'Meijbooms woedend naar huis Dijkstra wint boeiende tennisfinale Ajax Al rolt VC Vlissingen op: 9-0 Beachvolleybalbroers balen van organisatoren toernooi Vrouwenpolder fe uitslagen agenda 19 i HnnrPietervan Klinken - VROUWENPOLDER - Het ere- divisietoernooi beachvolleybal in Vrouwenpolder had dit week- einde met vijf Zeeuwse deelne mers een feest moeten worden. Sinds 1995 speelden er in de ere divisie niet meer zo veel Zeeuw - 3 en op een toernooi in eigen pro- 1 vincie. Gesteggel over het tijd- Schema bedierf echter de feest- vreugde. Vooral de Goese gebroeders 1 Meijboom beleefden weinig ple- I zier Marijn Meijboom verliet za- 'J lerdag woedend het veld nadat 1 hij in de kruisfinale had verlo- 1 ren, Hij zou om acht uur moeten 'j Speien, nadat hij om half drie 1 voor het laatste in actie was ge- i homen. De tegenstanders Mar- I tin Groenendaal en Jeroen van Zwieten hadden weinig trek zo 1 laat te spelen en vroegen de I broers Thomas en Marijn of zij j op een ander veld op een vroe ger tijdstip wilden spelen. De Meijbooms vonden het geen probleem en gezamenlijk gingen 1 ze naar de organisatie met het verzoek eerder te spelen. Er kwam geen toestemming. Alle - wedstrijden van de kruisfinales moesten op het centrecourt wor den gespeeld. Na een tijdje mokken en nog eens vergeefs vragen bij de orga nisatie besloten Van Zwieten en Groenendaal dan maar niet te II spelen. „We gaan naar huis", zei a Groenendaal. „Wij waren om half een klaar. Zeker met mijn geblesseerde enkel is het niet ideaal zo lang niks te doen. En bovendien zouden we erg laat thuis zijn." 6 Ander veld De broers Thomas en Marijn Meijboom haalden daardoor de p laatste acht en mochten daar- door gisteren op de finaledag verder spelen. „Ik ben blij dat IE we de zondag hebben gehaald", vond Marijn Meijboom. „Laat K dat voorop staan. Maar ik had 19 bever gespeeld en dan mis- schien verloren", sprak hij van achtereen colaatje. Maar op het moment dat hij dat Casper Ovaa en ss Marlon Merison snelste crossers VLISSINGEN - De vijfde club- f cross van de MSV De Uitlaat in Vlissingen werd bij de senioren s:- een spannende aangelegenheid. De deelnemers kwamen in één [jj klasse uit en dat leidde tot een prachtige strijd in beide man- ches. Casper Ovaa trok aan het J langste eind. 1 De Suzuki-crosser uit Oost-Sou- jj burg kreeg het echter niet ca ll deau. Marlon Merison uit Bigge- fi: kerke was de beste 125 cc cou- reurindieldasse. In de eerste manche pakte Ovaa meteen de kop, gevolgd door Martin Boodt uit Vrouwenpol- 6, der en Arno Ruttinger uit 's Hee- kf renhoek. Het duimde een volle ronde voordat Ruttinger kans 4 zag om Boodt voorbij te steken. Éénmaal op die tweede stek be- j, gon hij de achtervolging op i Ovaa. Tegen het eind lukte het bem in de buurt te komen. Ovaa 'l zag het gevaar en vond een twee- Sj dé adem om de aanval af te l1 slaan. Op een eenzame derde en f} vierde plaats reden Martin Stroo uit Oost-Souburg en Me- S" rison. y In de tweede manche verliep de ij: strijd geheel anders. Stroo start- 'lf; te het snelst, gevolgd door Me- (ft rison, Ruttinger en Ovaa. Aan 3i» bet eind van de eerste ronde was de situatie aan de kop hetzelfde j alleen had Ovaa een plaatsje we ten te winnen. 