O PZC ELINE Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Tot onze blijdschap ontvingen wij uit 's Heeren schep pende en bewarende hand een zoon en broertje Henriko Adriaan Maljaars Marleen Maljaars-Anker Madeleine en Harmen 13 juli 2006 Hoveniersbedrijf A. Maljaars Pauwhoekstraat 5 4365 AN Meliskerke Tel. 0118-565550 Geboren op 10 juli 2006 MEES en HEIME zonen van Ingeborg Klunne en Walter Montenarie broertjes van Lasse Suezkade 131 2517 CC Den Haag Overleden Als leven lijden wordt is leven niet meer leefbaar. Dankbaar voor hetgeen ze voor ons heeft betekend delen wij u mee dat na een zeer actief en werkzaam -te kort- leven is overleden mijn vrouw, onze moeder, dochter, zuster, schoonzuster en tante Mary Jose Adriaenssens in de leeftijd van 54 jaar. De opzienbarende wil om door te gaan, is dankzij een grenzeloos verleggen van haar grenzen. Leo van Gastel Jeroen Saskia F.C. Adriaenssens M.M. Adriaenssens-Rijk Noor en Paul Bernadet en Jan Piet en Jacquelien Ivon Frank en Coby Anny en Rens Neven en nichten 12 juli 2006 Bettewaardsedijk 13 4301 PCZierikzee Mary Jose heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de medische wetenschap. Woensdag 19 juli willen we Mary Jose gedenken tijdens een bijeenkomst in het M.F.C., De Huijbert- straat 35 te Zierikzee, aanvang 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C. We stellen het zeer op prijs dat u i.p.v. bloemen een gift geeft aan het Koningin Wilhelmina Fonds, een bus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Dan ga ik op tot Gods altaren Tot God, mijn God, de bron van vreugd. Psalm 43:4 Na een ernstige ziekte, heeft de HEERE tot Zich ge nomen, mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader en opa Johannes Joost Boone in de leeftijd van 74 jaar. Krabbendijke: J. Boone-Traas Yerseke: Mart en Marja Boone Johan Maarten en Anne-Wil Sander Joël Krabbendijke: Janneke en Jan Vos Francisca en Johan Johan Krabbendijke: Rien en Miranda Boone Anne Mieke 13 juli 2006 Baanstraat 6 4413 BD Krabbendijke De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 18 juli om 15.30 uur in de Nederlandse Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts overleed op de leeftijd van 74 jaar onze lieve broer, zwager en oom Jo Boone Kruiningen: Bep en Kees neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tot onze diepe droefheid is overleden onze lieve zwager en oom Jo Boone echtgenoot van Janny Traas Krabbendijke: Frans en Riet Traas Krabbendijke: Krijn en Riet de Putter 's-Gravenpolder: Wim en Sien op 't Hof Neven en nichten Krabbendijke, 13 juli 2006 Na een kortstondige ziekte is toch plotseling over leden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en broer Theodoor Arie Cornelis van Tongeren - Theo - Hoorn, 13 november 1929 Vlissingen, 12 juli 2006 Vlissingen: Els van Tongeren - van Raalte Amsterdam: Marjolein van Tongeren Nijega: Tim van Tongeren Annemarie van Tongeren - Kramer Hoorn: W.J. van Tongeren Th. A. van Tongeren Badhuisstraat 213 4382 AM Vlissingen Theo is overgebracht naar uitvaartcentrum 'Overtoom-Groen' aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maan dag 17 juli om 15.00 uur in het crematorium 'Middelburg' aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het cremato rium. Vele jaren heeft hij van het strandleven genoten. Tot ons verdriet moeten wij nu afscheid nemen van Frans Schroevers Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van Strandveremging Westduin Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Beatrix Alida van As-van Mook - Bea in de leeftijd van 80 jaar. Wij zijn het verzorgend personeel van Ter Reede dankbaar voor de liefdevolle verzorging in de afgelopen tijd. J. van As Sies van As Liliane van As-de Paermentier Niels en Remco Nadine en Thomas Bea van As Jaap Varkevisser Vincent 11 juli 2006 Vredehoflaan 580 4382 CJ Vlissingen Op verzoek van haar heeft de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsgevonden. Want nu zien wij nog door een spiegel, in raadselen, 'ecrüjkhfii Doch straks van aangezicht tot aangezicht. 1 Corintiërs 1312 Op Zijn tijd nam God tot Zich, onze lieve, zorgzame moeder en oma Tannetje Weeland-de Nooijer weduwe van Robert Weeland in de leeftijd van 80 jaar. Amdersfoort: Trudy en Ben Kok-Weeland Robert Gideon Danielle Warffum: Janneke en Feike Agema-Weeland David en Naomi Hanna en Martin Johannes Levi Andréas Vlissingen, 11 juli 2006 Correspondentieadres: G.J. Kok-Weeland Grote Koppel 44 3813 AB Amersfoort De uitvaartdienst zal worden gehouden o.l.v. kapi tein en mevr. Jansen op maandag 17 juli om 11.15 uur in de Adventkerk, Kerklaan 19 te West-Souburg, alwaar vanaf 10.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Vlissingen om 13.