3 mensen PZC iJsfj ÉH9J ARENSMAN L 1 vrijdag 30 juni 2006 i; Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1961 2006 D.V. 5 juli is het 45 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders H. de Braai en J.S. de Braal-Pijpelink in het huwelijk werden verbonden. Dat de Heere hen in hun levensavond Zijn gunst en genade mag doen ervaren is de wens van: Annie Eric en Sienie Ronny en Shirley Mathilde Dick en Ria Jessica Nadia Elly en Henk Erwin en Annelies Mare Stefan Sarien en jacco Harmen Jonathan Leon Rick Anne Naomi Debora Leen en Mirjam Harm-Jan Wouter Eline Peter van Anrooylaan 154 4536 CK Temeuzen Overleden Alles wat ons dierbaar is Is ons maar geleend Ons onbetwiste eigendom Zijn onze vele herinneringen Na een tijd van spanning en hoop hebben we af scheid moeten nemen van onze dochter, zus, schoon zus en tante Trudi Franse echtgenote van Johan Berger Temeuzen 15 april 1956 Alkmaar 28 juni 2006 Goes: P.J. Franset C.M. Fransé-Oostdijk Kloetinge: Mari en Frangoise en kinderen Zutphen: Els en Wil en kinderen Correspondentieadres: C.M. Franse-Oostdijk Van Houtenstraat 3 4463 TC Goes Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze vriend Johan We wensen Ina, Leona en Martin en verdere familie heel veel sterkte toe. Jos en Marieëtte Time for me to go now I won't say goodbye Look for me in rainbows Way up in the sky In the morning sunrise When all the world is new Just look for me and love me As you know 1 loved you. De allerbeste mam en oma van de hele wereld voor altijd naast ons Carin Mae Hilyer 20 december 1947 129 juni 2006 Hoogland: Martijn en ilona Elise, Jasper, Menno Kloetinge: Rebecca en Henri Christiaan, Tobias, Famke, Nienke - Ravensteinlaan 44 *4481 CK Kloetinge Een dienst ter afscheid en herinnering zal worden .-gehouden op maandag 3 juli om 11.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. ".Aansluitend ontmoeten wij elkaar in het rouw- centrum. Martijn en Rebecca begeleiden nadien hun moeder maar het crematorium. -Carins laatste wens: i.p.v. bloemen een gift in de ^collectebus voor het K.W.F. (kankerbestrijding). Overleden de moeder van Rebecca en Henri en oma van Christiaan, Thobias, Famke en Nienke Carin Hilyer Wij wensen hun heel veel sterkte met dit grote gemis. Bas - Adi Marijke - Merel - Hans Baske - Libor Paco - Selena Oma Burger Kapelle, 29 juni 2006 Vol respect en bewondering leven wij mee met het gezin van Rebecca en Henri voor de wijze waarop zij hun moeder en oma hebben be geleid. Voor de komende periode wensen wij hun veel sterkte toe. Medewerkers Bas Mar de Jager Kapelle Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij, veel te vroeg, ge heel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze vader en opa Theo Roelof de Boer Harlingen, 1 februari 1946 t Vlissingen, 28 juni 2006 Middelburg: Katerina de Boer-Miteva Thomas en Mirjana Jeannette en Arnold Alicia, Romy, Katarina 4335 AE Middelburg 'tZanddorp43 Er is gelegenheid om van Theo afscheid te nemen zondag 2 juli vanaf 16.00 uur op bovengenoemd adres. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 3 juli om 13.30 uur in de aula van de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met groot verdriet heb ik afscheid genomen van mijn zorgzame zoon Theo Roelof Martje de Boer-Stam Jij was zo mooi anders dan wij Natuurlijk niet meer of minder, maar zo anders Toch zouden wij jou nooit anders gewild hebben dan anders. Thuis bij ons in Zeeland omringd door alle zorg en liefde die ze verdiende is na een ernstige ziekte kalm en vredig overleden onze lieve, dappere zus, schoon zus, tante en mijn vriendin Jopie Provoost Biggekerke, Middelburg 13 juni 1942 29 juni 2006 Biggekerke: Jaap en Corrie Middelburg: Bram en Ursel Neven en nichten Ermelo: Leo De laatste dagen werd zij liefdevol verzorgd in 't Gasthuisafdeling Watertorente Middelburg. Correspondentieadres: J. Provoost, Schuitvlotstraat 37,4373 AJ Biggekerke Jopie is overgebracht naar het uitvaartcentrum Mo- nuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 4 juli om 14.00 uur in de Dorpskerk aan het Kerk plein te Biggekerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Daarna is er nog gelegenheid elkaar te ontmoeten in het Dorpscentrum aan de Schuitvlotstraat te Bigge kerke. Geen bezoek aan huis. Toen ik zag Hoe jij daar zo rustig lag Zo zonder pijn, geen vragen meer Veel geleden Nog veel meer gestreden Deed mijn hart een beetje minder zeer. Na een leven van hard werken en zorg, voor alles