O PZC zaterdag 5 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wat zijn we gelukkig met ons kleinkind en neefje. Shadow van Dijken Geboren te Vlissingen, 3 augustus 2006 Zoontje van Angela de Groot en Lex van Dijken Broertje van Jesse-James t lichtje mag zijn Wij hopen dat Shadow e voor Angela, Lex en JJ. Yvon de Kam en Jo Dekker Veerseweg 36 4332 BG Middelburg Ellen, Alexander en Tiro de Groot Torentrans 26 4336 JR Middelburg Deze kleine hummel maakt onze familie compleet! Wij zijn erg gelukkig met de geboorte van onze achtste kleinkind Tamar dochter van lelie Buytendijk en Annemieke Roelse 4 augustus 2006 Frits en Greetje Buytendijk Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Lars Arjoan Dirk Geboren op 29 juli 2006 De trotse ouders, Wim en Hendrikje van Sighem-de Kok Trots en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Timo 1 augustus 2006 Marco. Adriënne en Anniek Jansen-van Belzen Landweg 4 4458 BD 's-Heer Arendskerke Verjaardag Op 9 augustus a.s. hoopt onze moeder en oma W. Louws-Bakker haar 85e verjaardag te vieren. Wie haar hier mee wil feliciteren is van harte welkom tussen 14.30 en 17.00 uur in Hotel Café Restaurant Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14, Aagtekerke. Kinderen en kleinkinderen Geen bezoek aan huis a.u.b. E. Roelse-Minderhoud te Westkapelle hoopt donderdag 10 augustus 96 jaar te worden. Wie haar wil feliciteren is van harte welkom op haar receptie op zaterdag 12 augustus, van 15.50 tot 17.50 uur. in restaurant 't Raedthuijs aan de Markt. Voor schriftelijke felicitaties: Noordstraat 2,4561 BM Westkapelle. Jubileum lartelijk dank aan allen die ons via kaarten, cadeaus of bezoek feliciteerden met onze 60-JARIGE BRUILOFT P.A. de Bruijne Vredehoflaan 118 N. de Bruijne-de Zwart 4382 CH Vlissingen Overleden De zon scheen 'De vogels vlogen De bloemen bloeiden 'En toen werd het stil Dag lieve Roos Bram Dingemanse en Janny Quist Willie Dingemanse en Charles v.d. Bijl Hannie en PietMelis-Dingemanse Mireille en David, Jeanine Marian en Aart Rotte-Dingemanse Willemijn, Jidde 3 augustus 2006 vol bewondering alle dagen nog genietend van het leven maar nu zo definitief dag Rosalie familie Vos, noordoostpolder Verdriet bij het overlijden van Rosalie i Adrie, Jopie en de kinderen veel sterkte toe gewenst. Lou en Mien Vos Lieve Roos Enige tijd uit het oog geweest maar voor altijd in ons hart! Huib en Linda Bedroefd zijn wij om het verlies van Rosalie Wij wensen onze lieve vriend Peter en zijn familie heel veel sterkte toe. We denken aan jullie. Danny en Carina Michiel en Daniëlle Ernst en Daniëlle Arnold en Marieke Rene en Linda Marc en Michèlle Jan-Willem en Hoor Jurrian Koen Lieve Roos Jouw optimisme en vrolijkheid, onze vriendschap is voor altijd. Dit gevecht kon jij niet winnen, maar jij blijft in ons hart van binnen. Martin Anita Mandy Danique Lieve Roos, Wanneer je goede vriendin je verlaat Besef je pas goed waar vriendschap voor staat. We zullen je missen We wensen haar familie veel sterkte toe. Ronald en Laura Ma een moedig gedragen ziekte is overleden Rosalie Dingemanse dochter en zus van onze buren. Wij wensen Adrie, Jopie, Lilian, Jan-Ja Stefanie en Peter veel sterkte toe bij dit verlies. Job Wisse sr. Adrie en Els Wisse Tannie en Kees Dekker Jaap en Annet Minderhoud en kinderen Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Rosalie Dingemanse Wij leven mee met Jopie, Adrie, Lilian en Jan- Jaap, Stefanie, Peter en verdere familie en wensen hun veel sterkte toe. Mamens de jachtcombinatie Zoutelande, Jaap en Annet Minderhoud