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot sa menzijn en condoleren in uitvaartcentrum 'Overtoom Groen' aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat, voor ons nog onverwachts, door de Here uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Anton Steutel in de leeftijd van 81 jaar. Hansweert: M. Steutel Koudekerke: J. Steutel N. Steutel-Cijvat Krabbendijke: A.C. Hoogesteger-Steutel. Neven en nichten Hansweert, 15 juli 2006 Maria Oord Correspondentieadres: Mevr. A.C. Hoogesteger-Steutel H.A. Fonteinestraat 15 4413 CV Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. M.T. van der Vlugt-PIet, wordt maandag 17 juli om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Protestantse kerk Dijkstraat te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. zaterdag 15 juli 2006 Welk een liefde vol van leven steeds en nooit genoeg geroemd heeft de Vader ons gegeven dat Hij ons Zijn kinderen noemt Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze vader, opa en over grootvader Christiaan Goossen Chris Zaamslag, 14-12-1921 Axel. 14-7-2006 Axel: S.J. Goossen-Koekkoek Le Perreux (Frankrijk): Bora Goossen Lara (Australië): Ria en Bouke Adema-Goossen Santpoort: Annie Oost-Goossen t Jan en Irma Oost-Oostendorp Goudswaard: Ina en Bas Schelling-Goossen Breda: Kees en Els Goossen-Morren Geelong (Australië): Addie Goossen Rotterdam: Sarien Goossen Klein- en achterkleinkinderen Corr. adres: Nicolaas van Puitenstraat 27, 3267 AN Goudswaard. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 18 juli om 10.30 uur in de Protestantse Kerk. Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. De dood is slechts het doven van de kaars omdat de ochtend is aangebroken. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoon moeder, oma en mijn overgrootmoeder Elizabeth Huijsman-van den Broeke weduwe van L. Huijsman eerder weduwe van C.B. van Zwienen in de leeftijd van 86 jaar. Els en Jan Minnaar-Huijsman Enrico en Manon Kai John en Jessica Leo en Annelies Huijsman-Peersman Sophie en Pascal Koen en Phylicia Middelburg, 13 juli 2006 Maasstraat 57 4335 KR Middelburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 17 juli a.s. om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Voor de vele felicitaties, kaarten, attenties, bloemen, die we mochten ontvangen voor onze 50-jarige bruiloft, wil len wij ook namens onze kinderen, iedereen hartelijk dan ken. Rienus en Lenie de Koster-Raas Na het nog vrij plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Laurus Boonman hebt u ons, persoonlijk of schriftelijk, uw medeleven ge toond. F1 iervoor zeggen wij u hartelijk dank. Familie Boonman Hansweert, juli 2006 Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Willem Martinus Bosselaar heeft ons heel goed gedaan. We zeggen u hiervoor hartelijk dank. H.F. Bosselaar-Cassimans Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Yerseke, juli 2006 Kik de Bruijn sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Wij willen u bedanken voor het hartverwarmende medeleven in de vorm van brief of kaart, voor de arm om ons heen, de bloemen, telefoontjes en elk ander gebaar tijdens de ziekte van Kik. Indrukwekkend was de belangstelling bij zijn afscheid. Dit alles heeft ons zeer ontroerd en gesteund. Jetty de Bruijn-Storckmeijer kinderen en kleinkinderen juli 2006 Ondanks ons grote verdriet was het een troost te merken dat zovelen wilden meeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Catharina Commelin-van der Klooster Wij betuigen u onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Juli 2006 'k heb een mooi leven gehad, ik ben tevreden In die geest hebben we onze moeder, oma en oma-omaatje Yvonna Alphonsina Vanlerberge weduwe van Camiel Dierikx te rusten gelegd. Omdat 't onmogelijk is iedereen persoonlijk te be danken voor alle lieve woorden, steun en aandacht doen we dit op deze manier. 't Was en is goed zo. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dierikx Aardenburg, juli 2006 De warme belangstelling en het medeleven die wij moch ten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het plotseling overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader en opa Francois Lieven den Engelsman Frans hebben ons goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor bedanken. J. den Egelsnian-van Antwerpen Anton en Anita den Engelsman Céline Vicky Oost-Souburg, juli 2006 De wanne steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote be langstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Izaak jofiannes GcCcCof heèben diepe indruk op ons gemaakt. