t 0 WOON PLAZA M I DDELBU RG PZC 10 Plaats uw familieberichten in de PZC woonplazamiddelburg.nl BEZOEK ONZE SHOWROOM dinsdag 4 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Niemand weet wat leven is. en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Intens verdrietig zijn we nu we afscheid hebben moe ten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante. Marianne Verhagen - de Ronde Echtgenote van Gert Verhagen Moeder van Bas en Madeion Delft, 21 april 1961 f Hulst, 1 juli 2006 Ugchelen: Koos en janneke de Ronde-Verschoor Spier: Frank en Amanda de Ronde-Bos felle, Paulien Werkendam: Ronald en Arja de Ronde-de Bie Ruurd, Rinske, Mirjam Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze medewerkster en collega Marianne Verhagen-de Ronde Marianne was werkzaam binnen onze organisatie als verzorgende voor unit 2 locatie De Blaauwe Hoeve. Wij hebben haar leren kennen als een collega voor wie het werken in de ouderenzorg een zeer bewuste keuze was; zij deed haar werk echt met hart en ziel. Zelfs tij dens haar ziekteperiode bleef zij zeer belangstellend naar collega's en cliënten. Helaas moeten wij nu veel te vroeg afscheid van haar nemen. Wij wensen haar echtgenoot Gert, en haar kinderen Bas en Madeion veel sterkte om dit ongelooflijk grote verlies te dragen. Raad van Toezicht, directie en medewerkers Stichting Curamus Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze collega Marianne Verhagen-de Ronde Bewondering hebben we voor haar hoe zij met haar ziekte is omgegaan samen met haar man en de kinde ren. Wij zullen ons Marianne herinneren als een goede col lega en voor onze clienten een verzorgende die zorg gaf vanuit haar hart. Wij wensen Gert, Bas en Madeion veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Collega's Unit 2 Locatie de Blaauwe Hoeve Een doffe pijn, een leeg gevoel, een strijd vergeefs gestreden, wat net nog toekomst scheen te zijn, is plotseling verleden Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Cornelis Johannes Verschuren partner van Maria Wilhelmina Pladdet Hij is 53 jaar geworden. Terneuzen: Ria Kinderen en kleinkinderen 2 juli 2006 Jeroen Boschstraat 214532 HL Terneuzen U kunt afscheid nemen van Kees in het uitvaartcen trum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen op woensdag5 juli van 19.00 tot 19.30 uur. Wij nemen afscheid van hem tijdens een bijeenkomst op donderdag 6 juli om 10.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Aansluitend volgt de begrafenis op de Zuiderbe graafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Papa, Keesie en Opa Al zijn liefde heeft hij ons gegeven. Hij vond het nooit genoeg. Wij zijn dankbaar, dat zijn strijd is gestreden, maar het blijft altijd te vroeg. Wilma en Thomas Henry, Kimberly Verslagen zijn we door het overlijden van Margré Nieuwenhuize Zes jaar hebben we samen de seniorenactiviteiten georganiseerd. Vaak nam ze daarbij het voortouw. Vooral aan de kleine dingen werd door haar gedacht. We zullen haar binnen ons groepje enorm missen. Piet, kinderen en kleinkinderen, we wensen jullie veel kracht en sterkte toe. Adrie en Riet Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckslraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Lie ve föhn en familie, Woorden schieten te kort. Moge elk woord een steun zijn en elke herinnering bewaard blijven. Heel veel sterkte en kracht gewenst in een tijd van verdriet om het overlijden van jullie echtgenote, moeder, schoonmoeder en oma. Evert en Jeannette, Adriaan en Ellen, Danny en Marianne, Carlo, Kees en Arianne, Arjen en Benthe, Bart en Lievijn Wij zijn heel verdrietig dat onze buurvrouw Margré Nieuwenhuize is overleden. Zij was altijd behulpzaam en stond voor iedereen klaar. De Heere ondersteune