rat bezoektijden geslaagd ROC Zeeland Goes ROC Zeeland Middelburg Goese Lyceum Nehalennia Middelburg Reynaert- college Hulst Roncalli Bergen op Zoom ROC Zeeland Vlissingen De Rede Terneuzen Buys Ballot College Goes csw Vlissingen CSW Middelburg Pieter Zeeman Zierikzee Prins Maurits Middelharnis Zeldenrust- Steelant- college Terneuzen Zwin College Oostburg PZC vrijdag 30 juni 2006 Zeelancf Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88, 4382 EE Vlissingen tel. (0118) 425000 Bezoek: dag. 15.00-20.00 uur Kinderafd. ouders gehele dag, overig bezoek 14.00-19.00 uur. afd. Psychiatrie dag. 19.00-20.00 uur en woe, za en zo 14.00-16,30 uur. afd. IC/CCU en Stroke Unit CVA dag. 15.00 -16.00 en 19.00-20.00 uur. Oosterscheldeziekenhuis 's Gravenpolderseweg 114, 4462 RA Goes, tel. (0113) 234000 Afd. D, M.S,T en Hartbewaking: 13.00-13.45 en 18.30-19.45 uur; Afd. A/B :14.30-19.30 uur; Afd. C: 11.00-20.00 uur; Afd. F: 14.00-20.00 uur; Afd. H: 11.00-11.30,14.00-14.30 en 19.00-19.30 uur; Afd. L: 14.00-15.00 en 18.30-20.00 uur. Lindenhof revalidatie 's Gravenpolderseweg 114, 4462 RA Goes, tel. (0113) 236236 ma t/m vrij: 14.00-21.00 uur zat en zon: 12.00-21.00 uur Emergis Oostmolenweg 101 4481 PM Kloetinge, tel. (0113)267000 woe, zat en zon: 14.00-21.00 uur ma, di, do en vrij: 18.30-21.00 uur Zeeuws-Viaanderen Locatie de Honte Wielingenlaan 2 4535 PATerneuzen, tel. (0115) 688000 Afd. A1, A2,B1,B2, C1 dag. 14.30-16.00 en 18.30-20.00 uur. Obstetrie en Gynaecologie van 14.30-15.15 en 19.00-20.00 uur; afd. Psychiatrie ma, di, do en vrij 18.00-20.00uur, woe, weekeinde, feestdagen 14.00-16.30 uur en 18.00-20.00 uur; afd. IC/CCU dag.14.30-15.15 en 19.00-20.00 uur. Kinderafd. 14.00-19.00 uur Locatie Antonius Pastoor van Genklaan 6 4501 AJ Oostburg, tel. (0117) 459000 afd.2:14.30-16.00/18.30-20.00 uur; afd.4: 09.00-21.00 uur. Goeree-Overflakkee j Ziekenhuis Dirksland Stationsweg 22 3247 BW Dirksland, tel.(0187)607300 dag. 16.00-17.00 en 17.45-19.30 uur, zo idem tot 20.00 uur Bergen op Zoom Ziekenhuis Lievensberg Boerhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom, tel.(0164)278000 dag. 14.30-15.15 en 18.30-20.00 uur za en zo 14.30-16.00 en 18.30-20.00 uur. GGZ Westelijk Noord-Brabant Hoofdlaan 8 4661 AA Halsteren, tel. (0164) 289100 woensdag, zaterdag en zondag 13.00-17.00 uur Rotterdam Erasmus MC (Dijkzigt) Dr. Molewaterplein 40 3015 GD Rotterdam, tel. (010) 4639222 (voor inlichtingen bezoektij den van alle afdelingen) Erasmus MC Sophia Dr. Molewaterplein 60 3015 GJ Rotterdam, tel. (010) 4636363 Bezoektijden ouders: 07.00-12.00 uur Bezoektijden iedereen: 14.00-20.00 uur; Afd. Verloskunde: dag. 11.00-12.00 en 18.00-20.00 uur Voor partner/echtgenoot: 09.00-12.00 en 15.00-21.00 uur. Erasmus MC Daniël den Hoed Groene Hilledijk 301 3075 EA Rotterdam, tel. (010)4391911 dag. 16.00-20.00 uur. België Algemeen Ziekenhuis Sint Jan Brugge Ruddershovelaan 10 tel. (0032)50 452111 dag. 14.00-20.00 uur (muv IC en hart bewaking) Algemeen Ziekenhuis Sint Lucas Brugge Sint Lucaslaan 29 tel. (0032)50 369111 dag. 14.00-20.00 uur (muv IC en hart bewaking) Universitair Ziekenhuis Gent De Pintelaan 185 tel.(0032)9 2402111 dag. 14.30-20.00 uur Universitair Ziekenhuis Antwerpen Wilrijkstraat 10 2650 Edegem tel.(0032)3 8213000 Alg. bezoekuren: werkdagen 16.00-20.00 uur, weekeinde en feest dagen 14.00-20.00 uur Afd. B1 (cardiologie) dag.16.00-17.30 en 18.30-20.00 uur. Afd. IC dag. 14.00-14.30 en 19.00-19.30 uur. Elma Weezepoel uit Goes is ge slaagd voor de opleiding logope die aan de Hogeschool van Rotter dam. Diploma zorghulp Rianne Koppejan, Ritthem; Nadine Sanders, Vlissingen; Dennis van der Zanden, Steenbergen nb; Umu Kabbia, Middelburg; Pieter Marijs, Arnemuiden; Saskia Bhaggoe, Vlis singen; Tanja Klei, Vlissingen. Opleiding helpende Jessica Allarse, Kruiningen; Suzan ne Botter, Arnemuiden; Isatu Fofa- nah. Middelburg; Ingrid Geilings, Tholen; Adriana José, Vlissingen; Angelina Katsman, Vlissingen; Ne- nette Kuba, Goes; Michelle Ng- wangwata Olama, Goes; Malaz Omer Mohamed Osman, Middel burg; Sofia Ramirez Carrasco, Vlis singen; Shu'la Rasoul-Habib, Goes; Naomi Schotanus, Vlissin gen; Jessica Sonnevijlle, Vlissin gen; Alderik Stapper, Middelburg; Cynthia Steward, Goes; Yovina Tumbel, Goes; Haikoes Zakarjan, Middelburg; Maartje van den Ber gen, 's-Gravenpolder; Sabine de