Poortvliet /I Sargas doet meer T&M uldcr ONS LAATSTE UUR MET BRECHTJ Slaapadviseur m/v DEGEZ NDEZAAK Ml Woonboulevard Psycholoog te Dormilux is één van de 14 woningspeciaalzaken van Woonboulevard Poortvliet. Op dit moment presenteren wij op deze afdeling van 3500 m2 onze klanten een gevarieerd aanbod van slaapkamermeubelen en aanverwante artikelen. Merken als Auping. Sand, Pullman, Tempur en Svedex maken onderdeel uit van onze ruime collectie. Met de aankoop van een bedrijfspand willen wij de komende jaren doorgroeien naar een XXL Woonboulevard met daarin een geheel nieuwe slaapspeciaalzaak van ca. 10.000 m2 die zal horen tot één van de grootste van de Benelux. Ter versterking van het huidige team van deze afdeling zijn wij op zoek naar een 30 - 37 uur per week Wij bieden u een commerciële en uitdagende functie in een gezond bedrijf wat één doel heeft: een tevreden klant. Wanneer u een representatief verkooptalent bent die zeer klantvriendelijk is zijn wij op zoek naar u. Wij zoeken een enthousiaste slaapadviseur die - na een goede training - op basis van productkennis onze klanten op een goede manier kan adviseren en overtuigen. Initiatief nemen, zelfstandig én in een team kunnen werken zijn voor u vanzelfsprekend. U bent daarnaast flexibel en beschikbaar op koopavond, zaterdag en Feestdagen. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze vacature kunt u binnen 10 dagen uw sollicitatie met CV sturen naar: Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. afdeling P O, Paasdijkweg 33, 4693 RE Poortvliet. U kunt ook reageren per mail: pz@wbpoortvliet.nlVoor meer informatie bezoekt u onze website: www.wbpoortvliet.nl of belt u 0166-619114. BEWEEGT MENSEN De Gezonde Zaak Zeeland is een interventiecentrum, aangesloten bij het grootste onafhankelijk landelijk netwerk, gericht op werkhervatting en gezondheidsbevordering. De dienstverlening is gebaseerd op het RONDOM GEZOND concept en gaat uit van het 'gezond management' principe. De Gezonde Zaak onderscheidt zich door een resultaatgerichte aanpak en is Borea gecertificeerd. In Zeeland zijn wij op zoek naar een gedreven m/v 20-30 uur per week Taakomschrijving Je verricht kortdurende individuele cognitief-gedragtherapeutische behandelingen bij cliënten met diverse klachten. Tevens werk jé in een multidisciplinair team met onze fysiotherapeuten. In dit kader zul je een bijdrage leveren aan de gecombineerde diagnostiek en het begeleiden/trainen van groepen. Zowel diagnostiek als (groeps-) behandeling vindt plaats op basis van omschreven protocollen met de nodige vrijheid om maatwerk te leveren t.b.v. de cliënt. Communicatie met verwijzers en werkgevers vormt een belangrijk onderdeel van het takenpakket. Profiel Je beschikt over een afgeronde opleiding psychologie (afstudeerrichting klinisch en/of arbeids- en organisatie). De basisaantekening psychodiagnostiek is een pre, evenals het bezit van de GZ-aantekening. Je hebt een natuurlijk overwicht en bent commercieel onderlegd en je hebt kennis van en affiniteit met arbeidsgerelateerde problematiek en ervaring met kortdurende interventies. Tenslotte ben je resultaatgericht en vind je het uitdagend te werken in een proces- en tijdsgecontingeerde/resultaatgerichte omgeving. Voel je je thuis in een organisatie waar inspiratie, lef, echtheid, aandacht en betrokkenheid tot de waarden behoren en ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan je sollicitatiebrief en CV binnen 1 week naar p.koetje@degezondezaakzeeland.nl. voor mbo/hbo professionals in de bouw en civiele techniek. ut Refresh Home Wij zoeken per direct een: (Senior) projectleider civiele techniek - Projectvoorbereider civiele werken - Directievoerder UAV - Medewerker cultuurtechniek - Bouwkundig projectleider Wij bieden: - Meerjarig dienstverband, auto van de zaak, pensioen- en