2006
Klassement
WK Coach
Op deze pagina vindt u een seiectie van de
deelnemers aan het lezersspel WK Coach
2006. PZC heeft de "bondscoaches" met de
hoogste scores voor u geselecteerd.
Kijk voor de volledige en meest actuele
ranglijst op www.hetoranjeplein.nl
Algemeen klassement Provinciale Zeeuwse Courant
Positie Teamnaam
Naam, Woonplaats Punten
1
Pokerface United
J. Wolf. Arnemuiden
272
2
Thejtalian
A. Compeer, Vlissingen
269
3
Pijp. Sjors en Prrrr
J. Janse, Zoutelande
267
4
TTVYese
D. Tange, Yerseke
262
5
Ali's toppertjes
A. Brouwer, Middelburg
254
6
kassaping
P. Vsn der Heijden, Koudekerke
248
7
Sunboys
R. Van Eck, Vlissingen
247
8
The_French
A. Compeer, Vlissingen
246
9
Galaticos
S. Willemsen, Middelburg
244
10
We are the winners
B. Bij Boonman, Ovezande
227
11
De Goalgetters
K. Idoe, Vlissingen
223
12
Selecao
E. Pentury, Middelburg
221
13
Forza Dauwendaele 2
R. Stawny, Middelburg
220
14
Oedine_16
K. Verstraeten, Oostburg
218
15
de mannen van Janet
J. Mulder, Goes
216
16
Team B.Steunen
B. Steunenberg, Vlissingen
215
17
Romeinen
M. Willlemsen, Middelburg
214
18
FC pamperboys
N. Van de Ketterij, Arnemuiden
214
19
Monstars
R. Titiheru, Middelburg
214
20
Loco United
J. Katsman, Middelburg
213
21
de Jaribas
J. Riemens, Zoutelande
213
22
Timino
T. Van Burg, Emmen
213
23
KLaas Jan Nieuwland
J. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
212
24
De Sumatras
H. Rouw, Terneuzen
211
25
Dick's Eleven
D. Stoelhorst, Vlissingen
211
26
Jurgen's team
J. Thomaes, Oostburg
211
27
Johanna
J. Karman, Middelburg
210
28
the hunties
R. Mulder, Goes
208
29
FC VERTON
M. Verton, Lewedorp
207
30
Schelde Marinebouw
W. Crucq, Arnemuiden
206
31
w de kruisbandjes
L. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
205
32
Kapelle86
H. Meijer, Kapelle
205
33
Rode Duivels
B. Kaptein, Zaamslag
204
34
Puntertje
J. Neyt, Sas van gent
203
35
Dark Horse
H. Meeusen, Terneuzen
202
36
Lato's klupje
A. Stawny, Middelburg
202
37
toren
W. Remeeus, Goes
201
38
Lufthamza
D. Huibregtse, Zoutelande
200
39
DaFreunds
D. De Vriend, Breskens
200
40
FC Kick and Rush
R. Mulder, Goes
199
41
Het Jostiteam
J. Louisse, Borssele
198
42
BafanaBafana
R. Jacobs, Goes
197
43
SchoreNoord
M. Staa, Schore
197
44
Makrijk
A. De Rijke, Middelburg
196
45
MuKizi
M. Kizilcan, Middelburg
195
46
Robkiz
R. Kizilcan, Middelburg
195
47
SonjaBoys
S. Noppeneij, Vlissingen
195
48
MuKizi2
M. Kizilcan, Middelburg
194
49
Fc Sher
S. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
193
50
VanBastic
H. Slabbekoorn, Middelburg
192
51
Yellow Devils
J. Dees, Vlissingen
192
52
soepzooitje
F. Smet, Hansweert
192
53
Ricks dreamteam
R. Mulder, Goes
191
54
The best eleven
R. Eckel, Hansweert
191
55
mundo Team
A. Wielemaker, Middelburg
191
56
s.c. Gin-Tonic III
R. Maas, Zoutelande
191
57
Montana's Crew
M. Hoekman, Middelburg
191
58
MuKizi4
M. Kizilcan, Middelburg
190
59
fc vlissingen
H. Van der Linde, vlissingen
189
60
MuKizi3
M. Kizilcan, Middelburg
189
61
Nike'sTeam
T. Van Mourik, Zonnemaire
189
62
kloeting 6
J. Geleedst, Goes
188
63
Black Wolfs
D. Van Wolferen, Bruinisse
188
64
De Grobbelaars
G. Van de Velde, Goes
188
65
De Baasjes
R. Baas, Middelburg
188
66
steunenberg
S. Steunenberg, Vlissingen
187
67
fc gberg
H. Goorsenberg, Koudekerke
184
68