Bruine, Oost-Souburg; Naomi De Decker, Middelburg; Alicia Dege- ner. Middelburg; Remco Eijke, Oost-Souburg; Magda Hamelink, Heinkenszand; Viomary Holder, Vlissingen; Charlotte Huisman, Oostkapelle; Miranda van den Hou ten, Zierikzee; Jacco Kloet, Zierik- zee; Natasja Krikke, Middelburg; Nicole Nieuwdorp, Rilland; Lusin- tya Nïeuwenhuize-Sintiawati, Oost-souburg; Cindy Noot, Middel burg; Richard Ridderhof, Hans- weert; Ineke Rokven, Goes; Sandra Schotanus, Middelburg; Mïchaella Schuitemaker, Goes; Steffani Seïj, Vlissingen; Elise Uijl, Oud-Vosse- meer; Leny van den Akerboom, Vlissingen; Marie Amatdanom, Goes; Bianca Andeweg, Koudeker- ke; Paula van den Boogaart, Oost-souburg; Dienij de Bruijn, Oudenbosch; Karoline Gnanapra- gasam, Vlissingen; Gerdi van Goudswaard, Goes; Corry Hijman, Goes; Vera Izeboud, Koudekerke; Valentina Kawash, Grijpskerke; Zdravka Kustura, Vlissingen; Addy Lammers, Vlissingen; Peggy La wrence, Vlissingen; Nelly Luitwie- ler, Vlissingen; Marleen Meeuse, Middelburg; Herman Ridderhof, Oud vossemeer; Corina Schuiling, Vlissingen; Sandra Struik, Middel burg; Iske Suarez, Vlissingen; Joke de Visser, Vlissingen; Janneke van Westen, Middelburg; Angela Neu- man, Oost-Souburg. Opleiding verzorgende Lara van Akkeren, Kloetinge; Joice Alt,Vlissingen; Andréa Arens,Spui; Joke Boekhout,Kapelle; Helma van Dongen, Burg-Haamstede; Chris Elshout, Middelburg; Sonia van der Ende,Goes; Bianca Gomes, Nieuwerkerk; Marloes de Jager, Rilland; Marjolein Karman, Goes; Charity Kathega, Goes; Aline Kle- ijer, Borssele; Joke Lokerse, Krab bendijke; Patrick Maat, Goes; Tere sa Maszerowska, Middelburg; Pa tricia Nelis, Yerseke; Christina Plantinga,'s-Heer Arendskerke; Em ma de Ridder, Arnemuiden; Lineke Riemens,Middelburg; Maaike de Rooij, Yerseke; Milly Siwabessy, Oost-Souburg; Hanneke Steyn, Oost- Souburg; Claudia Vis- ser,Hoek; Thérèse Visser, Sluiskil; Corina van Zweden, Krabbendijke; Joanne van Zweden, Krabbendij ke; Peter Appels, Vlissingen; Vale- sta Breure, Vlissingen; Sabrina van Deelen, Middelburg; Anny Doppegieter, Breskens; Bettiny van Gaal, Kapelle; Dineke Hoog vliet, Yerseke; Marianne Joziasse, Vrouwenpolder; Manon Kokké, Middelburg; Nikky Leenslag, Oos- terland; Hendrika van der Linden, Breskens; Sylvia Matthïjsse, Mid delburg; Nanny Neele, Nieuwer kerk; Gertie Nelissen, Middelburg; Jolanda Prince, Vlissingen; Renata Ridderbos, Middelburg; Wina Ro bijn, Middelburg; Wineke Roder- wijn, Vlissingen; Esmee Talie, Zie rikzee; Tessa Weeks, Vlissingen; In ge Wondergem,Middelburg; Mi randa Alewijnse, Oost-Souburg; Klazien van de Gruiter, Vlissingen; Miranda Jonkhans, Vlissingen; Conchita Kleinjan, Nieuwerkerk; Janneke Meints, Kapelle; Arianne Moerland, Yerseke; Coby de Oude, Yerseke; Liv Oye, Vlissingen; Jolan da Paauwe, Nieuwdorp zld; Fran- cïen Ploeg, 's-Heerenhoek; Aafke Schaafsma, Goes; Eveline Schou ten, Biggekerke; Ellen Vermeulen, Middelburg; Anneke Wagenaar, Oost-Souburg; Marcella Wijffels, Heinkenszand; Daphne Groefse- ma, Kruiningen; Eva Hemelsoet, Heinkenszand; Deborah Baukema, Oost-Souburg; Rianne Bouterse, Vlissingen; Janine de Hond, Krab bendijke; Cherïda Hopstaken, Ber gen op Zoom; Wendy Keza, Arne muiden; Linette Klepper, Ouddorp zh; Roxanne Korsuize, Goes; Roze marijn Landsman,Ouddorp zh; Mi- relle Marinisse, Oost-Souburg; Machteld Moens, Domburg; Linda Muis, Middelburg; Martine Paap, Serooskerke Walcheren; Christa de Paauw, Vlissingen; Ramona Pleij- te, Nieuw- en Sint Joosland; Jenny Vermeulen, Oost-Souburg; Jacque line Voogd, Ouddorp zh; Eline de Bruine, Oosterland; Arlette Krekel- berg, Heinkenszand; Anne Legema- te,Zierikzee; Mandy van der Lin den, Colijnsplaat; Chantal Maas, Vlissingen; Linnie Scheele, Kruinin gen; Hendrien Schouwenaar, Krab bendijke; Diana Schrijver, Kapelle; Marian Stoutjesdijk, Bruinisse; Ni- lay Tercin, Vlissingen; Ro- bert-Chris Tromp, Yerseke; Andrea Weststrate, Krabbendijke; Diploma verpleegkundige Marianne Boonman, Heinkens zand; Monica Daniëlse, Goes; Ella Haaze, Middelburg; Janneke Hengsdijk, Goes; Ruth Jakobsen, Vlissingen; Christian Janse, Nieuw- en Sint Joosland; Astrid de Leeuw van Weenen, Middelburg; Christianne Polderman, Vlissin gen; Garth Tivers, Zierikzee; Alieke Vierenhalm,Goes; Jacqueline Wes- tendorf,'s-Heer Arendskerke; Cori na Zuidweg,Kloetinge; Jeanet Beekman,Goes; Santa Bisoen,Mid