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedan ken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wift aanvaarden. Trix Geldof-van Nek Kinderen en kleinkinderen Vfissingen, juli 2006 Je bent zo ver weg we zullen je nooit meer zien maar komt toch terug in onze dromen Bedankt voor de aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn man. vadertje, opa en ouwe opa Jacobus Johannes von Hout Ali Margie en Kees (in herinnering René en Jenny Comé en Cathy Ben (in herinnering) Jennifer Maxi «S Rex Oost-Souburg, juli 2006 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Jannetje Kole-Bakker betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Fam. Kole Fam. Reynhout-Kole Wolphaartsdijk, 15 juli 2006 DANKBETUIGING Leeg is de plaats maar mooi zijn de herinneringen aan Wim van Kouterik De vele kaarten en uw medeleven hebben mij zeer gesteund en doen beseffen dat hij niet alleen voor mij maar ook voor anderen veel heeft betekend. Voor uw belangstelling betuig ik u mijn oprechte dank. Nel van Kouterik Breskens, juli 2006 Voor de vele blijken van warm medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, vader en oom Pieter Marinus van dei- Linde zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Mevr. J. van dei- Linde-Katsman Sas van Gent, juli 2006 Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schrif telijk ontvangen, na het overlijden en bij het afscheid van mijn zorgzame man, onze pa en opa Jacobus Hoondert is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen u daarvoor onze oprechte dank. G.C. Hoondert-Boonman Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, juli 2006 Dankbetuiging. Voor de bewijzen van medeleven die wij zowel persoon lijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Adriana Michielsen-Riemens betuigen wij onze oprechte dank. Het was een grote steun te weten dat u met ons meeleefde. Kinderen, klein- en. achterkleinkinderen Temeuzen, juli 2006 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa David Mosselman heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: T. Mosselman-Welleman Oost-Souburg, juli 2006 Voor de vele blijken van vriendschap, medeleveneM belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens M[l geduldig gedragen lijden en na het voor ons no- onverwachte overlijden van mijn innig geliefde man onze lieve, zorgzame vader en opa Joos Molhoek betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Molhoek-Weslsiraie Krabbendijke, juli 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en med*- ien leven te hebben ontvangen, in welke vorm dan ook,na! overlijden van onze moeder-schoonmoeder-oma-omi Maria van Mossevelde-de Clerck Wij hebben dit ten zeerste gewaardeerd en b daarvoor onze oprechte dank. Koewacht, 15 juli 2006 Fam. van MossevdJ P 1 k Voor uw medeleven en belangstelling na het overli-v van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Machiel Raas betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Lewedoip, juli 2006 een woord- een hand... een kaart... Het doet zo goed als je iemand missen moet. Voor de vele uitingen van belangstelling en medeleven die wij van U mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jeannette Rottier - Corthals betuigen wij U onze oprechte dank. Marc, Bettina. Patrick, Indy en Jazz H zo Pul «ld Wij willen iedereen bedanken voor de lieve kaartjes,fë M> ven en gesprekken na het overlijden van onze jonger: Roy en Thijs Wim en Silvia Minderhoud Koestraat 3 4361 BE Westkapelle Westkapelle, juli 2006 Uw handdruk, brieven, kaarten en woorden vi troost na het onverwachts overlijden van a vader Laurens Cornelis Vos Lau hebben ons goed gedaan. Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven. Linda en Ciska Biggekerke, juli 2006 Ik wil iedereen bedanken die hulp heeft gebctë oop en nog steeds hulp biedt na het overlijden van r broer Lau Vos In het bijzonder wil ik het personeel van Campri Valkenisse bedanken voor hun enorme inzet, y Daarnaast ook dank aan de Stichting het GO- V c voor de ruimte die ik krijg voor het uitoefenenv^jp mijn functie van executeur, Kees Vos Directeur Camping Valkenisse Executeur Biggekerke, juli 2006 ue Voor de vele blijken van medeleven die wij van U mal opii: ten ontvangen na het overlijden en bij de onze lieve moeder en oma Cornelia de Witte-Labruyère betuigen wij U onze welgemeende dank. Kinderen en kleinkind": word nsie Biggekerke, juli 2006 Hij hield van het leven en de mensen om zich he Het is fijn om te weten dat er zoveel mensen zijn die om Kcs en om ons geven. De kaarten, de bloemen de telefoontjes en deorMai weldigende belangstelling bij het afscheid van mijnfef®* man, ons pap en mijn zoon Kees Wiskerke heeft ons goed gedaan. U gaf ons steun en warmte die we hard nodig 1 een toekomst zonder hem. Ada Wiskerke-van der Lugt Niels en Marina Vader Wiskerke Helmond, juli 2006. Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Temeuzen Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumer';; Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie noor uw wens. Opschriften graver®, slnté en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Familie, vrienden en kennissen Wij willen u bedanken Samen met u hebben wij afscheid moqen nemen van Met veel verdriet Omdat zij er niet meer is Dat zij niet beter is geworden In grote dankbaarheid Om de schoonheid van de mens, die zij was Om wat zij aan de mensen om haar heen heeft gegeven George Oostrom, Dies en Ellen, Jet en Jeroen, Loesen Pieter-Jan, Carlos, Eelke en Maarten Opa Ganseman Kapelle-Biezelinge, 15 juli 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 64