rat
bezoektijden
geslaagd
ROC Zeeland
Goes
ROC Zeeland
Middelburg
Goese Lyceum
Nehalennia
Middelburg
Reynaert-
college Hulst
Roncalli
Bergen
op Zoom
ROC Zeeland
Vlissingen
De Rede
Terneuzen
Buys Ballot
College
Goes
csw
Vlissingen
CSW
Middelburg
Pieter Zeeman
Zierikzee
Prins Maurits
Middelharnis
Zeldenrust-
Steelant-
college
Terneuzen
Zwin College
Oostburg
PZC
vrijdag 30 juni 2006
Zeelancf
Ziekenhuis Walcheren
Koudekerkseweg 88,
4382 EE Vlissingen
tel. (0118) 425000
Bezoek: dag. 15.00-20.00 uur
Kinderafd. ouders gehele dag,
overig bezoek 14.00-19.00 uur.
afd. Psychiatrie dag. 19.00-20.00 uur
en woe, za en zo 14.00-16,30 uur.
afd. IC/CCU en Stroke Unit CVA dag.
15.00 -16.00 en 19.00-20.00 uur.
Oosterscheldeziekenhuis
's Gravenpolderseweg 114,
4462 RA Goes, tel. (0113) 234000
Afd. D, M.S,T en Hartbewaking:
13.00-13.45 en 18.30-19.45 uur;
Afd. A/B :14.30-19.30 uur;
Afd. C: 11.00-20.00 uur;
Afd. F: 14.00-20.00 uur;
Afd. H: 11.00-11.30,14.00-14.30 en
19.00-19.30 uur; Afd. L: 14.00-15.00
en 18.30-20.00 uur.
Lindenhof revalidatie
's Gravenpolderseweg 114,
4462 RA Goes, tel. (0113) 236236
ma t/m vrij: 14.00-21.00 uur
zat en zon: 12.00-21.00 uur
Emergis
Oostmolenweg 101
4481 PM Kloetinge,
tel. (0113)267000
woe, zat en zon: 14.00-21.00 uur
ma, di, do en vrij: 18.30-21.00 uur
Zeeuws-Viaanderen
Locatie de Honte
Wielingenlaan 2
4535 PATerneuzen,
tel. (0115) 688000
Afd. A1, A2,B1,B2, C1 dag.
14.30-16.00 en 18.30-20.00 uur.
Obstetrie en Gynaecologie van
14.30-15.15 en 19.00-20.00 uur; afd.
Psychiatrie ma, di, do en vrij
18.00-20.00uur, woe, weekeinde,
feestdagen 14.00-16.30 uur en
18.00-20.00 uur; afd. IC/CCU
dag.14.30-15.15 en 19.00-20.00 uur.
Kinderafd. 14.00-19.00 uur
Locatie Antonius
Pastoor van Genklaan 6
4501 AJ Oostburg, tel. (0117) 459000
afd.2:14.30-16.00/18.30-20.00 uur;
afd.4: 09.00-21.00 uur.
Goeree-Overflakkee j
Ziekenhuis Dirksland
Stationsweg 22
3247 BW Dirksland,
tel.(0187)607300
dag. 16.00-17.00 en 17.45-19.30 uur,
zo idem tot 20.00 uur
Bergen op Zoom
Ziekenhuis Lievensberg
Boerhaaveplein 1
4624 VT Bergen op Zoom,
tel.(0164)278000
dag. 14.30-15.15 en 18.30-20.00 uur
za en zo 14.30-16.00 en 18.30-20.00
uur.
GGZ Westelijk Noord-Brabant
Hoofdlaan 8
4661 AA Halsteren,
tel. (0164) 289100
woensdag, zaterdag en zondag
13.00-17.00 uur
Rotterdam
Erasmus MC (Dijkzigt)
Dr. Molewaterplein 40
3015 GD Rotterdam, tel. (010)
4639222 (voor inlichtingen bezoektij
den van alle afdelingen)
Erasmus MC Sophia
Dr. Molewaterplein 60
3015 GJ Rotterdam,
tel. (010) 4636363
Bezoektijden ouders: 07.00-12.00 uur
Bezoektijden iedereen: 14.00-20.00
uur; Afd. Verloskunde: dag.
11.00-12.00 en 18.00-20.00 uur
Voor partner/echtgenoot:
09.00-12.00 en 15.00-21.00 uur.
Erasmus MC Daniël den Hoed
Groene Hilledijk 301
3075 EA Rotterdam,
tel. (010)4391911
dag. 16.00-20.00 uur.
België
Algemeen Ziekenhuis Sint Jan
Brugge
Ruddershovelaan 10
tel. (0032)50 452111
dag. 14.00-20.00 uur (muv IC en hart
bewaking)
Algemeen Ziekenhuis Sint Lucas
Brugge
Sint Lucaslaan 29
tel. (0032)50 369111
dag. 14.00-20.00 uur (muv IC en hart
bewaking)
Universitair Ziekenhuis Gent
De Pintelaan 185
tel.(0032)9 2402111
dag. 14.30-20.00 uur
Universitair Ziekenhuis Antwerpen
Wilrijkstraat 10
2650 Edegem
tel.(0032)3 8213000
Alg. bezoekuren: werkdagen
16.00-20.00 uur, weekeinde en feest
dagen 14.00-20.00 uur
Afd. B1 (cardiologie) dag.16.00-17.30
en 18.30-20.00 uur. Afd. IC dag.
14.00-14.30 en 19.00-19.30 uur.
Elma Weezepoel uit Goes is ge
slaagd voor de opleiding logope
die aan de Hogeschool van Rotter
dam.
Diploma zorghulp
Rianne Koppejan, Ritthem; Nadine
Sanders, Vlissingen; Dennis van
der Zanden, Steenbergen nb; Umu
Kabbia, Middelburg; Pieter Marijs,
Arnemuiden; Saskia Bhaggoe, Vlis
singen; Tanja Klei, Vlissingen.
