Gteenim Multifocale brildragers gezocht hruncj 7 INTERNATIONALE TOPTHRILLERS EEN SPANNENDE VAKANTIE GEGARANDEERD! (GZ)-Psycholoog KORTINGSBON de kijkkamer Reuma begint eerder dan kaalheid. Bent u niet tevreden over uw multifocale brillenglazen? brund Top Thrillers Collectie titels: zaterdag 8 juli 2006 Voor de Ambulante Zorg, regio Zuid West, afdeling Kinderen en Jeugd zoeken wij z.s.m. voot de locatie Goes een gó uur per week Situatieschets De afdeling Ambulante Zorg Dordrecht en Goes bestaat uit diverse disciplines. Er wordt zorg verleend aan jongeren tot 18 jaar.Tevens is er in Dordrecht een afdeling met deeltijd behandeling waarin jongeren tussen ca. 14 en 17 jaar in een dagklinische setting een gecombineerd aanbod van onderwijs en behandeling ontvangen. De functie De functie bevat onder meer de volgende taken: intake en indicatie; diagnostiek, advisering en behandeling van psychiatrische problematiek aan kinderen/jongeren/ouders; advies aan huisartsen, scholen en andere zorgverleners in de eerstelijns- en geestelijke gezondheidszorg; werkzaamheden op het gebied van preventie en dienst verlening; deelname aan intercollegiaal overleg; bijdrage aan deskundigheidsbevordering van collega's. tiet profiel Wij zoeken iemand die beschikt over: een afgeronde opleiding tot psycholoog en zo mogelijk GZ- opleiding; kennis van psychiatrische ziektebeelden en daaraan gerelateerde behandelvormen is noodzakelijk; (ruime) ervaring als (GZ) psycholoog; het vermogen om zelfstandig te kunnen functioneren in een multidisciplinair team; een flexibele instelling m.b.t. de inrichting van werkzaamheden; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; vaardigheden in communicatie met kinderen en jeugdigen; vermogen en wil om verder invulling te geven aan de identiteit; Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ivordt niet op prijs gesteld. motivatie tot bijscholing. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Van onze medewerkers vragen we instemming met de grondslag van Eleos: de Bijbel als Woord van God en de drie Formulieren van Enigheid. Ons aanbod Arbeidsvoorwaarden conform de cao-ggz. Salaris FWG 3.0, psycholoog: functiegroep 60 (min.€ 2.409,- en max.3.755,-) of GZ-psycholoog functiegroep 65 (min. 2.816,- en max. €4.420,-). Daarnaast bieden we een flexibel secundair arbeidsvoorwaar denpakket, dat kan worden afgestemd op individuele wensen. Het betreft vooralsnog een benoeming voor de duur van één jaar. Informatie Informatie over de functie of over de organisatie is verkrijgbaar bij dhr. drs. I.C. A. Tahaparij afdelingsmanagerE-mail: albert.tahaparij@eleos.nl. ■Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kun je o.v.v.het vacaturenummer 60657 (vermelden op envelop) tot 22 juli 2006 richten aan: Eleos, ta.v. afdeling P&O, Postbus 306,3430 AH Nieuwegein. E-mail: vacature@eleos.nl Kijk voor meer informatie op: www.eleos.nl stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg Boven de 35 begint reuma vaak ai. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken.Steunreuma-research, in je eigen belang. Giro 324. (Reumafonds (cbfj www.reumafonds.nl advertentie Heeft u last van schommelende beelden? Moet u uw bril omhoog houden om te kunnen lezen? Heeft u beperkt zicht op uw computer? Heeft u bovendien niet het montuur kunnen kiezen dat u wilde? Kortom: kijkt u niet ontspannen met uw multifocale brillenglazen? Kom dan eens vrijblijvend bij ons langs, of maak een afspraak. Wij werken met de allernieuwste technologie van Carl Zeiss: de 'Relaxed Vision Terminal'. Hiermee scannen wij uw ogen en bril, om alle benodigde gegevens voor ontspannen zien exact te bepalen. Met het allernieuwste multifocale brillenglas van Zeiss kunnen wij u dan weer ontspannen laten kijken. Dat noemen wij Relaxed Vision! opticiens Segeersstraat 35 Middelburg 0118 - 674004 geopend van dinsdag t/m vrijdag: 9.30-17.30 donderdagavond: 19.00-21.00 zaterdag: 9.30-17.00 Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van; het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreec verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobb en, als dat niet helpt, met actie. Steun ons en word nu donateur. Ga naar www.greenpeace.nl of maai uw gift over op giro 44. zonder evenwicht valt de wereld stil Ik ben abonnee Naam: Uw postcode: Uw huisnummer: Tegen inlevering van deze bon ontvangt u 3,00 korting op een boek uit de 7-delige Top Thrillers Collectie bij onderstaande verkooppunten -i Norm. prijs 8,95 en alle deelnemende boekhandels het alfabet van Zeeland altijd actuaoll ...en alle deelnemende boekhandels Wees er snel bij want ieder boek is nog slechts een aantal weken verkrijgbaar Zolang de voorraad strekt bij: Winkelprijs 8,95 pst. De boekenredactie van o.a. de PZC, selecteerde voor u zeven internationale top thrillers. Literaire critici en lezers zijn het over deze boeken eens: "dit zijn meesters van de spanning, dit is genieten op topniveau". Ze combineren karakters die je bj blijven met geloofwaardige decors. Alleen het beste is goed genoeg voor deze collectie. Kortom een Top Thrillers Collectie die niet mag ontbreken in uw boekenkast Daarom is er exclusief voor abonnees een éénmalige korting van €3,- per (winkelprijs €8,95). U vindt deze maand iedere woensdag en zaterdag de voordeelboii in uw regionale dagblad. Knip de bon uit en lever 'm in bij één van de deelnemend: filialen van Bruna, Free Record Shop of bij deelnemende boekhandels. Stephen King Patricia Corn wel I John Le Carré Daniel Hecht Thomas Harris Robert Ludlum Scott Turow Tweeduister Fataal weekend Spion aan de muur Geestdrift De schreeuw van het lam De Scarlatti erfenis De Aanklager

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18