Optimisme bij Ajax is groeiende PZC E Veel favorieten in Stratenloopcircuit oy Perdaen op WK op drie onderdelen Zeiltalenten maken hun reputatie waar Eerst training Ten Cate Wiggers kan Hulst lang bijhouden uitslagen agenda dinsdag 4 juli 2006 19 Hoor Mike van Damme „JSTERDAM - De bal rolt /eer bij Ajax. Gisteren trainde Je selectie voor de eerste keer. [In Amsterdam is alleen plaats [oor optimisme. „Laat u prettig errassen," zei trainer Henk ten late zelfs. [De zon schijnt weer boven de la-ena," grapte Ten Cate, „We [taan aan het begin van een pooie periode." Positivisme heerst momenteel bij Ajax. Op gewekte directie- en bestuurste len langs het trainingsveld, een goedgehumeurde trainer, spe lers die genieten van de eerste balaanrakingen van het seizoen, het was gistermiddag allemaal te vinden bij de Arena. Er is ook genoeg reden om góed- bestemd te zijn. De selectie oogt iitgebalanceerder dan afgelo pen seizoen, mede door het aan- rekken van ervaren spelers als ienneth Perez, Jaap Stam en Jabri. Daarnaast trok Ajax ook .og Dennis Gentenaar, Roger, SJeorge Ogarara en Michael Kro- iin-Dehli aan. Tom de Mul werd leinggehaald van Vitesse. Niet alleen wat betreft leeftijd is de selectie beter in balans. „Ook fysiek, technisch, tactisch en mentaal is er meer even wicht," meent technisch direc teur Martin van Geel. Nog meer aankopen zijn dan ook niet te verwachten. Edgar Davids heeft te kennen gegeven nog in Londen te willen blijven. En het gerucht dat Patrick Viei- ra komt? Van Geel heeft hem niet gesproken. „Ik wel," zei Ten Cate quasi-serieus. „Hij ziet er toch maar van af. Het is te warm in Amsterdam," Uitstekende selectie Ten Cate sprak niet van een goe de, maar zelfs van een uitsteken de selectie. „We hebben veel voetballend vermogen. Ik heb goede hoop dat ik met deze spe lers dwingend op de helft van de tegenstander kan spelen. In de competitie kunnen we ons veel al aan onze huisstijl houden. Te gen betere tegenstanders zul je je soms moeten aanpassen, maar dat is geen schande." Over vorig seizoen werd niet meer gesproken rondom de Are na. Ten Cate kijkt alleen voor- Nieuwkomers Henk ten Cate en Jaap Stam maken plezier op de eerste training van Ajax van dit seizoen. uit. „Ik wil niet bevooroordeeld zijn, positief of negatief. Ik heb vertrouwen in de staf, in de spe lersgroep. Daar gaat het om." Hij wist naar eigen zeggen zelfs tijdens zijn vakantie met Ger ard van der Lem, onder de ont slagen Danny Blind nog assis tent, het onderwerp Ajax te ver mijden. „We hebben amper over voetbal gepraat. En als het daar al over ging, discussieerden we over het WK." Ook de fans lij ken niet terug te kijken. Er zijn momenteel duizend seizoenkaar ten meer verkocht dan vorig sei zoen rond deze tijd, liet Van Geel weten. „De achterban laat zien vertrouwen te hebben." Niet alle spelers waren gisteren al aanwezig. De zeven WK-gan- gers - John Heitinga, Wesley Sneijder, Hedwiges Maduro, Ryan Babel, Maarten Stekelen burg, Markus Rosenberg en Zde- nek Grygera - hoeven zich pas over twee weken te melden. Dan is de groep van 26 spelers com