PZC Zeeuws Vlaanderen Plaats uw familieberichten in de PZC 4 De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. (3 maandag 31 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Trots, dan groot verdriet en gemis. Nu vertellen we dankbaar en blij dat op 29 juli 2006 Rachel Michelle de Groot geboren is. Dochter van Sylvana de Vos en Michel de Groot t 12-12-2005 f Statenlaan 62 4336 CK Middelburg Het verdriet en gemis om (papa) Michel zal er altijd zijn. Maar jouw komst verzacht wel de pijn. Ook wij zullen heel veel van je houden, en hopen dat jouw leven lang en gelukkig mag zijn. De trotse opa, oma en tante, Rinus, Sari en Samantha de Groot Dankbaar en blij geven wij u kennis dat zondag 30 juli 2006 op Schiphol is aangekomen ons kleinzoontje en neefje Timo Chih- Ming Hij is geboren op 9 december 2005 te Jia- Yi County, Taiwan Timo is het zoontje en broertje van: Wilfred en jolanda Minnaard - Siereveld Thirsa Aneli Milan Prinses Margrietstraat 13 4341 GG Arnemuiden B. Siereveld P.H. Siereveld - de Regt Arno en Ans Wilma en Pieter-Willem Petra, Corné, Elise, Jeanine, Carola, Robert Joop en Annemarie Nathalie, Brian, Jorick Bert-Jan Overleden Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Intens verdrietig heb ik na een kortstondige ziekte afscheid moeten nemen van mijn lieve man Franciscus Johannes van der Putten Frans echtgenoot van Maria Matthys in de leeftijd van 55 jaar. Driewegen: M. van der Putten-Matthys Poeki «P Familie Matthys 28 juli 2006 Oudeweg 26 4521 GS Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden woensdag 2 augustus om 16.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c, Terneuzen. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Ti voglio bene papa Zoveel moed, zoveel kracht Ti voglio bene papa Alles gegeven, te weinig teruggekregen Ti voglio bene papa Zoveel liefde, zoveel pijn Ti voglio bene papa Met trots gestreden, blijf voor altijd Zo veren toch dichtbij Ti voglio bene papa Quirino Landi Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat, na een ziekte die hij niet kon overwinnen, uit ons midden is weggenomen, mijn allerliefste man, onze zorgzame papa Mario Eugenio Ugo Landi echtgenoot van Ria Adriaansen Postiglione (I.) t Brugge 16 maart 1939 26 juli 2006 Oostburg: Ria Landi-Adriaansen Heemstede: Aurelia Landi Edward Hoep Damme (B.): Quirino Landi Ann Billiet 28 juli 2006. Correspondentie adres Ristorante da Mario" Zuidzandsestraat 7 4501 AL Oostburg T.a.v. R. Landi-Adriaansen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats- I gevonden op 29 juli 2006, volgens de laatste wens van de overledene. Vaarwel lieve Gre Wij wensen Huib en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Veere: Nel Meerman-Worrell Middelburg: Henk en Anja Ivo en Elain Feline Moegestreden is na een lang ziekbed van ons heen gegaan Johanna Adriana Eefting-Barentsen 6 februari 1928 t 29 juli 2006 Innig geliefde vrouw van: Middelburg: Abel Eefting Lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma van: Middelburg: Nel Eefting en Jochem Sleiffer Renkum: Wim Eefting en Margo Eefting-Klippel Sjoerd Marianne en Ronnie Annelies Frank Port Alfred (RSA): Hilko Eefting Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol en zorgzaam hebben bijgestaan, in het bijzonder de mensen van thuiszorg "Zorgstroomen 't Gasthuis", afdeling Watertoren Goudend 54 4337 NA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcen- trum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 3 augustus om 14.00 uur in hel crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een langdurig geduldig gedragen ziekte is overle den mijn lieve zuster en tante Johanna Eefting-Barentsen Oud-Sabbinge: A. Zuidijk-Barentsen Jan Mieneke en Bram Jurgen en Mark Bedroefd namen wij kennis dat na een langdurig lijden is overleden onze vroegere buurvrouw J. Eefting-Barentsen Ritthem: J. Osté-Baljeu en kinderen 29 - 07 - 2006 Sas van Gent Heden overleed onze schoonzuster en tante Maatje Wondergem-Buijs Johannis van Belzen Blaas en Ineke Geerd en Klaas Prina en Cas Johnny en Lidia Arnemuiden, 27 juli 2006 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: iSmo?!:''fn 'ijfn Maakt oeel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Hoofdkantoor: Geujeloozepad 20, 4463 Af Goes (0113) 3114 44 't Is goed in eigen hart te kijken en zo je ogen dicht te doen. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jolina Scheele weduwe van Willy Adolf Marie van de Winckel 04 - 04 - 1928 Terneuzen Terneuzen: Annie en Heri Buijsse- van de Winckel Natasja en Rob van Driel- Buijsse, Carmen Ruben Tamara Buijsse Sas van Gent: Theo en Marian van de Winckel- van Vooren Marlijn van de Winckel en Linda de Vos Familie Scheele Familie van de Winckel Sas van Gent, 29 juli 2006. Corr.adres: Schulpenpad 30,4551 EG Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 3 augustus om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bella- mystraat 28c, alwaar u de familie na afloop kunt condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een moeizame levensavond is onze geliefde zuster, schoonzuster en tante overleden Maria Adriana de Visser-Louwerse In de leeftijd van 84 jaar. P.S. Louwerse E.C. Louwerse-Cevaal A.M. Louwerse-Janse J. Janse (in herinnering) S.T. van der Meule-Louwerse (in herinnering) A. van der Meule S.P. Louwerse H. Louwerse-Simonse Neven en nichten 29 juli 2006 Psalm 42:5 berijmd Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere op Zijn tijd, na een langdurige ziekte, toch nog onver wacht uit ons midden weg te nemen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana Poortvliet-Krijger echtgenote van Frangois Poortvliet in de leeftijd van 85 jaar. Kleverskerke: F. Poortvliet Kleverskerke: Gerda en Pieter Stam-Poortvliet Thomas Arnemuiden: Ada t en Lou Marteijn-Poortvliet André en Annemarie, Malou, Tim Francisca en Pim, Luuk, Nienke René en Wendy, Hanna, Sara Kleverskerke: Paula en Rien Grootjans-Poortvliet Lianne en Ronald, Manouk Helen en Willem-Jan, Isabelle, Liselotte Arnemuiden: Rinus en Annie Poortvl iet-de Ridder Franken Jenny, Fabian, Danique Thera en Corné, Cheryl, Julian, Raoul Gerbeth en Marnix, Man>in Debora en Jacco Adriaan en Johanna Andreas en Jan tine Nw. en St. Joosland: Janny en Adrie Janse-Poortvliet Wilko en Janny, Nick, Zoë Arianne en Patrick, Gwenn, Iris Frans en Sanne Nieuwdorp: Frans en Joke Poortvliet-Oosse Romano en Sarina Nicky en Mandy Arnemuiden: Ad en Marjolein Poortvliet-Marteijn Jeffrey Onze dank gaat uit naar de doktoren Roelofsen, de Kuyper en de medewerksters van 'Zorgstroom' voor de respect- en liefdevolle begeleiding en verzorging. 4341 NA Kleverskerke, 29 juli 2006 Dorpsstraat 10 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 2 augustus om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente Kleverskerke. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. A.A.W. Boon. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hierbij geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze geliefde schoonzuster en tante Adriana Poortvliet-Krijger Middelburg: J. Poortvliet-Schroevers Bilthoven: H. van Belzen Arnemuiden: J.C. van de Ketterij-Poortvliet Neven en nichten Arnemuiden, 29 juli 2006 Wij staan niet altijd stil bij hel woord "Samen" maar het is een groot gemis als "Samenuit het leven is Verdrietig, maar ook dankbaar voor de fijne tijd die wij samen hebben gehad, is na een kortstondig ziek bed en voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken van mij heengegaan mijn lieve man Hubertus Bernardus Vroonland in de leeftijd van 85 jaar. J. Vroon land-Faes 28 juli 2006 Lageweg 8 4443 RE Nisse Dinsdag 1 augustus is er van 9.45 tot 10.10 uur gele genheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 10.30 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie\'e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zorgzame zwager en oom Huib Vroonland Familie Faes Neven en nichten 28 juli 2006 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze geliefde oom Huib Vroonland Familie Rentmeester Familie de Baar Neven en nichten 28 juli 2006 Huib Wij zullen je missen. Je was een lieve buurman! Adrie en Corrie Boonman Wilfried en Marjo Boonman Carolien Boonman Plotseling is overleden onze oudste zus, onze schoonzus en onze tante Anna Maria Cijsouw Geboren Groede, Overleden Bloemendaal, 6-6-1920 29-7-2006 Veldhoven: L.A. Cijsouw t A.B. Cijsouw-Verhagen Nieuwvliet: I. Cijsouw t A. Cijsouw-Stolk Breskens: J.M. Pleijte-Cijsouw G. Pleijte t Amstelveen: M. de Bliek-Cijsouw t J.H. de Bliek Barendrecht: S. Lucieer-Cijsouw P.J. Lucieer Neven en nichten Correspondentieadres: L.A. Cijsouw, de Zilversmid 9,5506 AC Veldhoven Zeg nooit: het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet wat je zei. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn steeds achteruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, geven wij u kennis dat is over leden mijn lieve man, onze vader en schoonvader, onze super opa en overgrootvader Marinus Romeijnsen in de leeftijd van 86 jaar. Veere: ).H. Romeijnsen-Meertens Middelburg: Jac en Hannie Roosendaal: Ramon en Corine Anouck Melbourne (Australië): Silvieen Cameron Mitchell Emily en Liam Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de afdeling Iepenhof van zorgcentrum "Nieuw- Sandenburg" en dokter Engelen voor de liefdevolle verzorging. Veere, 30 juli 2006 "Nieuw-Sandenburgh" Correspondentieadres: Schepenenlaan 273 4336 AK Middelburg Een korte herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 3 augustus om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Psalm 23 De Heer is mijn herder Ik heb al wat mij lust Hij zal mij geleiden aan grazige weiden. Hij voert mij al zacht kens aan waat-ren der rust. Met droefheid geven wij kennis, dat na een moeilijke tijd van ziekte, is overleden onze lieve ma, oma en levenspartner Aureliana Maria (Zus) van Esbroek weduwe van Nicolaas Josephus Beterams levenspartner van Alphons Franciscus Pleunis Terneuzen, 29 juni 1918 t Axel, 23 juli 2006 Axel: A.F. Pleunis Kinderen Beterams Kinderen Pleunis 23 juli 2006 "DeVurssche" Rooseveltlaan la 4561 HT Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende, is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Janna Willemtje Simmers-Flohil gehuwd geweest met L. Simmers 6 februari 1914 t 25 juli 2006 T.C.J. Simmers B. Simmers-Boot C.J.T. Simmers M.C. Simmers-Geleijnse T.W.C. Simmers T.J.W. Teunissen-Simmers G. Teunissen kleinkinderen en achterkleinkinderen Sint Domusstraat 26 4301 CPZierikzee De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matteüs 11:28 Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame levensavond van ons is heengegaan mijn zus, onze schoonzus en tante Suzanna Adriana Johanna Dieleman weduwe van Pieter Dees in de leeftijd van 95 jaar. Wij zijn het personeel van "De Vurssclie" erg dank baar voor de zorg, aandacht en hun begrip. Namens de familie: Nelly en Wim Deij-Dieleman Axel, 29 juli 2006 Correspondentieadres: Generaal Sikorskistraat 12 4571 XM Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 2 augustus om 14.00 uur in de Protestant se Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in het Toren lokaal van de kerk. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u met droefheid mede dat van ons is heen gegaan mijn moeder, schoonmoeder, oma en over oma Anna Wilhelmina Dusebout weduwe van Mattheus Pieter van Meenen in de leeftijd van 95 jaar. Koudekerke: Rie Vasseur-van Meenen Piet Vasseur Kloetinge: Jaap Vasseur Margriet Vasseur-Janse Dianne, Jordan Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij 10 jaar in verzorgingshuis Ter Schelde mocht ontvangen. Breskens, 28 juli 2006 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 76-A 4371 ET Koudekerke De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 2 augustus om 14.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tol condoleren na de plechtigheid in de' hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Magdalena, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja43:l Niet geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Magdalena Proost-de Jager weduwe van Pieter Proost in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Goes: Jan Proost 's-Heer Hendriks kinderen: Liza en Hannie Proost-Tolhoek Bergen op Zoom: Anton en Rita Peeters-Proost Roosendaal: Leo en Betsy Dubbeld-Proost Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 28 juli 2006 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: L. Proost. Jacoba van Beierenstraat 10, 4472 BC 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 2 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar gelegen heid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen. Na afloop is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Poelwijck' voorde liefdevolle verzorging. Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstellingen mede leven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook -1 het overlijden van onze lieve pa, opa en overgrootopa Adrianus Cornelis Sijs We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor -. onze oprechte dank. Hannie en Nellie Sijs-Moeliker Tonnie en Els Sijs-Wesdorp Klein- en achterkleinkinderen Axel, juli 2006 ART EMOTIONS Glazen gedenktekens SPECIALIST IN GEDENKSTENEN Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00-16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. De Nierstichting zoekt naast de implanteer bare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl NIERSTICHTING geefttoekomst. GIRO 88000

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32