PZC Rentmeester aast op wraak op NK Uitblazen na een mooie carrière Nationale titel voor zwemmer De Ridder Al Goese mountainbiker moet in Margraten ticket voor WK veiligstellen uitslagen agenda dinsdag 1 augustus 2006 jrioor Bauke Boersma GOES - Het ene evenement is inog niet achter de rug of Ruud .Rentmeester is alweer gespitst op het volgende. Met nog meer gretigheid dan normaal. De I mountainbiker uit Goes wil zon- dag tijdens het NK voor belof- ten immers de frustratie van een heel seizoen van zich afrijden. sHet dieptepunt van Rentmees ters seizoen beleefde hij afgelo pen weekeinde. Tijdens het EK in Italië kreeg hij te maken met materiaalpech en was daardoor op slag kansloos voor een fraaie klassering. „In de derde van vijf ronden hep de ketting eraf", ver telt de Goesenaar (22). „Het ge beurde in een afdaling, maar ik kwam er pas onderaan achter dat de ketting ook echt foetsie jvas. Er weer opleggen kon dus niet, bovendien was de mate- naalzone veel te ver weg. Het was direct einde oefening." Was het bij dat ene incident geble ven, dan had Rentmeester daar wel vrede mee kunnen hebben. Maar het zit de mountainbiker al lange tijd flink tegen. „Ik heb tussen alle ellende door best aar dige uitslagen gereden, hoor. Maar dit seizoen kenmerkt zich toch vooral door materiaalpech, rare valpartijen, een knieblessu re waardoor ik drie wereldbeker wedstrijden moest missen en een gebroken middenhandsbeen- tje", zegt Rentmeester. „En het zijn allemaal incidenten op zich, er valt geen rode draad of één aanwijsbare oorzaak in al die gevallen te ontdekken. Neem nu dat gebroken midden- handsbeentje. Het gebeurde bij een heel simpele valpartij. Zo val je als mountainbiker min stens tien keer per jaar en daar hou je zelden iets aan over. Maar nu was het bij mij prijs." Daarom is de Goesenaar er veel, door Jeroen Dellebeke HOORN - Niek de Ridder heeft zaterdag op het ONK openwater- zwemmen in Hoorn de nationale titel gegrepen. De Ridder, van De Bruinvis uit Sas van Gent, was op de 5 kilo- jneter jeugd de snelste van alle- naal. Met zijn overwinning is lij nu de beste Zeeuw in het na- ionaal klassement. Dok De Stormvogel uit Vlissin gen had succes. Judith Stap greep de titel op de 3000 meter Vrije slag bij de junioren, er was een tweede plaats voor Mieke van Dort op de 5 kilometer vrije slag meisjes jeugd en er waren twee bronzen plakken op de 3 ki lometer masters voor Jan Brink en'Marijke van Hoek. Zondag werd er gezwommen on der heel andere omstandighe den. Waar zaterdag het IJssel- zo niet alles, aan gelegen om zon dag in Limburg te vlammen. „Een goede uitslag, en dan be doel ik een podiumplaats, kan mijn seizoen in een klap goed maken. De zege zal ongetwijfeld naar Rudi van Houts gaan, hij werd zondag tweede op het EK en is momenteel van zeldzame klasse. Als ik mijn prestatie van vorig jaar (derde) kan evenaren of zelfs verbeteren, zou ik daar heel erg blij mee zijn." Nieuw-Zeeland Maar het zal waarschijnlijk 'ver beteren' moeten worden, beseft de mountainbiker. „Want", zo vervolgt Rentmeester, „er staat meer op het spel dan alleen een goede NK-klassering. Eind au gustus is het WK voor beloften in Nieuw-Zeeland en er mogen twee Nederlanders meedoen. Ru