pleet. Robbert Schilder en Em manuel Boakye worden wellicht verhuurd, als zij niet weten te overtuigen in de voorbereiding. Maar over afvallers wordt nu nog niet gepraat. De komende weken staan in het teken van het opbouwen van een elftal. De foto Marcel Antonisse/EPA spelers beginnen op nul, aldus Ten Cate. „Ik heb alleen in mijn hoofd hoe we moeten spelen. Een speler stelt zichzelf op." Wie er ook spelen, Ten Cate gaat er van uit dat het een mooi seizoen wordt. „Laat u prettig verrassen," zei hij op z'n Amster dams. Om daarna nog één keer te herhalen: „De zon schijnt weer boven de Arena. Letterlijk en figuurlijk," GPD doorSven Bakker OOST-SOUBURG - Het met twee sterren gedoteerd natio naal ranglijst-tennistoernooi ging gisteren in Oost-Souburg met de kwalificaties van start. Dat leverde legio interessante partijen op, waar de wedstrijd van thuisspeler Jos Wiggers er één van was. (Bij kon zijn optreden niet bekro nen met een zege. „Ik gaf mezelf Itwee games per set", verklaarde 'Wiggers na afloop van zijn par- tij tegen Maarten Hulst, de num mer 248 van Nederland. Hij had zichzelf ietwat onderschat, want in plaats van twee games per set te pakken, won hij zelfs een hele set. Wiggers maakte er op de snikhe te banen in Oost-Souburg een driesetter van. Desondanks stond hij na tweeënhalf uur ten nissen met lege handen. Het werd 2-6 6-1 en 3-6. „Ik had eigenlijk verwacht dat hij meer het initiatief in de rally zou nemen", analyseerde de ne gentienjarige Jos Wiggers, ter wijl het zweet van zijn voor hoofd kletterde. „Dat zou je toch verwachten op basis van zijn plaats op de ranglijst. Ik speelde mee in d'erally, hield de ballen goed diep en wachtte op de 'halve bal', om daarna het punt te maken. Dat ging best re delijk." Winnaar Maarten Hulst speelt vandaag tegen Michel Goes om een plaats in het hoofd schema. Datzelfde doen Coen Gils en Ro nald Bonk, Christopher Dekker en Jotham Maarsen of Wessel Elias en Kaspar Janssen en Leon Lobach. Bij de vrouwen staan Bernice van de Velde en Femke Claessen reeds in het hoofdtoernooi, dat morgen van start gaat. Marjolein van de Ven speelt vandaag tegen Milou Flo- hil en Sophie de Schepper neemt het op tegen Mandy Wol- fert. In de derde categorie van het vrouwenenkelspel won Frederi- que van de Velde de Zeeuwse tweestrijd van Mandy Wolfert. Van de Velde, rechtstreeks toege laten tot het hoofdtoernooi van het NRT, won met 6-3 3-6 en 6-3. In de kwartfinale treft zij Ellen de Jonge, die met 6-2 6-4 Kim Dijkstra de baas was. Ber nice van de Velde kwam ook tot een overwinning, door met. 6-3 7-6 Lianne de Jong te verslaan. In het 3-toernooi bij de mannen schaarde Dmitri van Hoof zich bij de laatste zestien. De speler uit Vrouwenpolder won met 6-1 6-4 van Ferry Sonnemans. Rog ier van Housselt verloor met 6-7 en 1-6 van Arjan Buijssen, Dylan Blackman werd met 2-6 3-6 geklopt door Daniel Lagen- daal, Sven Vermeulen versloeg Silvion Kahn met 6-2 6-4 en Sven Bakker pakte de zege te gen Orestis Molopodis: 6-3 en 6-2. Dressuurzege Remie Kulik MAASDIJK - Remie Kulik trok met Tristan ook in Maas dijk de