Koewachtse favoriet gevloerd PZC Bonuspunten duur in dressuur Jansen en Pronk winnen op punten De Nooijer wint met overmacht stoffige cross in Wemeldinge Jessica Nijpjes eist de hoofdrol voor zich op Honny van Dorsselaer klopt Van Regenmortel in tennisfinale ,23 uitslagen agenda maandag 10 juli 2006 jfnnr Henk van de Voorde KOEWACHT - In de finale van het Open Vlas-tennistoernooi 1 van De Eikenhof in Koewacht «as Honny van Dorsselaer met 6-4 6-4 net iets sterker dan de plaatselijke favoriet Envin van Regenmortel. De Koewachtenaar Van Regen- mortel behield tot 4-3 een voor sprong. Eén break was voor Hulster Ambacht-speler Van Dorsselaer voldoende om de set binnen te halen. In de tweede set herhaalde hetzelfde scenario zich. De wedstrijd stond bol van de lange slagenwisselingen, met veel schaaktennis. Voorzichtig heid was troef aan weerskanten. Van Regenmortel heeft hetzelf de speltype als ik, alleen is hij linkshandig. Zoals altijd sloeg ik veel kort-lang met regelmatig een lob. Ik probeerde hem naar hel net te lokken, maar hetzelf de deed hij bij mij", analyseerde Van Dorsselaer de partij later. Na de enkelspelfinale moest de 44-jarige inwoner van Clinge ook nog aan de bak in de mixed-6-finale. Met Marjoke Traas legde Van Dorsselaer ook daarin beslag op de toernooize ge. Van een leien dakje ging dat bepaald niet tegen Francis de Koster en Evert Piessens, maar de combinatie Traas/Van Dors selaer won uiteindelijk in drie sets: 2-6, 6-3, 6-2. Sterke services De Koster en Piessens gingen voortvarend van start met onder andere sterke services. Traas en Van Dorsselaer maakten in het eerste bedrijf veel onnodige fou ten. In de tweede set kwam Fran cis de Koster bij 2-2 onzacht in aanraking met het Koewachtse gravel. Na de ongelukkige val kon ze de wedstrijd probleem loos uitspelen, maar toch kwam er een kentering. „In de eerste set speelden zij heel aanvallend, in de tweede set viel hun goede spel wat weg. door Sven Bakker SCHOONDIJKE - Bij het Rabo De Zwaan-tennistoernooi in Schoondijke eisten Pim Jansen en Thijs Pronk de winst in het mannendubbel voor zich op in de vijfde categorie. Jansen en Pronk wonnen en ver loren net als de overige twee koppels één partij, maar eindig den op setsaldo als eerste in de poule. Op de finaledag hadden Martin Vinjé en Norbert Willemsen gis teren de eindzege voor het grij pen, nadat ze eerder dit weekein de al in drie sets hadden gewon nen van Jansen en Pronk (4-6, 7-5, 6-4). Vinjé en Willemsen vonden echter Byron Bently en Wesley van Noord op hun pad. Dat was ook de verdienste van Traas, die steeds beter in de ral ly's kwam. In de derde set pro beerde Piessens het spel naar zich toe te halen, maar daardoor creëerde hij veel ruimte voor ons. Zo konden we nogal eens scoren door rechtdoor te slaan", legde Van Dorsselaer uit. Voor Piessens was de verloren mixed-finale een kleine smet op een sterk toernooi. In het enkel- spel-7 was hij toernooiwinnaar geworden door vier overwinnin gen op rij. In de finale won de lange speler van Vogelvlucht met 6-3, 6-4 van de stevige Mar co Ducheine, afkomstig uit het vlassersdorp. Kenny Vermunt werd toernooi winnaar in de 8 via 6-3, 7-6 in de finale tegen Rob de Booij. Al veel eerder in het evenement wa ren Hans van Broekhoven (5), Liesbeth Verbunt (7) en Inge borg Willaert (8) poule- en toer nooiwinnaar