Koster Muziek PZC 10 woensdag 26 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Onze liefde kreeg handjes voetjes Op 24 juli 2006 is geboren onze zoon Lucas Gerbrand Spaans Lucas Lengte 52 cm gewicht 3230 gram We zijn God heel dankbaar, dat Hij dit wonder aan ons heeft toevertrouwd Marco Petra Spaans Geertesplein 16 4481 ANKLOETINGE Overleden Altijd samen, nooit alleen. Onafscheidelijk, altijd één. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, trotse oma en innig geliefde dochter Jannie de Jong-Noorlander in de leeftijd van 62 jaar. Harm de Jong Kinderen, kleinkinderen en moeder Goes, 24 juli 2006 Poldersedijk 5 4458 AM 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 juli van 14.00 tot 14.10 uur in de aula van het crema torium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend willen we voor Jannie een afscheids- dienst houden in bovengenoemde aula. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Dag lieve buurvrouw Jans Wij wensen Harm en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Frans, Sylvia, Trisha en Tiffany Bij leven hoort sterven. Tot ons groot verdriet is overleden Arno Palmkoeck 16-09-1933 t 25-07-2006 De familie Poelman: Oostkapelle: Wim Poelman, partner Middelburg: Lia Poelman en Rinus Alewijnse Dianne Alewijnse en Jeroen Krijnen Cecile Alewijnse en Erik Hermans Goes: Ad Poelman en Renée Nonnekes Marije Poelman en Matthieu Arendse Madelief Arendse Jochem Poelman en Charlotte Kuiper Jonathan Poelman Liselotte Poelman De familie Palmkoeck: Oost-Souburg: Bert Palmkoeck en Bets Meulenberg Anneke Palmkoeck en Ton Holtkamp Martijn Holtkamp en Linda de Nooijer Mila Holtkamp Wouter Holtkamp Paula Palmkoeck en Rob Korevaar Beukenlaan 38,4356 HL Oostkapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 31 juli in hotel Bos en Duin, Duinweg 82 te Oostkapelle, aanvang 13.45 uur. Aansluitend is de begrafenis om 14.30 uur op het kerkhof van Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in hotel Bos en Duin. Arno, bedankt voor je jarenlange vriendschap Marie Wedts de Swart Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Cor Oele Goes: Joop en Maatje Oele Kinderen en kleinkinderen Amsterdam, 23 juli 2006 Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze zwager en oom Arij de Nooijer Uit aller naam: J. Buys Amemuiden, 24 juli 2006 Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve vriendin-schoonzus en onze tante Wilhelmina Henning-Vermeulen Vlissingen: Truus Henning-Soolsma Louis en Annemarie "Rust zacht" 22 juli 2006 Heden overleed, voor ons onverwacht, ons erelid Kees Geijs Biljartvereniging L.B.V. Lewedorp Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan, mijn broer, onze zwager en oom Cornelis Hoogerwerf' in de leeftijd van 85 jaar en 11 maanden. Joh. Hoogerwerf S. Wasrie J. van den Bos-Hoogerwerf ~in herinnering- L. van den Bos -in herinnering- Hoogerwerf -in herinnering- K. Hoogerwerf-Smalheer Neven en nichten Bruinisse, 25 juli 2006 Nieuwstraat 5 Correspondentieadres: Dokter de Kockstraat 64 4311 EN Bruinisse De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden vrijdag 28 juli om 13.30 uur in het herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Brui nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zorgzame moederen allerliefste oma Pieternella Maria de Bruijn-Hendriks sinds 16 januari 2001 weduwe van Leendert de Bruijn 24 april 1920 24 juli 2006 Oud-Beijerland: Wim de Bruijn Riekie de Bruijn-Weststrate Sebastiaan en Marjon Mamix en Ellen Lennart Oost-Souburg: Maijan de Bruijn Everard van den Akker Roeland Frederieke Emmelie Paul Correspondentiadres Kanaalstraat 5 4388 BJ Oost-Souburg Verpleeghuis 't Gasthuis te Middelburg Voorheen woonachtig: Mamixplein 30 te West-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 29 juli om 10.30 uur in "de Ark" (naast "de Open Haven", het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente) aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark". Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Freddy Delagaye Zijn warme, zachtaardige persoonlijkheid en vriendelijkheid die hij naar eenieder van ons uit straalde zal ons immer bijblijven. Wij wensen zijn echtgenote Veronica Ng zijn zoon Freddy Junior en familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. Leden en Bestuur" BigSwingBand Sas van Gent Plaats uw familie berichten in de PZC Gebeurtenissen deel je op ense^Jiqjgl Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. lïlensenür uil Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37 4331 CH Middelburg Tel.: 0118-613760 Ontwerpen Reparatie In- en Verkoop Taxaties Open: do. vr. zat. 9.00-12.30 14.00- 17.00 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Jan de Visser voorheen molenaar van Meliskerke en Grijpskerke sinds 15 maart 1994 weduwnaar van Neeltje Wijkhuijs in de leeftijd van 87 jaar. Met dank aan het personeel en vrijwilligers van Swerf-Rust voor de liefdevolle verzorging van onze vaderen opa. Meliskerke: Katrien van Keulen-de Visser Simon van Keulen Jan en Kirsten Simon en Anita Johan en Erica Nelleke en Wieland Middelburg: Jo van der Wilt-de Visser Cor van der Wilt Arjen en Esther Ellen en Sjacco Johannelce en Jan Willem Nieuwen Sint Joosland: Simon de Visser Lenie de Visser-van der Moere William en Corinne Johnny Meliskerke: Jan de Visser Jans de Visser-Goedegebuure Pieter Neline Middelburg: Joop de Visser Wilmy de Visser-Jobse Leendert-Jan, Nellianne Caroline, Jochem Harmen, Willemieke en achterkleinkinderen Middelburg 24 juli 2006 Swerf-Rust Correspondentieadres: Burg. Adelaarstraat 16 4365 AH Meliskerke Donderdag 27 juli is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valken burgstraat 25 te Meliskerke van 19.00 tot 19.30 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op vrijdag 28 juli om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in genoemde kerk. Geen bloemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Jan de Visser weduwnaar van Neeltje Wijkhuijs in de leeftijd van 87 jaar. Geve de Heere de familie de kracht en sterkte om dit verlies te dragen. G. Wijkhuijs T. Wijkhuijs-Sinke Jan en Annie Ineke Peter en Adeline Geert en Lisette Meliskerke, 24 juli 2006 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd stil dragend. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Charles Clarissen echtgenoot van Levina Suzanna Krokké in de leeftijd van 90 jaar. Aardenburg: L.S. Clarissen-Krokké Kinderen en kleinkinderen 4527 HD Aardenburg, 24 juli 2006 Gaaiperswei 58 De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 28 juli om 13.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Elke dag een stapje dichter naar het eind, elke dag een beetje van je kracht verkleind. Verdrietig, maar dankbaar dal wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en klein omaatje Suzanna Maria den Besten-de Koning weduwe van J.A.W. den Besten in de leeftijd van 93 jaar. Nelly Olijve-den Besten Jan Olijve Els Caljouw-den Besten Dick Caljouw Miep Lemsom-den Besten Adrie Lemsom Pum le Roij Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 24 juli 2006 Correspondentieadres: De Savomin Lohmanlaan 45 A 4384 KD Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 28 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving 24 juli 2006 In een leven van vallen en opstaan bezat zij de optimistische kracht telkens opnieuw te beginnen. Lieve Mam en Oma, wat zijn we trots op elkaar. Gekomen met de kerst van 1912 in Rotterdam, is heengegaan in de zomer van 2006 in Vlissingen Bep (Elisabeth Anna) Kamstra voor velen gewoon tante Bep Voor ons de liefste moeder, schoonmoeder en oma, omi Frans en Josien Meijer Ria van Luijk Liesbeth Ries Sarien Annemieke Lara Sander Tevens gedenken wij Opa van Hofwegen, Opa en Oma van Luijk en Thijs. Crematie Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg aanvang vrijdag 28 juli 2006 om 13.00 uur. De oprijlaan naar het crematorium willen wij lopend afleggen, diegenen die dit willen nodigen we hiervoor uit. Vanaf 14.30 uur heffen wij het glas op onze lieve schat, omdat ze zo van dit leven hield, u bent hiervoor welkom in cafe "de Concurrent", Bellamypark 22 te Vlissingen. Verder willen we iedereen van "Scheldehof1 en dokter Legemate bedanken voor de goede zorgen. Afscheid nemen kan donderdagavond aanstaande