delburg; Claudia van Doorn.Co- lijnsplaat; Farida Fontana, Vlissin gen; Gerry de Graag, Middelburg; Rianne Heijboer,Kapelle; Jenny Janssen, Oost-Souburg; Jo Li- bens, 's-Heerenhoek; Daniëlle Mol hoek, Middelburg; Heieen Mol hoek, Wissenkerke; Buddy de Neef, Vlissingen; Mariel Postema, Bruinisse; Lianne Pulles, Middel burg; Rianne Schenk, Zierikzee; Moira Tribouillard, Middelburg; Mirjam de Vos,Goes; Patricia Wou ters, Goes; Marijke Baas, Rilland; Jacolien Sanderse, Westkapelle; Michiko Uytterhoeven, Oostburg; Robin Vos, Middelburg. Apothekersassistent Evita Buïze, Breskens; Marjella van Dijke, Scherpenisse; Arianne Fran- cke, Grijpskerke; Evelien Grinwis, Ouddorp zh; Sanne den Hartog, 'S-gravenpolder; Tanja Heijstek, Yerseke; Lïndy Lamper, Heinkens zand; Cindy van Mourik, Middel burg; Kelly Neve, Philippine; Ella de Rooij, Yerseke; Nelleke Sijrier, Nieuwerkerk; Mirjam Tange, Oost-souburg; Erika Tanis, Oud dorp zh; Wendy Versluis, Colijns plaat; Elize de Visser, Aagtekerke. Doktersassistent Mérice Anthonisse, Tholen; Sarah Bimmel, Oostkapelle; Annabel Breeman, Breda; Geralda van Driel, Koudekerke; Lisanne Fran ken, Halsteren; Henriëtte Geluk, 's-Gravenpolder; Dimphie den Ha mer, Hoek; Eline Janse, Arnemui den; Annelies Jol, Wissenkerke; Marïn Kagchelland, Dirksland; Em ma de Kam, Oostkapelle; Evelyn de Leeuw, Yerseke; Willeke de Looff, Middelburg; Jeanet van der Maas, Middelburg; Lisette Moens, Arnemuiden; Christiene Stroo, Me- liskerke; Hananja Visscher, Goes; Anne de Visser, Aagtekerke; Wïlle- mien de Visser, Koudekerke, Marjo lein van Wageningen, Middelhar- nis. Tandartsassistent Sabine de Blaaij, Bergen op zoom; Annika Cleutjens, Vlissingen; Ma rieke van Dijk, Vlissingen; Marit Elenbaas, Poortvliet; Nathalie Gers- tel, Middelburg; Marion Hubregt- se, 'S-gravenpolder; Luscha Huys- sen, Wemeldinge; Ellie de Landme ter, Serooskerke Walcheren; Elbek Mammedtagizadeh, Roosendaal; Annemijn Moes, Terneuzen; Natha lie de Roo, Kapelle; Lenny Schot, Tholen; Mariska Weezepoel, Vlis singen; Sabrina van Wolde, Goes. Kapper/allround kapper Nikie de Kort, Middelburg; Marin- da Reinhoud, Kloetinge; Nicole van der Endt, Yerseke; Claudia Len- sen, Oost-Souburg; Lianne Sa- man, Zierikzee; Marisca van Veltho- ven, Bruinisse; Dries Anderïesse, Middelburg; Nona van Dam, Dintel- oord; Kïrsten Hartgers, Hansweert; Sandra van Hoorn, Heinkenszand; Mariëtte de Looff, Kortgene; Peg gy Roeien, Hoeven; Heidi West- plate, Vlissingen; Jessica Janse, Zoutelande; Mellanie Klopstra, Vrouwenpolder; Wendy Broerse, Kapelle; Magda Loziak, Goes. Schoonheidsspecialist Femke Boonstra, Oostkapelle; San- nerina Delahaije, Bergen op zoom; Kelly Graham, Vlissingen; Wendy Hamelink, Middelburg; Esther Hol lemans, Heijningen; Ellen Hoose mans, Lewedorp; Angela Krijgh, Goes; Naomi Krikke, Middelburg; Alïsa Kurvink, Stellendam; Kim Nanninga, Yerseke; Daniëlle de Pooter, Axel; Saskia Rijk, Ovezan- de; Elleke Taelman, Sint Jansteen; Marie-Claire Couque, Sas van gent; Chantal Dieleman, Biervliet; Eline van Gent, Koewacht; Esther Korstanje, Zoutelande; Annoeska Moerman, Oostburg; Annemieke van Vossen, Wemeldinge; Manon Zweedijk, Kapelle; Ilse de Lange, Oost-Souburg. Voetverzorging Marije Baas, Veere; Anouk Buijs, Roosendaal; Diana Davidse, Melis- kerke; Nicole Grootveld, Brouwers haven; Esther Milhous, Goes; Ani- que Nanuru, Vlissingen; Marjolein Oreel, Oostkapelle; Juanita Schip per, Vlissingen; Annelies Zonder van, Sommelsdijk; Liesbeth Va ders, Wissenkerke. Cluster economie. Afdeling administratie. Administrateur Alassan Abdoulayi, Middelburg; Louis Crijns, Wemeldinge; Fran- cien Dieleman, Kortgene; Erik Goudt, Vlissingen; Colin Groos, Ovezande; Michel Kik, Goes; Ri chard Koops, Domburg; Jolanda Luitwieler, Vlissingen; Stefan Mari- nissen, Domburg; Angelien Nij- holt, Arnemuiden; Remco de Nooijer, Arnemuiden; Lisette Siere- veld, Arnemuiden; Susan de Vis ser, Middelburg. Administratief juridisch mede werker Danny Alleman, Middelburg; Na- jem Bousantouh, Vlissingen; Maris ka de Bree, Middelburg; Nelleke Lievense, Aagtekerke; Mieke Maar- tense, 's-Heerenhoek; Safoera Mahboeb-Walidin, Goes; Hanim Özcan, Vlissingen; Eric van Peet, Middelburg; Sharmentha Read, Oost-Souburg; Nazia Sheikrojan, Middelburg; Erik Sinke, Heinkens zand; Adin Suljic, Zierikzee; San dra Tomicic, Middelburg; llona de