progressieve lijn door. De ruiter uit Yerseke stuur de in de klasse Z1 de met veel talent begiftigde zesjarige hengst met 214 en 213 punten naar de overwinning, ,,De warmte was voor veel paarden een probleem. Ook voor Tristan, maar hij liep toch netjes bergopwaarts. Hij gaf mij een goed gevoel." Calon tweede nationaal Bordeaux GOES - Met een driejarige donkere geschelpte doffer op weduwschap wist Herman Calon uit Slijkplaat een twee de nationale prijs op het concours vanuit Bordeaux te pakken. „Met een duifje dat er altijd was, maar nog nooit in de kop", aldus Calon. Hij klokte zaterdagavond om drie minuten over acht. In Rockanje klokte Leo van Zoom- eren om twee minuten voor negen en gezien de afstand wint hij dit nationale concours. De Zeeuwse melkers de den het overigens voortreffelijk, met Wim Kooreman (Os- senisse), Wim Muller (Wilhelminadorp), Jac. van den Bosch (Hengstdijk) en Ko van Dommelen (Sint Philips- land) met respectievelijk een vierde, vijfde, zevende en tiende plek op de uitslagenlijst. Zilver zwemmer Seherbeijn DORDRECHT - Zeeuwse zwemmers tot twaalf jaar wa ren in de Arena Jaargangfinales (het officieuze NK) verte genwoordigd met de clubs Bevelanders, Scheldestroom, Koewacht, Luctor et Emergo, Onderdak en De Stormvo gel. Björn Seherbeijn (Scheldestroom) was het meest suc cesvol, want hij behaalde het zilver op de 100 meter rug slag bij de jongens 9 en 10 jaar. Hij had in Dordrecht 1.24,29 nodig. Ook Tulany de Wilde van De Stormvogel le verde een goede prestatie. Op de 100 meter schoolslag fi nishte zij als zesde in 1.36,56. Dat was goed voor een nieuw Zeeuws jaargangrecord voor meisjes 10 jaar. Het vorige record stond sinds 2000 op naam van Shanyra van Bambost, Verder kwamen vrijwel alle Zeeuwse sporters tot nieuwe persoonlijke records voor een 50-meterbad. Successen zwemmers in open water BODEGRAVEN - Mieke van Dort, Anne Pel en Nathan Tramper hebben elk een onderdeel gewonnen op de jaar lijkse open waterwedstrijden in Bodegraven. In de Oude Rijn was Mieke van Dort (Stormvogel) de snel ste op de 5000 meter vrije slag in de jeugdcategorie. Zij zwom voor het eerst de 5 kilometer, in voorbereiding op het NK dat eind juli in Hoorn gehouden wordt. Met 1.11.18,95 tikte de Domburgse all-in als zesde aan. Club genote Anne Pel was op de 2 kilometer bij de jeugd veruit de snelste. Met 28.06,02 behaalde zij in totaal eveneens de zesde plek. Nathan Tramper was een klasse apart op de 500 meter schoolslag, die hij met grote voorsprong won. De zwem mer van de Bevelanders tikte aan in 7.37,66 en was bijna een halve minuut sneller dan de nummer twee. Zijn jonge re broertje Tim behaalde een tweede plaats op de 500 me ter voor minioren. Op het hoofdnummer 2000 meter vrije slag bij de mannen zette Jeroen Dellebeke met 26.17,95 de beste Zeeuwse prestatie neer. Bij de senioren eindigde de Vlissinger op de zesde plaats. Op de 2 kilometer schoolslag bij de vrou wen werd Eline Nijskens vierde in 35.41,13. I door Peter Snelders Ido ■TERNEUZEN - Waterskiër Roy ■Perdaen uit Terneuzen heeft ■zich op het onderdeel schans springen gekwalificeerd voor ihet wereldkampioenschap. Dat levenement wordt van woensdag 19 tot en met vrijdag 21 juli gehouden in Zuid-Frankrijk. Het 16-jarige talent plaatste zieh al een week eerder voor op de onderdelen figuurskiën en ilalom. Afgelopen weekend haalde hij >ok de limiet op het onderdeel ipringen. Die limiet stond op 33 mëter, In zijn tweede poging (ing hij daar een meter over- ïeen. 