fZC vrijdag 4 augustus 2006 >12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren De Heere Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons op Zijn tijd en wijze met de geboorte van twee zoontjes en broertjes Jacobus Jan Edwin Marinus Jesse en Maurits zijn geboren op 10 januari 2006 en zijn nu allebei thuis. Peter en Marleen Koppejan-Maljaars Lydia René Mariëlle Erik-Jan Pieter Torenstraat 27 4365 AD Meliskerke Overleden je positieve instelling,je grote vechtlust het was niet genoeg... maar voor ons van onschatbare waarde Intens verdrietig delen wij u mede, dat veel te jong is overleden onze lieve en onvergetelijke dochter, zus en schoonzus Rosalie Dingemanse 20 september 1971 3 augustus 2006 Zoutelande: Adrie en Jopie Dingemanse Zoutelande: Lilian en Jan-Jaap Middelburg: Stefanie Amsterdam: Peter Correspondentieadres: Werendijkel2 4374 SL Zoutelande Er is gelegenheid om afscheid van Rosalie te nemen in haar ouderlijk huis, Werendijke 12 te Zoutelande op zaterdag 5 augustus van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De samenkomst voorafgaande aan de begrafenis vindt plaats op maandag 7 augustus om 13.30 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. Aansluitend brengen we Rosalie om 15.00 uur naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren inzaai "Middendorp". We zijn bedroefd om het verlies van mijn lieve kleindochter en ons lieve nichtje Rosalie Dingemanse Haar warmte en vrolijke lach blijven we ons her inneren. M. Hengst Piet en Nellie Jan en Anneke Maatje en Rob Nellie en Kees Lieve Rosalie Wat zullen we je missen in ons midden. Je blijft voor altijd in ons hart. Lenni en Robbie Björn, Isa Korine Maarten en Anne-Marie Andrea en Tony Martijn en Cindy Rianne en Dennis Hanna Tomas "Een roos in bloei, veel te vroeg geknakt" Verdrietig zijn wij nu onze lieve nicht overleden is Rosalie Dingemanse tante Marie en ome Ro Koppejan Nicole en Jeroen Michiel en Hanna Zoutelande, 3 augustus 2006 Lieve Roos De laatste keer dat ik afscheid van je kwam nemen, heb ik dat niet met woorden gedaan. Ik zei ...Doei... Want ik voelde op dat moment dat onze vriend schap altijd zou blijven bestaan. Mary-Antoinet Veel te jong is overleden, onze lieve vriendin Rosalie We zullen je missen Roos! Lieve ouders, Lilian, Jan-Jaap, Stefanie en Peter, heel veel sterkte met dit verlies. Janny Schoop-de Boer Marion Verhage-Peters Lieve Roos Bedankt datje mijn vriendin wilde zijn. Liefs Marianne Ventevogel uit Amsterdam Zó positief. Zó levenslustig. Dag lieve Rosalie Onze gedachten zijn bij Adrie, Jopie en hun kinderen. Wij wensen hen allen veel sterkte toe. Jopie en Wim Ellen en Louw Ria en Piet Ria en Jan Zoutelande, 3 augustus 2006 Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is overleden onze lieve vriendin Rosalie Dingemanse Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe. Peteren Carolien Brasser-Bierens Middelburg, 3 augustus 2006 Lieve Rosalie We hebben elkaar leren kennen bij de M&S.... als collega's. We gingen samen op stap en werden al gauw.... echte maatjes. Nu bijna 5 jaar later heb ik helaas afscheid van je moeten nemen. Afscheid....van een collega Afscheid....van een echte hartsvriendin Roos, met veel bewondering voor je wilskracht en toch altijd vrolijk karakter zul je voor altijd in mijn gedachten blijven. Nanna Ricky Met oprechte deelneming hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster Rosalie Dingemanse In de jaren dat Rosalie bij M&S in dienst is geweest, was zij voor ons een zeer gewaardeerd en geres pecteerd collega. De manier waarop Rosalie zich. ondanks haar ziekte, altijd heeft ingezet om zo op timaal mogelijk te functioneren, dwingt een groot respect af. Wij zullen haar enorme kracht en door zettingsvermogen, haar optimisme en vrolijkheid zeker missen. Wij wensen familie, vrienden, kennissen en alle betrokkenen veel kracht en steun toe bij het ver werken van dit grote verlies. Directie en medewerkers M&S Nederland B.V. Wij hebben bedroefd kennisgenomen van het overlijden van Rosalie Dingemanse Wij wensen onze collega Lilian en haar familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Golden Tulip