di van Houts is zeker van zijn plek, om het andere ticket gaat het vermoedelijk tussen mij en Frank Beemer. Die laatste heeft bondscoach Leo van Zeeland de laatste tijd sterk aan het twijfelen ge bracht. „Mijn seizoen begon aar dig, maar raakte door alle tegen slag in de versukkeling. Terwijl Frank matig startte, maar de laatste tijd juist erg sterk is. En zijn voordeel is ook nog eens dat hij een eerstejaars belofte is en ik een laatstejaars. Normaal ge sproken was het nu al min of meer duidelijk geweest dat ik naar Nieuw-Zeeland zou gaan, maar de bondscoach weet het in middels niet zo zeker meer." Daarom moeten Rentmeester en Beemer hem zondag een handje helpen. Direct na het NK wil Van Zeeland de knoop doorhak ken en zijn handvat daarvoor is van eenvoudige makelij volgens Rentmeester: „Eindig ik vóór Frank dan ga ik, is het anders om dan gaat Frank. Zo simpel zal het wel gaan, denk ik." Dus richt de Goesenaar zijn blik nu volledig op Margraten. „Het is de eerste keer dat we daar rij den, het parkoers ken ik dus niet. Uit de verhalen heb ik be grepen dat het geen supertechni- sche omloop is, waarin wel het nodige klimwerk zit. In normale doen ligt me dat, maar Frank ligt er in zijn huidige vorm ook niet wakker van." „Vrijdag en zaterdag is de par koersverkenning, en dan moet ik zondag de race van mijn le ven rijden." Zodat Ruud Rentmeester zijn frustratie over zijn huidige sei zoen in één klap kwijt is. meer nog redelijk kalm was, was het een dag later beuken te gen de wind in. Op de 1000 me ter bij de junioren ging de zege naar Manon Minneboo, die in de eindsprint Judith Stap net iets te snel af was. Jeroen Dellebeke was de enige Zeeuw die op de 10.000 meter vrije slag in actie kwam. Hij werd zevende. Ook op de reguliere wedstrij den, die als een rode draad door het NK-programma liepen, werd goed gepresteerd door de Zeeuwse zwemmers. Nathan Tramper was een klasse apart op de 500 meter school slag bij de junioren. In zijn kiel zog trok hij Simon Edenburg van Onderdak naar de zege bij de jongere junioren. Eerder was Tramper op de schoolslag tijdrace, een nieuw onderdeel in het openwater- zwemmen, de snelste bij de jon- gens-jeugd. Ruud Rentmeester hoopt een goed NK te draaien, om nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. foto Willem Mieras Perdaen toont vorm voor NK GOES - Waterskiër Roy Perdaen (16) heeft in het Brabant se Handel sterk gepresteerd. De Terneuzenaar zette een week voor het NK in Maurik een nieuw Nederlands junio renrecord neer op de slalom. Hij ging met een lijn van 12 meter langs vier boeien. Hij werd daarmee tijdens de wed strijd om de NWWB Cup eerste. Op het onderdeel schansspringen werd hij tweede. Met een afstand van 40 meter noteerde hij een persoonlijk re cord. Op het onderdeel figuren werd Perdaen met 4230 punten eerste. HVV'24 tegen Vlissingen in Axel TERNEUZEN - De oefenwedstrijd tussen HVV'24 en Vlis singen wordt vanavond niet in Hulst gespeeld. Het voetbalduel is vanwege de slechte staat van de velden verplaatst naar het veld van voetbalvereniging Axel. De wedstrijd begint om 19..30 uur. Mountainbiker Minnaard wint KESSEL - Marco Minnaard uit Wemeldinge is winnaar geworden van een mountainbikewedstrijd