2 Pols 4 Eang duurde de strijd om de koppositie echter niet. Ruttin- §ei' ging in de fout en kwam ten ii* val, Met een pijnlijke' pols gaf jj kij de pijp aan Maarten. Ovaa f: voerde de druk op Stroo op pas- 4 seerde hem in de derde ronde, «b Merison stuurde zijn Honda vak bekwaam naar de derde plaats en was opnieuw de snelste in de 125 cc. Daarachter volgden Ro nald Melse uit Meliskerke en Marco Oreel uit Oost-Souburg. Melse nam in deze manche re vanche op zichzelf want de 27-jarige Honda-crosser kende een beroerde start in de eerste manche. Ju' B'j de 125 cc junioren stak Mark Boot uit Burgh-Haamstede er J met kop en schouders bovenuit. 'n tweede manche wist hij ie dereen één of meerdere keren te dubbelen, Kevin Spruijt uit Meliskerke hield bij de 85 cc de Zeeuwse eer hoog. De 12-jarige crosser mt Meliskerke wist beide man enes succesvol af te sluiten. zei, besloot de organisatie dat de wedstrijd toch maar moest doorgaan op een ander veld. Het duel verliep op de manier waar op de broers de eerste twee wed strijden hadden gespeeld. Het liep niet lekker en ze verloren met 2-1. Woedend waren ze, alle bei. „We waren door, er kon niks meer aan gedaan worden en dan moeten we ineens weer wel spelen", schreeuwde Marijn naar de organisatie. „Ik heb din gen gedronken die ik niet moet drinken voor een wedstrijd", doelde hij op het colaatje. De woede bleef nog lang aanwe zig. En net toen die 's avonds wat gezakt was, ging de tele foon. Marijn: „De organisatie belde. Of we toch nog wilden spelen zondag, want Groenen daal en Van Zwieten hadden zich teruggetrokken. Toen werd ik nog kwader. Nee, we doen niet mee. We willen spelen als we goed genoeg zijn en niet om deze reden. Zeker niet nadat de organisatie zo bezig is geweest. Maar sportief van die jongens vind ik het allerminst." Driesetters Wedstrijdleider Steef van Duin zei dat ze het beachvolleybal in Zeeland willen promoten. „We hebben een barbecue en willen alle topwedstrijden op het cen tre court hebben. Met veel pu bliek erbij. Dat had gekund, maar we werden ineens gecon fronteerd met een hoop drieset ters. Toen bleek dat het pro gramma enorm zou uitlopen, hebben we besloten dat toch op een ander veld moesten worden gespeeld." Marijn Meijboom -had er maar één woord voor over: „Belache lijk." Timko Lokerse speelde met Rick Wiggers, omdat zijn vaste partner Max Backer niet kon spelen vanwege een bruiloft in Sarajevo. Het duo speelde pri ma, maar conditiegebrek speel de Wiggers parten. Hij speelde al een jaar geen wedstrijden en traint nauwelijks meer. In de derde set van de kruisfinale moest hij opgeven, omdat hij kramp kreeg. door Ron de Waal VLISSINGEN - Ook de derde wedstrijd van Ajax Al op Zeeuwse bodem werd gistermid dag in winst omgezet. Op het kunstgras was de kersverse tweedeklasser Vlissingen enkele maatjes te klein voor de Am sterdamse equipe. Uiteindelijk stopte de teller voor de ploeg van trainer Sonny Silooy bij 9-0. Menig trainer zou slecht slapen van zo'n dik pak slaag, maar Ruud Pennings bleef tamelijk nuchter na de 9-0-nederlaag te gen de jeugdige balvirtuozen uit de hoofdstad. „Dit is pas de tweede week dat we bezig zijn en vanaf dinsdag zijn we hele maal compleet. Van een groep die zeven nieuwkomers kent, mag je in dit stadium dan ook nog geen wonderen verwach ten", aldus Pennings. Slechts sporadisch kon de ploeg van Pennings onder de druk uit komen die Ajax Al vrijwel van af het begin oplegde. Na ruim vijf minuten was het echter al raak, toen Mitchell Donald, keeper Wilfred Poleij koppend versloeg: 0-1. Al heel snel werd Vlissingen op een onoverbrugba