Prijzen pakken met Real PZC Verhagen kijkt zijn ogen uit niet te verslaan Motorcrossfestij n Aagtekerke succes met spannende duels 19 Van Nistelrooij hoopt op groot succes met Madrileens sterrenteam Toppioegen naar oefendag Fortis uitslagen zaterdag 29 juli 2006 wb (jax speelt tegen Denen of Finnen in voorronde CL 'UISTERDAM - Ajax speelt in ifc derde voorronde van de (lampions League tegen het IDeense FC Kopenhagen of het fjnse MvPa-47. Ajax begint op |jof 9 augustus met een uitwed- Ljjd. De return is op 22 of 23 Listus. De winnaar plaatst ijdi voor de groepsfase van het stigieuze toernooi. die tijd ontmoeten Kopen- in en MyPa elkaar nog één r, woensdag in Finland. De kampioen verdedigt dan {2-0-voorsprong. jagen is geen onbekende jtander voor Ajax. In het >n 2001/2002 werden de jerdammers in de tweede tonde van het Uefa Cuptoernooi ld door de Denen. In ifparkenstadion - de thuisha ven van FC Kopenhagen - speet je Ajax destijds met 0-0 gelijk, hde Arena werd het 0-1. Se! bleef dan ook rustig in het ^lershome van Ajax toen de samvan de tegenstander op te- ftekst verscheen. Want Kopen den is, net als Brondby vorig aar, een taaie ploeg. De loting Ion beter en slechter, vond trai- Henk ten Cate, ei-van uit bande dat Kopenhagen de te enstander wordt. „Ik schat de Deense competitie hoger in dan de Finse. We moeten Kopenha gen niet onderschatten. Dit sort ploegen kan voor een ver rassing zorgen. Vooral omdat zij 1 zijn begonnen met de competi- ieen topfit zijn." Sooenhagen is fysiek sterk. Vo- ig seizoen had Ajax tegen een- relide type ploeg, Brondby, de Rotste moeite. Vooral in de -reede helft van de uitwedstrijd Ajax onder de voet gelo- ten „Dat gaat ons nu zeker niet jebeuren," zei Ten Cate stellig. Als Kopenhagen beter is komt niet door de fysieke gesteld heid." Kaar Kopenhagen kan meer iiü alleen op kracht spelen. Vraag het Kenneth Perez maar. De aanvaller van Ajax volgt zijn rzderlandse competitie op de wet. „Kopenhagen is verreweg iebeste ploeg van Denemarken. Ze hebben Gronkjaer aangetrok- die kun je niet zomaar ha- la. We moeten niet te laatdun kend zijn." GPD door Maarten van Helvoirt MADRID - De spotprent giste ren achter op de Catalaanse sportkrant Sport (huiskrant van Barcelona dus) was veelzeg gend. „We hadden Kaka beloofd en hier is hij dan!!!", staat er in het tekstwolkje van Real Ma- drids nieuwe preses Ramón Cal- derón. „Maar ik ben Van Nistel rooij", stamelt Ruud van Nistel rooij, terwijl hij een shirt om hoog houdt met Kaka op de rug. Alles draait dezer dagen in Ma drid om Kaka, de talentvolle aanvallende middenvelder die president Calderón wil loswe ken bij AC Milan. Van Nistel rooij wordt door de Spaanse pers gezien als een veel kleinere vis. Misschien wel omdat hij al dertig is. Als hij vijf voor half ze ven, druk bellend, bij Estadio Santiago Bernabeu arriveert, staan er nog maar vijftien ver slaggevers voor de poorten - voornamelijk van tv-stations. Terwijl de nieuwe spits een half uur later al gepresenteerd wordt. James Cooper van Sky Sports kan er met zijn verstand niet bij. „In Engeland is deze trans fer echt groot nieuws. Huge! Veel fans kotsen hem nu al uit en dat is zo unfairwant hij heeft 150 goals voor ze gemaakt. Ze beseffen nu nog niet wat een gat hij achterlaat." Keuring Van Nistelrooij zelf heeft Man chester donderdag voorgoed ach ter zich gelaten. Hij overnachtte in Nederland en vloog gisteroch tend vanaf Schiphol in alle vroegte met de KLM naar Ma drid. Om 12.00 uur moest hij zich melden in