O PZC Zeeuws Vlaanderen jCjF De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. dinsdag 25 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedroefd en geschokt hebben wij kennisgenomen van I het plotselinge overlijden van Willem van der Endt i Vanaf de oprichting van ons bedrijf was Willem en zijn transportonderneming aan ons verbonden. Zijn i enthousiasme, deskundigheid en betrokkenheid maak- ten onze samenwerking bijzonder waardevol. Zijn warme persoonlijkheid leeft in onze herinnering i voort. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, familie en allen die hem nabij waren veel sterkte toe met het ver werken van dit grote verlies. Namens de directie en medewerkers van Carels Goes B.V. Daan van Zwol Algemeen Directeur |an Wim Bazelmans j Logistics Manager Heden is overleden onze schoonzus en tante Janny Lous-de Rooij weduwe van Leen Lous Jannie van der Poel-Lous Jan van der Poel Annelies en Henk Edith en Yeleni Florence en Piet Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe dit verlies te kunnen dragen. De vogels fluiten gewoon door en ik, ik snap het allemaal wel. Mijn verstand zegt: 'Het is goed zo!' Maar wat ik voel is anders om wat er was en nooit meer terug komt. Op 22 juli is overleden mijn lieve man, onze lieve i vader en allerliefste opa Jan Frederik Minnik Jan is 73 jaar geworden. Leny Minnik-Kloet Paula en Jan Martens-Minnik Heinkenszand Hanneke, Laura Addy en Addy Hermes-Minnik Lewedorp Wij bedanken het personeel van verpleeghuis 'Cornelia' te Zierikzee voorde goede zorgen. Deltastraat 16 4322 BN Scharendijke De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 27 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heden overleed, voor ons onverwacht, onze buur man Kees de Voogd Wij wensen Wil en de kinderen van harte sterkte toe met dit verlies. Bas en Ria Raas Coos de Visser en Ali van Grootheest Jos en Ria de Rijke Mathieu en Carina Janssen Wim en Saphina Houmes Aagtekerke 22 Juli 2006 De Heere heeft uit ons midden weggenomen onze innig geliefde broer, zwager en oom Arij de Nooijer echtgenoot van Johanna Buijs in de leeftijd van bijna 80 jaar. Wij wensen Jo en de kinderen Gods onmisbare steun toe in dit zware verlies. Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Amemuiden: M. de Nooijer C. de Nooijer Amemuiden: A. de Nooijer J. K. de Nooijer-Mulder Neven en nichten Amemuiden, 24 juli 2006 Plotseling is overleden onze geliefde, zorgzame oom en oudoom Arij de Nooijer in de leeftijd van bijna 80 jaar. Aart en Cathrien Marteijn Johanna en René Débora Amemuiden, 24 juli 2006 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Groot is de leegte die liij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geef ik u kennis dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, is overleden mijn geliefde man CornelisGeijs Kees in de leeftijd van 83 jaar. J.L, Geijs-van Goeije Goes, 23 juli 2006 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Banjaardstraat 24,4456 BR Lewedorp Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 27 juli van 13.00-13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Zandlooper', Zandkreekstraat 53, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het over lijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve (schoon)vader, groot- en overgrootvader Frans de Kok echtgenoot van Leuntje Boone in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Borssele: L. de Kok-Boone Melissant: Henk tin herinnering) en Cathrien de Kok-Murre Borssele: Ina en Jan Goudzwaard-de Kok 's-Gravenpolder: Jannie en Jaap in herinnering) van Sabben-de Kok Borssele: Corrie de Kok 's-Gravenpolder: Gerard en Beppie de Kok-Witte Borssele: Wim en Dineke de Kok-Moens Goes: Kees en Eline de Kok-Veerhoek Kapelle: Jan en Ina de Kok-Bouma 's-Gravenpolder: Nelleke en Jos de Wolf-de Kok Borssele: André en Corrie de Kok-van den Ende Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, 22 juli 2006 Correspondentieadres: Wielingenstraat 114454 BK Borssele Gelegenheid de familie te condoleren op D.V. woensdag 26 juli van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oost singel 21, Borssele. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op D.V. donderdag 27 juli om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zwager en oom Frans de Kok J. Boone-Vreeke W. Boone (in herinnering) Welleman N. Welleman-Boone Neven en nichten Borssele, 22 juli 2006 Na 'n laatste blik op mijn mooie levenstuin wandel ik een andere wereld binnen ik weet dat jij mij roept, ik kijk nog éénmaal om en weet dat ik veel liefde achterlaat Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is overleden de voor ons zo bij zondere Kazimierz Tran 15 augustus 1919 Braslaw f23 juli 2006 Middelburg vader van: Rico en Toos Tran opa van: Rico en Fatima Yasmina, Samia Marsha en Willem Michella Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 't Gasthuis", afd. Bolwerk. Correspondentieadres: Lingestraat 24,4388 SE Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 27 juli van 12.00 tot 12.