geworden. Van Broekhoven won samen met Dennis de Block ook in het dub- bel-5. Sleutelduel Het sleutelduel tegen Tom de Rijk/Marcel Groffen werd met twee keer 6-3 gewonnen. In de dubbel-6-finale maakten Den nis Vlassenrood en Patrick Vonk een eind aan de zegetocht van routinier Piet Baas en zijn kompaan Patrick Goethals: 6-1, 7-5. De overige toernooi winnaars: Willemien Hoekstra/Ingrid Stof- feris (vrouwendubbel 7), Esme ralda de Kind/Linda Vercruys- sen (dubbel 8), Frank en Jack Mariman (mannendubbel 7), Danny de Belie/Ronald van de Vijver (dubbel 8), Liesbeth Verbunt/Ad van Doeselaar (mixed 7), Anja en Paul Bohijn (mixed 8). Met 6-2 en 7-5 waren Bently en Van Noord te sterk. Jansen en Pronk versloegen op hun beurt weer het koppel Bently Wan Noord, waal-door het aan het eind van het toer nooi op setsaldo aankwam. Een categorie lager, in de vijf, konden de als eerste geplaatste Remco Dhont en Eric Hensen niet aan de verwachtingen vol doen. In de eindstrijd moesten de favorieten hun meerdex-e er kennen in Pieter-Jan Standaert en Björn Wielakker. Dat duo won in twee sets: 6-3 en 7-6. Het gemengddubbelspel vijf ging wel naar het als eerste inge schaalde koppel. Ilse Vinjé en Martin Vinjé versloegen in de fi nale Marian Blaakman en Cees de Rijk met de setstanden 6-3 en 6-4. Honny van Dorsselaer (rechts) en Erwin van Regenmortel tossen voor de finale in de HE6. De overwinning ging naar Honny van Dorsse laer. foto Camile Schelstraete Lammers wint koers Schoondijke SCHOONDIJKE - Het aantal Zeeuwse deelnemers aan de veteranenwedstx-ijden van de WAOD, die in Schoondijke werden ven-eden, was minimaal. Van de vier x-enners die de eindstreep haalden, kwamen er twee op het podium. Rucly Lammens uit Oostburg won in zijn categorie, Wim de Waal uit Axel werd tweede in zijn leeftijdsgx-oep. Voor Lammens was het zijn tweede overwinning van dit wielerseizoen. Eerder won hij een koers in het Belgische Ouwegem. De Waal is aan een succesvoller seizoen bezig. De Axe laar won al vier wedstrijden. In Schoondijke moest hij Pa trick van Renterghem, een ongeëvenaax-de prijsrijder in dit circuit, voor laten gaan. In de C-categorie eindigde Ko Harms uit Axel als achtste en werd Rudy Buzeijn uit Schoondijke zeventiende. Vijfde plaats Rentmeester WESTERHAAR - Bij het Nederlands damkampioenschap voor juniox-en staat Martijn Rentmeester na vijf x-onden op een gedeelde vijfde plaats. In het Overijsselse Wester- haar speelde de jonge dammer uit 's-Gravenpolder vijf keer remise. In enkele partijen bereikte hij een voordelige stand, maar hij zag zijn sterke spel nog niet beloond met overwinningen. Pim Meurs en Mike Koopmanschap gaan na vijf van de elf ronden aan de leiding met acht punten. Het toernooi duurt nog tot en met zaterdag. Tiende plaats Birgit Lavrijssen ERP - Birgit Lavrijssen wex-d in de wielerronde van Erp gisteren tiende in de categorie nieuweling-meisjes. Op het bochtige stratenparcours sprokkelde de Kapelse in cle wedstrijd over 50 km opnieuw punten bij elkaar voor het Wielerrevue klassement. Voor dit klassement tellen negen wedstrijden mee. De wielerronde van Erp was de 7e van de reeks. Marathonzege Wim Besuyen ZERMATT - Wim Besuyen (Dynamica) was cle sterkste in de Zwitserse Matterhorn-marathon, een marathon waar bij een hoogteverschil van 1500 meter overwonnen moest worden. De atleet