Opleiding helpende
Jessica Allarse, Kruiningen; Suzan
ne Botter, Arnemuiden; Isatu Fofa-
nah. Middelburg; Ingrid Geilings,
Tholen; Adriana José, Vlissingen;
Angelina Katsman, Vlissingen; Ne-
nette Kuba, Goes; Michelle Ng-
wangwata Olama, Goes; Malaz
Omer Mohamed Osman, Middel
burg; Sofia Ramirez Carrasco, Vlis
singen; Shu'la Rasoul-Habib,
Goes; Naomi Schotanus, Vlissin
gen; Jessica Sonnevijlle, Vlissin
gen; Alderik Stapper, Middelburg;
Cynthia Steward, Goes; Yovina
Tumbel, Goes; Haikoes Zakarjan,
Middelburg; Maartje van den Ber
gen, 's-Gravenpolder; Sabine de
Bruine, Oost-Souburg; Naomi De
Decker, Middelburg; Alicia Dege-
ner. Middelburg; Remco Eijke,
Oost-Souburg; Magda Hamelink,
Heinkenszand; Viomary Holder,
Vlissingen; Charlotte Huisman,
Oostkapelle; Miranda van den Hou
ten, Zierikzee; Jacco Kloet, Zierik-
zee; Natasja Krikke, Middelburg;
Nicole Nieuwdorp, Rilland; Lusin-
tya Nïeuwenhuize-Sintiawati,
Oost-souburg; Cindy Noot, Middel
burg; Richard Ridderhof, Hans-
weert; Ineke Rokven, Goes; Sandra
Schotanus, Middelburg; Mïchaella
Schuitemaker, Goes; Steffani Seïj,
Vlissingen; Elise Uijl, Oud-Vosse-
meer; Leny van den Akerboom,
Vlissingen; Marie Amatdanom,
Goes; Bianca Andeweg, Koudeker-
ke; Paula van den Boogaart,
Oost-souburg; Dienij de Bruijn,
Oudenbosch; Karoline Gnanapra-
gasam, Vlissingen; Gerdi van
Goudswaard, Goes; Corry Hijman,
Goes; Vera Izeboud, Koudekerke;
Valentina Kawash, Grijpskerke;
Zdravka Kustura, Vlissingen; Addy
Lammers, Vlissingen; Peggy La
wrence, Vlissingen; Nelly Luitwie-
ler, Vlissingen; Marleen Meeuse,
Middelburg; Herman Ridderhof,
Oud vossemeer; Corina Schuiling,
Vlissingen; Sandra Struik, Middel
burg; Iske Suarez, Vlissingen; Joke
de Visser, Vlissingen; Janneke van
Westen, Middelburg; Angela Neu-
man, Oost-Souburg.
Opleiding verzorgende
Lara van Akkeren, Kloetinge; Joice
Alt,Vlissingen; Andréa Arens,Spui;
Joke Boekhout,Kapelle; Helma van
Dongen, Burg-Haamstede; Chris
Elshout, Middelburg; Sonia van
der Ende,Goes; Bianca Gomes,
Nieuwerkerk; Marloes de Jager,
Rilland; Marjolein Karman, Goes;
Charity Kathega, Goes; Aline Kle-
ijer, Borssele; Joke Lokerse, Krab
bendijke; Patrick Maat, Goes; Tere
sa Maszerowska, Middelburg; Pa
tricia Nelis, Yerseke; Christina
Plantinga,'s-Heer Arendskerke; Em
ma de Ridder, Arnemuiden; Lineke
Riemens,Middelburg; Maaike de
Rooij, Yerseke; Milly Siwabessy,
Oost-Souburg; Hanneke Steyn,
Oost- Souburg; Claudia Vis-
ser,Hoek; Thérèse Visser, Sluiskil;
Corina van Zweden, Krabbendijke;
Joanne van Zweden, Krabbendij
ke; Peter Appels, Vlissingen; Vale-
sta Breure, Vlissingen; Sabrina
van Deelen, Middelburg; Anny
Doppegieter, Breskens; Bettiny
van Gaal, Kapelle; Dineke Hoog
vliet, Yerseke; Marianne Joziasse,
Vrouwenpolder; Manon Kokké,
Middelburg; Nikky Leenslag, Oos-
terland; Hendrika van der Linden,
Breskens; Sylvia Matthïjsse, Mid
delburg; Nanny Neele, Nieuwer
kerk; Gertie Nelissen, Middelburg;
Jolanda Prince, Vlissingen; Renata
Ridderbos, Middelburg; Wina Ro
bijn, Middelburg; Wineke Roder-
wijn, Vlissingen; Esmee Talie, Zie
rikzee; Tessa Weeks, Vlissingen; In
ge Wondergem,Middelburg; Mi
randa Alewijnse, Oost-Souburg;
Klazien van de Gruiter, Vlissingen;
Miranda Jonkhans, Vlissingen;
Conchita Kleinjan, Nieuwerkerk;
Janneke Meints, Kapelle; Arianne
Moerland, Yerseke; Coby de Oude,
Yerseke; Liv Oye, Vlissingen; Jolan
da Paauwe, Nieuwdorp zld; Fran-
cïen Ploeg, 's-Heerenhoek; Aafke
Schaafsma, Goes; Eveline Schou
ten, Biggekerke; Ellen Vermeulen,
Middelburg; Anneke Wagenaar,
Oost-Souburg; Marcella Wijffels,
Heinkenszand; Daphne Groefse-
ma, Kruiningen; Eva Hemelsoet,
Heinkenszand; Deborah Baukema,
Oost-Souburg; Rianne Bouterse,
Vlissingen; Janine de Hond, Krab
bendijke; Cherïda Hopstaken, Ber
gen op Zoom; Wendy Keza, Arne
muiden; Linette Klepper, Ouddorp
zh; Roxanne Korsuize, Goes; Roze
marijn Landsman,Ouddorp zh; Mi-
relle Marinisse, Oost-Souburg;
Machteld Moens, Domburg; Linda
Muis, Middelburg; Martine Paap,
Serooskerke Walcheren; Christa de
Paauw, Vlissingen; Ramona Pleij-
te, Nieuw- en Sint Joosland; Jenny
Vermeulen, Oost-Souburg; Jacque
line Voogd, Ouddorp zh; Eline de
Bruine, Oosterland; Arlette Krekel-
berg, Heinkenszand; Anne Legema-
te,Zierikzee; Mandy van der Lin
den, Colijnsplaat; Chantal Maas,
Vlissingen; Linnie Scheele, Kruinin
gen; Hendrien Schouwenaar, Krab
bendijke; Diana Schrijver, Kapelle;
Marian Stoutjesdijk, Bruinisse; Ni-
lay Tercin, Vlissingen; Ro-
bert-Chris Tromp, Yerseke; Andrea
Weststrate, Krabbendijke;
Diploma verpleegkundige
Marianne Boonman, Heinkens
zand; Monica Daniëlse, Goes; Ella
Haaze, Middelburg; Janneke
Hengsdijk, Goes; Ruth Jakobsen,
Vlissingen; Christian Janse,
Nieuw- en Sint Joosland; Astrid de
Leeuw van Weenen, Middelburg;
Christianne Polderman, Vlissin
gen; Garth Tivers, Zierikzee; Alieke
Vierenhalm,Goes; Jacqueline Wes-
tendorf,'s-Heer Arendskerke; Cori
na Zuidweg,Kloetinge; Jeanet
Beekman,Goes; Santa Bisoen,Mid
delburg; Claudia van Doorn.Co-
lijnsplaat; Farida Fontana, Vlissin
gen; Gerry de Graag, Middelburg;
Rianne Heijboer,Kapelle; Jenny
Janssen, Oost-Souburg; Jo Li-
bens, 's-Heerenhoek; Daniëlle Mol
hoek, Middelburg; Heieen Mol
hoek, Wissenkerke; Buddy de
Neef, Vlissingen; Mariel Postema,
Bruinisse; Lianne Pulles, Middel
burg; Rianne Schenk, Zierikzee;
Moira Tribouillard, Middelburg;
Mirjam de Vos,Goes; Patricia Wou
ters, Goes; Marijke Baas, Rilland;
Jacolien Sanderse, Westkapelle;
Michiko Uytterhoeven, Oostburg;
Robin Vos, Middelburg.