Racing Geeren-Noord
W. Stroo, Breda
184
69
Oranjepower
E. Oranje, Westkapelle
184
70
De Fietsers
B. Priester, S'heer arendskerke
183
71
The_Argentinian
A. Compeer, Vlissingen
183
72
The_BraziHans
A. Compeer, Vlissingen
183
73
Hoekmania
S. Hoekman, Middelburg
181
74
Olympiakos Miguellos
M. Bouwman, Goes
180
75
Le Formidables
H. De Groot, Hansweert
180
76
FC Stunt
J. Louws, Middelburg
180
77
Gage
N. Remeeus, Kapelle
180
78
Hassi Berkine United
R. De Witte, Biggekerke
179
79
Topfit
S. Krijnsen, Hoorn
178
80
Altijd Prijs
Y. Van Eenennaam, Vlissingen
178
81
FC Bassman
M. Sinke, Kapelle
177
82
Stars
J. Moerland, Middelburg
176
83
VV Ruutine
R. Hoogesteger, Terneuzen
176
84
De Bankzitters
R. Titiheru, Middelburg
176
85
Oranje '06
J. Esser, Heinkenszand
176
86
saar
E. Van Embden, Kapelle
175
87
Martin50
M. Faes, Aardenburg
173
88
abc team
A. Cijsouw, Goes
173
89
FC Canaria
B. Van der Laan, Oosterland
173
90
Bravo
G. Van de Voorde, Middelburg
172
91
pzcteam
L. Kuijken, Tholen
172
92
oranje honk
C. Van Putten, Oosterland
171
93
Team G.F.de Bruijne
G. De Bruijne, Philippine
171
94
singelaars
F. De Smit, Vlissingen
171
95
fc lucky
L. Francke, Grijpskerke
170
96
fc janneman
J. Francke, Grijpskerke
170
97
Blue
M. Willemsen, Middelburg
169
98
verkamman terminals
R. Verkamman, Arnemuiden
169
99
Oranje blanje bleu
K. Moeleker, 's gravenpolder
168
100
De kaartenpakkers
H. Westerweele, Vlissingen
168
101
van Beysterveldt
E. Van Beysterveldt, Terneuzen
168
102
MM Team
M. Maljaars, Schoondijke
167
199
jwagena
J. Wagenaar, Oost souburg
134
103
eurostars
D. Jongepier, Westkapelle
166
200
ajax
T. Sipma, Middelburg
134
104
F.C. Boef mans
D. Matthijs, Terneuzen
166
201
De Ro Mario?s
M. Van Gastel, Kruiningen
133
105
FC Badgasten
R. Bloks, Vlissingen
164
202
Nice united
J. Nijsse, Hoedekenskerke
133
106
Melly Isa
M. Gilde, Middelburg
164
203
Kampiooenen
O. De Vries, Middelburg
133
107
Eljo
E. Roose, Terneuzen
164
204
Koranje
I. Heijboer, Nieuw en sint joosland
132
108
S.V. Hoedekenskerke
N. Bitter, Hoedekenskerke
164
205
De Oranjemutsen
L. Boone, Middelburg
132
109
snelheidmonsters
J. Cok, Goes
164
206
FC 2003
E. Van der Sluis, Wemeldinge
131
110
HartvoorErremu
J. Crucq, Arnemuiden
163
207
zouhetnietwetenskeet
P. Pladdet, Terneuzen
131
111
Watersport
M. Ton, Goes
163
208
Op 't Hofje
C. Op 't Hof, Hansweert
131
112
Fam Flipse
A. Flipse, Goes
163
209
Dutch Power
E. Pietersen, Kapelle
130
113
kampioen
B. Remeeus, Kapelle
162
210
fc vanDamme
J.Van Dam, Oostkapelle
130
114
we gaan het maken
R. Verburg, Vlissingen
161
211
fc lamper
H. Lamper, Yerseke
129
115
De Tornado's
A. Flipse, Goes
161
212
marka
M. De Braai, Zierikzee
128
116
fc niek
N. Francke, Grijpskerke
160
213
The Kickers
E. Adriaenssens, Heinkenszand
128
117
Lebo B1
J. Verdonk, Lewedorp
160
214
nobo's
F. Nobels, Vogelwaarde
128
118
Walcheren I
Q. Mechielsen, Vlissingen
160
215
kruiningen
L. Van den Berge, Kruiningen
128
119
DEKO UNITED
R. Dek, Koudekerke
159
216
return to '88
M. Rooze, Lewedorp
127
120
Kleverskearekse Boys
R. Francke, Zoutelande
159
217
plopsaland
J. Joosse, Kapelle
127
121
de keien
F. De Ridder, Koudekerke
159
218
FC Deutschland
K. Janse, Zoutelande
127
122
DreamTeam
J. Damen, Nieuwvliet
158
219
Rode Lantaarndragers
D. Kooistra, Oudehaske