Wolf, Grijpskerke. Administratief medewerker Nazifa Abdollah, Zierikzee; Khatera Ansari, Zierikzee; Lucine Aslanova, Yerseke; Asmaa Bouchaar, Vlissin gen; Licita Cassinda, Oost-Sou burg; Rina Cubangbang, Vlissin gen; Juliet Dede, Hoofdplaat; Ma rio das Dores Alberto Domingos, Vk; Tutmaris Elmirou, Middelburg; Safiyeh Fayaz, Oost-Souburg; Om ar Hassan Abdulle, Vlissingen; Na thalie van Kranenburg, Middel burg; Nikki Langstraat, Vlissingen; Ferdi Liman, Zierikzee; Elsa Maria José, Vlissingen; Marie Grace Mu- himpindu, Vlissingen; Natalija Vedriskaja, Vlissingen. Bedrijfs- commercieel admini stratief medewerker Samiya Abdi Mumin, Middelburg; Daniël van den Bergh, Rilland; Mar- tijn van Dalen, Wemeldinge; Danel Izaz, Oost-Souburg; Mönica Jerico- ta Junior, Vlissingen; Serife Kabak- ci, Vlissingen; Ronald van Oosten- brugge, Ellewoutsdijk; Mark Ravia, Heinkenszand; Marjolein Schee pers, Vlissingen; Man Chun Tang, Middelburg; Hasmik Zakarjan, Mid delburg. Bedrijfsadministratief mede werker Stefan Kuijt, Middelburg; Rowaine Mezach, Goes; Belgin Özgelik, Vlis singen; Pornsiri Sompornpisut, Vlissingen. Boekhoudkundig medewerker Bart van Belle, Vlissingen; Hanne ke Butler, Vlissingen; Cherinda Hannewijk, Heinkenszand; Susan Huisman, Goes; Precious Iwuajo- ku, Middelburg; Maikel Kok, Goes; Harald de Kraker, Vlissingen; Kin- da Na'lband, Middelburg; Claudia Tolhoek, Goes. Commercieel medewerker bank- en verzekeringswezen Pim Bastiaanse, Westkapelle; Pi- nar Eren, Vlissingen; Melissa Hi- bels, Vlissingen; Kim Houmes, Domburg; Margreet Krijger, Mid delburg; Manuel Meier, Gapinge; Teska Meulenberg, Arnhem; Regi- lio Pinas, Vlissingen; Stefan Prin ce, Middelburg; Ricardo Stein- meier. Goes; Ernst de Waal, Mid delburg. Commercieel medewerker mar keting en communicatie Gerben Boersema, Middelburg; Roy Braam, Goes; Mirijam Braun- roth, Middelburg; Sergio Dijoen, Goes; Martijn Geleijnse, Goes; Mir jam van Iwaarden, Yerseke; Dars- hanadevie Kanhaisingh, Middel burg; Sophie van Leiden, Middel burg; Tobias Manuhutu, Middel burg; Leon Pollemans, Nieuwer kerk; Kees Scherpenisse, Kapelle; Valmira Shala, Veere. Directiesecretaresse/ management assistent Sabrina Barten, Vlissingen; Marcel- la van Belzen, Arnemuiden; Ivonne van Bruksvoort, Yerseke; Esther van Ditmarsch, Goes; Manita van Eenennaam, Vlissingen; Miranda Gideonse, Middelburg; Jessica Groos, Ovezande; Diana Jansen, Vlissingen; Naomi de Jong, Dreischor; Andrea Kamuma, Vlis singen; Wendy de Kievit, Bres kens; Bernadette Lere, Grijpskerke; Hélen Meiboom, Heinkenszand; Chantal de Pree, Goes; Esther de Punder, Terneuzen; Vïjatha Ramna- rain, Goes; Miriam Schipper, Wol phaartsdijk; Trudy Suijkerbuijk, Oostburg; Sanne Vermue, Hein kenszand; Femke Verschelling, Breskens; Samantha Wijkhuijs, Serooskerke (W); Linda de Winter, Goes; Mirna Wondergem, Oostka pelle. Secretaresse Zakia Afassi, Vlissingen; Najat Al Hajaji, Vlissingen; Anita Bhoelai, Middelburg; Chantal de Clerck, Breskens; Renée Gorter, Heinkens zand; Anneke Hamerslag, Schore; Iveta Hmelnïcka, Lewedorp; Dèbra Kints, Westdorpe; Annemiek Maas, Hansweert; Manouschka Muilenburg, Wolphaartsdijk; Dina Roosberg, Vlissingen; Samantha Strooband, Hulst; Cindy Traets, Hoogerheide; Chabelie Winter, Zie rikzee. Secretarieel medewerker Ashna Bhaggoe, Vlissingen; Kris tel Boomstra, Vlissingen; Samar Di- wan Razch, Heinkenszand; Astrid van Doorne, Goes; Suzanne Duits, Middelburg; Lily Ghazarian, Oost- burg; Adinda Maljaars, Middel burg; Lidia Minderhoud, Zoutelan de; Lisa Sordam, Middelburg; Chantal van de Werken, Renesse; Rachelle Wolff, Goes; Rianne van Zweden, Middelburg. Sociaal Juridisch medewerker Anne Aarden, Bergen op Zoom; Emma Bregonje, Vlissingen; Roxanna Dabra Freeman, Vlissin gen; Hester Gesïnk, Koudekerke; Adva Harel, Vlissingen; Eline Nee- Ie, Ouwerkerk; Jorina de Nooijer, Middelburg; Debby van Oost, Bre da; Fernando Persijn, Vlissingen; Judith Schillemans, Vlissingen; Femke Sermeus, Putte; Akash Sukhraj, Goes; Bonnie Veerhoek, Hoedekenskerke; Ilse Verhage, Westkapelle. Sociaal juridisch medewer ker-sociale zekerheid Yvonne Jobse, Zierikzee. Afdeling handel. Eerste verkoper Youandi Hityahubessy, Middel burg. Filiaalbeheerder Pascal Dierkx, Goes; Debby van Dijk, Renesse; llona Dominicus, Kruiningen; Rick van der Gaag, Goes; Jeffrey de Grip, Goes; Frank Hooijer, Middelburg; Jawina