voor junioren. Hij was de snelste in het Belgische Kessel, Het succes van wielervereniging Theo Middelkamp werd compleet ge maakt door Jaco Wagenaar uit Yerseke, die als derde over de finish kwam. Verstappen wederom in Al Team RIJSWIJK - Autocoureur Jos Verstappen rijdt komend seizoen weer voor het Al Team Nederland tijdens de A1GP World Cup of Motorsport. Samen met Huub Rothengatter en Jan Lammers begint hij op 1 oktober in Zandvoort aan de reeks wedstrijden. Na Zandvoort doen de coureurs voor het tweede seizoen onder meer Tsjechië, China, Maleisië, Dubai, Nieuw-Zeeland, Australië, Zuid- Afrika, Mexico, Indonesië en Engeland aan. ANP Ottey (46) ingeschreven voor EK GÖTEBORG - De Sloveense atletiekfederatie heeft de 46-jarige Merlene Ottey ingeschreven voor de EK atletiek in Göteborg. De ex-Jamaicaanse zal in de Zweedse haven stad uitkomen op de 100 meter. De 200 meter loopt zij niet. Merlene Ottey is een icoon van de sprint. Als Jamaicaanse won zij acht medailles op de Olympische Spelen, waarbij geen enkele gouden. Op de wereldkampioenschappen out door veroverde zij veertien plakken. In Göteborg loopt zij voor de eerste keer een Europees kampioenschap. Zij kreeg vier jaar geleden de Sloveense nationaliteit. Het EK in Göteborg is van 7 tot 13 augustus. ANP Naber-Lozeman niet naar WK ERMELO - Alice Naber-Lozeman heeft zich gisteren teruggetrokken voor de Wereldruiterspelen, die eind augustus in Aken beginnen. De amazone uit Biddinghui zen had zich gekwalificeerd voor de eventing, de voorma lige military. Naber vindt dat de wedstrijd om uiteenlo pende redenen te vroeg komt voor haar beide toppaarden. ANP Haverbeke naar kwartfinale inTerneuzen rERNEUZEN - Ruben Haverbe ke heeft zich bij het Vliegende Hollandertoemooi in Terneuzen [eplaatst voor de kwartfinales in het 3-schema bij de mannen. De tennisser van Tiola uit IJzen- ilijke kende in de tweede ronde geen enkele problemen om Dun can Blackman te verslaan; 6-0 en 6-2. Volleybaltrainer Meino Rosendahl vindt rust in Sint-Jansteen anderhalve week geleden nog finalist in de 3-ca- [egorie bij het toernooi in Breskens, kan in zijn vervolgpar- cij aan de bak. Donderdag ont- möet hij de winnaar van de partij tussen de als vierde ge plaatste Guido Tolhoek en Tom Huis. Ook toernooiorganisator Mi- -hiel van der Windt boekte een tege in de 3. In drie sets rekende Van der Windt af met Kevin de Kóoij. Het duel tussen de 4-spe- lers viel met 2-6 7-6 6-4 in het Voordeel uit van Van dei; Windt. De als eerste geplaatste Bart van de Sande komt morgen in actie. Dylan Blackman, als twee- Ie ingeschaald, speelt donder- zijn eerste wedstrijd in het Vrouwen In de 3-categorie bij de vrouwen schaarde Mandy Wolfert zich Pij de laatste vier. De kersverse (Vinnares van het toernooi in Oostburg was in drie sets te Sterk voor Suzanne van der Molen: 6-3 0-6 6-1. De volgende apponente van Wolfert, speel ster van Hulst, komt uit de wedstrijd tussen de als tweede geplaatste Utrechtse Jacqueline Verhaegen en Caro Schuitema fan tennisvereniging DOS uit Vlissingen. Diezelfde Schuitema won haar eerste wedstrijd in de 1-categorie. De nummer één van ie plaatsingslijst verloor de eer ste set met 4-6 van Marloes van |er Linde