Apothekersassistent
Evita Buïze, Breskens; Marjella van
Dijke, Scherpenisse; Arianne Fran-
cke, Grijpskerke; Evelien Grinwis,
Ouddorp zh; Sanne den Hartog,
'S-gravenpolder; Tanja Heijstek,
Yerseke; Lïndy Lamper, Heinkens
zand; Cindy van Mourik, Middel
burg; Kelly Neve, Philippine; Ella
de Rooij, Yerseke; Nelleke Sijrier,
Nieuwerkerk; Mirjam Tange,
Oost-souburg; Erika Tanis, Oud
dorp zh; Wendy Versluis, Colijns
plaat; Elize de Visser, Aagtekerke.
Doktersassistent
Mérice Anthonisse, Tholen; Sarah
Bimmel, Oostkapelle; Annabel
Breeman, Breda; Geralda van
Driel, Koudekerke; Lisanne Fran
ken, Halsteren; Henriëtte Geluk,
's-Gravenpolder; Dimphie den Ha
mer, Hoek; Eline Janse, Arnemui
den; Annelies Jol, Wissenkerke;
Marïn Kagchelland, Dirksland; Em
ma de Kam, Oostkapelle; Evelyn
de Leeuw, Yerseke; Willeke de
Looff, Middelburg; Jeanet van der
Maas, Middelburg; Lisette Moens,
Arnemuiden; Christiene Stroo, Me-
liskerke; Hananja Visscher, Goes;
Anne de Visser, Aagtekerke; Wïlle-
mien de Visser, Koudekerke, Marjo
lein van Wageningen, Middelhar-
nis.
Tandartsassistent
Sabine de Blaaij, Bergen op zoom;
Annika Cleutjens, Vlissingen; Ma
rieke van Dijk, Vlissingen; Marit
Elenbaas, Poortvliet; Nathalie Gers-
tel, Middelburg; Marion Hubregt-
se, 'S-gravenpolder; Luscha Huys-
sen, Wemeldinge; Ellie de Landme
ter, Serooskerke Walcheren; Elbek
Mammedtagizadeh, Roosendaal;
Annemijn Moes, Terneuzen; Natha
lie de Roo, Kapelle; Lenny Schot,
Tholen; Mariska Weezepoel, Vlis
singen; Sabrina van Wolde, Goes.
Kapper/allround kapper
Nikie de Kort, Middelburg; Marin-
da Reinhoud, Kloetinge; Nicole
van der Endt, Yerseke; Claudia Len-
sen, Oost-Souburg; Lianne Sa-
man, Zierikzee; Marisca van Veltho-
ven, Bruinisse; Dries Anderïesse,
Middelburg; Nona van Dam, Dintel-
oord; Kïrsten Hartgers, Hansweert;
Sandra van Hoorn, Heinkenszand;
Mariëtte de Looff, Kortgene; Peg
gy Roeien, Hoeven; Heidi West-
plate, Vlissingen; Jessica Janse,
Zoutelande; Mellanie Klopstra,
Vrouwenpolder; Wendy Broerse,
Kapelle; Magda Loziak, Goes.
Schoonheidsspecialist
Femke Boonstra, Oostkapelle; San-
nerina Delahaije, Bergen op zoom;
Kelly Graham, Vlissingen; Wendy
Hamelink, Middelburg; Esther Hol
lemans, Heijningen; Ellen Hoose
mans, Lewedorp; Angela Krijgh,
Goes; Naomi Krikke, Middelburg;
Alïsa Kurvink, Stellendam; Kim
Nanninga, Yerseke; Daniëlle de
Pooter, Axel; Saskia Rijk, Ovezan-
de; Elleke Taelman, Sint Jansteen;
Marie-Claire Couque, Sas van
gent; Chantal Dieleman, Biervliet;
Eline van Gent, Koewacht; Esther
Korstanje, Zoutelande; Annoeska
Moerman, Oostburg; Annemieke
van Vossen, Wemeldinge; Manon
Zweedijk, Kapelle; Ilse de Lange,
Oost-Souburg.
Voetverzorging
Marije Baas, Veere; Anouk Buijs,
Roosendaal; Diana Davidse, Melis-
kerke; Nicole Grootveld, Brouwers
haven; Esther Milhous, Goes; Ani-
que Nanuru, Vlissingen; Marjolein
Oreel, Oostkapelle; Juanita Schip
per, Vlissingen; Annelies Zonder
van, Sommelsdijk; Liesbeth Va
ders, Wissenkerke.
Cluster economie.
Afdeling administratie.
Administrateur
Alassan Abdoulayi, Middelburg;
Louis Crijns, Wemeldinge; Fran-
cien Dieleman, Kortgene; Erik
Goudt, Vlissingen; Colin Groos,
Ovezande; Michel Kik, Goes; Ri
chard Koops, Domburg; Jolanda
Luitwieler, Vlissingen; Stefan Mari-
nissen, Domburg; Angelien Nij-
holt, Arnemuiden; Remco de
Nooijer, Arnemuiden; Lisette Siere-
veld, Arnemuiden; Susan de Vis
ser, Middelburg.
