Banen lofcrïrackml pply Kijk ook op Administratief medewerker Financiën (m/v) Medewerker administratieve ondersteuning Verzekeringen Goetheer Huissoon bv vakbekwame timmerman [voogdj badhotel domburg tempo-team GEFCO Ie b r 2ib.v. VEILIGHEIDSKUNDIGEN (m/v) (aankomend) Chef de Parti medewerkers bediening (m/v) i JULI 2006 - W17 Edudclta Onderwijsgroep II Het Centraal Stafbureau in Goes maakt deel uit van Edudelta Onderwijsgroep. j Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) en in de technische sector (VMBO- techniek en - economie) en voert het bevoegd gezag overeen OPDC met bovenschoolse iopvang. Met ruim 330 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maat schappelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. De volgende onderwijsinstellingen vor men Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde. Barendrecht De Vliedberg. Goes Technische School Middelhamis Deze vacature is gelijktijdig intern aan geboden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Edudelta Onderwijsgroep respecteert de NVP-sollicitatiecode. Edudelta Onderwijsgroep zoekt een nieuwe collega voor het Centraal Stafbureau De medewerkers van hel Centraal Slatbureau (CSB) verrichten onder leiding van het College van Bestuur administratieve, beheersmatige, ondersteunende, beleidsadviserende en beleidsvoorbereidendc werkzaamheden voor de locaties. Op het CSB zijn thans 14 medewerkers werkzaam. De afdeling Informalisering Automatisering (I&A) is één van de centraal ondersteunende eenheden. De eenheid kent een eigen ontwikkelings- en beheerstaak ten aanzien van de binnen de onderwijsinstelling gebruikte IT-syslcmen en draagt onder meer zorg voor de voorbereiding en uitvoering van het informatiscrings- en automatiseringsbeleid binnen de onderwijsinstelling. Binnen de afdeling I&A zijn thans 7 medewerkers werkzaam. Systeem- en netwerkbeheerder (m/v) De systeem- en netwerkbeheerder heeft als hoofdtaak hel uitvoeren van alle voorkomende beheertaken binnen de ICT omgeving en binnen ICT projecten. De systeem- en netwerkbeheerder is belast met het beheren, operationeel houden en ontwikkelen van hel netwerksysteem en de daarop draaiende hard- en software, alsmede de gebruikersondersteuning. Profiel: goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen, zowel in samenwerking met collega's als met interne klanten; dienstverlenende, klantvriendelijke instelling; het vermogen zelfstandig en initiatiefrijk te werken; stressbestendig; flexibel in een team kunnen werken; uitstekende ICT vaardigheden. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: een gerichte ICT-opleiding heeft (MBO+ werk- en denkniveau); kennis en ervaring heeft op de volgende gebieden: Windows XP/2003, Novell Netware 6.5, cDircctory. Identity Manager, ZENWorks, VMware en IP-routing in LAN-WAN omgeving proces- (TUL) en projectmatig (Prince 2) kan werken. Aanvullende informatie: de functie heeft een omvang van 0,8000 wlf en het betreft een aanstelling voorlopig voor 1 jaar, de functie is gewaardeerd volgens schaal 8 (max. 2.774.- bruto per maand bij een fulltime baan - loonpeil 1-7-2006) van de CAO Bve; de standplaats is Technische School Middelhamis en Groene School Sommelsdijk. Geïnteresseerd? Telefonische informatie wordl na 17 juli a.s. verstrekt door hel hoofd I&A dhr. J. Brink. bereikbaar onder telefoonnummer 06-23036091 Voor verdere informatie kunt u kijken op: www.edudclla.nl Sollicitaties dienen bij voorkeur per mail vóór 1 augustus a.s. gericht te worden a Centraal Stafbureau Edudelta Onderwijsgroep. t.a.v. dhr. J. Brink. E-mail: i.brink@edudelta.nl of Postbus 451,4460 AW Goes. Voogd Voogd Verzekeringen is een snel