Dieven letten op brievenbussen xms PZC Na het slowen en schuifelen volgt het schuren De vlegeljaren van Pietje Bell PZC Ashkelon wil in Gaza erop los slaan Enkele gegevens voldoende om bankrekeningen te plunderen Identiteitsdiefstal tegengaan 8 juli 1956 zaterdag 8 juli 2006 Een kassabon, een bon uit de pinautomaat, een bankafschrift in combinatie met je adres en naamgegevens. Meer heeft een crimineel niet nodig om ie mands identiteit te pikken en vervolgens diens rekening te plunderen. Banken voorkomen dat niet. „Ik laat mijn bankpa pieren voortaan op een ander adres bezorgen." door Jacqueline Steenwijk en Ruth van Beek De 65-jarige Tilburgse me vrouw Daamen heeft haar geld inmiddels wel teruggekre gen, maar haar post over geldza ken laat ze voortaan naar een ander adres sturen. „Ik ben een stuk voorzichtiger geworden", zegt ze, nog steeds ongelovig over wat haar overkwam. Eind 2004 verdween er 6000 eu ro van haar bankrekening. Cri minelen hadden een salarisspe cificatie uit haar brievenbus ge vist, vroegen een creditcard aan, onderschepten de kaart in de post en plunderden haar re kening. „Ze hebben hem tot de laatste cent leeggehaald." Via een brief van Mastercard kwam ze erachter dat er iets niet klopte. Volgens de bank was haar limiet van 1200 euro overschreden. Maar zij had nooit een creditcard aange vraagd. „Ik heb meteen Master card gebeld. Bleek dat ze een ko pie van een specificatie van mijn VUT-uitkering hadden." Op grond van die specificatie was de creditcard verstrekt. De dieven hadden de specificatie uit haar postbus gehaald, geko pieerd, dichtgeplakt en weer te ruggegooid in haar bus. Ze heeft nooit iets doorgehad. „Ik belde meteen de bank om mijn rekening te laten blokke ren. Maar die zagen niets vreemds, dus ze weigerden." La ter kreeg ze een bankafschrift, waarop stond dat er duizenden euro's waren opgenomen. Dus weer de bank gebeld, maar toen was het kwaad al geschied. Ge lukkig erkende de bank de fout en kreeg ze, na een tijd wach ten, het hele bedrag terug. Daamen was een van de twintig Tilburgers die in enkele maan den tijd de dupe werden van identiteitsdiefstal. De daders wisten met hun gegevens bank passen, creditcards en leningen aan te vragen en stalen voor in totaal 220 duizend euro. Vier da ders werden veroordeeld. De hoogste straf: drie jaar cel. Hengelen Het relaas van de Tilburgse toont aan hoe makkelijk het is om op andermans bankreke ning een pas aan te vragen. Al les wat er voor nodig is, is wat Met een aantal eenvoudige maatregelen is identiteits diefstal te voorkomen. - neem kassabonnen altijd mee naar huis of gooi ze in een prul lenbak op straat. - gooi papieren waar persoonlij ke gegevens op staan niet achte loos weg. Dieven snuffelen ook persoonlijk afval door voor per soonsgegevens. Doe ze in een pa pierversnipperaar of verbrand ze. - zet persoonlijke papieren, ook al ook zijn ze al jaren geda teerd, nooit langs de kant van de weg bij het afval. Criminelen personalia, een bankrekening nummer en het liefst nog een ge boortedatum en een sofinum- mer. De meeste gegevens zijn simpelweg uit de brievenbus te stelen. Hengelen heet dat in vak termen. Identiteitsdiefstal vindt al jaren plaats. Maar er lijkt pas het af gelopen jaar extra aandacht voor te komen. Zo houdt het Bo venregionaal Rechercheteam Zuid-Nederland zich sinds vo rig jaar speciaal met deze vorm van fraude bezig. In een jaar tijd werden alleen al ruim drie honderd fraudezaken met over- schrijvingskaarten onderzocht. Soms viel gevoelige informatie bij de postsortering al in foute handen. Criminelen bestelen postbodes en roven brievenbussen van TPG Post leeg. In Papendrecht verdween op die manier de post uit bijna dertig TPG Post brie venbussen. De