Ik ben nieuwsgierig, veelzijdig, kleurrijk, leerzaam, informatief papieren karton Plaats uw familie berichten in de PZC PZC (in herinnering) Middelburg: Nannie Anderson 's-Heer Hendrikskinderen: Carla Anderson Vrouwenpolder: Nerina de Krijger-Bethlehem Johan de Krijger Klein- en achterldeinkinderen Goes, 1 juli 2006 Correspondentieadres: Weegbreepad 60, 4461 ML Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 5 juli om 13.00 uur in "de Oostkerk" aan het' Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Iet Scheele-van Loenen Apeldoorn 19-10-1923 t Axel 02-07-2 Marianne Francien, Joyce en Johnny Daniëlle en Nathan, Nimra en Shiri Neellie en Jan Chris Mattie en Wim, Bo Johan en Anita, Joram en Nicky Wi'lma en Jean Arkel, L. van der Have J.M.J. van der Have-van Strien Kleinkinderen en achterkleinkinderen Gapinge: Rob en Elly Klein- en achterkleinkinderen 30 juni 2006 4333 HJ Middelburg, Hof ter Veste 167 Jaap is opgebaard in "Uitvaartcentrum Jobse", San- denburghlaan 2 te Veere, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 4 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 5 juli om 14.30 uur in de Oostkerk, Oost kerkplein 1 te Middelburg. De dienst wordt voortgezet in een afscheidsbijeen komst om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tyrone Shay nan Troost is dat jullie er waren Uren, maanden en jaren Fam. Bentley Fam. Zarabifar Bruinisse, 30 juni 2006 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 25 Correspondentieadres: Burgemeester van der Havestraat 4 4307 BD Oosterland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 4 juli om 13.30 uur in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 15 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats aan de Lage Rampertseweg te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het "Stiltecentrum". Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een liefde volle verzorging in "Ter Valcke" te Goes, toch nog plotseling is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Gerardus Aloysius Dankaert sinds 14 maart 2005 weduwnaar van Antonia Adriana Dankaert-van de Rakt 31 augustus 1921 2 juli 2006 Oosterwolde: Gerdi Dankaert Michiel en Lisanne Maarten Femke en Michel Nienke Hansweert: Ans Clarijs-Dankaert Rien Clarijs Joost en Michelle Tim Alexandra Jet en Pepijn Loes en Mark Correspondentieadres: Zijpe 14, 4417 CN Hansweert De crematieplechtigheid zal donderdag 6 juli om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Wij zijn heel verdrietig dat onze opoe, oma(atje), oud omaatje niet meer bij ons is Cornelia van der Have-van der Maas Zij blijft voor altijd in onze herinnering. Zierikzee, Adri Kerkwerve, Lia en Daan Annemarie, Marjan, Rianne Oosterland, Tonny en Rianda Lisanne Lian en Peter Noordeloos, Leoniek Lars en Lotte Enschede, Helen en Han Bart, Niek, Inge Bruinisse, 30 juni 2006 Dag lieve opa Martijn Bianka Jens De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolff. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. - Enige en algemene kennisgeving - Na een lang leven is rustig heengegaan onze (schoon)- moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adriana de Vries-van Krieken Middelburg, t Vlissingen, 4 januari 1919. 30 juni 2006 Beek-Ubbergen: Rob en Nel de Vries Bemmel: Gerbert de Vries en Sandra Pastoor Stijn Tim Zwolle: Mare de Vries en Alies Lula Correspondentieadres R.J. de Vries Rijksstraatweg 121 6573 CL Beek-Ubbergen De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 5 juli a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Mid delburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! [Reumafonds Sterk In beweging De Nierstichting zoekt naast de Implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Bestel de vakantiegids Reizen zoo6 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl In Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Nieuw: de kuurreizen naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Vlietstraat 15, Temeuzen Tel. 0115-61408" Bij ziekenhuis "De Honte" NIERSTICHTING informatiecentrum Oók deze krant werd gedrukt op verantwoord en gerecycled papier. Meer weten? Kijk op onze website. www.papierenkarton.org maandag 3 juli 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 10 Toen wij zagen Hoe rustig je daar lag Zo zonder pijn, geen vragen meer Veel geleden en nog meer gestreden Doen onze harten minder zeer. Wij zijn verdrietig en dankbaar dat onze moeder, groot- en overgrootmoeder is overleden en verder lijden bespaard is gebleven. Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar dat we hem zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame partner, onze dierbare vader, schoonvader en opa Leo Anderson eerder weduwnaar van Jannie Korver in de leeftijd van 86 jaar. Goes: Tine Bethlehem-Schouwenaar Middelburg: Marjoke van Es-Anderson Kees van Es Goes: Jacqueline Anderson Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, vader en opa Jacob Adriaan van Hiele Jaap Ojficier in de Orde van Oranje Nassau Hij bereikte de gezegende leeftijd van 88 jaar. Het is fijn dat hij zijn 60-jarige huwelijksdag nog met ons heeft mogen meemaken. Middelburg: E.C. van Hiele-van Dijl Hardenberg: Leo en Christel Sleeuwijk: Gerard en Lilian Zevenaar: Lia en Erik Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is over leden onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Cornelia van der Maas weduwe van Frans van der Have in de leeftijd van 96 jaar. Onze dank gaal uit naar de artsen en het verplegend en verzorgend personeel van "bi 'tOpper" voor de liefdevolle zorg en verzorging. Oosterland, M. Stouten-van der Have H.W. Stouten M. Dorst-van der Have J.J. Dorst In Memoriam (O)pa Piet Schroevers r 3 juli 2005 3 juli 20$ we missen je elke dag voor altijd in ons hart de kinderen en kleinkindei| Arnemuiden ti

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12