Huis man, Oost-Souburg; Veroniek Huls man, Middelburg; Ruben Jansens, Goes; Peter Joziasse, Vlissingen; Prisca Kitoya, Goes; Joël de Kok, Kapelle; Frank van Langevelde, Krabbendijke; Lisette van Liere, 's-Gravenpolder; Alain Matulessy, Domburg; Niels Minnaard, Krab bendijke; Mariëlle Minnaard, Ka pelle; Joyce Mutare, Middelburg; Sander Post, Vlissingen; Wendy Ramdayal, Middelburg; Marisa Ro- drigo, Vlissingen; Arjen van Schel ven, Zierikzee; Daniël Schijf, Goes; Nadja Stoltink, Vlissingen; Wouter Swaneveld, Middelburg; Liza Toer- se, Ritthem; Femke Troost, Zierik zee; Justin Troost, Kapelle; Rivka Voet, Vlissingen; Andrea Wiskow, Vlissingen; Tineke Wisse, Goes. Hoofd magazijn Joël Balleur, 's-Heerenhoek; Leon Coppoolse, Oudelande; Stefan Daane, Vlissingen; Richard Dom misse, Krabbendijke; Steffan Griep, Krabbendijke; Meivin van Hasselt, Kamperland; Tjeerd Mal jaars, Aagtekerke; Ivo van Muiken, Groede; William Wondergem, Mid delburg. Magazijnmedewerker Mohammed El Khannouche, Vlis singen; Patsia Latuny, Middelburg; Patrick Macaré, Hansweert; Miquel Roza, Goes. Ondernemer groothandel Dennis Evertse, Nieuw- en St. Joosland; Mariska Kloet, Goes; Dz- javid Mechtiev, Goes; Tim Nieuw dorp, Goes; Kibi Simpelaar, Nieuw- en St. Joosland; Ma rie-Louise Steenks, Goes; Ard Vro lijk, Middelburg. Ondernemer/manager detail handel Moeïez Abdoel, Goes; Gregory Bo- hncke, Middelburg; Chris de Bruij- ne, Oost-Souburg; Wim Dekker, Grijpskerke; Jolanda de Glopper, Burgh-Haamstede; Chaveley van Heusen, Middelburg; Melanie Kats man, Kortgene; Ruben Keijts, Oost kapelle; Milie Kha, Heinkenszand; Dennis Kok, Heinkenszand; Patri cia Maljaars, Zoutelande; Bob Ma- ranus, Domburg; Juanita Matita- putty, Vlissingen; Soeminie Michielsen, Goes; Ruben Otte, Oos terland; Stadö de Queljoe, Oost- Souburg; Gérald Reef, Oostburg; Myrthe Rijnberg, Oost-Souburg; Kala Shanmugam, Breskens; Wel ly Sudradjat, Oost-Souburg; Jan tien Veerhoek, Nisse; Jeroen Ver- schïere, Heinkenszand. Verkoopchef Surya Berhitu, Middelburg; Lucin- da van den Boomgaard, Oost-Sou burg; Adriana Dorst, Zierikzee; Wil- lemien Faasse, Arnemuiden; Erwin Groen, s-Gravenpolder; Frank Hui- bregtse, Kapelle; Alex Joosten, Goes; Ben de Koning, Arnemui den; Marïnka Kooijman, Goes; Ro nald Kwekkeboom, Nieuw- en St. Joosland; Kim Luijten, Kapelle; Da- niëfle de Nooijer, Vlissingen; Da niël Pïeters, Oost-Souburg; Andrea Viergever, Kerkwerve; Diana van 't Westende, Heinkenszand; Frans Weststrate, Wemeldinge. Verkoopmedewerker Ricardo de Bart, Waarde; lan Berg man, Vlissingen; Kawish Bishesar, Goes; Matthijs Bolier, Middelburg; Celia Coppoolse, Arnemuiden; Da niëlle van Eek, Middelburg; Ilse van Eenenaam, Kapelle; Marlies Eestermans, Oudelande; Peter de Graaf, Middelburg; Sabrina Huls man, Middelburg; Indra Klein, Vlis singen; Natasja Klein, Vlissingen; Matthijs Kole, Kapelle; Hetty Kol- mus, Goes; Samantha Koole, Ove zande; Ariene Kot, Goes; Ramon van Loon, Middelburg; Corné Louws, Middelburg; Gerard Mie ras, Heinkenszand; Dennis Mol hoek, Middelburg; Abbas Moradi, Vlissingen; Leanne Nieuwenhuize, Yerseke; Ramon Proost, 's-Heer Hendrikskinderen; Chaya de Quel joe, Oost-Souburg; Masood Rahi- mi, Vlissingen; Masoud Rahimi, Grijpskerke; Youri Rovers, Kloetin ge; Wendy Schoolmeester, s-Heer Arendskerke; Michiel Schroevers, Oost-Souburg; Ronald Sloesarwij, s-Heer Hendrikskinderen; Tessa Traas, Heinkenszand; Ibi el Ua- richi, Goes; Rinus van de Ven, Vlis singen; Tessa Verhulst, Renesse; Jurre Vermeijden, Vlissingen; Jo hn Vermussche, Vlissingen; Danny Walhout, 's-Gravenpolder; Ruben Wouters, Middelburg; Janice Ys, Vlissingen; Winkelassistent Alinda Benschop, Grijpskerke; Mar- cia Cassinda, Vlissingen; Remy Kal- poe, Middelburg; Ramatulaye Nia- ne, Middelburg; Magui Pascoal, Vlissingen; Richard van Santen, Goes; Bruno dos Santos, Vlissin gen; Stefan Sijmons, Vlissingen; Marianna Tilli, Heinkenszand; Ke vin Weijers, Vlissingen; Sarah Willi ams, Middelburg. Afdeling uniformberoepen. Assistent orde en veiligheid Patrick Alleman, Middelburg; Cin dy Bastiaanse, Middelburg; Petra Begthel, Goes; Thomas van Belle, Kloosterzande; Joukje de Braai, Ka pelle; Corné Dekker, Meliskerke; Ricky Dekker, Meliskerke; Remy Dirven, Koudekerke; Dylan van Ee nennaam, Oost-Souburg; Arwin Geschiere, Middelburg; Ronald van der Giesen, Nieuw- en