politie daar deed onmiddellijk een waarschuwing uit. Inwoners werden verzocht alert te zijn op de afschrijvin gen op hun rekening. Maar wie afhankelijk is van papieren af schriften, ziet vreemde afschrij vingen vaak pas na minimaal een week. Tijd genoeg voor de dieven om de rekening te plun deren. De Nederlandse Vereni ging van Banken erkent dat die ven telkens nieuwe wegen vin den. Ze maken nu bijvoorbeeld ge bruik van de verhuisservice van TPG Post. Meer dan wat sum miere persoonsgegevens zijn niet nodig om dat via internet te regelen. Het enige wat de die ven nog moeten doen is een nieu we pas aan te vragen. Die komt dan vanzelf op het door hen ge kozen adres aan. Gegevens Maar ook door bij een inbraak of insluiping bankpapieren mee te nemen komen criminelen aan de benodigde gegevens, weet Gertjan Biersteker van de Vere niging Europese Beveiligingsbe drijven. „We horen de verhalen. Wij komen bij de mensen thuis. Vaak is dat de reden dat ze meer persoonlijke beveiliging in huis willen." Gegevens zijn ook makkelijk te vinden in het huisafval, bleek onlangs nog uit een onderzoek van Hoffmann Bedrijfsrecher che. Officieel hanteren banken diverse informatiecontroles om te achterhalen of ze echt met de rekeninghouder te maken heb ben. Het College Bescherming Persoonsgegevens vermoedt dat dit niet verder gaat dan gege vens die de dieven toch al we ten, zoals het pasnummer. Ban ken zelf willen niet kenbaar ma ken welke gegevens precies ge controleerd worden. Maar dat een bank- en pasnummer zo makkelijk via een kassabon te traceren is, dat wist zelfs de woordvoerder van de Postbank niet. GPD krijgen daardoor de kans in een keer veel informatie te verzame len. - check regelmatig of er 'vreem de' bedragen van de rekening zijn afgeschreven. - controleer regelmatig of de naamstelling op de bankaf schriften nog hetzelfde is. Som mige criminelen laten zich bij schrijven op andermans reke ning - laat papieren met persoonlijke gegevens niet slingeren in huis - beveilig indien mogelijk de brievenbus tegen hengelaars. GPD Mevrouw Daamen bij haar brievenbus. Eind 2004 verdween er 6000 euro van haar bankrekening. Criminelen hadden een salarisstrook uit de bus gevist, vroegen een creditcard aan, onderschepten die in de post en plunderden haar rekening. foto Wilfried Schotes/GPD door Ad Bloemendaal De Ben Zvi boulevard in Ashkelon ligt in een nieuwbouwwijk. Witte flatge bouwen, afgewisseld door witte laagbouw en doorsne den met brede verkeerswe gen. Gabi Elgai zat dinsdaga vond op het balkon van de avondkoelte te genieten toen hij een fluitend geluid hoor de, gevolgd door een zware klap. „Ik trilde over mijn he le lichaam", zegt de 38-jarige onderhoudsmonteur. De klap was de explosie van een Palestijnse Qassam-ra- ket, op de parkeerplaats van de Plenry Ronson school voor beroepsonderwijs. Jongens die bij de school aan het voetballen waren, sloegen door de kracht van de lucht druk tegen het asfalt. Er vie len geen gewonden en de scha de was gering. Maar de gevol gen waren groot. Op het tijdstip van de explo sie was premier Olmert op be zoek bij de Amerikaanse am bassadeur in Tel Aviv. Hij stelde meteen vast dat de Pa lestijnse milities een rode lijn hadden overschreden. Nog nooit was een Qassam-raket zo ver op Israëlisch grondge bied terechtgekomen. Amper 24 uur later rolden tanks en pantserwagens het noorden van de Gazastrook binnen om de Palestijnse mili tanten een lesje te leren. Meer dan veertig Palestijnse doden zijn er sindsdien gevallen. Schenkt de manier waarop het Israëlische leger huis houdt in de Gazastrook de 120.000 inwoners van Ashke lon voldoening? De meningen daarover zijn gelijkluidend: sla erop. Bezetten „Ik denk dat de operatie van