Dei azz is mijn redding PZC Sascha Ley zingt over grote en kleine liefdes woensdag 19 juli 2006 z24 Vingeroefeningen op hoogste niveau De Belgische pianist Daan Vandewalle is altijd in voor ongewone projecten, die veel vragen van techniek en uit houdingsvermogen. Hij voert, onder meer, zelden gehoorde composities uit en verzorgt ma rathonconcerten. Zondag waagt hij zich in Veere aan een integra le uitvoering van de etudes van Frédéric Chopin. Vandewalle (1968) studeerde aan het conservatorium in Gent en aan het Mills College in Oak land',-Califomië. Nu doceert hij aan het conservatorium in Gent. Hij geniet als pianist een inter nationale reputatie als specia list op het gebied van twintig- ste-eeuwse pianomuziek, met de nadruk op Amerikaanse avant-gardisten zoals Charles Ives en Alvin Curran. Het gaat steevast om complexe composities, waarin hij zijn uit zonderlijke techniek kan demon streren. Die past Vandewalle ook regelmatig toe op het klas sieke werk. Recent speelde hij bijvoorbeeld samen met Geof frey Madge - welbekend bij Mu- ziekpodium Zeeland en diens voorganger Nieuwe Muziek - de negende symfonie van Beetho ven. De etudes van Chopin staan zon dag op het menu. De componist schreef er in totaal 27, meren deels gebundeld in opus 10 en 25. Het zijn vingeroefeningen op het hoogste niveau, waarin aller lei speeltechnische problemen aan de orde komen, maar die daarnaast bedoeld waren en zijn om te worden uitgevoerd. De hoge moeilijkheidsgraad van de etudes, virtuoos maar ook ge raffineerd, zorgt ervoor dat ze zelden integraal worden uitge voerd. Vandewalle durft dat wel aan. De Belgische pianist wordt later dit seizoen nogmaals bij Muziek- podium Zeeland verwacht. Op vrijdag 29 september heeft hij een belangrijk aandeel in de uit voering van Kontakte, de compo sitie voor tape, piano en percus- jsie van Karlheinz Stockhausen. Ralph van Raat (piano) en Clai- |re Edwardes (percussie) bren gen de originele versie. iWantlèwalle en de Britse drum- |mer Chris Cutler spelen het iwerk zoals Stockhausen het oor spronkelijk had bedoeld, met geïmproviseerde piano- en per cussiepartijen. Rolf Bosboom Daan Vandewalle (piano), zondag 23 juli bij Muziekpodium Zeeland, Gro te Kerk, Veere. Aanvang: 15.30 uur. e jazz is haar red ding geweest, zegt de Amerikaanse zangeres Mitzi Zilka. Haar echtscheiding was een keer punt in haar leven. Als zij niet iets positiefs zou oppak ken, zou ze ongetwijfeld iets negatiefs gaan doen. Zoals drinken. Dus ging ze jazz zin gen. Voor die muziek had ze eigenlijk als kind al gekozen. Ze staat vandaag voor het eerst in Europa op het po dium, namelijk in Desafina- do te Middelburg. Het kwar tet van Amina Figarova staat haar bij Mitzi Zilka, in 1957 geboren in Portland in de Ameri kaanse staat Oregon, luisterde als twaalfjarige naar de muziek van Billie Holiday (1915-1959) en Sax-ah Vaughn en raakte daar door helemaal in de ban van de jazz. Ze hoorde woorden met een emotionele geladenheid die de leefwereld van een meisje in die leeftijd ver te buiten gaat, maar haar toch aangreep. Het was muziek uit voorbije tijd, want eind jaren zestig en begin jaren zeventig luisterde de jeugd naar rock, pop en pro testsongs. Dat deden haar vrien den ook. Dus sloop ze meestal alleen allerlei jazzclubs binnen. Zo zag ze Miles Davies en Dizzy Gillespie. Het gezin verhuisde in 1968 naar Los Angeles. Mitzi zong mee in musicals en nam deel aan talentenjachten. Tijdens een van de wedstrijden liep ze een ernstige mentale knauw op. Ze begon het lied met de ver keerde noot en zong het geheel in de verkeerde toonaard, ter wijl de begeleiding ongehinderd op eigen voet voortging. Met