ringen bij ons achter. We wensen Wieske en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en Parochievergadering van de personele Unie van de R.K. parochies H. Gerulphus en H.H. Petrus en Paulus Vogelwaarde, 4 augustus 2006 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-penningmeester en mede oprichter van ons Dorpscentrum Vogelwaarde Willy Gelderland Meer dan 30 jaar is hij een zeer kundig en bijzonder waardevol bestuurslid van onze stichting geweest. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur Stichting Dorpscentrum Vogelwaarde Wanneer gij verdrietig zijt Blikt dan opnieuw in uw hart En ge zult zien dat ge weent Om wat U vreugde schonk (Kahlil Gibran) Afgelopen vrijdag is een uniek mens gestorven Kees van den Berge Tholen 10 april 1928 t Tholen 4 augustus 2006 Je was er altijd voor ons Cootje van den Berge-de Groot Ad, Bertie t, Ruud, Gea, Peter Marian, Judith, René en kleinkinderen De crematie zal plaatsvinden op woensdag 9 augustus om 15.00 uur in het crematorium aan de Mastendreef 5 te Bergen op Zoom Teruggegaan naar Moeder Aarde waaruit hij is voortgekomen Groot Verréhof 16,4691 LB Tholen De zon scheen, de vogels floten, zijn bloemen bloeiden en toen werd het stil Geheel onverwacht werd uit het leven, dat hem zo dierbaar was, van ons weggenomen onze zorg zame vader en opa tJc/ouf/jeyiaa Sinds 20 oktober 2003 weduwnaar van Cornelia Schouwenaar-van Dalen in de leeftijd van 80 jaar. Goes: Ad en Ineke Marcel en Saskia Jeroen Kapelle: Sjako en Marion Timo Kabi Wemeldinge, 5 augustus 2006 Correspondentieadres: Beukenstraat 45 4462 TP Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 9 augustus om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de koorkerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd zijn wij allen dat plotseling als laatste van de zes broers f fcAouio c/ura/' is overleden. Namens zusters en zwagers Schouwenaar Familie Schouwenaar A Dieu Je bent niet dood, de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis. Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken je hebt ze nuwantje bent nu veilig thuis. Je bent niet dood, je mag voor eeu wig leven je bent verlost van onvolkomenheid, van pijn en van verdriet. God zal je geven een onbegrensd geluk, in onbegrensde tijd. Je bent niet dood, maar ach, we zullen je missen zoals een mens de meest geliefde mist. De jaren van geluk, zijn nooit meer uit te wissen en ik geloof: "God heeft zich niet vergist Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan Louise Piress Sewoe Galoer (Ind.) 4 maart 1921 Namens de familie: Mevr. P. van Haver Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorg- siroom en met name Coby Moes alsmede naar het personeel en vrijwilligers van het Hospice St. Jans de Casembrool en de artsen Albers en Wortelboer voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Donauring 227 5152 TIC Drunen De uitvaartdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op donderdag 10 augustus om 14.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor afgaand aan de dienst is er daar van 14.00 tot 14.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid in ons hart, maar vol bewondering hoe ze haar lijden heeft gedragen, geven wij kennis van het overlijden van onze mede-bewoonster Catharina Francina de Doelder Aaltje, Jaantje, Annemieke, Irene (woning 29) Simonne, Lucie, Olga, Peter, Nel en Edward (woning 25) Het was fijn om je al die jaren bij ons te hebben en je de zorg te kunnen geven die je nodig had. Rustzacht, lieve Catrien... Brigitte, Marijke, Erica, Ans, Gudrun, Edmee, Brigit, Evelien, Ingrid, Ilse, Ada, Liselotte, Yvonne, Kitty, Els, Wilma, Marco, Nancy, Corry, Lindsey, Luc Clinge, 4 augustus 2006 De afscheidsdienst wordt gehouden in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102B te Hulst op woensdag 9 augustus 2006 om 10.30 uur. Denkend aan onze opoe rSantina, o/t Je gerustheid viel me altijd op in deze chaotische wereld. Ons gebed zal je begeleiden naai'je volgende leven. Rosita Moreno Palma en Eugen Popa Christa, Kees, Jeppe en Jesper Rottier Dankbetuiging Mede namens de kinderen en kleinkinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de steun en het medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader,schoonvader,opa en overopa Pieter Meeuwse Het heeft op ons diepe indruk gemaakt om te er varen hoeveel Piet, niet alleen voor ons, maar voor velen om zich heen betekend heeft. Dit is ons een grote troost. Mevr. D.6. Meeuwse-Lindenbergh Goes, augustus 2006 Voor de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekenhuisperiode en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Jacob Vos willen wij u hartelijk dankzeggen. L. Vos-Dingemanse kinderen en kleinkinderen Zoutelande, augustus 2006 SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZÓRGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeeoozepad 20, «63 A| Goes (0113) 227525 mm |i n g| Vraag ons gratis informatiepakket aan E.?iv|iiiDali®ri«rtProï,ZeauiaiS^ó^rt .j middelburg kromme weele 21-23 tel./fax 0118-614077 VERKEERSOPLEIDINGEN ASSOCIATIE NEDERLAND - EEN AFDELING VAN BOVAO -B- Hoog slagingspercentage in Zeeland (86-90%) Rijden op de nieuwste motoren GRATIS Theorielessen Autorijles Aanhanger (EAB) Motorrijles (heide igorteën) - Gratis gebruik van de nieuwste kledinglijn - Training/Training verhoogde rijvaardigheid (cat. dj - Opfriscursus (cat. A en B) Motorrijles: 20 motorrijlessen examen voertuigenbeheersing examen verkeersdeelneming 795,- Autorijles: le 10 autolessen 225,- Verkeersschool Rene Brasser Voor uw auto- en motorrijlessen 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl leloft Buitenruststraat 20 4337 EH Middelburg Tel: 0118-674010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26