PZC 1 Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 12 maandag 3 juli 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag i/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Overleden "Eindelijk op je gereserveerde plekje bij de Heer Verdrietig om de enorme leegte die zij achterlaat. Diepe bewondering voor de manier waarop zij haar strijd heeft gestreden. Wij zijn haar dankbaar voor alle liefde, levensblijheid, humor, positieve denkwijze en het prachtige leven samen. Mijn lieve vrouw en onze mama, je leeft voor altijd in ons verder. Marianne Verhagen-de Ronde echtgenote van Gert Verhagen Delft, 21 april 1961 Hulst, 1 juli 2006 Gert Verhagen Clausstraat 46 4561 JD Hulst We gedenken Marianne in een dienst van Woord en Gebed op vrijdag 7 juli om 14.00 uur in de Basiliek te Hulst (ingang Steenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst." Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrij dag 7 juli van 13.00-14.00 uur in de Basiliek en woensdag 5 juli van 19.00-20.00 uur in het uitvaart centrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelieve geen bloemen maar een storting op Giro 26000 t.n.v. KWFKankerbestrijding. De HEER is je wachter De HEER is de schaduw Aan je rechterhand Lieve Marianne, Wij zullen je nooit vergeten Pa en Ma Verhagen Aart en Marleen Hille, Femke Wim en Reinie Mare, Rick Wij zijn diepbedroefd door het overlijden van onze vriendin Marianne Verhagen Wij zijn blij dat we als vrienden deze laatste periode met z'n allen zo fijn en intens hebben mogen beleven. We hebben van je genoten. Aalt en Syta föhn en Saskia Nelly en Peter jan en Rianne alle kinderen Psalm 31 Bij U, Heer, schuil ik. U bent mijn rots, mijn vesting. Heer, trouwe God, U verlost mij. Ik vertrouw op de Heer. Op 1 juli 2006 is in vertrouwen op haar Heiland ont slapen Marianne Verhagen in de leeftijd van 45 jaar. Wij zijn dankbaar voor hetgeen zij als diaken en leid ster van de kindernevendienst voor onze kerkgemeen schap heeft mogen betekenen. Haar grote inzet diende ons tot inspiratie en steun. Wij wensen haar man Gert en haar kinderen Bas en Madeion Gods steun en kracht toe. De kerkenraden van De Hervormde Gemeente Hulst en De Hervormde Gemeente Hontenisse Voor eek zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen urrvaartdienstverlening Zeeuws Vlaanderen - - Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' HööfOKANToÓR: Geldeloozepad 20, .4463. a) Goes (0113) 31; COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Ik zei toen: "Heer, waarom dan toch? Juist toen 'k U nodig had Juist toen ik zelf geen uitkomst zag Op 't zwaarste deel van 'tpad". De Heer keek toen vol liefd'mij aan Antwoordde op mijn vragen: "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was toen heb Ik jou gedragen Overmand door verdriet, maar dankbaar voor al haar goede zorgen en wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u meedelen dat is thuis gehaald door haar Hemelse Vader mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Margaretha Maatje Nieuwenhuize-de Smit in de leeftijd van 54 jaar Kamperland f Yerseke 30-12-1951 2-7-2006 Yerseke: Piet Nieuwenhuize Yerseke: Lando Nieuwenhuize Heidi Nieuwenhuize-van Antwerpen Larissa, Peter Yerseke: John Nieuwenhuize Fatima Moreira Rotterdam: Paméla Nieuwenhuize Dahlialaan 66,4401 HB Yerseke Margré is opgebaard in het mortuarium van Zorg centrum "Vredelust" te Yerseke. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 juli 2006 van 19.30 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 5 juli 2006 om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Voorafgaande aan de begrafenis wordt een dank dienst gehouden voor het leven van Margré in de Gereformeerde Kerk te Yerseke, Damstraat 20. Deze dienst vangt aan om 13.30 uur en wordt geleid door ds. A.P.D. Zijlstra. Na de dienst is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. Bij de uitgang van de kerk is een bus geplaatst waarin u een gift of donatie kunt deponeren ten bate van het Koningin Wilhelminafonds/Kankerbestrijding. Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer we zagen heel goed je stille verdriet maar helpen konden we je niet die blik, die stilte, dat deed vaak zeer de oma van vroeger was je niet meer het is een gemis, een stille pijn dat je nooit meer bij ons zult zijn. Larissa en Peter Heel erg verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve en bijzonder zorgzame zus, schoonzus en tante. Zij mocht slechts 54 jaar worden. Margaretha Maatje Nieuwenhuize-de Smit Wormer: Piet de Smit Yvonne de Smit - Ofman Niels en Sonja Koudekerke: Mattie Wielemaker - de Smit Krijn Wielemaker Corné en Michelle Jara Janiien en Roberto Nieuw en Sint Joosland: Olivier de Smit Rosanne en Peter Marije Middelburg: Marianne van Outheusden - de Smit Han van Outheusden Rimanda en Jaco Harry en Suzanne Yerseke: Gerard de Smit Andrea de Smit - Schardus Romy Wij wensen Piet, de kinderen, kleinkinderen en oma Nieuwenhuize heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Vertrouwend op Gods belofte is door de Here thuis gehaald onze lieve schoonzus Margré Nieuwenhuize-de Smit Wij hebben veel verdriet, maar ook veel bewonde ring voor de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen. André Nieuwenhuize Janny Nieuwenhuize-Bakker Yerseke, 2 juli 2006 Margré is er niet meer Elke week kwam ze trouw haar schoonmoeder helpen om het huis piekfijn schoon te houden. Bij verjaardagen was geen moeite haar te veel om alle zorgen uit handen te nemen. Haar ziekte maakte daar abrupt een einde aan, maar tot het laatst toe bleef zij zorgzaam. "Moe, als ik terug ben uit het zie kenhuis, gaan we samen wel weer eens wat nieuwe kleren kopen". Dat zal niet meer gaan. Margré is er niet meer. De familie put troost uit de mededeling, dat ze is "thuisgehaald door haar Hemelse Vader". Haar lieve zorgzaamheid zullen we heel erg missen, maar we zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons ge daan heeft en dat is heel, heel veel. Corrie Nieuwen huize-Steketee Johan Steketee en Grieta Gods liefde droeg zij uit In Zijn liefde leeft ze verder. Met intens verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve nich t Margré Nieuwenhuize Wij wensen Piet, Lando, Heidi, Larissa, Peter John, Fatima en Pamela Heel veel sterkte toe Nel en Leo Tante To Hoe mooier de herinneringen, Des te moeilijker de scheiding. Ook wij moeten afscheid nemen van een lieve vrien din en zeer meelevend lid Margré Nieuwenhuize-de Smit VJ. Mijn Jezus ik hou van U, Ik Noem U mijn vriend. Tot onze grote droefheid vernamen wij dat ons koor lid en tevens bestuurslid Margré Nieuwenhuize is overleden. Haar trouw, attentheid en hulpvaardigheid zullen we niet vergeten. We zullen haar missen. Ons medeleven gaat uit naar haar man Piet, die ook lid is van ons koor, haar kinderen en verdere familie. Chr. gemengd koor "deHoekstem" Yerseke Neem, Heer, mijn beide handen en leid Uw kind. Tot ik aan d'eeuw'ge stranden de ruste vind! Vandaag is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze liefdevolle en zorgzame mama Susan de Bourgraaf-van Kleunen in de leeftijd van 55 jaar. Ondanks al haar levenslust en kracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Piet de Bourgraaf Patrick Esther Edith Arjen 2 juli 2006 Noordelijke Achterweg 4 4424 EE Wemeldinge De afscheidsdienst houden wij op woensdag 5 juli om 15.00 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Geen bloemen. Je naam schreef ik in hetzand, toen kwam de zee, en nam je naam weer mee, maar op een