groeiend volmachtbedrijf. Wij vertegenwoor digen ruim achttien grote verzekeringsmaatschappijen. Voor bijna 900 onafhankelijke assurantietussenpersonen accepteren en administreren wij schadeverzekeringen en regelen de schade-afhandeling. In de verzekeringsbranche nemen wij een vooraanstaande positie in. Niet in de laatste plaats door de inzet en het enthousiasme van ruim 140 medewerkers - stuk voor stuk professionals op hun vakgebied. Voor onze vestiging in Middelhamis zoeken wij een: ■Tip A W' yttje De functie: U draagt zorg voor een vlotte en correcte afwikkeling van het inkomende telefoonverkeer, teneinde de dienstverlening aan de tussenpersonen en verzekeringsklanten te optimaliseren. U bent verantwoordelijk voor een adequate debiteurenbewaking, om zodoende de uitstaande debiteurensaldi tot een minimum te beperken. Verder draagt u zorg voor een vlotte en correcte afwikkeling van betalingsverkeer met betrekking tot de automatische incasso en het beheren van de rekening-courantverhoudingen met maatschappijen en tussenpersonen. Uw profiel: MBO diploma richting bedrijfsadministratie; In bezit van- of studerend voor Praktijk Diploma Boekhouden; Klantgericht; Ontwikkelingsgericht; Samenwerken; Voortgangscontrole; Omgang met details. Ons aanbod; Een uitdagende baan met perspectief bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholing- en carrièremogelijkheden; Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Bel of mail met Arjan Stuijt, teamleider Financiën T 0187-488 413 Eastuijt@voogd.com Tevens zoeken wij voor onze vestiging in Middelhamis een: De functie: U behandelt particuliere verzekeringsaanvragen, -mutaties en -royementen en verwerkt overvoeren van portefeuilles van onze relaties. Tevens maakt u polissen op en onderhoudt u contacten met de verzeke ringsmaatschappijen. Uw profiel: MBO diploma; In bezit van of studerend voor het assurantie B-diploma; Uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Kennis van Microsoft Office programma's; Ervaring in soortgelijke functie. |interiëürbouw| Clara's pad 67b 4451 HC Heinkenszand Tel. 0113 561625 Biezelingseweg 2a 4421 KN Kapelle-Biezelinge Tel. 0113 333040 Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een Uw schriftelijke sollicitatie graag richten aan: Dhr. M.H. Goetheer - Clara's Rad 67b - 4451 HC Heinkenszand Voor nadere inlichtingen: Dhr. M.H. Goetheer tel. 0113 561625 of: Dhr. S. Huissoon tel. 0113 333040 Ons aanbod: Een uitdagende baan met perspectief bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholing- en carrièremogelijkheden; Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. tftrzcfcoflngcn Informatie: Bel of mail met Eveline Roos, teamleider Verzekeringen particulieren T 0187-488 467 Eeroos@voogd.com Of kijk op www.voogd.com daar vindt u meer informatie over deze vacatures en o 5 bedrijf. j Solliciteren? Stuur uw CV naar: Voogd Voogd Verzekeringen, Postbus 14, 3240 AA Middelhamis t.a.v. Lia Molendijk, teamleider P&O, E lmolendijk@voogd.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Badhotel Domburg ligt direct aan duin en bos en beschikt over 116 ruime kamers, diverse vergaderzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, bibliotheek, terras en wellness center. Zie ook onze site www.badhotel.com Ter versterking van ons vaste bedieningsteam zoeken wij voor ons restaurant 'Carmen Sylva': een MEDEWERKER BEDIENING m/v Wij zoeken een collega met vakkennis en een groot gastvrijheidsgevoel. Ons restaurant biedt plaats aan 120 gasten; hier serveren wij zowel menu's als la carte gerechten. Ter versterking van ons receptieteam zoeken wij: een RECEPTIONIST m/v Wij zijn op zoek naar iemand