ziektekostenregeling; - Praktijkgerichte en moderne opleidingen; - Gevarieerde werkervaring door verschillende periodieke projecten; - Uitstekende begeleiding binnen kennisnetwerk van collega's; - Persoonlijke benadering informaliteit. Bel met Hans Verhoeven, 06 417 27 848 voor meer informatie en mail vandaag nog je CV met brief naar: meer@sargas.nl Sargas detacheert ambitieuze bouwkundige en civieltechnische professionals bij overheden, (semi)publieke instellingen en het bedrijfsleven. Sargas staat bekend als de werkgever met de meest aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en de beste opleidingen. Sargas kan bouwkundige en civieltechnische professionals helpen aan een topfunctie. Ben jij één van hen? Ringbaan West 242 Tilburg Tel: (013) 750 i860 JLsargas Ga naar www.sargas.nl/meer en scroll voor meer. For an international consultancy company, with a yearly turn-over 34 million euro and 420 technical people, with national and international projects, we are looking for high technical qualified people, working on a permanent or contract base. We are currently looking for the follow profiles: 1 Project Director (at least 10 years of relevant experience) You are responsible for a team of project managers in the chemical and petrochemical industry. You have a very large experience in projects, you will be closely monitoring all project-budgets. 2 Mechanical Superintendent (at least 3 years of experience) Managing, coordinate and follow up of all completion phases trough the reali zation of an mechanical installation. Contacts and follow up of the subcontrac tors during the installation. Reporting to the Senior Project Engineer and the principal. A monthly report of the process of the installation. Cost control. 3 Project Manager (at least 10 years of relevant experience) You have a very large experience in projects in the petrochemical industry, so as to manage a multi-technical engineering staff that will work as a team. The project team will design, build and commission the conside red equipment. It will be tasks of the project manager to maintain contacts with the customer, to make and update the planning and to keep an eye on the project budget. You have a TU - or HTS Engineering profile, degree in mechanical or electro mechanical sciences. 4 Mechanical Engineer (at least 3 years of experience) You have a profound experience on dimensioning, specifying, and selecting mechanical equipment for the process. 5 Senior Piping Designer (at least 5 years of experience) You will finalize layouts of the process equipment and the corresponding piping systems for new as well as for a revamped equipment for chemical and petrochemical industry. 6 Constructional Engineer Designer (at least 5 years of experience) You have a very large experience within projects in the following disciplines: Steel and or concrete construction; Stability and reinforcement; Road building and maintenance, infrastructure. 7 PLC Programmer (at least 3 years of experience) You have a profound experience and knowledge with Siemens S7. Experience with Allen Bradley, Télémecanïque, Siemens S5, PCS7, WinCC, Intouch or Protool is an advantage. If you want to be part of this international group, please send your CV to: E J SERVICES L M Services B.V. P.C. Hooftstraat 150, 1071 CG Amsterdam ROOMPOT VAKANTIES ZWEMSCHOOL DOMBURG zoekt ter versterking van het instructieteam per direct een: ZWEMINSTRUCTEUR M/V Deze functie kan uitstekend gecombineerd worden met de functie 'toezichthouden' in het subtropisch zwemparadijs om tot een werkweek van 38 uur te komen. Wat vragen wij? enthousiasme, flexibiliteit, zelfstandigheid verant woordelijkheidsgevoel in het bezit van een geldig E.H.B.O. diploma bij voorkeur een CIOS- of ALO- diploma met aantekening zwemonderwijzer Interesse? Mail je