Ba n e n PZC fl lobTrack. n Smaakmakend Werk PERSONEEL Administratief medewerker (m/v) Receptioniste -36 uur/week Auto Centrum Groep SR PROJECT ENGINEER m/v Aankomend Teamleider Uitvoering E/C Service Adviseur m/v CAR VILLAGE Kijk ook op 15 JULI 2006-W21 leste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg-of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg wet respect, mru ook woont' Zorg met respect, waar u ook woont Zorgstroom is op zoek naar een Voor 16-24 uur per week. Vacaturenr. 6.256. U werkt onder de directe verantwoordelijkheid van de rayonmanager. U verricht algemene administratieve werkzaamheden voor het rayonkantoor, onder andere het verzorgen van correspondentie en het notuleren van vergaderingen. Verder ondersteunt u administratief de rayonmanager en de operationeel manager verpleging. Voor deze functie bent u in het bezit van een MAVO/VMBO diploma aangevuld met een administratieve opleiding. U heeft bij voorkeur werkervaring in een soortgelijke functie. Daarnaast beschikt u over computervaardigheden en heeft u een goede kennis van de Nederlandse taal. Wij bieden u een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Thuiszorg, FWG schaal 30 (minimaal 9,02 en maximaal 12,37 bruto per uur). Informatie is te verkrijgen bij JosArts, rayonmanager, tel. (0118) 6556 00 of bij fanneke Geijsen, personeelsadviseur, tel. (0118) 68 40 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 29 juli a.s. richten aan de heerLQ. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zie ook www.zorgstroom.nl Badhotel Renesse Villa Westerduin Restaurant Le Marquis Drie onderdelen van een bijzonder hotel-restaurant waar het draait om sfeervol logeren, verfijnd dineren en ontspannen confereren op een schitterende locatie dichtbij zee, duin en strand. Ter versterking van ons receptieteam zijn wij op korte termijn op zoek naar: Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten met de volgende profielschets: - Afgeronde MTRO of HTRO HHS opleiding - Minimaal 4 jaar werkervaring in de hotelsector - Verkoopgericht, een "winner" mentaliteit en gevoel voor gastvrijheid. - In bezit van eigen vervoer - Uitstekende beheersing van de Duitse taal Wij bieden: Een salariëring boven de CAO Een fijne werkomgeving met enthousiaste collega's in een klein team Bedrijfstrainingen gegeven door gerenomeerde leveranciers een baan met doorgroeimogelijkheden Voor een sfeervolle impressie kijk alvast even op www, badhotel renesse. nl en www.westerduin.nl Een sollicitatiebrief compleet met CV kan per post of per mail verzonden worden aan Badhotel Renesse, t.a.v. Dhr. O. W. Davidse, Laone 2, 4325 EK Renesse. badhotelrenesse zeelandnet.nl DIVER UNDERWATER CONTRACTORS BV is een internationaal opererend duikbedrijf met als hoofdzakelijk werkgebied de West-Europese havens. Als dochteronderneming van de Unie van Redding en Sleepdiensten en als zodanig verbonden met Smit Salvage, assisteren wij bij diverse bergingsoperaties worldwide. Om ons huidig team te versterken zoeken wij een (m/v) Uw profiel: u bent flexibel ingesteld en bereid om op onregel matige tijdstippen te werken u bent bereid werk zaamheden in het buitenland uit te voeren (max 2 mnd) u heeft een technische of maritieme opleiding op MBO-niveau u woont in de regio Terneuzen. Ons aanbod: een uitdagende job met een attractief remuneratie- pakket in overeenstemming met uw opleiding en ervaring de interne en externe opleiding tot duiker. Uw functie: De aspirant-duiker wordt toegevoegd aan een duik team, dat onder leiding staat van een duikploegleider (voorman duiker, eerste duiker of tweede duiker). De aspirant-duiker zal zich voorbereiden en zoveel mogelijk kennis eigen maken zowel op het praktische als theoretische vlak, welke nodig is om een opleiding tot beroepsduiker te kunnen volgen. Interesse? Stuur dan uw C.V. met begeleidende brief naar Diver BV, t.a.v. Sjaak Van Den Broecke, 4538 AL TERNEUZEN of per e-mail naar info@diverbv.com Vraagt met spoed voor haar vestiging in Goes Een