met een toeristisch vakdiploma en een groot gastvrijheidsgevoel. een NACHTRECEPTIONIST m/v Voor max. 4 nachten per week. Deze persoon beschikt over veel verantwoordelijkheidsgevoel en is in het bezit van het certificaat Bedrijfshulpverlening of Sociale Hygiëne. Het spreken van de Duitse taal is voor bovenstaande functies een pré. Tevens zoeken wij voor de keukenbrigade: een ZELFSTANDIGWERKEND KOK m/v Wij zoeken een collega met vakdiploma, die gewend is met verse producten te werken. Verder zoeken wij: een MEDEWERKER KAMERSCHOONMAAK m/v Wij zoeken een gemotiveerde medewerker voor een vast dienstverband voor 3 5 dagen per week. een ALLROUND TECHNISCH MEDEWERKER m/v Deze parttime functie is ook uitstekend in te vullen door een bijzonder handige 'vutter'. Voor allle functies geldt: eigen vervoer naar Domburg is gewenst. Vraag ons sollicitatieformulier en functieomschrijving aan tijdens kantooruren via telefoonnummer 0118-588804 of via hdevisser@badhotel.com of solliciteer 'on-line' via www.badhotel.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. werknet Wil jij ook een auto van de zaak? Autotransportchauffeurs (stand plaats Oosterhout) m/v Gefco Benelux Automotive is een autodis tributiecentrum en verzorgt de op- en overlag en het transport van auto's binnen de Benelux Daarnaast worden auto's naar wens van de klant aangepast/omgebouwd- Gefco Benelux Automotive maakt deel uit van de Gefco-groep die is gevestigd in Courbevoie, Frankrijk. De Gefco-groep heeft 200 vestigingen en 8.700 medewer kers in meer dan 80 landen. In verband met constante groei is Gefco Benelux Automotive op zoek naar Autotransportchauffeurs voor het vervoer van auto's binnen de Benelux. Je bent in het bezit van rijbewijs CE en een chauffeurs diploma. Enige ervaring in de autotransport in een pre.Voor deze baan met goede ver diensten en gegarandeerde uren, ben je representatief en heb je een groot verant woordelijkheidsgevoel. Wij bieden je een zeer afwisselende baan bij een groeiende organisatie met een informele, onderne mende en uitdagende cultuur Rechtstreekse benadering van Gefco Benelux Automotive wordt niet op prijs gesteld. Kom langs bij Tempo-Team Werknet in Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 ofbelAnne- Marie van Dongen 076 521 18 18, www.tempo-team.nl. de Jonge De Jonge SEBRA B. V. te Middelburg is een jong bedrijf dat actief is op het gebied van het bewerken en verwerken van kunststoffen. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: Acceptant/ Assistent inkoop buitendienst Functie informatie: Accepteren van kunststoffen op locatie van de leveranciers. Ondersteuning en uitleg geven op de sorteerlocaties. Het werven van nieuwe klanten Wij vragen: MTS commercieel/ MEAO Affiniteit met de bedrijfsactiviteiten recycling van kunststoffen Enige kennis van kunststoffen strekt tot aanbeveling Zelfstandige en flexibele instelling In het bezit zijn van rijbewijs B Wij bieden: De geschikte kandidaten bieden wij een zelfstandige en zeer afwisselende baan.Tevens bieden wij de juiste kandidaten een goede salariëring met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden, welke in overeenstemming zijn met de aard en karakter van deze functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie en van mening bent dat u een serieuze kandidaat bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreide C.V., binnen 14 dagen richten aan de Jonge SEBRA BV, Uijterschootweg 8, Postbus 8053 4330 EB Middelburg t.a.v. de Directie. Apply Advies staat als Zeeuws adviesbureau haar klanten met raad en daad bij op het gebied van veiligheid en kwaliteit, personeel en organisatie alsmede financiële