'erdaen steekt momenteel in joede vorm, want in de tweede xinde van de slalom verbeterde lij zijn persoonlijk record. Hij was aan de twaalfmeterlijn voor twee boeien. Zijn oude record stond op 1.5 boei. Met dat nieuwe persoonlijke re cord benaderde hij dicht het na tionale juniorenrecord. Om goed voorbereid naar de WK te kunnen, is de jonge wa terskiër op dit moment op trai nings week in Frankrijk, waai de sport op grote schaal wordt beoefend. Iets te vroeg Volgens vader Perdaen staan de wereldkampioenschappen ei genlijk iets te vroeg op de ka lender voor de Nederlandse jon gens. „Normaal zijn de kampioen schappen in september. Momen teel hebben ze er pakweg twee maanden voorbereiding op zit ten. Dat is veel minder dan de meeste andere deelnemers. Die wonen in landen met een veel warmer klimaat en kunnen al veel vroeger in het jaar begin nen met trainen." doorEugène de Kok SINT ANNALAND - De jonge zeilers op de Twee Gezusters van Hans Zuiderbaan maakten hun status van talenten gisteren meer dan waar in de Deltaweek. In de Buutengaetsrace gingen de pupillen, onder de hoede van de ervaren Terneuzense zeiler, als eerste over de finish in de ORC 2-klasse. 'Vorig jaar deed Hans Zuider baan, vader van topzeilster [Klaartje, voor het eerst met een Igroep jonge zeilers mee aan de Deltaweek. Ook toen lieten de pqngeren ziel al goed zien en [werden in een race zelfs tweede, gisteren wonnen ze de race van Zierikzee naar Sint Annaland. De talentenboot liet Stille Wilde van Cees van Leeuwen uit Helle- Ijvpetsluis en de Joyce van de ge- j routineerde Amemuidenaar Alf red Bezemer achter zich. De Buutengaetsrace werd onder goede omstandigheden gevaren, 's Ochtends zag het daar niet inaar uit. Tussen de verschillen de starts zaten grote tussenpo zen omdat de wind telkens weg- ptél Later op de dag trok de wind aan. De zeilers voeren met windkracht vier van het Schouwse naar het Thoolse ei land. In de ORC 1-klasse won de So lex van schipper Jose Veen uit Gorkum. Hij finishte voor de in Londen woonachtige Aad de Ruyter met zijn T.T. Soetigheyt. De Duitser Joachim J. Schulze was met de Chou Chou het beste in de ORC 3. Een klasse lager was de hoofdprijs voor een Zeeuw, net als bij de ongemeten boten. In de ORC 4 won de Lazy Sunday van schipper Henk de Vos uit Oost-Souburg. Goese- naar Peter Huurman was met zijn Challenger het snelst in de ongemeten klasse. Platbodems Bij de ronde en platbodems ging de overwinning naar de Schui mer van de familie Overwater uit Mijnsherenland, al jaren een vaste deelnemer aan de Delta- week. Zij bleven Ede van der Dussen uit Moergestel in de Nieuwe Maen voor. De Zuid-Hollanders konden hun overwinning vieren met hun prijs: een magnumfles koren wijn. Arjan Beije (2), Theo Rabout (4), Niels Koole (5) en Remy Vasseur (tussen Rabout en Koole) zijn favoriet voor de eindzege van het PZC-Stratenloopcircuit. foto Ruben Oreel door Sjaak Sinke ZOUTELANDE - De strijd om de eindzege in het PZC-Stratenloopcircuit, dat woens dagavond van start gaat in Zoutelande, lijkt helemaal open. Bij de mannen zijn er zeker drie kanshebbers. Bij de vrouwen is de spoe ling zoals gebruikelijk dun. Niels Koole uit Zoutelande won het afgelo pen jaar al flink wat wedstrijden en is zich aan het voorbereiden op de Zeeuwse Kust- marathon van 7 oktober. Hij won al menig stratenloop en werkt langzaam maar zeker naar een goede vorm toe. Theo Rabout uit Aardenburg won al eerder het circuit en is de huidige Zeeuwse cross kampioen. Het is de vraag of Rabout, die de laatste jaren wat zuiniger met zijn lichaam omspringt, het circuit als training wil ge bruiken of dat hij voor de eindzege gaat. Miquel van Tongeren uit Middelburg is de onzekere factor in het rijtje van kansheb bers. In 1999 was hij al de sterkste maar door blessures heeft hij jarenlang buiten spel gestaan. Voor Van Tongeren zou de eindzege een leuk huwelijkscadeau zijn aan gezien hij op 18 augustus in het huwelijk treedt. Triatleet Remy Vasseur is vol zelfvertrou wen na zijn overwinning op de halve triat lon van Kruiningen en een aantal aanspre kende resultaten onder meer in Brugge en Oud-Gastel. Misschien kan hij het de derti gers Van Tongeren, Rabout en Koole het vuur na aan de schenen leggen. Gewoonte Onzeker is verder of oud-winnaar Arjan Be ije (Burgh Haamstede) zich zal melden voor het circuit. Hij heeft de gewoonte zich pas op de dag van de wedstrijd in te schrijven. Bij de wouwen laat Karin Bastian uit Mid delburg de eerste wedstrijd in Zoutelande aan zich voorbij gaan. Vorig jaar liep ze in de badplaats een ernstige beenblessure op door de steile klimmetjes en afdalingen. Zij komt pas over een week voor het eerst in ac tie in Domburg. Bij de wouwen Masters is Sjaan Maartense uit 's-Heerenhoek de te kloppen vrouw en met huidige kwaliteit van de inschrijvingen zou ze de 10 kilometer in Zoutelande zelfs overall winnend kunnen afsluiten. Rini Bruggeman (AV'56), Lion van Luyk (Dyna mica) en Gerard Posthuma (AV'56) gaan de strijd aan bij de masters H40 en de Dynami- canen John Overweel, Wim Besuyen en Pie- ter van Horssen zijn kandidaat bij de H50. Het Stratenloopcircuit bestaat uit vijf wed strijden: Zoutelande 5 juli., Domburg 12 juli, Westkapelle 19 juli, Burgh Haamstede 26 juli en Vlissingen 2 augustus. Bij elke wedstrijd krijgt de winnaar in iede re categorie 300 punten, de nummer twee 299 punten, enz. De beste vier resultaten be palen het eindklassement. Alleen deelne mers die zich voor het gehele circuit hebben ingeschreven kunnen punten verzamelen. Dit om te voorkomen dat een eenmalige deelname van een toeristische atleet de strijd voor de eindzege beïnvloedt. Nieuw is het Don-Risico Jeugdcircuit. De jeugd van 7 t/m 15 jaar start een half uur voor aanvang van de 'grote'wedstrijd. Deel name van de jeugd is