Administratief juridisch mede
werker
Danny Alleman, Middelburg; Na-
jem Bousantouh, Vlissingen; Maris
ka de Bree, Middelburg; Nelleke
Lievense, Aagtekerke; Mieke Maar-
tense, 's-Heerenhoek; Safoera
Mahboeb-Walidin, Goes; Hanim
Özcan, Vlissingen; Eric van Peet,
Middelburg; Sharmentha Read,
Oost-Souburg; Nazia Sheikrojan,
Middelburg; Erik Sinke, Heinkens
zand; Adin Suljic, Zierikzee; San
dra Tomicic, Middelburg; llona de
Wolf, Grijpskerke.
Administratief medewerker
Nazifa Abdollah, Zierikzee; Khatera
Ansari, Zierikzee; Lucine Aslanova,
Yerseke; Asmaa Bouchaar, Vlissin
gen; Licita Cassinda, Oost-Sou
burg; Rina Cubangbang, Vlissin
gen; Juliet Dede, Hoofdplaat; Ma
rio das Dores Alberto Domingos,
Vk; Tutmaris Elmirou, Middelburg;
Safiyeh Fayaz, Oost-Souburg; Om
ar Hassan Abdulle, Vlissingen; Na
thalie van Kranenburg, Middel
burg; Nikki Langstraat, Vlissingen;
Ferdi Liman, Zierikzee; Elsa Maria
José, Vlissingen; Marie Grace Mu-
himpindu, Vlissingen; Natalija
Vedriskaja, Vlissingen.
Bedrijfs- commercieel admini
stratief medewerker
Samiya Abdi Mumin, Middelburg;
Daniël van den Bergh, Rilland; Mar-
tijn van Dalen, Wemeldinge; Danel
Izaz, Oost-Souburg; Mönica Jerico-
ta Junior, Vlissingen; Serife Kabak-
ci, Vlissingen; Ronald van Oosten-
brugge, Ellewoutsdijk; Mark Ravia,
Heinkenszand; Marjolein Schee
pers, Vlissingen; Man Chun Tang,
Middelburg; Hasmik Zakarjan, Mid
delburg.
Bedrijfsadministratief mede
werker
Stefan Kuijt, Middelburg; Rowaine
Mezach, Goes; Belgin Özgelik, Vlis
singen; Pornsiri Sompornpisut,
Vlissingen.
Boekhoudkundig medewerker
Bart van Belle, Vlissingen; Hanne
ke Butler, Vlissingen; Cherinda
Hannewijk, Heinkenszand; Susan
Huisman, Goes; Precious Iwuajo-
ku, Middelburg; Maikel Kok, Goes;
Harald de Kraker, Vlissingen; Kin-
da Na'lband, Middelburg; Claudia
Tolhoek, Goes.
Commercieel medewerker
bank- en verzekeringswezen
Pim Bastiaanse, Westkapelle; Pi-
nar Eren, Vlissingen; Melissa Hi-
bels, Vlissingen; Kim Houmes,
Domburg; Margreet Krijger, Mid
delburg; Manuel Meier, Gapinge;
Teska Meulenberg, Arnhem; Regi-
lio Pinas, Vlissingen; Stefan Prin
ce, Middelburg; Ricardo Stein-
meier. Goes; Ernst de Waal, Mid
delburg.
Commercieel medewerker mar
keting en communicatie
Gerben Boersema, Middelburg;
Roy Braam, Goes; Mirijam Braun-
roth, Middelburg; Sergio Dijoen,
Goes; Martijn Geleijnse, Goes; Mir
jam van Iwaarden, Yerseke; Dars-
hanadevie Kanhaisingh, Middel
burg; Sophie van Leiden, Middel
burg; Tobias Manuhutu, Middel
burg; Leon Pollemans, Nieuwer
kerk; Kees Scherpenisse, Kapelle;
Valmira Shala, Veere.
Directiesecretaresse/
management assistent
Sabrina Barten, Vlissingen; Marcel-
la van Belzen, Arnemuiden; Ivonne
van Bruksvoort, Yerseke; Esther
van Ditmarsch, Goes; Manita van
Eenennaam, Vlissingen; Miranda
Gideonse, Middelburg; Jessica
Groos, Ovezande; Diana Jansen,
Vlissingen; Naomi de Jong,
Dreischor; Andrea Kamuma, Vlis
singen; Wendy de Kievit, Bres
kens; Bernadette Lere, Grijpskerke;
Hélen Meiboom, Heinkenszand;
Chantal de Pree, Goes; Esther de
Punder, Terneuzen; Vïjatha Ramna-
rain, Goes; Miriam Schipper, Wol
phaartsdijk; Trudy Suijkerbuijk,
Oostburg; Sanne Vermue, Hein
kenszand; Femke Verschelling,
Breskens; Samantha Wijkhuijs,
Serooskerke (W); Linda de Winter,
Goes; Mirna Wondergem, Oostka
pelle.
Secretaresse
Zakia Afassi, Vlissingen; Najat Al
Hajaji, Vlissingen; Anita Bhoelai,
Middelburg; Chantal de Clerck,
Breskens; Renée Gorter, Heinkens
zand; Anneke Hamerslag, Schore;
Iveta Hmelnïcka, Lewedorp; Dèbra
Kints, Westdorpe; Annemiek
Maas, Hansweert; Manouschka
Muilenburg, Wolphaartsdijk; Dina
Roosberg, Vlissingen; Samantha
Strooband, Hulst; Cindy Traets,
Hoogerheide; Chabelie Winter, Zie
rikzee.
Secretarieel medewerker
Ashna Bhaggoe, Vlissingen; Kris
tel Boomstra, Vlissingen; Samar Di-
wan Razch, Heinkenszand; Astrid
van Doorne, Goes; Suzanne Duits,
Middelburg; Lily Ghazarian, Oost-
burg; Adinda Maljaars, Middel
burg; Lidia Minderhoud, Zoutelan
de; Lisa Sordam, Middelburg;
Chantal van de Werken, Renesse;
Rachelle Wolff, Goes; Rianne van
Zweden, Middelburg.