dienstverlening. Wij zijn partner in Aviera Opleidingen, die onder andere opleidt tot middelbaar veiligheidskundige (MVK) en middelbaar milieukundige (MMK). Omdat de vraag naar de inzet van veiligheidskundigen toeneemt, zijn wij op zoek naar U fungeert als veiligheidskundige voor en bij onze relaties. De werkzaamheden kunnen verricht worden vanuit Apply Advies of in de vorm van detachering bij een relatie. Het betreft alle facetten van het werk: Het uitvoeren van veiligheidskundige taken zoals RI&E, TRA, onderzoek van incidenten en ongevallen, uitvoeren van interne audits en werkplekinspecties, voorbereiding van verslaglegging en begeleiden van interne audits. Het invullen van de functie van veiligheidskundige op interim basis in geval van projectèn. Onderhoud en beheer van veiligheidszorgsystemen (voornamelijk VCA en VCU) maar ook van algemene kwaliteitssystemen (ISO 9001). Allerhande zaken op de vakgebieden veiligheid en kwaliteit. Het betreft bij voorkeur een functie in volledig dienstverband maar ook zelfstandig veiligheidskundigen (zzp of vergelijkbaar) kunnen reageren. Flexibiliteit in werkuren is noodzakelijk. De volgende functie-eisen zijn van toepassing: Ten minste een (gelijkwaardig) diploma Middelbaar Veiligheidskundige (MVK). Een positieve betrokkenheid bij onze klanten en op niveau voor hen kunnen fungeren als "sparring-partner". Een raakvlak met A8i0 of arbeidshygiëne is een pré. Ervaring in het begeleiden van projecten is een pré. Een praktische ervaring als veiligheidskundige: met veiligheidszorgsystemen en kwaliteitssystemen in het bijzonder. Zeer goede communicatieve en commerciële eigenschappen. U moet alleen kunnen werken maar zeer zeker ook in teamverband. Rijbewijs B is vereist. In het geval u nadere informatie wilt, kunt u contact opnemen met Bruno Dankloff van Apply Advies. Uw schriftelijke sollicitatie moet uiterlijk ontvangen zijn binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie. Uw reactie kunt u natuurlijk per post, telefax of e-mail aanreiken. Apply Advies, ter attentie van Bruno Dankloff, e-mail info@apply-advies.nl D V I E S Axelsestraat 8b Postbus 270 4530 AG Terneuzen T +31 (0) 115 683 444 F +31 (0) 115 648 713 I www.apply-advies.nl HOSTELLERIE SCHUDDEBEURS (www.schuddebeurs.nl) gelegen in de fraaie bossen van Schuddebeurs 3 km. Vanaf Zierikzee), is een nationaal en internationaal gerenommeerd Hotel Restaurant en 22 onlangs gerenoveerde en bijzonder decoratief ingerichte kamers, voorzien van alle comfort. Verder beschikt het bedrijf over een knusse bar, een in English Library stijl ingerichte lounge en ruimtes voor meetings en grotere diners. De Hostellerie richt zich naast de toeristische gast ook op conferenties. De keuken is vermaard en heeft een vermelding in Lekker en Gault Millau. Voor een uitgebreide indruk verwijzen wij naar onze website www.schuddebeurs.nl Voor deze Parel van Zeeland zoeken wij een Die ervaring heeft opgedaan in vooraanstaande keukens in gekwalificeerde bedrijven. Wij bieden een vaste, leuke job in een prettige werkomgeving met leuke collega's en een prima salaris. Tevens zijn wij op zoek naar die op oproepbasis een aantal dagen/uren per week in ons restaurant willen werken. Bent u degene die kwaliteit en service hoog in het vaandel heeft staan en lijkt het u wat om op professioneel niveau het de gasten naar de zin te maken, stuur of mail dan je CV en motivatie naar: Hostellerie Schuddebeurs, t.a.v. de Chefkok de heer Bart de Bree, of de heer L. Ezinga. Donkereweg 35, 4317 NL, Schuddebeurs. Tel. 0111 - 41 56 51 en E-mail adres: hostellerie@schuddebeurs.nl (www.schuddebeurs.nl)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 45