Kaffener gaat nu 24 uur slapen Boot en Stroo rijden groots PZC Jacco de Looff is in grootse vorm Haneveld opent in Europa Cup tegen Nice 21 Brabantse tennisser wint Maeneblusschers voor tweede keer <r uitslagen agenda maandag 24 juli 2006 swb BDDELBURG - De felicitaties {Ven na afloop van zijn gewon- va finale bleven komen. Bram 'vilfener is een graag geziene pst bij het DRV Maeneblus- iherstoernooi in Middelburg m zette gisteren de kroon op jjnlennisweek. In de finale van jel 3-schema bij de mannen ver joeg Kaffener met twee keer j.3 Dylan Blackman. het eigenlijk wel een «tje gehad. De kringen rond ogen spraken boekdelen, aar komt Bram Kaffener sêen grote groep uit de omge- i van Heesch kamperen op tennispark van MLTC en j slapen komt dan weinig. ]is ik vanavond thuis ben, ga jmeteen in bed liggen en word jde komende 24 uur niet meer akker", grapte Kaffener zijn :oeheid weg. gis voor de twintigjarige Kaf- aer een week om altijd naar ii te kijken. Lekker een balle- •i slaan, gezellig op stap met jp tennismaten en, zoals hij lf zegt. elke avond veel 'Fristi' Spa blauw' drinken. Het ten- b lijdt er niet onder, want in jfiddelburg laat hij vaak zijn :i>te tennis zien. .Dat komt denk ik door het va- antiegevoel. Ik speel zonder imkhier. Het maakt niet zoveel itofik nou win of verlies. Als iopdebaan sta, wil ik winnen, 'jarhet gaat er toch ook om of lig is. Ik zie het als een jjë Zeker een hoogtepunt in urn zomervakantie." Hiddagslaap de finale tegen de 24-jarige Man Blackman uit Hoofdplaat soest Kaffener duidelijk nog ntn ontwaken uit zijn middag- want tot 3-3 in de eerste set maakte hij een aantal onno- :«e fouten. iade daaropvolgende, zevende ame brak hij echter de service ac Blackman en liep hij uit 6-3. In het tweede bedrijf ïianj Kaffener snel op 4-1, mrdoor het pleit al beslecht r-:. De set eindigde in 6-3. luitse tennisster is oppermachtig Nieuwerkerk 0EUWERKERK - Toch leuk, lensje vakantie twee tennisti- zb inde wacht slepen. De Duit- Anika Turovski vierde afgelo- (fliweek haar vakantie in Brui- se, maar kon haar tennis- wket niet onberoerd laten lig- RO en sloeg doodleuk iedereen nn de baan bij het Gruttepik- «rtjestoernooi in Nieuwerkerk. dertienjarige Turovski mag iaar thuisland Duitsland nor- al gesproken slechts deelne- ainéén categorie en maakte pal gebruik van de Nederland- mogelijkheden om aan twee üegoneën mee te doen. Zowel de leeftijdscategorie tot en st veertien als die tot en met wtien jaar toonde zij zich op- machtig. Niemand was in alom het haar moeilijk te ma- a In al haar zeven partijen Turovski slechts twaalf ■snne in 't Veen kreeg giste- - twee kansen om de Duitse seen zege af te houden, maar sg geen poot aan de grond, bemaal moest In 't Veen haar tofd buigen, nadat ze eerder in atoernooiweek ook al van Tu- öki verloor. Kim Herselman site de zege tot en met twaalf 1Jr- Romy Kerkhove, die net Herselman nog in de catego- '"'en met tien jaar mee mag ^.gmg er met 3-6 en 0-6 af Herselman. i s de Vos speelde bij de jon- 2-:tweemaal een eindstrijd. In Drie tot en met veertien - overtuigde De Vos door ]ager met 6-3 en 6-4 te -ppen, De dertienjarige Thijs v"" moest het bij de oudste scategorie opnemen te- zijn oudere broer Merijn de Mestien jaar oud. Eerder in toernooi week eindigde de fcderstrijd met 6-2 en 6-4 in it voordeel van