Hospital de la Moraleja voor een medische keu ring, die goed verliep. Op het moment dat op de hoofdtribune van Bernabeu de presentatie be gint, zijn de fotografen en jour nalisten toch aardig toege stroomd. In de hoek van het sta dion juichen 1500 supporters hem toe. „Mejor de Kaka, mejor de Kaka", klinkt het luid als hij, gehuld in Real-outfit, een paar to Herman Heuvink iAGTEKERKE - MC de Peke- bge uil Aagtekerke had alles de kast gehaald om van het jarlijks motorcrossfestijn een spektakel te maken. En jial werd het, tot tevredenheid ran het grote publiek. §e superfinale - niet meetellend [roor het Open Zeeuws Kam- p - werd gedomineerd )r Anne Advokaat uit Noorde- j. Hij wist Rinus van de Ven (Vlissingen er uiteindelijk on- te krijgen. Zeeuwse KTM-rijder, net teld van een sleütelbeen- die hij op had gelopen tij- ïns een training in Rilland, Rs uitstekend op dreef. In de «iperfinale was hij het snelste «g en hield hij een ronde lang Haneveld negende op EK softbal B0LLATE - Brasschaat Braves is tijdens het Euro pa Cup I-toernooi negende geworden. De Belgische ploeg van Cin dy Haneveld uit Kapelle verloor gisteren in het Itali aanse Bollate weliswaar de laatste wedstrijd tegen het Spaanse Viladecans met ruime cijfers (8-1), maar Naelsta ging met even groot verschil (7-0) onder- tegen het Franse Cavi- I Nice en werd daardoor tiende en laatste. Tegen de Zweedse ploeg boekten Haneveld (31) en Brasschaat Braves donder dag de enige overwinning tijdens het toernooi in Ita- l'ë. Alle poulewedstrijden werden verloren door de Belgische softbalsters, die (met de negende plaats rechtstreekse degradatie "aar de B-divisie (Europa Dup H) konden voorkomen. ™aar wint Brasschaat dit jaar de Belgische beker niet, dan daalt de ploeg als nog af. Ruud van Nistelrooij oefent zijn handtekening bij de fans, voor hij hem onder het driejarig contract bij Real Madrid zet. foto EPA trucjes met de bal doet. Beter dan Kaka dus, vinden de aanwe zige fans. Het doet Van Nistel rooij, die ook wel wat heeft mee gekregen van de commotie rond de Braziliaan, goed. „Vanaf het moment dat ik Ma drid aankwam, kreeg ik een warm gevoel van de manier waarop ik ontvangen ben. Ik snap dat Kaka ook op het ver langlijstje van Real staat; ik denk dat'fiïj bij iedere club wel kom is." Van Nistelrooij wil na zijn car rière niet te boek staan als een spits die vooral heel veel goals maakte, maar nooit een echt gro te prijs pakte. Want de landsti tels die hij won met PSV en Man chester United en de FA Cup in Engeland zijn allemaal leuk en aardig voor zijn palmares, maar het zijn geen internationale hoofdprijzen. Hij heeft er altijd van gedroomd om met het Ne derlands elftal een titel te win nen, maar dat zal hij na zijn aan varing tijdens het afgelopen WK met de bondscoach (of eigenlijk vooral met diens assistent John van 't Schip) waarschijnlijk uit zijn hoofd moeten zetten. Daar om draait alles nu om de Cham pions League. En de kans dat Real Madrid die wint is normaal gesproken groter dan dat Bayern München dat doet. „Op papier is dat misschien wel zo, maar we zullen het altijd in het veld moeten bewijzen." Bij ManUnited moest hij de strijd aangaan met Rooney, Sa- ha en het nog ontluikende talent Rossini, in Madrid zijn de na men van zijn concurrenten veel en veel groter. Wat te denken van clubicoon Raül, wereldster in verval Ronaldo, diens landge noten Baptista en Robinho en de in de winterstop aangetrok ken Italiaanse international Cas- sano. Maar Van Nistelrooij is niet bang