126
123
FR1908
A. Troost, Terneuzen
158
220
Drummerboy
F. Nieuwdorp, Middelburg
126
124
FC. Zeeland
J. De Kaart, Goes
158
221
geluksvogels
A. De Smit, Middelburg
126
125
Last van mun Kuijt
P. Koppejan, Zoutelande
158
222
Joep vooruit
P. Korstanje, Goes
125
126
schouwen
K. Berrevoets, Kerkwerve
158
223
fc de kampioen
L. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
125
127
De Boo
E. De Boo van uijen, Vlissingen
158
224
Cazp Allstars
C. Scholten, Middelburg
125
128
top WK team
P. Murre, Lewedorp
157
225
extra lekker
M. Fischer, Vlissingen
125
129
s.c. Gin-Tonic II
R. Maas, Zoutelande
157
226
The Best of the Rest
M. De Kaart, Goes
124
130
Sportfreunde Stiller
L. Falk, Vlissingen
156
227
Crooy bunch
B. Crooy, Terneuzen
124
131
De Mosselboys
J. Van den Broecke, Philippine
156
228
hoek 4
M. Michielsen, Hoek
124
132
zuutoek
P. Legemate, Zierikzee
156
229
Boekanier punt NL
B. Van de Vrande, Vrouwenpolder
124
133
dat had je gedroomd
P. Neyt, Sas van gent
156
230
StNicolaas All Stars
P. Ventevogel, Vlissingen
123
134
FC Dalebout
M. Dalebout, Kapelle
155
231
de helden
M. Willemsen, Middelburg
123
135
STREEFKERKSE HUIS
R. De Jonge, Zoutelande
155
232
Red Lion
C.Van Belzen, Vlissingen
123
136
The Soccaboys
M. Meeuwse, Vlissingen
154
233
fc- erremuu
A. Meulmeester, Arnemuiden
123
137
Bassie en Schippie
N. Luime, Vogelwaarde
154
234
Pieterthinaikos
P. Roelse, Zoutelande
123
138
Westerduin
P. Westerduin, Vlissingen
153
235
Edwin All Stars
E. Lammers, Vlissingen
123
139
Vedette's
R. Van Ham, Terneuzen
153
236
Jan's team
J. Verkleij, Oostburg
122
140
De Winnaars
B. Priester, S'heer arendskerke
153
237
De Dubbele Schaar
J. Corstanje. Sheer hendrikskinderen
122
141
De Beenoos
J. Beenakker, Yerseke
152
238
nederland
B. De Nood, Middelburg
121
142
Wes
J. Willemsen, Middelburg
151
239
fc aanvallen
P. Hofman, Kapelle zld
120
143
Weetikveel
T. Meijer, Meliskerke
151
240
rotiand
S. Nuytinck, Goes
120
144
De Bakkertjes
J. Bakker, Zuidzande
151
241
combi
A. De Bart, Goes
119
145
FC Knudde
N. Schroevers, Zoutelande
151
242
de vossen
A. De Vos, Nieuwdorp
119
146
water
J. Mullie, Kapelle
151
243
goed bezig!!!!
R. Eckel, Hansweert
118
147
The oxes
P. Vanden Eeckhoudt, Biggekerke
150
244
FC 1972
F. Van der Sluis, Wemeldinge
118
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
334
335
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
352
353
354
355
356
357
358
363
364
365
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
fc taki
PolderProfs
FC Campert
ZJ's favourites
Koegelwieck
Kampioenen
Fc Oranje goes
matadoren
V-Style
fc smaragd
fcknudde
Basanne
vcBuitenspel
w poppe
AFC Ajax
de Optimisten
FC leeman
LEBA
FC Janse
hoek d2
spetterteam
kika
De sparstars
Relaxies
Hollands Glorie
jamo
TT
The Best
Kon Hesi Baka
Zeeuws elftal
Orange Revolution
Oranje Boven
de beukerinnen
palmamarcel
soupjes
Toon's champions
FC Wereldkampioen
FC Ozebol
fc dauwendaele
FC Geerter
fïppienes
de ridder
FC Blauwewijk
Dylanoteam
Beter laat dan nooit
Mosselario
VEERE73
Kittyboys
Aruba"
Golden Boy's
PUK
De stempelaars
FC KNUDDE
olos favos
Montana's Crew2
fc de balletjes
Michiel v Vaardegem
green white army
heinkenszandse drake
FC Super
Montana's Crew4
Oranje Oost-Souburg
El Berberecho
Super Selection
PM2C
euro06
Krakoti?