Merijn en ook •*en was hij de betere 5-7 'en7-5. Bij de jongens tot en •t twaalf jaar pakte Koen de -jn de toernooizege in Nieu- %erk. De overwinning betekende re vanche voor de nederlaag van eerder die ochtend in het dubbel spel. Bram Kaffener en zijn dub- belpartner Michel Kivits verlo ren in de finale met tweemaal 6-4 van dezelfde Blackman en Kim Langeraert. „Liever dat ik het enkelspel win en hij het dubbelspel, dan an dersom. Het enkelspel is toch het koningsnummer", vond Kaf fener. Dylan Blackman wist wel waar om hij de enkelspelfinale ver loor. „Omdat mijn service erg slecht liep, kon hij daarop het initiatief nemen. Bovendien speelde ik de ballen niet diep ge noeg, ik kon niet genoeg druk zetten. Wellicht had ik wat meer risico moeten nemen." Toch bekijkt Blackman het ook van de positieve kant. „Ik vind het al goed dat ik in de finale sta. En ik zie de finale ook niet als een echt slechte wedstrijd. Als ik van Bram wil winnen, dan moet ik ten eerste meer ten nissen. Vorige week speelde ik een tenniskamp in Apeldoorn en speelde ik veel wedstrijden, waardoor ik steeds vaster werd. Dat miste ik vandaag." Serieus Bram Kaffener vindt van zich zelf dat hij het tennis niet eens zo gek serieus opvat. „Ik train af en toe wel en loop de zomer- toernooien af. Maar echt serieus tennissen? Nee, dat niet. Zelf geef ik ook drie avonden les en dan heb je niet veel tijd meer over om zelf ook vaak te trai nen." Als het aan Kaffener ligt, doet hij ook volgend jaar weer mee aan het Maeneblusscherstoer- nooi. „Vorig jaar speelde ik drie halve finales, twee jaar geleden won ik drie titels en nu win en verlies ik één finale. Dus ik pro beer het volgende jaar zeker zo in te plannen dat ik weer hier kan spelen. Volgend jaar kan ik de derde enkelspeltitel in vier jaar pakken. Dat is toch wel iets om voor terug te komen, hè?" Bij de vrouwenfinale in de 3-ca- tegorie slaagde Saskia Oranje er niet in om op haar eigen club de overwinning binnen te slepen. Na de eerste set met 1-6 te heb ben verloren van Jeantien Bruijnzeel, kwam de twintigjari ge Oranje goed terug met 6-3. Bruijnzeel (24), die tot drie jaar geleden ook bij MLTC in Middel burg speelde, maakte het kar wei in het derde bedrijf echter overtuigend af: 6-1. Bram Kaffener (links) komt volgend jaar terug naar het Maeneblusscherstoernooi om er zijn derde enkelspeltitel bij te schrijven. Gisteren won hij zijn tweede door in de finale van Dylan Blackman (rechts) te winnen. foto's Ruben Oreel door Sven Bakker BRESKENS - Van de laatste vijf onderdelen waaraan hij mee deed, won Jacco de Looff er vier. De tennisser uit Zierikzee verkeert in een bloedvorm en dat demonstreerde hij gisteren nog maar eens in Breskens. In de finale van de 3-categorie ver sloeg De Looff Ruben Haverbe- ke in straight sets: 6-2 en 6-2. Hoewel De Looff (23) in een uit stekende vorm steekt, was de als eerste geplaatste Bart van de Sande de beoogde finalist bij het C1000 Vechthanentoernooi. Van de Sande speelde de laatste tijd echter wat minder dan nor maal en werd er al in de kwartfi nale uitgeknikkerd door Rogier van Housselt uit Oost-Souburg. „Eigenlijk had ik op Bart als te genstander gerekend", gaf De Looff toe._„Maar ik was blij dat Rogier mijn tegenstander werd. Hij heeft een fijner spelletje. In zware omstandigheden, met re gen en daardoor