PZC 1 uurtje werken per dag De Zonnebloem kleurt je wereld! WWW.STIEREN.NET GIRO 6 13 12 II PZC heeft nog enkele wijken vrij in WAARDE Bezorgers gevraagd! Geef educatie een kans. Edukans! www.edukans.nl Giro 515 Amersfoort de Zonnebloem* TEST UW KENNIS Jan Peter leidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het ■Loftmw»bieden van hulp. En jij? f HKPBCMTwftCtWS WM# Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. piEJ *v»AAt POÊA/ ARTSEN ZONDER GRENZEN WWW.ARTSENZONDERGRENZENi Het vervolg van de familieberichten van pagina 10 Aangaande de dagen onzer jaren, Daarin zijn zeventig jaren, of zo wij zeer sterk zijn tachtigjaren; en het uilnemendste van die is moeite en verdriet Psalm 9010 onberijmd Mei diepe droefheid geven wij u kennis dat na een werkzaam leven door de HEERE van ons is wegge nomen. na een kortstondig ziekbed onze lieve zorg zame vader, grootvader en overgrootvader Cornelis Adriaan Meerman In leven scheepsbouwer Sinds 16 april 2005 weduwnaar van Maria Wondergem Arnemuiden, t Vlissingen, 11 oktober 1914 9 juli 2006 Arnemuiden: Bep Schroevers-Meerman (in herinnering) Jan Schroevers (in herinnering) Gerard Meerman Willie Meerman-de Nooijer Lewedorp: Ko Meerman Nel Meerman-Dieleman Klein- en achterkleinkinderen 4541 CH Arnemuiden Zuidwal 55 Onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar uitslui tend gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 12 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 14 juli om 12.15 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand zal er voor familie en belang stellenden een rouwdienst worden gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden, die aanvangt om 11.00 uur en geleid wordt door de Wel eerwaarde heer Ds. A. Goedvree. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Geen toespraken Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het verlies van onze lieve Opa Kees Lia en Gerard Corina, Willemijn Elma en Evert Selina, Geraldo Arnemuiden, 9 juli 2006 Rust zacht opa loachim en Ilse Saskia Lewedorp, 9 juli 2006 Op 91-jarige leeftijd is overleden onze lieve opa en overgrootopa Kees Els en Daan Ria en Jos Nico en achterkleinkinderen Wij iveten dat als ons lichaam sterft, wij een nieuw huis in de hemel krijgen, waar wij altijd mogen wonen. Dat is een huis door God gemaakt en niet door mensen. 2 Corinthiërs 51 Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Olijslager-van de Guchte sinds 20 januari 1980 weduwe van Pieter Olijslager in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Oostkapelle: Neelie Geertse-Olijslager Henk Geertse Marlies en JohanMascha Petra en RobertJaïr Henrik Serooskerke (W): Mart Olijslager Jannie Olijslager-Moelker Pieter jacco Marisca en johan Rob Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Uus te Westkapelle voor de goede zorgen. Westkapelle, 7 jullie 2006 Correspondentieadres: Oostkapelseweg41 4353 EE Serooskerke (W) De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op D.V. woensdag 12 juli om 13.00 uur in de Pe- truskerk, Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in voornoemde kerk. Je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Mattheus Hendrik Hol weduwnaar van Janneke Beun in de leeftijd van 94 jaar. Mariakerke(B.): lohan en Jacqueline Hol-van Wassenhove Viviane Aardenburg: Theo en Nel Hol-Kort Martin en Veronique Jordi, Lisanne Danny en Ulrica Linsey, justin, Marit Wij zijn dankbaar voor de liefde\>olle zorgen, die hij in woonzorgcentrum Coensdike heeft mogen ontvangen. Aardenburg Coensdike, 7 juli 2006 Correspondentieadres: Beukelslraat 15 4521 BE Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op woensdag 12 juli om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tol condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Als je door verdriet wordt neergeslagen Het waarom van dit aan niemand kunt vragen Dan is het goed dat je zo veel goede mensen ziet Ook al vinden zij de juiste woorden niet. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder en oma Corrie Allemekinders-Landman mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel mede levende vrienden wij hebben. Jan en Marianne van Lambalgen kleinkinderen en achterkleinkinderen Baam, juli 2006 Zonder jou De wereld is leeg zonder jou. Er staat maar zo weinig meer in. De hemel is aldoor zo hinderlijk blauw. WaaromWat heeft het voorzin? De merel zit zachtjes te zingen in 't groen. Voor mij hoeft ie heus z 'n best niet te doen. De wereld kon vol van geluk zijn, maar nou: leeg zonder jou Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze kleine, grote man Thijs hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Marco en Barbara Mooren-de Block Sluiskil, juli 2006. Vlietstraat 15, Terneuzen Bij ziekenhuis "De Honte" Tel. 0115-614082 Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling I binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Plaats uw familie berichten in de PZC Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. TE UTRECHT edukans Edukans is dé ontwikkelingsorganisatie voor kansrijk onderwijs. maandag 10 juli 2006 het alfabet van Zeeland Bijna 40.000 Zonnebloemvrijwilligers brengen per jaar één miljoen bezoekjes aan mensa die ziek of gehandicapt zijn. Word lid. Bel 0900-5000 4000 of kijk op www.zonnebloeni.il Comité Anti Stieren- vechten DOE DE NATIONALE STIEREN LEEDTEST! JA NE: Het duurt 20 minuten om een stier in een 'gevecht' te doden Q J 2 Wrede stierengevechten komen ook voor in Frankrijk Q J 3 Tweederde van de Spanjaarden is tegen het stierenvechten Q 4 Stieren worden vóór een gevecht vaak ernstig verzwakt Q J 5 Bij stierengevechten gaan ook regelmatig paarden gruwelijk dood Q J 6 Bij dorpsfeesten doden bewoners jaarlijks duizenden stieren Ij J Uitslag JA is overal het goede antwoord. Reken voor JA 2 punten en voor NEE I pK 11-12 punten: zeer goed U bent een echte kenner. Ga naar de website en word donateur. Dan blijft u op de hoogte van alle feiten. 9-10 punten: voldoende Het kan geen kwaad u meer in het onderwerp te verdiepen. Ga naar de website en word donateur. 6-8 punten: matig Wij kunnen u nader informeren over het stierenleed. Ga naar de website en word donateur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38