10% korting PZC Zeeuws Vlaanderen 'SPECIALE ACTIE ARENSMAN Afhandeling van 5$!' Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Dapper, zijn eigen keus gemaakt Barmhartig, over onze gevoelens gewaakt Zomaar, stilletjes van ons heengegaan zal hij nu voortaan zelf,als een ster aan die mooie hemel staan. Veel te snel moesten wij, na een ernstige ziekte, afscheid nemen van onze lieve zoon, broer, oom, kleinzoon en neef Jan Harald Alexander Höhne Harald Hij is maar 35 jaar geworden. Zaamslag: Hartwigen Betsy Höhne Breskens: Claudia Höhne en Mike de Poorter Boaz Kloosterzande: Mw. D. Dieleman Axel.Carlaen Rolf Vogelwaarde: Lex - Liselore - Perry Axel, 16 juli 2006 Mozartstraat 30 Corr. adres: Veerstraat 28,4543 NM Zaamslag De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liever geen bezoek aan huis. 'Mijn God, mijn lex'en Mijn ziel, mijn streven Waar is alles toch gebleven Harald Höhne Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze goede vriend Harald Höhne dichter, denkeren toptafelvoetballer Wiens moed en levenskracht ons voor altijd bij zal blijven. Wij zullen je missen. Herman Jr., Geertje, Larry, Willeke, Peter H., Peter D.. Leon, Elmar, Dieter, Mario, Dylan, Liesbeth, Coen. Huub, Sophie, Herman Sr.. Ruben. Kitty. Stewart, Tim. Alexander, Black Lotus. Marjolein, Marlous, Diana en al je Pool-, Dart-, en Tafelvoetbal-vrienden Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Greziena de Looze in de leeftijd van 54 jaar. Uit aller naam: J.A. de Looze Goes, 19 juli 2006 Correspondentieadres: Kreeftstraat 55 4301 ZGZierikzee Zaterdag 22 juli is er van 16.30-17.00 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden maandag 24 juli om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in het crematorium gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Dag lieve tante Greziena We zullen je altijd erg missen. Slaap zacht in de hemel. We zullen altijd aan je denken als we de sterren zien. Veel liefs, Melissa en Robert-Jan de Looze Lieve Greziena We zullen je missen. Anneke en Corrie Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanoen' Hoofdkantoor: Geldcloozepad 20,1463 AJ Goes {0113} 3114 44 ui tva a rt^.t rzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vcerscwce 36.4332 BG Middelburg internet: w ww.degrootdekam.nl Mogelijkheid tol opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veerc. Het is moeilijk te hopen vooreen zieke van wie je weet hij redt het niet. je streelt zijn wangen, ziet zijn ogen. Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat toch nog plotseling kwam, omdat het niet alleen zijn leven, maar vooral zijn lijden nam. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en vrolijke opa Lourens Poppe Lou Middelburg, t Oost-Souburg, 11 juni 1948 19 juli 2006 Oost-Souburg: Els Poppe-Burghardt Vlissingen: Menno en Ilona Christel, Ymke Goes: Monica en Eduard Justin, Jochem Wilgenstraat 82 4388 LJ Oost-Souburg U wordt uitgenodigd de begrafenisplechtigheid bij te wonen op zaterdag 22 juli a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna heeft u de gelegenheid de familie te condoleren in de condo leanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Zijn wij vergeten u een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lou Poppe Als het leven niet meer leefbaar is en sluit je dan je ogen dan zeggen we nog één keer dag.... en dat we je zo mogen. We geven je nog een laatste zoen. Het was fijn, bedankt, rust zacht en denken samen terug aan toen, je liefde wijsheid en je kracht. Pa en Ma Leni en Frank en kinderen Na een lange strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Lou Poppe A.P. Burghardt-Will A.C. Burghardt E. Burghardt-Cijsouw C. Onderdijk-Burghardt J. Onderdijk G.A. Burghardt S. Burghardt-Buijs W.F. Burghardt C. Burghardt-Hijman Neven en nichten Op 58-jarige leeftijd is overleden onze collega Lou Poppe Lou was werkzaam als Allround medewerker Kwali teit bij KPN voor het Vaste Net in Rayon Zuid West Nederland. Wij herinneren ons Lou als een vrolijke en zeer betrokken collega, hij heeft altijd met veel plezier, gedrevenheid en enthousiasme zijn werkzaamheden verricht. In deze moeilijke tijd leven wij mee met Els. de familie en vrienden. Wij wensen hen sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. Collega's van KPN Ik zal de halmen niet meer zien. Noch binden ooit de volle schoven, A.Roland Holst Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons in zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze bijzondere vader, schoonvader en trotse opa Willem Hendrik van Gorsel 16 mei 1935 Tholen 19 juli 2006 Tholen, Loek van Gorsel-van Dijke Oud Beijerland, Marja Blekkingh-van Gorsel Ruud Blekkingh Coen joy Goes, Jet van Gorsel Jazz 4691 PA Tholen Luchtenburgseweg 6 Geen bezoek aan huis. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in de aula van hel crematorium, Mastendreef 5, 4623 RE te Bergen op Zoom op zaterdag 22 juli om 17.30 uur. Daarna is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden overleed onze lieve zwager en oom W.H. van Gorsel echtgenoot van L.A. van Dijke 's Heer Arendskerke, Bram van Dijke Ina van Dijke-Woutersen en kinderen 19 juli 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusscraat 25 4431 DC s-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Uw vertrouwen waard vooreen persoonlijke begeleiding Herinner mij niet in sombere dagen herinner mij in de stralende zon herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het toch nog plotselinge heengaan van mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus, tante en nicht Johanna Wilhelmina Maria Naessens-van Keulen lo echtgenote van Theodorus Gerardus Naessens Eindhoven, 4 december 1930 t Axel, 19 juli 2006 Axel:Th.G. Naessens Familie van Keulen Familie Naessens Wij zijn het personeel van "De Vurssche" te Axel en Dr. Harskamp dankbaar voor hun goede zorgen. Rooseveltlaan 1Axel Correspondentieadres: Oosterstraat 68-57,4571 GPAxel Jo is opgebaard in het uitvaartcentrum op de begraaf plaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zondag 23 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 24 juli om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crema torium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar maar jouw liefde houdt ons bij elkaar Verdrietig om de leegte die hij achterlaat, doch dankbaar voor de liefde die hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het toch nog plotseling heen gaan van mijn lieve man en vader Abraham Jannis Adriaan Riemens op de leeftijd van 75 jaar. Axel: Riet Riemens-Stolk Marjolijn in herinnering Marianne 15 juli 2006 Jan van Eyckstraat 3 4571 LV Axel Overeenkomstig zijn eigen wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Als een ster zo stralend Als een bloem zo teer Als een vlinder heen gevlogen Naar onze lieve Heer Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maatje Russchen-van Hemert weduwe van Jan Russchen in de leeftijd van 85 jaar. Lammy en Co Wim f Wiebe en Hilde Anja en Peter Kleinkinderen Achterkleinkinderen Onze dank gaat uit, naar het verzorgend en ver plegend personeel van de Vliedberg appartement 15, voor de liefdevolle verzorging. Koudekerke, 15 juli 2006 Correspondentieadres: L.J. de Visser-Russchen Beukenstraat 10 4388 PE Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Door Uw genade zal ik leven Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze vader, groot- en overgrootvader Matthijs van Gorp sinds 1 maart 2002 weduwnaar van Jannie van de Velde geboren, 26 april 1917 overleden, 20 juli 2006 Drager van het Oorlogsherinneringskruis, met de gespen: Krijg te land 1940 -1945 Nederland 1940 Normandië 1944 en de Britse onderscheidingen: 1939-1945 Star Defence medal France - Germany Star Assendelft: Marieke en Bruno van der Dussen-van Gorp Vlijmen: Co en Liesbeth van Gorp-Dieleman Maartensdijk: Adriaan en Evelien van Gorp-Koomwinder Tilburg: Nel en Jef van Kempen-van Gorp Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "St. Maarten in de Groe" Goes Correspondentieadres: Planelenlaan 113738 XK Maartensdijk Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcen trum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 25 juli van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd. zal gehouden worden woensdag 26 juli om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Plaats uw familie berichten in de PZC Martin, mijn toegewijde man, onze lieve Pruk en onze speel-opa is overleden. De liefdevolle, warme, trouwe, bescheiden, eigenwijze, recalcitrante en betrokken plaaggeest is niet meer hier. Martin de Bruin Amsterdam, 2 september 1915 - Kloetinge, 14 juli 2006 Kloetinge: Ank de Bruin-van Meel Kanchipuram (India): Hanne en Rajagopal Baarn: Digna en Sascha Lara, Boris Heinkenszand: Ruth Koos, Jester Maartensweg 1,4462 PB Goes Op maandag 17 juli 2006 is Martin in kleine kring begraven op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na een lange vriendschap hebben we op een bijzon dere manier afscheid genomen van Martin Cathrien Jeronimus Corrie, Kees, Elvira en Astrid Dankbetuig, Dankbetuiging Voor de hartverwaimende blijken van medelevend» mochten ontvangen na het overlijden van mijn lievera onze pa en opa Nico Bolleman zeggen wij hartelijk dank. De vele kaarten, telefoontjes en uw persoonlijke a wezigheid heeft ons goed gedaan. Jannie Bolleman-le Sage Kinderen en kleinkindere 1 Axel, juli 2006 op alle relaxfauteuils uit de showroom tijdelijk actie t/m 31 juli jRjjjjjjjjjjjl? 4361 AJ westi<APELLE —==—5=^-2www.minderhoudwonen.nl MBMDERHQUD MEUBEL geopend ma t/m vr 9-12,13-ij., i zaterdag van 9-16.30 ut Gehandicapt of chronisch ziek? Of hel nu gaal om juridische ondersteuning, betasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp. woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563. Vertrouw het de De notaris is dé deskundige als het gaat om afhandelen van erfenissen. Hij bemiddelt tussen de erfgenamen. Met zijn specialistische kennis van het erfrecht en het belastingrecht bij overlijden, is hij de aangewezen persoon om de afwikkeling van een erfenis in goede banen te leiden. Bij het maken van een testament kunt u een executeur aanwijzen die de erfenis na het overlijden afhandelt. Dit kan een erfgenaam of een bekende zijn, maar ook de notaris kan hier een rol spelen. Bent u erfgenaam in een nalatenschap waar voor geen testament is gemaakt? Of bent u in een testament tot executeur benoemd? Dan kan na overlijden alsnog de notaris worden ingeschakeld. De afhandeling van de nalatenschap uit handen geven... in de vertrouwde handen van de notaris. f. Netwerk Notarissen GOES Frantzen a Van Sisseren. T (0113) 23 25 20 MIDDELBURG Jansc de Jonge a Van Wouwe. T (0118) 65 96 00 THOLEN Knook a Schot. T (0166) 60 22 54 ZIERIKZEE Klaassen. T (0111) 69 81 81 www.netwerknotarissen.nl ^een erfenis? notaris toe! l/A (vPAA<T Poch OVfcF-CÊSüEN DOWSOUPSTW _o?«o»w£wkUVi£k Jan Peter leidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. pi ET "OLLAênj ^JAAR-PO&A/ GASS8-* WWW.ARTSENZONDERGRENZt" vrijdag 21 juli 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10