50°/ Gesloten Pronto Wonen is de leukste woonformule van Nederland SCHERPE AANBIEDINGEN: HALVE PRIJZEN 11 JUWELIER MINDERHOUD Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? flJVKUdMmmarM 64 m W» %*M Cf %Jt M M m 4371 ET Koudekerke tuinmeubelen gevelbekleding 0118 -551444 TEAK TAFEL 100 x 100 incl. 4 kunststof gevlochten stoelen TEAK UITSCHUIFTAFEL 150/200 x 100 incl. 6 teak houten 4 standenstoelen 998,= 1.638,= EN VANAVOND AL IN HUIS Moeder zijn, is alles geven. Zorgen lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden sterven. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overoma Maria Tierie-van der Wulp sinds 1974 weduwe van Jan Maarten Tierie 's-Gravendeel, t Bruinisse, 27 september 1920 5 juli 2006 Nieuwerkerk: Cora Hart-Tierie Piet Hart Maurice en Monique Mariska Rianne, Coren Stijn jessie Neele-Tierie Banus Neele Marlijn Steven en Nelleke Jan Tierie Ineke Tierie-Hendriks Mariët en Joris Gert-Jan, Tirza en Kaylynn Hans Tierie Nel Tierie-ter Riet Lisette en Martin Marja en Ramon Peter Tierie Dave Anne Zorgcentrum "In 't Opper", kamer033 Correspondentie-adres: Lijsterbesstraat 27 4306 AW Nieuwerkerk De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden maandag 10 juli om 13.30 uur in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 14.45 uur, plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.00 tot 13.20 uur in het "Stiltecentrum" gelegenheid om af scheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het "Stiltecentrum" gelegen heid tot condoleren. Een bijzonder woord van dank aan personeel en vrij willigers van "In 't Opper" voor de liefdevolle verzor ging van onze moeder en oma. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veeree weg 36.4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekainnl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. r Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Verdrietig vernamen wij dat Margré Nieuwenhuize moeder van onze vriendin Paméla is overleden. We wensen Paméla en de verdere familie veel sterkte toe. Laura Waverijn Mirjam Timmerman Martin Rijk Met een glimlach en een traan. Herinneringen koesterend laten we je gaan. Op 3 juli is te Zevenaar op 61 -jarige leeftijd overleden: Cees Stroo In onze familie geliefd en gewaardeerd. Cees is gehuwd geweest met mijn dochter en onze zus Lenie en vader van mijn kleindochter en ons nichtje Rianne, overleden 27-08-2004. Familie Simonse Middelburg. 4 juli 2006 Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinne ringen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Johanna Isabella Baan-Woittiez Breskens, - Middelburg, 9 december 1936 4 juli 2006 Piet Baan Wim en Rian Baan Peter, Nienke, Johanneke Ellen Baan Koninginnelaan 25 4335 BA Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 10 juli om 13.30 uur in Kerkcen trum De Morgenster, Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gele genheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de dienst vindt de crematieplechtig heid om 15.00 uur plaats in de aula van het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Kerkcen trum De Morgenster. Liever geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving Gisteren overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw Bertha van der Meule-de Jonge 10 april 1933 2 juli 2006 J. van der Meule Geraniumlaan 7 4382 TX Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Wie hem gekend heeft, weet wat dat zeggen wil..... Dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze zorg zame vader en opa Leendert Karei van Oeveren 27 februari 1932 - Zierikzee 5 juli 2006 Het bedrijf was zijn leven. We zullen hem heel erg missen.... L.J. van Oeveren-Theunisse Kees André en Marianne Patrick Maikel Nathalie Yvonne en Wilco Industrieweg 8 4301 RS Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden maan dag 10 juli in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zie rikzee, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C., De Huijbertslraat 35 te Zierikzee. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlij den van onze zeer gewaardeerde en geliefde baas L.K. van Oeveren Wij zullen zijn warme aanwezigheid en persoonlijke belangstelling voor ons heel erg missen. Ons diepe medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinde ren, kleinkinderen en verdere familie. We wensen ze veel kracht toe voor de komende tijd. Medewerkers van Busbedrijf en Reisburo van Oeveren Zierikzee, 5 juli 2006 donderdag 6 juli 2006 Lieve Opa van den Berg In ons hart bent u altijd bij ons. In onze gedachten blijft u voortleven. We zullen u missen. Rust zacht in vrede. Jimmie, Dennis Sanne en Thijs. Rick Steven, David, Ellen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Leo van den Berg Biljartvereniging 'De Legerdiek' Vissen was zijn lust en zijn leven Tijdens het bezig zijn met deze hobby, is plotseling overleden mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Dirk Jan Geelhoed - Dik in