natte banen en ballen, won ik in drie sets." - Jacco de Looff stond gisteren in drie finales. Behalve in het en kelspel, moest hij ook aantreden in het mannen- en gemengddub- belspel. Daar waar hij vorige week in Zierikzee bij het Dikke Torentoernooi nog in twee fina les uitkwam en twee keer won, noteerde Van Looff gisteren een score van twee uit drie. Het ge- mengddubbel werd samen met Daisy Boogaard gewonnen door Karlijn Agten en Tom Huis met 6-4 en 6-3 opzij te schuiven. In het mannendubbel moest Van Looff echter zijn meerdere er kennen in Bernd van Quekel- berghe en Guido Tolhoek (3-6, 6-2 en 3-6). „Natuurlijk, het is jammer dat het voor mij geen tri ple werd", was de reactie van Van Looff op zijn verlies. „Voor al aan het einde van mijn derde partij, het gemengddubbel, voel de ik dat mijn slagen minder goed doorkwamen. Maar goed, vier van de vijf categorieën win nen: dat kan haast niet beter." In zijn enkelspelpartij tegen de als tweede geplaatste Ruben Ha- verbeke kwamen de slagen van Jacco de Looff wel goed door. De ontketende tennisser stond slechts vier games af. „Ik had niet verwacht dat ik zo snel klaar zou zijn." Hoogvliet De kans dat De Looff zijn zege reeks voortzet, lijkt gering, aan gezien hij vanaf vandaag mee doet aan een toernooi in Hoog vliet. „Het niveau is een stuk ho ger daar. Er doen meer 3-spe- lers mee. Maar ik ga er met zelf vertrouwen heen. Ik heb vakan tie, hoef geen training te geven en kan me deze weken dus lek ker op het tennis richten." 'V De jongste coureurs worden enthousiast aangemoedigd op het Sloekavencircuit. foto Ruben Oreel door Herman Heuvink VLISSINGEN - De motorcross in Vlissin- gen kende wat het weer betreft twee gezich ten. Het eerste gedeelte werd verreden on der regenachtige omstandigheden, later op de dag kwam de zon er weer volop door. Vij fenzeventig coureurs hadden zich 's mor gens gemeld en daar was MSV de Uitlaat best tevreden mee. Het had wel tot gevolg dat diverse klassen bij elkaar werden ingedeeld. De senioren kenden één klasse en daarin was Martin Stroo uit Oost-Souburg superieur. In beide manches stuurde hij zijn Yamaha naar de overwinning. Telkens werd hij gevolgd door Marlon Merison uit Biggekerke. In de eerste manche moest de Walcherense crosser door een lekke achterband zijn tweede plaats in de laatste ronde nog afgeven aan buurtge noot Martin Boodt uit Vrouwenpolder. De dikverdiende derde stek hield hij echter vast. In de tweede manche was er vooral een schitterende strijd om de vijfde plaats. Na voortdurend stuivertje wisselen was het uit eindelijk Melse die deze plaats opeiste voor Weug en Ovaa. Nog een groter klasseverschil dan Stroo de monstreerde Mark Boot uit Burgh-Haamste- de in de klasse 125cc junioren. Alleen Jef frey van Kempen uit Oost-Souburg eindig de in beide manches nog in dezelfde ronde dan de ontketende Yamaha-coureur die in deze klasse uitkwam met een 85cc. Oom Voor de familie Stroo werd het een nóg suc cesvollere dag, want Leo - een oom van Mar tin - werd winnaar bij de veteranen. De Oost-Souburger moest echter tot de finish- vlag strijden om Peter Maranus uit Aagte- kerke achter zich te houden. Derde op enige achterstand werd Suzuki-rijder Ron Bos uit Goes. Ook de jeugd kwam op het Sloehavencircuit aan haar trekken. Bij de allerkleinsten, de mini's was Laurens de