PZC OGEBR.DOMINICUSBV maandag 24 juli 2006 10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren uit liefde Kostbaarder dan goud Een nieuw leven aan ons toevertrouwd. Femke Aleida We noemen haar Femke Rob en Nelleke Geertse-v.Duijvenbode Dreef 25 4421 AZKapelle Nelleke en Femke verblijven in het Oosterscheldezieken- huis Onze kleine Zarah is geboren 22 juli 2006 Johan en Wiileke Vaane-Legemaate Zandweg 1 4321 TAKerkwerve Tot onze grote droefheid is plotseling, op 66-jarige leeftijd, onze geliefde broer, zwager en oom over leden. Wim van der Endt echtgenoot van Mimi van der Endt-Lievense Goes: J.P. Sinke-van der Endt J. Sinke Kloetinge: Digny Sinke Ineke Sinke-van de Guchte (in herinnering) Ria Sinke-Beekman en (klein)kinderen 's-Heer Arendskerke: Wim Sinke Jolanda Dierks en (klein)kinderen Goes, 21 juli 2006 Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlij den van onze zwager en oom Wim van der Endt echtgenoot van Mimi van der Endt-Lievense Sterke de Heere Mimi, de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. Ginie den Herder-Lievense Gilles den Herder Hennie en Bram Ovaa-den Herder Piet, Lucindy, Chiel, Bart, Mandalie Johan den Herder Daniël en Janneke den Herder-Scherpenisse Gilian, Willard 21 juli 2006 Jubileum Groot is Uw trouw, o Heer Op 23 juli a.s. hopen onze ouders en (over) grootouders Piet de Bruijne en Niesje de Zwart te gedenken dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij nodigen u hartelijk uit om hen hiermee te feliciteren op een receptie die gehouden wordt vrijdag 28 juli van 15.30-17.00 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 40 te Koudekerke. Hun dankbare kinderen en (achter)kleinkinderen Correspondentieadres Vredehoflaan 118,4382 CH Vlissingen Plots overleden, onze arbeidzame directeur Wim van der Endt Sr. van Internationaal Transport Willem van der Endt. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. De chauffeurs van Willem van der Endt Bertus, Digny, Leon, Maurits, Peter, Sjaak en Wim Goes, 21 juli 2006 Geschokt hebben wij vernomen het plotseling over lijden van de heer Willem van der Endt Vader van onze Depothouders Wij wensen de familie veel sterkte toe voor de komen de tijd. Medewerkers van Selektvracht Depot Goes Overleden ..je naam blijft voortbestaan. Sprakeloos en zeer verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u ken nis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem van der Endt Hij mocht maar 66 jaar worden. 7 april 1940 f21 juli 2006 Goes: Mimi van der Endt-Lievense Kloetinge: Daan en Jacqueline van der Endt-Boogaard Fabienne Tamara Goes: Wim en Bianca van der Endt-Westerweele Jeffrey Meivin Danique Oost-Souburg: Emmy van der Endt Goes: Gert-Jan van der Endt Volkerstraat 6,4462 GH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 juli van 13.45 tot 14.05 uur in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal aansluitend om 14.15 uur worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jammer n!*t meer stoeten [jee dat is niet rjjn opa zé/ ik den er niet me&r \je gaan je- missen oftt \Jj alle pa\>'\en (arfiarq Nooit meer samen met de vrachtauto naar Carels, Nooit meer samen naar de Meerkoet, Nooit meer samen de kippen voeren. Nooit meer samen kaarten (pesten), Nooit meer samen boksen, Nooit meer samen paardje rijden, Nooit meer samen spareribs eten, Dag lieve Opa pijp Jeffrey, Meivin en Danique Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Corrie Suvaal-Simons in de leeftijd van 73 jaar. Theo en Esther Priscilla 4388 VJ Oost-Souburg, 23 juli 2006 Dongestraat l, kamer 123 Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 27 juli van 11.45 tot 12.15 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hierbij berichten wij u dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Simons echtgenote van D. Suvaal Familie Simons Middelburg, 23 juli 2006 "De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deut. 3327 Toch nog onverwacht is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa Cornelis de Voogd Kees Middelburg 6 oktober 1931 Vlissingen 22 juli 2006 Aagtekerke: Wil de Voogd-Timmerman Leusden: Jarine de Voogd Leo Slotboom Arjan, Tjeerd Nieuw Vennep: Jeannette Meijer-de Voogd Peter Meijer 's Gravenzande: Carol de Voogd Waterlooze Werve 12 4363 BL Aagtekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 26 juli om 13.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Markt te Domburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Domburg (in gang "Schuttershof"). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof" te Domburg. Tot onze droefheid is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis de Voogd echtgenoot van W.J. Timmerman Oost-Souburg: P. Maas 's-Gravenhage: C. Barentsen-de Voogd L. Barentsen Middelburg: J. de Visser-de Voogd W. de Visser Neven en nichten Denk niet te min over de troost die een poes kan bieden. Ze praat niet, maar haar zachte aanraking, het strijken langs je been, het liefkozende kopje zijn haar manieren om liefde te ge\>en. Zo probeert ze je af te leiden van je zorgen. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aan dacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn ge liefde zorgzame vrouw, moeder, oma en zus Pieternella Lena Bos-Verboom echtgenote van Jacob Bos geb: 10-11 -1929 overl: 20-7-2006 Jaap Bos Kees en Jeanneke Sylvia en Laurens Jeroen Fien pepe, nono if. Marja en Harry Kiona Ylonka Aad Ellen sita Leni en Berend 4317 NG Schuddebeurs Kloosterweg 49 De samenkomst zal gehouden worden op dinsdag 25 juli om 13.30 uur in het Dorpshuis van Renesse, Zee- anemoonweg 1, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Renesse. Indien u deze samenkomst wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. Enige en algemene kennisgeving De Heer is mijn herder Bedroefd geven wij u kennis van het toch nog onver wacht overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maatje Duvekot op de leeftijd van 77 jaar. Met grote dank voor de langdurige, liefdevolle verzorging in "DeSterre" teClinge. Lewedorp: P. Duvekot Rotterdam: J. Duvekot Oost Souburg: L. Duvekot t L. Duvekot-Karreman Westkapelle: J. Duvekot J.M. Duvekot-Hofman Kaatsheuvel: C. Duvekot Neven en nichten Clinge, 22 juli 2006 Corr.adres: Koestraat 92,4361 BJ Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woens dag 26 juli om 13.00 uur in "De Sterre", Slerredreef te Clinge, waar na afloop gelegenheid is tot condo leren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuw- dorp. En zo ging ik de horizon voorbij en kwam in het land van de dageraad André Gide Jacob Karei Swaters 15 november 1928 Zierikzee 22 juli 2006 Het ijkpunt en de spil van ons bestaan, heeft na lang verzet het leven los moeten laten. Wij zullen hem zeer missen. Zierikzee: Fonsa Swaters-Koevoets Leiden: Anneke Swaters Ruud Hessing Merel en Robin Floris Rens Hellendoom: Herman Swaters Francis van den Berg Berend Doortje Julia 4301 CP Zierikzee Sint Domusstraat 14 Het samenkomen zal plaatsvinden woensdag 26 juli om 10.00 uur in het kerkcentrum van de Gasthuis- kerk, Havenplein 17 te Zierikzee (ingang Hoge Molen straat). Na het samenkomen is er van 10.45 uur tot 11.30 uur gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Kerkcentrum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraaf plaats van Zierikzee. Indien u dit samenkomen wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Karei Je persoonlijkheid, je aandacht, je humor wat zullen we je missen. Joop en Mieke Frank en Emmely Maarten Zierikzee, 22 juli 2006 Wij verloren onze beste vriend Karei Swaters Marijke en Wim van As Han van Eldik Annemarie en Jan van Iwaarden Fran^oise Jumelet Corrie Oosterling Tiny de Vries Marijke en Peter Zappeij Zelfs de beste sportman kan het laatste gevecht niet winnen. Anton Verrijzer onze broer, zwager en oom is overleden Almere: Betsie en Theo Wilde-Verrijzer Goes: Jaap (in herinnering) en Tini Verrijzer-Rohn Jo en Lenie Verrijzer-van Laere Wilhelminadorp: Adrie en Ineke Verrijzer-Voogt Middelburg: Nelly en Alex Dij kwel-Verrijzer Neven en nichten Wij zullen hem, die zo een bindende factor was, erg missen. "Mam hield van de zon Verdrietig, maar dankbaar dat verdere pijn haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgd heid, goedheid, liefde en eerlijkheid, toch nog vrij plotseling van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en over-oma Wilhelmina Henning-Vermeulen weduwe van Lambertus Josephus Henning 21 december 1924 122 juli 2006 Hannie Vergouwen-Henning Leo Vergouwen Peter Mike Emy Johanna en Tom Kimberly Vicky Maichael en Nadine Bert Henning Loes Henning-Roelofs Itske en Martin Anneloes en Kees Correspondentieadres: Spuistraat 27 4381 HN Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 26 juli van 11.45 uur tot 12.15 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid, waarvoor u wordt uitgenodigd, worden gehou den in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Psalm 121:1 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Centina Geleedst-Paamve sinds 5 april 1991 weduwe van Gerard Jan Geleedst 5 februari 1920 - 22 juli 2006 Culemborg: Janus en Nel Halsteren: Ellyen Dré Heinkenszand: Jaap en Latifa Heinkenszand: Onne en Ellie Breda: Ine en Ruud Heinkenszand: Gerda en Dies Goes: Paul Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ganzestraat 37,4451 DV Heinkenszand De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden woensdag 26 juli om 14.