pzc Plezier als de belangrijkste pijler Voor Schalkx is WK een leermoment Goes-Sparta Elenbaas sprint ook in Schoondijke naar zege 19 jeugdvoetbalschool De Toekomst wil jonge voetballertjes laten genieten uitslagen agenda dinsdag 11 juli 2006 Ze schieten de laatste jaren als „addestoelen uit de grond. Het wetten van een voetbalschool J succesvol gebleken en biedt mqe talenten de kans zich ver ste ontwikkelen. Nu het nieu we seizoen voor de deur staatis leeuws-Vlaanderen ook weer een nieuwe jeugdvoetbalschool rijker: De Toekomst. PHILIPPINE - Hij mag dan pas 22 jaar zijn, ervaring als trainer jlëeft Wesley Visser de laatste ja- ren voldoende opgedaan. De voormalig cios-student liep sta ge bij BBC en de KNVB, was jeugdtrainer bij Kloetinge en be gint straks aan een nieuwe klus bij AA Gent. In april ontstond bij hem het idee voor een nieu we voetbalschool, drie maanden later moeten alleen de laatste puntjes nog op de i worden ge zet. „We proberen een jong dy namisch team neer te zetten, met een vleugje ervaring." Wie zijn oren en ogen de kost geeft, kan daar later alleen maar profijt van hebben. We sley Visser keek bij RBC en de KNVB goed om zich heen en fil terde de informatie die hij van verschillende kanten ontving. „Ik heb eens een training gege ven bij één van de negen voetbal- scholen van Ton Cornelissen, de oud-spits van NAC. Zijn scho len zitten helemaal vol, maar Zeeland was voor hem te ver weg. Volgens hem zou er hier echter wel een markt voor zijn. Zo is het idee bij mij ontstaan en heb ik iemand gezocht die ik volledig kan vertrouwen." Die persoon vond hij in Joost Visser (28). Het duo is geen fami lie, maar kent elkaar al van kleins af aan. „Ik wilde graag meedoen en zo is het balletje snel gaan rollen", zegt Joost Vis ser. „We zijn begin april meteen aan de slag gegaan en hebben ge keken hoe we iedereen de moge lijkheid kunnen bieden om trai ningen bij ons te volgen. Ik ga me vooral met de zakelijke kant van de school bezighouden, ter wijl het voetballende gedeelte voor rekening van Wesley zal ko men." Met de voetbalclubs Philippine en Oostburg werd een overeen komst gesloten om gebruik te maken van de velden en er wer den ook al enkele jonge trainers geworven. Wesley Visser: „Maar ten van Rosevelt, die bij NAC speelt, Martijn Bour van Zeelan- dia Middelburg en Martin van Vooren uit Aardenburg hebben hun jawoord al gegeven. We zijn ook nog bezig met een Belgische trainer en hebben binnenkort nog gesprekken met andere trai ners. We proberen een jong dy namisch team neer te zetten, met een vleugje ervaring." In S&L Advies- en Verkoopbu reau werd de eerste sponsor ge vonden. „Het is moeilijk, omdat veel bedrijven hun budget al hebben vergeven", weet Joost Visser. „De grotere bedrijven zeggen daardoor vaak nee. We zijn nog wel bezig met wat spon sors en hopen er nog een aantal te kunnen strikken." Voor de voetbalschool zelf zijn wel al een aantal aanmeldingen binnen. Joost Visser: „We heb ben hier in Philippine een pro motiedag gehouden en toen heb ben enkele spelertjes zich met een aangemeld. Daarnaast heb ben we flyers uitgedeeld en we gaan nu beginnen met het op hangen van posters. Iedereen tussen vijf en twaalf jaar is wel kom bij ons. We werken niet met selectiecriteria zoals JVOZ en Assist. Zij zijn daar gewoon beter in." „Wedstrijden gaan we bijvoor beeld ook niet spelen. Het is de bedoeling dat we de voetballer tjes twee keer een cyclus van