gratis en ook hier wordt over de beste vier wedstrijden een klassement opgemaakt Hiumui Vroegste meldingen Bordeaux ZLU 6790 duiven). Overall: 1L. van Zoom- eren (Rockanje) 1006 m/m, Zeeuwen (top 20): 2 en 16. H. Calon (Hoofdplaat) 989/885, 4. W. Kooreman (Ossenisse) 967, 5. W. MulIer&Zn (Wilhelminadorp) 965, 7. J. v.d. Bosch (Hengstdijk) 960, 10. K. van Dommelen (St. Philipsland) 927, 15 en 19. J&JP Nolet (Axel) 888/872, 17. H. v.d. Gruiter (Arnemui- den) 884. Jaarlingen: 1. G. Vaessen (Grosns- veld) 959 m/m. Zeeuwen in top 50: 3. A. Maljaars (Zoutelande) 945, 6. J&JP No- let (Axel) 915, 8. M. Meijer (St. Philips land) 911, 9. L. v.d. Gucht (Hulst) 910, 10. S. v.d. Velde&Zn (Breskens) 910,12. J. de Koeijer (Yerseke) 896,14. Fl. Steke- tee (Yerseke) 887, 16, H. Calon (Hoofd plaat) 849, Oude duiven: 1. L. van Zoomeren (Roc kanje) 1006 m/m, Zeeuwen in top 50: 2 en 17. H. Calon (Hoofdplaat) 989/885, 4. W. Kooreman (Ossenisse) 967, 5. W. Muller&Zn (Wilhelminadorp) 965, 7. J. v.d. Bosch (Hengstdijk) 960,10 en 47. K. van Dommelen (St.Philipsland) 927/805, 16 en 22. J&JP. Nolet (Axel) 888/872,18 en 24. H. v.d. Gruiter (Arne- muiden) 884/862, 34. comb. Westrate/Martens (Kapelle) 819. Amsterdam. SOWB-races. Super Motard: 2 Adriaan Meeuwsen Krabben- dijke, 5 Kees Ridderhof Kapelle. Sportklasse: 4 Kevin Klooster- man's-Gravenpolder. Expiklasse: 2 René Kesselaar 's-Gravenpolder. Heinkenszand. Dressuur Allround. Paarden klasse Z1/Z2: 1Janine Com- mee, Rolls Royes (Paardebloem) 205; 2. Jantien van Gorsel, Jonathan (Vlaan- dertse R.) 197. M2: 1. Sander Osse, Kashmir (Weelr.) 194; 2. Nel de Groene, Norwald (Sé-Ros) 173; 3. Aad Markus, New Fashi on Style's (Z-Bev.) 167. D/11: 1. Marjan van Dijk, Rumbly G (Weelr.) 192; 2. Ramona Izeboud, Ches ter (Weelr.) 184; 3. Natasja Adriaanse, Nastia (Weelr.) 183. L2: 1. Karin Krijgsman, Nastia (Schelde- stad) 193; 2. Kirsten de Vos, Orion (Weelr.) 188; 3. Fania van Houten, Uray (Weelr.) 182. L1: 1. Linda Hansen, Jerom (Allround) 196; 2. Diana van der Hoek, Fopke (Z-Bev.) 188; 3. Marije Anema, Orani (Vroonr.) 180. Pony's klasse Z2 cat. D: 1. Maxime Osse, Easy Dancer (Weelr.) 63.95%. M2 cat. D: 1. Chantal Overbeke, Tarja (Oranjezon) 188. L2 cat. DE: 1. Mariélla Schouwenaar, Chinto (Allround) 199. L1 cat. DE: 1. Luca's Oivi (Allround) 207. de Velde-S. Mewïss 6-1 6-0, F, Claes- sen-K. Goudt 6-0 6-3. HE3; D. van Hoof-F. Sonnemans 6-1 6-4, S. Bak ker-O. Molopodis 6-3 6-2, C.J. van der Zweep-P. Roosegaarde 6-3 6-2, S, Ver- meulen-S. Kahn 6-2 6-4, M. van der Zweep-W. Elias 6-0 6-2, A. Buijssen-R. van Housselt 7-6 6-1, D. Lagendaal-D. Blackman 6-2 6-3, M. Bloem-M. Hulst 6-4 6-2. HE4: R. Thielen-L. Bendele 6-1 6-0, O. Molopodis-W. van den Buuse 6-0 4-6 6-0, C. Trapman-J. Bish 6-2 6-3. DE3: F. van de Velde-M. Wolfert 6-3 3-6 6-3, B. van de Velde-L. de Jong 6-3 7-6, E. de Jong-K. Dijkstra 6-2 6-4. Schoondijke. Rabo De Zwaantoer- nooi. DD7: I van Noord/V. de Rooij-N. Goethals/P. van Opdurp 6-1 6-3, H. Becude/G. Verplanke-C. Kuyk/I. Lauret 6-1 7-6. GD6: A. van Damme/W. Swarti- le-M. van Espen/J. Geelen 6-4 6-1 