Sociaal Juridisch medewerker
Anne Aarden, Bergen op Zoom;
Emma Bregonje, Vlissingen;
Roxanna Dabra Freeman, Vlissin
gen; Hester Gesïnk, Koudekerke;
Adva Harel, Vlissingen; Eline Nee-
Ie, Ouwerkerk; Jorina de Nooijer,
Middelburg; Debby van Oost, Bre
da; Fernando Persijn, Vlissingen;
Judith Schillemans, Vlissingen;
Femke Sermeus, Putte; Akash
Sukhraj, Goes; Bonnie Veerhoek,
Hoedekenskerke; Ilse Verhage,
Westkapelle.
Sociaal juridisch medewer
ker-sociale zekerheid
Yvonne Jobse, Zierikzee.
Afdeling handel.
Eerste verkoper
Youandi Hityahubessy, Middel
burg.
Filiaalbeheerder
Pascal Dierkx, Goes; Debby van
Dijk, Renesse; llona Dominicus,
Kruiningen; Rick van der Gaag,
Goes; Jeffrey de Grip, Goes; Frank
Hooijer, Middelburg; Jawina Huis
man, Oost-Souburg; Veroniek Huls
man, Middelburg; Ruben Jansens,
Goes; Peter Joziasse, Vlissingen;
Prisca Kitoya, Goes; Joël de Kok,
Kapelle; Frank van Langevelde,
Krabbendijke; Lisette van Liere,
's-Gravenpolder; Alain Matulessy,
Domburg; Niels Minnaard, Krab
bendijke; Mariëlle Minnaard, Ka
pelle; Joyce Mutare, Middelburg;
Sander Post, Vlissingen; Wendy
Ramdayal, Middelburg; Marisa Ro-
drigo, Vlissingen; Arjen van Schel
ven, Zierikzee; Daniël Schijf, Goes;
Nadja Stoltink, Vlissingen; Wouter
Swaneveld, Middelburg; Liza Toer-
se, Ritthem; Femke Troost, Zierik
zee; Justin Troost, Kapelle; Rivka
Voet, Vlissingen; Andrea Wiskow,
Vlissingen; Tineke Wisse, Goes.
Hoofd magazijn
Joël Balleur, 's-Heerenhoek; Leon
Coppoolse, Oudelande; Stefan
Daane, Vlissingen; Richard Dom
misse, Krabbendijke; Steffan
Griep, Krabbendijke; Meivin van
Hasselt, Kamperland; Tjeerd Mal
jaars, Aagtekerke; Ivo van Muiken,
Groede; William Wondergem, Mid
delburg.
Magazijnmedewerker
Mohammed El Khannouche, Vlis
singen; Patsia Latuny, Middelburg;
Patrick Macaré, Hansweert; Miquel
Roza, Goes.
Ondernemer groothandel
Dennis Evertse, Nieuw- en St.
Joosland; Mariska Kloet, Goes; Dz-
javid Mechtiev, Goes; Tim Nieuw
dorp, Goes; Kibi Simpelaar,
Nieuw- en St. Joosland; Ma
rie-Louise Steenks, Goes; Ard Vro
lijk, Middelburg.
Ondernemer/manager detail
handel
Moeïez Abdoel, Goes; Gregory Bo-
hncke, Middelburg; Chris de Bruij-
ne, Oost-Souburg; Wim Dekker,
Grijpskerke; Jolanda de Glopper,
Burgh-Haamstede; Chaveley van
Heusen, Middelburg; Melanie Kats
man, Kortgene; Ruben Keijts, Oost
kapelle; Milie Kha, Heinkenszand;
Dennis Kok, Heinkenszand; Patri
cia Maljaars, Zoutelande; Bob Ma-
ranus, Domburg; Juanita Matita-
putty, Vlissingen; Soeminie
Michielsen, Goes; Ruben Otte, Oos
terland; Stadö de Queljoe, Oost-
Souburg; Gérald Reef, Oostburg;
Myrthe Rijnberg, Oost-Souburg;
Kala Shanmugam, Breskens; Wel
ly Sudradjat, Oost-Souburg; Jan
tien Veerhoek, Nisse; Jeroen Ver-
schïere, Heinkenszand.
Verkoopchef
Surya Berhitu, Middelburg; Lucin-
da van den Boomgaard, Oost-Sou
burg; Adriana Dorst, Zierikzee; Wil-
lemien Faasse, Arnemuiden; Erwin
Groen, s-Gravenpolder; Frank Hui-
bregtse, Kapelle; Alex Joosten,
Goes; Ben de Koning, Arnemui
den; Marïnka Kooijman, Goes; Ro
nald Kwekkeboom, Nieuw- en St.
Joosland; Kim Luijten, Kapelle; Da-
niëfle de Nooijer, Vlissingen; Da
niël Pïeters, Oost-Souburg; Andrea
Viergever, Kerkwerve; Diana van 't
Westende, Heinkenszand; Frans
Weststrate, Wemeldinge.
Verkoopmedewerker
Ricardo de Bart, Waarde; lan Berg
man, Vlissingen; Kawish Bishesar,
Goes; Matthijs Bolier, Middelburg;
Celia Coppoolse, Arnemuiden; Da
niëlle van Eek, Middelburg; Ilse
van Eenenaam, Kapelle; Marlies
Eestermans, Oudelande; Peter de
Graaf, Middelburg; Sabrina Huls
man, Middelburg; Indra Klein, Vlis
singen; Natasja Klein, Vlissingen;
Matthijs Kole, Kapelle; Hetty Kol-
mus, Goes; Samantha Koole, Ove
zande; Ariene Kot, Goes; Ramon
van Loon, Middelburg; Corné
Louws, Middelburg; Gerard Mie
ras, Heinkenszand; Dennis Mol
hoek, Middelburg; Abbas Moradi,
Vlissingen; Leanne Nieuwenhuize,
Yerseke; Ramon Proost, 's-Heer
Hendrikskinderen; Chaya de Quel
joe, Oost-Souburg; Masood Rahi-
mi, Vlissingen; Masoud Rahimi,
Grijpskerke; Youri Rovers, Kloetin
ge; Wendy Schoolmeester, s-Heer
Arendskerke; Michiel Schroevers,
Oost-Souburg; Ronald Sloesarwij,
s-Heer Hendrikskinderen; Tessa
Traas, Heinkenszand; Ibi el Ua-
richi, Goes; Rinus van de Ven, Vlis
singen; Tessa Verhulst, Renesse;
Jurre Vermeijden, Vlissingen; Jo
hn Vermussche, Vlissingen; Danny
Walhout, 's-Gravenpolder; Ruben
Wouters, Middelburg; Janice Ys,
Vlissingen;
Winkelassistent
Alinda Benschop, Grijpskerke; Mar-
cia Cassinda, Vlissingen; Remy Kal-
poe, Middelburg; Ramatulaye Nia-
ne, Middelburg; Magui Pascoal,
Vlissingen; Richard van Santen,
Goes; Bruno dos Santos, Vlissin
gen; Stefan Sijmons, Vlissingen;
Marianna Tilli, Heinkenszand; Ke
vin Weijers, Vlissingen; Sarah Willi
ams, Middelburg.