uit Venray, maar kwam in het tweede bedrijf met 5-0 voor. Schuitema kreeg ver- Volgens de zege, omdat Van der linde met een blessure moest Ppgeven. «p de banen van tennisvereni ging Animo in Terneuzen wor- len dagelijks vele partijen ge speeld. Dat moet ook wel, want iet toernooi heeft in totaal 815 inschrijvingen. Daarmee is het toernooi qua grootte koploper P Zeeland, voor het toernooi in ?ost-Souburg. Laatstgenoemd jOernooi is echter kwalitatief jterker dan het toernooi in Ter- jeuzen. door Karei Pleunis SINT-JANSTEEN - Hij heeft de status van gerespecteerd volley- balcoach. Meino Rosendahl heeft dat afgedwongen bij Mi- kro Electro Roosendaal (eredivi sie), AVO Melsele en VDK Gent (Belgische eredivisie). Bij die laatste club is hij nu werkzaam. De bijna veertigjarige trainer woonde tot voor kort in de stad die naar hem genoemd leek: Roosendaal. Die heeft hij echter verruild voor de rust van het Zeeuwse. Met vrouw Heieen is hij onlangs in Sint-Jansteen neergestreken. Een beetje verrassend noemt hij de namen van William Taelman en de familie Everaert. Die kent hij dus. Zoals ook Morres Hulst, het ooit zo imposante Zeeuwse volleybalbolwerk, dat de voor bije jaren in rap tempo afbrok kelde. En niet eens zo lang gele den was hij voor de NeVoBo in Axel om bij Voorwaarts trainers in opleiding te bekijken. Zittend in zijn ruime 'Steense' achtertuin graaft Rosendahl in zijn Zeeuwse herinneringen. „Ja, Morres Hulst. Het moet hier een mooie tijd geweest zijn, toen Jo Everaert en zijn zoon Mi chel belangrijk waren voor de club. Eerste divisie, daarna tweede, een keer derde, weer tweede", zegt hij. „Is het nu pro motieklasse? Tja. Da's dan een heel stuk minder. Jammer." Die tijd van ongekende bloei? „Dat was tijdens mijn opleiding tot fy siotherapeut. Ik kreeg De Blau we Hoeve in Hulst als stage adres, ik sliep één nacht per week bij William Taelman (toen speler van Morres) en trainde on der leiding van Jan Schut bij Morres. Zo leerde ik het Zeeuw se min of meer kennen." De voormalige spelverdeler van de ook al ter ziele gegane Breda se eredivisioniSt Brevok, de club van oud-betaaldvoetbalscheids- rechter Frans Derks, vindt niet dat het aan hem is om concreet te worden over oorzaken die leidden tot het verval van Mor res Hulst. Florissant „Maar infrastructureel gezien zit je hier als club natuurlijk niet al te florissant", zegt Rosen dahl, zelf docent aan het cios in Goes. „Jongens en meiden trek ken weg en je moet maar af wachten of je ze ooit nog terug Volleybaltrainer Meino Rosendahl heeft na een lange carrière niet meer de ambitie om hogerop te ko men. „Er moet al heel wat gebeuren, willen ze me hier nog weg krijgen uit Sint Jansteen." foto Wim Kooyman zult zien." De tendens van een terugloop in ledenaantallen en niveau blijft overigens niet be perkt tot het Zeeuwse. „Zie de Nederlandse competitie. Elk sei zoen trekken divisieteams zich terug, omdat het ontbreekt aan mankracht en veelal ook aan fi nanciën." Zelf maakte hij dat mee in Roosendaal, waar hij met het vrouwenteam van Mikro Elec tro naar de eredivisie promo veerde, terwijl de club niet rijp was om op dat niveau te overle ven. „Twee seizoenen hebben we het met hangen en wurgen, via de