om net als in Enge land op de bank terecht te ko men. Zo overweldigend zijn de cijfers die de vijf andere spitsen afgelo pen seizoen in de Primera Divi sion lieten zien namelijk ook niet. Raül maakte er vijf in 26 wedstrijden, Baptista 8 in 32, Robinho 8 in 37 en Cassano 1 in 12. Ronaldo scoorde dan wel veer tien keer in 23 optredens, maar de nieuwe trainer Fabio Capello pruimt hem niet. Hij laakt de mentaliteit van de Braziliaan en als een andere club zich voor de spits meldt, zal hij niet dwarslig gen. Van Nistelrooij: „Ik zou graag met zo'n grootheid als Ro naldo samenspelen, maar ik heb het hier niet voor het zeggen." GPD Advokaat achter zich. In het ver dere vervolg kon de Vlissinger nog wel goed volgen, maar be dreigen deed hij de rijder uit Noordeloos niet meer. Hij werd daardoor tweede. Van de Ven: „Pas gisteravond om acht uur ben ik weer begon nen met trainen. Ik ben dan ook buitengewoon tevreden. On danks dat ik nog pijntjes had ging het prima." Casper Ovaa uit Oost-Souburg gaf al spoedig de pijp aan Maar ten. Gregory de Nooijer uit Vlis singen werd zevende. Dat de rijders graag rijden in Aagtekerke, bleek uit het grote aantal inschrijvingen. Zo moes ten er in de 125 cc liefst drie se ries en twee herkansingen wor den gereden om tot de 24 finalis ten te komen. De finale in deze klasse werd gewonnen door Mar co Stallmann, voor de Belg Nick Triest en de eerste Zeeuw, Gre gory de Nooijer uit Vlissingen. Voor dat deze uitslag was ko men vast te staan, stond het pu bliek bijna op de banken. Er ont spon een zeer spannende strijd, die tot aan de finishvlag duur de. Voor De Nooijer was het een prima prestatie, omdat hij in zijn serie in de strijd om een kop positie in de fout ging en ten val kwam. Hij werd daardoor verwe zen naar de herkansing. Deze wist hij op zijn naam te schrij ven en daardoor dwong hij toch een plaats in de finale af. Ook in de 250 cc was het een strijd om in te lijsten. Rinus van de Ven nam zijn bekende kopstart en wist lang aan de lei ding te lijden. Uiteindelijk kwam Anne Advokaat in zijn buurt en samen gingen ze de strijd volop aan. Het lukte de man uit Noordeloos zijn Honda in een bocht voor die van Van de Ven te krijgen. De laatste ver zette zich daarbij hevig en kwam ten val. Voordat hij weer overeind was en zijn machine aan de praat had gekregen, wa ren Casper Ovaa en Peter Mul- lenberg hem voorbij gesneld. De Vlissinger finishte daardoor als vierde. Bij de veteranen ging het vooral tussen Erik van de Wekken en Henk Buijs. De eerste slaagde er uiteindelijk in zijn voorwiel als eerste over de streep te duwen. Peter Maranus uit Aagtekerke werd in deze klasse derde. OOST-SOUBURG - Liefst vijf clubs uit de Korfbal Lea gue komen op zaterdag 19 augustus in actie op de oefen dag van de Souburgse korfbalvereniging Fortis. Die Hag- he (Den Haag), Deetos (Dordrecht), DOS WK (Enschede), Dalto (Driebergen) en Fortuna (Delft) hebben hun komst toegezegd. De Korfbal League is sinds één jaar het hoog ste landelijke niveau. Fortis, de zesde deelnemer aan de oefendag, komt uit in de overgangsklasse, het derde ni veau van Nederland. In voorgaande jaren slaagde Fortis er ook in toppioegen naar Oost-Soubux'g te halen, maar nooit zo veel tegelijk. Oostburg niet tegen Duits team OOSTBURG - De oefenwedstrijd van zondag-vijfdeklas- ser tegen Frankfurt Essen gaat vandaag niet door. De Duitsers hebben afgezegd. In plaats daarvan is er van avond om 19.30 uur het oefenduel Oostburg-Breskens. Aanvankelijk zou dat duel op 5 