re achterstand gezet door Musta fa el Kabir (0-2 en 0-3) en door Jan Arie van der Heyden met een wonderschone lob van twin tig meter: 0-4. Vito Wormgoor Jordy Bakker namens Vlissin gen aan de bal in het duel met Ajax Al. foto Ruben Oreel Omdat de Meijbooms niet meer op zondag wilden spelen, moch ten Lokerse en Wiggers als twee de lucky losers toch door naar de finaledag. Daarin konden ze geen potten breken en eindig den als achtste. Vrijdagmiddag ontvingen Rini Boutens en Quinten van de Vrie een aardig telefoontje. Door een paar afzeggingen mochten' zij meedoen in de eredivisie in plaats van in de eerste divisie. De twee Zeeuwen kwamen in een lastige poule, onder anderen bij Lokerse/Wiggers, en kwa men die niet door. Ook de laat ste wedstrijd om de dertiende plaats verloren ze, waardoor de vijftiende plaats hun deel werd. foto Ruben Oreel le-Sloepoort Cup. „Dan hebben we een complete groep en kun nen we op gras spelen." In Heinkenszand werd zaterdag avond op de velden van Luc- tor'88 en Heinkenszand gestre den om de Zeeland Assurantiën Cup. Tamelijk verrassend ging de winst naar zaterdag derde klasser Heinkenszand. In de eer ste speeh'onde speelde Heinkens zand met 1-1 gelijk tegen MOC'17, terwijl Goes met 2-1 te sterk was voor RCS. Heinkens zand hield in de volgende 45 mi nuten RCS knap op 0-0. Op het andere veld ging Goes met 2-1 onderuit tegen MOC'17. RCS herstelde zich in de laatste speel ronde door MOC'17 met 1-0 te rug te wijzen, maar de verras sing viel op het andere veld, waar Heinkenszand door een 2-1-zege op Goes de toernooi winst greep. Veldman in achterhoede op WK Laser GOES - Zeiler Stephan Veld man uit Middelburg heeft op het WK zeilen in de Laser-klas se geen vooraanstaande rol kun nen spelen. In Los Angeles (VS) eindigde hij in het eindklassement op de 58e plaats. Zijn teamgenoten Le Fevre en Krol gingen met een medaille naar huis. Ze eindig den respectievelijk als tweede en derde. Vlissingen. Vijfde clubcross IV1SV De Uitlaat. 50 cc Mini: 6. Rick van Bel- zen, Westkapelle, 90 punten. 65 cc klei ne wielen: 3. Jordan-Lee van Maaren, Vlissingen, 90; 5. Guido Boone, Oost-Souburg, 83; 7. Troy van de Kette rij, Vlissingen, 76; 8. Lukas de Ruiter, Wolphaartsdijk, 43; 9. Lars de Nood, Oost-Souburg, 41. 65 cc grote wie len: 2. Jeremy van de Goor, Vlissingen, 94; 4. Coen Fase, St.Maartensdijk, 84. 85 cc kleine wielen: 2. Gian Carlo Buijs, Oost-Souburg; 3. Jorony Roose, Middelburg, 90; 4. Björn Oreel, Oost-Souburg, 86; 5. Pim Fase, St. Maar tensdijk, 82; 6. Robin de Jonge, 's Heer Abtskerke, 80. 85 cc grote wielen: 1. Kevin Spruijt, Meliskerke, 100; 2. Luuk Dybala, Ritthem, 92; 3. Gino Nagtegaal, Nw en St Joosland, 92; 5. Ricky Joose, Nw en St Joosland, 82; 8. Rik den En gelsman, Burgh Haamstede, 75; 9. We sley Leljnse, Middelburg, 38.125 cc ju nioren. 1. Mark Boot, Burgh Haamste de, 100; 2. Jeffrey van Kempen, Oost-Souburg, 94; 4. Gano van Sorge, Ritthem, 86; 6. Johnny Polderman, Ril land, 79; 7. Danielle van Kempen, Oost-Souburg, 78; 8. Wesley de Jonge, 's Heer Abtskerke, 77; 9. Martin Kuzee, Waarde, 76; 10. Martijn Wagemaker, Zonnemaire, 74. 