playouts en met het aantrekken van een Amerikaanse speelster, gered. Het was een kwestie van eindjes aaneenknopen, geen luxe, geen geld. Na twee jaar was het voorbij. Het fundament ontbrak." Rosendahl zelf deed een stap te rug en trainde het bescheiden Sic Pugno uit Bergen op Zoom, voordat het Belgische AVO Mel sele aanklopte. Het Antwerpse team bungelde puntloos onder aan in de eredivisie. Aan het ein de van het seizoen verzekerde het zich van Europees volleybal. Na ruim twee jaar verliet Rosen dahl de club, omdat ook Melsele het lot van de kleintjes onder ging en bestaansrecht op het hoogste niveau op de tocht kwam. Hij vertrok naar Piet Zoomers Dynamo in Apeldoorn, dat uit kwam in de eerste divisie. „Het is wellicht de mooiste tijd uit mijn loopbaan geweest. Bij die club was alles perfect geregeld. Ik kreeg er een hernia. Binnen een week kon ik in Apeldoorn geopereerd worden. Maar het was wel telkens 170 kilometer heen en 170 kilometer terug van uit Roosendaal. Het werd te gek. Met pijn in het hart heb ik afscheid genomen." Iran Het Duitse Ulm kwam, een ploeg uit Iran toonde via een ma kelaar belangstelling, maar het werd het Belgische VDK Gent. Waarmee Rosendahl een team kreeg dat zich al jaren gemakke lijk verzoent met een plaats ach ter de grote drie: Kieldrecht, Charleroi en Tongeren. Het is een matheid die de Neder landse oefenmeester absoluut niet bevalt. „Bij het begin van het seizoen berusten ze in een vierde plaats. Dat irriteert me mateloos. Die passieve houding, die visie van 'meer zit er niet in'. Berusting is pas na het laatste punt aan de orde." De beste Belgische speelsters la ven zich uit de put waarin de meeste euro's blinken. „Meer dan in Nederland spelen vergoe dingen een rol. Zelfs in gesprek ken met speelsters die op een la ger niveau uitkomen, wordt geld al heel snel een thema als je spreekt over een overgang. In Nederland wil een nieuwkomer zich eerst bewijzen. Da's een ver schil in instelling." Het is de mentaliteit van het land, veronderstelt Rosendahl. „Want neem nou de Belgische vrouwenploeg. Volgend jaar is het EK in België. Waar de deel nemende landen deze zomer vol uit door blijven trainen, gaan ze in België op vakantie en krijgen de speelsters een briefje mee om conditioneel asjeblieft wat te doen in juli. Zo werkt het dus niet. Zo stoom je een team niet klaar voor een EK." Maar ook over het Nederlandse systeem heeft Rosendahl zo zijn twijfels. „Avital Selinger (bonds coach) heeft bij Martinus alle ta lent gebundeld. Op de korte ter mijn bezien zeer effectief. Maar wat na Peking 2008? Selinger verlaat de club, de speelsters trekken naar het buitenland voor het geld en Martinus blijft berooid achter met een tweede garnituur. Is er dan nog één sponsor die wil investeren in een uitgeklede vereniging?" Zo heeft de oefenmeester over heel veel zaken een mening. Goed voor vele uren verhalen over volleybal. Maar dan toch: „Weet je, tot voor kort was ik veelal bezig met de planning van mijn loop baan. Hogerop, een club in het buitenland, wellicht fulltime trainer. Nu ik in Sint-Jansteen ben beland en de rust ervaar van wonen in een landelijke om geving, is die drang minder. Er moet al iets heel bijzonders op mijn pad komen, wil ik hier, en dan tijdelijk, de deur achter me sluiten." Lucky Day 4074, d.d. 31.07.2000. 