allround Automonteur m/v De Auto Centrum Groep is officieel Renault Dealer voor heel Midden-Zeeland met vestigingen in Goes en Vlissingen. In beide vestigingen worden naast nieuwe Renaults ook een groot aantal occasions verkocht van allerlei merken personenauto's en lichte bedrijfswagens. Het park auto's dat wij vast in onderhoud hebben is de laatste jaren erg hard gegroeid, vandaar dat wij nu handen tekort komen, daarom vragen wij met spoed een ALLROUND AUTOMONTEUR Onze voorkeur gaat uit naar iemand die beschikt over: - Diploma eerste Autotechnicus - Diploma APK keurmeester personenauto's en lichte bedrijfswagens tot 3.500 kg - Klein rijbewijs en liefst ook groot rijbewijs - Enkele jaren ervaring - Een positieve en enthousiaste instelling - Passie voor de autotechniek - De kennis en de wil om kwaliteit te leveren - De wil en de capaciteiten om zich verder te specialiseren in een bepaald vakgebied. Wij bieden U naast een goede salariëring: - Een uitdagende job bij een stabiel groeiend bedrijf - Een prettige werksfeer in een team van 11 enthousiaste autotechnici - De mogelijkheid om U zelf middels interne- en externe opleiding verder te specialiseren in een bepaald vakgebied Interesse? Schrijf, mail of bel even naar: Theo de Reuver of Alex de Dreu op onderstaand adres,e-mailadres of telefoonnummer. Marconistraat 3 4461 hh Goes tel.0113-24 79 00 directie@autocentrumgoes.nl XL SYSTEMS EUROPE B.V. maakt schroefdraden op grote diameter buizen die o.a. in de offshore industrie worden gebruikt. Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een ONDERHOUDSTECHNICUS De werkzaamheden bestaan uit: het verrichten van (preventief) onderhoud aan de diver se productielijnen en het machinepark het dragen van de verantwoordelijkheid over het onder delen- en gereedschapmagazijn De persoon die wij zoeken heeft een HTS werk- en denkniveau (mechanisch en elektrisch) heeft ruime ervaring met elektronica heeft ruime ervaring met hydrauliek heeft een gedegen computerkennis, zoals Excel, Word, ACAD, etc. heeft ervaring in het opzetten van onderhoudsprogram- ma's en (preventief) onderhoud kan tekening lezen, zowel mechanisch als elektrisch kan duidelijke en ter zake doende rapportages en ver slagen schrijven heeft een goede beheersing van de Engelse taal moet bereid zijn "trouble shoot"-uren te draaien (avond- of nachtwerk) Wij bieden een zelfstandige en afwisselende baan; ruime mogelijkheden voor (bij)scholing; verantwoordelijkheid voor het onderhoud binnen de gehele vestiging in Vlissingen-Oost; salariëring volgens de CAO Kleinmetaal. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. Lucassen, tel. 0118 - 64 50 22. Schriftelijke sollicitaties - bij voorkeur in de Engelse taal - tot 14 dagen na verschijnen van dit dagblad naar XL Systems Europe b.v., Postbus 6, 4380 AA VLISSINGEN Gevraagd Vakantiehulp Voor info kunt u tel. contact opnemen van 14.00 tot 16.00 of even langskomen. Cafetaria KOKO Westerhavenweg 26 4382 NM Vlissingen Tel. 0118-464603 gelegen aan het Fietsvoetveer te Vlissingen Voor de afdeling Corporate Project Engineering te Kruiningen, die bestaat uit 5 medewerkers zijn wij wegens vervanging op zoek naar een- Als Project Engineer ben je mede verantwoordelijk voor het efficiënt en doelmatig functioneren van ons uitgebreide machinepark. Je wordt betrokken bij de voorbereiding en de uitvoering van renovatie-en nieuwbouwprojecten voor de productie- en inpaklijnen en voor de facilitaire installaties. Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van kleine en middelgrote projecten vanaf de ontwerpfase tot en met de oplevering. Tevens beheer je de ontwerpgegevens van diverse installaties en de documentatie van toeleveranciers en je onderhoudt nauwe contacten met de opdrachtgever (de productieorganisatie), de afdelingen Maintenance Repair van onze diverse fabrieken, en met onderaannemers. Voor deze functie zijn we op zoek naar een kandidaat met bij voorkeur een werktuigbouwkundige elektrotechnische opleiding op HBO-niveau Ervaring op het gebied van werktuigbouwkunde is een pré Je hebt relevante werkervaring waardoor je bekend bent met ARBO-en milieuprocedures, je bent initiatiefrijk en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Wc "vragen" veel, maar u>e hebben dan ook wal le "bieden Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben wc een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder verhuis- en reiskostenvergoeding Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen to dagen Deze kun je richten aan. Lamb VVéslon Meijfr V.O.F., t.a.v. afdeling Corporate Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Herhaalde oproep DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Distributie Uitvoering, onderdeel van de divisie Infra, met standplaats Temeuzen bestaat de vacature voor een fulltime Aankomend Teamleider Uitvoering E/C. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Aansturen van medewerkers. - Uitvoeren van geplande werkzaamheden. - Opsporen en verhelpen van storingen. - Deelname aan storingswachtdienst. - Ervaring op doen met alle aspecten van de funcb'e van Teamleider Uitvoering. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde technische opleiding op mbo-niveau (bij voorkeur Elektrotechniek) en de bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. - Aantoonbare leidinggevende en managementvaardigheden: - Zelfstandig kunnen werken en verantwoordelijkheidsgevoel. - Resultaatgerichtheid, klantgerichtheid en initiatief. Kandidaten die op de vacature van mei 2006 hebben geschreven, worden verzocht niet te reageren. Bij gebleken geschiktheid word je opgeleid tot Teamleider Uitvoering en wordt er in het kader van het loopbaanbeleid een persoonlijk ontwikkelingsplan opgesteld. Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wijstellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van €2.729,-bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jan Hofman, manager Distributie Uitvoering, telefoonnummer (0113) 88 91 60. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het back-office van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Werving vindt gelijktijdig intern en extern plaats. DELTA N.V. Postbus 50i»8 A330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl De Groene-Goes is official dealer van Volvo personenauto's en gevestigd in een nieuw en modern pand in het CAR VILLAGE*-complex te Goes. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een De persoon die wij zoeken is iemand: - met een zeer klantgerichte en commerciële instelling op after sales gebied die medetoezicht houdt op de productiviteit in de werkplaats die de vaardigheden heeft om correct garantieclaims af te werken met de importeur die acquisitieactiviteiten voor de after sales afdeling weet te activeren die een actieve rol vervult in het opvolgen van de zogenoemde inactieve klantengroep met meer dan een 8-tot-5 werkinstelling. Uw werkplek is bij de werkplaatsreceptie en u werkt in teamverband met de collega service adviseur, showroomreceptioniste en partsmanager. Uw opleiding is minimaal MBO/HBO-niveau autotechniek. U voldoet aan het bovenstaande en bent omstreeks 25 jaar, richt dan uw sollicitatie met pasfoto uiterlijk 7 augustus aan het onderstaande adres. De Groene-Goes BV, t.a.v. de heer P.H. Dallinga, Postbus 124, 4460 AC Goes of per e-mail naar: directie@degroene-goes.nl. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-275000, vragen naar Erika Duerink. VOLVO ES.NL 0113-275000 Alliance Restaurant Nolet "Het Reymerswale" en Nolet's Vistro te Yerseke. Wij zoeken ter versterking van ons team een enthousiaste medewerker bediening m/v Full time Ervaring vereist. Sollicitatie kunt u richten t.a.v. D. Nolet Burg. Sinkelaan 5 4401 AL Yerseke 0113-571642 Wat heeft TV kijken met het klimaatprobleem te maken? Kijk snel op www.hier.nu voordeTOPlOvan 1 zuinigste TV's en win eenTOPlOTV MetTOPlO werkt Stichting Natuur Milieu H J| Natuur en aan een beter klimaat Milieu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47