Mitzi Zilka: „In de jazz is geen enkele uitvoering hetzelfde." luid boegeroep is ze van het po dium gejouwd. Vernederende op merkingen waren haar deel. „Dat heeft me behoorlijk getrau matiseerd, maar je gaat door", zegt ze fel. Voor de Beach Boys heeft ze ach tergrond zang verzorgd. „De echte hoge noten zijn van mij", zegt de sopraan, die haar klassie ke opleiding niet onder stoelen of banken steekt. Drie jaar heeft een Italiaanse leraar haar stem ontwikkeld, geleerd hoe te ade men, de klinkers goed te laten uitkomen. Maar het leven ging met haar op de loop. School, hu welijk, kinderen. De muziek ver dween op de achtergrond. Tot haar echtscheiding. Ze kwam in contact met Peter Boe, pianist in de band van zanger/gitarist Robert Cray en een vruchtbare samenwerking ontstond. Hij stimuleerde haar- te schrijven en zij maakte een eigen tekst op het instrumentale nummer Monk's mood van pia nist Thelonious Monk. Als Beamtime voicings Monk's mood) verschijnt het resultaat in 2001 op haar eerste cd Two sugars. Daarop staan nog meer instrumentale standards die ze zelf van tekst heeft voorzien: I loill remember (Lament), Bring me love Lady Bird), You smiled at me (Blue Bossa) en Wake-up Teacup (Pent Up House). In 2004 verschijnt haar tweede cd Something good. Ook daarop staan weer You smiled at me (Blue Bossa) en Bring me love (Lady Bird) en opmerkelijk twee versies van It don't mean a thing if it ain't got that swing van Duke Ellington en Irving Mills. Want dat is het mooie van jazz, vindt Mitzi. Geen enkele uitvoering is hetzelfde. „Bij één vertolking hoor je een verhaal en wanneer een ander het zingt denk je, waarom heb ik niet aan die mogelijkheid ge dacht. Het lied krijgt een nieuw leven. Dat kan nergens zoals bij de jazz." Ook het gemeenschaps gevoel spreekt haar aan. Daarop moet een sterk beroep worden gedaan bij een optreden met be geleiding van een groep die je niet kent, zoals vanavond. „Maar het belangrijkste is dat ik mensen emotioneel kan berei ken." Dat probeert ze vanavond met een programma dat bestaat uit repertoire van haar twee cd's, verder latin-jazz zoals bossa en samba, wat bigband en bebop en een nieuw nummer Winging under suns eye (Look to the sky), dat nog niet is opgenomen. Het kwartet van Amina Figaro va piano) bestaat verder uit Bart Platteau (fluiten), Chris Strik (drums) en Sven Happel (bas). Hans Tabbers Mitzi Zilka zingt vandaag met het kwartet van Amina Figarova in Desa- finado Middelburg. Aanvang: 21.00 Sascha Ley is toneelspeelster en zangeres. Eugène Bozzet- ti is multi-instrumentalist, die zowel de accordeon, saxofoon, klarinet, maar ook slagwerk en het nieuwe instrument 'de ak- kordina' bespeelt. George Lette lier is als pianist en componist vooral binnen de jazzscene be kend. Samen vormen ze het Trio Sascha Ley. Dit trio treedt zondagmiddag met het programma Dat gedoe met mannen en vrouwen op in restaurant De Gele Hoed in Zon- nemaire. Dat is een opmerkelij ke locatie. Normaliter brengt dit internationale drietal zijn voorstelling in de theaters. „We doen dit speciaal voor Ingrid en Rob, de uitbaters van De Gele Hoed. Dat zijn goede vrienden van mijgeeft Eugène Bozzetti als toelichting. Zelf vertoeft hij al geruime tijd een groot deel van het jaar in zijn tweede wo ning in Zonnemaire en is zeer verknocht geraakt aan het dorp. Hij is zelfs trouw lid van de plaatselijke muziekvereni ging 'Nut en Uitspanning'. Bozzetti speelt al vanaf zijn vijf de jaar accordeon, maar heeft daarnaast affiniteit met slag werk en blaasinstrumenten. Hij is ook een van de weinige musi ci die de akkordina bespelen. „Dat is een combinatie van een accordeon en een