250/500 cc junioren: 1. Detlev Oreel, Oo'st-Souburg, 97; 2. Pa trick Polderman, Nw en St Joosland, 97. Veteranen: 2. Peter Maranus, Aag- tekerke, 92; 3. Henk Buijs, Oost-Sou burg, 92; 4, Peter Roelofs, Meliskerke, Zeeuwen vooraan in brommerraces GOES - Tijdens de tiende en elf de wedstrijd brommerraces van het seizoen die het afgelopen weekeinde werden verreden, vie len verschillende Zeeuwen in de prijzen. Zaterdag kwam in de supermo- tard Rien Houtekamer uit Krab- bendijke als tweede over de fi nish. Na hem volgde Kees Rid- derof uit Kapelle die oprukte naar de tweede plaats in het al gemeen klassement. Nicky Dui- vewaarde kwam als zevende over de streep. De expiklasse werd gewonnen door René Kesselaar uit 's Gra venpolder. De kampioensbeker is voor hem nog steeds in het zicht. Rik Peeters uit Kwade- damme, Kevin Kloosterman uit 's Gravenpolder en Adriaan Meeuwsen uit Krabbendijke kre gen alledrie pech. Gisteren finishte Kees Ridder hof uit Kapelle als tweede over de streep in de supermotardklas- se. René Kesselaar uit 's Graven polder reed het grootste deel van wedstrijd in de expiklasse voorop. Twee ronden voor het einde ging echter zijn motor ka pot. Hij wist alsnog de derde plaats te bemachtigen. Kevin Kloosterman uit 's Gra venpolder finishde als zevende. Rik Peeters uit Kwdedamme en Nicky Duivewaarde uit Kapelle kregen pech en haalden de fi nish niet. 84; 5. Peter Witte, Middelburg, 80; 6. Jan Wagemaker, Zonnemaire, 80; 7. Ro nald Meulenberg, Oost-Souburg, 77. 125 cc senioren: 1. Marlon Merison, Biggekerke, 100; 2. Steven Ovaa, Oost-Souburg, 90; 4. Jan Willem Corne- lisse, Yerseke, 86; 5. Jan Pieter van de Weeie, Brouwershaven, 79; 6. Wiebe Stevens, Wolphaartsdijk, 79; 8. Dirk van Wanrooy, Vlissingen, 47 2 50/500 se nioren: 1. Casper Ovaa, Oost-Souburg, 100; 2. Martin Stroo, Oost-Souburg, 92; 3. Marco Oreel, Oost-Souburg, 86; 4. Ro nald Melse, Meliskerke, 84; 5. Martin Boodt, Vrouwenpolder, 82; 7. Sander Weug, Borssele, 78; 8. Thijs Lampio, Vlissingen, 75; 9. Arno Ruttinger, 's Hee- renhoek, 47. Vlissingen. Van Belle Open Schelde- toernooi. Finales. HE3: B. Dijkstra-B. de Nijs 7-5 6-3. HE5: R. van der Male-J. Peek 6-3 6-3. HE6: D. Verschoore-E. Schuitema 6-0 6-2. HE6-35+: P. Lathou- wers-E. Schuitema 6-2 6-4. HE7: P. Wis- sekerke-H. de Schepper 3-6 6-1 6-1. HE7-35+: J. van den Heuvel-G. Slim- men 5-0 7-5. HE8-35+: J. Schipper-E. Goossen 1-2 opg. DE4: A. Hoogeste- ger-A. van Cuijck 6-4 0-6 7-5. DE6: E. de Raaff-M. Bul 6-3 6-2. DE7: P. Francke-C. Walsarie Wolff 6-3 6-4. DE7-35+: E. Hof- fman-C. Walsarie Wolff 6-1 6-4. DE8: E. Deijnen-I. Boudewijns 7-6 6-2. HD3: M. Kokelaar/D. Kaijser-F. Sonnemans/R. Hendrikse 7-6 7-5. HD6: A. Lourens/M. Lourens-F.J. Visser/H. de Schepper 6-3 4-6 6-4. HD7-35+: T. Bruinsma/P. de Kok-P. ten Hacken/T. Out 6-3 6-2. HD8: R. Visser/P. Wissekerke-N. van Hest/R. van Summeren 6-3 5-7 7-5. DD4: E. Vendrik/M. Meulenberg-R. Lazonder/M. Snoek 6-2 7-6. DD6: A. van Cuijck/F. van Summeren-K. Cattoir/L. Izeboud 6-1 6-0. DD7: M. van der Bel/K. Klap-C. Kouwijzer/M. Bolleman 1-6 7-6 6-2. DD8: V. Kroon/E. Deijnen-S. Kamermans/G. de Ruiter 6-1 6-3. GD5: S. van der Eijk/S. Bakker-L. Wisse/S. van der Wal 6-4 6-7 2-0 opg. GD6: E. de Raaff/R. Flipse-K. Wabeke/B. van Sab- ben 6-1 6-4. GD7: O. de Roover/T. Out-B. van Rijswijk/D. Huisman 7-5 2-6 7-6. GD8: L. Toerse/R. Toerse-C. Krol/R. Krol 6-3 6-0. maandag Schaken HZ-toernooi. Vierde ronde. Aanvang 18.30 uur. Locatie Hogeschool Zeeland, Edisonweg, Vlissingen. Voetbal Borsele Sloepoort Cup. Poule A; Hoek, Zierikzee, Kapelle en Patrijzen. Aanvang: 18.45 uur. Locatie: voetbalvel den Nieuwdorp. Oefenwedstrijd: De Meeuwen-Ajax A1. Aanvang 