Andre en Jelien Faas Ko en Melleke Maljaars Sam en Lenny Wisse Verslagen zijn wij omdat Rosalie Dingemanse dochter van onze vrienden is overleden. We wensen Adrie - Jopie, Lilian - Jan-Jaap, Stefanie en Peter, veel sterkte voor de komende tijd. Mientje - Henk t Cijvat Jo - Nelly Minderhoud Fred - Joke de Bree Marjan Lievense Rinus - Nicoline van Lienden Henk - Nelly t Lous Zoutelande, 3 augustus 2006 Veel te jong overleed Rosalie de zus van onze collega Stefanie. We wensen Stef en haar familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Connie, Sandra, Angelique en Ellen Onze fantastische supermoeder, onze innig geliefde dochter, mijn Grote Liefde Elisabeth Lisseija Deij heeft de strijd die zij bijna 9 jaar met ongekende moed, optimisme en overlevingsdrang uit liefde voor het leven en vooral voor haar dierbaren gevoerd heeft, niet kunnen winnen en is op 3 augustus 2006 omringd met veel liefde vredig ingeslapen. Lia mocht slechts 46 jaar worden. Lieverd, omdat je pas overlijdt als je wordt vergeten is het alleen je lichaam dat ons verlaat. Goes: Willeke Kenny en Talita Chiel en Ashley Yerseke: Willy t en Herman Goes: Arie Den Bosch: Madeleine U wordt hierbij uitgenodigd aanwezig te zijn bij de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 8 augustus 2006 om 14.00 uur, die gehouden wordt in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend brengen we Lia naar haar laatste rust plaats op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Zonnebloemen en rode rozen horen bij Lia. Allerliefste Lia De prijs voor echte liefde is veel vreugde het risico van echte liefde is veel verdriet Bewust het risico genomen omdat jij de hoofdprijs was De Liefde van mijn leven De 2 jaar en een beetje met jou bijzondere, geweldig Fijne vrouw was maar even maar genoeg om in mij te zijn mijn verdere leven. Ik hou zooo van jou. Je Arie Lieve lieve mama We hadden je zo graag nog heel lang bij ons willen hebben. Je vocht bijna 9 jaar tot wij volwassen waren en stond in voor- en tegenspoed altijd voor ons klaar. Je gespuis is je eeuwig dankbaar voor je eindeloze liefde. Jij was onze hele wereld en je blijft voor altijd in ons hart. Tot ziens lieve mama. Willeke Kenny Chiel Lieve Lia Bedankt voor de mooie jaren vol wederzijdse liefde. Bedankt dat ik als een echte vader voor je mocht zorgen. Ik zal je erg missen, je laat een grote leegte achter. Herman Waarom worden de mooiste bloemen het eerst geplukt?" Met intens verdriet in ons hart maar zo trots om wie zij was moeten wij afscheid nemen van onze vriendin Lia Lieve schat wat zullen wij jou vreselijk missen. Arie, Willeke, Kenny, Chiel en opa Herman en ver dere familie heel veel sterkte. Ellen en Rob Minnaar, Cheyenne Djoy Dag lieve tante Lilla Wij houden van je. Cheyenne en Djoy Lieve lieve Lia Ik neem geen afscheid van je want ik ben er van over tuigd dat we elkaar weer zullen zien. Je zit voor altijd in mijn hart! Je geliefden wachten op je en zullen je aan de andere kant opvangen. Wij wensen Arie, Willeke, Kenny, Chiel, Herman, familie en vrienden alle liefde en sterkte om' het verlies van onze lieve, sterke en mooie Lia te dragen. Cynthia, Carlo, Sanne Tommy Het is minder erg om iemand die je liefhebt te ver liezen dan dat je haar nooit gekend hebt Lieve Lia Een vrouw met een groot hart voor haar gezin maar ook voor haar vrienden. Het was een eer om jou gekend te hebben, je hebt ons leven daarmee verrijkt. Wat gaan wij jou missen lieve Lia, maar je blijft altijd in ons hart. Dankjewel lieverd voor alles. Wij wensen