blaasinstru ment", legt hij uit. Hij is inmid dels gepensioneerd, maar ver toeft nog met regelmaat in de studio's voor cd-opnamen en in de theaters voor live-optredens. Als lid van het trio met Sascha Ley en George Lettelier verzorg de hij het afgelopen seizoen een kleine veertig voorstellingen. Zondag in Zonnemaire spelen muziek en zang de hoofdrol. Al les draait rond een centraal the ma waar iedereen in geïnteres seerd is: de liefde. Satirische liedjes, chansons en jazz-songs in het Engels, Duits en Frans stellen grote en kleine liefdes aan de orde. Daartoe behoren onstuimige affaires, relatiebreu ken en -crises. Verhalen dus over mensen die er middenin zit ten en ervan genieten' of eraan onderdoor gaan. Sascha Ley zingt graag over hoe mensen verliefd worden, zich eraan overgeven, zichzelf erin verlie zen of hoe ze soms wraak ne- Ali Pankow Sascha Ley is zondag 23 juli om 14.00 uur te horen in De Gele Hoed. Bij grote belangstelling volgt 's avonds een extra optreden op de zelfde locatie. 19t/m25jut WOENSDAG Circus Het Nederlandse Circus Bongo presenteert Four Seasons. Clown Dropke en Beer Bongo zijn de mascottes van het cir cus en vormen de rode draad tijdens de voorstelling. Zij ina. ken door middel van een bijzondere klok kennis met de vier seizoenen van het jaar. Camping Pekelinge, Oostkapelle, 19.00 uur Concert Jaap Kroonenburgvervolgt de serie avondconcerten. Vanaf 1972 is de organist verbonden aan de Grote of Nieuwe Kerk te Maassluis, eerst als tweede organist naast Feike As- ma; na diens overlijden als vaste bespeler van het Garrels-or- gel. Vanwege zijn verdiensten voor de Franse orgelcultuur is hij in 1991 onderscheiden met de Zilveren Medaille vandc Société Académique Arts - Sciences - Lettres te Parijs. Hij heeft een programma samengesteld uit diverse stijlperio den., met werken van G. F. Handel (Concerto V), Felix Bor- owski, Marius Monnikendam (Toccata II) en ten slotte de Suite de Concert van Paul Chr. van Westering. Grote Kerk, Goes, 20.00 uur Concert Het duo Vi'p Performs verzorgt een zomeravondconcert. Ann Vancoillie (viool) en Rudi van der Veken (percussie) spe len akoestisch en met live elektronica. Het programma heeft als titel De confrontatie tussen J.S. Bach tot Wim Hendricks. De werken voor duo worden afgewisseld met solo's voor di verse percussie-instrumenten en voor viool. Doopsgezinde Kerk, Aardenburg, 20.00 uur Orgelconcert Aart de Kort, organist van de rk Kathedraal LaurentiusA Elisabeth in Rotterdam, geeft een concert. Het programma: De Fantasie en Fuga in g van Bach, de Air and Gavotte van Wesley en een Air and Gavotte van eigen hand. Verder de Cortège Académique van Ernest MacMil- lan en Prelude and Postlude van George Dyson. De Kort sluit het concert af met een improvisatie over een nog op te geven thema. Grote of Nicolaaskerk, Brouwershaven, 20.00 uur Syrinx Het ensemble Syrinx concerteert woensdag 19 juli. Het kwartet bestaat uit Lonne van Liere (sopraan), Marjade Waard (alt), Marco Ketels (counter-tenor/blokfluit) en Bram de Wolf (basso continuo - spinet). Het programma bestaat uit werk van Purcell, Buxtehude en componisten geboren in de 16e eeuw. Dorpskerk, Oostkapelle, 20.00 uur. Jazz Mitzi Zilka zingt met begeleiding van het Amina Figarova Quartet. De Amerikaanse zangeres heeft inmiddels twee cd's op haar naam staan. De bezetting van het kwartet: Amina Figarova (piano), Bart Platteau (fluiten), Chris Strik (drums), en Sven Happel (bass). Desafinado, Middelburg, 21.00 uur DONDERDAG Miniconcert Naomi de Keijzer (viool) en Alexander Koole (piano/orgel) verzorgen een miniconcert. De uitvoering staat in het teken van het Lange Jan Project