f t De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. PZC Het vervolg van de familieberichten van pagina 8 63 NIEUW in Nederland: chocoladepil met bijsluiter! Alléén het eoede uit chocolade zonder suikers en vetten. 'I Verlies was er al voor 't einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Willy Alfred Colpaert in de leeftijd van 84 jaar. Oost-Souburg: Maddy Colpaert-de Visser Muhos (Finland): Alfred Colpaert Riitta Colpaerl-Kukkohovi Kim, Kristian Veere: Sal Colpaert Inge den Boer Gijs, Daan, Sara 's Heer Hendrikskinderen: Carlo Colpaert Cora Colpaert-den Boer Lars, Noortje, Nils 8 juli 2006 Reggestraat 28 4388 RR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op donderdag 13 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum 'Overtoom-Groen' aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 14 juli om 15.00 uur in het crematorium 'Middelburg' aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Jezus zei: "Wie in mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven". Joh. 11: 25 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar dat wij haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over- oma Fokje Kalle-Steenkamp weduwe van Martinus Kalle 9 mei 1921 10 juli 2006 Middelburg: Ron en Lenie Middelburg: Martijn en Claudine, Boaz Rijswijk: Bas en Maaike Correspondentieadres: Jan van Hoofkwartier 70 4533 EB Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 14 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen. Aansluitend zal er aldaar een herdenkingsdienst wor den gehouden, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlis singen. Na de begrafneis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Na een moeizaam einde heb ik helaas afscheid moe ten nemen van mijn neef Barend Willem van der Jagt "Wim" Vlissingen, t Den Haag, 30 mei 1920 5 juli 2006 Mevrouw Joop Stofkoper en in goede, langdurige vriendschap Mevrouw Greet de Beer-Everwijn 10 juli 2006 Correspondentieadres: Mevr. J.C. Stofkoper Fuchsiastraat 82 2565 PT Den Haag j.stofkoper@hetnet.nl Op verzoek van Wim heeft de uitvaart in kleine kring plaatsgevonden. 8 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 u itvaartverzorgin; de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg ■internet: www,degrootdckam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Bedroefd nemen wij afscheid van MEVROUW Germaine Magdalena BECK weduwe van de heer Mauritius Sebastianus DE GENDT Geboren te Sint-Gillis-Waas op 27 november v 1918 en godvruchtig overleden te Kieldrecht op 8 juli 2006. Gesterkt door de sacramenten der zieken. Lid van OKRA, trefpunt 55+. Dit melden u: Bernard en Marlies(t) DE GENDT - BAECKE, Jos en Caroline van ASSCHE - DE GENDT, Alice, Nathalie, Nancy Peter en Mathie DE GENDT - de SCHEPPER, Maurice, Frederique, Boudewijn Evert en Linda DE GENDT - JONKF1EYM, Jasmijn, Softe Henny en Tiny DE GENDT - de NIJS, Mirëille DE GENDT. Matthijs, Lieselotte Jan en Angelique REED - DE GENDT, Jeff, Emma Alfred en Danielle KERCKHAERT - DE GENDT, Witse, Bruno en Désirée LEDEGANCK - DE GENDT, Myrthe Ewald en Vera BAECKE - DE GENDT, Joris BAECKE en Mei Ling, Kathleen BAECKE en Fabian, Karei DE GENDT, Sofie DE GENDT, Rafaël DE GENDT. haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen, haar zus, broers, schoonzussen, schoonbroers, neven en nichten. De families BECK, DE GENDT. VAN OOST en VAN DUYSE. Met dank aan haar huisarts, directie en personeel van zorgresidentie H. Familie te Kieldrecht. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te ne men tijdens de uitvaartdienst in de Sint-Michielskerk te Kieldrecht op donderdag 15 juli 2006 om 11.00 uur. Waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het kerkhof. Samenkomst en begroeting in de kerk vanaf 10.40 uur. Gelegenheid tot afscheid nemen van Germaine wordt u geboden in rouwcentrum Van de Velde, Marktplein 73 te Kieldrecht op woensdag 12 juli 2006 van 19.30 tot 20.50 uur. Rouwadres: Langestraat 7. 4568 PK Nieuw-Namen. 0031 (0) 114 345 516 Begr. Van de Velde, 05 776 19 49 - Drukk. Cleiren Psalm 146:2 en 3 (berijmd) Heden overleed onze geliefde moeder en oma in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Jannetje de Ridder-Ventevogel Aagtekerke: Nelly Koutstaal-de Ridder Jaap Koutstaal Nicaragua: John en Sara Maria Bliek Vrouwenpolder: Lydia Bliek en Basliaan Willemstein Aagtekerke, 10 juli 2006 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedige man gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Met veel verdriet in ons hart, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, ge ven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over-opa Bertus de Zoete echtgenoot van Elza A.T. van Acker Zaltbommel, t Terneuzen, 17 maart 1918 10 juli 2006 Terneuzen: E.A.T. de Zoete-van Acker Sluiskil: Tonny en Gerda Danny en Nanon Joey, Senna