Arie, Willeke. Kenny, Chiel en Herman veel sterkte met het gemis van Lia. Jan en Conny Yomani - Samuel Giorgio Sorayda Huisarts Van Straalen, artsen, verpleegkundigen, verzorgenden, receptionistes en restaurantmede werkers van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes, in het bijzonder de heren Waltman en Verbiest en verpleegkundigen van afdeling E heel hartelijk bedankt voor de jarenlange geweldig goede begeleiding en verzorging van en de warmte, vriendelijkheid en meeleven met ons en onze heel speciale, allerliefste Lia Deij die met hulp van jullie zo lang gevochten heeft om bij ons te mogen blijven. Arie en kids Lieve Lia Je hebt gewacht tot wij terug waren van vakantie. De fijne gesprekken en de steun die je ons gegeven hebt zullen we missen. Je bent voor altijd in ons hart. Eddie, Conny kids Na een diepe strijd is van ons heengegaan onze aller liefste vriendin Lia Woorden schieten tekort. Rust zacht. Simone Fokkens Leen Versprille Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Moedig ging je door tol op het laatste moment Lia, we zullen je missen Karin, Patrick Jamilla en Sharon God looked around his garden And found an empty space He then looked down upon earth And saw your tyred face He put his arms around you And lifted you to rest God's garden must be beautiful He only takes the best! Rest in peace Lia Bente Kristine Marijke Vivian Jacco Wiebe Daniel "On est présent tant que les mémoires restent" Intens verdrietig hebben we afscheid moeten en kunnen nemen van onze dochter, zus, schoonzus en tante Jos Dogger echtgenote van Rob van de Heuvel 24-12-1959 03-08-2006 Zierikzee Géfosse-Fontenay, Frankrijk Jaap Dogger t Nelly Dogger-Snijders Cees en Jeannette Nils en Annemarie Joanne en Rogier Tenno enThanja Don Ken Scott Inge en Hans Anja en Henk Mennolt Jacqueline en Jan Correspondentieadres: Nelly Dogger, Nieuwe Haven 55,4301 DK Zierikzee De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 08-08-2006. 15.00 uur. Église de Fontenay in Géfos se-Fontenay, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij bovengenoemde kerk. Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het overlijden van Thijs Kramer Wij herinneren ons Thijs als een innemende man met een grote betrokkenheid bij en inzet voor het milieu en de natuur. Zijn partner, familie en vrienden wensen wij sterk te om dit verlies te dragen. Namens de VROM-Inspectie Zuid-West Hans van Scherpenzeel regionaal inspecteur Met verbijstering en verdriet hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Thijs Kramer Thijs was een natuurbeschermer van het eerste uur. Thijs zijn gedrevenheid, enthousiasme en humor, zorgden ervoor dat velen zijn passie actief gin gen delen. Als voorzitter leidde hij T Duumpje van actie groep tot groep van overleg, waarbij goede en vernieuwende ideeën vertaald werden in nieuw beleid. Zijn ideeën leven voort in ons. We verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid en inspiratiebron. Wij wensen zijn vriendin en familie alle sterkte toe. Namens bestuur en leden van Natuurbeschermingsvereniging WestZeeuws-Vlaanderen, 't Duumpje, Han Risseeuw, secretaris Verslagen hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze (oud)buurman Jan van der Bijl Wij wensen zijn zussen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Nico en Jeannet Gerard en Corrie de Haas Voor ons toch geheel onverwacht is overleden ons lid en oud-bestuurslid Jan van der Bijl Wij wensen Marina en Tanja veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden sv ZSC'62 Leden club van 100 Lieve