uit Middelburg kwam uit de klasse 55 jaar en realiseerde een tijd van 4.21,01. John Guequièrre werd in dezelfde categorie veertiende in 5.23,02. Jan de Wilde eindigde bij de mannen 45 als vijfde (4.01,20). Ma- rius Besuyen liet een tijd van 4.45,41 noteren. Van Dommelen in top 50 GOES - Jannie van Dommelen van de Goese Golfclub heeft zich tijdens een wedstx-ijd om de maandbeker in de top 50 van het nationale Robeco Neary Klassement gesla gen. De bal eindigde in één slag slechts 0.09 van de vlag. Daarmee staat Van Dommelen op plaats drie van het klas sement. Die positie geeft aan het einde van het seizoen x-echt op deelname aan de nationale kampioenschappen. De Robeco Neary is een initiatief van beleggingsspecialist Robeco en wordt in 2006 gespeeld tijdens meer dan 460 golfwedstx-ijden, verspreid over het hele land. De Neary is een onderdeel bij een golfwedstrijd waarbij het, op een korte par 3 hole, de bedoeling is om in 1 slag zo dicht mo gelijk bij de vlag te slaan. door Herman Heuvink WEMELDINGE - Het vas warm en stoffig tijdens de club- wedstrijd motorcross van MC De Sproeier in Wemeldinge. De sterkste klassen werden be heerst door Gregory de Nooijer (125 cc) en Erik van de Wekken in de klasse 250/500 cc. Het was duidelijk aan het aan tal deelnemers te merken dat het volop vakantie is, maar dat nam niet weg dat de aanwezi gen er vol voor gingen. Sommi ge jonge coureurs zagen in hun klasse te weinig tegenstand en stgartten met hun lichtere ma chines in een zwaardere klasse. Percy Karelse uit Wilhelmina- dorp was zo'n coureur en startte met zijn 65cc KTM in de :85cc-eategorie. Dit ging hem goed af. Hij won beide manches met overmacht. Ook Johnny van Eekelen uit Goes kwam uit in een andere klasse. Hij rijdt nor maal uit in de klasse 85cc en be hoort daar tot de toppers. Hij ging nu van start in de clubklas se. Door problemen bij de start moest hij zowel in de eerste als tweede manche vanuit de achter hoede beginnen. Hij wist zich nog flink in de kijker te rijden, maar een overwinning zat er niet in. Daarvoor was de concur rentie te sterk of beschikten de motoren over duidelijk meer pk's. In de 125cc was Gregory de Nooijer uit Vlissingen de sterk ste. De 19-jarige student won op zijn Yamaha met grote over macht. Achter werd om plaats twee fel gestreden door een vier tal crossers. Het was in beide manches Freek Filius uit Vlake die bij de finish deze positie in nam. Erik van de Wekken uit Zierik- zee reed met zijn Honda in de klasse 250/500cc onbedreigd naar de zege. „Mijn broer Marco is de monteur en verzorgt de ma chine uitstekend, dus kan ik niet achterblijven." De 39-jarige vrachtwagenchauf feur is een liefhebber van cir cuits met een harde ondergrond en dat betekent dat hij graag aan de start komt op het circuit aan de Oude Polderweg. doorLucien Roelandt VROUWENPOLDER - De dres suurruiters zorgden voor fraaie momenten op het concours hip- pique van de Gouwe Reyers. Jes sica Nijpjes was in Vrouwenpol der één van de vele uitblinkers. Met Hexagon's Replay won de amazone uit Middelburg op het I hoogste niveau (klasse Z2) in beide proeven. Verder eindigde ze met Heaxagon's Razani op een tweede en derde plaats. Jessica Nijpjes stuurde de ex pressief bewegende Replay in de eerste proef naar de goed score van 67.65 procent. In de tweede proef stopte de teller voor de