Ridder uit Kuitaart de snelste in beide manches. De beste Zeeuw was Jasper Blok uit Ritthem op de derde plaats. In de klasse 65cc grote en klei ne wielen was de overwinning voor Jeremy van de Goor uit Vlissingen. Lars de Nood uit Oost-Souburg werd derde. De klasse 85cc grote en kleine wielen werd beheerst door Johnny van Eekelen uit Goes. Bij de kleine wielen was de winst voor Percy Karei- se uit Wilhelminadorp die is overgestapt vanuit de 65cc en liet zien daar geen proble men mee te hebben. Ëjauke Boersma Brasschaat Braves be- vanmiddag (12.30 uur) aan wemooi om de Europa Cup w A-divisie, dat tot en met waag duurt. In het Italiaanse te s,ad de Belgische club 'ae 31-jarige softbalster uit Wie met een wedstrijd tegen ^alNice uit Frankrijk. De ambities van Brasschaat Bra ves waren al niet torenhoog - een plaats bij de eerste drie en daarmee het bereiken van de kruisfinales zou al een overwin ning zijn - maar kregen onlangs ook nog eens een flinke knauw. De vedette en beste slagvrouw van de Belgische ploeg, Carolien Sins, brak vorige weekeinde bij het maken van een sliding haar kuitbeen. Ze is inmiddels geope reerd, reisde ook mee naar Bol- late, maar fungeert in Italië slechts als toeschouwer. Deson danks hoopt Cindy Haneveld met haar ploeg in de eerste wed strijd een belangrijke slag te slaan. De Franse vrouwen wor den, net als die van het Oosten rijkse Dornbirn Sharx waarte gen Brasschaat Braves woens dag (14.00 uur) speelt, namelijk als neembare hindernis gezien. Anders ligt dat met het Italiaan se Fabi Macerata (morgen, 13.00 uur) en KRC Altron Praag uit Tsjechië (woensdag, 10.30 uur). „Die ploegen zullen moeilijk te verslaan zijn", denkt Cindy Ha neveld, die gisteren met haar team in Bollato arriveerde. Brasschaat Braves werd de afge lopen twee jaar zowel Belgisch kampioen als winnaar van de Europa Cup in de B-divisie. Op basis van de Europese eindzege in 2005 mag Hanevelds ploeg nu uitkomen op het hoogste niveau. Verschorre wordt zevende in België ST. MARGRIETE - Frank Verschorre uit Breskens is als zevende in een 5,6 kilometer lange stratenloop in het Bel gische St. Margriete. Zijn tijd was 21 minuten en 22 secon den. De zege was voor de Belg Frederik de Backer wiens win nende tijd 19.17 was. Bij de vrouwen was er een vierde plaats voor Dorien Vasseur uit Oostburg. Op de 1500 me ter eindigde Wouter Thomaes uit Oostburg als tweede. Otten haalt eindstrijd België Open TEMSE - Pieter Otten mag als darter nog bij de junioren meedoen, maar de Oostkapellenaar doet het al bijzonder goed bij de senioren. Gisteren haalde hij samen met de En gelsman Tony Eccles de finale van het koppeltoernooi van het België Open, dat in Temse gehouden werd. Otten (17) en Eccles (36) waren in de eindstrijd tegen Jelle Klaasen en Michael van Gerwen niet geheel kansloos. In de strijd om vier gewonnen sets kwamen Klaasen en Van Gerwen op 3-2. In de volgende set, waarin Otten en Ec cles mochten beginnen met gooien, had het duo grote kans op de 3-3, maar een dubbel werd gemist. Van die fout konden Klaasen en Van Gerwen profiteren: 4-2. In het singletoernooi sneuvelde Pieter Otten al in de eer ste ronde. Hij verloor van Jelle Klaasen, met de cijfers 3-2. Bij de vrouwen kwam Karin Krappen uit Vlissingen uit op de vijfde plaats. Ze verloor in de kwartfinale van Tricia Wright. Goud