het leger in de Gazastrook al leen maar tot meer Qassams zal leiden", zegt studente Ra chel Shabi (24). „Misschien moeten we de Gazastrook wel opnieuw bezetten." Ze is be hoorlijk bang gewordt Wordt Ashkelon een tweed; Sderot? Sderot is het li sche stadje dat de afgi vier jaar het leeuwendeel vat de Qassams kreeg te verwet, ken. Het ligt veel dichter br de Gazastrook dan Ashkelot waar de raketten tot nu hoogstens het zuidelijke it dustrieterrein haalden. Maar de raket-amateurs v;: Harnas en andere Palestijns milities beginnen het vak leren, waarschijnlijk met A hulp van technici van de Lfe nese Hezbollah. Dat heeft r ook het centrum van Ashke. Ion kwetsbaar gemaakt. Van paniek is in de ku nog niets te merken, maar on. gerust is de bevolking wd „Wij kunnen dit niet zomaai over ons heen laten komen'1 vertolkt huisvrouw Anat Y<i tach (38) de gevoelens va veel bewoners. Ze woont naast de getroffen school. He gezin is nog steeds van „Ze zien daar in Gaza dat v;,1 niets doen en dat is niet goefi De operatie die het legert. uitvoert gaat lang niet vergJ1 noeg. De Palestijnen willend] leen maar oorlog. Onderhatj delen helpt niet want er 5P daar niemand om mee te prei f ten. Ik wist vorig jaar al da de terugtrekking uit de Gé zastrook niets zou uithalen." Schoonmaak Voor Gabi Elgai is de hoogst; tijd voor 'een grote schoor- maakactie' in de Gazastrooil „Wij hebben veel te lang ge- wacht met dit soort operatie Vorig jaar hebben we de hèj Gazastrook verlaten, maaraj moeten we terug. Niet omde; we het willen, maar omdataj ons geen andere mogelijkhé: bieden. Wij willen vrec-j maar zij niet. Ze denkends-: dat we uit zwakte zijn va l trokken en dat proberen a nu uit te buiten door rakette te lanceren en mensen te ont voeren." GPD pagina 5 Israël lijkt Harnas tegemoet te komen 'Schuren', meisjes die tijdens het dansen met hun billen tegen de geslachtsdelen van jongens draaien, is doorgedrongen tot de basisschool. Ouders vinden het maar niks en houden hun experi menterende kroost tijdens het schoolfeestje nauwlettend in de gaten. Mijn moeder vindt het wel vies. door Carine Neefjes Na zonsondergang komt het feest op het strand in Katwijk aan zee langzaam op gang. Een paar meisjes willen schuren, maar onder het toe ziend oog van ouders is dat toch wel eng. Jeanine (12), gekleed in lage spijkerbroek en strak, felgroen naveltruitje, draait rit misch met haar billen. Een schuchtere jongen pakt haar van achter bij de taille vast en wiebelt houterig mee. Tegen het einde van het school jaar is het op veel basisscholen in groep acht bijna dagelijks bal: discofeesten, strandfeesten en galafeesten. De elf- en twaalf jarige leerlingen nemen af scheid van de lagere school en storten zich massaal in het feest gedruis, waar vooral de vroegrij pe jongens en meisjes met el kaar schuren. Sommige ouders vinden deze seksueel getinte dans te erotisch en houden hun hart vast. „Die meisjes hebben geen idee wat voor gevoelens ze bij jongens losmaken", aldus Janny Magendans, moeder van een puberende dochter. Om het schuren te beperken, houden ouders op het strand feest in Katwijk een oogje in het zeil. „Kinderen op deze leeftijd moet je beschermen", vertelt In- grid Braxhoven, moeder van Kim. „Je hoort steeds vaker dat ook jongens van dertien, veer tien jaar jonge meisjes verkrach ten. Natuurlijk gebeurt dat niet op zo'n schoolfeest, maar met sexy gedrag geef je wel een sig naal af." De feestvierende leerlingen van basisschool Koningin Juliana in Leiden begrijpen niet goed waar de vaders en moeders zich druk om maken. „Schuren kan geen kwaad, ik heb al mijn kleren toch nog aan", zegt Jeanine, die het wel mag van haar moeder. Dat jongens mogelijk meer wil len na zo'n erotisch