j amazone en de bruine ruin op 63.82 procent. „Replay is een heel fijn paard om te rijden. Hij beschikt over hele fijne gangen. En net als zijn vader Rubiquil ^Werkwillig", vertelt Jessica. „Met zijn vijf jaar is hij nog erg jong voor een Z2-paard, maar voor ik met hem op wedstrijd ging heb ik op stal goed vooruit gewerkt. Het is met hem nu mijn zesde wedstrijd. Enkele we ken geleden heb ik met hem ook Outdoor Zeeland gewonnen. Daaruit blijkt wel, dat Replay dit werk aan kan. Ook wat be treft Razini koester ik hoge ver wachtingen. Haar gangen lijken nog iets beter dan die van Re play. Zij heeft ook een geweldi ge uitstraling. Vooral in de uitge strekte gangen laat ze zich su per zien. Maar de opleiding van haar vergt iets meer tijd." Jessica's tweelingzus Chantal pakte met U've Got It tweemaal het oranje erelint in de klasse Ml. In de eerste proef stuurde zij de getalenteerde vijfjarige bruine ruin naar het aanspreken de totaal van 67.33 procent, in de tweede proef scoorde 64.67. Margretha Vink kon in de dressuur in Eede de hoge verwachtingen niet helemaal waarmaken. Ze eindigde met Romiro op een derde plaats in de klasse Z. foto Peter Nicolai door Lucien Roelandt EEDE - De winstpunten in de dressuurwedstrijden van de Bie- zenruiters, die zaterdag in Eede werden verreden, bleken duur. En in de beoordeling waren op vallende verschillen. Het ene ju rylid legde de lat heel wat hoger dan het andere. Dat bleek vooral ook uit de sco res in de klasse Z1 en Ml. In de tweede proef haalde geen enkele combinatie de limiet voor een bonuspunt. In de strijd om de overwinning van de klasse Z1 wisselden An- neleen Guyt met Eline Pauwels stuivertje. In de eerste proef had Anneleen Guyt de krachtpatser Simson goed in de hand. De voor de Nieuwvlietse Zwinrui- ters uitkomende amazone uit Maldegem stuurde de ruin met een totaal van 211 punten naar het erelint. Zd bleef haar belaag ster Eveline Pauwels zes punten voor. Met een gedegen proef nam Eli ne Pauwels in de herkansing re vanche op haar Belgische rivaal. De 203 punten waren goed voor de zege, maar niet goed genoeg voor een winstpunt. Die hield ju rylid Klaas van Exel de hele middag zorgvuldig in de tas. Streekfavoriet Margretha Vink kon met Romiro op de terreinen van manege Primeur in Eede de hooggespannen verwachtingen niet waarmaken. De amazone uit Nieuwvliet stuurde de ruin, met respectievelijk 204 en 197 punten, in beide proeven naar de derde plaats. In de klasse Ml onderscheidde zich een sterke kopgroep. Eve lien de Kesel toonde zich met El- co de beste. De amazone uit Wa tervliet reed de goed bewegende ruin naar het totaal van 67 pro cent. De Kesel liet Ellen Cools met Ramazottie ruim drie pro cent achter zich. Souplesse Ook de revanche van Cools liet niet lang op zich wachten. Ze reed de over veel souplesse be wegende merrie met 178 punten naar de overwinning. Evelien de Kesel eindigde dit keer als tweede, een plaats die de Hariruitercombinatie moest delen met Petra Verscheuren uit Hoofdplaat, met de merrie Tere die onder het zadel. Kelsy den Exter lijkt met Aviv Shakina een van de kandidaten voor de Zeeuwse titel. Met twee sterke proeven bewees ze in Ee de klaar te zijn. Na een fraaie vierde plaats in de eerste proef (188 punten), stuurde de vijftien jarige amazone haar ruin in de tweede proef met een totaal van 202 punten