twaalf weken aanbieden. Er wordt dan volgens een uitge werkt plan getraind, met gemoti veerde en gekwalificeerde trai ners." Vier elementen De opening van De Toekomst staat gepland voor woensdag 16 augustus, de eerste trainingen moeten begin september wor den gegeven. Wesley Visser: „Daarnaast zullen we ook nog wat extra activiteiten aanbie den, die allemaal op voetbal ge richt zijn. Je moet dan denken aan het bezoeken van een eredi visiewedstrijd, het spelen van een beachtoemooi of het organi seren van een zaalvoetbaltoer nooi in de winter." De trainingen zullen gebaseerd zijn op vier elementen: techniek, tactiek, inzicht en persoonlijk heid, samengevat in de afkor ting T.T.I.P. „Dat is het uit gangspunt", legt Weslev Visser uit. „Maar plezier in het voetbal len is het allerbelangrijkste. Ik heb als jeugdtrainer wel eens meegemaakt dat we tot kwart over zeven trainden en spelers al om zeven uur vroegen wan neer we gingen stoppen. Want ze wilden naar huis om op hun PlayStation te spelen. We willen jongens weer laten genieten en passie voor het voetbal bijbren gen." Daarom is ook bewust voor het werken met F-, E- en D-pupil- len gekozen. Joost Visser: „Om dat je in die leeftijdscategorieën leert voetballen. In Philippine en Oostburg hebben we ook twee enthousiaste clubs gevon den, die veel voor de jeugd wil len doen. We hopen nog met een derde club te kunnen gaan sa menwerken, zodat we iedereen in Zeeuws-Vlaanderen kunnen bereiken. Voorlopig zullen we onze handen daar al vol aan heb ben, maar in de toekomst hopen we ons dekkingsgebied nog ver der uit te breiden." De Toekomst is vierde opleiding binnen Zeeland GOES - Met het onlangs opge richte De Toekomst komt het aantal voetbalscholen in Zee land op vier. Voetbalschool Zeeland, Assist en JVOZ gin gen het Zeeuws-Vlaamse ini tiatief voor. Voetbalschool Zeeland geeft trainingen in Goes, Middel burg en Zierikzee en heeft een samenwerkingsverband met RBC Roosendaal, waar ook trainingen worden gege ven. Assist is in Zeeuws-Vlaande ren gevestigd, geeft trainin gen in Temeuzen en begeleidt de talenten ook op school. Daarnaast spelen de elftallen duels met jeugdteams van be taald voetbalclubs. Hetzelfde geldt voor de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland (JVOZ), dat Kortgene als trai ningslocatie heeft. De school van Dennis en Gérard de Nooijer en Dolf Roks heeft net als Assist selectiecriteria gehanteerd en gaat komend seizoen met de verschillende teams competitie spelen. ItSEüECa Wesley Visser (links) en Joost Visser willen begin september starten met de trainingen van hun jeugdvoetbalschool. foto Peter Nicolai De Ridder wint in persoonlijk record in Oss GOES - Het Open Water Circuit ging afgelopen weekeinde ver der met zwemwedstrijden in en Culemborg. Tijdens bei de wedstrijden werd goed ge presteerd door de Zeeuwen. In Oss gingen dertien prijzen naar Zeeuwse zwemmers. Niek en Carmen de Ridder zetten de beste Zeeuwse prestaties neer |0p het hoofdnummer, de 2500 meter vrije slag. Niek de Ridder kwam tot een persoonlijk record van 29.58,84 en werd daarmee eerste in de jeugdcategorie. Carmen de Rid der behaalde de derde plaats bij idc senioren in een tijd van 32.31,22. Op de twee kilometer schoolslag behaalde Naomi Gelderland in 38.12,12 de tweede plaats bij de jeugd. Anne Pel van Stormvogel was succesvol met twee eerste plaatsen in de jeugdcategorie. En Nathan Tramper was een klasse apart op de 