PZC Gaat u mee? GtëevtKAtX 1 uurtje werken per dag Reuma? En toch onbezorgd op vakantie PZC [Reumafonds Middagbezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in Zierilczee +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement Het Nederlandse Rode Kruis zonder evenwicht HBHi valt de wereld stil Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobby en, als dat niet helpt, met actie. Steun ons en word nu donateur. Ca naar www.greenpeace.nl of maak uw gift over op giro 44. I vrijdag 21 juli 2006 het alfabet van Zeeland Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Dat kan, want het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaal bare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Met zorg op maat. De vakanties van het Reumafonds zijn bestemd voor iedereen met reuma. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige na tuur of gaat u liever naar een grote stad? De nieuwe Reuma vakantiegids 2003 toont u vele mogelijkheden. In binnen-en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Met speciale voorzieningen als rol stoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwem bad met badrolstoelen en een hellingbaan. Meer informatie? Belangstelling voor vakanties vis het Reumafonds? Bel 020- 5896464 Belangstelling voor Groot Stok kert? Bel 038-4472400 Of kijk op www.reumafonds.nl Sterk in beweging Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Exclusieve stoffen in verschillende transparanties Unieke afwerkopties Hoge confectiekwaliteit In diverse modellen uitvoerbaar www.luxaflex.nl Uw Luxaflex Inspiration Dealer: De Spirt Vloerbedekking en Zonwering Kromme Elleboog 3-5, 4301 EJ Zierikzee Tel.: 0111 -41 25 31 Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg genieten en ontspan nen in één van onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. Dé ingrediënten voor een ideale vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. www.rodekruis.nl mm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32