naar de overwinning in de klasse LI. De score was voor de combinatie uit Vogel waarde ook goed voor het hoog ste dagtotaal. De overwinning in de tweede proef was een prooi voor Marlies Totté met Pa- rona van de Biervlietse Haring- ruiter. Marlon Savat kon in Eede op een uitstekend debuut in de klas se L2 terugzien. De ruiter uit Aardenburg reed Solitair met 189 punten naar de eerste over winning op dit niveau. Wemeldinge. Clubwedstrijd MC De Sproeier. Mini's: 1. Simon Bezuijnen, Ouddorp, 100 punten; 4. Merijn Poot, St.Maartensdijk, 86; 5. Michan Fase, St. Maartensdijk, 82. 65 cc kleine en grote wielen: 1. Da- vey de Fouw, Colijnsplaat, 100; 3. Je remy van de Goor, Vlissingen, 90; 5. Carsten Goedegebure, Yerseke, 81; 7. Coen Fase, St. Maartensdijk, 75; 8. Jo- chem van den Dorpel, Kapelle, 75; 9. Troy van de Ketterij, Vlissingen, 74. 85 cc kleine en grote wielen: 1. Per cy Karelse, Wilhelminadorp, 100; 2. Ben jamin Torbijn, Vlissingen, 92; 3. Arthur van Stel, Hansweert, 90; 4. Pim Fase, St.Maartensdijk, 88; 6. Björn Oreel, Oost-Souburg, 80; 7. Thomas de Rid der, Koewacht, 79. Clubklasse: 1. Auke van Steenbergen, Kwadendamme, 95; 2. Christian Bekker, Vlissingen, 95; 3. Antoine Paauwe, Yer seke, 94; 4- Martijn Wagemaker, Zonne- maire, 84; 5. Johnny van Eekelen, Goes, 83; 6. Wiebe Stevens, Wolphaartsdijk, 81; 7. Jos Minnaar, Wemeldinge, 75; 8. Wesley de Jonge, 's-Heer Abtskerke, 75; 9. Robbert Mol, Nisse, 75; 10. Justin van Aert, Krabbendijke, 73. Veteranen: 1. Pieter Moelker, Kloetin- ge, 97; 2. Ben Verschoor, Vlissingen, 92; 3. Rinus van Sabben, 88; 4. Jaap Kem- pe, Kamperland, 84; 6. Jan Wagenma ker, Zonnemaire, 79. 125 cc: 1. Gregory de Nooijer, Vlissin gen, 100; 2. Freek Filius, Vlake, 94; 3. Jan Peter van de Weele, Brouwersha ven, 90; 4. Dennis Zoeteweij, Yerseke, 83; 5. Steven Ovaa, Oost-Souburg, 83. 250/500 cc: 1Erik van de Wekken, Zie- rikzee, 100; 2. Joost Jacobse, Melisker- ke, 92; 3. Roland Melse, Meliskerke, 92; 4. Jacques van Putten, Wemeldinge, 86; 5. Stefan Bruijnooge, Wemeldinge, 82. Eede. Dressuur LR en PC De Biezen- ruiters. Paarden klasse Z1: 1. Anne leen Guyt, Simson (Zwinr.) 204; 2. Eline Pauwels, Dempsey (Hulst) 205; 3. Mar gretha Vink, Romiro (Zwinr.) 204. Twee de proef: 1. Eline Pauwels, Dempsy, 203; 2, Anneleen Guyt, Simson, 201; 3. Margretha Vink, Romiro, 197. Ml: 1. Evelien de Kesel, Elco (Haringr.) 201; 2. Ellen Cools, Ramazotti (Hulst) 191; 3. Pe tra verscheuren. Teredie (Oranjer.) en Katja van Cleemput, Karush (Oranjer.) 186. Tweede proef: 1. Ellen Cools, Ra mazotti, 175; 2. Petra Verscheuren, Tere die en Evelien de Kesel, Elco, 171. L2: 1. Marlon Savat, Solitair (Zwinr.) 189; 2. Annatevka Dooms, Punjab (Honter.) 180; 3. Esther Herweijer, Vamp Zwinr.) 178. Tweede proef: 1. Esther Herwijer, Vamp, 180; 2. Marlon Savat, Solitair, 179; 3. Annatevka Dooms, Punjab, 172. LI: 1. Marlies Totte, Parona (Haringr.) 194; 2. Bianca Kors, Upton (Vlakter.) 193; 3. Sandra Hoek. Silvester (Zwinr.) 189. Tweede proef: 1. Kelsey den Ex- ter, Aviv Shakina (Hulst) 202; 2. Bianca Kors, Upton, 196; 3. Sandra Hoek, Soli tair, 195. Pony's klasse M2 cat. DE: 1. Zachary Saelens, Marissa (Haringr.) 186. Twee de proef: 1. Briel de Wilde, Jaimy B (Zwinr.) 171. M1 cat. DE: 1. Janey Ver munt, Willow (Hulst) 175. Tweede proef: 1. Janey Vermunt, Balleroom Dancer, 175. L2 cat. DE: 1. Annabel Contant, Polsbury Pluco (Eenhoornr.) 