en iedereen die hem dierbaar was, is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Cornells de Visser -Ko- In de leeftijd van 81 jaar. C.F. de Visser-van Stee Miep en Frans Meijaard-de Visser Elly en Jaap Moelker-de Visser Ad de Visser Mia de Neef En kleinkinderen Goes, 28 juni 2006 Mosselstraat 11 4401 CR Yerseke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 3 juli om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer. De opa van vroeger was je niet meer. We zagen goed je stille verdriet, Maar helpen konden we je niet. Opa we missen je verschrikkelijk Melissa en Tessa Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager, Ko de Visser Finus en Nel van Stee- Kluijfhout kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze goede buurman Ko de Visser Rinus van Stee Henk en Nellie van der Endt Adrie en Riet Vermaire Wij zullen hem heel erg missen, met zijn lachen en zijn plagen, met zijn gek doen en zijn zagen. Met zijn dromen en zijn zorgen, over gisteren en overmorgen. Diep bedroefd zijn wij, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn dierbare man, onze lieve, zorg zame vader, opa en overgrootvader Leendert Pieter Bakker echtgenoot van Maria Nikolazina Janse Geboren op 10 augustus 1922 overleden op 28 juni 2006 Hij heeft intens genoten van het leven en heeft in alle rust afscheid van ons genomen. Temeuzen: Marie Bakker-Janse Frits en Lily Bakker-van Grol Kim en Mark, Max Roderick Evert (f) Corine en Ronald Soetmulder-Bakker Linda Nick Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 19 4536 GH Temeuzen U kunt afscheid nemen op zaterdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22teTerneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, wordt gehouden op maandag 3 juli om 13.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28 c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij zijn heel verdrietig, omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve opa Bakker Wij zullen zijn prachtige liedje van 'Die'n ouwen oma', zijn gedichtje van 'Op een eenzaam kikkerei- land' en zijn verhaaltje van 'D'r was 'n eens een olimenantje' nooit vergeten. Rust zacht, opa, dikke kus Kim, Mark Max Roderick Linda Nick Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Leendert Bakker AxelL. Bakker-Bolleman AxelJ. Bakker-Houtzager TemeuzenJ. Bakker-Geensen AxelJ. Bakker-Bakker AxelA. Pijpelink AxelJ. Bakker M. Bakker-de Smit 28 juni 2006 De Heer is mijn herder Psalm 23 Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" is rustig ingeslapen onze oom Leendert Dees in de leeftijd van 85 jaar. Namens de familie: P. G. de Feijter Temeuzen, 29 juni 2006 Corr. adres: P. G. de Feijter Frans Halsstraat 1 4571 MN Axel Zaterdag 1 juli is er van 17.00 - 17.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op be graafplaats "Westerzicht" in Axel. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 3 juli om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de units Ril en A23 van verpleeghuis Ter Schorre. Er zijn geen woorden vooreen zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen. Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen haar leven maar ook haar lijden overnam. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Randhof", is heden van ons heengegaan onze moeder, oma en omi Jannetje Kole-Bakker sinds 20 maart 1993 weduwe van Jacobus Pieter Kole in de leeftijd van 85 jaar. Wolphaartsdijk: Rie Reijnhout-Kole Gerry Reijnhout Kees en Evelien Koen, Rosita Jeanet en John Didi, Joppe Shenzhen (China): Jan Kole Livia Kole-Cai Janneke Eefje Sander Goes: Froukje Otten Goes, 24 juni 2006 Correspondentieadres: Villa Novastraat 26 4471 AN Wolphaartsdijk De begrafenis, heeft ingevolge haar wens, in kleine kring plaatsgehad op donderdag 29 juni op de begraafplaats te Goes. Wij ontvingen het bericht dat uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzuster en tante Elizabeth Minderhoud-Brouwer gehuwd geweest met Pieter Minderhoud Domburg: M. Wondergem-Minderhoud J. Minderhoud J. Minderhoud-Wisse. neven en nichten. Domburg, 29 juni 2006 Ik weet niet hoe het zijn zal in die dagen, wanneer ik scheep ga voor de laatste reis. Zal dan mijn schip de laatste storm verdragen en landen in Gods paradijs? Want ik weet niet hoe lang de tocht zal duren en welke haven ik voorgoed verlaat. Zal ik dan zwijgend in de verte turen en alles wat ik schreiend achterliet niet zachtjes langs de reling horen klagen? Of zal de wind hoog gillend