500 meter schoolslag. De Bevelanders gaat aan de leiding in het landelijk klassement. Wouter en Judith Stap (Storm vogel) waren ook goed voor ze ges. Wouter Stap was de snelste op de 250 meter vrije slag mini- oren, Judith Stap won de 1000 meter. De 500 meter vlinderslag meis jes was een prooi voor Sandra Temmerman, vlak voor Judith Stap en Manon Minneboo. door Wim de Vos SCHOONDIJKE - Het gaat hem momenteel erg gemakke lijk af. Rein-Jan Elenbaas blijft in een supervorm verke ren en rijdt daardoor van over winning naar overwinning. Nadat hij vrijdagavond in Hein- kenszand de TMZ-trilogie reali seerde, spurtte de Goesenaar gisteren ook in Schoondijke op eenvoudige wijze naar de over winning. Het was alweer zijn vijfde zege van dit seizoen. Zelf heeft Elenbaas er evenmin een verklaring voor dat hij dit lijk. In de wedstrijden ben ik seizoen zo opmerkelijk pres- vrij ontspannen. Dat is ten op teert. „Ik snap ook niet dat het zichte van vorig jaar anders, zo goed gaat. Het gaat allemaal Het zit momenteel erg goed", zo gemakkelijk, dat is ongelofe- zei Elenbaas. In Schoondijke was sprake van een levendige koers, maar de wedstrijd kwam desondanks nooit echt op gang. Er waren wel verschillende ontsnap pingspogingen maar die reik ten nooit ver. In de slotronde kwamen enkele renners toch uit de greep van het peloton. Van dat groepje was Rein-Jan Elenbaas met overmacht de sterkste. Vlissingse rolstoelbasketballer speelde pas vijf minuten in vijf duels door Roeland van Vliet AMSTERDAM - Edwin Schalkx gaat in augustus met Jong Oranje naar het Europees kampioenschap rolstoelbasket bal in Istanboel. „Daar zal ik wel belangrijk zijn", beloofde de 21-jarige Vlissinger gisteren, verwijzend naar zijn bijrol op het senioren-VVK in Amster dam. Hij kreeg pas vijf minuten speeltijd. De bondscoach maakt voornamelijk gebruik van de routiniers in het team. „Natuurlijk wil ik spelen op een WK. En helemaal omdat het in eigen land is", vertelde Schalkx na afloop van het laatste poule duel, waarin Italië met 62-55 werd verslagen. „Maar voor mij is dit één groot leermoment. Vanzelfsprekend ben ik meege- Zes Nederlandse profclubs bezoeken de komende twee weken Zee land in de voorbereiding op het voetbalseizoen. Drie eredivisieclubs (Sparta, RKC en Willem II) en drie clubs uit de eerste divisie (Hel mond Sport, Go Ahead Eagles en RBC). Ze werken in totaal negen oefenduels af in de provincie. Vanavond speelt Sparta tegen Goes. Aanvang: 19.00 uur. Locatie: sport park Het Schen ge, Goes. Entree: volwasse nen 5 euro, kinde ren tot en met twaalf jaar en 65+'ers 3 euro. Trainer Sparta: Wiljan Vloet (tweede seizoen). Opvallendste aanwinsten bparta: Yannis Anastasiou (A]ax), Haris Medunjanin (AZ) en Dominique van Dijk (RKC). Opvallendste verlies bij Sparta: Ricky van den Bergh (RKC). Eerdere duels Sparta in voor bereiding: PPSC-Sparta 0-19 (topsco rers: Yannis Anastasiou en Ivan Cvetkov beiden vier). Bijzonderhe den: Wander Snoeck neemt in deze wedstrijd na tien jaar eerste elftal af scheid van Goes. De middenvel der gaat zich toeleggen op de dartsport. nomen voor de toekomst. In het Nederlands team zitten aardig wat oude mensen. Die gaan een keer afscheid nemen. Ik dacht dat een enkeling dat al na dit WK zou doen, maar dat gaat niet gebeuren. Misschien dan na het EK van 2008." De gemiddelde leeftijd van de vijf basisspelers tegen Italië was 34 jaar. Schalkx: „Zij hebben de routine die ik