Piet en de kinderen en geve Zijn Troost in dit grote verlies. De buren: Jannetje de Wee Stien Lamper Thomas en Mina Hoogerland Ko en Sanny Verschuure Jaap en Yvonne Polderman Ons bereikte het droeve bericht dat, na een moedig gedragen ziekte, is overleden Margré Nieuwenhuize vrouw van onze medewerker en collega Piet Nieuwenhuize Wij wensen Piet, Lando. John. Paméla en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens beheerscolleges, directie en medewerkers van Rabobank Beveland Bedroefd en verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega Margré Nieuwenhuize Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens Fysiotherapeutenmaatschap Yerseke Evelien Frits Janny Lianne Maarten Marina Matty Paula Namens Logopediepraktijk Reimerswaal Emke Liesbeth-An Nathalie Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat Margré Nieuwenhuize vrouw van onze collega Piet Nieuwenhuize is overleden. Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte bij het vetwerken van dit verlies. Monique, Annemarie, Margriet, Adrienne, Jeannette, Marianne, Janny, Wilma, Karin, Louise, Petra, Rina. Anita, Ineke, Renate. Jenny, Wouter, Rosita, Marina, Jolanda, Lilian, Mirjam, Mathilde en Leen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Margré Nieuwenhuize We zullen haar inzet in onze werkgroep erg missen. Wij wensen Piet, de kinderen, kleinkinderen en ver dere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Werkgroep Gezinsdiensten, Geref Kerk Yerseke Dit mooie leven was veel te kort. Zo oneerlijk, zo onterecht. Tante Susan Wij wensen ome Piet, de kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Marjon en Eric Jacko, Tara, Mila Anita en Wim Anniek, Davy f, -Jen Willem Diana en Martin llsanne, Rowan Astrid en Peter De redactie van de Provinciale Zeeuwse Courant heeft buitengewoon goede herinneringen aan Leo Anderson Hij was een instituut in de Zeeuwse damwereld. Ruim een halve eeuw maakte hij onze wekelijkse damrubriek. Nooit zwart-wit, altijd bescheiden, altijd scherp ana lyserend. We zullen hem missen. Peter We hebben helaas geen afscheid van je kunnen nemen, We konden ook niet bij je zijn. Maar we denken aan jou en voelde je pijn, Pijn die levens lang kon duren, Het kon zo anders zijn. Kleinzoon van, K.A.T.J. van de Sande-van Dijke Kapellestraat 2 4301 DHZierikzee Neef van, J. van de Sande Zierikzee Familie van de Sande Goes Familie Nieuwesteeg Sint Jansteen Familie Teuthof OudVossemeer C. van de Sande Dominicaanse Republiek Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een ernstige ziek te, mijn geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moe der en oma Katarina Bosman echtgenote van Job Hoogesteger in de leeftijd van 65 jaar. 's-Gravenpolder: J. Hoogesteger Dordrecht: Ab Hoogesteger Elna Hoogesteger-Bijnagte fob. Petra, Mark. Jan-Peter, Carola, Daan 's-Gravenpolder: Piet Hoogesteger Carol ien Hoogesteger-Van den Bos Robert, Harmen, Peter, Miriam, Esther, Bart 's-Gravenpolder: Ina Zuidijk-Hoogesteger Marco Zuidijk Jacco, Joost, Harold, Frank 's-Gravenpolder: Geert Hoogesteger Jeannette Hoogesteger-Vroegindeweij Reus, Ellis Stavenisse: Christine van den Bergh-Hoogesteger Arie van den Bergh Rinske, Cees, Elisabeth 's-Gravenpolder: Jan Hoogesteger lulianne Hoogesteger-Van den Hatert Jos, Willeke, Rianne 2 juli 2006 Raadhuisstraat 2,4451 AJ 's-Gravenpolder Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 5 juli van 20.00 tot 20.