Westduin, Nicole, Lieneke, Meeri, Kim, Johan, Marjolein en Marlies Het Regionaal Bestuurlijk Overleg Scheldestroomgebied heeft met verbijstering kennis genomen van het overlijden van haar voorzitter gedeputeerde Thijs Kramer Thijs Kramer was ruim drie jaar voorzitter van dit bestuurlijk overleg van alle bij het waterbeheer betrokken overheden in het Scheldestroomgebied. Het waterbeheer was voor hem in eerste instantie minder bekend dan zijn andere portefeuilles. Hij is zich direct na aan treden met gedrevenheid en toewijding gaan bezighouden met alle onderdelen van het waterbeheer in de meest brede zin. Thijs bekeek de dingen graag integraal en in een brede samenhang. Hij toonde een grote vernieuwingsdrang en handelde vanuit het voortdurende besef dat wezenlijke veranderingen alleen tot stand komen door nuchter en consequent volhouden. Wij verliezen in hem een inspirerend en gedreven voorzitter, die met kennis van zaken, strategisch inzicht en gevoel voor betrekkelijkheid verschillen van inzicht en tegengestelde belangen wist te overbruggen, waarbij hij tegelijkertijd heldere doelen voor ogen had en deze ook wist te bereiken. Verschrikkelijk jammer en treurig dat hij dit werk niet heeft mogen voortzetten. Dat valt echter in het niet bij het verdriet van zijn familie en naasten. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe. W.A. Gosselaar, wnd. voorzitter J.A.C. Hamelink, secretaris Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Thijs Kramer. Wij wensen zijn partner en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens Zeeland Seaports, M. Ie Roy, Voorzitter J. van der Hart, Algemeen directeur Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van THIJS KRAMER Nooit meer een gaatje zoeken in de agenda. Nooit meer vele kilometers binnen en buiten Zeeland met Thijs. We zullen hem erg missen. We wensen Soan en de familie veel sterkte toe. Secretariaat GS: Nicole Botermans, Carla van Dijke, Desirée Frissen, Anja Swiers, Cristina Torna, Marjolein de Visser. Chauffeurs GS: Marcel Adriaanse, Jakko van Helleman, Jan Jobse, Nus Lekatompessy, Frits de Rijke. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36.4332 BG Middelburg internetwww.dcgrooidekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Met verbijstering heeft het ministerie van Land bouw, Natuur en Voedselkwaliteit kennis geno men van het plotseling overlijden van de heer Thijs Kramer Gedeputeerde in de provincie Zeeland Thijs Kramer zette zich op overtuigende wijze in voor de provincie Zeeland. Door met concrete maatregelen meer natuur te ontwikkelen, een mooier landschap te reali seren en Zeeland zichtbaar groener te maken. Wij zullen hem herinneren als een inspirerende en openhartige collega-bestuurder. Wij wensen zijn partner, familie en allen die hem nabij waren veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Cees Veerman, Minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Chris Kalden, Secretaris-Generaal, Namens de Bestuursraad LNV Wouter van Zandbrink, directeur Regionale Zaken LNV Zuid, Namens DRZZuid Overige medewerkers van het Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit tof de strijd ons geschaard! Geslagen, verbijsterd. Alle woorden schieten te kort om onze gevoelens uit te drukken bij het zo plotseling overlijden van Thijs Kramer Thijs was tot voor kort voorzitter van onze afde ling. Zijn oprechtheid, de rust die hij uitstraalde, zijn mens zijn tussen alle mensen, bewaren wij als goede herinnering aan die kleine, grote be stuurder. Wij wensen Soan, Ad en Dini, broers en zussen en zijn verdere familie heel veel sterkte toe om dit verlies samen te kunnen dragen en er mee om te kunnen gaan. De afdeling Sluis van de PvdA, Adri Oosterling (voorzitter). De gemeenteraadsfractie van de PvdA in Sluis, Leen Wille (fractievoorzitter) Plotseling gaat ons leven zonder Thijs Kramer verder. De volle omvang van het verschrikkelijke be richt dringt slechts langzaam tot ons door. Het is nauwelijks te bevatten. Onze gedachten zijn op de eerste plaats bij de vriendin en de familie van Thijs. Wij kunnen geen woorden vinden om hen te troosten. Daarnaast passeren voortdurend