Q dk oom Tussen en werkelijkheid Keer op keer vast aan een draad. papieren karton ^v/.pmpitrtdl^rhn. orj PZC ARENSMAN edukans www.edukans.nl Giro 515 Amersfoort vrijdag 4 augustus 2006 Het vervolg van de familieberichten van pagina 12 Met grote droefheid delen wij u mede dat rustig in haar slaap is overleden onze lieve moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Jannetje Tissink Weduwe van Cornelis Sturm Grijpskerke. 7 november 1915 t Veere, 2 augustus 2006 Veere: Maat Henk it n herinnering Middelburg: Kees in herinnering Serooskerke: Lenie en Piet Arnemuiden: Jan en Dinie Serooskerke: Henk en Nel Den Helder: Gillis in herinnering Serooskerke: Piet Janny in herinnering Serooskerke: Paul en Elma Arnemuiden: Adrie en Corrie Serooskerke: Jaap en Hanneke Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "NieuwSandenburgh", Veere Correspondentieadres: J. Sturm Gargonstraat 32 4353 CC Serooskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling Rozenhof kamer 69. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 8 augustus om 11.00 uur in de Petruskerk aan de Ds. Van Wouwestraat te Serooskerke welke geleid zal worden door Ds. W. Dekker. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Nieuw Sandenburgh afdeling Ro zenhof te Veere. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren. gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 m Voorzorgen advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting 'Geef mij kracht heel mijd leven. Heer' Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust hebben wij vandaag afscheid mogen nemen van onze moeder, schoonmoeder, gr oot moeder en overgrootmoeder Johanna Alida Ruijgrok weduwe van Antonius Laurentius van Agthoven overleden in de leeftijd van 91 jaar. Haar kinderen: Godfried en Dini Ton en Claudine Frans en Minerva Han Ria en Hans Ineke Paul Fely en Jan Carlaen Jan Peter en Henneke Lucia en Fred haar kleinkinderen en achterkleinkinderen Lewedorp, 2 augustus 2006 Correspondentieadres: L. de Jonge-van Agthoven Wemlaan 24 4453 CC 's-Heerenhoek De avondwake zal worden gehouden maandag 7 au gustus om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. waarna er gelegen heid is lot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 8 augustus om 14.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het Katholieke Kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Korenbeurs' te 's-Heerenhoek. Met welgemeende dank voorde jarenlange goede zorgen door het personeel van het verzorgingshuis 'De Kraayertte Lewedorp. En nu, wat verwacht ik, o HERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Na een leven vol zorg voor allen die haar lief en dier baar waren, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde tante en oud-tante Pieternella Eerland-Helmstrijd sinds 2001 weduwe van Johannes Eerland in de gezegende leeftijd van 101 jaar. Namens de familie. D.P. Bodbijl-van den Bos Zierikzee. 5 augustus 2006 Aliévo "Cornelia" Correspondentieadres: Bogerdhof 13 4315 CL Dreischor De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 7 augustus om 14.00 uur in de "Johanneskerk" van de Protestantse gemeente aan de Kerkring te Nieuwer- kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aan de Burg. van Veenstraat te Nieuwer- kerk, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". Dankbetuiging Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de warme be langstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve broer, onze zwager en oom Adrianus Tonis Dalebout M.M. de Ronde-Dalebout en familie Augustus 2006 Schoolstraat 50 4306 CH Nieuwerkerk Waar heb ik het aan verdiend, al die belangstelling, bezoekjes, bloemen en kaartjes? Riet Hartelijk bedankt voor Uw warme medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Riet Feleus-van Waarde Met uw steun en de vele fijne herinneringen aan haar gaan we verder. Piel. Anita en Martin, Ronald en Patricia. Franklin en Tanja, Kim, Bart, Tessa en Mira Hoek, augustus 2006 Mensen met een nierziekte kunnen overleven dankzij dialyse Maar keer op keer vast aan een draad - dat is zwaar. Daarom zet de Nierstichting alles op alles voor een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl GIRO 88000 NIERSTICHTING GEEFTTOEKOMST. uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND telefoon 0111-412877 Weekend-oma gezocht voor Kim (12) die een spierziekte heeft. Kunnen haar ouders eens rustig de zaterdagkrant lezen. Kijk op www.handjehelpen.nl Uw reacties, kaarten en brieven na het overlijden van onze lieve moeder en oma C.P. Saman-de Bart waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te weten dat zovelen van haar hielden en haar waardeerden. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Zierikzee. augustus 2006 Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Geef educatie een kans. www.handjehelpen.nl Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want waarmee maak je ideeën voor technologische ontwikkelingen tastbaar? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org. informatiecentrum f/É ft

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26