Zeeuws Vlaanderen A Gaatu mee? ARENSMAN n 7 GESLOTEN VAN 21 T/M 29 JULI als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij uw muziek. Gezang 446, vers 7 Een dierbaar mens is van ons heengegaan Marinus Cornells Veerhoek echtgenoot van Ineke Veerhoek-Bussink Lid in de Orde van Oranje Nassau - Wemeldinge, tTerneuzen. 30 december 1939 5 juli 2006 Oostburg: Ineke Veerhoek-Bussink Krabbendijke: Irma Veerhoek Tim fJeroen en Mirjam van Koeveringe Leiderdorp: Arjan en Elsbeth Veerhoek-de Vrij Biggekerke: Koert Veerhoek Wemeldinge: Mien en Louis Bretveld-Veerhoek Yerseke: Wies Bussink Bredestraat 36 4501 ED Oostburg Rinus is thuis. U kunt van hem afscheid nemen op zaterdag 8 juli tussen 10.00-12.00 uur en tussen 14.00-16.00 uur. Buiten deze tijden om s.v.p. geen bezoek en geen te lefonisch contact. De Dienst van Woord en Gebed onder leiding van ds. Ph.A. Beukenhorst, waarvoor u bent uitgeno digd. wordt gehouden op maandag 10 juli om 14.00 uur in de Hei-vormde Kerk. Kerkplein 1 te Oostburg. Voorafgaande is er in de kerk van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren. Na de dienst zullen we Rinus naar zijn laatste rust plaats begeleiden. De graflegging heeft plaats op de algemene begraafplaats te Oostburg. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23:1 Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinne ringen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Johanna Isabella Baan-Woittiez Breskens, - Middelburg, 9 december 1956 4 juli 2006 Piet Baan Wim en Rian Baan Peter. Nienke, Johanneke Ellen Baan Koninginnelaan 25 4335 BA Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 10 juli om 13.50 uur in Kerkcen trum De Morgenster. Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gele genheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de dienst vindt de crematieplechtig heid om 15.00 uur plaats in de aula van het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Kerkcen trum De Morgenster. Liever geen bloemen. vrijdag 7 juli 2006 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze schoonzus en tante Johanna Isabella Baan-Woittiez Kees en Tiny Baan Rinus en Marga Baan Johan Baan neven en nichten Middelburg, 4 juli 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van Jo Baan de vrouw van onze dirigent Piet en de moeder van onze es-cornettiste Ellen Wij wensen hen en de familie veel sterkte toe. Brassband "Ons Genoegen" Kamperland Onverwachts overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Anthonina Maria Buyze sinds 21 februari 2000 weduwe van Albert Andreas Debaere in de leeftijd van 73 jaar. Zaamslag, t Temeuzen, 22 augustus 1932 5 juli 2006 Canada Regina: C. v.d. Meulen-Buyze (in herinnering) H. v.d. Meulen (in herinnering Canada London: W. Buyze H. Buyze-Westerveld (in herinnering) Canada Regina: J. Buyze C. Buyze-de Hoog Canada Regina: J. Buyze (in herinnering) J. Buyze-Heerspink 's Gravenpolder: S. Pannekoek-Buyze A.Pannekoek Cadzand: B. Buyze (in herinnering) J. Buyze-Faas Correspondentieadres: Fam. Pannekoek-Buyze Schoolstraat 2 4431 AL 's Gravenpolder De afscheidssamenkomst zal gehouden worden op maandag 10 juli om 10.30 uur in gebouw Pro Rege aan de Oudestad te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Volkomen onverwachts overleed onze lieve broer, zwager en oom Leen van Oeveren in de leeftijd van 74 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. L. Theunisse M.B. Theunisse-van Oeveren (in herinnering) N.K.M. Scheper-van Oeveren J. Scheper (in herinnering) P. Verhage-Theunisse A. Verhage C. Theunisse M.L. Theunisse-den Boer Neven en nichten Zierikzee, 5 juli 2006 Ons bereikte het droeve bericht dat plotseling is overleden onze neef Leen van Oeveren Wij wensen Rina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte dit verlies te dragen. Neven en nichten de Koning Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van de heer L.K. van Oeveren Wij wensen Mevr. Van Oeveren, kinderen en klein kinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Taxi de Vlieger B.V. uitvaartzorg de vlieger B.V. Schouwen-Duiveland Oosterland, 5 juli 2006 Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van de heer L.K. van Oeveren Met dankbaarheid denken we aan zijn betrokken heid bij ons team. Zaalvoetbal WIK van Oeveren Reizen Zierikzee, 5 juli 2006 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die haar dierbaar was, is van ons heenge gaan onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Iet Scheele-van Loenen sinds 22 mei 1997 weduwe van Cornelis Scheele 19-10-1923 t 2-7-2006 Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Corr.adres: Julianastraat 46,4571 GT Axel Overeenkomstig haar eigen wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar ook met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van Hendrik Pieter Isaac de Jonge Henk Zaamslag. 28 december 1919 Goes. 2 juli 2006 Hij blijft in onze herinnering voortleven als een zorg zame man, vader en opa, met een grote belangstel ling en liefde voor mensen en natuur; altijd gericht op het vergaren van kennis. Hij was een onuitputtelijk verhalenverteller en een intens levensgenieter. Goes: Anneke de Jonge Nelleke en Piet Léod «5 Anne en Patrick en kinderen Leen en Simone Elsemarijke Ethan Marleen en Hans Jacqueline Melanie en Johan Rebecca en Zafer en kinderen Fatima en Arjen Correspondentieadres: Schoondijksedijk 2,4458 AD Driewegen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden in rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes. '3 Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusscraar 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 persoonlijke hegeleiding --3W.M Beweging komt van boven Van je hersenen moet je het hebben j www.hersenstichting.nl. Hersenstichting Nederland GIRO 860, DEN HAAG Het Nederlandse Rode Kruis Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg genieten en ontspannen in één van onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. Bel voor meer informatie: 0704455 888. www.rodekruis.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSbAND K. BREEN M.G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND telefoon 0111-412877 i Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en over-oma PieterneHa Hendrika Stuik-in den Bosch weduwe van Jacobus fan Stuik geboren Zierikzee overleden 30 december 1919 5 juli 2006 Ko Stuik Eveline Avis Lia Stuik-Westveer Remko en Nancy Erika en Frank Amber Marjo Beijer-Stuik Bas Beijer Verpleeghuis "Cornelia" E. Sandströmweg 2. Zierikzee Correspondentieadres: Fam. Beijer-Stuik Kokmeeuwstraat 45,4301 WP Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 10 juli om 15.30 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.15 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Dankbetuiging Dankbetuiging Uw hartelijk meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van mijn lieve man, onze pa en opa Levinus Jan Riemens is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen u daarvoor onze oprechte dank. J.C. Riemens-Hamelink Kinderen en kleinkinderen Axel, juli 2006 ui tv aar tv erzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies SCHOOL V De Korczakschool bedankt hierbij alle Zeeuwse Bedrijven die zich dit schooljaar weer belangeloos in hebben gezet voor onze leerlingen door het bieden van stageplaatsen. Hiermee hebben ze een grote rol gespeeld in het werken aan de toekomst van onze leerlingen! Bedankt!!!!! Namens de school: Geralda Jansen Sylvia de Bree en Carel de Beer, Stagebegeleiders. KAPSALON TON EN YV0N Burgh Haamstede tel.0111-654199 Steun ons en word nu donateur. Vii giro 44 of ga naar www.greenpeace.nl <sfisen?em

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12