beelden van Thijs. Waarbij het beeld van de rustige, stabiele, warme, voor iedereen toegankelijke en oprecht geïnteresseerde mens, partijgenoot aan het be gin van een succesvolle bestuurlijke carrière, de boventoon voert. Het bestuur van de PVDA van het Gewest Zeeland, namens deze, RietTeeuwsen, voorzitter Bestuursleden zijn diep geschokt door het tra gisch overlijden van Thijs Kramer Wij denken met groot respect en dankbaarheid terug aan de contacten die wij met hem moch ten hebben. Wij wensen zijn partner en familie veel kracht en sterkte toe. Het Zeeuws Particulier Grondbezit voorzitter: mr. J.M.E. Seijdlitz secretaris: J.P.C. van Hoven Wij zijn geschokt en bedroefd door het plotselin ge overlijden van Thijs Kramer door een noodlottig ongeval tijdens zijn vakan tie in China. Thijs Kramer was vanaf 2003 waarnemer na mens de provincies bij het bestuur van Natio naal Groenfonds. Wij zullen Thijs en zijn grote be trokkenheid en karakter missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner en familie. Namens bestuur en medewerkers Nationaal Groenfonds Pieter van Vollenhoven, voorzitter Roelof Balk, directeur De stichting Tuin van Zeeland gedenkt met respect Thijs Kramer Mede dankzij Thijs' persoonlijke betrokkenheid en inzet is de massale kap van duizenden mei doorns op Walcheren voorkomen. Wij zullen zijn oprechte belangstelling en enthousiasme mis sen. de oprichters: Peter Fraanje, Valerie Schepers het bestuur: Marlieke Hupkes, Theo Havermans, Jean Marie van Isacker, Lo Taminiau. Middelburg, 3 augustus 2006. In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn Dankbaar voor wat liij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame broer- Jan Adriaan van der Bijl 17 april 1941 f3 augustus 2006 Zierikzee: Marina van der Bijl Scharendijke: Tanja van der Bijl Kapel leweg 7 b 4322 NE Scharendijke De dienst van Woord en gebed zal dinsdag 8 augus tus om 13.30 uur gehouden worden in "De Put- meet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aan de Kapelleweg te Looperskapelle, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". - Geen bezoek aan huis - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Hij is mijn leidsman Psalm 23 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar- dat hij bij ons was, geven wij u kennis dat na een leven vol zorg voor alles wat hem lief en dierbaar- was. toch nog plotseling is overleden mijn lieve man. onze zeer zorgzame vader en opa Frans Cornelis Oosse in de leeftijd van 69 jaar. Zierikzee, M.J. Oosse-de Jonge Middelburg, Kees Oosse Nieuwdorp, joke en Frans Poortvliet Romano en Sarina Nicky en Mandy Goes, Theo en Marianne Oosse Denni Mendi Middelburg, Francisca en Frank de Koning Debbie Nw. en St. Joosland, Marco en Terry Oosse Middelburg, Carola en Bert van de Kerkhof Xandra Middelburg, Melissa 2 augustus 2006 Oosterscheldestraat 90 4302 WK Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden maandag 7 au gustus in de Chr. Cer. kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de be grafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Voor de dienst is er van 9.45 tot 10.20 uur gelegen heid tot condoleren in de zaal van de kerk. 2 augustus 2006 De wereld is voor mij stil blijven staan, op het moment dat jouw ogen dicht zijn gegaan. Je hebt zo hard gestreden, aan je bed heb ik gehuild en gebeden. Lieve pa, ik zal je nooit vergeten. Veel liefs van je zoon Theo Heden overleed tot onze diepe droefheid onze gelief de broer, zwager en oom F.C. Oosse - Frans Zierikzee, C.F. Kooman-Oosse Renesse, C. Wagemaker-Oosse M.J. Wagemaker Neven en nichten Zierikzee, 2 augustus 2006 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze geliefde zwager en oom Frans Oosse We zullen hem missen. Triest de Jonge t Mina de Jonge-Louwerse Wim de Jonge Dien de Jonge-Legemate Jacobus de jonge t Krientje Keizer-de Jonge Tinus Keizer f Herman Moes Jan de Jonge Sarie de Jonge-Kempeneers Corrie Dekker-de Jonge Richard Dekker Leen de Jonge Cobavan Oord-de Jonge Adrie van Oord Piet de Jonge Carla de Jonge-Deij Janny Stoutjesdijk-de Jonge Wim Stoutjesdijk t Harry de Jonge Anke de Jonge-Lamm Neven en nichten T Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend. Intens verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, stel len wij u in kennis dat is overleden mijn lief hebbende man, onze vader, grootvader en overgrootvader Louis Hendrik Debeen Echtgenoot van M.R. Debeen-Stokx Oostende (B) Vlissingen 13-12-1926 2-8-2006 VlissingenM.R. Debeen-Stokx Oost-Souburg: Anita Toutenhoofd-Debeen Willem Toutenhoofd MiddelburgKevin en Vera Vlaardingenjennifer, Ruïz Onze dank gaat uil naar de doktoren en de medewer kers van afdeling Noord 5 van het Streekziekenhuis Walcheren voor de respect- en liefdevolle begeleiding en verzorging. 