Ha 10% korting PZC 10 ARENSMAN SPECIALE ACTIE vrijdag 28 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve neef Peter Berrevoets Uit aller naam: K.P. de Vlieger Burgh-Haamstede Zierikzee, 26 juli 2006 Wij staan niet altijd stil bij het woord "Samen maar het is een groot gemis als "Samenuit je leven is. Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne tijd die we samen hebben gehad, heb ik toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man Adriaan Pieter Zegers A drie echtgenoot van Amelia Cornelia Slabbekoorn Hij is maar 57 jaar geworden. Lia Zegers-Slabbekoorn 26 juli 2006 Havenstraat 11 4541 CK Sluiskil Zaterdag 29 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 teTemeuzen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maan dag 31 juli om 14.00 uur in het eerder genoemde uitvaartcentrum waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Speciaal willen we alle medische specialisten van Ziekenhuis de Honte en Huisarts H.B. Haerens danken voor de zorg en aandacht. Opnieuw is onze familie bedroefd door het toch nog plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Adrie Zegers echtgenoot van Lia Zegers-Slabbekoorn Cor Zegers Jan en Rina Zegers-Dierings Leni en Ko Pijpelink-Zegers Joost Zegers en Bep Vanthoor Janny Pijpelink-Zegers Rinus en Catrien Zegers-Guiljam Piet Zegers en Annemarie Bommelijn Corrie en Frans de Kramer-Zegers Hannie en Wim de Feijter-Zegers Wim en Joke Zegers-Sonneveld Flenk en Lia Zegers-de Pooter Bram en Conny Zegers-Stoffels Johan en Ellie Zegers-Meertens Ria en Dick de Braal-Zegers neven en nichten Temeuzen. 26 juli 2006 Geschokt hebben wij hel bericht ontvangen van het overlijden van (oom) Adrie Zegers Annie de Braai kinderen We hopen dat (tante) Lia de kracht krijgt om verder te gaan. Cocke rozen verwelken schepen vergaan maar onze liefde voor jou zal altijd blijven bestaan. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. Onze geliefde Cocke Boelhouwers is op 58-jarige leeftijd overleden. Goes: Partner van Ria Kole Vader van Enrico en Jolanda Vader van Maurice en Ellen Koudekerke: Lolke en Liesbeth Boelhouwers Mariêtte en Peter Abel en Guusje Wolphaartsdijk: Mevr. P. Kole-Proost Utrecht: Adri en Ans Kole Kats, 26 juli 2006 Correspondentieadres: Adenauerstede 41-32 4463 GA Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. u i tvaartverzorgmg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag ett nacht bereikbaar gratis informatiepakket i tel. 0118-612868 V'ccrscwec 36.4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekain.nl 1 Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. "Eindelijk in de haven. We zijn heel verdrietig dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Dick Waasdorp 21 maart 1932 t 24 juli 2006 K. Waasdorp-Ammeraal Carolien t Donald t Rens Bas Rob en Sylvia Patrick en Kitty Dick en Roos Stephanie Febe Ingrid en Ronald Sanne Anoek Mirte Peter en Ingrid Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 141 4382 AH Vlissingen We hebben in kleine kring afscheid genomen van Dick op donderdag 27 juli. - Geen bezoek aan huis - Diepbedroefd delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Maatje Johanna Lobbezoo-Nieuwenhuize in de leeftijd van 76 jaar. Met dank aan alle medewerkers van afd. A., Ter Weel te Krabbendijlce voor de uitstekende en liefdevolle zorg. Krabbendijke: M. Lobbezoo Hoogerheide: Matty en Jan Patrick Krabbendijke, 27 juli 2006 Ter Weel Correspondentieadres: Burg. Sandbergstraat 2 4413 CM Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 1 augustus om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gerefor meerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de zaal gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat nog vrij onver wachts is overleden onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Maatje Johanna Nieuwenhuize weduwe van Marinus Lobbezoo in de leeftijd van 76 jaar. Krabbendijke: J. Nieuwenhuize B. Nieuwenhuize-Meloen Krabbendijke: L. Nieuwenhuize T.P. Nieuwenhuize-Smits Krabbendijke: M. Nieuwenhuize D.P. Nieuwenhuize-Traas Goes: J. Maas-Nieuwenhuize M. Maas Bleiswijk: H. Mallekote-Nieuwenhuize D. Mallekote Neven en nichten Krabbendijke, 27 juli 2006 Er zijn geen woorden vooreen zieke van wie je weet hij redt het niet. je streelt zijn handje ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven, maar zijn lijden overnam. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Henricus van Rijsbergen Harry echtgenoot van Wilhelmina van Merriënboer Oud Gastel 7 mei 1925 Temeuzen 27 juli 2006 Temeuzen: Mien van Rijsbergen-van Merriënboer Weert: Rien en Ina van Rijsbergen-Westland Lizzy en Erik, Babette, Charlotte Marcel en Anneloes/ Siem Zaamslag: Mare en Anneke van Rijsbergen-Meertens Anoeska en Leonard Mariëlle Mare Vogelwaarde: Johan en Annelies van Rijsbergen-van Damme John Simon Temeuzen: Tonny en Willy Jonker-van Rijsbergen Davy en Hanna Temeuzen: Willie en Kees de Feijter-van Rijsbergen Joyce Manon en Erik Oostelijk Bolwerk 121 4531 GP Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 augus tus van 13.00 tot 14.00 uur, in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op dinsdag 1 augustus om 14.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy- straat 28c, Temeuzen. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraac 25 4431 DC s-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Enige en algemene kennisgeving 't Verlies was er al voor 't einde De rouw voordat het afscheid kwam Toen die onzekere verwarring Bezit van je gedachten nam je moeder blijft je moeder Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt. Maar eens komt dan de dag Dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan. Mijn lieve moeder, schoonmoeder en allerliefste oma Martje Catharina de Voogd- van Strien In de leeftijd van 81 jaar Monica en Dankfried Dylan Mitchell Kane Maddy Veere, 24 juli 2006 Zorgcentrum Nieuw Sandenburg Correspondentieadres: Burg. Dregmanstraal 15 4371 EE Koudekerke Haar wens was om te worden gecremeerd alleen in het bijzijn van haar kinderen en kleinkinderen. Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en over-oma Maatje Wondergem-Buijs echtgenote van Hendrik Wondergem in de leeftijd van 81 jaar. "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies Amemuiden: H. Wondergem Middelburg: J. Wondergem G.W. Wondergem-Jeras Amemuiden: A. Wondergem C. Wondergem-de Kok Serooskerke: G. Geerse-Wondergem C. Geerse Oostkapelle: E. Pattenier-Wondergem F.P. Pattenier Amemuiden: H. Wondergem L.P. Wondergem-Gideonse J. Wondergem M. Wondergem J.A. Wondergem-van Dalen J. Wondergem J. Wondergem-de Meulmeester A. Marijs-Wondergem H. Marijs M. de Meulmeester-Wondergem A. de Meulmeester M. van der Maale-Wondergem A. van der Maale Westkapelle; G. Wondergem K.E. Wondergem-Rosenthal Klein- en achterkleinkinderen 4341 GS Amemuiden, 27 juli 2006 Houwerstraat 16 Mijn vrouw, onze moederen oma is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 29 juli van 15.00 uur tot 16.30 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 1 augustus om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 1 te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. A. Wink. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u de rouwdienst wenst bij te wonen, ver zoeken wij u tijdig en in gepaste kleding aanwezig te zijn. Geen toespraken. Geen bloemen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar dokter Kuijper voor de respectvolle begeleiding. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, zorgzame oma en over-grootoma Maatje Wondergem-Buijs echtgenote van Hendrik Wondergem Henry en Marjan, Henk-Jan, Hannah, Matthijs Ard en Jolanda, Jelle, Emma Margreet en Pjotr, Anne-Lynn, Estelle Gert-Jan en Leontien, Lieke, Mirthe Heidi en David Erik en Johanna, Kees en Corina, Celina Marco en Marissa Petra en Geert, Marije, Mare Jacco en Mariska René en Ilona, Maaike, Frank Ramona, Rudi en Janneke Jeroen en Nicolien Joël en Inge Rick, Arjen en Merel Marleen en Peter, Nienke Maaike, Jakolien en Dave Erica en Marijn, Eline Marieke en Bart, Michiel Joan en