171. Tweede proef: 1. Marjolein Con tant, Olaf (Eenhoornr.) 180. L1 cat. D: 1. Yenca Sips, Eros (Kleppertjes) 181. Tweede proef: 1. Yenca Sips, Cigan, 190. Sluiskil. Rabo Sluuskilletoernooi. HE5: N. Samijn-N. Strijdonk 4-6 opg. HE6: R. de Graeve-E. Lokken 6-4 6-4. HE7: H. van Sonderen-J. Obrie 6-2 6-2. HE8: J. Obrie-L. Verlinde 5-2 opg. DES: C. Acke-S. de Vriend 6-0 6-2 DD7: S. Pattyn/M. Dutree-M. Franken/M. Pieters 6-2 6-4. Clinge. Sloebertoernooi. HE4: M. van Leeuwenburg-M. Leenknegt 6-2 6-0. HE6: M. Pateer-J. Smet 6-0 6-2. DE3: M. Martens-T. Kint 6-1 6-2, S. de Schepper-W. de Kesel 6-2 6-0. DE6: S. Wilson-N. Schelfhaut 6-2 2-6 6-0. HD3: N. de Koster/T. Huis-D. de Schepper/F. van Cauteren 6-0 6-1. GD3: T. Kint/T. Huis-F. Kool/F. van Cauteren 6-2 4-6 6-4. GD6: F. de Koster/E. Piessens-M. Broekaeri/J. Bolsens 7-5 7-6. Schoondijke. Rabo De Zwaantoer- nooi. Finales. HD4: P. Jansen/T. Pronk-B. Bently/W. van Noord 6-2 6-3. HD5: P.J. Standaert/B. Wielakker-R. Dhont/E. Hensen 6-3 7-6. HD6: J. Goethals/A. Riemens-E. Brenner/J. Gee- len 6-4 3-6 6-4. HD7: P. Scherbeyn/S. Tellier-D. Hinneman/P. Josiassen 6-3 7-6. HD7-35+: D. Hinneman/P. Josias- sen-M. Jansen/L Maas 6-2 6-4. DD6: T. Dannenburg/B. van de Water-E. Willemsen/C. Wondergem 7-5 6-3. DD7: I. van Noord/V. de Rooij-H. Becude/G. Verplanke 6-3 6-2. DD8: M. Pieters/S. Zegers-L. Koster/A. van Riel 6-2 6-4. GD5: I. Vinjé/M. Vinjé-M. Blaakman/C. de Rijk 6-3 6-4. GD6: E. Willemsen/A. Dieleman-A. van Damme/W. Swartile 6-4 6-7 7-5. GD7: J. Dingemanse/M. Jansen-I. Buijsse/C. Pyfferoen 1-6 4-3 opg. GD7-35+: E. van der Hooft/A. IJsebaart-B. Loeys/J. de Clerck 6-2 6-3. Koewacht. Open Vlastoernooi. Fina les. HE5: H, van Broekhoven-J. de Kos ter 6-2 6-1 HE6: H. van Dorsselaer-E. van Regenmortel 6-4 6-4. HE7: E. Pies sens-M. Ducheine 6-3 6-4. HE8: K. Ver munt-B. de Booij 6-3 7-6. DE7: L. Ver- bunt-C Pauwels 6-3 7-5. DE8: I. Willae- rt-E. van Waes 6-1 6-3. HD5: D. de Block/H. van Broekhoven-M. Groffen/T. de Rijk 6-3 6-3. HD6: D. Vlassenrood/P. Vonk-K. van Dorsselaer/E. Martinet 6-3 6-1. HD7: F. Mariman/J. Mariman-W. Boender/R. Janssens 6-1 6-4. HD8: D. de Belie/R. van de Vijver-L. Schleibach/K. Vermunt 6-1 6-1. DD7: W. Hoekstra/I. Stofferis-I. van Dessel/A. Kint wo. DD8: E. de Kind/L. Vercruijs- sen-M. Pauwels/J. Rosenbrand 6-3 6-1. GD6: M. Bukkens/H. van Dorsselaer-F. de Koster/E. Piessens 6-2 3-6 6-2. GD7: L. Verbunt/A. Doeselaar-I. Willaert'L. Statujew 6-7 7-6 6-3. GD8: A. Bohyn/P. Bohyn-M. Pijpelink/C. Poppe 6-7 7-6 6-1 Veldman op EK in het achterveld GOES/GDYNIA - Erwin Veld man bevindt zich op het EK in de olympische Laserklasse in het achterveld. In het Poolse Gdynia bezet de zeiler uit Mid delburg na drie kwalificatiewed strijden de 76e plaats. Veldman is één van de zes Ne derlanders die bij het EK strij den in een veld van ruim hon derd zeilers. De kwalificaties be gonnen vrijdag en worden van daag afgesloten. Morgen en woensdag worden dagelijks twee races in de finaleserie geva ren. Veldman werd in de drie wedstrijden achtereenvolgens 53e, 37e en veertigste en staat daardoor 76e. Maandag Wielrennen Ronde van Schoondijke. WAOD-wed- strijd. Categorie: A en B. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 70 kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 39