Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten; Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Overleden In plaats van kaarten. Diep geschokt en intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze innig geliefde zoon en broer Sven ïgor Rademaker 13-07-1983 07-07-2006 Je laat een grote leegte achter, maar de herinnering aan jou blijft Papa Mama Darcy Yoran Kaleeya Daan Marloes Pres. Rooseveltlaan 702 4582 VW Vlissingen Sven is opgebaard in de familiekamer van uitvaart centrum Monuta 'de Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van hem op woensdag 12 juli van 19.00 uur tot 21.00 uur. De bijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, waarin we Sven zullen gedenken, zal plaatshebben op donderdag 13 juli om 12.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer van het crematorium. Sven Je leefde snel en intens, Je ging bij ons vandaan, snel en onverwachts, De pijn die je achterlaat is onbeschrijfelijk, Maar de herinnering aan jou blijft voor altijd, Vergeten doen we nooit. Mama Darcy Yoran Kaleeya Daan Sven Rademaker Onze lieve kleinzoon. Sangat Sajang Padamu. Oma en Opa Rademaker-Kien len Sven Rademaker Lieve Sven.... nog maar 22 jaar. Hier zijn geen woorden voor. Opa Rademaker f Charles Rademaker t Ome Johan en tante Cora Mijn VENTJE, Mijn vriend. Mijn maatje. Mijn liefde. Mijn allessie. Mijn toekomst. Voor altijd, ik hou van jou. Je MEISJE Jessica Lieve SVEN, We staan niet altijd stil bij het woord "samen Maar het is een groot gemis als "samenuit je leven is. Guus en Wilma van Oorschot Claudia en Peter Lars en Ralf Richard en Marieke Marike en Ben Antonie en Lola Sjors en Wendy Indy Jessica Sven, je was altijd welkom Vlissingen Dr. Stavermanstraat 33 Lieve SVEN, Onze gedachten blijven altijd bij je. Jouw gemis voelt als een enorme leegte. We proberen door samenzijn onszelf af te leiden. Je leven bestond uit vallen en opstaan maar je laatste val maakte het opstaan niet meer mogelijk. Het gat waar wij ingevallen zijn is van onmetelijke diepte. Je leven was een feest en dat hebben we met jou samen beleefd. Vaarwel MAA TJE Martin Jimmy Eline Jessica Maarten Youssef Sietse Rosanne Sven Rademaker Onze neef Zo jong en nu al weggenomen. Ome Bernard en Adrienne Angela en Michael Lieve Sven Wij zullen je nooit vergeten, je blijft altijd in ons hart. Roosendaal: Jack en Elly Etten-leur: Duncan, Zorayda, Semm en Jada Dordrecht: Pieter, Priscilla en Joey Lieve neef Sven Zoveel plannen voor de toekomst, en dat is nu al van je afgenomen. We zullen je nooit vergeten, je blijft altijd bij ons. Joshua Rademaker en Wenka Blenk Lieve Svennie Saya Sayang Hamu (Ik hou van je) We weten, je hebt hard gevochten. We zijn trots op je Svennie. Tamara Rademaker, Khaled en Jamila Delya Boufrahi Sven Rademaker Ons Neefje Veel te vroeg van ons weggegaan, maar in ons hart blijf je voor altijd bestaan. KAMI SAYANG KEPADAMU (wij houden van je) Jessica Rademaker en Islem Antit. Zelfs met ons net uit liefde kunnen we jouw vrije val niet breken. Vaarwel Sven ons dierbaar neefje. Antwerpen: Jeff, Sus, Ken, Dery Rademaker Woorden schieten tekort.... Door een tragisch ongeval, is overleden onze neef Sven Rademaker Wij wensen Elvis, Marloes, Jolanda, Darcy en Jessica veel sterkte dit verlies te kunnen dragen. John en Jozien Raymond, Nathalie en Benjamin Jeffry, Esther en Esmee I 've gotta be long gone Where the wind blows free From sea to sea Where I can be me Sven Rademaker We zullen je nooit vergeten neefje!Love you Patricia, Jordy en Davey Ons neefje Sven Rademaker Als jongste van ons allemaal te snel gegaan. Je bent er niet meer, maar in ieder van ons zie je een stukje van jou terug. Liefs al je neven en nichten Sven Rademaker Rust zacht. Fam Jonkman Door een zwaar ongeval moeten we afscheid nemen van ons neefje Sven Dit zal een zwaar gemis zijn in onze familie tante Fanny en oom Frits I can't believe the news today I can't close my eyes and make it go away. U2 - Sunday Bloody Sunday Lieve Sven Veel te jong moeten we afscheid van je nemen. Veel vragen blijven voor ons onbeantwoord. Je blijft altijd ons 'kleine' neefje. Sylvana, Stefan, Chavira en Deqain Sven Je hebt groots geknokt lieve kleine vent. Doe maar lekker rusten. dikke zoen, je neef Ran Geschrokken zijn wij van het bericht dat toch nog onverwachts is overleden Sven Rademaker zoon van onze medewerker, Elvis Rademaker Onze gedachten zijn bij Elvis, familie en dierbaren. Collega's en bewoners van CMO Maresaete Emergis Raad van bestuur, sectordirectie verslavingszorg en maatschappelijke opvang en alle medewerkers - zó oneerlijk - Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat Sven Rademaker zoon van onze collega Elvis is overleden We wensen Elvis, familie en vrienden alle sterkte en kracht toe. Collega's CMO Maresaete Londa, Simon, Janneke, Barbera, Joke, Elisabeth, Marjon, Annelies, Huub, Martine, Monique, Linda, André, Ans, Corrie, Ineke, Josette, Ida, Leo, Sasja, Henk, Angela, Christa, Marianne, Reinier, Lobke, Deborah, Jay, Tina Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend Piet Pleune Met een gemotiveerde inzet en vertrouwen heeft Piet de schoenenzaak van onze oom Bart mogen voort zetten. Wij wensen Nelly en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Nu, en alle dagen. P. Sinke - Huyssoon Suus en Piet de Moor - Sinke Tannie en Joop Goedbloed - Sinke Nelleke en Dirk Arbouw - Sinke Op 6 juli is overleden onze meelevende, behulpzame buurman Piet Pleune We wensen Nelly, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Leida Spruijt-Cevaal Pietha Ijo Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons lid Piet Pleune Zijn betrokkenheid en inzet vanaf de oprichting bij de heren recreanten volleybalclub zullen we missen. We wensen de familie heel veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Heren recreanten volleybal SV Serooskerke Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons lid en onze trouwe sponsor Piet Pleune Wij wensen de familie de kracht toe om dit verlies te dragen. Namens Rijvereniging "de Gouwe Reijers" Serooskerke Een vaste burcht is onze God Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man onze vader en opa Kornelis Hubrecht Brand Kees Oostkapelle, t Oostkapelle, 18 juli 1931 9 juli 2006 Oostkapelle: Corry Brand-Joziasse Brouch (Lux.): Jan-Arend en Simone Hubert Oostkapelle: Adrie en Nettie Tom Marloes en Rory Emma Grijpskerke: Marieke en Bert Ricardo Christel Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen van de huisartsenpraktijk te Oostkapelle voor de goede zorgen en liefdevolle begeleiding. 4356 AV Oostkapelle Paulus Hollestraat 2 Kees is thuis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 13 juli om 13.00 uur in de Zions- kerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Lieve Opa Duuf Pa van weinig woorden. Pa met een heel goed hart. Pa die altijd voor ons klaar stond gewoon een lieve Pa. Marieke en Bert Ricardo Christel Zeer verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Kornelis Hubrecht Brand C.T. Jobse-Brand P. Jobse T. Hoogedeure-Brand M.A. Hoogedeure (in herinnering) E. Brand H. Joziasse-Brand W. Joziasse H. Brand J.H. Brand-Dieleman J.A. Brand K.M. Brand-de Vrieze Neven en nichten Oostkapelle, 9 juli 2006 Wij willen u rust gunnen, al is vol droefheid ons hart je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Bedroefd, doch ook dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat nog onverwacht, zacht en kalm, van ons is heen gegaan onze lieve ma, oma, zus en schoonzus Johanna Margaretha de Ruyter-Wilms weduwe van Pieter Jacobus de Ruyter Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Temeuzen: Marion en Bennie de Krijger-de Ruyter Joyce en Rensly Michelle en Gregory Middelburg: Jan en Marian de Ruyter-Oosthoek Haarlem: Dolf en Mieke Wilms-de Winter 5 juli 2006 Jacob van Lennepstraat 5, Temeuzen Correspondentieadres: Iepenlaan 16, 4537 TC Temeuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. enZO IS HET GOED Wij zijn verdrietig en dankbaar dat onze moeder, oma en overgrootoma zo rustig is overleden en verder lijden bespaard is gebleven Louisa Liduina Teixeira-Boïn Loes weduwe van William Teixeira Den Haag, t Temeuzen, 30 januari 1923 7 juli 2006 Hulst: Marion Teixeira en Ruud Naessens Michelle en Jacco, Jasmijn, Isabella, Mathijs Ilja en Ana, Bernardinho Daphne en Lodewijk, Daan, Nathan Den Haag: Bill en Willie Teixeira Correspondentieadres: Tivoliweg27,4561 HJ Hulst Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 juli van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woens dag 12 juli om 14.00 uur in de aula van het cremato rium aan de Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij danken de verzorgenden van "Ter Schorre", D2, voor het geduld en de liefdevolle verzorging. 