Afdeling uniformberoepen.
Assistent orde en veiligheid
Patrick Alleman, Middelburg; Cin
dy Bastiaanse, Middelburg; Petra
Begthel, Goes; Thomas van Belle,
Kloosterzande; Joukje de Braai, Ka
pelle; Corné Dekker, Meliskerke;
Ricky Dekker, Meliskerke; Remy
Dirven, Koudekerke; Dylan van Ee
nennaam, Oost-Souburg; Arwin
Geschiere, Middelburg; Ronald
van der Giesen, Nieuw- en St.
Joosland; Ruud la Grand, Nieuw
dorp; Arnoud Grinwis, Ouddorp;
Bastiaan Gunst, Goes; Levi Haers,
Philippine; Roel van der Heijden,
Halsteren; Niels 't Hoen, Kamper
land; Ceesje Hogeweg, Oostkapel
le; Kevin Hollander, Vlissingen;
Sanne Hollestein, Ellewoutsdijk;
Onno van Iren, Middelburg; Coen
Koppejan, Middelburg; Ramon Kre-
mer, Kattendijke; Evelien Kwekke
boom, Heinkenszand; Frank Lam
me, Hoek; Marcel de Leeuw, Goes;
Gregory de Nooijer, Vlissingen; Ke
vin Offermans, Vlissingen; Guilia-
no Parinussa, Veere; Alexander Pa-
vlovic. Hengstdijk; Angelique Ple-
kenpol, Heinkenszand; Shereza
Pool, Middelburg; Nicky van Pop-
pel, Kapelle; Sven Reijnders, Goes;
Tamara de Ridder, Nieuw- en St.
Joosland; Henry-Jan Rojer, Terneu
zen; Jimmy van Schaik, Middel
burg; Rob Scherpenisse, Tholen;
Jeffrey Step, Vlissingen; Dominic
Vial, Koewacht; Frank Wetsteijn,
Middelburg; Perry Witte, Middel
burg.
Medewerker vrede en veilig
heid
Milou Aler, Heinkenszand; Mike
Bakker, Nieuwerkerk; Jeroen Bar-
dolf, Wissenkerke; Florian Boek
horst, Hoek; Adrie Bouwman, Oos
terland; Richard Butler, Kapelle;
Barbara Capello, Goes; Lennert
Casteleijn, Axel; Paul Clarisse, Vlis
singen; Tim Cornel, Bergen op
Zoom; Michael van den Dïkken-
berg, Wissenkerke; Joost van den
Dool, Goes; Nicky Duivewaarde,
Kapelle; Danny Eggebeen, Kruinin
gen; Jasper van den Eisen, Hooger
heide; Dankert Franse, Vlissingen;
Joery Geldhof, Middelburg; Wilco
Goudswaard, Goes; Mike Groos,
Ovezande; Raymon Huijbregtse,
Heinkenszand; Nechwa de Jong,
Axel; Nicky Klaasse, Arnemuiden;
Manon Knuist, Middelburg; Christi
an Kole, Kruiningen; Patrick Kom
pier, Goes; Chris Loriaux,
Oost-Souburg; Harmen Menger,
Goes; Alwin Namrit, Vlissingen;
Chiel Nijhof, Zoutelande; Jan de
Nooijer, Arnemuiden; Marlon Pat
tij, oudekerke; Jeremy van Poppe-
len, Koudekerke; Thijs de Regt,
Axel; Ruud Ruissen, Lewedorp;
Guy Salome, Groede; Dennis Sa-
man, Ellemeet; Alex Schafer, Kloe
tinge; Melanie Schelfhout, Terneu
zen; Robbie Schetters, Bergen op
Zoom; Barend Schik, Ovezande;
Kevin Schipper, Vlissingen; Tim
Sinke, Yerseke; Maikel Smit, Oost
kapelle; André van Stee, Yerseke;
Maikel Stello, Hellevoetsluis; Mar
co Stokvis, Bergen op Zoom; Pie
ter Stroosnijder, Kapelle; Pieter
Verhage, Sint Philipsland; Silvy
Verplanke, Philippine; Remi Waale
man Bruijnzeel, Vlissingen; Nicky
Walpot, Sint Philipsland; Paul Wee
zepoel, Oost-Souburg; Bennie
Westphaal, Zaamslag; Renate de
Wilde, Wilhelminadorp; Mentor Ze-
qiri, Terneuzen; Ronald Zwets, Mid
delburg.
Cluster HTV. Afdeling horeca.
Afdelingsmanager, diff. restau
rant
Tom Breedijk, Veere.
Gastheer/gastvrouw
Esther van den Beukei, Breskens;
Matgosia Geijs, Goes; Mandy
Hoendervanger, Westkapelle; Ste
ven van Roemburg, Zierikzee; Ilse
Scholte, Vlissingen; Debbie Won
dergem, Kerkwerve; Bernadette
van Zweden, Rilland.
Horeca ondernemer café/bar
en fastfood
Peter Geschiere, Heinkenszand;
Malou van Ulsen, Koudekerke; Es
ther de Vetter, Heikant; Josh Welle-
man, Oudelande.
Horeca-assistent
Michel Bijl, Vlissingen; Stefan
Geervliet, Westkapelle; Arjan van
der Jagt, Goedereede.
Horeca-ondernemer/-mairsager
Karin Bakelaar, Sommelsdijk; Armi-
ne Hovanesian, Roosendaal; Ellen
Lamper, Kapelle; Marcha Mens,
Middelburg; Linda Schillemans, Ar
nemuiden; Iris Schrijver, Vlissin
gen; Jenneke Weeda, Kapelle.