5-12-16-17-18-22-26-28-32-35-41-42-43- 50-51-52-58-72-76-79. Los Angeles. Mannen. Finale: Haas (Dui/6) -Toersoenov (Rus/8) 4-6 7-5 6-3. Sopot. Mannen. Eerste ronde: Daviden- ko (Rus/1- Christophe Rochus (Bel) 6-1 6-2, Dlouhy (TsJ) - Ramirez Hidalgo (Spa/6) 6-4 6-2, Przysiezny (Pol) - Coria (Arg/4) 5-6 opgave Coria. Terneuzen. Vliegende Hollander- toernooi. HE5: K. de Rooij-D. van den Heuvel wo„ D. de Waal-H. Rolff 6-3 6-1, H. van Broekhoven-J.P. de Bakker 6-1 6-4. HE6: J. Woltmeijer-T. van Beer schoten 6-1 6-2, I. de Smet-H. Rolff 7-5 7-6, M. Standaert-E. Houg 6-1 6-1. HE6-40+: P. van der Sloot-G. de Rech ter 4-6 6-0 6-3. GD5: R. Fraanje/D. Van- tricht-L. Kayser/C. Kayser 6-3 6-7 6-2. Sas van Gent. Cargilltoernooi. Fina les. Mannenenkel. HE3: Dylan Black- man-Donovan Blackman 7-6 1-1 opg. HE4: C. Trapman-D. de Schepper 6-2 6-0. HE5: M. de Heus-L. Nijsten 2-6 6-3 7-6. HE6: M. Pateer-K. de Jonge 3-6 6-4 6-3. HE7: M. Maes-R. de Graeve 6-1 6-2. HE8: E. van Cadsand-K. Vermunt 6-2 3-6 7-6. Vrouwenenkel. DE7: J. d'Hae- ns-J. van Lare 6-2 4-6 6-2. DE8: V. Cros- iers-E. Moens 6-1 6-1. Mannendubbel. HD3/4: Dylan Blackman/B. van de San- de-Donovan Blackman/R. van Gassen 6-4 6-7 7-5. HD5: M. de Heus/R. de Meyer-D. Bommelijn/D. Vantricht 7-6 4-6 6-3. HD6: R. de Pooter/F. Broeders- W. Raemdonck/N. Samijn 6-0 6-4. HD7: L. Bracke/E. Audenaerd-W. Sinke/G. Am- brosini 4-6 6-4 6-3. HD8: D. Dobbelaar/ B. Ysebaert-W. Neyt/M. Broekhoven 6-4 6-4. Vrouwendubbel. DD5: M.K. Poppe/M. Boddaert-T. Lammens/ D. van Leeuwen 4-6 6-2 7-6. DD6: D. Maes/M. Boddaert-I. Heikamp/J. de Vis ser 6-2 6-1. DD8: E. Moens/S, de Vrie- ze-C. Acke/C. de Vos 6-4 6-3. Ge mengd. GD5: M. Boddaert/M. de Heus-T. Lammens/A. van Lare 6-1 6-4. GD6: J. Ross/H, van de Voorde-G. de Vries/P, van Limmen 6-1 6-2. GD7: E. Bracke/L. Bracke-A. Sigalas/R. de Grae ve 4-6 7-6 6-4. GD8: S. de Smet/N. Goossen-M. Kooyman/C. Overbeeke 6-4 6-4. Cadzand. Haaientandentoernooi. DD6: S. Smit/T. Voerman-I. van der Broecke/C. Vinke 6-2 6-2. GD6: P. Baas/ A. Reesink-A. Rijken/P. Leenknegt 6-1 6-0. 4x100 m vrij mannen: 1. Italië 3.15,23, 2. Rusland 3.16,47, 3, Frankrijk 3.16,53, 4. Zweden 3.17,01, 5. Duitsland 3.18,21, 6. Litouwen 3,22,40. Groot-Brit- tannië en Nederland (Zastrow, Van Velt- hoven, Oosting, Van den Hoogenband) gediskwalificeerd, 4x100 m vrij vrou wen: 1. Duitsland 3.35,22 (wereldre cord), 2. Nederland (Dekker, Kromowid- jojo, Groot, Veldhuis) 3.37,04, 3. Frank rijk 3.38,83, 4. Zweden 3,41,12, 5. Groot-Brittannië 3.41,44, 6. Italië 3.42,59, 7. België 3.45,34, 8. Spanje 3.45,64. Hoorn. ONK openwaterzwemmen. Vrouwen. Zaterdag. 5000 m. vrije slag senioren. 9. Daisy de Ridder (BRU) 1.12.15,96 12. Sabine van Waes (ZCK) 1.16.05,92 15. Sabina van Doese laar (ZCK) 1.18.24,99. Jeugd. 2. Mieke van Dort (STV) 1.11.59,98 4. Anne Pel (STV) 1.14.40,31. 1000 m. schoolslag senioren. 4. Eline Nijskens (ZCK) 17.17,15 6. Anouk Meesen (ZCK) 17.56,56. 3000 m. vrije slag junioren. 1. Judith Stap (STV) 44,40,29 4. Manon Minneboo (STV) 46.30,52 5. Jaimy Kort (STV) 46.38,16 6. Joy Tramper (BEV) 46.42,06 7. Danique van Peenen (STV) 46.55,72 8. Anniek Mïnderhoud (STV) 47,48,14 14. iris Dingemanse (STV) 58.26,20. 