Het programma vermeldt twee orgelwerken: Praeludium und Fuge in G (Dietrich Buxtehude) en Basse et Dessus de Trompette (Louis-Nicolas Clerambault). Voor viool en pia no: Minuet from Suite no.2 in B minor, Badinerie from Suite no.2 in B minor en Rondeau from Suite no.2 in B minor van Johann Sebastian Bach, Alia Hornpipe (George Friedrich Handel) en Die Jahreszeiten Concerto II van Antonio Vival di. Koorkerk, Middelburg, 15.00 uur Circus Het Nederlandse Circus Bongo presenteert Four Seasons, Zie woensdag. Noorddijk, Vrouwenpolder, 19.00 uur Marijke van Os uit Den Haag expo seert deze zomer felgekleurde kera mische objecten in de Zeeuwse Ro zentuin in Kats Te bezichtigen tot medio september: di t/m za 10-17 Drie Woensdrechtse kunstenaars ex poseren in de kloostergang van het hotel-restaurant 't Klooster van Ril land in Rilland. Marianne de Jong toont grootformaat aquarellen, Louis Machielsens schilderijen en Jos Vermue schilderijen (olieverf en pastel) en etsen. Dagelijks te bezich tigen tot half september. Zestien kunstenaars uit Zeeland ex poseren van zaterdag 22 juli t/m 5 augustus in de Grote Kerk te Goes. De organisatie is in handen van het kunstenaarscollectie G2A uit Goes. Rinus Polfliet uit Goes exposeert schilderijen (olieverf) in zorgcen trum het Gasthuis te Goes. Een stil leven met viool, een mandenvlech- ter, landschappen en bekende plek jes uit Goes, zoals de Zwaakse Weel, de stenenbrug en de kade. Tot eind augustus dagelijks te zien van 8-20 uur. Tot 2 september is aan de fotowand in winkelcomplex Binnenuit te Heinkenszand een expositie te zien onder het motto Kleurensymfonie. Jan Elen en Riet Elen-Doorduyn uit Spijkenisse tonen foto's uit een on bekend gedeelte van het Spaanse Andalusië. Open: di, wo en do 9.30-17.30 uur, vr 9.30-20.30 uur, za 9.30-16.30 uur. Wietske Zwetsloot exposeert onder haar kunstenaarsnaam Baba-jaga met acrylschilderijen en keramiek in galerie 't Kunstuus te Heinkens zand. De expositie draagt de titel Ech wel. De opening is vrijdag om 19.00 uur. Te zien t/m 12 augustus, wo en do 13-18 uur, vrij 13-18 en 19-21 uur, za 10-12 en 13-16 uur. De Zeeuwse klapbank is een multi mediale tentoonstelling met verha len, liederen en dialectfragmenten uit Zeeland en Goeree-Overflakkee, van maandag t/m vrijdag 10 novem ber in De Burg in Middelburg. Te be zichtigen op werkdagen van 10-16 uur. Marian Siereveld (schilderijen) en Hannie Mommers (keramiek) expo seren vanaf zaterdag in Galerie 't Haentje te Paart in Middelburg. Te zien t/m 27 augustus do, za, en zo 14.00-16.30 uur. Zoals het was in den beginne, en nu, en altijd is de titel van een expositie schilderijen van Trees Verwilligen in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Te bezichtigen: 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28 en 29 juli, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12,16,17,18,19, 23, 24, 30 en 31 au gustus, 1, 2, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 20, 22, 23, 27, 29 en 30 september, 14 en 21 oktober. ANTWERPEN MOMU: tot 13 augustus - Dream Shop: retrospectieve tentoonstelling over het oeuvre (80 silhouetten) van Yohji Yamamoto. MUHKA: tot 15 augustus - Homo Faber Jan Fabre. K.M.S.K.: tot 13 augustus - Het al lermooiste uit het prentenkabinet IV, Que reste-t-il d'un slow en ande re tekeningen van na 1945; tot 3 sep tember - Jan Fabre en de verzame ling van het koninklijk museum Middelheimmuseum: tot 3 septem ber: Lang leve Beeldhouwkunst: ex positie rond het thema troost van elf internationaal bekende kunste naars. Fotomuseum: tot 10 september: Tim Derven Yesterday's People; Cha teau La Grange - Marc Lagrange Photographers 