vA« èLo' 1 uurtje werken per dag PZC Corné Vader C1GEBR.D0MINICUSBV Zeeuws Vlaanderen Word vrijwilliger www.hartstichting.nl De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in ZEEUWS VLAANDEREN. maandag 17 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op D.V. 19 juli 2006 hopen onze ouders, grootou ders en overgrootouders F. Jansen van rosendaal en M. Jansen van rosendaal-de Braai hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Namens hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind, i Oostelijk Bolwerk 162 Flat C 4531 GXTerneu zen Overleden Enige en algemene kennisgeving Hij heeft zijn strijd gestreden. De wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemandhij alleen. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van Paul de Haas in de leeftijd van 45 jaar. Hoek: Leon en Corien de Haas Anniek, Ruben, Elvera Hoek: Frans en Heieen de Haas Marc, Sander, Nienke Winterswijk: M. de Haas-Wisse haar kinderen en kleinkinderen Middelburg. 12 juli 2006 Correspondentieadres: Gladiolenlaan 9 4542 CX Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op dinsdag 18 juli om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve Paul, Dat speciale plekje in mijn hart zal er altijd voor je blijven. Rust zacht, ik zal je missen. Sonja We zijn diepbedroefd, het doet zo'n pijn, Nooit meer zal je bij ons zijn. Waarom? Waarom toch jij? Er blijven zoveel vragen, Nooit meer bij ons? Toch wel. je zal er altijd zijn, Want verdriet vergaat en lijd heelt onze pijn. Maar de herinnering aan jou, die zal nooit vervagen. Lieve Paul, Bedankt voor de mooie momenten die we samen mochten beleven. Rust zacht, we zullen je missen. Pa en Ma Burggrave Sonja en Rob Geoffrey, Quinten Janet en Philip Tara Nicole en Edwin Laura, Simone, Maurizio, Delano Lieve Paul We zullen je missen Free your mind Willem Rijn en Carolien Cappon Renzo en Jamo Tot ons groot verdriet is als gevolg van zijn ziekte overleden onze vriend en gewaardeerde collega Paul de Haas Wij zullen zijn positieve inzet zeer missen. Team Fruithoeve Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Goes, juli 2006 BEGRAFENISVERZORGING Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118-60 25 00 - 0113-21 63 63 r uitvaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vccrsewcg 36.4332 BG Middelburg internet www.degrootdekaiu.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een periode van afnemende gezondheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste maatje, onze lieve pa, zoon, broer, zwager en oom Eric Marinus Marie Buysse levenspartner van Marleen van Schaick Biervliet, 29 mei 1952 t Gent. 14 juli 2006 Breskens: Marleen van Schaick Ingmar Buysse en Valerie Van Poucke Ingeborg Buysse en Ivo Focke IJzendijke: A. t en C. Buysse-van Eijkeren Biervliet: Theo en Christian Buysse-Haverbeke en kinderen IJzendijke: Frank en Marianne Buysse-Doens en kinderen Breskens: Luc en Caroline Buysse-Cammaert en kinderen Ghistelkerke 111, 4511 JD Breskens U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Eric op dinsdag 18 juli a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oost burg. De eucharistieviering zal plaatsvinden op donderdag 20 juli a.s. om 10.00 uur in de kerk O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet, waarna aan sluitend de crematieplechtigheid plaatsvindt in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de eucharistieviering. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid en leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeer de medewerker en collega Eric Buysse Eric is overleden in de leeftijd van 54 jaar. In hem verloren wij een enthousiast en toegewijd Wij wensen Marleen, kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers Kleinjan Groep Kleinjan Vlaanderen B.V. Aardenburg Zo plots, zo onverwachts. Nog zo veel dromen, die nooit uit mogen komen. Totaal verbijsterd en diepbedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader en baasje Cornelis Wouter de Visser Cees in de leeftijd van 57 jaar. v* Jvar Smoefel Temeuzen, 14 juli 2006 Correspondentieadres: Dinkelstraat 20 4535 ECTerneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uit genodigd, wordt gehouden donderdag 20 juli om 14.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamy straat te Terneuzen. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lange strijd hebben wij afscheid moeten ne men van onze zus, schoonzus en tante Maria Hellwig-Versluis Namens familie Versluis Kamperland, 15 juli 2006 Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, voor ons nog onverwachts, dooi de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en oma Adriana Sinke-Butijn sinds 20 december 1996 weduwe van Johannes Sinke in de leeftijd van 68 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Krabbendijke: Wilma en Jan Verhulst-Sinke Carola, Johnny. Martin, Rianne, Joan Krabbendijke: Conny en Sjaak van Pagee-Sinke Marjolein en Michiel Johan. Jurian. Koen Krabbendijke: Jan en Monique Sinke-Zandee Jeroen, Robin Kruiningen: Toon en Dineke Sinke-Oostdijk Hans, Marinda 15 juli 2006 Bolwerk 6,4415 AA Oostdijk Gelegenheid tot condoleren dinsdag 18 juli van 19.30 tot 20.30 uur aan huis, Bolwerk 6. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 19 juli om 13.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Tevens is er na de begrafenis, in de zaal nog gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts is over leden onze buurvrouw A. Sinke-Butijn Fam. Verschuure Fam. van de Griek Sterke de Heere de familie in dit zware verlies. Oostdijk, 15 juli 2006 Een stoel blijft leeg Een stem blijft zwijgen maar in het hart zullen de herinneringen altijd blijven. Heden is na een langdurige ernstige ziekte overleden mijn geliefde man en onze papa die voor ons zo veel heeft betekend Govert Albert Friedrich Bot Horrheim Did, 6 januari 1927 t Ritthem, 14 juli 2006 Wij willen het verplegend personeel van De Zorgstroom" hartelijk bedanken voor hun uitstekende zorg in de afgelopen tijd. Ritthem: A.M.S. Bot-Comelis Oost-Souburg: Marga Ritthem: Ellie Dorpsstraat 38 4389 TP Ritthem Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op dinsdag 18 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum 'Overtoom-Groen' aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woens dag 19 juli om 15.30 uur in het crematorium 'Middelburg' aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Tevens is er gelegenheid tot samenzijn na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Herinner mij zoals ik was. Maarniet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, oma. zus en schoonzus Maria Clementina Hesters weduwe van Leon Karei Julien van Himschoot in de leeftijd van 82 jaar. Westdorpe: Ben en Agaath van Himschoot-Snelleman Fabian Elwin en Nadja Familie Hesters Familie van Himschoot Temeuzen, 15 juli 2006 Corr.adres: Graaf Jansdijk B37,4554 CB Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uit nodigen, zal plaatshebben op donderdag 20 juli om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de kerk. Woensdag 19 juli zal er om 18.30 uur een gebeds dienst plaatshebben in 't Verlaetaan de Bernhard- straat 22 te Westdorpe, waarna u afscheid kunt nemen van ma, in haar woning aan De Witte Leeuw 18 aldaar. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Plaats uw familie berichten in de PZC Zorgzaam, sterk en bescheiden. Heden is tot onze diepe droefheid overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia de Ritter weduwe van Arie den Exter in de leeftijd van 86 jaar. Hoek: Jannie Huisman-den Exter Jan Huisman Philippine: Lia Dooms-den Exter Ko Doorns Leiden: Tim en Lotje Sam en Job St. Jansteen: Onno en Leentje Wouter en Lotte Tilburg: Eric en Anne Isabel Hoek. 14 juli 2006 Zorgcentrum "Vremdieke", kamer 129 Correspondentieadres: Rozenlaan 28 4542 CW Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Temeuzen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 19 juli om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Een woord van dank aan het verzorgend personeel van Vremdiekevoor de goede en liefdevolle ver zorging aan moeder gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve oma Den Exter wij zullen je missen. Tim en Lotje, Sam en Job Onno en Leentje, Wouter en Lotte Eric en Anne, Isabel Enige en algemene kennisgeving Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd om dat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elodie Marie van den Hemel sinds 26 april 2003 weduwe van Clement Johan Raes Biervliet, t IJzendijke, 8 augustus 1912 15 juli 2006 Heinkenszand: Huub Raes Maastricht: Jeroen en Louise Aagtekerke: Christianne en Nico Heertjes-Raes Familie van den Hemel Familie Raes Onze dank gaat uit naar het personeel van woonzorgcentrum Emmaus en "De Molenberg" voor de goede en liefdevolle zorgen. IJzendijke, 15 juli 2006 Correspondentieadres: Mw. C. Heertjes-Raes Roosjesweg 2 4363 RE Aagtekerke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 18 juli om 10.30 uur in het crematorium "Terneuzen" Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: maakt deel; ön van uitvaartverzorging 'de bevelander1 Hoofdkantoor: Geloeioozepad 20,4463 A| Goes (0123.) 31 1444 Help ons hart- en vaatziekten te bestrijden. Kijk wat u kunt doen op onze website of bel 070 - 315 55 39. NederlandseV/ Hartstichting Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. De Nierstichting zoekt naast de implanteer bare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetter we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34