SpecialeJ t Q De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. PZC 10 Je krijgt eerder reuma dan rimpels. (Reumafonds (0 EEN POSITIEF BERICHT voor 600.000 Nederlanders met diabetes die een verhoogd risico hebben op een depressie. genieten in het SAUERLAND dinsdag 1 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twèe werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren in Lelystad op 30 juli 2006 Koyla Henricus Anthonij Zoon van Mayke Goulooze en Ramon Soullié Hogerhuis 5 8251 LZDronten Kleinzoon van Ton en Janneke Goulooze Langegracht 24 4421 EXKapelle Overleden Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Frans van der Putten de echtgenoot van onze collega Maria Wij wensen je veel sterkte. Marc, Jessica, Lennie, Jan, Edwin, Anita, Anna, Marloes, Bea, Inge, Suzan, Elly, Christel, Petra, Tineke, Judith, Monique, Corian, Tim, Lia, Erika, Sabine, Sylvia, Anita, Lizzy Non, je ne regrette rien. Nee, ik heb nergens spijt van. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw Simonne Emilie Jacqueline Moree-Vossaert - Simonne - 4-10-1937 t 28-7-2006 Arie Moree Zussen,schoonzussen Zwagers, schoonbroers en verdere familie Weegbreepad 66 4461 ML Soes Op maandag 31 juli 2006 hebben we in kleine kring afscheid van haar genomen. Moedig ging je door, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Met al zijn werklust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet af scheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorg zame vader, schoonvader en grootvader Emiel Roelans echtgenoot van Els Vermeulen Clinge, 11 juli 1936 t Temeuzen, 30 juli 2006 Oostburg: Els Roelans-Vermeulen Clinge: Edwin en Carla Randy en Anna-Lee Draaibrug: Jack en Nicoline Vincent Watervliet(B): Jeroen en Anja Falco Oostburg, 30 juli 2006 Correspondentieadres Poolster 58 4501GN Oostburg De uitvaartdienst zal op vrijdag 4 augustus 2006 om 14.30 uur plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28C te Terneuzen, waar na de familie in besloten kring afscheid neemt. U heeft de mogelijkheid om afscheid te nemen van Dhr. Roelans op donderdagavond 3 augustus van 20.00 tot 20.30 uur in het mortuarium van zieken huis "DeHonte" te Terneuzen. Graag schriftelijk condoleren. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzoon, zwager en neef Joh. Tolen man van onze dochter Marijke J. Jobse J.M. Jobse-Louwerse Vlissingen, 31 juli 2006 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veereeweg 3.6,4332 BG Middelburg Internet: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. E-wansarar i1nrrrm i» Tuhan gembaiaku yang baik Taklcan kekurangan aku Ia membaringkan aku di padang Yanghijau, Ia membimbing aku Ke air yang tenang. Mazmur 23 Berkesedihan, tetapi syunkur kepada Tuhan a yang mengangkat sakitan dan keberatannja serta bawa ketempat Yang senang, bersama ini, kami keluarga besar Talahatu-Lilaay kabarkan bahwa telah meninggal dunia ialah: Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacob Augustinus Talahatu Malang (Indonesië) Koudekerke 2 januari 1930 31 juli 2006 Koudekerke: Jeanne Talahatu-Litaay Koudekerke: Mieke de Jong-Talahatu Jozefde Jong Jarah Christel Middelburg: Clara Talahatu Peter Verhoeven Sacha en Tjaimi Jermo Lana en Maurice Yoni en Lola Lindenwold Joke Talahatu (USA): Jan Pijpelink Nobby Middelburg: Cicilia van de Woestijne-Talahatu Lex van de Woestijne Yannick Jerome Cithershillsingel 54 4371 AT Koudekerke De overledene is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen dinsdag en woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. De Vertroostingsdienst zal worden gehouden donderdag 3 augustus om 20.00 uur in de Beth Cherem Kerk aan de Burg. Stemerdinglaan te Oost- Souburg. De Afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 4 augustus om 10.00 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Couburg", Duinstraat 4 te Koude kerke. Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag, datje hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een kort stondig ziekbed, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Cornelis Christoffel van Paasschen - Kees sinds 15 april 1998 weduwnaar van Digna Adriana Bom in de leeftijd van 82 jaar. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum Cederhof" dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Yerseke: Lia Stroosnijder-van Paasschen Nol Stroosnijder (in herinnering) Arnold en Miranda Yvette Lianne en Karim Zaïm Christina en Jan Aaron, Iwan Kruiningen: Jannie bij de Vaate-van Paasschen Stoffel bij de Vaate Francisca en Robert Sylvana, Malissa Diana en Adryan Kevin, Sanne Yerseke: Jaap van Paasschen Ina van Paasschen-Keijmel Richard en Sandra Etten-Leur: Jan van Paasschen Marlies van Paasschen-Schellekens Claudia en Brian Iris Cindy en Roberto Kapelle, 30 juli 2006 Correspondentieadres:Berghoekstraat 25 4416 BJ Kruiningen Onze vader en opa is opgebaard in zijn eigen kamer, nr. 18 van zorgcentrum "Cederhof", Cederlaan 9 te Kapelle. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 2 augustus van 19.00 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, wordt donderdag 3 augustus om 13.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaas- straat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Onze opa was een opa als geen ander, altijd stond hij voor ons klaar. Gezellig kletsen over van alles en nog wat, iedereen was graag daar. Een betere opa konden wij ons niet wensen, nu is er een groot verdriet en gemis. Maar opa weet gelukkig ook dat hij voor altijd in onze gedachten is. Arnold en Miranda Lianne en Karim Christina en Jan Francisca en Robert Diana en Adryan Richard en Sandra Claudia en Brian Cindy en Roberto en achterkleinkinderen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom C.C. van Paasschen (Kees) Kruiningen: Chr. van Paasschen C. van Paasschen-Zeevaart Kapelle: T.M. Poley-van Paasschen J.H.C. Poleyt' Kruiningen: J.W. van Paasschen T. van Paasschen-Ruissen Neven en nichten Kapelle, 30 juli 2006 Bedroefd maar toch dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een lang durige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Adriana Wilhelmina Maria Ruijten-Koolen Adrie sinds 1989 weduwe van Johannes Martinus Ruijten In de leeftijd van 83 jaar. Nieuw Vossemeer: Keesje Ruijten f Vlissingen: Rie en Marijke Ruijten Ronny en Sonja, Giovanni, Alessio, Ivar Oost-Souburg: Piet en Carla Ruijten Arnold en Patricia; Ramona Miranda Vijfhuizen: Kees en Yvonne Ruijten-Dijt Kricha en Leo; Beau, Gaya Snoeks Vlissingen: Anneriet en Andre van den Broek-Ruijten Goya en Jeanine Sjem en Frank Kinderen en kleinkinderen van den Broek Hillegom: Mattie van der Meule en Jan van Houten Vlissingen, Zorgcentrum Ter Reede, 31 juli 2006 Correspondentieadres: Puccinilaan 9 4384 ML Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcen trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woens dag 2 augustus van 20.00 tot 20.30 uur en op donderdag 3 augustus van 12.30 tot 13.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 3 augustus om 13.30 uur in de Onze Lieve Vrou we Kerk aan de Singel te Vlissingen. De crematie plechtigheid zal om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mijn zuster en tante Adriana Poortvliet-Krijger Middelburg: Pieternella Mulder-Krijger t B.P. Mulder Neven en nichten 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. Vaarwel en "Rust in vrede". Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Jannis Hendrik de Ruijsscher weduwnaar van Elizabeth Maria de Meijer in de leeftijd van 85 jaar. Biervliet: Elly de Waele-de Ruijsscher Hans de Waele Natasja Dimitri Biervliet: Cor de Ruijsscher Margot de Ruijsscher-de Krijger Jeroen en Natasja Zo Raven Carolien en Martijn Jan-Pieter Annelot Ter Walle Biervliet, 29 juli 2006 Correspondentieadres Havenstraat 16 4521 BP Biervliet Wij zijn dankbaar voor de professionele verzorging, die hij van de medewerkers van de Thuiszorggroep Biervliet heeft mogen ontvangen tijdens zijn verblijf in Annelot Ter Walle. Op verzoek van de overledene zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame en lieve man, vader en opa Willem Davidse in de leeftijd van 87 jaar. Grijpskerke: J. Davidse-Vreeke Kinderen en kleinkinderen 4364 AW Grijpskerke, 31 juli 2006 Noordstraat 10 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 4 augustus van 10.15 tot 10.45 uur in de Michaelskerk te Grijpskerke. Aansluitend zal de uitvaartdienst om 11.00 uur worden gehouden, die geleid zal worden door ds. F. van Slooten. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk. Geen bloemen. Voor ons toch nog onverwacht is uit onze familie kring weggenomen onze geliefde oudste broer, zwa ger en oom Willem Davidse echtgenoot van Joh. Vreeke op de leeftijd van 87 jaar. Dankbaar mogen we zijn dat voor verder lijden er een einde is gekomen. Wij wensen Jo, de kinderen en kleinkinderen voor de komende tijd veel sterkte toe. Las Vegas (USA): D. Davidse A. Davidse-Davidse (in herinnering) Bruinisse: D.J. Jumelet (in herinnering) M. Jumelet-Davidse Grijpskerke: G. Davidse P.S. Davidse-Dommisse Rotterdam: J. Davidse B.J. Davidse-Roukema Neven en nichten Grijpskerke, 31 juli 2006 Tot ons verdriet is overleden onze goede buurman Willem Davidse We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. G. Blankers Mevr. J. Cevaal-Slabbekoorn Fam. G.B. Kamphof Fam. Iz. de Bree Fam. A. Dekker Fam. K.P. de Bree Fam. M. Wisse Grijpskerke, 31 juli 2006 Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl Het Diabetes Fonds onderzoekt de rol van visoüe als therapie voor depressie. Hoe dat werkt? Kijk op www.diabetesdossiers.nl LEZERSAANBIEDING! Supervoordelige 3-/4-/5-/8Jdaagse autoreis Duitsland een 4-sterren hotel tegen 3-sterren prijzen! Het Sauerland wordt YkjgM tot één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland gerekend. Daarom hebben we speciaal voor onze lezers een nieuwe voor- deelaanbieding naar een hotel in het Sauerland ingekocht. Wij bieden u als lezer al een 3-daags verblijf in het 4-sterren hotel Mercure hotel Hagen aan voor de absurd lage reissom vanaf slechts 49! Normaal betaalt u voor dit hotel minimaal 50 per per soon per nacht, dus tel uit uw winst! Het hotel is een prima uitgangspunt voor heerlijke wandelingen door het schitterende heuvellandschap. Maar ook uitstapjes naar pittoreske dorpen en steden behoren tot de mogelijkheden. Dus wilt u er nog tussenuit, niet te ver rijden en vooral niet teveel betalen? Dan is dit de aanbieding voor u! HAGEN Het levendige cultuur- en handelscentrum van Hagen is goed voor een mid dag gezellig winkelen of een avondje uit. Maar ook liefhebbers van oude historie en moderne cultuur komen hier aan hun trekken. In Hagen bevindt zich ook het interessante Freilichtmuseum, waar u alles te weten komt over de oude ambachten van de streek. MERCURE HAGEN**** Aan de rand van het Sauerland, op ca. 2 km van het centrum van Hagen, bevindt zich het 4-sterren Mercure Hotel Hagen. Het hotel is voorzien van een overdekt zwembad, sauna, restaurant, bar/lounge, liften en parkeergele genheid. Verder vindt u er een solarium, en kegelbanen (tegen betaling). Uw kamer beschikt over televisie, radio, telefoon, minibar, bad of douche en toi let. U verblijft op basis van logies ontbijtbuffet. Tegen een kleine toeslag kunt u het diner bijboeken. bekend van de Warsteiner bierbrouwerij, de Diemelsee en de bizar gevormde stenen van de Bruchhauser Steine. U ziet het: er is hier genoeg te doen! Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 14, diner inclusief 2 drankjes v.a.€ 32 p.p.bij verblijf van 3 dgn, reserveringskosten 15 per boeking. Noot: zwembad is niet altijd beschikbaar! Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. 3 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 4/8 t/m 27/10 v.a. 49,- 4 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 4/8 t/m 27/10 v.a. 59,- 5 dagen, vrijwel iedere maandag van 7/8 t/m 30/10 v.a. 79,- 8 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 4/8 t/m 27/10 v.a. 139,- KRAS w.kras.nl/autol 7804 24 uur per dag, 7 dagen per week Tel: 073-5 999 999 o.v.v. Reisnummer AUTO 17.8 Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34