1990-2006; The Flip- book Show Een historisch en actu eel overzicht. Etnografisch Museum: tot 1 oktober - Marokko - Symbiose van culturen Levend erfgoed. Museum Mayer van den Bergh: tot 29 oktober: Hollandse meesters uit de Gouden Eeuw: Nederlandse schil derkunst 17de en 18de eeuw. GENT Museum Dr. Guislain: tot 3 septem ber: Amulf Rainer: kunstenaar en verzamelaar Dwaze wijzen en wij ze dwazen Koen Broucke: Het ka binet van Dokter Hahneman Zwartwit: beeldend werk uit de ge vangenissen van Gent en Ruiselede. S.M.A.K.: tot 20 augustus - Coming People Young Artists; tot 21 augus tus - Bart Stolle Animatiefilmpjes; tot 17 september - René Heyvaert; tot 24 september - Georg Herold. Museum voor Schone Kunsten-Mu- seumpaviljoen: tot 1 oktober - Kunst Nu/Ensor tot Magritte. MIAT: tot 30 september - Amusee- Vous Actie; tot 29 oktober - Recla me-geluk: vroeger en nu. Caermersklooster: tot 27 augustus - Armand Demeulemeester land schappen en stillevens. BRUGGE Groeningemuseum: tot 17 septem ber - Brangwyns Wereld, kunst en design op zoek naar het modernis me: herdenking van de vijftigste ver jaardag van kunstenaar Frank Brangwyn. Museum voor Volkskunde: tot 24 september - Niet getekend, wel ge schetst, expo gerelateerd aan schets boekjes van de Brugse kunstenaar Flori Van Acker. Gezellemuseum: tot 8 oktober - Ver beelde poëzie IV: tentoonstelling met foto's van Jan Breyne en ps- tisch-bezinnende teksten van kardi naal Godfried Danneels. Bruggemuseum - Gentpoort: tot li oktober - Op het randje van de stad Tuin Groeningemuseum Forunn Concertgebouw: tot 31 oktober - Sculpturen van Carraramarmervan de Uruguayaan Pablo Atchugarrv. KNOKKE Lagunahal: tot 3 september - Inter nationaal Cartoonfestival. Zwart Huis: tot 17 september-Kaf Meersman Op de korrel: cartoons en spotprenten i.v.m. cartoonfesti val. Langs de Vlaamse Kust: tot 1 okto ber Beaufort /Hedendaagse kunst aan zee- kunstparcours met Beau fort Outside; Beaufort Inside inhei PMMK Oostende, alle deelnemende kunstenaars in dialoog met f Magritte. :v- ANTWERPEN Zomerprogramma tot 27 augustus met attracties en voorstellingen: De Kermismolen: van Manege d'Andrea, dag. behalve ma. Loos plaats 15-20 uur; De Zonsonder gang: dag. Zeeuwse-koornmarkt 21.50 uur; Muziek in de wijk: van wo. t/m zo. dag. om 19 uur - wo. Stuivenbergplein, do. Europark, vr. Alfons De Cockplein, za. Frans van Hombeeckplein, zo. Krugerplein. Deze week concert van zanger Maal- esh van de eilandengroep de Como ren; Beau Geste: Onwaarschijnlijke woestijnavonturen, door Mart- haltentatief, Theater Froe Froe en Theater Zuidpool met Dolefante, het huisorkest van Marta!tentatief, wo. t/m za. Nieuwbouw Vibro Welf- sels 20 uur (duur 3 uur); Sensazione: Kermis in de stad, attracties wer ken met behulp van de bezoekers, op een afgesloten terrein op het ei landje, door Laika en Time Circus, do. t/m ma. 17-21 uur (duur 1.15 uur) Hoek Droogdokkenweg Oos- terweelse-steenweg; Harms Caba ret: cabaret met zang, poppenacts, barscènes en circusacts en teksten van de Russische schrijver Daniil Charms, door compagnie Arsenic, vr. t/m di. Scheldekaai 28 om 22 uur; Taoub, mix van circus, muziek, theater en video, door Groupe Acro- batique de Tanger, in een circus tent, wo. do. vr. ma. en di. Schelde kaai 28 om 20 uur; Zomerbar: de plek voorzomerfans, dag. Schelde kaai 28, van 18.30-24.00 uur; Stom Paard: stille muziek op een geheime locatie, voorstelling, door Walpur- gis, wo. t/m zo. Hobokense Polder, Scheldelei 15 uur; Viaggio sulla lu- na, en ze zaten liever in 't donker dan in 't licht, voorstelling uit de Re naissance, naar het verhaal van Or lando Furioso, gespeeld door