1000 m. vrije slag senio ren. 5. Anouk Meesen 15.57,43 6. There- se de Munck (ZEE) 15.58,47 17. Corina Baaij (ZEE) 19.33,75. 500 m. vrije slag miniorenë. 6. Tineke van Dort (STV) 9.07,46. Zondag. 1000 m. vrije slag junio ren. 1. Manon Minneboo 15.32,36 2. Ju dith Stap 15.32,38 5. Jaimy Kort 15.45,62 7. Anniek Minderhoud 16.01,95 8. Joy Tramper 16.10,38. 3000 m. schoolslag senioren/jeugd. 4. Eli ne Nijskens 56.30,38 7. Anouk Meesen 59.12,50- 500 m. schoolslag junio ren. 1. Jaimy Kort 9.14,69 2. Iris Dinge manse 9.20,62 3. Joy Tramper 9.20,63 500 m. vrije slag minioren6. 6. Tine ke van Dort 8.51,78 8. Lotte Dalmeijer (LUC) 9.22,87. 2000 m. vrije slag se nioren. 7, Daisy de Ridder 30.02,21 11. Sabine van Waes 31.33,04 13. Sabina van Doeselaar 32.09,90 19. Cynthia Po- tin (LUC) 34.05,31. Jeugd. 2. Anne Pel 29.50,97 6. Mieke van Dort 31.01,24 Mannen. Zaterdag. 5000 m. vrije slag senio ren. 6. Jeroen Dellebeke (STV) 1.07.20,43. Jeugd. 1. Niek de Ridder (BRU) 1.03.18,16. 1000 m. schoolslag senioren. 3. René van Oudenaarde (ZEE) 16.48,38 3 000 m. vrije slag ju nioren 1 en 2. 6. Sonny Corré (STV) 45.16,43 11. Roderick van Doeselaar (ZCK) 46.51,28. junioren 3 en 4. 6. Na than Tramper (BEV) 40.44,04. 1000 m. vrije slag senioren. 12. Tonny Vinke (ZVS) 17.39,60 500 m. vrije slag mini- oren6. 4. Tim Tramper (BEV) 8.24,16 6. Levy Kort (STV) 8.54,72 250 m. vrije slag minioren3. 1. Wouter Stap (STV) 5.37,28 1000 m. schoolslag senioren tijdrace. 4 René van Oudenaarde 18.02,41. jeugd. 1. Nathan Tramper 15.19,75 Zondag. 10000 m. vrije slag senioren/jeugd. 7. Jeroen Dellebeke 2.52.02,22. 1000 m. vrije slag junio ren 1 en 2. 5. Sonny Corré 14.50,33 9. Roderick van Doeselaar 15.44,49. 3000 m. vrije slag masters 35+. 3. Jan Brink (STV) 48.41,81. 500 m. school slag junioren 1 en 2 1. Simon Eden- burg (OND) 8.09,78 11. Roderick van Doeselaar 10.17,50. 500 m. vrije slag minioren6. 4, Tim Tramper 8.13,67 5. Bob Dalmeijer (LUC) 8.21,14 7. Levy Kort 8.51,15. 250 m. vrije slag mini- oren3. 1. Wouter Stap 5.08,31 2000 m. vrije slag senioren, 4. Charles Potin (LUC) 29.00,30. Jeugd. 2. Niek de Rid der 26.50,51 dinsdag Atletiek Zomerloop Zuidzande. Jeugd, 650 en 1300 meter. Start: 19.30 uur. Alle leeftij den, 4, 7 en 10 km. Start: 19,50 uur. In schrijven: Dorpshuis Zuidzande vanaf 18.30 uur. Tennis Van Belle Open Scheldetoernooi. Lo catie: tennis vereniging De Schelde te Vlissingen. Aanvang: 15,30 uur. Vliegende Hollandertoemooi. Loca tie: tennisvereniging Animo te Terneu zen. Aanvang: 9.00 uur. De Biet Gruttepikkerstoernooi. Lo catie: tennisvereniging Duiveland te Nieuwerkerk. Aanvang; 11.00 uur. Open Haringtoernooi. Locatie: tennis vereniging Biervliet. Aanvang: 16.00 Haaientandentoernooi. Locatie: ten nisvereniging Asoc te Cadzand. Aan vang: 11.00 uur, Reimerswaal-veteranentoernooi. Lo catie: tennisvereniging Kruiningen. Aan vang: 16.00 uur. K5-Kwakerjeugdtoernooi. Locatie: tennisvereniging Sjef te Aardenburg. Aanvang: 15.00 uur. Voetbal Vriendschappelijk: Hoek-AZVV, Ter- neuzen-Halsteren, HVV'24-Vlissingen (veld VV Axel), Nieuwdorp-Breskens. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 37