Prijzen pakken met Real PZC Vijf dagen toptennis bij de jeugd Verhagen krijgt smaak te pakken op Fuerteventura Mandy Wolfert pakt winst in Oostburg Van Nistelrooij hoopt op groot succes met Madrileens sterrenteam uitslagen Ajax speelt tegen Denen of Finnen in voorronde CL AMSTERDAM - Ajax speelt in je derde voorronde van de Champions League tegen het Deense FC Kopenhagen of het finse MyPa-47. Ajax begint op Sof 9 augustus met een uitvved- •Irijd. De return is op 22 of 23 mgnstus. De winnaar plaatst rich voor de groepsfase van het prestigieuze toernooi. Voor die tijd ontmoeten Kopen hagen en MyPa elkaar nog één heer, woensdag in Finland. De Deense kampioen verdedigt dan an ^O-voorsprong. Kopenhagen is geen onbekende lekenstanden voor Ajax. In het sizoen 2001/2002 werden de Amsterdammers in de tweede ronde van het Uefa Cuptoernooi ingeschakeld door de Denen. In het Parkenstadion - de thuisha ven van FC Kopenhagen - speel de Ajax destijds met 0-0 gelijk, inde Arena werd het 0-1. Het bleef dan ook rustig in het spelershome van Ajax toen de naam van de tegenstander op te letekst verscheen. Want Kopen- ragen is, net als Brondby vorig jaar, een taaie ploeg. De loting ion beter en slechter, vond trai ner Henk ten Cate, ervan uit gaande dat Kopenhagen de te genstander wordt. „Ik schat de Deense competitie hoger in dan de Finse. We moeten Kopenha gen niet onderschatten. Dit soort ploegen kan voor een ver assing zorgen. Vooral omdat zij alzijn begonnen met de competi- lieentopfit zijn." Kopenhagen is fysiek sterk. Vo rig seizoen had Ajax tegen een zelfde type ploeg, Brondby, de grootste moeite. Vooral in de tweede helft van de uitwedstrijd werd Ajax onder de voet gelo pen. „Dat gaat ons nu zeker niet gebeuren," zei Ten Cate stellig. .Als Kopenhagen beter is komt zet niet door de fysieke gesteld heid." Maar Kopenhagen kan meer dan alleen op kracht spelen. Vraag het Kenneth Perez maar. De aanvaller van Ajax volgt zijn vaderlandse competitie op de voet. „Kopenhagen is verreweg de beste ploeg van Denemarken. Ze hebben Gronkjaer aangetrok ken, die kun je niet zomaar ha len. We moeten niet te laatdun kend zijn." GPD zaterdag 29 juli 2006 zl9 Topploegen naar oefendag Fortis OOST-SOUBURG - Liefst vijf clubs uit de Korfbal Lea gue komen op zaterdag 19 augustus in actie op de oefen dag van de Souburgse korfbalvereniging Fortis. Die Hag- he (Den Haag), Deetos (Dordrecht). DOS WK (Enschede), Dalto (Driebergen) en Fortuna (Delft) hebben hun komst toegezegd. De Korfbal League is sinds één jaar het hoog ste landelijke niveau. Fortis, de zesde deelnemer aan de oefendag, komt uit in de overgangsklasse, het derde ni veau van Nederland. In voorgaande jaren slaagde Fortis er ook in topploegen' naar Oost-Souburg te halen, maar nooit zo veel tegelijk. Oostburg niet tegen Duits team OOSTBURG - De oefenwedstrijd van zondag-vijf deldas-, ser tegen Frankfurt Essen gaat vandaag niet door. De.' Duitsers hebben afgezegd. In plaats daarvan is er van-; avond om 19.30 uur het oefenduel Oostburg-Breskens. Aanvankelijk zou dat duel op 5 augustus afgewerkt wor den, maar op die datum speelt Breskens nu tegen Ajax! Al. Ramondt in oefeninterland BREDA - De Nederlandse bridgers, onder wie de uit Schoondijke afkomstige Vincent Ramondt, spelen van daag en morgen in Breda een oefeninterland tegen België. De speellocatie is kantoor Meeüs aan de Markendaalse- weg 56. De aanvangstijd is 11.00 uur op beide dagen. Liverpool wil niet naar Israël LIVERPOOL - De Engelse