augustus afgewerkt wor den, maar op die datum speelt Breskens nu tegen Ajax Al. Ramondt in oefeninterland BREDA - De Nederlandse bridgers, onder wie de uit Schoondijke afkomstige Vincent Ramondt, spelen van daag en morgen in Breda een oefeninterland tegen België. De speellocatie is kantoor Meeüs aan de Markendaalse- weg 56. De aanvangstijd is 11.00 uur op beide dagen. Liverpool wil niet naar Israël LIVERPOOL - De Engelse voetbalclub Liverpool weigert in de voorronde van de Champions League in Israël te spe len. Liverpool is in de derde kwalificatieronde voor het toernooi gekoppeld aan Maccabi Haifa. De tweede wed strijd van die ontmoeting staat voor 22 of 23 augustus ge pland in Haifa. IsVaël is op dit moment in oorlog met Liba non. „Er kan geen sprake van zijn dat wij naar Israël gaan" zei Liverpool-trainer Rafael Benitez. Het zou ab surd zijn om het zelfs maar te overwegen. De Uefa kan niemand aan gevaar blootstellen." Benitez wil dat het duel op neutraal terrein wordt gespeeld. ANP FC Twente tegen Levadia ZURICH - FC Twente speelt in de tweede voorronde van het toernooi om de Uefa Cup tegen Levadia uit Tallinn in Estland. Dit is het resultaat van de loting, gisteren in Zwitserland. FC Twente speelt eerst thuis. De data van de beide wedstrijden zijn 10 en 24 augustus. ANP McCarthy verkast naar Blackburn LONDEN - Blackburn Rovers heeft gisteren Benni Mc Carthy overgenomen van FC Porto. De 28-jarige oud-Aja- cied tekende in Engeland een contract voor vier jaar. Blackburn wilde hem voig jaar al binnenhalen. McCarthy hielp Porto in 2004 aan de titel in de Cham pions League. Daarna speelde hij wisselvallig. Hij raakte in conflict met coaches, onder wie Co Adriaanse. Ook be dankte hij voor het Zuid-Afrikaanse elftal, hoewel hij la ter op dit besluit terugkwam. ANP Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn: Bolderheij/V.d. Abeelen 67.35, Krappen/ Van Maaren 64.80, mw. Van Leeuwen/ Schoof 63.78, mw. Leijnse/ Schute 61.48, dms. Wouts/De Regt 60.20, dms. Berends/Bordes 55.36, Brouwer/Smol- ders 53,06. B-lijn: mw. Krombeen/De Veen 57.12, mw. Lere/ Daane 57.07, dms. Smolders/V.d. Wart 56.91, dms. V.d. Laan/Labrujere 56.10, Wagenaar/ De Munck 55.69, De Bakker/ Van den Berg 52.63, dms. De Koning/Van Rijn 52.58, mw. Engelen/ Scherp 52.22, dms. Schoolmeester/Van Ham 51.59, Pol- derdijk/Tuinman 51.10. Aagtekerke. Motorcross MC de Pe- kelinge. 50 cc: 6. Jasper Blok, Rit- them; 8. Corne Blok, Ritthem. 65 cc: 2. Percy Karelse, Wilhelminadorp; 5. Je remy van de Goor, Vlissingen; 6. Nancy van de Ven, Vlissingen; 7. Davey de Fouw, Colijnsplaat; 8. Jordan-Lee van Maaren, Vlissingen; 9. Guido Boone, Oost-Souburg; 10. Lars de Nood, Oost-Souburg. 85 cc kleine wielen: 1. Gian Carlo Buijs, Oost-Souburg; 2. Boy de Looff, Kortgene; 3. Maikel Bazen, Goes; 4. Jorony Roose, Middelburg. 85 cc grote wielen: 2. Johnny van Eeke- len. Goes; 3. Stefan Hage, Goes; 4. Ke vin Spruijt, Meliskerke; 5. Luuk Dybala, Ritthem. Veteranen: 1. Erik van de Wekken, Zierikzee; 2. Henk Buijs, Oost-Souburg; 3. Peter Maranus, Aagte kerke; 4. Peter van der Weele, Brouwers haven. 125 cc: 3. Gregory de Nooyer, Vlissingen; 5. Twan van Liere, Kapelle; 7. Mark Boot, Burgh-Haamstede; 10. Marlon Merison, Biggekerke. 250 cc: 2. Casper Ovaa, Oost-Souburg; 4. Rinus van de Ven, Vlissingen; 8. Marco Oreel, Oost-Souburg; 10. Martin Stroo, Oost-Souburg. Superfinale: 1. Anne Advokaat, Noordeloos; 2. Rinus van de Ven, Vlissingen; 7. Gregory de Nooyer, Vlissingen; 9. Twan van Liere, Kapelle; 10. Marlon Merison, Biggekerke. Lucky Day, 28.07.2006. 