natuurlijk nog niet heb. Voor een guard, dege ne die in het veld de bal op brengt en de belangrijke beslis singen neemt, ben ik in dit team nog wat jong. Maar ik ben niet alleen bij de ploeg gehaald om toe te kijken. Het is niet dat de bondscoach mij alleen laat mee- trainen en een groot toernooi laat meemaken. Hij heeft mij ook geselecteerd om iemand te vervangen. Hij vindt dus wel dat ik daar de kwaliteiten voor heb. Op dit niveau kan ik ook wel meekomen, vind ik," Hersenschudding Tegen Canada deed Schalkx een kleine vijf minuten mee. In die tijd scoorde hij één keer en zorg de hij voor de nodige ophef. Hij botste met een Canadees, die met zijn rolstoel omkieperde en bij de val een lichte hersen schudding opliep. „Ik was de bal aan het opbrengen en week een klein beetje van mijn lijn af. Die tegenstander kwam hard van achteren aanrijden en ram de mijn wiel. De Canadezen wa ren behoorlijk kwaad, vonden dat het mijn schuld was. Maar een dag later, nadat ze de beel den hadden teruggezien, kwa men ze naar me toe en zeiden ze: 'It wasn't your fault'. Dat deed me toch wel goed." Dat de Vlissinger in Amsterdam nauwelijks opgesteld wordt, vindt hij 'jammer'. „Maar ik praat er met de anderen over. Die vertellen me dat zij de eer ste twee jaar bij Oranje ook op de bank hebben gezeten. Het is dus niet anders. Ik zat vandaag voor de 25e keer bij Oranje en heb in die duels twee keer echt meegedaan. Mijn tijd komt nog wel." Dat zal ook wel, gezien de leeftij den van alle deelnemers. De meesten zijn dertigplus, rolstoel basketballers gaan dus lang mee. Schalkx is de jongste bas ketballer in Oranje en in het he le mannentoernooi zijn er maar drie jonger dan hij. „Ik doe het dus nog niet zo onaardig", con stateerde hij. Op het EK onder 23, volgende maand in Turkije, kan Schalkx, die in Antwerpen competitie speelt, zich weer hele maal uitleven. In dat team is hij wél een dragende kracht. In dat team mag hij wel de lijnen uit zetten. Wellicht zit er morgen zelfs weer wat speeltijd in. Dan speelt Nederland de kwartfina le. Rinus van de Ven geopereerd VLISSINGEN - Motorcrosser Rinus van de Ven is gister ochtend in het ziekenhuis van Vlissingen geopereerd aan zijn sleutelbeen. De achttienjarige Vlissinger brak twee weken geleden bij een Draining in Rilland zijn sleutel been. Hij werd destijds in het ziekenhuis van Bergen op Zoom behandeld. „Maar vorige week heeft hij het sleutel been tijdens het draaien in zijn slaap weer gebroken", ver telde vader Giel van de Ven naast het ziekbed van zijn zoon. Het sleutelbeen is gisteren met een plaatje terugge zet op zijn plek. Hexagons Truppa mag naar WK GOES - Hexagons Truppa mag begin volgende maand deelnemen aan het wereldkampioenschap voor jonge paarden. Amazone Thamar Zweistra reed de nazaat van Rubiquil bij de laatste selectiewedstrijd in Ermelo bij de beste vijf zesjarige paarden van Nederland. Het is de tweede keer dat Stal Hexagon uit Schoi-e zich plaatst voor het WK jonge paarden. Eerder lukte dat met Hexagons Oliright, maar dat werd geen succes omdat vas te berijder Laurens van Lieren er destijds niet bij kon zijn wegens verplichtingen op het EK voor Young Riders. Het WK voor jonge paarden wordt over een maand in het Duitse Verden gehouden. Derde zwemloop Sluis goed bezet SLUIS - De derde zwemloop van triatlonvereniging Het Zwin start vanavond stipt om 19.30 uur. Voor dit evene ment heeft het secretariaat 63 inschrijvingen