O PZC 12 Zeeuws Vlaanderen Voor een Zorgzame Begeleiding zaterdag 29 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Wij zijn getrouwd! René van Maris Ingrid du Bois Serooskerke, 28-07-2006 Jubileum Op zondag 30 juli zijn onze lieve ouders en grootouders Kees en Corrie Hollestelle-Versluis 65 jaar getrouwd! Wij vieren dit van 15.00-17.00 uur in restaurant De Vier Linden, Kattendijksedijk 29 te Goes Piet en Bep, Corné, Lianne en Hans Lia en Hans, Ranjan en Emilie, Surekha en Michel Oude Singel 122.4461 RV Goes Overleden Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze goede vriend, mede-belegger en secretaris Toon Blommaert Het enthousiasme waarmee Toon over beleggen kon spreken zal ons blijven inspireren. Wij zullen hem zeer missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur leden bsc "Samen Effect" Toon Blommaert Gisteren was je nog een gewaardeerde collega, attent, vriendelijk, nauwkeurig en deskundig. Nu ben je overleden. We missen je. Je collega's van het MFT Chemicals van Dow Terneuzen Na een kort ziekbed is overleden onze lieve vriendin Jeanne We zullen haar warmte, zorgzaamheid en belang stelling heel erg missen. Ankie, Syl en Ria Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, opa en overopa Jan de Kraker - Jan Sigaar - weduwnaar van Judikje van der Kolk in de leeftijd van 74 jaar. Hans en Vicky Bert en Cora Jenny en Adrie Corrie en Freek Henk Cobi en Winand Klein- en achterkleinkinderen Hansweert, 28 juli 2006 Correspondentieadres: Bathseweg 10,4411 BB Rilland Dinsdag 1 augustus is er van 13.15-13.45 uur gele genheid om afscheid te nemen in Verenigings gebouw 'De Ark', Hontestraat 6 te Rilland. Aan sluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Ark' gelegenheid tot condoleren. Ik rust nu uit, mijn strijd is gestreden. Voor hen die ik achterlaat. Vaarwel. Heb het goed en wees tevreden. Met droefheid geven wij kennis dat is overleden mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Gre Geers-den Boer Margaretha Maria Martina 14 augustus 1930 28 juli 2006 Middelburg: Huib Geers Middelburg: Kees en Annet Geers Serooskerke: Corrie Geers en Ronald van Hercules en kleinkinderen St. Jorisstraat 8 4331 EH Middelburg Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er op dinsdag 1 augustus a.s. om 12.00 uur gelegenheid om afscheid van Gre te nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid ontvingen wij het bericht dat is over leden onze schoonzus en tante Gre Geers-den Boer De dinsdagmiddag zal nooit meer hetzelfde zijn. Catrien en Carel Peperzak-Geers Neven en nichten Middelburg, juli 2006 Rectificatie Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog vrij onverwachts is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maatje Johanna Nieuwenhuize echtgenote van Marinus Lobbezoo in de leeftijd van 76 jaar. Krabbendijke: J. Nieuwenhuize B. Nieuwenhuize-Meloen Krabbendijke: L. Nieuwenhuize T.P. Nieuwenhuize-Smits Krabbendijke: M. Nieuwenhuize D.P. Nieuwenhuize-Traas Goes: J. Maas-Nieuwenhuize M. Maas Bleiswijk: H. Mallekote-Nieuwenhuize D. Mallekote Neven en nichten Krabbendijke, 27 juli 2006 Na een bijzonder leven, waarvan niemand zijn strijd en stil verdriet kende, is na een langdurige ziekte overleden cC/o f/l/'u/t in de leeftijd van 78 |aar. nomens de familie; B. Louwerse-Kruft neven en nichten Middelburg, 25 juli 2006 Correspondentieadres: Jan Louwerse Eind|e de Rondte 12, 441 CS Kruiningen Onze donk gaat uit naar alle medewerkers voor de liefdevolle zora en aandacht van Zoraslroom en van Hos pice SintJans ae Casembroot te Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsge vonden. Heden ontvingen wij het bericht dat de heer Johan Verbruggen is overleden. Wij wensen zijn vrouw en familie sterkte voor de toekomst. Wij kenden de heer Verbruggen als voorzitter van de bewonerscommissie van De Veste en als zeer gewaardeerd lid van de 'Bewonersraad'. Namens de Stichting 'Bewonersraad' in Terneuzen Ps. 121: Vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de HERE. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Zandee-Lambrechtse sinds 17 maart 1987 weduwe van Marinus Zandee in de leeftijd van 79 jaar. Wij danken het team van ajd. B, Ter Weel Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Dordrecht: Hannie en Hans Deventer-Zandee Edwin Marjo en Jeroen Rijswijk: Liza en Niamh Zandee-Ni Bhroin Oisin Rilland: André Zandee Dordrecht: At tie Zandee Krabbendijke, 26 juli 2006 Correspondentieadres: Roerdomp 14 4411 GA Rilland U wordt uitgenodigd voor de dienst van Woord en Gebed, die gehouden zal worden op maandag 31 juli 2006 om 10.00 uur in De Levensbron, Valckenisse- weg 12 te Rilland. De dienst wordt geleid door Ds. A.A.W. Boon. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in De Levensbron gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Veel liefde heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Toch nog plotseling uit ons leven verdwenen, blijf je in onze harten verder leven. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat. toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en lieve oma Jacoba de Vos - weduwe van W.E. van der Heijde - Ze is bijna 81 jaar jaar geworden. Vrouwenpolder: Coby en Luc de Vries Middelburg: Edwin en Nathalie Serooskerke (W.): Rachel en Wilfred Kamperland, 27 juli 2006 Correspondentieadres: Koningin Wilhelminalaan 11 4354 BD Vrouwenpolder De dienst waarin we afscheid van haar nemen zal gehouden worden maandag 31 juli om 12.45 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Vrouwen polder. Hierna bent u welkom in het jeugdgebouw naast bovengenoemde kerk om de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid is geheel onverwachts overleden onze geliefde tante en oudtante Jacoba van der Jieijde-de Vos Kortgene: Gilles en Addy Kamperland: Eduard en Hendriek 's-Heerenhoek: Leny en Henk Kinderen en kleinkinderen 27 juli 2006 Heden overleed onze schoonzuster en tante Maatje Wondergem-Buijs Blaas en Ineke Geerd en Klaas Prina en Cas Johnny en Lidia Arnemuiden, 27 juli 2006 Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan, je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grootste smart. Verdrietig maar dankbaar voor de vele fijne momen ten die wij samen mochten beleven, hebben wij intens afscheid kunnen nemen van onze lieve zorg zame man, vader en lieve opa Abraham Elias Bliek weduwnaar van Johanna Neeltje de Winde echtgenoot van Mieke Bliek-van Mieghem 51 augustus 1922 t 27 juli 2006 Mieke Bliek-van Mieghem Jos en Ria Martijn en Thomas Marina en Peter Afra, Jarno en Daniël Irene en Jan Leen Jelle en Masha Pien I-lansje Axel, 27 juli 2006 Corr.adres: Fam. Bliek-van Mieghem Betje Wolffstraat 1 4532 CS Terneuzen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 1 augus tus na een voorafgaande rouwdienst in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen, welke aanvangt om 14.00 uur. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Goede Herderkerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorg centrum "De Vurssche". Wilt u. indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Pa In mijn hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze er niet meer zijn. Je dochter, Marina Bedankt Pa, dat je er was Irene en Jan Leen Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Cornelia" is vredig ingeslapen mijn geliefde vrouw, onze moeder, oma en ouwe oma Catharina de Winter-Ars echtgenote van Adriaan de Winter Ovezande, 2 april 1920 f Zierikzee, 27 juli 2006 Zij is voorzien van de laatste Sacramenten. A. de Winter Coby van Aken-de Winter Chris van Aken Arno en Bernadette Senna, Jada Marcel Albert de Winter Mieneke de Winter-van der Hulle Linda en Danny Ronald en Franca Kris Gerda Stins-de Winter Jan Stins Jantine en Bart Thijs Sytze Anneke 't Vrije 9 4301 JX Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal maandag 31 juli om 15.50 uur gehouden worden in de St. Willibrordus- kerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de r.-k. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtwegte Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar met de dierbare herinnering aan de liefde en zorg die hij ons gaf. delen wij u mede dat overleden is Marinus Nagelkerke Kattendijke t Goes 14 januari 1917 25 juli 2006 Goes: J. Nagelkerke-Noorlander Goes: Nell en Dick Schipper-Nagelkerke Robin, Chantal en Quinty Martijn Annemiek en John Goes: Marjo en Harry Kok-Nagelkerke Kattendijke: Leonieen Ronald Lamers-Nagelkerke Willem Barendszstraat 9 4461 GC Goes Overeenkomstig zijn eigen wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel op de revalidatie-afdeling van Ter Valcke in Goes, dat hem daar met liefdevolle zorg heeft omringd. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Marinus Nagelkerke Ruim 27 jaar is hij werkzaam geweest bij de ge meente Goes, waarvan de laatste jaren als chef van de huisdrukkerij. Hij zal in onze herinnering blijven als iemand die zich met bijzonder veel enthousiasme en toewijding heeft ingezet. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar Leonieen Ronald. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Voor altijd in ons hart Tijdens onze vakantie in Zwitserland is ten gevolge van een ongeval nog steeds vermist, mijn lieve man en onze onvergetelijke papa Peter Uijl Elma Uijl-Steketee Thijs en Evelien Onze dank gaat uit naar de mensen van Camping Jungfrau, de familie van Dalen en Ad.Tange voor hun enorme steun en hulp ter plaatse. 