Tussen d/t00 (W en werkelijkheid r» papieren karton Gebeurtenissen deel je op y/v/y/.p^picrCkfl^fhn. orj pzfpier lofton'. PZC Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. woensdag 19 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Je gaf ons liefde, bezorgdheid en trouw. We hebben genoten van de jaren met jou. Wij weten dat het jou goed heeft gedaan, maar we zullen je missen bij het verder gaan. Verdrietig geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Johannes Bartel Wattel Johan in de leeftijd van 70 jaar. T.M. Wattel-van Vliet Marlon en Jan Corien Kim, Jeffrey 17 juli 2006 Julianastraat 58 4491 GB Wissen kerke Vrijdag 21 juli zal om 14.30 uur de crematie plechtigheid worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.20 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Johan Wattel Adri Post-Wattel Marius Post (in herinnering) Neven en nichten Renesse, 17 juli 2006 Plaats uw familie berichten in de PZC Ps. 1161,4 berijmd Op Zijn tijd nam de Heere uit onze familiekring weg, onze geliefde en zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Janna Cornelia den Boer-Timmers echtgenote van B. den Boer in de leeftijd van 71 jaar. Zij laat een grote lege plaats bij ons achter. Haamstede: F. Landegent-Timmers Fort Macleod (Can): W. Boot-Timmers Dreischor: N. de Jonge-Timmers C.de Jonge Haamstede: J. Deurloo-Timmers A. Deurloo D.H.Timmers W.J. Timmers-den Haan Amersfoort: A. Goudszwaard-Timmers J.J. Goudszwaard Neven en nichten Burgh-Haamstede, 16 juli 2006 Als ik dood ga hoop ik dat je erbij bent dat ik je aankijk dat je naar mij kijkt dat ik je nog voelen kan. Dan zal ik rustig doodgaan dan hoeft niemand verdrietig te zijn dan ben ik gelukkig. 'Emmy Alma' Oprei Kunstenares en Illustrator Dennis Trouw, in herinnering Peter Oprei Putterweg 8 4325 E V Renesse Emmy is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes, waar geen gelegenheid is tot bezoek. We nemen samen afscheid van haar op vrijdag 21 juli om 11.00 uur in de 'Jacobuskerk', Lange Reke 7 te Renesse. Hierna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Liefst geen rouwkleding. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 a] Goes (0113) 227525 (0113) 31 Wees niet bedroefd nu ik ben gegaan want ik kom bij m 'n Schepper aan. Dan mag ik zeggen Heer, ik heb m 'n best gedaan. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dank bare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat haar Heer en Heiland onze lieve en zorgzame moeder en oma heeft thuisgehaald Janna Kloos weduwe van Joachim Handwerg op de leeftijd van 76 jaar. Ruud en Maartje van Dijk René van Dijk en Marja Aandewiel Rob en Janneke van Dijk André en Christianne van Dijk en kleinkinderen Katwijk, 15 juli 2006 Baron van Wassenaerlaan 40 Correspondentieadres: Varkevisserstraat 215,2225 LB Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 19 juli van 19.00 - 20.00 uur in het Rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donder dag 20 juli om 13.30 uur in het bovengenoemde Rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Dankbetuiging Wij zijn ontroerd en diep getroffen door het buitenge woon groot medeleven, ons betoond bij het afscheid van ons lieve zoontje en broertje Benjamin Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Coen en Jacolien Minnaard Alice Yerseke, juli 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder T. van Leeuwen-Zwamborn hebben ons steun en troost gegeven. Het heeft ons heel Arie Ida en Jan Nico Juli 2006 Weelstraat 4 4307 BR Oosterland Lees de PZC de krant voor Zeeland Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Atle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan opite bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS Selfsupporting Africa Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want waarmee maak je ideeën voor technologische ontwikkelingen tastbaar? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org. informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40