Monica, Ineke en Mark Henry, Rien Amanda, Jovanka, Hilko Christine en Wim, Henry en Marina Comelis, Herman, Matthijs, Joas Johanna en Lennard Ei-win en Wina, Ruben Johan, Harry, Marit Rick, Manon, Rowin We zullen onze oma missen. De Heere sterke opa en de verdere familie. Amemuiden, 27 juli 2006 Na een kortstondige ziekte is uit ons midden weg genomen onze lieve zus, schoonzus en tante Maatje Wondergem - Buijs echtgenote van H. Wondergem J. Buijs S. Nijholt A. Buijs V. Mol J. de Nooijer - Buijs A. de Nooijer t E. Oosterling - Buijs A. Oosterling Neven en nichten 27 juli 2006 Leven al wie leven wil wordt ouder alle dagen van het jaar handen, voeten, kop en schouder ouderen met huid en haar maar boven dag en uur verheven leeft een ziel heel diep in mij zij is altijd jong gebleven en kent jaar noch jaargetij Toon Hermans Verdrietig omdat' we hem moeten missen en vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn steeds achteruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, vader, schoonvader en opa Marcel Ivo Roegiers echtgenoot van Marie Emelie van den Hemel in de leeftijd van 86 jaar. Temeuzen: M.E. Roegiers-van den Hemel Temeuzen: Anneke van der Hooft-Roegiers Louis van der Hooft Annemarie Eindhoven: Marlous Temeuzen: Lisie Roegiers Kayan t Ivo Roegiers t Frans Roegiers 4531 GW Temeuzen, 26 juli 2006 Oostelijk Bolwerk 252 Een speciaal woord van dank aan dr. Zuiderbaan en het zorgteam van de Veste voor de verzorging. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 1 augustus om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 in Temeuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden in crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c in Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De mensen van voorbij, zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven. In liefdein verhalen, die wij zo graag herhalen. In bloemengeuren, in een lied, dat opklinkt uit verdriet. Met veel verdriet en in liefde gedenkend geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voor ons geheel onverwacht, is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Dina Paauwe-de Bue 12V2 jaar gehuwd geweest met Johannes Paauwe in de leeftijd van 93 jaar. J. Paauwe Janny en Cor Huissen-Paauwe Atty de Waay-Paauwe (in herinnering) Jan de Waay en Miep van der Linden Klein- en achterkleinkinderen 27 juli 2006 Kamilleplein 31 4451 LB Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 31 juli van 19.00-19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 1 augustus om 13.00 uur in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid lot condoleren. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, die ik mocht ontvangen na het plotseling overlijden van mijn geliefde, zorgzame man Andries van Gilst betuig ik u mijn oprechte dank. Met dank aan de medewerkers van Arensman Uitvaart verzorging, in het bijzonder dhr. K. Breen voor zijn correcte en gevoelsvolle begeleiding en voor de wijze waarop de begrafenis is verzorgd. M. van Gilst-de Bruine Bruinisse, juli 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 In Memoriam Gerard v. d. Bij Niet alleen vandaag in mijn gedachten. Liefs, Nelly 28-7-2006 28-07-2006 Lieve Ma Jouw liefde was mijn liefde Je hart was ook een deel van mij Je strijd was ook de mijne Jouw vreugde die van mij Je pijn bracht mij in tranen Je strijd deed mij ook zeer En nu, na al die jaren Missen wij je meer en meer. Liefs, Pa, Wendie, Patrick en Daan op alle relaxfauteulls uit de showroom tijdelijk actie t/m 31 juli ZUIDSTRAAT 116 4361 AJ WESTKAPELLE Tel. 0118-571212 MINDERHOUD MEUBEL geopend ma t/m vr 9-12,13-18 ujr zaterdag van 9-16.30 uur Hoe kan een 'zomerzegel mi jn oma helpen?? NATIONAAL FONDS Ouderenhulp En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reuma fonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl 1 Reumafonds strtlik»'# Help de slachtoffers van het Midden-Oosten conflict Who Cares? Het Nederlandse Rode Kruis Geef nu! Giro 7447 Den Haag g 9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26