dansje, vin den de meiden onzin. „Ze heb ben daar de leeftijd nog niet voor, ze doen het voor de kick." Niet iedereen schuurt. „Ik vind het goor. Ik wil pas zo met een jongen dansen als ik hem echt leuk vind", zegt Hester. Experimenteren Op elf-, twaalfjarige leeftijd ex perimenteren met seksualiteit is van aller tijden. Vroeger heetten de eerste dansjes slowen of schuifelen, nu gaat het over schuren. Dat het er tegenwoordi- ger grover aan toe gaat, beaamt pedagoge C-hannah Zwiep van het pedagogisch projectbureau Kind&Zo. „Ouders moeten hier op anticiperen en eerder met hun kind over seks praten. De meeste leerlingen in groep acht hebben noch thuis noch op school seksuele voorlichting ge had", aldus Zwiep. „Ook hoogopgeleiden durven niet met hun kind over seks te praten. Maar dat moet wel! Juist als het gaat om seks moe ten kinderen leren hun grenzen aan te geven." Dan gaat er met dat schuren ook niets mis, zegt Zwiep lachend. „Ik ben er niet bang voor dat die meiden straks met een dikke buik rondlopen." De jongens op het strand van Katwijk kijken naar een paar dansende meisjes. Hun tengere lijven contrasteren met die van de vroegrijpe meiden. Zij mogen wel schuren van hun ouders. „Maar mijn moeder vindt het wel vies", zegt Ivan. De angst dat ze na zo'n dansje meer met een meisje zouden willen, vin den ze onzin. „Wel nee, we zit ten pas in groep acht. Daar zijn wij nog te jong voor." GPD Pietje Bell maar 'ns uit de kast ge haald. Bladerend door die reeks vergeelde, beduimelde en soms kapotge- lezen pockets over de avonturen van dat Rotterdamse schoffie, probeer ik te begrijpen wat zich sinds een dag of wat rond het Binnenhof afspeelt. Maar zelfs De vlegeljaren van Pietje Bell, één van mijn favorieten van lang geleden, brengt me niet veel verder. Ja, Pietje Bell is in Den Haag opgedo ken. Het was Lousewies van der Laan die het Rotterdammertje voor het eerst ontdekte. In één van die vinnige lijst— trekkersdebatjes binnen D66 beschul digde zij haar tegenstrever, Alexander Pechtold, er van een soort Pietje Bell te zijn, een kwajongen die regelmatig een grote mond opzet, graag belletje trekt en veel kattenkwaad uithaalt, maar in de grond van de zaak eigenlijk een goedzak is. 'Soms moet je doorbijten om geloofwaardig te blijven.' Pechtold, toen nog minister, reageerde als door een adder gebeten. Hij een Pietje Bell? Een slapjanus? Iemand die niet durfde doorbijten? Een slag onder de gordel. Sindsdien waart Pietje Bell als spook door Den Haag. Als symbool voor politi ci die wel blaffen, maar niet bijten. Als synoniem voor een gebrek aan doortas tendheid. Als illustratie van slapheid ondanks de schijn van het tegendeel. Als etiket voor iets wat dicht in de buurt van hypocrisie komt. Als top punt van ongeloofwaardigheid. En dat is tegenwoordig zo'n beetje het grofste verwijt dat je aan het Binnenhof naar het hoofd geslingerd kunt krijgen. Sinds, pakweg, 'Fortuyn' is daadkracht de hoogst gewaardeerde politieke eigen schap. Wie in het kamp van de slapja nussen en karakterlozen terechtkomt, kan het wel schudden. Het heeft een verhitte, instabiele poli tieke cultuur van grote woorden en stoere daden geschapen die, achteraf bezien, op bijna niet anders kon uitlo pen dan op een kabinetscrisis. Het tweede kabinet-Balkenende is niet zo zeer ten onder gegaan aan amateuris me bij de kleinste regeringspartij, impo pulariteit van de minister van Vreemde lingenzaken, tweedracht bij de een-na-grootste regeringspartner of re- gisseursfouten van de minister-presi dent. Evenmin laat het zich verklaren uit doorgeschoten formalisme, partijpo litieke rivaliteit, persoonlijke gekwetst heid of opportunisme. Nee, de crisis was een symptoom van een overmaat aan flinkheid, opgefokte