van 19.30 uur tol 20.30 uur in Uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Bep houdt van bloemen. Correspondentieadres: Bellamypark 22,4381 CK Vlissingen, email: f.c. meijer@wanadoo.nl Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve en vrolijke zus, schoonzus en tante Bep Kamstra in de leeftijd van 93 jaar. Vlissingen, 24 juli 2006 Paul en Marie Kamstra Joke en Leo Piet, Rudi en Candice Linda, Judith en Robbie Als straks de zon toch weer zal gaan schijnen en hoog boven aan de hemel staat dan weten wij dat er met die stralen een glimlach naar beneden straalt Onverwachts overleed mijn schoonzusteren onze lieve Tante Bep A. Kamstra t en J.J. Kamstra-Meijer Sjaan en Frans Sarina en Wil Piet t en Nel f John en Gerda Anne en Mirjam Frans en Els Vlissingen, 25 juli 2006 Dag lieve tante Bep U was de fijnste tante die iemand zich kon wensen, ik zal u missen. Bedroefd ben ik door het overlijden van mijn zuster S.M. Dalebout-van der Maas Ik zal haar missen. K A. Gordijn-van der Maas Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde zuster en onze tante Stoffelien Maria Dalebout-van der Maas Burgh-Haamstede: C. J. van der Maas en kinderen 24 juli 2006 Dankbetuiging De hartelijke wijze van meeleven en grote b die wij mochten ontvangen na het overlijden van ra lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgooi moeder Jenny van Belzen-Landsman heeft ons erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: G.L. van Beken Vlissingen, juli 2006 Achter de tranen van dit afscheid, schuilt de glimlach van de herinnering Mede namens de familie dank ik u allen voor de liefdevolle«i hartelijke blijken van deelneming na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw Joke Boerjan-Rottier Uw bloemen, persoonlijke bezoeken, brieven, kaarten er, i telefoontjes hebben ons getroost en blijven een dankbare herinnering. André Boerjan Goes, juli 2006 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belang stelling die wij van u mochten ontvangen na hel over lijden van mijn goede man en onze pa Johannes Martinus van der Jagt heeft ons erg gesteund. Namens de familie: A.M.E.van der Jagt Vlissingen, juli 2006 Voor uw blijken van medeleven en deelneming, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Helena Geertruida Pape-Kole betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Kole Familie Pape Yerseke, juli 2006 DONDERDAG - GITAREWDAG KLASSIEK Martinez, Salvador, Alhambra, Gomez, Ramirerz van 49,- tot 978,- COUNTRY/WESTERN Adonis, Crafter, Epiphone, Furch, Greg Bennet, Höfner, Martin van 98,- tot 2.495,- ELECTRISCH Stagg, B.C. Rich, Epiphone, Fender, Gibson, Ibanez, Washburn, Richwood van 129,- tot 2.495,- VERSTERKERS Behringer, Fender, Hartke, Marshall, Roland, Kustom, Mesa Boogie, Ashdown van 50,- tot 2.795,- Hoezen, tassen, koffers Snaren, Plectra Standaards Effectapparatuur Kabels Fortuinstraat 20 4611 NP Bergen op Zoom Tel. (0164) 253508 VRIJDAG - TOETSENPAG GROTE COLLECTIE PIANO'S nieuw en gebruikt Prachtige, nieuwe piano zwart hoogglans, 5 jaar garantie 1.895,- Gebruikte piano's vanaf 995,- Digitale piano's, aanslaggevoelig met gewogen toets, vanaf 495,- Doorlopende YAMAHA-demonstratie vanaf 15.00 uur met Marco Rietdijk YAMAHA keyboard, 5 octaaf, reeds vanaf 139,- Yamaha's nieuwste model E 403, nu uit voorraad leverbaar Nieuwe ROLAND synthesizer SH 201 en Juno G ZATERDAG BLAASINSTRUMENTEN/ SLAGWERKDAG DRUMSTEL 5-delig, diverse kleuren compleet met bekkens en standaard 269,- TROMMELS. JUNIOR sla nü uw slag 29,95 DRUMSTELLEN. JUNIOR 3-delig bekken 115,- PEARL drumstel, semi-professioneel incl. standaards, bekkens en kruk 779,- 14"marstrom incl. draagstel 99,50 Zeer veel DJEMBÉ'S vanaf 26,50 SAXOFOON NIEUW, SENSATIONEEL: AURORA, sopraan, incl. rechte gebogen hals €485, AURORA, alt, copper ALLÉÉN vandaag 495,- TROMPET AURORA trompet 245,- ook in rood en blauw AURORA pockettompet van 265,- voor 185,- JUPITER trompet 395,- Nieuw model prachtige koffer DWARSFLUIT AURORA, verzilverd 235,- ook in blauw en rood JUPITER met zilveren mondplaat, koffer, rugzak, stemapparaat, lesboek 669,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34