de marco brigade
Montana's Oranje
The powered team
frankrijk
Brazil
Kevin's Dream Team
WKwinnaars
de dolle hollanders
148
abe's moustache
H. Muller, Bruinisse
150
245
multinationals
L. De Feijter, Terneuzen
118
382
kampioenen
149
NJT
J. Tramper, Arnemuiden
150
246
FC Vrederust
A. Ton, Goes
118
383
Team B.Steunenberg
150
goals
A. Remeeus, Kapelle
150
247
deijzersterkemannen
D. De Visser, Vlissingen
117
384
bruse boys
151
Montana's Crew3
M. Hoekman, Middelburg
150
248
team richard
M. Richard, Vlissingen
117
385
huntelaar
152
First Choice
F. Troost, Terneuzen
149
249
orangerot
T. Rotte, Kerkwerve
117
386
henkies-team
153
Kwarkteam
F. Vervaet, Middelburg
148
250
fc onder de molen
D. Bommelje, Biggekerke
117
387
T-Force
154
de WKtjes
E. Dalebout, Kapelle
148
251
Oostkapelle
N. De Visser, Oostkapelle
117
388
Moerland Superieur
155
The Hunters
A. Van Hecke, Terneuzen
148
252
fc.Schoonschieters
P. Lous, Vlissingen
117
389
Iucky7
156
Timbo
R. Snaaijer, Vlissingen
148
253
de Flessetrekkers
G. Blanckaert, Terneuzen
116
390
Tha lucky
157
Wouteris top-team
W. Thomaes, Oostburg
148
254
Rescueteam
A. Verdaasdonk, Middelburg
116
391
Rado united
158
De Kuytjes
L. Janse, Westkapelle
148
255
de Best Boys
A. De Best, Middelburg
116
392
FC United
159
de Coconuts
T. Baan, Middelburg
147
256
S.C.M
S. Maljaars, Middelburg
116
393
ajaccio
160
de middenstip
A. Goedegebuure, Middelburg
146
257
kootje
J. Schroevers, Arnemuiden
115
394
hurricane
161
jurrianen
J. Heijmans, Goes
146
258
FC Dribbel
R. Neels, Terneuzen
115
395
Yese
162
wik57
K. Berrevoets, Kerkwerve
146
259
fc aagje
C. Lourens, Middelburg
115
396
FC Biezelinge
163
FC Mellie
H. De Bruine, Kloetinge
145
260
de maatjes
E. Maat, Goes
115
397
Driewegen
164
Orange
L. Van Gilst, Goes
145
261
De Engelheesjes
W. Van Hese, Goes
114
398
Fctwente-oranje
165
FCJvN
J. Van Nieuwenhuijze, Wissenkerke
145
262
simsens
H. Wielemaker, Westkapelle
114
399
Elite's
166
groenbruun
M. Riemens, Zoutelande
143
263
FC Stijf en Stram
C. Dalebout, Kapelle
114
400
HVT FC
167
VVVolharding
W. Verbeek, Ovezande
143
264
Bevelanders
B. Priester, S'heer arendskerke
114
401
dekampioenen
168
de labschwanzen
J. Riemens, Zoutelande
143
265
De Boenkzoenken
W. Vermue, Ovezande
114
402
lamaketta
169
avispa
J. Niemans, Zierikzee
142
266
Holland
B. Rijk, Kapelle
113
403
Dreamteam
170
de ballenjongens
H. Lous, Vlissingen
142
267
bruse boys
M. Bij de vaate, Bruinisse
113
404
Team Sergi
171
collinda forever
D. Rentmeester, Lewedorp
142
268
bruse boys
J. De Keijser, Bruinisse
112
405
tobbers
172
pwp
J. Mastenbroek, Vlissingen
141
269
nederland is de best
J. Van Langevelde, Axel
112
406
Tijgertjes
173
Tarzan Boys
M. Verhage, Koudekerke
141
270
Oostkapelle 2
W. Brand, Oostkapelle
110
407
Flying_dutchy_98
174
fc in de bocht
C. Marinussen, Grijpskerke
141
271
Jack's Team
J. Goetheer, Middelburg