Kok
Tom Brand, Oostkapelle; Robby
Grunewald, Kwadendamme; Jade
van Hekken, Lewedorp; Jörn van
den Heuvel, Middelharnis; Bennie
van de Parel, Yerseke; Ferry Peet-
ers. Middelburg; John Plaisier,
Scharendijke; Linda Polderman,
Yerseke; Tessa de Reu, Gapinge;
Niek G Traas, Heinkenszand; Ro
bert Wattel, Serooskerke (w).
Zelfstandig werkend gastheer/
gastvrouw
Wendy de Leeuw, Voorburg; Alin
da Moes, Koudekerke; Iris Verloo,
Bruinisse.
Zelfstandig werkend kok
Marco van den Bos, 's-Heeren
hoek; Bas Leeuwesteijn, Middel
burg; Jeroen Martens, Yerseke;
Cliffton van Oeffelen, Middelburg.
Afdeling brood banket.
Allround brood- en banketbak
ker
Vincent Vermeulen, Kapelle; Rein-
dert Hameeteman, Driewegen; Jan
de Muijnck, Borssele;
Assistent bakker
Marcel Hogendoorn, Krabbendij
ke; Mark Minnaard, 's-Gravenpol-
der; Rick Neele, Bergen op Zoom;
Ludo Sips, Oost-Souburg; Wendy
de Vogel, Melissant; Dennis Zand-
ijk, Zierikzee;
Banketbakker
Ronald Lansen, Kloetinge.
Brood- en banketbakker
Marieke van de Graaf, 's-Graven-
polder; Stephan Ihrman, Ouddorp;
Martin de Koning, Bergen op
Zoom; Jan-Piet Nieuwenhuijse,
Borssele; Wilbert Poppe, Yerseke;
Maurice Raas, Goes; Brian Reits-
ma, Terneuzen; Marijn Veen, Hein
kenszand; Jaimy van de Velde,
Breskens.
Afdeling toerisme en recreatie
Luchtvaartdienstverlener
Barbara Antunes, Goes; Kelly Gor
ter, Heinkenszand.
Middenkaderfunctionaris re
creatie
Marieke van Ballegooijen, Rockan-
je; Fleur Buurstee, Roosendaal;
Julian Dek, Yerseke; Carola de
Dijcker, Hulst; Gader Issa Khedher,
Hoofddorp; Tamara Jacobs, Vlis
singen; Linda Laan, Kortgene; Mar
lies van der Maas, Vlissingen; Mar-
jon Nuijten, s-Heerenhoek; Rachel
le de Reu, Heinkenszand; Lonneke
Verrips, Zoutelande; Myra Voge-
lesang, Halsteren; Joyce Vuijk
Noorland, Hellevoetsluis.
Middenkaderfunctionaris rei
zen
Marion Bom, Vlissingen; Inge Die-
rickx, Vlissingen; Tamar Dui
vewaarde, Kapelle; Kristine Kühne,
Koudekerke; Maria-Alejandra Qui-
roz Moreno, Utrecht; Marijke Smit,
Tholen; Irini Theodorakopoulou,
Middelburg; Sophie Versluijs, Vlis
singen.
Middenkaderfunctionaris
reizen/ toeristische informatie
Chantal van As, Vlissingen; Arian
ne de Boer, Oostburg; Marjolein
Bosma, S-Heer Hendrikskïnderen;
Maurits Bouwman, Kruiningen;
Daniel van Dijk, Nieuwdorp; Vero-
nique Feijtel, Heinkenszand; Kim
Heeren, Middelburg; Nienke Huys-
se, Sluis; Cindy van Klooster, Vlis
singen; llona Kreikamp, Middel
burg; Sabine Melchior, Zoutelan
de; Kris Molhoek, Oostburg; Bente
Naerebout, Philippine; Marloes Ou-
desluijs. Poortvliet; Monica Perez
Martinez, Tholen; Ellen de Rijke,
Middelburg; Vivian Roelse, Vlissin
gen; Sandra Schillemans, Steen
bergen; Samantha Schipper, Vlis
singen; Karin Schutte, Middelburg;
Nadine Theune, Goes; Willeke Tim
merman, Goes; Barbara van Veen,
Hellevoetsluis; Desiree van der Vel
den, Vlissingen; Marloes Vos, Zou
telande; Nicole de Waard, Kapelle;
Daniëlle Westerweel, Kapelle; Iris
Wisse, Domburg.
Zelfstandig werkend medewer
ker recreatie
Tamara Blommaert, Hulst; José
van Damme, Burgh-Haamstede;
Veerle Koenen, Middelburg; Vero-
nique Louwerse, Biggekerke; Am
ber Schaap, Oost-Souburg; Linda
Simpelaar, Breskens; Sandra Wijs,
Grijpskerke.
Zelfstandig werkend medewer
ker reizen
Jaap van den Berg, Middelburg;
Marleen Besuijen, Middelburg; Sa-
rita Kalpoe, Middelburg; Amanda
Lindenberg, Yerseke; Sofie Mous,
Terneuzen; Esmeralda van Ouwer
kerk, Middelburg; Jessica van de
Vreugde, Kamperland.
Geslaagden tweede tijdvak:
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, techniek, theater
dienstverlening en techniek
Nikki van de Swaluw, Kortgene;
Avner van der Westen, 's-Heer
Arendskerke;
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, sector Economie
Patrick Coomans, Middelburg; Jo
hn Kasteleijn, Middelburg.
Vmbo basisberoepsgerichte
leerweg, sector techniek
Ricky Reijnoudt, Middelburg.
Havo, profiel cultuur en maat
schappij
Larisa Balog, Middelburg.
Havo, profiel economie en
maatschappij
Pieter Otten, Oostkapelle; Erwin
Stroo, Middelburg.
Havo, profiel natuur en gezond
heid
Iris Koole, Middelburg.
Atheneum, profiel cultuur en
maatschappij
Anne Janisse, Westkapelle.
Atheneum, profiel economie
en maatschappij
Michelle Vogel, Arnemuiden.
Atheneum, profiel natuur en
gezondheid
Peter Boot, Arnemuiden; Diederick
van Es, Middelburg.
Atheneum, profiel natuur en
techniek
Peter Boot, Arnemuiden.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, techniek
Ivo Baart, Hulst; Nick van Vliet,
Hulst.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, techniek
Rody van Bunder, Clinge; Wesley
van de Camp, Hulst.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, handel en administra
tie
Ben Geulleaume, Terhole.