voetbalclub Liverpool weigert in de voorronde van de Champions League in Israël te spe len. Liverpool is in de derde kwalificatieronde voor het toernooi gekoppeld aan Maccabi Haifa. De tweede wed strijd van die ontmoeting staat voor 22 of 23 augustus ge pland in Haifa. Israël is op dit moment in oorlog met Liba non. „Er kan geen sprake van zijn dat wij naar Israël gaan" zei Liverpool-trainer Rafael Benitez. Het zou ab surd zijn om het zelfs maar te overwegen. De Uefa kan niemand aan gevaar blootstellen." Benitez wil dat het duel op neutraal terrein wordt gespeeld. ANP FC Twente tegen Levadia ZURICH - FC Twente speelt in de tweede voorronde van: het toernooi om de Uefa Cup tegen Levadia uit Tallinn in! Estland. Dit is het resultaat van de loting, gisteren in Zwitserland. FC Twente speelt eerst thuis. De data van de beide wedstrijden zijn 10 en 24 augustus. ANP McCarthy verkast naar Blackburn LONDEN - Blackburn Rovers heeft gisteren Benni Mc Carthy overgenomen van FC Porto. De 28-jarige oud-Aja- cied tekende in Engeland een contract voor vier jaar. Blackburn wilde hem voig jaar al binnenhalen. McCarthy hielp Porto in 2004 aan de titel in de Cham pions League. Daarna speelde hij wisselvallig. Hij raakte in conflict met coaches, onder wie Co Adriaanse. Ook be dankte hij voor het Zuid-Afrikaanse elftal, hoewel hij la ter op dit besluit terugkwam. ANP door Maarten van Helvoirt MADRID - De spotprent giste ren achter op de Catalaanse sportkrant Sport (huiskrant van Barcelona dus) was veelzeg gend. „We hadden Kaka beloofd en hier is hij dan!!!", staat er in het tekstwolkje van Real Ma- drids nieuwe preses Ramón Cal- derón. „Maar ik ben Van Nistel rooij", stamelt Ruud van Nistel rooij, terwijl hij een shirt om hoog houdt met Kaka op de rug. Alles draait dezer dagen in Ma drid om Kaka, de talentvolle aanvallende middenvelder die president Calderón wil loswe ken bij AC Milan. Van Nistel rooij wordt door de Spaanse pers gezien als een veel kleinere vis. Misschien wel omdat hij al dertig is. Als hij vijf voor half ze ven, druk bellend, bij Estadio Santiago Bernabeu arriveert, staan er nog maar vijftien ver slaggevers voor de poorten - voornamelijk van tv-stations. Terwijl de nieuwe spits een half uur later al gepresenteerd wordt. James Cooper van Sky Sports kan er met zijn verstand niet bij. „In Engeland is deze trans fer echt groot nieuws. Huge! Veel fans kotsen hem nu al uit en dat is zo unfair, want hij heeft 150 goals voor ze gemaakt. Ze beseffen nu nog niet wat een gat hij achterlaat." Keuring Van Nistelrooij zelf heeft Man chester donderdag voorgoed ach ter zich gelaten. Hij overnachtte in Nederland en vloog gisteroch tend vanaf Schiphol in alle vroegte met de KLM naar Ma drid. Om 12.00 uur moest hij zich melden in Hospital de la Moraleja voor een medische keu ring, die goed verliep. Op het moment dat op de hoofdtribune van Bernabeu de presentatie be gint, zijn de fotografen en jour nalisten toch aardig toege stroomd. In de hoek van het sta dion juichen 1500 supporters hem toe. „Mejor de Kaka, mejor de Kaka", klinkt het luid als hij, gehuld in Real-outfit, een paar trucjes met de bal doet. Beter dan Kaka dus, vinden de aanwe zige fans. Het doet Van Nistel rooij, die ook wel wat heeft mee gekregen van de commotie rond de Braziliaan, goed. „Vanaf het moment dat ik Ma drid aankwam, kreeg ik een warm gevoel van de manier waarop ik ontvangen ben. Ik snap dat Kaka ook op het ver langlijstje van Real staat; ik denk dat