19.00 uur. Sportpark d'n Hog- he Hilt, Zoutelande. Nederlaag cricketers GLASGOW - Het Nederlands cricketteam heeft in Glasgow om het Europees kampioen schap verloren van Schotland. De thuisploeg won met vier wickets. Oranje scoorde 137/8. en de Schotten 138/6. Nederland staat ondanks het verlies nog tweede, met twee punten uit twee wedstrijden. ANP Marijn (links) en Thomas Meijboom in actie tijdens het toernooi in Vrouwenpolder. maandag 7 augustus 2006 wb Wielerjeugd naar Nieuwland NIEUW- EN SINT JOOSLAND - In Nieuw- en Sint Joos land wordt vrijdag voor de vijfde keer een wielerwed strijd voor de jeugd, een zogeheten dikkebandenwed- strijd, gehouden. Deelname staat open voor kinderen van 5 tot en met 14 jaar, met gewone of met racefiets. De wed strijden beginnen om 18.00 uur. Vanaf 19.15 zijn de echte jeugd wielrenners aan de beurt. Inschrijven kan vanaf. 17.00 uur bij de finish aan de Scheldepoortstraat. Ieder een kan meedoen en er zijn vele prijzen. Prijsuitreiking is om 21.00 uur in de feesttent. De wedstrijden worden geor ganiseerd door oud tourrenner Jos van der Vleuten. Otten op dreef in Noorwegen GOES - Darter Pieter Otten (17) uit Oostkapelle was het afgelopen weekeinde in Tonsberg uitstekend op dreef tij dens de Norway Open. In het jeugd toernooi haalde hij na zeges op onder meer de Noor Anisdahl en de Nederlander Ian Hoeve de finale, waaxtin hij te veel kansen liet liggen om de eindzege te grijpen. De Nederlander Sven van Dun won het toernooi. In het mannentoemooi haalde de Wal- chenaar de kwartfinale na zeges op ondermeer de Noor Lyngfeld, de Engelsman Martin, de Zweed Fagerxno en dé Nederlander Van Helsdingen. Daarna verloor hij van Mi chael van Gerwen (3-1). Met dit resultaat haalde hij vier wereldi'ankingp unten Gisteren haalde Otten met de Engelsman Tony Eccles de halve finale van het koppeltoernooi, onder meer dankzij een zege op Vincent van der Voort en Albertino Essex-s. Bij de laatste vier waren Mervyrx King en Martin Adams te sterk. Het jeugdkoppeltoernooi werd een prooi voor Ot ten, die samenspeelde met Sven van Dun uit Tilburg. Lavrijssen verrast met 12e plaats GOES - Birgit Lavrijssen is in de 42e internationale jeugdwielertour Assen in de categorie vrouwen van 15 tot 18 jaar op een knappe twaalfde plaats geëindigd. De 15-jarige inwoonster van Kapelle reed in de etappekoers die de hele week duurde steeds in de voorste linies mee. Vooral in de tijdi'it kwam ze goed uit de verf. In de door regen en valpartijen geteisterde rittenkoers kwamen 96 vrouwen aan de start, uit onder meer Noorwegen, Zwe den, Engeland, Duitsland, Wales, Denemai'ken, Zweden, Engeland en Curagao. In het algemeen klassement eindig den acht buitenlandse ï-ensters bij de top vijftien. De eind zege ging naar de Zweedse Fahlin, die komende week deel neemt aan het WK op de weg voor junioi'en. Triatleet Riemens zevende in België BERLARE - Mare Riemens uit Middelburg heeft in het Belgische Berlaere in de 23e editie van de Donkmeertriat- lon de zevende plaats behaald in een veld van 200 deelne mers. Na 1200 meter zwemmen in 17 minuten 14 secon den stapte Riemens als 18e het water uit voor 40 km fiet sen wat hem twee plaatsen winst opleverde, Op de afslui tende 10 km lopen noteerde Riemens de vijfde tijd wat hem nog eens acht plaatsen winst opleverde en een finish- tijd van 1 uur 49 minuten en 13 seconden, Woensdag was Riemens al actief op de