plaats heel apart, blijf je altijd in ons hart. Susan de Bourgraaf-van Kleunen zus en tante van: Adri van Kleunen Marijke Crijns Louis Crijns Hanny en Kees Anemaet-van Kleunen Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze lieve schoonzus Susan van Kleunen echtgenote van Piet de Bourgraaf Wemeldinge: Jaap en Dien Noussen-de Bourgraaf Wemeldinge: Ko en Truus de Bourgraaf-van den Bos Ede: Johan en Clara de Bourgraaf-Wilhelm allé neven en nichten Wemeldinge, 2 juli 2006 Verdrietig zijn we dat we afscheid hebben moeten nemen van onze Tante Susan We zullen je missen. Liefs, Wim, Anita, Anniek, Davy t, Jan Willem Wij wensen ome Piet, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, dappere vriendin Susan de Bourgraaf Wij wensen Piet en de kinderen heel veel sterkte. Sjaak en Hannie Hertgers Jaap Jan en Tamara Adrian Veel mooie herinneringen verzachten de smart Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart Op 59-jarige leeftijd is na een slopende ziekte overleden onze lieve zus en tante Riet Feleus-v. Waarde Wat zullen we je missen! Wemeldinge: Nellie en Kees Otte Kruiningen: Margret en Jaap Vlijmen: Els en René Bergen op Zoom: Marian en Jan en kinderen Wij zijn bedroefd nu onze geliefde neef Adrie Koole overleden is. Wij wensen zijn vrouw Gonnie Koese veel sterkte toe. Familie Nelisse Nog onverwacht werd uit ons midden weggenomen onze zwager en oom Ad Koopman echtgenoot van Corrie Beeke Goes: J. Beeke-Walraven Goes: P. Beeke Nisse: J. van Waarde-Beeke Wolphaartsdijk: W. Beeke-Snoep Nisse: L. Stroosnijder-Beeke neven en nichten Hansweert, 30 juni 2006 Hoe dikwijls nam ik afscheid van hen die mij lief waren, teneinde voor langere of kortere tijd een zeereis te maken. Maar altijd kwam ik terug bij de achterblijvers, die op mij wachtten. Nu ga ik mijn laatste reis maken. Bestemming Maar zeker zal het een veilige haven worden. Daar zal ik wachten op het weerzien van hen die mij dierbaar zijn. Op weg naar het licht, Even uit het zicht, Maar we zien elkaar weer. Toch nog onveiwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Willem Frederik van der Lee Rotterdam, 2 juni 1937 Vlissingen, 30 juni 2006 Vlissingen: Ina van der Lee-Mommaas Arnemuiden: Rob en Marian Mary, Mark Driewegen: Victor en Lia Ian, Shannon 4381 JP Vlissingen Verlorenlandstraat 3 Wim is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 5 juli van 11.45 tot 12.15 uur. De afscheidsdienst zal aansluitend om 13.00 uur ge houden worden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen anders zou Ik het U gezegd hebben want ik ga heen om u plaats te bereiden. Johannes 14:2 Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel on verwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader en opa Adriaan Cornells Stevense in de leeftijd van 70 jaar. J. Stevense-Aamoudse Kinderen en kleinkinderen Goes, 30 juni 2006 Correspondentieadres: Fam. van het Ende-Stevense Delta 42 1273 LG Huizen De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 5 juli om 10.45 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43a te Goes, waarna aansluitend om plm. 12.00 uur de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Adrie Stevense Wemeldinge Joke Schore Kees en Francien Schore Ria en Leo Vlissingen Dingenis en Martie Driewegen TruidaenKees Middelburg Ineke Nichten en neven. Vlissingen, 30 juni 2006 Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere zus, schoonzus en tante Trijntje Hindriks-Dijkema Wij zullen haar erg missen. Alie, Ger, Gerrit, Hilde Bulthuis Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heen gegaan mijn lieve man, onze lieve vader, opa en schoonzoon Cees Gebuys Nieuwe Tonge 21 december 1928 Vlissingen 1 juli 2006 Netty Gebuys-Sommeling Carin en Chris Crucq Michiel Ruben