flinkheid. Er was geen gebrek aan leiderschap, er was veeleer een te veel aan zelf opge worpen, opgeblazen leiders. Niemand wilde in dat koortsige politie ke klimaat wijken. Niemand kon meer terug. Niemand. Minister Verdonk was politiek noch ka- rakterologisch bij machte toe te geven dat aanvankelijk uit de bocht te zijn ge vlogen. Ayaan Hirsi Ali, weer in bezit van het Nederlandse paspoort, wilde per se het laatste woord. De Tweede Ka mer had zich te veel vastgebeten om, zelfs na een lesje in het Somalische naamrecht, de zaak nog in de juiste pro porties te zien. Van der Laan moest, na Pechtold slapheid te hebben verweten, wel doorbijten. De WD, met name de nieuwbakken leider Mark Rutte, kon het zich niet permitteren IJzeren Rita te laten vallen. En om te laten zien dat hij echt geen Pietje Bell was, kwam de nieuwe leider van D66 na afloop mel den dat hij wel degelijk 'de leiding' had gehad. Premier Balkenende viel letterlijk uit de toon: hij deed aan die krachtpatserij even niet mee. Hem werd - nota bene - verweten 'te eerlijk' voor de politiek vak te zijn. Het kostte hem zijn tweede kabinet. Het is het loon van de angst. Na de 'Opstand der Burgers' uit 2002 is de bliksem bij het politieke en bestuur lijke establishment ingeslagen. Er is een permanente staat van nervositeit om, net als de Melkerts en Dijkstallen van toen, in ongenade te vallen bij het onthechte, ontevreden kiezersvolk. Den Haag danst op de helling van een rommelende vulkaan. Kiezers zijn meer dan ooit kritische consumenten en rekenende burgers. Niemand beschikt meer over een stabie le aanhang zoals in de dagen van Drees en Romme. Sinds de nadagen van Paars - vermoedelijk geen kabinet waande zich zo stevig in het zadel als Koks tweede - weet de politieke elite kwetsbaar voor nieuwe populaire in dringers die de vaste rondedans van de partijen kunnen verstoren. Achter elke boom kan een nieuwe Fortuyn of een succesvolle Peter R. de Vries staan, Die broeierige onrust probeert het Bin nenhof te bezweren met een Nieuwe Flinkheid, uitmondend in een onstuit bare zucht tot dadendrang. Om te laten zien wat men waard is, om de knagen de twijfel te overschreeuwen, om de on stuimige stroom aan kritiek te overbluf- FILM - Een groep Amerikaan se toeristen heeft vrijdag foto's gemaakt van vier mannen die een overval pleegden op een geldtransport in Marseille. De Amerikanen dachten dat het om buitenopnamen voor een gangsterfilm ging. De overval lers, met machinepistolen en revolvers, maakten ruim 2 mil joen francs buit. De politie zoekt nu de toeristen, omdat hun foto's kunnen helpen bij het ondei'zoek. SPORTVELDEN - Burgemees ter Van Suylekom van Kapelle heeft het nieuwe sportveld met sporthal langs de spoorlijn offi cieel in gebruik genomen. J gymnastieklokaal zal voos door de scholen druk words t gebruikt, het sportveld via aftrek bij diverse sportverea gingen. VOETBAL - NAC is er nieii J geslaagd het Nederlands kar pioenschap betaald voetbalt de wacht te slepen. De Breda club leden een smadelijke r.( derlaag (5-1) tegen naastecoi- p current Rapid JC. Beide du'a hebben nu evenveel punten e moeten aanstaande zateidi| in een beslissingswedstrijd ié maken wie zich de natiora kampioen mag noemen. Intiem 'schuren' op het strand van Katwijk aan Zee. foto Marco de Swart/GPD fen, om indruk te maken - om de eigen fermheid te benadrukken. Het is een toon die past bij het Neder- land-van-nu. Onzeker als het voormalige 'gidsland' na de jarenlange zelfoverschatting ge worden is, zoekt het zekerheid, vastig heid en duidelijkheid. En een bijpassen de politieke klasse die zegt waar het op staat, niet om de hete brij heen draait en de koe bij de horens vat. Vandaar dat iedereen vóór, tijdens en