Vmbo, theoretische leerweg
Mariëlla de Beule, Sint-Jansteen;
Shirley de Beule, Kapellebrug;
Havo
Joy Ledegang, Sint Jansteen; Tho
mas van den Broecke, Heikant.
Atheneum
Ellen Borm, Kloosterzande.
Havo
Mattis van den Bogaard Anna-Ja-
cobapolder.
Vmbo, theoretische leerweg
Sylvester Noorlander, Oost-Sou
burg; Amber Rozendaal, Kapelle;
Maryam Said, Middelburg.
Havo, natuur en gezondheid
Tristan Volker, Vlissingen.
Havo, economie en maatschap
pij
Willeke van Baaien, Goes.
Vwo, natuur en techniek
Martijn de Wilde, Heinkenszand.
Atheneum, natuur en gezond
heid
Eric Sponselee, Kloosterzande
Havo, natuur en techniek na
tuur en gezondheid
Mireille Cappendijk, Ossenisse
Havo, cultuur en maatschappij
Nikki Eggermont, Zaamslag; Coen
Kaijser, Terneuzen; Sacha van Vor-
stenbos, Axel.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, economie
Maikel van Oorschot, Kapelle.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Pito Bernardina, Goes; Amanda de
Keijzer, Kapelle; Joyce Sandee,
Yerseke.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, economie
Davine Hokke, Wolphaartsdijk; Lé
sette Weijers, Goes.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Lloyd Geijs, Goes.
Havo, economie en maatschap
pij
Annet Rijksen, Kapelle.
Gymnasium, economie en
maatschappij
Melanie van Liere, Kapelle.
Vmbo, theoretische leerweg,
economie
Danny Dijkstra, Vlissingen; Sergig
Matitaputty, Vlissingen; Sebanja
van der Muil, Vlissingen; Richard
Trimpe, Vlissingen.
Vwo, atheneum, natuur en
techniek
Tim Alewijnse, Middelburg.
Vwo, natuur en gezondheid/ na
tuur en techniek
Koen Harthoorn, Vlissingen.
Vwo, economie en maatschap
pij
Mirjam de Vos, Middelburg.
Vwo, gymnasium, cultuur en
maatschappij
Laurien van der Werff, Middel
burg.
Havo, economie en maatschap
pij
Bart Baaijens, Middelburg; Daph
ne Deurloo, Middelburg; Wouter
Duim, Middelburg; Marcel Jonge-
pier, Veere; Cyrille Rentier, Koude
kerke; Sandrina Riethoven, Vlissin
gen.
Havo, cultuur en maatschappij
Liselotte Bek, Middelburg; Devina
de Bont, Vlissingen; Hans de Bruij-
ne, Middelburg.
Vmbo, theoretische leerweg,
economie
Gertjan Gideonse, Middelburg; Ro
derick van Glansbeek, Nw. en St.
Joosland; Jacqueline Kerkhove,
Zoutelande; Nathalie de Later, Mid
delburg; Arjen Minderhoud, Zoute
lande.
Vmbo, theoretische leerweg,
zorg en welzijn
Rachel Borgers, Middelburg;
Esmee Koenen, Middelburg; Ju
dith de Looff, Koudekerke.
Vmbo, kaderberoepsgerichte leer
weg, handel en verkoop
Elvire Verpootte, Vlissingen.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, metaaltechniek
Johnny Alewijnse, Grijpskerke.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, handel en verkoop
Donovan Olijfveld, Vlissingen.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Presilia de Bruijne, Oost-Souburg;
Tamara Marijs, Middelburg.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Sylvia Vogel, Nieuwerkerk.
Vmbo, theoretische leerweg
Nikki Brouwer, Noordwelle; Na
than de Jonge, Oosterland; Mozj-
gan Osmanie, Oosterland; Nadine
Stouten, Sirjansland.
Havo, profiel cultuur en maat
schappij
Jacqueline Bal, Bruinisse; Karen
van de Velde, Zierikzee.
Havo, profiel economie en
maatschappij
Jelle Dokter, Zierikzee; Nimrod
Vos, Bruinisse.
Havo, profiel Natuur en Ge
zondheid
Yassir Kassar, Oosterland.
Havo, profiel natuur en tech
niek
Jeffrey Bakvis, Brouwershaven.
Vwo, profiel natuur en gezond
heid
Zaid Kassar, Oosterland; Leroy
van Vessem, Zierikzee; Ashley Bol
ier, Zierikzee.
Havo, natuur en techniek
Jos Frickus, Bruinisse.
Atheneum, economie en maat
schappij
Valentino van den Berge, Terneu
zen.
Atheneum, natuur en gezond
heid
Dena de Block, Axel.
Havo, cultuur en maatschappij
Monique den Hamer, Axel.
Havo, economie en maatschap
pij
Sarah de Klerk, Terneuzen; Mela
nie Moes, Terneuzen.
Havo, natuur en gezondheid
Martin Oppeneer, Axel.
Havo, natuur en techniek
Jan Willem Bakker, Axel.
Vmbo, basisberoepsgerichte
leerweg, voertuigentechniek
Nathanaël Basting, Cadzand.
Vmbo, kaderberoepsgerichte
leerweg, zorg en welzijn
Esther de Gelder, Maldegem.
Vmbo, gemengde leerweg,
voertuigentechniek
Jeroen Adriaansen, Breskens.
Vmbo, theoretische leerweg
Sophie Van Mierlo, Zuidzande.
Havo, profiel cultuur en maat
schappij
Tom Meijer, Breskens.
De Provinciale Zeeuwse Courant
-waarin opgenomen de Middelburg-
sche, Vlissingsche,Goesche en Bres-
kensche Courant, Vrije Stemmen en
de Zierikzeesche Nieuwsbode - is
een onafhankelijk dagblad, dat zich
niet bindt aan levensbeschouwelijke
en politieke opvattingen, stromin
gen of partijen.
BRONVERMELDING
De redactie van de Provinciale
Zeeuwse Courant maakt-
naast de eigen nieuwsgaring
gebruik van de volgende bron
nen:
Geassocieerde Pers Diensten
(GPD), Algemeen Nederlands
Persbureau (ANP), Bridge,
Deutsche Presse Agentur DPA,
Agence France Presse (AFP), Reu
ters (RTR), Belga en European
Press-Photo Agency (EPA),
BEELDRECHT
De publicatierechten van werken
van beeldende kunstenaars aange
sloten bij een CISAC-organisatie zijn
geregeld met Beeldrecht te Amstel
veen.