Grain- delavoix, wo. do. en vr. Natiestraat 4 om 21 uur; Manon van Jean van Florette, twee nieuwe teksten van Marcel Pagnol, gespeeld in de open lucht, door Comp. Marius, wo. t/m za. Hobokense Polder, Scheldelei, 15 uur; Liefdesfilms: Openlucht films aan de Schelde, wo. t/m zo. Hangar 19A 21 uur Openluchttheater Rivierenhof: A-vonden:, Extra Beats - Josse De Pauw Roland Gasten: theatrale jamsessie, waarin tekst en muziek elkaar aanvullen, wo. 20.30 uur; La- di Linn Her Magnificent Seven, jazz uit de jaren '20 -'50, support Ai- di met countryrock, funkjam en jazzcovers, vr. 20.30 uur; Fanfareci ty: Think of One presents Trafico Internationals, za. 20 uur; Straffe Gasten: Hilde Van Meghem Fide- lio Strijkkwartet Onmogelijke lief des: fragmenten en dialogen uit films en literatuur, ondersteund door muziek uit betreffende films, zo. 11 uur; Film Together - China 2002, zo. 22 uur; Reggae Night: Andrew Tosh Luciano Feat; Dean Fraser Skatalites Far West Crew, concerten met ska en heden daagse reggae, di. 20.30 uur GENT Gentse feesten: Theater, comedy, concerten, straat theater, voor dag- en totaalpro gramma zie www.gentsefeesten.be Festivals i v.m. de Gentse Feesten: 10 Days Off, dag. diverse muziekstij len in de Vooruit, Blue Note Re cords Festival, jazzconceirten, dag. Bijloke, 100 Puur-Pop uit de Provincie - tien dagen Boomtown - dag. Oude Beestenmarkt, Charlatan de Luxe, dag. Charlatan, Bertolt Brecht, dag. expo's concerten, poëzie, Hof van Ryhove. Voorstellingen in De Mineral: DNA Improshow, show door De Nonsense Alliantie, wo. en vr. 20 uur; A World of Comedy, cabaret uit Vlaanderen, Nederland, Enge land en Ierland, wo. t/m zo. 21.30 uur Voorstellingen in de Tinnenpot: Caberet-Fier, door Bruggeman, Ver- syp, Demeyere en Decaluwe, wo. t/m ma. 21.10 uur; Drinken de Go den Duvel, toneelstuk over God, die komt kijken wat zijn discipelen er van ter-echt brengen, wo. t/m ma. 14 Don G. Ontbloot Muziektheater naar opera Don Gio vanni van Mozart door Theater Tap toe en blazersensemble II Solisti del Vent. wo. t/m zo. Kunstberg 18 uur BRUGGE Cirq'ulation Locale Trampoline Mission 3 The Sky is the Limit, jongleer- stunts, acrobatiek, straattheater en een maxitrampoline door drie cir cusartiesten, vr. Markt 18 uur Voorstellingen in het Concertge bouw: Accordone, profane muziek uit de 16de eeuw, za. 20.30 uur; Tom Beg- hin Erin Heiyard, muzikale voor stelling door twee pianisten en een verteller over een wedstrijd tussen Mozart Clementi, ma. 11.30 uur; Pratum Integrum, Russisch orkest op historische instrumenten met programma van Russische tijdgeno ten van Mozart, ma. 20.30 uur; II Gardellino, Miki Takahashi, Tomo- kazu Ujigawa, concert, di. 11.30 uur. Concerten in de Sint-Jacobskerk: Hélène Schmitt, vioolconcert met keuze uit de Sei Solo a Violino sen- za Basso accompagnato van J.S. Bach, zo. 20.30 uur; Concerto Palati- no, concert met manuscripten van Giovanni Gabrieli en muziek van stads- en tijdgenoot Giovanni Priu- li, di. 20.30 uur Marco Beasley Guido Morini. Concert op orgel, klavecimbel en piano. zo. Stadsschouwburg 22.b OOSTENDE Voorstellingen in de Kurzaal: Ostend Summer Jazz: jazzconcert door Big Band West Music Club.do Delvauxzaal 21 uur; Dana Winner Exclusief - Zomerconcert, do. 2 uur-; Kuifje - De Zonnetempel: mun- cal met actie, humor en spanning, wo. t/m vr. en di. 20.15 uur, 15.00 en 20.15 uur, zo 15.00 et 19.30 uur; Lee Towers Life in Con cert support act Anita Meyer, 20 uur KNOKKE Kneifestival 21ste editie Locatie: Heldenplein. Kisstory Action in DC, ma. 20 uur, Absvw- Minded Metal Molly, di. 20 uur. Yevgueni Gorki, wo. 20 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46