Van Hage, Eversdijk negende ATHENE - Wielrenster Elise van Hage heeft gisteren bij de Europese kampioenschappen junioren op de baan goud gewonnen op het onderdeel scratch. De Noordwij- kerhoutse reed in de Griekse hoofdstad Athene de 7,5 kilo meter in precies 10 minuten, een gemiddelde van 44,961 kilometer per uur. De Frangaise Virginie Cueff werd tweede, de Russin Jev- genia Romanjoeta veroverde het brons. De Nederlandse" Anne Eversdijk, afkomstig uit Kapelle, werd negende. Van Hage veroverde eerder goud op de puntenkoers. ANP Perdaen in de middenmoot op WK TERNEUZEN - Roy Perdaen uit Terneuzen is tijdens het wereldkampioenschap waterskiën voor junioren (-17) als elfde geëindigd op het onderdeel slalom. Met een lijn van 12 meter kwam hij langs tweeënhalve boei. Bij het springen over de schans haalde hij een afstand van 33,1 meter, waarmee de Zeeuws-Vlaming 28e werd. In het overall- klassement kwam hij daarmee uit op de zeven tiende plek. Van Silfhout pakt dressuurgoud STADL PAURA - Bij de Europese kampioenschappen dressuur voor junioren in het Oostenrijkse Stadl Paura heeft Diederik van Silfhout met Paddox gisteren goud ge wonnen. Eerder al maakte de ruiter uit Lunteren deel uit van de nationale Nederlandse equipe die de landenwed- strijd won. Bij de Young Riders was Lorraine van den Brink de beste Nederlandse. De amazone uit Tiel behaalde met Murdock de zilveren medaille. ANP Winst in Yerseke voor Cappendijk en De Schepper YERSEKE - Dennie Cappendijk en Desiré de Schepper hebben bij het ABN Amro Yerseke Open de hoogste categorie in het mannendubbel gewonnen. De tennissers van Vogelvlucht uit Vogelwaarde waren in de be slissende wedstrijd te sterk voor de lokale favorieten Jos Ver- schuure en Richard de Witte. Omdat beide koppels één wed strijd wonnen in de poule, bracht de confrontatie van giste ren de beslissing. De eerste set was met 6-4 voor Cappendijk en De Schepper, die echter het tweede bedrijf aan hun tegen standers moesten laten. Ver- schuure en De Witte, beiden van tennisvereniging Yerseke, pak ten de tweede set met 6-3 en maakten de derde set uitermate spannend. Er moest zelfs een tie break aan te pas komen. Daarin toonde het als eerste geplaatste koppel Cappendijk/De Schep per zich het koelbloedigste. In het vrouwendubbel 3 ging de zege naar de vooraf ingeschaal de favorieten. Helen van Har- tingsveldt en Anouk van Straaten kenden in de poule wei nig tegenstand van de overige drie koppels. Tegen de nummers twee Jeanette Verschuure en Marleen de Vlieger werden vijf games verloren: 6-2 en 6-3. De hoogste categorie mannenen- kel, de 4, werd een prooi voor Frans Meesters. De Brabander verdedigde met succes zijn titel in Yerseke. In de eindstrijd le verde Boudewijn Ruisaard in de eerste set de meeste tegenstand, maar zijn verzet was in het twee de bedrijf gebroken: 7-5 en 6-3. Joris in 't Hout boekte gisteren zijn tweede toernooizege op rij door net als vorige week in Arne- muiden het enkelspel 5 te win nen. In een duel van onge plaatste spelers versloeg In 't Hout Stephan van der Peet met 6-1 en 6-4. Bij de vrouwen haal de Marloes Meulmeester de eer ste prijs op. Ze versloeg Marjan van de Ende met 7-5 en 6-1. Vlissingen. Zomeravondbridge. Re sultaten vanaf 50 procent. A-lijn: dms. Eijgelaar/Phaff 58.67, echtpaar Tra- winski 