hij bij iedere club wel kom is." Van Nistelrooij wil na zijn car rière niet te boek staan als een spits die vooral heel veel goals maakte, maar nooit een echt gro te prijs pakte. Want de landsti tels die hij won met PSV en Man chester United en de FA Cup in Engeland zijn allemaal leuk en aardig voor zijn palmares, maar het zijn geen internationale hoofdprijzen. Hij heeft er altijd van gedroomd om met het Ne derlands elftal een titel te win nen, maar dat zal hij na zijn aan varing tijdens het afgelopen WK met de bondscoach (of eigenlijk vooral met diens assistent John van 't Schip) waarschijnlijk uit zijn hoofd moeten zetten. Daar om draait alles nu om de Cham pions League. En de kans dat Real Madrid die wint is normaal gesproken groter dan dat Bayem München dat doet. „Op papier is dat misschien wel zo, maar we zullen het altijd in het veld moeten bewijzen." Bij ManUnited moest hij de strijd aangaan met Rooney, Sa- ha en het nog ontluikende talent Rossini, in Madrid zijn de na men van zijn concurrenten veel en veel groter. Wat te denken van clubicoon Raül, wereldster in verval Ronaldo, diens landge noten Baptista en Robinho en de in de winterstop aangetrok ken Italiaanse international Cas- sano. Maar Van Nistelrooij is niet bang om net als in Enge land op de bank terecht te ko men. Zo overweldigend zijn de cijfers die de vijf andere spitsen afgelo pen seizoen in de Primera Divi sion lieten zien namelijk ook niet. Raül maakte er vijf in 26 wedstrijden, Baptista 8 in 32, Robinho 8 in 37 en Cassano 1 in 12. Ronaldo scoorde dan wel veer tien keer in 23 optredens, maai de nieuwe trainer Fabio Capello pruimt, hem niet. Hij laakt de mentaliteit van de Braziliaan en als een andere club zich voor de spits meldt, zal hij niet dwarslig gen. Van Nistelrooij: „Ik zou graag met zo'n grootheid als Ro naldo samenspelen, maar ik heb het hier niet voor het zeggen." GPD Rund van Nistelrooij oefent zijn handtekening bij de fans, voor hij hem onder het driejarig contract bij Real Madrid zet. foto EPA Het is zijn eerste. En als het even kan niet zijn laatste. Nu Alexander Verhagen op Fuer teventura eenmaal mag proe ven van deelname aan een World Cup, wil de 32-jarige surfer uit Heinkenszand meer. door Bauke Boersma GOES/FUERTEVENTURA - Het is bepaald geen klasse ring om opgewonden van te raken. Alexander Verhagen werd tijdens de World Cup in Fuerteventura op het onder deel slalom 35e van de 42 deel nemers. Maar al wie daar aan stoot aan neemt, niet de sur fer uit Heinkenszand. „Sterker", zo laat Verhagen (32) weten vanaf de Canari- sche Eilanden, „ik ben er zelfs behoorlijk tevreden mee. Van de in totaal negen ronden heb ik er nog een paar overleefd ook. En dat is in dit veld geen slechte prestatie." Dat is het wis en waarachtig niet. Verhagen is op het voor al als vakantieoord bekend staande Fuerteventura im mers een van de sporadische amateurs tussen surfers die vooral op de plank staan om wille van hun broodwinning. „In totaal, verdeeld over de di verse klassen, zijn hier zo'n 300 deelnemers", zegt de in woner van Heinkenszand. „Het overgrote deel daarvan is professional, die jongens doen de hele dag niets anders dan surfen. Geen wonder dat ze wat meer in hun mars heb ben dan ik. Om maar te zwij gen van het conditionele voor deel dat ze hebben ten opzich te van mij." Het houdt in dat Verhagen zich tijdens de races weinig tot niets kan permitteren. „Ik ben de nummer zes van Ne derland op de slalom, maar ik ben er wel achter dat