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. donderdag 6 juli om 13.00 uur in de Ned. Hervorm de Kerk te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de be grafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Opeens weg Cees Gebuys Mijn vriend en makker. Piet Geleijn Bedroefd hebben we moeten vernemen dat plotse ling is overleden onze goede oud-buurman en vriend Cees Gebuys Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. Post Fam. vd Heuvel Heden bereikt ons het bericht dat onze gewaardeer de oud-medewerker Cees Gebuys is overleden, Wij wensen zijn vrouw en naaste fami lie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Auto Poppe B.V. Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heenge gaan onze "lieve Sam" Samuel Cornelis Coomans in de leeftijd van 79 jaar. Domburg: Emma Provoost Robbie en Joyce Janice "Hierbij willen wij het verzorgend personeel van wo ning 2b en dokter M.R.J. Engelen van zorgcentrum "Simnia" bedanken voor de liefdevolle verzorging die hij daar gekregen heeft" Domburg, 28 juni 2006 Schuitvlotstraat 23 4357 EA Domburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Alleen schriftelijke condoleance. Lieve Sam Bedankt voor de zonnige uren. Je vriendje Willem Domburg, 28 juni 2006 Lieve Sam Nooit meer "Lekkere koffie" Emma Willem Domburg, 28 juni 2006 Wij hebben afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Samuel Cornelis Coomans Fam. Coomans Pieter Reinier Boeree 28 mei 1926 f27 juni 2006 A. M. Boeree-de Groote Judith Boeree en Maarten Delvaux Jochem en Esther Robbert Boeree en Mew Matchaiken Corresponden t ieadres Zuidsingel 19 4331 RR Middelburg De crematie heeft op zijn verzoek in besloten kring plaatsgevonden. "Zo glijdt een leven heen terug naar daar vanwaar het kwam terwijl het hier op deze aard een volle indruk achter liet... Voor ons gezin is mijn zus en onze tante Addy Scheele-Dekker ons hele leven een trouwe steunpilaar in het Zeeuwse land geweest. In onze herinnering zal ze een blijvende plek hebben op "Ons Plekje" en in ons hart. Wij wensen Jan en onze neven en nichten heel veel sterkte toe. Ineke Quaak-Dekker Villedomain, Frankrijk en kinderen en kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar dat we hem zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jacobus Franciscus Louwerse in de leeftijd van bijna 82 jaar. P. Louwerse-Uiterlinden Leny Nelis-Louwerse Laus Nelis Edwin Robby en Jorna Jolanda en Kevin Anneke Hemminga-Louwerse Willem Hemminga Ella en Leo Esmeralda, Lucien, Arinka Angelique en Co Michel We bedanken het verzorgend personeel van 't Gasthuis, afd. "Singel" voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 29 juni 2006 De Meesterstraat 29 4384 HE Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Toch nog onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die haar omringenden, van ons heengegaan onze lie ve moeder, schoonmoeder, oma en oma bejaarden huis Nel de Zwart-de Wilde weduwe van Jan de Zwart in de leeftijd van 88 jaar. Breskens: Jeannette en Bram van Haneghem-de Zwart Breskens: Miranda en Ab Sander, Lars, Stijn Breskens: Bryan Wij zijn het personeel van Verzorgingshuis 'Ter Schelde', afdeling 't Killetje, dankbaar voor de goede zorgen aan haar bewezen. 'Ter Schelde' Breskens, 3 juli 2006 Correspondentieadres: J. van Haneghem-de Zwart Grote Kade 23 4511 AT Breskens Overeenkomstig de wens van moeder zal de crematie in besloten familiekring plaatshebben. Dankbetuiging De vele hartverwarmende blijken van medeleven na hel heengaan van mijn vader, schoonvader en onze opa Matthijs Willemse hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hier voor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Martien en Jeanet Maikel Lianne Juli 2006 Koraalstraat 5 4301 EN Zierikzee EEN WERELD VOL WONEN Rolluiken Teba Nationaal Laban Garaapripnrpn Livingstoneweg 8 Schelde Rijnweg 6 garagedeuren 44g2 QL Qoes 4691 RW Thoien Zonwering Tel. 0113 - 222 231 Tel. 0166 - 602 823 AMBIANCE ZONWERING Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26