PZC bruna PZC 7 INTERNATIONALE TOPTHRILLERS EEN SPANNENDE VAKANTIE GEGARANDEERD! KORTINGSBON Dierenrijk Europa: Ontmoet de leukste en lelijkste dieren van ons continent het alfabet van Zeeland Collectie titels: Top Thrillers Ja, ik wil graag 50% korting op de basisentreeprijs van Dierenrijk Europa Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: E-mail adres: Aantal personen: Abonneenummer: Handtekening: Deze bon is geldig tot september 2006 (4 per originele bon) (indien bekent) Niet geldig in combinatie met andere kortingsacties en spe ciale tarieven en tijdens evenemten. Algemene voorwaarden abonneevoordeel Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Geen korting achteraf op reeds betaalde kaarten Alleen bonnen van krantenpapier worden in behandeling genomen. PZC is niet verantwoordelijk kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties Wijzigingen in da spelregels, data, aanvangstijden geldende prijzen zijn te allen tijde voorbehouden. Prijzen worden uitgegeven zolang de voorraad strekt. PZC BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Zie het colofon van P2 informatie. Ik ben abonnee Naam: Uw postcode: Uw huisnummer: Tegen inlevering van deze bon ontvangt u 3,00 korting op een boek uit de 7-delige Top Thrillers Collectie bij onderstaande verkooppunten en alle deelnemende boekhandels het alfabet van Zeeland 020600''001086" Exclusieve aanbiedingen en kortingen voor abonnees van PZC Wees er snel bij want ieder boek is nog slechts een aantal weken verkrijgbaar Zolang de voorraad strekt bij: ...en alle deelnemende boekhandels Winkelprijs 8,95 pst. De boeken redactie van o.a. de PZC, selecteerde voor u zeven internationale top thrillers. Literaire critici en lezers zijn het over deze boeken eens: "dit zijn meesters van de spanning, dit is genieten op topniveau". Ze combineren karakters die je b: blijven met geloofwaardige decors. Alleen het beste is goed genoeg voor dez; collectie. Kortom een Top Thrillers Collectie die niet mag ontbreken in uw boekenkast Daarom is er exclusief voor abonnees een éénmalige korting van €3,- per til; (winkelprijs €8,95). U vindt deze maand iedere woensdag en zaterdag de voordeelbai in uw regionale dagblad. Knip de bon uit en lever 'm in bij één van de deelnemend; filialen van Bruna, Free Record Shop of bij deelnemende boekhandels. Mediterrane avonden in augustus Iedere zaterdag avond staat een land rond de middelandse zee centraal, Proef de sfeer en de keuken van Spanje, Griekenland, Italië en Frankrijk. Dierenrijk Europa, is gelegen op Landgoed Gulbergen aan de Heider Schoor 24, te Mierlo, nabij Eindhoven Tweeduister Fataal weekend Spion aan de muur Geestdrift De schreeuw van het lam De Scarlatti erfenis De Aanklager Dierenrijk Europa heeft een uniek thema, namelijk 'Europa'. De bezoe ker maakt er een wandeling door zeven Europese gebieden en maakt kennis met de leukste en lelijkste dieren van ons continent. In het park woont een groot aantal verschillende Europese diersoorten zoals wolven, bruine beren, zeehonden, lynxen, wisenten en ijsbe ren. De reis gaat door het 'Cultuurlandschap' met beverratten naar het 'Oerbos' met dieren zoals de nieuwe Europese wilde kat, edel herten en wilde zwijnen. Vervolgens beklimt men de 'Alpen' waar men steenbokken ziet klauteren of bruine beren kan ontmoeten. Daarna komt men in 'Het Hoge Noorden' waar ijsberen en de ren dieren wonen. In het 'Strand Zee' gebied zwemmen zeehonden en leven diverse watervogels. In het 'Moeras' komt men otters en bevers tegen. In het laatste themagebied 'Het Mediterrane Zuiden' ontmoet de bezoeker onder andere de berberaap die leeft op de rots van Gibraltar en de nieuwe Griekse landschildpadden. Sprookjesachtige roofvogelshows met Gravin Jacoba van Beijeren Dierenrijk Europa biedt bezoekers vanaf heden op alle zond agen, en tijdens de zomer- (van 3 juli tot en met 12 augustus) en herfstvakantie (van 16 tot en met 21 oktober) zelfs dagelijks, sprookjesachtige roofvogelshows. Vogelliefhebbers Ton Vermaesen en Eugéme Berben toveren zich om tot Graaf Floris V en Gravin Jacoba van Beijeren en stellen bezoekers in de gelegenheid om roofvogels van dichtbij te bekijken. Ook beant woordt het sprookjesduo alle bezoekersvragen over roofvogels. Speelplezier op en rond de Brabantse hoeve Voor kinderen zijn er verschillende speeltuinen. Naast de gethema tiseerde boerderijspeeltuin is er ook nog een indoorspeeltuin waar de kinderen kunnen spelen als het weer niet mee zit. Voor meer informatie tel 0492-668240; of surf naar: www.dierenrijkeuropa.nl Stephen King Patricia Cornwell John Le Carré Daniel Hecht Thomas Harris Robert Ludlum Scott Turow

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38