opa Te léven is eengunst te weten hóe een kunst. Met fóeef veel verdriet cfcfeti wij u het overlijden mede van mijn fieve man, onze lievezorgzame vader, schoonvader en opa Katfiarinus Franciscus Sandijck Frans Vlissingen, 3 mei 1931 Middelburg, 31 juli 2006 Middelburg: Wifna Samfijck-Boutens Middelburg: Erik en Beniadette Olivier Justus Amsterdam: Marleen (in herinnering) Brieffe: Anne-Jet en Ronald Nikki Claire Oegstgeest: Martijn en Saskia Zev Ayal Blauwedijk 21 4331JC Middelburg Overeenkomstig zijn wens fieejt de crematie in besloten kring plaatsgevonden. We suffen je nooit veraeten. En we missen je nu af! Olivier Justus Nikki Claire Zev Ayal Algemene Kennisgeving Op 15 juli 2006 is overleden mijn dierbare echtgenoot, zorgzame vader en lieve opa Johannes Cornelis Wisse voormalig groepscommandant der Rijkspolitie, Verkeersgroep, District Nijmegen Zierikzee, 25 oktober 1923 t Druten, 15 juli 2006 De uitvaart heeft plaatsgevonden op 19 juli 2006. Druten: A.P. Wisse- van Loon Oost-Souburg: M.J. Wisse en J.C. Wisse-van Luijk Druten: J.M. Wisse Oss: E.J.C. Wisse en J.H.L. Wisse-Bochem Cynthia en Laurens Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna van Keulen. weduwe van A.L. Dodd Serooskerke(W). 20 februari 1923 Coedpoeth (Engeland) 3 augustus 2006 Wolphaartsdijk: Ko en Marie van Keulen-Vos Middelburg: Neel en Ries de Steur-van Keulen (in herinnering) St. Laurens: Nel en Jan de Bree-van Keulen St. Laurens: Adrie en Bart de Later-van Keulen Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Maria Valkier weduwe van Abraham Flikweert in de ouderdom van 85 jaar. Dronten, 3 augustus 2006 Uit aller naam: M. Flikweert, Bresken- Met je voeten in het mulle zand alsof de aarde je omsluit. Je snuift de zilte zeelucht op de wind streelt zacht je huid. De zon versiert de zoute zee en jouw gedachten deinen met de golven mee. We zijn verdrietig omdat we afscheid moesten nemen, maar blij dat ze zo lang bij ons was. Geboren op 11 december 1915. Vredig ingeslapen op 31 juli 2006. Mijn lievevrouw Onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Gusta Helena van den Berg Guiseppe Sala Gian en Jeanette Carin en Jaap Anne en Daphne Vincent Rosemarie en Jean-Marc Patricia Marc en Esther Julian Huug en Ineke Sasja Mirjam Lijsterhofstraat 9.4357 CC Domburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden mijn vader, schoonvader en onze opa Jan van der Linden sinds 1998 weduwnaar van Apolonia Wilhelmina Kieboom Rotterdam 28 mei 1912 Colijnsplaat 3 augustus 2006 Colijnsplaat Chris van der Linden en Karien van der Linden-van Langeraad Brisbane Martijn Middelburg Joost Eindhoven Willemijne en Peter Correspondentieadres: Kruisstraat 30.4486 AT Colijnsplaat Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan, zoveel belangstelling en it: deleven te hebben ontvangen na het overlijden van om lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeda Geertruida Jacomina Bosschaart-Duvekol Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoc onze oprechte dank. Adrie en Mia Louis Ina en Henk Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2006 en ieder afscheid even zwaai en altijd weten dat het moet steeds weer beseffen: het is waar want ieder afscheid is voorgoed Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleve dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onz lieve moeder, oma en over-oma Catharina de Koeijer-Wiskerke willen we u allen hartelijk dankzeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Augustus 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12