58.42, Polderdijk/Tuinman 54.59, echtpaar Moei 53.06, dms. Bordes/ Bo ter 51.53, echtpaar Rijkers 50.77, echt paar De Kok 50.77. Jansen/Provily 50.51, dms. De Koning/Van Rijn 50.51. dms. Pol/Teijn 50.00. B-lijn: dms. V.d. Laan/Labrujere 65.48, mw. Lere/Daane 61.01, Krappen/Schoof 58.63, mw. Bolderheij fTrampe 55.06, mw. Krepska/ Poelman 53.87, Eckhart/Spelier 50,30. Handboogschieten Ovezande Willem Teil. 1e hoofdvo gel: Fr. Rentmeester (Willem Teil), 2e hoofdvogel: Fr. Rentmeester (Willem Teil), 3e hoofdvogel: A. Knaap (St. Andries), 1e zijvogel: D. Boonman (Wil lem Teil), 2e zijvogel: J. Caroton (Sora- nus), 3e zijvogel: F. Koens (Spes Nos tra), 4e zijvogel: Y. Pypos (Jac.v.Beie ren), 5e zijvogel' D. Boonman (Willem Teil), 6e zijvogel: J. Boonman (Willem Teil), 1e kal: D. Boonman (Willem Teil), 2e kal: C. Jeremiasse (Zorgvlied), 3e kal: H. Pypos (Jac v. Beieren), 4e kal: F. Koens (Spes Nostra), 5e kal: C. Jere miasse (Zorgvlied), 6e kal: J. Vermeule (Willem Teil). Ellewoutsdijk. 1e hoofdvogel: C. Boonman (Vrije Schutters), 2e hoofdvo gel: P. Maat (Doel naar Hoger), 3e hoofdvogel: P. Nagelkerke (Eensgezind heid), 1e zijvogel: Sj. Raas (Victoria), 2e zijvogel: A. Dekker (Doel naar Hoger), 3e zijvogel: M. Joosse (Edele Hand boog), 4e zijvogel: R. Verdonk (Concor dia), Ie kal: M. Joosse (Edele Hand boog), 2e kal: K. Repkes (Victoria), 3e kal: J. Platschorre (Zorgvlied), 4e kal: C. Jeremiasse (Zorgvlied). 5e kal: J Harin- ck (Diana), 6e kal: P. Nagelkerke (Eens gezindheid). Wemeldinge. St. Andries. Ie hoofd vogel: H. Koens (Zeelandia), 2e hoofdvo gel: J. Platschorre (Zorgvlied), 3e hoofd vogel: H. Pypons (st.Andries), 1e zijvo- gel: A. Elegeert (Terneuzen), 2e zijvo gel: R. Rijkse (St. Andries), 3e zijvogel: C. Jeremiasse (Zorgvlied), 4e zijvogel: A. Elegeert (Terneuzen), 1e kal: M. Ver donk (Jac.v.Beieren), 2e kal: V. Goede- gebuure (Jac.v.Beieren), 3e kal: H. Koens (Zeelandia), 4e kal: K. Goedege- buure (Jac.v.Beieren). CZB33S33S9HHHHHHI Vlissingen. Motorcross. 50cc Mini: 3. Jasper Blok, Ritthem 87; 8. Corne Blok, Ritthem 75; 9. Rick van Belzen, Westkapelle 39. 65cc kleine wielen: 2. Lars de Nood, Oost-Souburg 92; 4. Jordan Lee van Maaren, Vlissingen 86; 5. Guido Boone, Oost-Souburg 82; 6. Carsten Goedegebure, Yerseke 80. 65cc grote wielen: 1. Jeremy van de Goor, Vlissingen 100. 85cc kleine wie len: 1. Percy Karelse, Wilhelminadorp 100; 4. Gian-Carlo Bui|s, Oost-Souburg 84; 5. Jorony Roose, Middelburg 83; 6. Maikel Bazen, Goes 80, 8. Ralph Kerkho ve. Middelburg 75; 9. Robin Jonge, 's-Heer Abtskerke 73; 10. Björn Oreel, Oost-Souburg 38. 85cc grote wielen: 1 Johnny van Eekelen, Goes 100, 2. Luuk Dybala, Ritthem 94; 4. Benjamin Torbijn, Vlissingen 84; 5. Rick Joosse. Nieuw- en St. Joosland 83. 125cc ju nioren: 1. Mark Boot, Burgh-Haamste- de 100; 2. Jeffrey van Kempen, Oost-Souburg 94; 3. Gano van Sorge, Ritthem 88; 4. Wesley de Jonge, 's-Heer Abtskerke 84. 250cc junioren: 1. Det- lev Oreel, Oost-Souburg 100; 2. Cor Blok, Ritthem 94. Veteranen: 1. Leo Stroo, Oost-Souburg 100; 2. Peter Mara nus, Aagtekerke 94; 3. Ron Bos, Goes 88; 4. Ben Verschoor, Vlissingen 88; 6. Jan Wagemakers, Zonnemaire 79. 125cc senioren: 1 Marlon Merison, Biggekerke 100; 2. Steven Ovaa. Oost-Souburg 94. 