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een samenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.50 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer I. de Back Wij zien terug op een periode van 20 jaar waarin hij als matroos bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs. W.T. van Gelder voorzitter mr drs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 24 juli 2006 De heer is mijn Herder Diepbedroefd en met groot respect, dat vol was van liefde en zorgzaamheid delen wij u mede dat na een bewogen en werkzaam leven mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa, aan Gods liefde is toe vertrouwd Jan Willem de Zwart echtgenoot van Janneke Suzanna Hoste Schoondijke, t Oostburg, 21 september 1915 23juli2006 Schoondijke: J. de Zwart-Hoste Schoondijke: t Wim de Zwart Karin de Zwart-Tas Stekene (B): Johan de Zwart Marian de Zwart-Verduijn Mark Stefan Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in verpleeghuis De Stelleop afdeling Klaproos heeft mogen ontvangen. Dorpsstraat 22 4507 BK Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 27 juli om 13.50 uur in de Protestantse Kerk aan het Dorpsplein te Schoondijke. Na de dienst is er gelegenheid de familie in de kerk te condoleren. Daarna zal in besloten kring de dienst in het crema torium worden afgesloten. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Moeder, wat was je sterk altijd heb je voor ons klaar gestaan. Wat was je flink, je hele leven. Kranig ben je tot het eind gebleven, afscheid nemen van jou doet zo 'n pijn, maar we zullen proberen flink te zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over- oma Stoffelientje Maria Dalebout-van der Maas weduwe van A.K. Dalebout in de hoge leeftijd van 96 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Duinoord te Burgh-Haamstede voorde liefdevolle verzorging. Renesse: Riet Rieteco-Dalebout Piet Rieteco, in herinnering Noordwelle: Hans Dalebout Reina Dalebout-den Braven Serooskerke (S): Henk Dalebout Willy Dalebout-van Ast Renesse: Cor Dalebout Bep Dalebout-Verkaart Renesse: Piet Dalebout Gusta Dalebout-Blommaert Scharendijke: Jopie Vermeulen-Dalebout Thijs Vermeulen, in herinnering Heinkenszand: Hanneke Louwerens-Dalebout Peter Louwerens Serooskerke (S): Rinus Dalebout Mary Dalebout-van der Sloot Klein- en achterkleinkinderen 24 juli 2006 Correspondentieadres: Mevr. Rieteco-Dalebout Emmaweg 3 4325 AJ Renesse De afscheidsdienst zal worden gehouden donder dag 27 juli om 13.30 uur in het Dorpshuis, Smits- weg 9a te Noordwelle. Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Noordwelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Dorpshuis. "Weten oud te worden is een Meesterwerk van wijsheiden één der moeilijkste hoofdstukken van de grote kunst van het leven Dag Oma Lineke, Martin, Ramon, Sally, Stèphanie, Lars, Nigel, Remy, Eveline, Sietse, Kenny, Karin, Henk, Monique, Els, Robert, Jasper, Justin, Ron, Salome, Scott, Quinten, Alfred, Margo, Evi, Coen, Petra, Peter, Tim, Mirthe, Emile, Chantal, Sofie, Claire, José, Dennis, Jeffrey, Carola, Ad, Beppie, Wendy, Jaymie, Sabrina, Daan, Johan, Tiny, Marco, Jolanda, Patrick, Patrick, Pascal, Heieen, Marcia, Menno, Niek, Maud Tot onze droefheid is overleden onze geliefde schoonzus en tante Stoffelien Dalebout-van der Maas Noordwelle: L. Dalebout C. Dalebout-van Zalm en kinderen 24 juli 2006 Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat voorzien van het H. Sacrament der Zieken van ons is heengegaan onze allerliefste tante Wies Louisa Johanna van Eijkeren Zus- in de leeftijd van 99 jaar. Kinderen P. Boone-van Eijkeren Goes: Gina en Kees t Goirle: Jan en Mientje f Kinderen M. Janse-van Eijkeren Goes: Nellie en Rinus Gapinge: Gina en Jo Middelburg: Corrie en Frits Middelburg: Louise en Jan Kinderen J. van Eijkeren-Klap Rhenen: Piet en Arnold Amsterdam: David t Krabbendijke: Chris en Corrie Middelburg: Mathie en Daan Middelburg: Sjaak Goes: Chris t en Roza Achterneven en achternichten Lewedorp, 21 juli 2006 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Familie M.G. Verbeek-Janse, Hertogenhof 3.4461 TW Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 26 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er vanaf 9.45 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegen heid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Kraa yert' te Lewedorp. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Dankbetuiging Uw medeleven, persoonlijk of schriftelijk, uw aanwezig heid bij de afscheidsdienst van Janna de Feijter-de Pooter was een grote steun voor ons. Het geeft ons troost te weten dat er zoveel mensen zijn die, net als wij, veel van haar hielden. Wij danken u hiervoor. Truus Provoost-de Feijter Yvo en El ia - Hannele, Pol Michiel de Feijter en Nellie van der Knaap Janna Peter Juli 2006 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 i Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven 1 de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in jeeigen belang. Giro 324. (Reumafonds (0 www.reumafonds.nl Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. De Nierstichting zoekt naast de implanteer bare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl Het Diabetes Fonds onderzoekt de rol van visolie als therapie voor depressie. Boe dat werkt? Kijk op www.diabetesdossiers.nl \>otAJ DofVSOVPSTÉW VP-ACWTwAGfcN* O?£oiaw£W VOJWIÉk - Jan Peter leidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. ARTSEN ZONDER GRENttH www.artsenzondergrenzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6