St. Joosland; Ruud la Grand, Nieuw dorp; Arnoud Grinwis, Ouddorp; Bastiaan Gunst, Goes; Levi Haers, Philippine; Roel van der Heijden, Halsteren; Niels 't Hoen, Kamper land; Ceesje Hogeweg, Oostkapel le; Kevin Hollander, Vlissingen; Sanne Hollestein, Ellewoutsdijk; Onno van Iren, Middelburg; Coen Koppejan, Middelburg; Ramon Kre- mer, Kattendijke; Evelien Kwekke boom, Heinkenszand; Frank Lam me, Hoek; Marcel de Leeuw, Goes; Gregory de Nooijer, Vlissingen; Ke vin Offermans, Vlissingen; Guilia- no Parinussa, Veere; Alexander Pa- vlovic. Hengstdijk; Angelique Ple- kenpol, Heinkenszand; Shereza Pool, Middelburg; Nicky van Pop- pel, Kapelle; Sven Reijnders, Goes; Tamara de Ridder, Nieuw- en St. Joosland; Henry-Jan Rojer, Terneu zen; Jimmy van Schaik, Middel burg; Rob Scherpenisse, Tholen; Jeffrey Step, Vlissingen; Dominic Vial, Koewacht; Frank Wetsteijn, Middelburg; Perry Witte, Middel burg. Medewerker vrede en veilig heid Milou Aler, Heinkenszand; Mike Bakker, Nieuwerkerk; Jeroen Bar- dolf, Wissenkerke; Florian Boek horst, Hoek; Adrie Bouwman, Oos terland; Richard Butler, Kapelle; Barbara Capello, Goes; Lennert Casteleijn, Axel; Paul Clarisse, Vlis singen; Tim Cornel, Bergen op Zoom; Michael van den Dïkken- berg, Wissenkerke; Joost van den Dool, Goes; Nicky Duivewaarde, Kapelle; Danny Eggebeen, Kruinin gen; Jasper van den Eisen, Hooger heide; Dankert Franse, Vlissingen; Joery Geldhof, Middelburg; Wilco Goudswaard, Goes; Mike Groos, Ovezande; Raymon Huijbregtse, Heinkenszand; Nechwa de Jong, Axel; Nicky Klaasse, Arnemuiden; Manon Knuist, Middelburg; Christi an Kole, Kruiningen; Patrick Kom pier, Goes; Chris Loriaux, Oost-Souburg; Harmen Menger, Goes; Alwin Namrit, Vlissingen; Chiel Nijhof, Zoutelande; Jan de Nooijer, Arnemuiden; Marlon Pat tij, oudekerke; Jeremy van Poppe- len, Koudekerke; Thijs de Regt, Axel; Ruud Ruissen, Lewedorp; Guy Salome, Groede; Dennis Sa- man, Ellemeet; Alex Schafer, Kloe tinge; Melanie Schelfhout, Terneu zen; Robbie Schetters, Bergen op Zoom; Barend Schik, Ovezande; Kevin Schipper, Vlissingen; Tim Sinke, Yerseke; Maikel Smit, Oost kapelle; André van Stee, Yerseke; Maikel Stello, Hellevoetsluis; Mar co Stokvis, Bergen op Zoom; Pie ter Stroosnijder, Kapelle; Pieter Verhage, Sint Philipsland; Silvy Verplanke, Philippine; Remi Waale man Bruijnzeel, Vlissingen; Nicky Walpot, Sint Philipsland; Paul Wee zepoel, Oost-Souburg; Bennie Westphaal, Zaamslag; Renate de Wilde, Wilhelminadorp; Mentor Ze- qiri, Terneuzen; Ronald Zwets, Mid delburg. Cluster HTV. Afdeling horeca. Afdelingsmanager, diff. restau rant Tom Breedijk, Veere. Gastheer/gastvrouw Esther van den Beukei, Breskens; Matgosia Geijs, Goes; Mandy Hoendervanger, Westkapelle; Ste ven van Roemburg, Zierikzee; Ilse Scholte, Vlissingen; Debbie Won dergem, Kerkwerve; Bernadette van Zweden, Rilland. Horeca ondernemer café/bar en fastfood Peter Geschiere, Heinkenszand; Malou van Ulsen, Koudekerke; Es ther de Vetter, Heikant; Josh Welle- man, Oudelande. Horeca-assistent Michel Bijl, Vlissingen; Stefan Geervliet, Westkapelle; Arjan van der Jagt, Goedereede. Horeca-ondernemer/-mairsager Karin Bakelaar, Sommelsdijk; Armi- ne Hovanesian, Roosendaal; Ellen Lamper, Kapelle; Marcha Mens, Middelburg; Linda Schillemans, Ar nemuiden; Iris Schrijver, Vlissin gen; Jenneke Weeda, Kapelle. Kok Tom Brand, Oostkapelle; Robby Grunewald, Kwadendamme; Jade van Hekken, Lewedorp; Jörn van den Heuvel, Middelharnis; Bennie van de Parel, Yerseke; Ferry Peet- ers. Middelburg; John Plaisier, Scharendijke; Linda Polderman, Yerseke; Tessa de Reu, Gapinge; Niek G Traas, Heinkenszand; Ro bert Wattel, Serooskerke (w). Zelfstandig werkend gastheer/ gastvrouw Wendy de Leeuw, Voorburg; Alin da Moes, Koudekerke; Iris Verloo, Bruinisse. Zelfstandig werkend kok Marco van den Bos, 's-Heeren hoek; Bas Leeuwesteijn, Middel burg; Jeroen Martens, Yerseke; Cliffton van Oeffelen, Middelburg. Afdeling brood banket. Allround brood- en banketbak ker Vincent Vermeulen, Kapelle; Rein- dert Hameeteman, Driewegen; Jan de Muijnck, Borssele; Assistent bakker Marcel Hogendoorn, Krabbendij ke; Mark Minnaard, 's-Gravenpol- der; Rick Neele, Bergen op Zoom; Ludo Sips, Oost-Souburg; Wendy de Vogel, Melissant; Dennis Zand- ijk, Zierikzee; Banketbakker Ronald Lansen, Kloetinge. Brood- en banketbakker Marieke van de Graaf, 's-Graven- polder; Stephan