Deltaweek. IMS 1 na 3 wedstrijden: 1 Touch of Glory met schipper David Postma uit Bavel, 2 Serendipity van Koene Talsma uit Gorkum- IMS 2 uit slag na 3 wedstrijden: 1 Kopje Klei ner van schipper Hans de Waal uit Brui- nisse, 2 Zeebeer 3 van A.P. van Wijn gaarden uit Bergambacht. ORC 1: 1 Aboen van schipper Johan Bol uit Goes, 2 Caveman van Frans van Dijk uit Maasland. ORC 2: 1 Creeckwater van Willem Garschagen uit Brouwershaven, 2 Geintje van Frits van Dijk uit Oss. ORC 3: 1 Racer met schipper Herman Ponet uit Schoten België, 2 Waterzooi van J.A. Zwart uit Zierikzee. ORC 4: 1 Noordwind met Roy van Aller uit Bres kens, 2 Impuls van schipper C. Baas uil Weteringbrug. Rond en Platbodems B&C: 1 Nieuwe Maen van Ede van der Dussen uit Moergestel, 2e Klieuw van W Manneke uit Den Bosch. Ongeme ten. 1 Furie van Ben Hoefsloot uit Ede, 2 Helder Barry Verstraten uit Merksem België. X-35: 1 Tupak van schipper Mark Venekamp uit Amsterdam, 2 Quantum Racing van Nic Bol uit Rotter dam. X-99; 1 Solex van schipper Jose Veen uit Gorkum, 2 Aqua-tic met schip per F,A. van Wordrager uit Wijnegem België. Sportboten: 1 Jip van schipper Jonot Bruggeling uit Goes, 2 Gap van P van Doornmalen uit Drimmelen. dinsdag Tennis Londen. Wimbledon. Vrouwen, vier de ronde: Mauresmo (Fra/1)-lvanovic (SMo/19) 6-3 6-4. Dubbel, tweede ronde: Dementjeva/Pennetta (Rus/lta)— Krajieek/Mirza (Ned/lna) 6-4 6-2. Mannen, vierde ronde: Federer (Zwi/1 )-Berdych (Tsj/13) 6-3 6-3 6-4, Nie- minen (Fin/22)-Toersoenov (Rus/27) 7-5 6-4 6-7 (2) 6-7 (6) 9-7, Ancic (Kro/7)- Djo- kovic (SMo) 6-4 4-6 4-6 7-5 6-3, Nadal (Spa/2)-Labadze (Geo) 6-3 7-6 (4) 6-3. Oost-Souburg. Open Souburgtoer- nooi. Kwalificaties nationaal rang- lijsttoernooi Mannenenkel- spel: L. lobach-O. Molopodis 6-4 6-0, T. Storms-K.W. Yim 6-1 6-1, K. Jans- sen-T. Storms 6-0 6-3, W. Elias-P. Dia- nandas 2-6 6-3 6-3, C. Dekker-S. van Bre men 6-4 4-2 opg., C. Gils-B. Barten 7-6 6-1, C. Gils-K. Dekkers 7-6 6-7 6-3, R. Blonk-D. de Goede 7-5 6-3, J. Wig- gers-S. Bakker 6-3 6-0, M. Hulst-J. Wig gers 6-2 1-6 6-3, C.J. van der Zweep-S. Kahn 6-3 6-4, M. Goes-C.J. van der Zweep 6-4 6-2. Vrouwenenkelspel: M. Wolfert-C. Delsasso 6-2 6-2, B. van Open Souburgtoernooi. Locatie: ten nisvereniging Oost-Souburg. Aanvang: 9,00 uur. Kwalificaties Nationaal ranglijst- toernooi Locatie: tennisvereni ging Oost-Souburg. Aanvang: 12.00 Mosseltoernooi. Locatie: tennisvereni ging De Bru-Tèn te Bruïnisse. Aanvang: 14.30 uur. Roompot Open. Locatie: tennisvereni ging De Puye te 's-Heer Hendrikskinder en. Aanvang: 18.00 uur. Rabo De Zwaantoernooi. Locatie: ten nisvereniging Gravelsteps te Schoondij ke. Aanvang: 18.00 uur. Eendrachttoernooi. Locatie: tennis vereniging Eegedima te Tholen. Aan vang: 18.00 uur. Open Vlastoernooi. Locatie: tennisver eniging De Eikenhof te Koewacht. Aan vang: 18.00 uur. Wielrennen Ronde van Westdorpe. Locatie: Bern- hardstraat, Westdorpe. Categorieën: elite/beloften/amateurs A. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer. Deltaweek. Sint Annaland-Wemeldin-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47