'Bij u Here schuil ik' Psalm 7 vers 1 Omringd door allen die haar liefhadden is vredig in geslapen Dingena Johanna van Strien-van As weduwe van Cornells Jacobus van Strien Scherpenisse, Goes, 23 april 1921 7 juli 2006 Wij noemden haar tante Dien, zij was zorgzaam als een moeder ruim 40 jaar lang en een lieve oma voor haar klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand: Corry en Cees Traas Janeten Kees Niels, Janno, Anoek Jan-Kees en Chantal Manuela, Ludo Roosendaal: Jan en Gerry van Strien Annette en Marjo Janika, Martika Iwan Onze speciale dank gaat uit naar Team 408 van verpleeghuis Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 68 4451 NX Heinkenszand De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 11 juli om 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Algemene begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen vanaf 12.30 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Met pijn in ons hart delen wij u mee dat onze lieve zuster en tante Dien van Strien-van As is overleden. We zullen haar missen maar we zijn intens dank baar dat we haar voor eeuwig geborgen weten in de handen van onze Almachtige en liefdevolle God en Vader. Goes: J. van As Arnhem: C.A. van As Neven en nichten Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Weel" te Krabbendijke is aldaar overleden onze tante Zus Geertruid Rebekka Vermeulen in de leeftijd van 86 jaar. Uit aller naam: Jenny Murre-van Liere, Yerseke Bas de Leeuw, Zaamslag Krabbendijke, 9 juli 2006 Correspondentieadres: Plein 6 4543 BH Zaamslag Tante zus is opgebaard in het mortuarium van zorg centrum Krabbendijke, alwaar woensdag 12 juli van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u hierbij wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donder dag 13 juli om 14.00 uur in de Johanneskerk te Krui- ningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw "Rond-Inn", Hoofdstraat 77 te Kruiningen. Ver drie t om het gemis dankbaar voor wat geweest is Na een gelukkig en welbesteed leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Pieter Meeuwse Nieuwdorp, 30 mei 1919 Goes, 8 juli 2006 Dankbaar zijn we voor alle goede zorgen die papa tijdens zijn ziekte van velen mocht ontvangen. Goes: D.G. Meeuwse-Lindenbergh Janneke, in herinnering Vlissingen: Marian en Bas Pieter Robbert en Monica Eveline en Christian, Myrthe Wijk bij Duurstede: Ella en Willem Lennaert en Manon Tessa S-Gravenpolderseweg 9 - 619 4462 CD Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden woens dag 12 juli om 14.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het cre matorium. Hierbij delen wij u mede dat onze oudste Piet, zwager en oom is overleden. I.A. Meeuwse S.P. Meeuwse-Moerdijk M. Meeuwse (in herinnering) J. Meeuwse-de Braai J. Meeuwse J. Meeuwse-Kolen M.J. Sonke-Meeuwse A. Sonke (in herinnering) A.I. Meeuwse G. Meeuwse-Reijnhout J. van 't Leven-Meeuwse J. van 't Leven Neven en nichten Goes, 8 juli 2006 dstëbjj Uit onze familiekring is weggenomen onze gelief, de zwager Piet Meeuwse Wij zullen hem erg missen. Breda: C.T. van Iwaarden-Lindenberqh Terneuzen: P.A. Lindenbergh Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorg® gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en over-opa Willem Geelhoed echtgenoot van Jannetje Susanna Geelhoed-Clement in de leeftijd van 89 jaar. J.S. Geelhoed-Clement Corrie en Kees Goudswaard Jos, Kim, Maj Janneke en Ronald Wim en Nancy, Zoë, Kai Carla, Yannik Gerard en Riet Geelhoed Lianne en Marcel Anita en Eelco, Nilclcy, Iris Marina en Jan, Dewy Willeke en Paul, Tanisha, Raynor Mientje en Anton de Haze Karin en Willem Peter en Sjanie Matty en Adrie Geelhoed Sandra en Marco Annette en Frank, Sanne en Vera Elske en Leon Wilmar en Bianca, Robin Susan en Rien le Clercq Marjanne en Roy, Renze Philip en Christa, Zara Peter en Mattie Geelhoed Mart en Manon, Joël, Ruben Jeannette en Foort Marc, Ezra Wilma en Marco, Mika, Romae Tonnie en Ko Duerink Remco en Geertje, Paulien, Anke, Harmen, Susan, Demi Miriam en Jeffrey Jeannette en Kees Amperse ErikenLaura Janneke en Ralph Ilja Wim en Jacqueline Nieuwstraat 82,4493 BG Kamperland, 7 juli 2006 De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 11 juli om 13.00 uur inhei kerkgebouw "De Ark" aan de Veerweg te Kamper land. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het "Jhr Mr. de Casembroothuis" te Kamperland. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er van 12.50 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het kerkgebouw "De Ark Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heefi ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Momenten en woorden schieten tekort. Dag lieve opa Jeffrey en Miriam T* Onverwachts is overleden onze zwager en oom Willem Geelhoed Zwolle: Clement-de Jonge Goes: J. Clement-Filius Kamperland: M.C. Clement M. Clement-de Smit Ens: M. Clement-Kaat Tot ons verdriet is vrij onverwachts overleden onze lieve zwager en oom Willem Geelhoed S.M. Geelhoed - Versluijs Maris Geelhoed Ada Geelhoed - Flipse CoJijnsplaat, 7 juli 2006 ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30