O AIRCOCONTROLE 42. IddJUMIJjj till IJl KIJK... GANZEN! WBBEÊM PZC JNi Monuta Tr1 De Voorzorg Unvaanrvenzonging H. jjlobse Voor een zorgzame begeleiding Voor een Zorgzame Begeleiding 95 zaterdag 8 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1981 9 juli 2006 Psalm 127:2b OpD.V. 9 juli hopen Kees Flikweert Nelly Flikweert-Hendrikse de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. We hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wil sparen is de wens van: Pa en Ma Hendrikse-Heijboer Jan en Elly Hendrikse-Rijstenbil Schipperslaan 23.4311 CC Bruinisse Overleden Na een kort ziekbed is overleden onze lieve man. vader en opa Stephanus Christiaan van Waalwijk van Doorn Ede, 28 januari 1944 Middelburg, 5 juli 2006 We bewonderen zijn kracht en de wijze waarop hij afscheid heeft genomen. Marijke van Waalwijk van Doorn-Nijsse Christiaan van Waalwijk van Doorn Feya van Waalwijk van Doorn-Goedhart Lieke Esther van Waalwijk van Doom Martien van Bergen Igmar Stephan is thuis De crematie zal plaatsvinden op maandag 10 juli om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot condo leren in onze tuin, Langeviele 79 te Middelburg. Correspondentieadres: Langeviele 79,4351 LS Middelburg Weest in geen ding bezorgd. Fil. 4 6 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wachts afscheid moeten nemen van mijn innig gelief de man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Pleune -Piet - echtgenoot van Nelly Pleune - Spruyt Oud-Vossemeer, 7-10-1942 t Serooskerke (W), 06-07-2006 Serooskerke: P.L. Pleune - Spruyt Serooskerke: Jacco en Conny Jasperen Miranda Serooskerke: Theo (in herinnering) Serooskerke: Nathalia Ramon Ds. van Wouwestraat 27 Is 4353 AH Serooskerke (W.) De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op dinsdag 11 juli om 13.00 uur in de Petrus- kerk, aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Seroosker ke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen in de Petruskerk van 12.15 tot 12.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Pa i Veel te jong moest je van ons heengaan, a Vol ongeloof laat je ons achter. 3 Waarom.... Bedankt voor al de liefde die je ons gegeven hebt en dat we altijd bij jou terecht konden. Het gemis is nu al zo groot, je zit voor altijd in ons hart. Ma we zullen er altijd voor je zijn. Lieve opa |ij bent mijn allerliefste engeltje wat zal ik je missen. Ramon Wegens het overlijden van de heer P. Pleune is dinsdag 11 juli Sinke Schoenmode en Ruitersport, Torenstraat 1 te Serooskerke de gehele dag gesloten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze levenslustige zwager en oom Piet Pleune Wij wensen Nelly en de (klein)kinderen de nodige sterkte toe. Leny Ridderbos-Struyt Harm Ridderbos Derk Eline, Reinier en Nadia Helmi, Louis en Valery Jacqueline en John Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid, de heer P. Pleune Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden Ondernemersvereniging Serooskerke Serooskerke, 7 juli 2006 Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Dhr. Pleune Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Marian en Jeroen Daniella en Abco Conny en Derk Ingeborg en Willem Anneke en Wim Tamara en Stefan Leoni Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons lid en sponsor Piet Pleune Zijn interesse en betrokkenheid bij onze voetbalver eniging zullen wij missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinde ren en verdere familie. Wij wensen hen veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van W Serooskerke Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd oud-collega Marinus Cornelis Veerhoek Wij wensen Ineke en de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en medewerkers ING Bank District Zuidwest-Nederland "De Here is mijn herder" Na een kortstondige ziekte is van ons weggenomen onze onvergetelijke lieve moeder en grootmoeder Maaike Buizer weduwe van johannis Adriaan van de Guchte in de leeftijd van 87 jaar Goes Cathrien van de Guchte Peteren Hullu Marleen Vincent Lian Duncan, Joey Lelystad Kees van de Guchte Jolande de Jonge Merlijn Sjoors Vincent Lennart Le Chesnay (Fr) Maarten van de Guchte 5 juli 2006 Leliestraat 49,4461 PD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 8 juli van 17.00 tot 17.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op maandag 10 juli om 14.15 uur in het Geerteshuis, Jachthuisstraat te Kloetinge De begrafenis zal om ca. 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Geerteshuis Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve vader en opa Krijn Groenenberg sinds 2 april 1999 weduwnaar van Jacomina Cevaal in de leeftijd van 88 jaar. Aagtekerke: P. de Visser-Groenenberg C. de Visser 's-Gravendeel: Els Aagtekerke: Erik Het laatste jaar werd hij liefdevol verzorgd in ver pleeghuis Vliedbergappartement 2 te Koudekerke. 7 juli 2006 Correspondentieadres: Thibautstraat 4 4363 BG Aagtekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op woensdag 12 juli om 11.00 uur in de Prote stantse kerk aan het Dorpsplein te Aagtekerke. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben om 12.00 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Geen bloemen. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Krijn Groenenberg In de leeftijd van 88 jaar. Ritthem: M. Cevaal-Groenenberg Grijpskerke: A. Francke neven en nichten De Heer is mijn Herder. Psalm 25 Voor mij nog onverwachts is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve zus Neeltje Verhoeff in de leeftijd van 92 jaar. A. Verhoeff Brouwershaven, 6 juli 2006 "Poortershof" Poortdijkstraat 2 - 26 Correspondentieadres: Markt 38 4518 AH Brouwershaven De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. dinsdag 11 juli in de "Ichtuskerk" aan het Bos tonplein te Brouwershaven, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Dankbetuiging Wij bedanken iedereen voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Teuntje Cornelia Boone-van Leeuwaarden Schiedam, t Middelburg, 24 juli 1923 23 april 2006 Een bijzonder woord van dank aan haar buren, de me dewerkers en vrijwilligers van Sint Jans Hospice De Casembroot en allen die haar verzorgd hebben. Uit aller naam; S.A. Boone Middelburg, juli 2006 Dankbetuiging Door de overweldigende belangstelling tijdens haar ziek te en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Jakoba Davidse-van Iwaarden Lies Is het niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken, al uw mooie brieven, kaarten en telefoontjes waren voor ons een geweldige steun, daarom willen wij u op deze wijze bedanken voor uw warme medeleven. A. Davidse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2006 Zoveel kaarten, brieven, telefoontjes, bezoekjes- Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zeer geliefde, zorgzame man, onze lieve, meele vende vader en opa Reinier David Eggebeen Onze dank daarvoor is groot. C. Eggebeen-Paauwe Corinda en Hans Rianne, Lars, Rick Goes, juli 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Cor Koster We hebben het zeer gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, juli 2006 fr Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoon tjes na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Johannis de Looff Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens: M.P. de Looff-Kwekkeboom Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juli 2006 Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken willen wij u op deze wijze hartelijk danken voor de vele reacties van medeleven zoals kaarten, bezoeken en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Rinus Meerman (os Meerman-Wijgman William Erwin en Natasja Nova, Adonai Emile Vlissingen, juli 2006 De overweldigende belangstelling en deelneming, die u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve ma facomijna Tona van Oosten-Brandt (Mien) hebben ons diep getroffen. Wij zijn dankbaar voor de steun en troost, die ons dit heeft gegeven. Marco Edwin en Yvonne Leonie en Walter Goes, juli 2006 Voor de vele blijken van warm medeleven die wij ont vingen na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader, zoon en schoonzoon Frits Simonse zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Nettie Simonse-van Dijke Koudekerke, juli 2006 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Uw zong m onze handen vijok geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjob: Tevens beschikken wij over 46220! Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te 8aren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) u itvaartz0 rgc e ntr u m De Bevelanden J.C. Hoekman Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Dag en nacht bereikbaar op (0111)45 07 17 of (0111) 46 26 00 C\; Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Cj Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl WILGENSTRAAT 12 4307 DA OOSTERLAND (SCHOUWEN-DUIVELAND) WWW.UrrVAARTDEVLIEGER. NL BBOSCH B Service Ook uw autoairco moet Wij controleren graag uw. regelmatig in onderhoud om dichtheid van het systeer zo lang mogelijk goed te u'itblaastemperatuur in de blijven functioneren. Lente, zomer, herfst en winter; ieder jaargetijde is een geschikt moment. auto compressoraandrijving de uiterlijke conditie vano hoofdcomponenten Voor onze klanten heben wij Compleet voor slechts een Basisonderhoudspakket Vraag ook naar onze aircoreiniging! Bosch Car Service... Daar kom je graag terug AXEL, Autocenter Snoodiik Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 2045 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Kanaalweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 VROUWENPOLDER, Veersedam Auto Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 591511 ie WISSENKERKE, Autobedrijf de Moor Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 ,v ZIERIKZEE, Autobedrijf Leaemaate Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 HOVAGcS Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. TOUR DE GANS Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leider Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS Self supporting Africa ORSII ng Afrio lljl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60