dat hier niet zo veel voorstelt. Eén klein foutje en je hebt de race al min of meer verloren, hoor." Dat kan een sportman bitter stemmen, maar Verhagen slaapt er geen seconde min der om. De surfer geniet met volle teugen van het avontuur en kijkt zijn ogen uit. „Het is een enorme belevenis, zo groots opgezet. De organisa tie heeft zelfs een eigen pers bureau, zo veel internationale belangstelling is er voor dit evenement. En als je die loods ziet waar de deelnemers hun spullen opbergen, echt onge looflijk. Zo'n 300 deelnemers en bijna iedereen heeft zes of zeven zeilen mee, dan weet je het wel. Het is al een klein wonder dat iedereen zijn spul len in die chaos nog terug vindt. Ja, ik vind het schitte rend om dit eens een keer mee te mogen maken." En dat ook nog eens helemaal voor niks. „Dit tripje kost mij geen cent", legt Verhagen uit. „Bij een wedstrijd op de Gre- velingen was de hoofdprijs een deelnamebewijs aan het onderdeel Speed van deze World Cup, met reis en ver blijf volledig betaald. Prach tig toch? En ach, toen ik hier eenmaal toch was, heb ik me ook maar ingeschreven voor de slalom." Dertigste plek Dat nummer heeft hij inmid dels achter de rug, nu is het zaak zijn huid zo duur moge lijk te verkopen tussen de tachtig deelnemers aan de Speed. „Omdat ik geen inter nationale resultaten kan over leggen, belandde ik aanvanke lijk in de Silver Fleet, zeg maar de amateurdivisie. Daar uit heb ik me al een keer op weten te werken naar de Gold Fleet, de kanjers, maar ik ben er ook al weer uitge- kukeld. Ik hoop me dit week einde nog terug te kunnen knokken, om vervolgens in de buurt van de dertigste plek te eindigen. Dat zou mooi zijn." Hoe het ook afloopt, één ding weet Verhagen inmiddels ze ker: bij zijn huidige deelname moest het maar niet blijven. „Het is mijn eerste, maar ho pelijk niet mijn laatste World Cup. Ik heb al min of meer be sloten volgend jaar sowieso weer mee te doen. Dan betaal ik het wel uit eigen zak." Of hij moet weer de beste wor den op de Grevelingen. H.M.i.mimw; Lucky Day, 28.07.2006. 2-7-9-16-21-22-24-25-29-34-37-38-4 69-71-72-75-77-80. (onder voorbehoud) Terneuzen. K3-jeugdtoernooi Ani mo. Finales. Jongensenkelspel, t/m 12 jaar: B. van de Zandschulp-J. Breeu- wer6-2 6-0. T/m 14 jaar: J. Kieboom-P. van Deuveren 6-2 6-1. Meisjesenkel- spel, t/m 12 jaar: C. Hoedt-L. Blankers 6-0 6-1. T/m 14 jaar: P. Burgmans-I. Kuipers 6-2 6-3. Terneuzen. Open jeugdtoernooï Ani mo. Finales. Jongensdubbelspel, t/m 12 jaar: B. van de Zandschulp/I. Scholte-M. de Wildt/R. Keizers 6-1 6-4. T/m 14 jaar: O. Medina/M. van de We- teringh-T. Weber/TC Benning 4-6 7-6 14-12. Meisjesdubbelspel, t/m 14 jaar: K. Sanders/P. Burgmans-J. Wikkerink/M. van den Eerenbeemt 6-0 6-1. Sas van Gent. Cargilltoernooi. HE5: D. Vlassenrood-S. de Braai 7-6 6-4. HE8: E. van Cadsand-R. van der Meij- den 7-6 6-4. HD6: W. Raemdonck/N. Sa- mijn-A. Rouw/A. Bakker 6-4 4-6 6-1, P. van Graefschepe/M. van Overdulve-J. Sollie/J. de Zeeuw 6-2 6-3. HD7: L. Bracke/E. Audenaerd-R. Audenaerd/M. Swagemakers 6-1 6-4, H. de Maertelaere/A. van der Sloot-R. de Graeve/J. Neyt 6-2 6-3, GD6: M. de Hosson/A. Pieters-J. van Lare/P. Rompa 6-3 5-7 6-2, GD7: S. Maes/F. van de Vre- de-N. de Schoolmeester/E. de Vries 6-0 6-7 6-3. Clinge. K4-jeugdtoernooi Zaman Sport. Jongensenkelspel, t/m 14 jaar: T. van Gool-D. Boehle 7-5 6-2, W. Roest-L. van de Engel 6-2 6-1, S. Gor- ter-B. van den Hout 6-3 2-6 6-4. Meisjes- enkelspel, t/m 12 jaar: N. de Bak ker-S. Dobbelaar 