2-7-9-16-21 -22-24-25-29-34-37-38-44-49- 69-71-72-75-77-80, Koudekerke. Stoofweitoernooi. HE5: H. van den Driest-D. Verschoore 6-1 2-6 7-6. HE6: J. Joziasse-S. de la Cousine 6-2 6-3, J. Verhage-M. Roelse 7-6 6-2. HD6: M. van der Want/J. Al- bregtse-O. Vogel/F. de Jonge 7-5 6-3, R. Flïpse/R. Poppe-K. van Belzen/B. van Sabben 6-3 6-3. DD5: N. Ie Duc/R. Smit-M.J. Breen/S. van Eenennaam 5-7 6-1 6-2. DD6: I. van Gulik/C. Kleine- pier-M. Vlot/J. van de Velde 6-2 7-5. GD5: S. van der Eijk/S. Bakker-C. Erentreich/E. Erentreich 6-2 7-6, M. Leijnse/J.Westerbeke-C. de Ridder/F. de Ridder 6-4 6-2. GD6: O. Luitwieler/G. van de Linde-K. Keukelaar/W, Kok 6-4 6-4. Domburg. Badgastentoernooi. HE: D. Schillings-R. de Jongh 6-1 6-1, S. Krans-H. Mollinger 6-4 6-1DE: A.M. Be- rentzen-S. Gescher 6-0 6-1, S. Graup- ner-C. Bremer 4-6 6-4 6-3. DD: C. Blokker/J, Rhee-M. Geimer/G. Paas 6-2 6-0, O. Luitwieler/J. Meijers-C. van der Linde/M. Maranus 6-1 6-2. GD: J Rhee/G. Westerbeek-K. Houmes/C. Ma ranus 6-2 6-3, C. Blokker/D. Rappan- ge-C. van der Linde/T. van lersel 6-3 6-1. Oefenwedstrijden. RBC Roosendaal-St. Pauli (Dui) 3-1 (2-0). Doelpunten RBC Roosendaal: De- lanoy, Denissen, Guijt. AGOVV-Feyenoord 0-5 (0-3). Doel punten: Lucius, Kuijt2, Hofs. FC Köln-AZ 2-1 (2-0). Doelpunt AZ: Koevermans. Surfer Alexander Verhagen geniet tijdens de World Cup: „Ik vind het schitterend om dit eens een keer mee te mogen maken." foto fuerteventura-worldcup.org Surfer uit Heinkenszand doet mee aan World Cup op Fuerteventura Schillings lijkt WC6F Het is zijn eerste. En als het even kan niet zijn laatste. Nu Alexander Verhagen op Fuerteventura eenmaal mag proeven van deelname aan een World Cup, wil de 32-jari- ge surfer uit Heinkenszand meer. door Bauke Boersma GOES/FUERTEVENTURA - Het is bepaald geen klassering om opgewonden van te ra ken. Alexander Verhagen werd tijdens de World Cup in Fuerteventura op het onder deel slalom 35e van de 42 deelnemers. Maar al wie daar aanstoot aan neemt, niet de sur fer uit Heinkenszand. „Sterker", zo laat Verhagen (32) weten van af de Canarische Eilanden, „ik ben er zelfs behoorlijk tevreden mee. Van de in totaal ne gen ronden heb ik er nog een paar overleefd ook. En dat is in dit veld geen slechte presta tie, kan ik je zeggen." Dat is het wis en waarachtig niet. Verhagen is op het vooral als vakantieoord bekend staande Fuerteventura immers een van de sporadische amateurs tussen surfers die vooral op de plank staan omwille van hun broodwinning. „In totaal, verdeeld over de diverse klassen, zijn hier zo'n 300 deelne mers", zegt de inwoner van Heinkenszand. „Het overgrote deel daarvan is professional, die jongens doen de hele dag niets anders dan surfen. Geen wonder dat ze wat meer in hun mars hebben dan ik. Om maar te zwij gen van het conditionele voordeel dat ze hebben ten opzichte van mij." Het houdt in dat Verhagen zich tijdens de races weinig tot niets kan permitteren. „Ik ben de nummer zes van Nederland op de sla lom, maar ik ben er wel achter dat dat hier niet zo veel voorstelt. Eén klein foutje en je hebt de race al min of meer verloren, hoor." Dat kan een sportman bitter stemmen, maar Verhagen slaapt er geen seconde min der om. Belevenis De surfer uit Heinkenszand geniet met volle teugen van het avontuur op de Canarische Eilanden en kijkt zijn ogen uit. „Het is een enorme belevenis, zo groots opgezet. De or ganisatie heeft zelfs een eigen persbureau, zo veel internationale