Mevr. Sommeling-van Keulen Coosje Buskenstraat 45 4381 LB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Cees te nemen op dinsdag 4 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20,te Vlissingen. Op woensdag 5 juli zal aldaar om 10.30 uur een kor te samenkomst worden gehouden, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Heden overleed plotseling onze geliefde broer, zwa ger en oom Cornelis Dirk Gabriël Gebuys in de leeftijd van 77 jaar. Ch.J.C. Tanger-Gebuys P. Tanger f D.J.C. Coppoolse-Gebuys L. Coppoolse Gabriël - Krijn Carolien Jeannette en Daniël Manoah 1 juli 2006 Heel verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij tij-jJ dens zijn leven voor ons heeft betekend, hebben we: vol goede herinneringen thuis afscheid genomen van: mijn lieve man, onze lieve vader en opa Leun is Adri anus Verhulst Adri echtgenoot van Sina van Rooijen Westkapelle, 10-11-1926 Axel, 1-7-2006 Wij, maar ook zijn vrienden in Uganda, zullen hem heel erg missen. Axel: S. Verhulst-van Rooijen Oostburg: Daan en Gerda Verhulst-Schout Ayla Arjen Raamsdonksveer: Ellen en Jannis de Koeijer-Verhulst Jurriaan Björn Axel: Jos en Evelien Verhulst-Noens j Joris Koen Kris Jan Steenstraat 1 4571 MP Axel Woensdag 5 juli is er van 19.45-20.15 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 teTemeuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 6 juli om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel. Dag lieve opa We zullen je missen Jurriaan en Anneloes, Ayla, Björn en Liz, Arjen, Joris, Koen, Kris U bent mijn God, in uw hand liggen mijn lot en mijn leven. Psalm 31:15-16a Heden heeft God tot Zich geroepen mijn lieve broer, onze zwager en oom Leunis Adrianus Verhulst echtgenoot van Sina van Rooijen Westkapelle, Axel, 10-11-1926 01-07-2006 Westkapelle: N. Verhulst Nijkerk: E. Verhulst-Fokkema Westkapelle: W. Verhulst-Simonse Neven en nichten 01 juli 2006 God staat aan het begin en Hij komt aan het einde. Zijn woord is van het zijnde Oorsprongen doel en zin. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Adri Verhulst Wij zullen hem missen in onze familiekring. Laura Oosthoek-van Rooijen Dick Oosthoek Nel Toutenhoofd-van Rooijen JoToutenhoofd Wilma Verhage-van Rooijen Jan Verhage Kris van Rooijen nichten en neven Westkapelle, 1 juli 2006 "Als ik hier niet meer kan zijn in het land van jou en mij bedenk dan, dat ik ergens ben zonder land en jaargetij ik zweef daar door de ruimte lichter dan een veer en kijk zonder zorgen liefdevol op jullie neer. Addy Dekker Wij geven u er kennis van dat op 'Ons Plekje' gebo ren en nu overleden is mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Addy Dekker echtgenote van Jan Scheele 22 juli 1924 Retranchement 1 juli 2006 "Dankbaar zijn wij voor jouw liefde en zorgzaam heid die jij ons hebt gegeven. De afgelopen periode hebben wij dat heel intens samen met jou mogen beleven." Retranchement: Jan Scheele Breskens: Conno en Jetty Marieke en Wichard Catelijne en Angelo Oosterhout: Carien en Peter Dwieneke Anouk Jouri Waterschipdijkje 1 4525 MA Retranchement De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 5 juli om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Retranche ment. Na de dienst is er gelegenheid in de kerk om te con doleren, waarna in besloten kring de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Oma De bomen komen uit de grond en uit de stam de twijgen en iedereen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen Een oma sterft altijd te vroeg al is ze nog zo oud Zo hadden wij gemeend dat oma altijd blijven zou 'Ons Plekje' zal nooit meer hetzelfde zijn maar in gedachte zul je altijd bij ons blijven Marieke en Catelijne Dwieneke, Anouk en Jouri

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10