6-2 3-6 6-4. T/m 14 jaar: M. Bekkers-J. van der Meijden 6-2 6-1, S. Ruzkar-L. Roeland 6-0 6-0. Clinge. Open jeugdtoernooi Zaman Sport. Jongensenkelspel, t/m 16 jaar: N. van Peteghem-J. Mangnus 6-0 6-0. Meisjesenkelspel, t/m 16 jaar: J. Boeding-R. van de Engel 6-0 6-1 Jon gensdubbelspel, t/m 16 jaar: N. Dutree/P.B. Dijkman-W. Smet/M. Broek- aart 6-4 6-2. Gemengddubbelspel, t/m 16 jaar: J. Stofferis/N. Dutree-K. Stevens/M. Broekaart 7-5 6-4. Oostburg. Fundex Eenhoorntoer- nooi. HE7-35+: N. Hurkens-A. van der Maden 6-1 6-1. HE8-35+: O. van Beest-W. van den Bekke 7-6 2-6 6-2. DE3: M. Wolfert-A. van der Vlist 6-1 6-4. DE5: T. Blaakman-R. Maarleveld 6-4 3-6 7-5, J. de Wit-D. Bal 6-1 6-4. HD6: B. Drost/L. Smeding-D. Maes/J. Pfaff 6-1 6-3, L. de Jonge/R. Mogele-B. Drost/L. Smeding 6-4 7-5. GD5: D. Bal/K. van den Drift-A. van der Vlist/L. Verheul 6-4 4-6 7-5. Oefenwedstrijden. RBC Roosendaal-St. Pauli (Dui) 3-1 (2-0). Doelpunten RBC Roosendaal: De- lanoy, Denissen, Guijt. AGOVV-Feyenoord 0-5 (0-3). Doel punten: Lucius, Kuijt 2, Hofs. FC Köln-AZ 2-1 (2-0). Doelpunt AZ. Koevermans. Rotterdam. European League, man nen. Nederland-Slowakije 3-0 (34-32 25-18 25-21). Ronde van het Waalse Gewest. Vijf de en laatste etappe, Amay-Wanze: 1, Cooke (Aus) 156 kilometer in 3.40.13, 2. Richeze (Arg), 3. Guidi (Ita), 4. Sabido (Por), 5. Bonomi (Ita), 6. Baguet (Bel), 43. Kroon 0.12, 55. Knaven 0.56, 67 En gels 1.19. Eindklassement: 1. Guidi 22.01.51, 2. Sijmens (Bel) 0.12, 3. Arve- sen (Noo) 0.13. 4. Galdos (Spa) 0.15, 5. Cooke 0.18, 6. Bertagnolli (Ita) 0.23, 26. Kroon 1.15, 56. Engels 20.10, 65. Kna ven 29.17. door Sven Bakker OOSTBURG - Mandy Wolfert heeft in Oostburg zoals ver wacht de 3-categorie van het vrouwenenkelspel gewonnen. Bij het Fundex Eenhoorntoer- nooi was de speelster van De Boskreek uit Breskens met 6-1 en 6-4 te sterk voor Annemarijn van der Vlist. Dat de als eerste geplaatste Man dy Wolfert het toernooi op haar naam zou schrijven, was ver wacht. In de poule deden twee andere speelsters mee, die bei den van speelsterkte 4 waren, terwijl Wolfert een 3-speelster is. Bij het K4-jeugdtoernooi Za man Sport in Clinge bereikte Stijn Gorter de halve finales bij de jongens tot en met veertien jaar. Gorter had wel drie sets no dig om zich van zijn tegenstan der Bonno van den Hout te ont doen. Na de eerste set met 6-3 te hebben gewonnen, verloor Gor ter de tweede met 2-6. Het der de bedrijf was in 6-4 echter weer voor Gorter, die vandaag! tegen Sin-Tsoij Lee-Kong om een finaleplek strijdt. In het bo venste gedeelte van het schema spelen Joris Peters en Bas Kei zers tegen elkaar. In dezelfde leeftijdscategorie bij de meisjes is één finaliste reeds bekend: Sibel Ruzk-ar. Gisteren stond Ruzkar geen enkele game af aan thuisspeelster Lotte Roe-, land. De tegenstander moet ko-: men uit de partij tussen Na-! tascha van Strien uit Terneuzen^ en Melissa Bekkers. Op de banen van tennisvereni-1 ging Drive in Sas van Gent be reikten Dennie Cappendijk en; Gino Roctus de halve finales; van het dubbelspel in de 3-cate gorie. Cappendijk en Roctus! wonnen bij het Cargilltoernooi: met 7-5 1-6 6-3 van Paul Cort-j vriendt en Frank Hamelink:! Vandaag ontmoeten zij de als! tweede geplaatsten Bart van de; Sande en Dylan Blackman. door Sven Bakker TERNEUZEN - Vijf dagen lang was er op de banen van tennis vereniging Animo in Terneuzen hoogstaand jeugdtennis te zien. Gisteren werden op de finale dag de titels verdeeld. Bij de meisjes tot en met