Vlissingse Boule vardloop. Komende woensdag zwemt hij mee met de zwemtocht Oostkapelle-Domburg. Zaterdag neemt hij deel aan de Schotsmantriatlon te Kamperland en volgen de week zaterdag aan de Zomidtriatlon van Zoutelande. door Sven Bakker VLISSINGEN - De mannenfinale in de 3-categorie bij het Van Belle Open Schel- detoernooi zorgde gisteren de slagroom op de taart. Tennissers Brian Dijkstra en Bram de Nijs maakten er een spannende wedstrijd van, die vooral gedomineerd werd door rally's vanaf de baseline. Dijkstra won met 7-5 en 6-3. Ondanks het geringe aanbod 3-spelers in Zeeland, hadden Brian Dijkstra en Bram de Nijs nog geen enkele keer tegen elkaar gespeeld. Bij tennisvereniging De Schel de in Vlissingen bleken beide spelers re delijk aan elkaar gewaagd, maar gaf de vastheid van Dijkstra de doorslag. In de eerste set kwam De Nijs met 2-1 voor, maar moest toezien hoe Dijkstra vervol- gens vier games op rij pakte en uitliep naar 5-2. De als eerste geplaatste De Nijs het zich echter niet kennen en kwam te rug tot 5-5. De goede reeks wist hij ech ter niet door te zetten, want Dijkstra her pakte zich en besliste het eerste bedrijf: 7-5. „Tot 5-2 stond ik goed te spelen en kon ik lekker aanvallend vanaf de baseline spelen", verklaarde Dijkstra na afloop. „Maar als je eenmaal op 5-2 staat, neem je onbewust iets gas terug en sta je zo weer op 5-5. En dus moest ik weer twee games aan de bak om de eerste set alsnog te winnen." Ook in de tweede set gaf het scorebord een 5-2-voorsprong aan voor Brian Dijkstra. „Ja, en dan pakt hij de ga me voor 5-3 en spookt het scenario van de eerste set wel door je hoofd. Gelukkig kon ik er op m'n eigeh service een eind aanmaken." Hoewel het de eerste keer was dat beide tennissers tegenover elkaar stonden, lag Dijkstra het spel van Bram de Nijs wel. „Ik vind het lekker als iemand ook de ral ly's vanaf de baseline speelt. In de lange re rally's ben ik toch net iets vaster dan hij. Zijn backhand is zijn zwakkere slag, waarmee hij weinig druk kon zetten. Maar vooral in de tweede set en het mid den van de eerste set maakte hij ook fou ten met z'n forehand." Met de succesvolle toernooiweek op De Schelde achter de rug, gaat Brian Dijks tra met een goed gevoel van start aan het tennistoei'nooi op 'zijn' club DOS. Hij doet mee aan de 3-categorie en is recht streeks geplaatst voor het hoofdschema van het nationaal ranglijsttoernooi. Daar moet de kroon op zijn tenniszomer wor den gezet. „Het is toch, samen met het toernooi in Oost-Souburg, het toernooi waar je je naam moet vestigen als Zeeuw se tennisser." Voorafgaand aan de enkel spelfinale, werd er ook een alleraardigste dubbelspel wedstrijd afgewerkt. Michel Kokelaar en Dmitri Kaijser namen het in het beslissende pouleduel op tegen Ru ben Hendrikse, net als Kokelaar en Kaij ser thuisspeler, en Ferry Sonnemans, ten nisser van DOS. Vooral het aantrekkelij ke netspel van de twee dubbelkoppels maakte de wedstrijd uiterst boeiend. Ko kelaar en Kaijser trokken uiteindelijk in straight sets aan het langste eind. Het werd 7-6 en 7-5. mSm sterdammers nog driemaal doel da: 0-9. Vlissingen-trainer Ruud via Giovanni Kasanwirjo, Mit- Pennings blikte na de nederlaag chell Donald en Leandro Resi- hoopvol vooruit naar de Borsse- en Jordy Schell tekenden voor de 0-6-ruststand. Na de hervatting troffen de Am- £o/iïe fd/ö'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19