brief met c.v. naar: zwemschool@hofdomburg.nl Meer info? Bel 0118 - 588211 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op pri/s gesteld. WWW. ROOMPOT. NL/VACATURES Huisartsenpraktijk Tholen is op zoek naar twee enthousiaste, gediplomeerde Doktersassistentes voorkeur: 1 fulltime en 1 parttime, uren in overleg Het betreft een groepspraktijk met 3 huisartsen, praktijkondersteuner en 3 assistentes. Binnenkort verhuizing naar een nieuw Gezondheidscentrum. Schriftelijke reactie inclusief C.V. voor 1 augustus naar: Huisartsenpraktijk Tholen Simon Lindhoutstraat lb, 4691 GA Tholen \^(info: M.H. Bierema, huisarts tel. 0166-602350)^ Labrujère Staalbouw BV Ampère weg" 4 4338 PT Middelburg Staalconstructie-werk Knip-, zet- en laswerk in staal, RVS en aluminium Werktuigbouwkundig onderhoud- Machinale bewerkingen Telefoon 0118-623651 Fax 0118-634375 E-mail info@labruierestaalbouw.nl Web-site www.labruierestaalbouw.nl Wij zijn op zoek naar; Ervaren constructiebankwerkers (zelfstandig werkend van tekening) Machinaal verspaner Voor conventionele draaibank Monteur voor werktuigbouwkundig onderhoud Wij bieden een aantrekkelijk en uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf, dat inzet en prestatie weet te waarderen, middels een goede salariëring en secundaire arbeids voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen aan bovenstaand adres t.a.v. de directie. Accquistie n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Ga spie/ziekte A.L.S. ie lijf, Giro 100 000 t.n.v. A.l.S. Centrum-Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Gevraagd per 1 augustus 2006 een parttime doktersassistente en apothekersassistente Voor huisartsenpraktijk "scaldis felix," een apotheekhoudende plattelandspraktijk met verloskunde met locaties in de dorpen Kruinigen en Rilland-Bath C. I. Risseeuw en S. S. Mulder, huisartsen Voor nadere info Mevr Mulder, tel.: 0113 - 55 13 43. Gaarne reageren per brief binnen 10 dagen na plaatsing, naar: Vinkenissestraat 2, 4411 CD Rilland-Bath Geef educatie een kans. edukans www.edukans.ni Giro 515 Amersfoor'. Mulder Yachtservice is een modem jachtservicebedrijl met uitgebreide winterstdlllngmogelijkheden. Wij verrichten alle voorkomende werkzaamheden waaronder o.o, onderhoud, grote renovatieprojecten (refits) en reparaties aan zeil- en motorjachten. De werkzaamheden omvatten o.a. polyesterwerk, houtwerk en schilderwerk. Ben jij die handige duizendpoot met twee rechterhanden die graag in de watersport werkt en ons team wil komen versterken? Aarzel dan niet te solliciteren. Wij verwachten dat je affiniteit met de watersport hebt en zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Wij bieden een afwisselende baan in een enthousiast team Ook schoolverlaters nodigen wij uitte solliciteren. Interesse gewekt? Schrijf of mail je sollicitatie met c.v. dan binnen 14 dagen naar Mulder Yachtservice, Deltastraat 17, 4301 RC Zierikze of info@mulderyachtservice.nl. Voor info bel 0111-416488 of kijk op de website. Aqulsitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WWW. MUL D_T RYACHTSERVICE.NL Vorige week namen we afscheid van Brechfje. Ze keek nog een keer om voordat ze in de Waddenzee verdween. Een paar maanden geleden was ze bijna dood. We vonden haar op het strand, vermagerd en vervuild. We maakten haar schoon en hielpen haar met eten, totdat ze onze hulp niet meer nodig had. Dal was de dag dat we Brechfje naar de Waddenzee brachten. Terug naar huis. Lenie 't Hart ZEEHONDENCRÈCHE PIETERBURE y Naam Adres Postcode Plaats E-mail STEUN DE ZEEHONDENCRECHE Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar Stichting Zeehondencrèche Pieterburen, antwoordnummer 959. 9950 WL Pieterburen. U ontvangt dan een blanco acceptgiro thuis. Direct storten kan ook. GIRO 8020.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36