Ihrman, Ouddorp; Martin de Koning, Bergen op Zoom; Jan-Piet Nieuwenhuijse, Borssele; Wilbert Poppe, Yerseke; Maurice Raas, Goes; Brian Reits- ma, Terneuzen; Marijn Veen, Hein kenszand; Jaimy van de Velde, Breskens. Afdeling toerisme en recreatie Luchtvaartdienstverlener Barbara Antunes, Goes; Kelly Gor ter, Heinkenszand. Middenkaderfunctionaris re creatie Marieke van Ballegooijen, Rockan- je; Fleur Buurstee, Roosendaal; Julian Dek, Yerseke; Carola de Dijcker, Hulst; Gader Issa Khedher, Hoofddorp; Tamara Jacobs, Vlis singen; Linda Laan, Kortgene; Mar lies van der Maas, Vlissingen; Mar- jon Nuijten, s-Heerenhoek; Rachel le de Reu, Heinkenszand; Lonneke Verrips, Zoutelande; Myra Voge- lesang, Halsteren; Joyce Vuijk Noorland, Hellevoetsluis. Middenkaderfunctionaris rei zen Marion Bom, Vlissingen; Inge Die- rickx, Vlissingen; Tamar Dui vewaarde, Kapelle; Kristine Kühne, Koudekerke; Maria-Alejandra Qui- roz Moreno, Utrecht; Marijke Smit, Tholen; Irini Theodorakopoulou, Middelburg; Sophie Versluijs, Vlis singen. Middenkaderfunctionaris reizen/ toeristische informatie Chantal van As, Vlissingen; Arian ne de Boer, Oostburg; Marjolein Bosma, S-Heer Hendrikskïnderen; Maurits Bouwman, Kruiningen; Daniel van Dijk, Nieuwdorp; Vero- nique Feijtel, Heinkenszand; Kim Heeren, Middelburg; Nienke Huys- se, Sluis; Cindy van Klooster, Vlis singen; llona Kreikamp, Middel burg; Sabine Melchior, Zoutelan de; Kris Molhoek, Oostburg; Bente Naerebout, Philippine; Marloes Ou- desluijs. Poortvliet; Monica Perez Martinez, Tholen; Ellen de Rijke, Middelburg; Vivian Roelse, Vlissin gen; Sandra Schillemans, Steen bergen; Samantha Schipper, Vlis singen; Karin Schutte, Middelburg; Nadine Theune, Goes; Willeke Tim merman, Goes; Barbara van Veen, Hellevoetsluis; Desiree van der Vel den, Vlissingen; Marloes Vos, Zou telande; Nicole de Waard, Kapelle; Daniëlle Westerweel, Kapelle; Iris Wisse, Domburg. Zelfstandig werkend medewer ker recreatie Tamara Blommaert, Hulst; José van Damme, Burgh-Haamstede; Veerle Koenen, Middelburg; Vero- nique Louwerse, Biggekerke; Am ber Schaap, Oost-Souburg; Linda Simpelaar, Breskens; Sandra Wijs, Grijpskerke. Zelfstandig werkend medewer ker reizen Jaap van den Berg, Middelburg; Marleen Besuijen, Middelburg; Sa- rita Kalpoe, Middelburg; Amanda Lindenberg, Yerseke; Sofie Mous, Terneuzen; Esmeralda van Ouwer kerk, Middelburg; Jessica van de Vreugde, Kamperland. Geslaagden tweede tijdvak: Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, theater dienstverlening en techniek Nikki van de Swaluw, Kortgene; Avner van der Westen, 's-Heer Arendskerke; Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, sector Economie Patrick Coomans, Middelburg; Jo hn Kasteleijn, Middelburg. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector techniek Ricky Reijnoudt, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maat schappij Larisa Balog, Middelburg. Havo, profiel economie en maatschappij Pieter Otten, Oostkapelle; Erwin Stroo, Middelburg. Havo, profiel natuur en gezond heid Iris Koole, Middelburg. Atheneum, profiel cultuur en maatschappij Anne Janisse, Westkapelle. Atheneum, profiel economie en maatschappij Michelle Vogel, Arnemuiden. Atheneum, profiel natuur en gezondheid Peter Boot, Arnemuiden; Diederick van Es, Middelburg. Atheneum, profiel natuur en techniek Peter Boot, Arnemuiden. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek Ivo Baart, Hulst; Nick van Vliet, Hulst. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek Rody van Bunder, Clinge; Wesley van de Camp, Hulst. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administra tie Ben Geulleaume, Terhole. Vmbo, theoretische leerweg Mariëlla de Beule, Sint-Jansteen; Shirley de Beule, Kapellebrug; Havo Joy Ledegang, Sint Jansteen; Tho mas van den Broecke, Heikant. Atheneum Ellen Borm, Kloosterzande. Havo Mattis van den Bogaard Anna-Ja- cobapolder. Vmbo, theoretische leerweg Sylvester Noorlander, Oost-Sou burg; Amber Rozendaal, Kapelle; Maryam Said, Middelburg. Havo, natuur en gezondheid Tristan Volker, Vlissingen. Havo, economie en maatschap pij Willeke van Baaien, Goes. Vwo, natuur en techniek Martijn de Wilde, Heinkenszand. Atheneum, natuur en gezond heid Eric Sponselee, Kloosterzande Havo, natuur en techniek na tuur en gezondheid Mireille Cappendijk, Ossenisse Havo, cultuur en maatschappij Nikki Eggermont, Zaamslag; Coen Kaijser, Terneuzen; Sacha van Vor- stenbos, Axel. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie Maikel van Oorschot, Kapelle. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Pito Bernardina, Goes; Amanda de Keijzer, Kapelle; Joyce Sandee, Yerseke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie Davine Hokke, Wolphaartsdijk; Lé sette Weijers, Goes. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Lloyd Geijs, Goes. Havo, economie en maatschap pij Annet Rijksen, Kapelle. Gymnasium, economie en maatschappij Melanie van Liere, Kapelle. Vmbo, theoretische leerweg, economie Danny Dijkstra, Vlissingen; Sergig Matitaputty, Vlissingen; Sebanja van der Muil, Vlissingen; Richard Trimpe, Vlissingen. Vwo, atheneum, natuur en techniek Tim Alewijnse, Middelburg. Vwo, natuur en gezondheid/ na tuur en techniek Koen Harthoorn, Vlissingen. Vwo, economie en maatschap pij Mirjam de Vos, Middelburg. Vwo, gymnasium, cultuur en maatschappij Laurien van der Werff, Middel burg. Havo, economie en maatschap pij Bart Baaijens, Middelburg; Daph ne Deurloo, Middelburg; Wouter Duim, Middelburg; Marcel Jonge- pier, Veere; Cyrille Rentier, Koude kerke; Sandrina Riethoven, Vlissin gen. Havo, cultuur en maatschappij Liselotte Bek, Middelburg; Devina de Bont, Vlissingen; Hans de Bruij- ne, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, economie Gertjan Gideonse, Middelburg; Ro derick van Glansbeek, Nw. en St. Joosland; Jacqueline Kerkhove, Zoutelande; Nathalie de Later, Mid delburg; Arjen Minderhoud, Zoute lande. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Rachel Borgers, Middelburg; Esmee Koenen, Middelburg; Ju dith de Looff, Koudekerke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leer weg, handel en verkoop Elvire Verpootte, Vlissingen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Johnny Alewijnse, Grijpskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop Donovan Olijfveld, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Presilia de Bruijne, Oost-Souburg; Tamara Marijs, Middelburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Sylvia Vogel, Nieuwerkerk. Vmbo, theoretische leerweg Nikki Brouwer, Noordwelle; Na than de Jonge, Oosterland; Mozj- gan Osmanie, Oosterland; Nadine Stouten, Sirjansland. Havo, profiel cultuur en maat schappij Jacqueline Bal, Bruinisse; Karen van de Velde, Zierikzee. Havo, profiel economie en maatschappij Jelle Dokter, Zierikzee; Nimrod Vos, Bruinisse. Havo, profiel Natuur en Ge zondheid Yassir Kassar, Oosterland. Havo, profiel natuur en tech niek Jeffrey Bakvis, Brouwershaven. Vwo, profiel natuur en gezond heid Zaid Kassar, Oosterland; Leroy van Vessem, Zierikzee; Ashley Bol ier, Zierikzee. Havo, natuur en techniek Jos Frickus, Bruinisse. Atheneum, economie en maat schappij Valentino van den Berge, Terneu zen. Atheneum, natuur en gezond heid Dena de Block, Axel. Havo, cultuur en maatschappij Monique den Hamer, Axel. Havo, economie en maatschap pij Sarah de Klerk, Terneuzen; Mela nie Moes, Terneuzen. Havo, natuur en gezondheid Martin Oppeneer, Axel. Havo, natuur en techniek Jan Willem Bakker, Axel. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Nathanaël Basting, Cadzand. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Esther de Gelder, Maldegem. Vmbo, gemengde leerweg, voertuigentechniek Jeroen Adriaansen, Breskens. Vmbo, theoretische leerweg Sophie Van Mierlo, Zuidzande. Havo, profiel cultuur en maat schappij Tom Meijer, Breskens. De Provinciale Zeeuwse Courant -waarin opgenomen de Middelburg- sche, Vlissingsche,Goesche en Bres- kensche Courant, Vrije Stemmen en de Zierikzeesche Nieuwsbode - is een onafhankelijk dagblad, dat zich niet bindt aan levensbeschouwelijke en politieke opvattingen, stromin gen of partijen. BRONVERMELDING De redactie van de Provinciale Zeeuwse Courant maakt- naast de eigen nieuwsgaring gebruik van de volgende bron nen: Geassocieerde Pers Diensten (GPD), Algemeen Nederlands Persbureau (ANP), Bridge, Deutsche Presse Agentur DPA, Agence France Presse (AFP), Reu ters (RTR), Belga en European Press-Photo Agency (EPA), BEELDRECHT De publicatierechten van werken van beeldende kunstenaars aange sloten bij een CISAC-organisatie zijn geregeld met Beeldrecht te Amstel veen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 16