veertien jaar zegevierde Pleun Burgmans, de speelster uit Bergeijk die in vier partijen slechts acht games ver loor. De twaalfjarige Burgmans, die dit jaar nog dertien wordt, speel de nota bene vier keer achter el kaar tegen geplaatste spelers. In de finale moest de ongeplaatste Burgmans het meest aan de bak tegen haar als vierde ingeschaal de leeftijdsgenote Ireen Kuipers uit Groningen. De vijf games (6-2 en 6-3) die Burgmans in de eindstrijd verloor, zette het eind- totaal op slechts acht verliesga- mes. „Ja, deze week in Terneu zen stond ik erg goed te spelen", gaf Burgmans toe. „De weken er voor speelde ik ook goed, maar nu heb ik wel mijn beste tennis laten zien. In de finale tegen Ir een was het vooral wachten op de fouten van haar. Die sloeg zij meer dan ik." Burgmans startte het toernooi als niet-geplaatste speelster, vanwege haar 70e positie op de Nederlandse ranglijst tot en met veertien jaar. Een lage positie, ten opzichte van de meisjes die wel geplaatst waren. „Ik heb vooral in de winter niet goed ge speeld, waardoor ik wat achter stand opliep", legde Burgmans na afloop van haar partij uit. „Die achterstand ben ik, zeker met de winst hier in Terneuzen, aan het inhalen." Toch, zo geeft zij toe, doet die ranking haar eigenlijk vrij wei nig. „Ik kijk daar eerlijk gezegd niet zo veel naar. De loting bij toernooien zijn bepalend. Als je een slechte loting hebt, lig je er zo uit en haal je geen punten voor de ranglijst." Voor Burgmans had in Terneu zen iedere loting een goede ge weest, want ze stak er met kop en schouders bovenuit. Burg mans: „Of ik volgend jaar weer terugkom? Het is een leuk toer nooi, maar misschien speel ik dan al wel K2-toernooien." Bij de jongens tot en met veer tien jaar kon Joep Kieboom, net als Burgmans, zijn goede spel de hele week vasthouden. Ook al won de twaalfjarige tennisser uit Oosterhout niet alles zo over tuigend als zijn vrouwelijke col lega deed, Kieboom rolde wel als winnaar uit de bus. Nadat Kieboom eerder in de week al te sterk bleek voor de als eerste ge plaatste Tim Gorter, versloeg hij in de finale Pim van Deuver en met 6-2 en 6-1. Een leeftijdscategorie lager toonde de nummer één van de plaatsingslijst Carlijn Hoedt haar suprematie in Terneuzen aan door ook in de eindstrijd overtuigend te winnen. Daar mee verbaasde de speelster uit Best zelfs haar moeder, die had gedacht dat de finalepartij te gen de als tweede geplaatste Li- zette Blankers een spannender verloop. Het werd echter 6-1 6-0. Hoedt bevestigde met haar zege haar status als nationale topper in haar leeftijdscategorie, want ze is de nummer twaalf van Ne derland. Met haar toernooizege van gisteren stijgt Hoedt wel licht nog iets. Volgende week staat er alweer een K2-toernooi voor haar op de agenda. Botic van de Zandschulp toonde zich na vijf dagen tennissen de beste bij de jongens tot en met twaalf jaar. De Veenendaler stond in de finale niet meer dan twee games af aan zijn tegen stander Jesse Breeuwen 6-2 en 6-0. Toernooiorganisator Rianne van Wanrooy gaf na afloop aan dat het toernooi goed inspeelt op de wensen van de spelers én hun ouders. „Met hel spelen van meerdere wedstrijden van één leeftijdscategorie op één dag, hoefden de ouders niet twee of drie keer te rijden, maar slechts eenmaal. Al met al was het toer nooi geslaagd." Carlijn Hoedt was in de finale van het meisjesenkelspel tot twaalf jaar veel te sterk voor Lizette Blan kers: 6-1 6-0. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 65