ontvangen, waaronder tweevoudig winnares bij de vrouwen Terèse van Lare uit Sluis. Bij de mannen is de Belg Yves Depoor- ter de te kloppen man. De start is vanaf de Zwintriatlon- trap in het Kanaal Sluis-Brugge voor 1 kilometer zwem men gevolgd door tien kilometer lopen. Michel Kolijn haalt finaleraces niet MAASMECHELEN - Michel Kolijn uit Zaamslag reed dit weekeinde tijdens de tweede race van het Belgisch kam pioenschap rallycross maar één van de drie manches met zijn Opel Corsa. In Maasmechelen zorgden een klein tech nisch defect in heat 1 en een forse aanrijding in heat 2 er voor dat Kolijn buiten de finaleraces viel. Zijn dorpsge noot Martein Risseeuw stuurde zijn Citroën naar de zeven de plek in de divisie IA. Internationale zege voor Dominicus GOES - Een zesjarige kras witpen van Carlo Dominicus uit Goes heeft het internationale concours vanuit Barcelo na gewonnen. De duivin vliegt al jaren in de prijzen op dit langste concours van het jaar. Het betreft een afstand van 1186 kilometer tussen Barcelona en Goes. „Noem het een ervaren rot", zegt de winnaar. De Goese duivenliefhebber klokte de duivin zondagmorgen om twee minuten over zeven, nadat ze zaterdag om half tien (uitgestelde lossing) in Barcelona waren gelost. In het overallklassement (doffers en duivinnen) is het in Neder land de tweede gemelde. Ook Walter van der Meulen uit Sir Jansland zat weer bij de top. Hij klokte zondag om 8.45 de vierde gemelde nationaal overall. De nationale ze ge gaat naar Gerard van Tuyl uit Hellouw. Knokke. Strandloop. 10 km vrou wen: 3. Terese van Lare (Sluis) 47.09, 22. Maycke van Summeren (Retranche- ment) 55.04. 5 km mannen: 23. Mark van Waes (Aardenburg) 23.12. Vroegste meldingen nationaal Bar celona (6781 duiven): 1. G. van Tuyl (Hellouw), 2. C. Dominicus (Goes), 3. A. Louwe (den Helder), 4. W. van der Meu len (Sir Jansland), 5. A. Kuijpers (Wa genberg), 6. cmb. Klessens/de Lepper (Eindhoven), 7. N. Helderop (Papend- recht), 8. K. van Sintmaartensdijk (Pa- pendrecht), 9. gebr. Maas&zn (Zun- dert), 10. C. v.d. Poel (Ridderkerk). Zeeuwse liefhebbers in toplOO: 46. J. Dingemanse (Arnemuiden) 80. Jan Sierveld (Arnemuiden) 82. Jac. v.d. Bosch (Hengstdijk). Axel. Internationaal ïnvitatie-kop- peltoernooi (18 holes greensome stableford): 1. Hermien van de Griek/Stijn Panniel (Hoek/Temse), 43 punten, 2. Bep van de Vijver/Jan Nijs- ten (Hoofdplaat/Terneuzen) 42 pnt„ 3. Riet Stofferis/ Eric Deruysscher (Sas van Gent/Dendermonde) 41 pnt. Paardensport Nieuw en Sint Joosland. Springen paarden. Klasse Z: 1. Piet Huige, Rui ge Robbie (Weelr.) 0/0/38.74; 2. Vincent Voorn, Audi's Tara (Dinteloord) 0/0/36.49; 3. Margreet Walraven, Oku- mara (Weelr.) 0/4/36.71. M: 1. Michelle Evertse, Uzelma (Weelr.) 0/70.63; 2. Si mon den Exter, Twister (Kortgene) 4/67.70; 3. Michelle Evertse, Unbelva- ble, 4/75.22. L: 1. Rianne van de Welle, Thirza (Gouwe Reyers) 0/0/38.74; 2. Magreet Walraven, U2, 0/0/40.05; 3. André Roose, Miami (Weelr.) 0/10/53.25. Klasse B-L-M progressief: 1. Chris Boone, Pausini (Gouwe Reyers) 36/39.49; 2. Simon den Exter. Ushi. 36/41.99; 3. Ellen Briquet, Rocket Power (Eenhoornr.) 36/43.39. Pony's klasse Z cat. DE: 1. Marieke de Bart, Alabasca (Weelr.) 0/0/40.48. M cat.D: 1. Manouk Remijn, Shapiro (Weelr.) 