na de kabi netscrisis over elkaar heenbuitelde om vooral niet als slapjanus te worden af geschilderd. Vandaar dat adembene mende vrouwelijke powerplay (Ayaan, Rita, Lousewies en Femke). Vandaar de aanvankelijke vastbeslotenheid van CDA en VVD om ondanks de kabinets crisis gewoon door te regeren. En van daar de vele staaltjes aan daadkracht die Nederland voorafgaande aan 22 no vember nog opgedist krijgt. Maar Piet Bell is nog niet uit Den Haag verjaagd. Via zijn 'stadsgenoot' Ruud Lubbers - een oude rot die opdook als informateur - waarschuwde hij voor een overmaat aan dadendrang en ander spierballenvertoon. Wie meende dat voortvarendheid en zelfbeperking niet hand in hand konden gaan? Het klonk net zo beduimeld als die vergeelde pockets. Jan Schinkelshoek Hoofdredactie: Peter Jansen Dick Bosscher (adjunct) Arie Leen Kroon (adjunct) Centrale redactie: Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA Goes Tel: (0113)315500 Fax: (0113)315669 E-mail: redactie@pzc.nl Lezersredacteur: A. J. Snel Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA Goes Tel: (0113)315660 Fax:(0113)315609 E-mail: lezersredacteur@pzc.nl Middelburg: Buitenruststraat18 Postbus 8070 4330 E8 Middelburg Tel: (0118)493000 Fax:(0118)493009 E-mail: redwalch@pzc.nl Goes: Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA Goes Tel. (0113)315670 Fax. (0113)315669 E-mail: redgoes@pzc.nl Ternouzen: Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 ACTerneuzen Tel. (0115)645769 Fax. (0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Hulst: Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB Hulst Tel: (0114)372776 Fax:(0114)372771 E-mail: redhulst@pzc.nl Zierikzee: Grachtweg 23a Postbus 80 4300 AB Zierikzee Tel: (0111)454651 Fax:(0111)454657 E-mail: redzzee@pzc.nl Opening kantoren Goes, Zierikzee en Hulst: Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur Internet: www.pzc.nl Internetredactie: Postbus 31 4460 AA Goes E-mail: web@pzc.nl Bezorgklachten: 0800-0231231 op maandag t/m vrijdag gedurende de openingstijden; zaterdags tot 12.00 uur. Abonnementen: 0800-0231231 autom, afschrijving accepi per maand: 20,55 n.v.t per kwartaal: 59,75 62 per jaar: €229.20 t 233 E-m: :c.nl eindiging van abonnementen uitsluitend schriftelijk, 1 maand voorhs I' einde van de betaalperiode. PZC, t.a.v. lezersservice. Postbus 314460 AA Goes Losse nummers per stuk: maandag t/m vrijdag: 1,25 zaterdag: 1,80 Alle bedragen zijn inclusief 6% BTW Bankrelaties: ABN AMRO 47.70,65.597 Postbank 35.93.00 Advertenties: Alle advertentie-orders worden uitgevost overeenkomstig de Algemene Voorwaarden van Wegener NV en vole-"* de Regelen voor het Advertentiewewn. Overlijdensadvertenties: maandag t/m vrijdag: tijdens kantooruren zondag: van 16.00 tot 18.00 uur Tel. (076)5312550 Fax. (076)5312340 Personeelsadvertenties: Tel: (076)5312240 Fax: (076)5312340 Rubrieksadvertenties (kleintjes): Tel. (076)5312104 Fax. (076)5312340 Voor gewone advertenties: Noord- en Midden-Zeeland Tel. (0113)315520 Fax. (0113)315529 Zeeuws-Vlaanderen Tel: (0114)372770 Fax:(0114)372771 Business to Business/Onroerend 9<>B Tel: (076)5312277 Fax:(076)5312274 [H. de Internet: v «.pzc.nl/adverteren Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV is een onderdeel van het Wegenor-concern. Deds" aan ons verstrekte gegevens hobben wij opgenomen in een bestand dat wordt gebruikt voort" (abonnomenten)adminïstratie en om u te (laten) informeren over voor u relevante diensten t'F ducten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig gesela»" de derden Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij.F®-' zersservice. Postbus 314460 AA Goes. Behoort tot WÖGeNeR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 4