de leeftijd van 77 jaar. Janny Geelhoed-Boot Jannis Jaco Marijke Jaap en Annet Arjan Marjolein en Mirko 4 juli 2006 Groenendaal 6 4307 AM Oosterland De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal ge houden worden zaterdag 8 juli om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Ha vendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. - Liever geen bezoek aan huis Lieve opa Nooit meer samen vissen. Ik zal je missen.... Arjan Geschrokken zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Dik Geelhoed We zullen hem missen. Kees en Corry van der Have Piet Capelle Frank, Pietemella en Tim Dooge Mart en Anneke IJzelen berg Peter. Ineke en kinderen Morks Jan Teljeur Hans. Inge en Ryan Verhoek Ton, Mathilde en Mare Boogert Oosterland, 4 juli 2006 Geheel onverwacht is overleden onze goede vriend Dirk Geelhoed Moedig ging je door, v tot op het laatste moment, lij het wilde niet meer. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang inoJ 1 midden mochten hebben, geven wij u kennis van ha I overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Germaine Mathilde Marie Tas J sinds 13 november 1974 weduwe van Pieter Frederik Gevaert Sluis, 24 juni 1912 t Oostburg, 4 juli 20% Sluis: Jan Gevaert Oostburg: Betsieen Johnny Leenhouwers-Gevaeri Bennekom: Jascha en Thera Quinty, Mick, Lieske IJzendijke: Isabelle en Adri Mijke, Sof ie, Bart Oostburg: Jessica en Bas Sluis, 4 juli 2006. Correspondentieadres: Hoogstraat 54. 4524 AC Sluis Ma is opgebaard in het mortuarium van het Aim niusziekenhuis te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen k vrijdag 7 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 8 juli om 10.00 uurr de H.Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluiten; zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. be plaats te Sluis. Samenkomst voor de familie aan de kerk. Graag schriftelijke condoleances. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maddie de Olde-Dekker Wolphaartsdijk: Piet Dekker Bergen op Zoom: Wim Dekker Annie Dekker-Bol Goes: Jannie Dorst-Dekker Johan Dorst t Biezelinge: Mien Paauwe-Dekker Rinus Paauwe Wolphaartsdijk: Arjaan Dekker Cobie Dekker-de Witte Wilhelminadorp: Ina Versluijs-Dekker Kees Versluijs Swifterbant: Bart Dekker Maatje Dekker-Huissen Kapelle: Cobie Bij de Vaate-Dekker Jan Bij de Vaate Wemeldinge: Ali Rottier-Dekker Sjaak Rottier Neven en nichten Wolphaartsdijk, 4 juli 2006 In Memoriam Voorgoed in ons bestaan verwezen K- en daarom nooit verleden tijd. Thijs Na een kortstondig ziekbed is door de Heere uil ons midden weggenomen onze geliefde zuster, schoon zus en tante Johanna Cornelia Hamelink-Haak sinds 28 juli 1995 weduwe van Levinus Hamelink op de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: A.M. Markwat-Haak Corr.adres: A.M. Markwat-Haak, Blauwgras 57, 3068 BB Rotterdam Zaterdag 8 juli is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in "De Rank", Zaag- straal 2 te Zaamslag, waarna om 10.30 uur de rouw dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat plotseling is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze tante en oudtante Maatje Jerina Versprille echtgenote van Hubregt van Peenen in de leeftijd van 88 jaar. Zuidzande: H. van Peenen en verdere familie 4505 AV Zuidzande, 5 juli 2006 Mariastraat 8 Maatje is thuis. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op zaterdag 8 juli om 10.45 uur in het Hervormd Kerkcentrum aan het Kerkplein te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant 'De Rode Leeuw' te Zuidzande. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van Carol Michiefsen Bewoners en personeel van afd. 30-32, Emergis Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Plaats uw familie berichten in de PZC Geheel onverwachts bereikte ons het droevige bericht dat Peter Baay is overleden. Peter was gedurende 10 jaar cliënt van ons activitei tencentrum.We zullen zijn aanwezigheid zeker mis sen en wensen zijn familie veel sterkte. Cliënten en medewerkers Activiteitencentrum Oosterschelde, Goes Wij wensen de familie veel sterkte. Ko en Tan Rinus en Cato Rinus en Gaby Oosterland, 4 juli 2006 Corrie Sent-Pasman Kees en Paula Ko en Jannette Leo en Ria en kinderen De Heer is mijn herder Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve en altijd meelevende buurvrouw San Oostdijk-van Velzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. ZATERDAG 8 JULI A.S. zijn onze juwelierszaken te Westkapelle en Arnemuiden de gehele dag EIGEN REPARATIE-ATELIERS Zuidstraat 66 WESTKAPELLE Westdijkstraat 27 ARNEMUIDEN ...NU OOK IN MIDDELBURG PRONTO WONEN MIDDELBURG OPENINGSTIJDEN Mortiereboulevard 16 ma. 13.00 - 18.00 ui* 4336 RA Middelburg di. en wo. 10.00 - 18.00 uw telefoon: (0118)41 45 04 do. en vr. 10.00 - 21.00 ui* telefax: (0118) 44 12 35 za. 09.30 - 17.00 ui* j Dus kom snel langs en maak op een heel voordelige manier kennis met Pronto Wonen!!!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40