1 uurtje werken Q 0 PZC Bezorgers gevraagd! In India gaan 3 op de 10 kinderen niet naar school NIEUW in Nederland: chocoladepil met bijsluiter! Alléén het goede uit chocolade zonder suikers en vetten. dinsdag 11 juli 2006 II Het vervolg van de familieberichten van pagina 8 't Verlies was er al voor 't einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens komt dan de dag, dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Willy Alfred Colpaert in de leeftijd van 84 jaar. Oost-Souburg: Maddy Colpaert-de Visser Muhos (Finland): Alfred Colpaert Rütta Colpaert-Kukkohovi Kim, Kristian Veere: Sal Colpaert Inge den Boer Gijs, Daan, Sara 's Heer Hendrikskinderen: Carlo Colpaert Cora Colpaert-den Boer Lars, Noortje, Nils 8 juli 2006 Roggestraat 28 4388 RR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op donderdag 13 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum 'Overtoom-Groen' aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 14 juli om 15.00 uur in het crematorium 'Middelburg' aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Jezus zei: "Wie in mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven". Joh. 1125 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar dat wij haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over- oma Fokje Kalle-Steenkamp weduwe van Martinus Kalle 9 mei 1921 10 juli 2006 Middelburg: Ron en Lenie Middelburg: Martijn en Claudine, Boaz Rijswijk: Bas en Maaike Correspondentieadres: Jan van Hoofkwartier 70 4333 EB Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 14 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen. Aansluitend zal er aldaar een herdenkingsdienst wor den gehouden, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlis singen. Na de begrafneis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Na een moeizaam einde heb ik helaas afscheid moe ten nemen van mijn neef Barend Willem van der Jagt "Wim" Vlissingen, t Den Haag, 30 mei 1920 3 juli 2006 Mevrouw Joop Stofkoper en in goede, langdurige vriendschap Mevrouw Greet de Beer-Everwijn 10 juli 2006 Correspondentieadres: Mevr. J.C. Stofkoper Fuchsiaslraat 82 2565 PT Den Haag j.stofkoper@hetnet.nl Op verzoek van Wim heeft de uitvaart in kleine kring plaatsgevonden. Psalm 146:2 en 5 (berijmd) Heden overleed onze geliefde moeder en oma in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Jannetje de Ridder-Ventevogel Aagtekerke: Nelly Koutstaal-de Ridder Jaap Koutstaal Nicaragua: John en Sara Maria Bliek Vrouwenpolder: Lydia Bliek en Bastiaan Willemstein Aagtekerke, 10 juli 2006 Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziekbed, door de Heere is weggenomen, onze zwager en oom Kees Meerman H. Wondergem M. Wondergem-Buijs Neven en nichten Arnemuiden, 11 juli 2006 Heden overleed mijn zwager en onze geliefde Ome Kees Johannis van Belzen Blaas en Ineke Gerda en Klaas Prina en Cas Johnny en Lydia en kinderen Arnemuiden, 9 juli 2006 Een moeder met een karakter van goud. Een moeder die echt van je houdt. Een moeder, altijd op het juiste moment. Een moeder waar je trots op bent. Een moeder, zonder klagen, zonder vragen. Een moeder die haar ziek zijn zelf moest dragen. Een moeder vol energie en levenskracht. Een moeder die ons ter wereld bracht. Een moeder die uiteindelijk moegestreden uit ons midden is weggegleden. Tot onze droefheid maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Cornelia Adriana Meulenberg-Verburg weduwe van Jan Dirk Meulenberg Kamperland, t Vlissingen, 9 september 1911 6 juli 2006 Middelburg: Piet en Nel Oost-Souburg: Wilma en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Thuiszorg voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Wilgenslraat 76 4388 LJ Oost-Souburg Overeenkomstig haar eigen wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Een oma die liefde gaf in haar leven, die wij van haat- hebben gekregen is na een kortstondig ziek zijn over leden Oma en oma-oma Meulenberg Jeffrey en Jessica Zoë en Loïs Burchtstraat 4 4588 JL Souburg Dankbetuiging De grote belangstelling, de vele bloemen, kaarten en war me woorden bij het afscheid van mijn lieve man, onze va der en opa Jan Traas hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Daarvoor willen wij u hartelijk danken. Henriëtte Traas-van de Ven Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juli 2006 t w/7vaarfverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepao 20,4463 aj Goes (0113) 227525 PZC heeft nog enkele wijken vrij in KOUDEKERKE en VLISSINGEN Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. De Nierstichting zoekt naast de implanteer bare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.ni NIERSTICHTING geeft toekomst. GIRO 88000 Zonder onderwijs krijgen ze geen eerlijke kans. Dat moet veranderen! Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs. Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school. "Waar je ook woont, onderwijs maakt wijs. De toekomst is het bewijs!' Carry Slee "Talent is een teer plantje, dat beschermd en gekoesterd moet worden. Daarom steun ik van harte de inspanningen van Edukans om wereld wijd zoveel mogelijk talent tot bloei te brengen." Jacobine Ceel, programmamaker NCRV en theologe Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl omdat onderwijs écht helpt Postbus 1492 3800 BL Amersfoort T (033) 460 6011 Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan vans het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed I verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobbyl en, als dat niet helpt, met actie. Steun ons en word nu donateur. Ga naar www.greenpeace.nl of maak I uw gift over op giro 44. Chocolade liefhebbers weten al lang dat cacaobonen substanties bevatten die een positieve invloed hebben op de gemoedstoe stand. Maar cacao doet meer, deze heilzame plant bevat van nature meer dan 300 stoffen waarvan de belangrijkste theobromine en ftavanolen zijn. Nieuw is de chocoladepil Chocola-tine. Deze pil bevat theobromine en fiavanolen in de goede dosering. Energiek positief Theobromine heeft een stimuleren de invloed, het bevordert de gemoedstoestand en geeft een opbeurend gevoel. Daarnaast geeft deze stof voelbaar extra energie. Bevordert de stofwisseling Theobromine vermindert ook de eetlust en bevordert de stofwisse ling. De combinatie van een verhoogde stofwisseling en een beperkte eetlust draagt bij tot het behoud van een optimaal lichaamsgewicht. Goed voor hart bloedvaten Cacao fiavanolen zijn antioxidante stoffen die celbeschermend zijn. Fiavanolen hebben een verzorgen de invloed op hart en bloedvaten, helpen bij verlaging van het cholesterolgehalte en hebben een gunstige invloed op de bloeddruk. DE FEITEN: Geeft voelbaar extra energie (in verband met de opwek kende invloed niet innemen i minder dan 4 uur voor het slapen gaan) Bevordert een positieve gemoedstoestand Goed voor hart en bloedvaten Voor het behoud van een gezonde bloeddruk Helpt bij verlaging van het cholesterolgehalte Bevordert de bloedcirculatie Helpt bij overgewicht Middelburg: Drogisterij De Rode Pilaren, Lange Delft 121 Vlissingen: Drogisterij De Rode Pilaren, Walstraat 91 Chocolatine: goed voor hart en bloedvaten j INTRODUCTIE-AANBIEDING 1 verpakking Chocolatine (60 tabletten) van 19,95 voor 17,95 geldig t/m 2 weken na verschijning Uw voordeel 2,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14