Andy en Esther Twan, Hessel Terneuzen: Sonja (in herinnering) en Jan Oostelijk Bolwerk 550 4531 GW Terneuzen Gelegenheid lot afscheid nemen woensdag 12 juli van 19.00 tot 19.50 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtig heid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 13 juli om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziekbed, door de Heere is weggenomen, onze zwager en oom Kees Meerman H. Wondergem M. Wondergem-Buijs Neven en nichten Amemuiden, 11 juli 2006 Heden overleed mijn zwager en onze geliefde Ome Kees Johannis van Belzen Blaas en Ineke Gerda en Klaas Prina en Cas Johnny en Lydia en kinderen Amemuiden, 9 juli 2006 Plaats uw familie berichten in de PZC dinsdag 11 juli 2006 Een moeder met een karakter van goud. Een moeder die echt van je houdt. Een moeder, altijd op het juiste moment. Een moeder waar je trots op bent. Een moeder, zonder klagen, zonder vragen. Een moeder die haar ziek zijn zelf moest dragen. Een moeder vol energie en levenskracht. Een moeder die ons ter wereld bracht. Een moeder die uiteindelijk moegestreden uit ons midden is weggegleden. Tot onze droefheid maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Cornelia Adriana Meulenberg-Verburg weduwe van Jan Dirk Meulenberg Kamperland, t Vlissingen, 9 september 1911 6 juli 2006 Middelburg: Piet en Nel Oost-Souburg: Wilma en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Thuiszorg voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Wilgenstraat 76 4388 LJ Oost-Souburg Overeenkomstig haar eigen wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Een oma die liefde gaf in haar leven, die wij van haar hebben gekregen is na een kortstondig ziek zijn over leden Oma en oma-oma Meulenberg Jeffrey en Jessica Zoë en Loïs Burchtstraat 4 4388 JL Souburg Dankbetuiging Niet alleen belangrijk is de weg die je gaat maar ook het spoor dat je achterlaat. Heel dankbaar zijn wij voor de steun en het hartverwar mende medeleven, dat u heeft betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Elza Ceelaert-de Rijcke Cyriel Ceelaert, kinderen en kleinkinderen Oostburg, juli 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot moeder en overgrootmoeder Catharina de Jonge-de Putter We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. F.P. de Jonge Ineke en Joop Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, juli 2006 De grote belangstelling, de vele bloemen, kaarten en war me woorden bij het afscheid van mijn lieve man, onze va der en opa Jan Traas hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Daarvoor willen wij u hartelijk danken. Henriëtte Traas-van de Ven Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juli 2006 In Memoriam Kees Mechielsen 7 31 dagen ben je al weg van ons. Het lijkt als de dag van gisteren, dat je toeterend in je jeep zat of varend op je boot. We missen je verschrikkelijk, het blijft koud zonder jou. Annie Arjan Charlotte Rinske en Christian Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolff. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST. Chocolade liefhebbers weten al lang dat cacaobonen substanties bevatten die een positieve invloed hebben op de gemoedstoe stand. Maar cacao doet meer, deze heilzame plant bevat van nature meer dan 300 stoffen waarvan de belangrijkste theobromine en flavanolen zijn. Nieuw is de chocoladepil Chocola-tine. Deze pil bevat theobromine en flavanolen in de goede dosering. Energiek positief Theobromine heeft een stimuleren de invloed, het bevordert de gemoedstoestand en geeft een opbeurend gevoel. Daarnaast geeft deze stof voelbaar extra energie. Bevordert de stofwisseling Theobromine vermindert ook de eetlust en bevordert de stofwisse ling. De combinatie van een verhoogde stofwisseling en een beperkte eetlust draagt bij tot het behoud van een optimaal lichaamsgewicht. Goed voor hart bloedvaten Cacao flavanolen zijn antioxidante stoffen die celbeschermend zijn. Flavanolen hebben een verzorgen de invloed op hart en bloedvaten, helpen bij verlaging van het cholesterolgehalte en hebben een gunstige invloed op de bloeddruk. DE FEITEN: Geeft voelbaar extra energie (in verband met de opwek kende invloed niet innemen minder dan 4 uur voor het slapen gaan) Bevordert een positieve gemoedstoestand Goed voor hart en bloedvaten Voor het behoud van een gezonde bloeddruk Helpt bij verlaging van het cholesterolgehalte Bevordert de bloedcirculatie Helpt bij overgewicht Hulst: Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Koewacht: Drogisterij Bleijenbergh, Nieuwstraat 55 Sas van Cent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 Chocolatine: goed voor hart en bloedvaten INTRODUCTIE-AANBIEDING i verpakking Chocolatine (6o tabletten) van 19,95 voor 17,95 geldig t/m 2 weken na verschijning Uw voordeel 2,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42