28 juli 2006 Orisantstraat 9 4491 HB Wissenkerke Dankbetuiging Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstel ling ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornells Baris Kees Uit aller naam: A. Baris-de Vries Kinderen en kleinkinderen Breskens, juli 2006 Voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde, zorgzame vader, opa en overopa IzaakPieter Butler betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke.juli 2006 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedan ken voor de belangstelling en het medeleven welke wij mochten ontvangen na hel overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Ivona Maria van Esbroek-de Cooker willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van 't Verlaetvoor de goede zorgen aan moeder besteed. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, juli 2006 Al uw reacties bij het overlijden, zo kort na elkaar, van onze ouders en grootouders Ko Geerse Lena Geerse-Lorier ontroeren en troosten ons. Hiervoor danken wij u hartelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2006 Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw Leny betuig ik u mijn oprechte dank. Juli 2006 Hoofdstraat 40 4471 AJ Wolphaartsdijk Joop de Haan Hij had de schoonheid van de akkers lief 't land van vruchtbaarheid en ruimte Wij willen u bedanken voor de hartverwarmende blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader. Henricus (Arie) Janssens Thilda en Izaak Mieke en Piet Marja en Jan Klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, juli 2006 Zijn plaats is leeg Maar de herinneringen blijven Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten, telefoon tjes - na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man en onze lieve vader en opa Willem Meulmeester Dit heeft ons heel erg gesteund. Bep Meulmeester-Goedegebure Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, juli 2006 Guy Herman Roger Ramon Het heeft ons goed gedaan dat de mensen waar Guy regel matig mee om ging, aanwezig waren bij 't afscheid van hem. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze beste vriend "Guy", waar wij twintig jaar lief en leed mee hebben gedeeld. Dit valt ons enorm zwaar en daarom was uw medeleven en uw aanwezigheid voor ons een grote troost. Onze oprechte dank hiervoor. In het bijzonder een woord van dank voor Nicol en Frieda voor hun kordate optreden. Bart en Emmy Versluys Groede, juli 2006 Voor de belangstelling en het medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve trotse pa en opa Kees de Nood zeggen wij u hartelijk dank. Suus de Nood-Risseeuw Bram en Joke Vera, Mar it Marion Anouk, Carmen, Rick Oostburg, juli 2006 Al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van medeleven die ik na het overlijden van mijn lieve man Marinus de Pagter heb mogen ontvangen hebben mij enorm gesterkt bij het dragen van mijn verlies. Hiervoor mijn oprechte dank. R. de Pagter-Francke Serooskerke, juli 2006 Voor de vele hartverwarmende bewijzen van medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk ons betoond, bij dé ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Addy Scheele-Dekker betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank. Onze dank gaat zeker ook uit naar de medewerkers van de stichting Thuiszorg Oostburg voor de liefdevolle ver zorging die zij de laatste maanden voor haar overlijden aan mijn vrouw, onze moeder en oma hebben verricht. Retranchement: Jan Scheele Breskens: Conno en Jetty Marieke en Wichard Catelijne en Angelo Oosterhout: Carien en Peter Dwieneke Anouk Jouri Juli 2006 Waterschipdijkje 1 4525 MA Retranchement In plaats van kaarten wil ik iedereen bedanken voor hel medeleven en de steun tijdens de ziekte van mijn echt genoot Alphonse Joseph Snijders Namens Sylvia Snijders-Roctus en familie, bedankt. Het overlijden van onze vader en grootvader Jan van Splunder zo kort na het overlijden van onze moeder en groot moeder, laat een grote leegte achter. Daarom is uw belangstelling en medeleven in de af gelopen periode voor ons een prettige steun geweest. Kinderen en kleinkinderen Middelburg Oost-Souburg, juli 2006 Mensen bedankt voor alle cadeaus, bloemen, enveloppen en de vele kaarten. Het was geweldig! Willem Verhage Zoutelande In Memoriam 29 juli 2002 - 29 juli 2006 Lieve Ma In mijn gedachten wasje In mijn gedachten ben je In mijn gedachten zul je ALTIJD blijven Liefs Annelies XXXXX c5P Begrafenis- en Crematieveizorgine OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraal 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 2600 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee ®Ür www.uitvaartzoracentrum.nl Liliane fonde ;t speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkellngslan''en

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12