Gehandicapt? Ik wil meer zeggenschap om eigen leven! 10% korting ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Plaats uw familie berichten in de PZC N atuur ste enbedri j f Ferket en De Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN SPECIALE ACTiÈl BEZOEK ONZE SHOWROOM Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl Caiv^ref flying doctors I "H SolfSupporting Africa Overleden Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Eric Buysse levenspartner van onze collega Marleen van Schaick Wij wensen Marleen, kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Medewerkers Lidl Oostburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde medewerker, de heer Frangois Stevens op de leeftijd van slechts 55 jaar. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn zoon, schoondochter en kleinkinderen. Wij wensen hen sterkte en kracht toe om dit plotse linge verlies te kunnen dragen. Directie Rijnhout Onion Products B.V. Kruiningen, 17 juli 2006 Onbegrijpelijk, onbevattelijk, maar toch is het waar. Een goede en dierbare collega, die als een vader in zijn ploeg zorgde voor iedereen, is van ons heen gegaan. De herinnering blijft maar ook de lege plek. Zijn inzet en betrokkenheid zullen we missen. Frangois Stevens Op de leeftijd van nog maar 55 jaar. Wij wensen zijn zoon, schoondochter en klein kinderen, die hem zo dierbaar waren, alle kracht toe. De collega's van Rijnhout Onion Products B.V. Kruiningen, 17 juli 2006 "Alles wordt nieuw Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte rustig is inge slapen mijn dierbare man, onze lieve vader, schoon vader en trotse opa Engel Goedhart Eddy Oost- en West-Souburg f Vlissingen 18 januari 1942 16 juli 2006 Oost-Souburg: Tini Goedhart-Kasse Oost-Souburg: Marianne en Hans Rico, Dena, Marinda, Mare Grijpskerke: Annemarie en Martin Janice, Lars, Ruth Een woord van dank gaat uit naar de medewerk(sl)ers van Zorgstroom voor al hun goede zorgen. Poortugaalstraat 24 4388 AX Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op donderdag 20 juli om 15.15 uur in kerk gebouw "Goede Aarde" van de Protestantse Gemeente, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. In de consistorie van de kerk is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 13.00 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de J.A. van de Putte- straat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd kerkgebouw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag Lieve Opa Rico, Dena Janice, Lars, Ruth Na jaren leven met veel zorg en heel veel beper kingen, is toch nog vrij plotseling een eind gekomen aan het leven van onze lieve broer, zwager en oom Eddy Goedhart Adrie Goedhart, in herinnering Corrie Goedhart-van Vliet Lenie Stroo-Goedhart ]an Stroo Nel Morgenstern-Goedhart lohan Morgenstern neven en nichten Rolluiken Garagedeuren Zonwering AMBIANCE ZONWERING Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 O Heer! wanneer komt die dag Dat ik toch bij U zal wezen En zien uw aanschijn geprezen Psalm 42:1 (Datheen) Moegestreden is door de Heere thuisgehaald, na een leven vol zorg en liefde waarmee ze ons omringde, mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Janna Cornelia den Boer-Timmers Echtgenote van Barthel den Boer 's-Gravendeel: Burgh-Haamstede: 10-11-1954 16-7-2006 Burgh-Haamstede: B. den Boer Ad den Boer Dirk den Boer Marian den Boer-Walhout Kerkwerve: Janneke van den Bosse-den Boer Ko van den Bosse Goes: Ellen Schrier-den Boer René Schrier Klein- en achterkleinkinderen 4328 BB Burgh-Haamstede Dapperweg 10 D. V. donderdag 20 juli is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren van 12.45 tot 15.45 uur in de zaal van de Ger. Gemeente te Haamstede, Anker- weg 10, waarna om 14.00 uur de rouwdienst zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Geen bloemen Op 71-jarige leeftijd is overleden onze schoonzus en tante Janna Cornelia den Boer-Timmers Renesse: Joh. den Boer A.J. den Boer-Hage Scharendijke: G.M. de Jonge-denBoer t J. de Jonge Haamstede: L.C. de Vrieze-den Boer J.M. de Vrieze 's Heer Hendrikskinderen: W.C. den Boer D.J. den Boer-Geleijnse Neven en nichten Burgh-Haamstede, 16 juli 2006 Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden in St. Catharines te Canada onze geliefde zuster en tante Jannie Joosse-van Liere echtgenote van G. Joosse op de leeftijd van 76 jaar. Nieuwdorp: Familie van Liere Familie Wondergem Nieuwdorp, 17 juli 2006 Verdrietig, maar dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve, altijd zorgzame vrouw, onze moeder, oma en overoma Johanna Wierstra-Huibregtse 4 oktober 1925 t 17 juli 2006 Izaak Wierstra Iet