0/0/50.11. L cat. D: 1. Marieke de Bart, El Ninjo, 0/69.02. L cat BC: 1. Brian Kommers, Mr Djacardo (Hoogerheide) 0/63.70. Sportpriisvragen Lucky Day 4056: 1-5-9-10-20-21-23- 24-25-30-33-41 -46-47-55-59-65-69-71 -76 (onder voorbehoud). Schoondijke. WAOD-koers, catego rie A/B: 1. Rein-Jan Elenbaas (Goes), 2. Kristof Muys (B), 3. Bart Verleijen (B), 4. Peter Mol (Kapelle), 5. Bart Neirynck (B), 6. Patrick Huinynck (8), 7. Dennis Mesu (Middelburg), 8. Matthias Nijs (B), 9. Rudi Rabout (Heinkenszand), 10. Bart de Wolf (B). Oss. Harense Smid Zwemraces. Zeeuwse deelnemers. Mannen. 2500 vrije slag Jeugd: 1. Niek de Rid der (BRU) 29.58,84. Senioren: 9. Jeroen Dellebeke (STV) 33.08,75 500 vrije slag minioren 6: 4. Tim Tramper (BEV) 07.39,08. 1000 vrije slag Junior ren 1 en 2: 8. Roderick van Doeselaaf (ZCK) 13.28,21. Junioren 3 en 4: 7. Na than Tramper (BEV) 13.10,33. 1000 vrije slag senioren: 9. Jeroen Dellebe ke 12.53,62. 1000 schoolslag mas ters 35+: 10. Arjan Dekker (ZCK) 20.19,63. 250 vrije slag minioren 3: 1. Wouter Stap (STV) 4.44,09. 500 schoolslag junioren 1 en 2: 3. Slmon Edenburg (OND) 8.17,80. junioren 3 en 4:1. Nathan Tramper 7.34,20 8. Mar lon van Gremberghe 8.54,94. 500 vlin derslag: 5. Jeffrey de Vos 8.40,23 8. Jeroen Dellebeke 8.53,13. Vrouwen. 2500 vrije slag Jeugd: 1. Anne Pel (STV) 34.26,06 2. Mieke van Dort (STV) 34.24,46 5. Miriam van Noor den (BEV) 38.09,35 10. Mariëlle Wisse (LUC) 48.42,78. Senioren: 3. Carmen de Ridder (BRU) 32.31,22. 2000 schoolslag Jeugd: 2. Naomi Gelderland (ZCK) 38.12,12. Se nioren: 7. Anouk Meesen (ZCK) 36.36,36. 500 vrije slag minioren 6: 9. Tineke van Dort (STV) 08.22,45.10OO vrije slag junioren 1 en 2: 1. Judith Stap (STV) 13.55,25 4. Joy Tramper (BEV) 14.01,33 5. Manon Minneboo (STV) 14.02,82 7. Jaimy Kort (STV) 14.34,80. lOOO vrije slag senioren: 1 Anne Pel 13.42,78. Senioren. 7. Sabine van Waes 14.00,77 10. Eline Nijskens (ZCK) 14.48,69. 500 schoolslag junio ren 1 en 2: 3. Jaimy Kort 8.49,28 4. Joy Tramper 9.10,95. Vlissinger Edwin Schalkx: „Mijn tijd komt nog wel.' foto Marcel Israel Steve van Hulle uitgeschakeld AARDENBURG - Teun van Heelsbergen heeft de halve fina le in het 5-schema van het Kik- kertoernooi in Aardenburg be reikt. De oude meester versloeg Steve van Hulle met 7-5 6-2. In de halve eindstrijd krijgt Van Heelsbergen hoogwaarschijnlijk met Edwin den Besten te ma ken. De Zuid-Hollander is als eerste geplaatst. In de mixed-6 gingen moeder en zoon Connie en Marc van Eenen- naam eervol ten onder tegen Van Breugel/Overbeek: 6-1 2-6 6-4. Bij de vrouwen-7 kwalifi ceerde schema-aanvoerster Vera de Rooij zich voor de laat ste vier door een royale zege op Tessa van Noord: 6-1 6-1. In de halve eindstrijd moet ze aantre den tegen Wendy Priester, die haar tegenstandster in de eerste ronde met 6-0, 6-0 verschalkte. dinsdag Atletiek Sluis. Derde zwemloop Triatlonver eniging Het Zwin. Start: 19.30 uur bij de Zwintriatlontrap in het Kanaal Sluis-Brugge. Tennis Dikke Torentoernooi. Locatie: tennis vereniging Zierikzee. Aanvang: 16.30 Arnetoernooi. Locatie: tennisvereni ging De Schenge, Arnemuiden. Aan vang: 16.30 uur. Open Wemeldingedubbeltoernooi. Locatie: tennisvereniging Wemeldinge. Aanvang: 18.00 uur. Sloebertoernooi. Locatie: tennisvere niging Game'78 te Clinge. Aanvang: 17.00 uur. Rabo Sluuskilletoernooi. Locatie: ten nisvereniging Sluiskil. Aanvang: 17.30 Kikkertoernooi. Locatie: tennisvereni ging Sjef te Aardenburg. Aanvang: 9.00 uur. Voetbat Vriendschappelijk: Goes-Sparta. Lo catie: sportpark Het Schenge in Goes. Aanvang: 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 43