belangstelling is er voor dit evenement. En als je die loods ziet waar de deelnemers hun spuüen dagelijks opbergen, echt ongelooflijk. Zo'n 300 deelne mers en bijna iedereen heeft zes of zeven zei len mee, dan weet je het wel. Het is al een klein wonder dat iedereen zijn spullen in die chaos nog terugvindt. Ja, ik vind het schitterend om dit eens een keer mee te mo gen maken." En dat ook nog eens helemaal voor niks, noppes, nada. „Dit tripje kost mij geen cent", legt Verhagen uit. „Bij een wedstrijd op de Grevelingen was de hoofdprijs een deelnamebewijs aan het onderdeel Speed van deze World Cup, met reis en verblijf vol ledig betaald. Prachtig toch? En ach, toen ik hier eenmaal toch was, heb ik me ook maar ingeschreven voor de slalom." Dat nummer heeft hij inmiddels achter de mg, nu is het zaak zijn huid zo duur moge lijk te verkopen tussen de tachtig deelne mers aan de Speed. „Omdat ik geen interna tionale resultaten kan overleggen, belandde ik aanvankelijk in de Silver Fleet, zeg maar de amateurdivisie. Daaruit heb ik me al een keer op weten te werken naar de Gold Fleet, de kanjers, maar ik ben er ook al weer uitge- kukeld. Ik hoop me dit weekeinde nog terug te kunnen knokken, om vervolgens in de buurt van de dertigste plek te eindigen. Dat zou mooi zijn." Hoe het ook afloopt, één ding weet Verha gen inmiddels zeker: bij zijn huidige deelna me moest het maar niet blijven. „Het is mijn eerste, maar hopelijk niet mijn laatste World Cup. Ik heb al min of meer besloten volgend jaar sowieso weer mee te doen. Dan betaal ik het wel uit eigen zak." Of hij moet gewoon weer de beste worden op de Grevelingen, natuurlijk. door Sven Bakker DOMBURG - Sijbrand Krans is de laatste tennisser die op het Badgastentoernooi in Domburg Daniël Schillings nog van de ze ge af kan houden. Haarlemmer Krans staat vandaag in de fina le tegenover Schillings, die zijn titel verdedigt en ook dit jaar weer onverslaanbaar lijkt. De als tweede geplaatste Krans rekende gisteren vrij eenvoudig af met Hugo Mollinger, die als derde op de plaatsingslijst stond. Molling kon in de eerste set redelijk goed bijblijven, maar zag toe hoe Krans met de set aan de haal ging: 6-4. In het tweede bedrijf was het verzet van Mollinger gebroken en sloeg Krans genadeloos toe: 6-1. Ook Schillings drong zonder proble men door tot de eindstrijd. Te gen Ragnar de Jongh, die net als Krans uit Haarlem komt, stond Schillings slechts twee games af. Het werd twee keer 6-1. Bij de vrouwen maken Sandra Graupner en Anne Marie Berent- zen vandaag uit wie de titel in Domburg pakt. Graupner kende gisteren wel de nodige moeite om in de finale te komen, want Christiane Bremer bleek een las tige horde. Nadat Graupner de eerste set verloor met 4-6, kwam ze in het tweede en derde bedrijf sterk terug: 6-4 en 6-3. Berentzen stond in haar partij slechts één game af aan Susan- ne Gescher: 6-0 en 6-1. Carline Blokker staat bij het Badgastentoernooi in zowel de finale van het vrouwen- als van het gemengddubbelspel. Samen met Janine Rhee neemt Blokker het in de vrouwenfinale op te gen Olette Luitwieler en Jeanet- te Meijers. Rhee en Blokker won nen met 6-2 en 6-0 van Marian ne Geimer/Gisela Paas en Luit wieler en Meijers versloegen Cis- ka van der Linde/Marja Mara nus met 6-1 en 6-2. In het ge mengddubbelspel tennist Carli ne Blokker samen met Daniël Rappange. Het duo Blokker/ Rappange neemt het vandaag op tegen Janine Rhee en Ger hard Westerbeek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19