4382 KB Vlissingen Bonedijkestraat 157, flat 21 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 augustus van 13.45 tot 14.15 uur in het rouwcen- trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de uitvaartdienst ge houden worden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, will u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op woensdag 2 augustus is overleden een bijzondere oom Oom Louis (Louis Debeen) Wat zullen wij hem en zijn verhalen over Vlissingen, 's Heerenhoek, Brussel en Oostende missen. Graag willen wij ons hem, samen met tante Marie, Anita. Willem en kinderen, op deze wijze blijven herinneren. Wilna en Ruud Janse Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze beste buurman Jaap van Sluijs We wensen bure Leu en familie veel sterkte. Aart en Maaike Walraven Piet en Ria Francke Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van Johanna Maria Krijger-van der Weele "Jo" Vele jaren is Jo de gastvrouw geweest in ons voorma lig clubgebouw "De Paternoster". Niets was haar te veel, zij stond altijd voor ons klaar, Zij blijft in onze gedachten. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Bestuur ANBO voor 50-plussers afdeling Zierikzee Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een langdurige ziekte door de HEERE uit onze fa miliekring is weggenomen, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Verhage sinds 1992 weduwe van Franciscus de Koning sinds 1957 weduwe van Lein Goedbloed 27 mei 1921 12 augustus 2006 Bodegraven: Sjaak en Aly Goedbloed-Folmer Leendert en Anouk Liesbeth en Koen Dirk Nel en Dirk Inge en Gerrit Jan Izak Geervliet: Tannie Goedbloed Elise Dies Veere: Ad en Heieen Goedbloed-Peene Lein en Jeanet, Anna, Myrthe Willem en Esther Cora Neeltje Ad Middelburg: Piet en Marja Goedbloed-Janszen Leo Marlies en Johan Francien en Maarten Dirk Mirjam Middelburg: Ineke de Koning Onze dank gaat uit naar allen die haar de laatste periode liefdevol hebben verzorgd. Zorgcentrum 'Eben-Haëzer' kamer 40 Briandlaan 2, Middelburg Correspondentieadres: Vinkenhof 15,4332 DM Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in haar eigen kamer in 'Eben-Haëzer', waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 5 augustus van 16.00 uur tot 17.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. maandag 7 augustus om 12.45 uur in de 'Ter Hoogekerk', Willem Teel- linckstraat 3, Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplech tigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Nely de Koning Verhage in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: Jan Verhage in memoriam Rie Verhage-Heijstek Middelburg: To Deegens-Verhage in memoriam Leidschendam: Jannie en Jan Verheul-Verhage Oost-Souburg: Ko Verhage in memoriam Mien Verhage-Dellebeke Middelburg: Corrie Beekman-Verhage Kees Beekman in memoriam Middelburg: Chris en Mien Verhage-Klaasse Voorburg: Rinus en Nella Verhage-van Keulen Castricum: Joop en Wil Verhage-Jobse Oostkapelle: Nel en Krijn Boone-Verhage Middelburg, 2 augustus 2006 Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Cornelis Boot echtgenoot van N. Boot-den Boer Zierikzee: L. den Boer A.M. den Boer-Post Kerkwerve: C. Post J. Post-den Boert Kerkwerve: M. den Boer J. den Boer-Boot Benthuizen: A.A. Bakker C. Bakker-den Boer Enschede: D. Merbis f P. Merbis-den Boer t Neven en nichten. Zierikzee, 2 augustus 2006. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3. 4421 DN Kapelle. tel. 0113 340381 Rouwcentrurrr Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28