109
408
Praag 1
175
tricolores
P. Van Dijke, Vlissingen
141
272
Oost Souburgers
E. Van Bemmel, Oost souburg
108
409
conjo
176
Letzebuerg
D. Van Dam, Aagtekerke
140
273
JC's choice
J. Corver, Middelburg
108
410
OranjeOranje
177
FC 2006
T. Van der Sluis, Wemeldinge
140
274
Ronaldinho Nineteen
R. Mijnsbergen, Middelburg
107
411
Orange
178
FC Goes-Zuid
M. De Kaart, Goes
140
275
eddie boys
E. Kiesenberg, Zierikzee
106
412
Denoek11
179
de jantjes
J. Heijmans, Goes
140
276
The_Netherlands
A. Compeer, Vlissingen
106
413
FC Ajax
180
allstars7
J. De Kok, Goes
140
277
De Witlofbende
M. Nieuwenhuize, Goes
105
414
wnieuwland
181
AS Ludo
E. Vroonland, Heinkenszand
139
278
Kiekisier
R. Verplanke, Terneuzen
105
415
lot
182
FC Knudde
J. Buijze, Terneuzen
139
279
El Stars
D. Schillemans, Kapelle
104
416
dominators
183
hypo
W. Remeeus, Kapelle
139
280
Zlatan's Vikings
M. Svensson, Vlissingen
104
417
Babba's
184
F.C. Schroefjes
L. Schroevers, Arnemuiden
139
281
Team Casper
C. Willeboordse, Zoutelande
104
418
The Best
185
veerse mopjes
Y. Scharloo, Veere
139
282
Go Best
T. Heptaskin, Middelburg
104
419
fighters
186
FC Wilhelminadorp
E. Van Eijkeren, Wilhelminadorp
138
283
Fc KiloBoys
P. Hallegraeff, Terneuzen
103
420
riemons united
187
Pejopa
P. Rieteco, Vlissingen
137
284
Nooit meer tweede
B. Verhaeg, Nisse
103
421
Drie?n
188
zeemanshoop
E. Van de Velde, Breskens
137
285
Buteijnse Boys
0. Buteijn, Vlissingen
103
422
womansworld
189
FC Rootje
R. De Nooijer, Arnemuiden
137
286
holland
M. Sturm, Serooskerke w
101
423
d'n kanibaal
190
Robbert Dream Team
R. Beilo, Vlissingen
137
287
de roze Olifantjes
I. Lous, Vlissingen
101
424
De bengeltjes
191
Werder van Bremen
I. Van Bremen, Terneuzen
137
288
The Hunters
R. Vroegop, Sint annaland
99
425
melis in oranje
192
FC Koppelink
P. Pijpelink, Terneuzen
136
289
fc schoonvelde
A. Minderhoud, Zoutelande
99
426
braziliA«
193
Nederlands Oranje
L. Van 't Westeinde, Terneuzen
136
290
KNF-afdeling ZH walc
R. Ayal, Vlissingen
97
427
WKallstars
1Ó4
Team
A. Coomans, Middelburg
136
291
Axelerando
J. Van Drongelen, Hulst
97
428
asteroiden
195
rkfc
R. Berrevoets, Kerkwerve
136
292
FC Champions
M. Corstanje, S heer arendskerke
97
429
zeeuwsche strijders
196
Manu
B. Manuhuwa, Middelburg
135
293
WA4
V. Van Eenennaam, Heinkenszand
96
430
the spurs
197
De toppers
A. Engels, Terneuzen
135
294
Serooskerke 2
J. Wïlderom, Serooskerke
95
431
Saartjes
198
De Stuntelaar
K. Vader, Zoutelande
134
295
het dreamteam
G. Van Koeveringe, 's heer arendskerke
95
432
WK dreamteam
T. Fouad, Graauw
C. Ritico, Westdorpe
S. Geervliet, Westkapelle
R. Simonse, Biggekerke
E. Mooren, Hoofddorp
J. Hage, Krabbendijke
I. Zonder, Goes
I. Pleunis, M
A. Sinke, Goes
J. Lindenberg, Middelburg
A. Cijvat, Koudekerke
B. Dooms, Hoek
D. Lous, Vlissingen
J. Poppe, Grijpskerke
M. Sabandar, Vlissingen