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's Pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Heden overleed onze lieve zus, schoonzuster en tante Centina Geleedst-Paauwe in de leeftijd van 86 jaar. Goes: G. Paauwe B. Paauwe-van de Reepe Goes: M.W. Paauwe-Meulblok C. Paauwe in herinnering Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 22 juli 2006 Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, berichten wij u dat na een moeizame laatste levensfase is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Charel van Biene echtgenoot van D. van Biene-de Jongh in de leeftijd van bijna 87 jaar. Goes: D. van Biene-de Jongh Middelburg: Corry en Wim Broodman-van Biene Cynthia en Peter Jordy, Wesley Patrick en Bettina Indy, Jazz Hansweert: Tonny en Piet van Campen-van Biene Léon en Angelique Dylan, Diégo 22 juli 2006 Karei Doormanstraat 64 4461 GP Goes De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden op woensdag 26 juli om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar verplegend personeel en artsen van Stichting Emergis en Zorgcentrum Ter Weel te Goes voor de liefdevolle verzorging. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE MET STEEN. GLAS. R.V S EN BRONS Helpen was je leven Voor iedereen stond je klaar Dank voor alles wat je hebt gegeven Dank voor wat wij betekenden voor elkaar Na een kortstondig ziekbed is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, overleden mijn zorgzame man onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Marinus Jacobus van Eekelen in de leeftijd van 88 jaar. J. van Eekelen-van Haveren Piet van Eekelen - In liefde\'olle herinnering Nellie van Eekelen Sylvia en Rien Openeer Marlissa, Marvin Freddy en Marieke Ravia-de Klerk Pedro, Remi Kievitlaan 62 4461 RB Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 juli van 10.30 tot 10.45 uur in de aula op de Alge mene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. De uitvaartdienst zal hierna worden gehouden om 11.00 uur in bovengenoemde aula. De begrafenis volgt aansluitend op de begraafplaats, Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te besdiou-, Onverwachts overleed onze lieve schoonzustere tante Elisabeth Faasse-Minderhoud Leeftijd 90 jaar. P. Faasse-Roelse L.Brasser-Faasse A.Faasse-Wijkhuis W.Faasse SFaasse-Minderhoud Neven en nichten Westkapelle, 21 Juli Heden overleed onze lieve tante Elizabeth Faasse weduwe van Jakobus Faasse in de leeftijd van 90 jaar Westkapelle: Fam. A. Lous - Louws Fam. F. Lous - Faasse Zoutelande Fam. A. Boogaard - Lous Westkapelle, 21 juli 2006 -vanEijker van Mkert Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons mid den mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede dat voor zien van het H. Sacrament der Zieken van ons is heengegaan onze allerliefste tante Wies Louisa Johanna van Eijkeren -Zus- in de leeftijd van 99 jaar. Kinderen P. Boone-van Eijkeren Goes: Gina en Kees t Goirle: Jan en Mientje t Kinderen M. Janse-van Goes: Nellie en Rinus Gapinge: Gina en Jo Middelburg: Corrie en Frits Middelburg: Louise en Jan Kinderen J. van Eijkeren-IOap Rhenen: Piet en Arnold Amsterdam: David t Krabbendijke: Chris en Corrie Middelburg: Mathieen Daan Middelburg: Sjaak Goes: Chris t en Roza Achterneven en achternichten Lewedorp, 21 juli 2006 Zorgcentrum 'DeKraayert' Correspondentieadres: Familie M.G. Verbeek-Janse. Hertogenhof 3,4461 TW Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 26 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van dell. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er vanaf 9.45 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid lot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegen heid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De km yert' te Lewedorp. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig ie beschouwen. In Australië is overleden mijn geliefde broer en onze oom Gerard Louwerse echtgenoot van Koos Louwerse-Van Kerkvoort Joop Louwerse Rinus en Thea van den Anker-Prins Sjaak van den Anker/Hanneke Visser Birkdale, Queensland, 23 juli 2006 Correspondentieadres: Schutterijstraat 231 4381 GP Vlissingen Dankbetuiging Senna zou vandaag één jaar worden Voor al uw blijken van medeleven bij het overlijden van Senna Overmeen zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet, sterkt het ons te weten, hoezeer'J met ons meeleeft. Patricia van Os en Joost Overmeen Hans en Peter Overmeen, Maarten en Heieen Annette en Frans van Os, Joeri, Lennie en Robbin Oud-Beijerland/Oostkapelle/Middelburg, 24 juli2006 Mede namens de familie betuig ik hierbij mijn dank'® uw blijk van medeleven tijdens haar ziekte en na hei lijden van Maartje van der Veen-Oudes Het heeft ons erg goed gedaan. L. van der Veen Vlissingen, juli 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28