in de mast alleen de stem van storm en branding dragen waarin mijn ziel zich van zijn angst ontlast? Neem mij, Heer God, het roer dan maar uit handen en laat mij zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, maar veilig in uw haven binnen gaan. Jan Sleeboom Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Catharina de Koeijer-Wiskerke sinds 5 januari 1995 weduwe van Joost de Koeijer 21 juni 1913 28 juni 2006 Nieuwdorp: Bep en Ko t de Schipper-de Koeijer Wettingen (Zwitserland): Hans en Lucy de Koeijer-San José Auckland (Nw. Zeeland): Jopie Wisse-de Koeijer Nieuwdorp: Kees de Koeijer t Middelburg: Riet en Jan Siereveld-de Koeijer 's-Heer Hendrikskinderen: Jannie en Max Joosse-de Koeijer Wolphaartsdijk: Bas en Hanna de Koeijer-Reinhoudt Niue Island (Nw. Zeeland): Wim en Grace Wisse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Papeweg 31 4471 BE Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 1 juli van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'DeBevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 3 juli om 13.00 uur in de 'Bethelkerk', Cou- dorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Oma de Koeijer Je nuchtere kijk op het leven, Je humoristische en markante uitspraken en natuurlijk de prachtige klederdracht maakten je tot een heel bijzondere oma waar wij enorm trots op zijn. We zullen je missen. Joost en Christel Lisa, Floor Philip en Judith BranfëRoos, David Bastiaan en Kirsten "Optimistisch, nuchter en altijd een grap Oma de Koeijer Bedankt lieve oma, je hebt veel voor ons allen bete kend. Rust zacht. Wilco en Ria Fiona Karin en Ronald Daniël en Tim Liset en Pieter Ilona, Shawn en Lisa Ard en Nenette Christopher en Patrick Johan en Sarah Annemarie en Dick Denise en Laura Carolien en Gertjan Sanne en Lise Peter en Chandra Mik en Jens Jantine en Huib Xam Audrey Riva Heden overleed onze geliefde zus en tante C. de Koeijer-Wiskerke J. Koole-Wiskerke C. Mulder-Wiskerke Neven en nichten Nieuwdorp, 28 juni 2006 Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-GravenpoIder Tel: 0113 311517 persoonlijke begeleiding Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Grietje de Hamer-Crucq sinds 3 augustus 1964 weduwe van Gillis de Hamer in de leeftijd van 99 jaar. Wolphaartsdijk: J.J. de Hamer A.M. de Hamer-Lagendijk Neuss (D.): G.J. de Hamer A. de Hamer-Richard Alizée Middelburg, 24 juni 2006 Bachtensteene 1 Wij zijn het verzorgend personeel van Zorgcentrum Sint Willibrord dankbaar voor de liefdevolle ver zorging. De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Dankbetuiging Ons 60-jarig huwelijksjubileum is een onvergetelijke da geworden. Het grote aantal bezoekers en de vele kaartj< en telefoontjes maken het ons onmogelijk om ieder pc soonlijk te bedanken. Mede door uw gulle gaven konden wij een mooi bedra aan het KWF schenken. Ook hiervoor onze hartelijl dank. Ina en Adrie Koppenhol-Smallegang Heinkenszand, juni 2006 Voor uw blijken van medeleven die wij mochten ontvai gen na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante Neeltje de Witte betuigen wij u onze welgemeende dank. I Familie de Witti h 's-Gravenpolder, juni 2006 k Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl fuitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veersevveg 36,433,2 BG Middelhui internet: www.degrootdekani.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Mensenhnq.nl; dé site met all i overlijdensberichten uit uw regiö. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten! I uit uw regio. Op eenvoudige wi|ze vindt u de gezochte overiijdansadvertantit en kunt u deze bekijken Ervaar het levensverhaal van de overledene Interactief U kunt op de site het condoleance berichi lezen en een bericht acb'edaicn. waarin u uw medeleven.-betuigt.' Bovendien kunt u via de site direct eat deelnemingskaart of rouviboeket versturen. Een kleine moeiu; en tc ;:r va* een grote troost. Informatief Op: Ménsenljnq.nt vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te mettp 1 hebben met overlijden. Alte adressen op nel gebied van uitvaart worden op.de site vermeid. Een initiatief van Provinciale Zeeuw» Cc n>n Geef gehoor aan de roep van de kluut Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut die onze èn uw hulp hard nodig heeft, i Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 [CBR Vogelbescherming ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111 -412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44