R. Bal, Kloetinge
T. Epskamp, Philippine
B. Daalmans, Kapelle
A. Janse, Zoutelande
Z. Michielsen, Hoek
M. Harinck, Wilhelminadorp
E. Steyaert, Hoofdplaat
J. Zoon, Goes
W. Van Sparrentak, Middelburg
C. Maas, Vlissingen
F. Guilliet, Middelburg
E. Elzinga, Westkapelle
G. Stoelhorst, Vlissingen
C. Van der Jagt, Schore
S. Op't Hof, Hansweert
A. Brik, Yerseke
C. Scholten, Middelburg
J. Buijze, Hoek
K. De Visser, Heinkenszand
E.Tres, Middelburg
P. Frijters, Oost sopburg
T. Harte, Meliskerke
J. De Bart, Aardenburg
M. Cijvat, Westkapelle
P. Grozema, Middelburg
J. Geervliet, Westkapelle
E. Wille neufeglise, Philippine
J. De Ridder, Arnemuiden
A. Meeuwissen, Wolphaartsdijk
D. Van der Linden, Vlissingen
J. Slabbekoorn, Middelburg
B. Van Steveninck, Yerseke
W. Den Boer, Veere
M. Verhage, Terneuzen
M. Lentink, Kloetinge
A. Franke, Oost souburg
P. Kempeneers, Aagtekerke
R. Tulen, Schoondijke
J. Boone, Krabbendijke
O. Fortuin, Yerseke
M. Hoekman, Middelburg
H. Bal, Wolphaartsdijk
M. Van Vaardegem, Westkapelle
M. Kaat, Middelburg
E. Wyn Ippel, Heinkenszand
G. Scheele, Vlissingen
M. Hoekman, Middelburg
A. De Feijter, Oost souburg
P. Ingenhoest, Vlissingen
G. Scheele, Vlissingen
R. Verhelst, Axel
F. Nobels, Vogelwaarde
J. De Kraker, Kapelle
H. Hazelaar, Oostkapelle
Y. Schelstraete, Vlissingen
M. Hoekman, Middelburg
A. Van Wijck, Hoek
A. Adriaanse, Biggekerke
R. Bruyn, Amsterdam
K. David, Zuiddorpe
R. Nelis, Vlissingen
C. Rotteveel, Aagtekerke
J. Lukasse, Wolphaartsdijk
T. Boot, Kruiningen
0. Buteijn, Vlissingen
E. De Poeper, Rotterdam
S. Baas, Kruiningen
W. De Bruijn, Tholen
H. Lamper, Yerseke
P. Dhondt, Terneuzen
N. Stouten, Sirjansland
M. Van Leerzem, Middelburg
B. Steunenberg, Vlissingen
J. De Keijser, Bruinisse
T. Van Nepmak, Goes
H. Dreidijk, Kwadendamme
T. Achtereekte, Deventer
R. Moerland, Arnemuiden
1. Pleunis, Middelburg
L. Francke, Grijpskerke
M. Radojewski, Kloetinge
B. B Koel, Tilburg
C. Zweiphennig, Terneuzen
B. Rijk, Kapelle
J. Van der Jagt, Yerseke
R. Sinke, Kapelle
C. Goeman, Driewegen
K. Oostendorp, Hamme
R. Van Ham, Terneuzen
H. Van Tongeren, Middelburg
J. Den Hamer, Axel
F. De Bruijne, Clinge
M. Mc Krijger, Kloetinge
S. Quinten, Kloetinge
L. Kuijken, Tholen
F. De Leeuw, Wolphaartdijk
A. Stouten, Ouwerkerk
D. Van Dam, Aagtekerke
S. Dieleman, Rotterdam
R. Van Welt, Zierikzee
L. Bek, Heikenszand
Q. Bakker, Hoek
M. Mol, Nisse
A. Goedhart, Nieuw en sint joosland
U.Ytuery, Middelburg
W. Boone, Schoondijke
L. Schroevers, Arnemuiden
J. De Kok, Goes
J. Prins, Oostburg
R. Riemens, Zoutelande
I. Jansen, Goes
J. Barten, Heinkenszand
E. Van der Hage, 's heer abtskerke
C. Steketee, Goes
P. Westerbeke, Meliskerke
J. Louwerse, Vrouwenpolder
M. Van Leidjen, Goes
E. Klaassen, Oostsouburg
R. Matthijsse, Middelburg
T. Sipma, Middelburg
E. Van Embden, Kapelle
O. De Vries, Middelburg