Baijens-Wierstra Linda en Berry Jordy en Timo 4386 HB Vlissingen Paalhoofd 4 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 20 juli om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Uitsluitend schriftelijke condoleances. Zorgzaam, sterk en bescheiden. Heden is tot onze diepe droefheid overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia de Ritter weduwe van Arie den Exter in de leeftijd van 86 jaar. Hoek: Jannie Huisman-den Exter Jan Huisman Philippine: Lia Dooms-den Exter Ko Doorns Leiden: Tim en Lotje Sam en job St. Jansteen: Onno en Leentje Wouter en Lotte Tilburg: Eric en Anne Isabel Hoek. 14 juli 2006 Zorgcentrum "Vremdieke", kamer 129 Correspondentieadres: Rozenlaan 28 4542 CW Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 juli van 20.00 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 19 juli om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Een woord van dank aan het verzorgend personeel van "Vremdieke"voor de goede en liefdevolle ver zorging aan moeder gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Jasper Mattys zoon en broertje van Jan, Rianne. Leus cn Bram Dingemanse-Schout Zuidstraat 8 4574 A| Zoutelande 14-7-2006 Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze zwager en oom Eddy Goedhart echtgenoot van Tini Kasse Lenie Slinger-Kasse Sjaan Buijsse-Kasse |an en Catrien Kasse David en Lenie Kasse Rie Bassie-Kasse Simon en Berta Kasse Mattie en Ko v.d. Bosse Johan en Ina Kasse Neven en Nichten 16 juli 2006 Laban Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 Uit zijn lijden verlost. dinsdag 18 juli 2006 Bedroefd om haar overlijden, maar ook dankbaar voor haar liefde, zorgzaamheid en al het goede dat zij ons heeft gegeven, geven wij kennis van het over lijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Cornelia Koster weduwe van Anthonie van de Kreeke in de leeftijd van 90 jaar. Koudekerke: Ineke Holtkamp-van de Kreeke Doede Holtkamp Christel en Michel Anne, Lieke Mare en Meike Ellen en Neil Biggekerke: Corrie Raamsdonk-van de Kreeke Martin Raamsdonk Timo en Rilana Dennis Kirsten Dankbaar zijn wij voorde liefdevolle verzorgingen aandacht, die zij heeft ontvangen van het personeel van het woonzorgcentrum De Tienden te Zoutelande en voor de zorg en betrokkenheid van de huisarts, mevrouw W. Huisman, tijdens haar ziekte. Marie is overleden, maar haar houding en geest leeft voort in haar kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen. We zullen haar nooit vergeten. Zoutelande, 17 juli 2006 Correspondentieadres: Boomgaard 55,4571 CM Koudekerke Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 juli van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. In Memoriam Toos Keersemaker Kon ik nog even bij je zijn Kon ik nog maar even met je praten We missen je Anton Kinderen en kleinkinderen Lieve Oma Hoe jij je, dapper glimlachend door hel leven sloeg Hoe jij Altijd gaf. Maar nooit iets vroeg Zie ik telkens jouw lieve gezicht Ook al ben je voor mijn gevoel heel dichtbij Een diep gemis huilt stil in mij... Liefs Sandy en Priscilla Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP HulstTel.: 0114-312906 op alle relaxfauteuils uit de showroom tijdelijk actie t/m 31 juli ZUIDSTRAAT 116 4361 AJ WESTKAPELLE Tel. 0118-571212 www.minderhoudwonen ril MINDERHOUD MEUBEL geopend ma t/m vr 9-12,13-13» zaterdag van 9-16.30 uur Afwezig wegens vakantie M.A. de Vries K. Prins Huisartsen 21 juli t/m 11 augustus Waarneming voor dringende gevallen: 21 juli kunt u de praktijk bellen. De assistente zal u, indien nodig, doorverwijzen naar een waarnemend huisarts 22 juli t/m 11 augustus dr. P. de Doelder dr. J. de Doelder- de Ruiter Korte Burg 3 Tel.: 626659 Tijdens avond-, nacht- en weekemddienst Huisartsenpost Koudekerkseweg 86 Vlissingen Tel.: 0900-1985 Geef educatie een kans Al edukans www.edukans.nl Giro 515 Amersfoort (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) HOUD AMREF FLYIHG DOCTORS IN DE LUCHT... I "Als je bijvoorbeeld hulpmiddelen of woningaanpassingen nodig hebt, dan duurt het soms maan den voordat de betreffende instanties een beslissing nemen. En dan krijg je nog vaak een grijs modelletje of een minimale aan passing. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik kies zelf wel welke hulpmiddelen ik gebruik. Dus ben ik ANGO-lid. De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO) is de grootste belangen organisatie van, voor en door mensen met een functiebeper king of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterugga- ve, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgeno tencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 24