250cc senioren: 1. Martin Stroo, Oost-Souburg 100; 3. Mar tin Boodt. Vrouwenpolder 92; 4. Ronald Melse, Meliskerke 86; 5. Sander Weug. Borssele 82. Middelburg. DRV Maeneblusscher stoernooi. Finales. HE3: B. Kaffe- ner-Dylan Blackman 6-3 6-3. HE4: O. Molopodis-W. Waaijers 6-4 6-4. HE5: J van 't Leven-W. Waaijers 6-1 6-0. HE5-35+: A. Lourens-R. Broerse 6-1 6-4. HE6: P. Rubens-G. van 't Leven 4-6 6-3 6-0. HE6-35+: D. de Haas-L. Rolf 4-6 7-5 6-3. DE3: J. Bruijnzeel-S. Oranje 6-1 3-6 6-1. DE4: K. Goudt-I. de Vries 7-6 6-2 DE5: R. van der Meijden-J. Cremer 6-2 5-7 6-4. DE6: E. Marra-O. Luitwieler 7-5 6-2. HD3: Dylan Blackman/K. Lange- raert-B. Kaffener/M. Kivits 6-4 6-4. HD4: N. Timmermans/P. de Rijk-W. Labruyere/R. de Jong 6-3 6-3. HD5: A. Lourens/J. Bish-T. Vromen/M. Rubberg 6-4 6-1. HD6: J. van 't Leven/M. Moer- land-M. Rovers/R. Voorintholt 6-2 6-2. DD3: S. Oranje/J. van den Dries-M. Ganseman/I. Weegels 6-1 6-2. DD5: R. van der Meijden/A. Ilic-S. Pannen/M. Kok 6-4 6-1 DD6: M. Kok/D. Truijens-C. Kleinepier/A Lievense 6-3 0-6 6-4. GD4: L. Oranje/T. van Uden-E. Labruyere/W. Labruyere 6-4 6-2. GD5: S. Desserjer/C. de Water-M. Knobbe/E. de Putter 6-4 6-3. GD6: R. Slagboom/J. Albregtse-L. Joziasse/R. van Megen 6-1 0-6 6-2. GD6-35+: M. van Oord/F. Dek- ker-C. Kleinepier/S. Goossens 6-3 4-6 7-5. Nieuwerkerk. Fixet Gruttepikker- tjestoernooi. Finales. Jongensenkel spel, t/m 12 jaar: K. de Bruijn-A. Roh- mer 7-6 6-3. T/m 14 jaar: T. de Vos-L. de Jager 6-3 6-4. T/m 17 jaar: M. de Vos-T. de Vos 5-7 7-6 7-5. Meisjesen kelspel, t/m 12 jaar: K. Herselman-R. Kerkhove 6-3 6-0. T/m 14 jaar: A. Turo- vski-L. in 't Veen 6-0 6-3. T/m 17 jaar: A. Turovski-L. in 't Veen 6-0 6-1. Koudekerke. Stoofweïtoernooi. HE5: A. Lourens-R. Poppe 7-5 6-4, H. van den Driest-F. de Ridder 3-6 7-5 7-6, R. van der Male-J. Kas 7-5 7-6. HE6: Y. Vogel-W. Meulmeester 6-2 0-6 6-4, E. Schuitema-R. van Vlaanderen 6-1 6-0, A. Langstraat-P. Schipper 6-3 7-6. GD6: W. Reinhoudt/E. Reinhoudt-M. Soochit/C. Belfroid 6-0 6-0. Burgh-Haamstede. Westhoekdub- beltoernooi. HD3: W. Dettingmeijer/ M. de Vlieger-K. van de Berge/M. van de Berge 6-3 6-0. HD6: K. Verkaart/K. de Vos-R. van der Loos/M. Tamerus 5-7 6-4 6-3. DD6: A. Scharloo/A. Struijs-L. den Hollander/C. Kerkhove 6-3 6-1. GD3: D. Dettingmeijer/J. Quaak-A. Marteijn/C. Schoneman 7-6 6-4. Yerseke. ABN Amro Yerseke Open. Finales. HE4: F. Meesters-B. Ruisaard 7-5 6-3. HE5: J. in 't Hout-S. van der Peet 6-1 6-4. HE6: J. van Langevel- de-M. Rijk 6-3 6-4. DE4: A van Straaten-R. de Ritter 6-1 6-0. DE5: M. Meulmeester-M. van den Ende 7-5 6-1. DE6: I. Kapteyn-D. de Jong 4-6 6-3 6-0. HD3: D. Cappendijk/D. de Schepper-J. Verschuure/R. de Witte 6-4 3-6 7-6. HD5: B. Ruisaard/R. Struijk-H. van Broekhoven/B, Ysebaert 6-4 2-6 6-4. HD6: J. Dhooge/J. in 't Hout-A. Duine/E. Gideonse 5-7 6-1 7-5. DD3: H van Hartingsveldt/A. van Straaten-J Verschuure/M. de Vlieger 6-2 6-3. DD5: C. Bruynzeel/M. Meulmeester-S. de Marco/C. Versteeg 6-3 6-1. DD6: E. Griep/L. Griep-H. Olijdam/I. Suerink 7-5 6-2. GD4: H. Clausing/R. Aarts-A. Eckhardt/J. Dhooge 6-3 6-4. GD6: H. Gijzel/K. van Gastel-J. Suurland/H. van Sabben 7-6 6-4. maandag Tennis Stoofweïtoernooi. Locatie: tennisver eniging De Stoof te Koudekerke. Aan vang: 10.00 uur. Westhoekdubbeltoernooi. Locatie: tennisvereniging Westerschouwen te Burgh-Haamstede. Aanvang: 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21