Ramondt pijlsnel terug in de top PZC Deltaweek laat titelstrijd schieten Zeeland werkt als een magneet op profclubs V oetvolleytoernooi Renesse is een uit de hand gelopen geintje Zeeuws-Vlaming geeft zich weer helemaal aan de bridgesport Lindsay Wyatt mag wereldtitel verdedigen Kruiningen hoopt op zege Pieter Israel in wielerronde Vierde plaats Lavrijssen uitslagen agenda donderdag 29 juni 2006 door Koen de Vries ALPHEN AAN DEN RIJN - Vin cent Ramondt is weer helemaal terug in de bridgetop. De voor malige inwoner van Schoondij- ke deed het enkele jaren wat rus tiger aan, maar timmert sinds zijn herstart van begin dit jaar samen met Berry Westra weer hard aan de weg. Op het WK voor tweetallen in Verona ein digde hij met Westra als vierde. Ramondt (35) maakte in zijn jon ge jaren samen met Dejan Mark- ovic in Zeeland naam als top- bridger. Daarna ging hij verder met Anton Maas, met wie hij op tal van titeltoernooien uit kwam. Drie jaar geleden zette hij zijn activiteiten op een lager pitje, om meer tijd te hebben voor andere aantrekkelijke za- GOES - Lindsay Wyatt mag la ter dit jaar haar wereldtitel jiujitsu verdedigen. De dertigja rige Goese werd gisteren gepre senteerd in de Nederlandse se lectie voor het mondiale toer nooi, dat op 17,18 en 19 novem ber in Rotterdam wordt gehou den. Wyatt vierde eind 2004 het grootste succes uit haar car rière, toen ze in de Spaanse hoofdstad Madrid wereldkam pioene werd. Dat was geen ga rantie, dat ze dit jaar in Rotter dam haar titel ook zou mogen verdedigen. Daarbij kreeg ze in haar klasse (tot 70 kilogram) ook nog concurrentie van Sanne Verhoeven. Wyatts jacht op een ticket voor het WK van 2006 begon dit jaar- met een valse start tijdens het Dutch Open (verlies tweede ron de), maar ze herstelde zich ver volgens voorbeeldig met de na tionale titel en begin deze maand met een derde plaats in de Europa Cup. ken des levens. Die periode sloot hij begin dit jaar af. Sa men met voormalig PZC-bridge- columnist Berry Westra probeer de hij de weg terug te vinden richting wereldtop en dat lukte boven verwachting snel. Het duo werd - door Ramondts voor malig bridgepartner Anton Maas. die nu bondscoach is - als vijfde koppel opgenomen in de nationale selectie en kreeg kort daarna een plaats in de WK-ploeg voor Verona. Daar ging het met de viertallen wat minder (de ploeg werd bij de laatste 32 uitgeschakeld door een team uit de VS, overigens met minimaal verschil) maar bij de tweetallen verliep het toer nooi bijna perfect. Podiumplaats Op de laatste dag hadden Westra en Ramondt zelfs uit zicht op een podiumplaats. Het duo stond derde, daarna tweede en ging zelfs bijna aan de lei ding. In de laatste vier spellen kwam echter een kleine terug slag, waardoor het duo net naast het podium eindigden. Ramondt relativeert de kater, die er in de eerste uren na het toernooi ongetwijfeld was. „De finale van zo'n toernooi telt 72 koppels en duurt tweeënhalve dag. Je kunt dan niet altijd op je top spelen. Er zijn altijd dinge tjes die beter kunnen. Bij ons ge beurde dat onder meer in de slot fase. En het ontbrak ons eerlijk gezegd ook aan een beetje ge luk. Dat heb je ook in de bridge sport wel eens nodig om hoog te eindigen." Westra en Ramondt maakten wel gebruik van de om standigheden die in Verona heer sten. Ramondt: „Het werd steeds warmer. Aan het eind van het toernooi was het wel der tig graden. Voor een denksport zijn dat zware omstandigheden. Sommige tegenstanders konden daar duidelijk minder goed te gen dan wij. Daarvan hebben wij geprofiteerd." Ramondt en Westra vormen een goed koppel. Ze zijn inmiddels twee keer nationaal kampioen Vincent Ramondt: „Ik ben een dag per week minder gaan werken, zodat ik op vrijdag en tijdens een groot deel van de weekenden met bridge bezig kan zijn. En de vakanties gaan ook voor het merendeel aan bridge op." foto Eric Taal bij de tweetallen en grepen met hun ploeg Lombard uit Rotter dam ook de titel bij de viertal len. „We liggen elkaar wel", vindt Ramondt. „We zijn allebei erg rustig en kijken op dezelfde manier tegen het spel aan." Westra brengt veel routine in. Hij is tien jaar ouder dan Ra mondt en werd in 1987 en 1993 wereldkampioen. Westra is een fulltime bridgeman, die zijn geld verdient met het spelen van wedstrijden, het schrijven van boeken, columns en cursussen en het geven van clinics, demon straties en lezingen. Vincent Ra mondt bedrijft zijn sport naast zijn werk. Toen hij begin dit jaar toetrad tot de nationale se lectie, ging hij één dag minder werken. „Ook de bridgesport is de laatste jaren sterk geprofes sionaliseerd. Je moet er veel voor doen om bij de top te ko men. Ik ben een dag per week minder gaan werken, zodat ik op vrijdag en tijdens een groot deel van de weekenden met bridge bezig kan zijn. En de va kanties gaan ook voor het me rendeel aan bridge op." Schoondijke De band met Zeeland is door al dat gebridge niet al te sterk meer. Ramondt, die tegenwoor dig in Alphen aan den Rijn woont: „Mijn ouders wonen nog steeds in Schoondijke. Door het gebrek aan vrije tijd kom ik daar niet al te vaak meer. Deson danks voel ik me nog op en top Zeeuw. Met mensen die uit Zee land komen, raak ik meestal meteen in gesprek." Gisteravond bleek dat Vincent Ramondt binnenkort weer enke le vakantieweken moet plannen. Hij werd samen met Berry Westra als een van de drie Ne derlandse tweetallen geselec teerd voor het EK, eind augus tus in Warschau. De Italianen zijn volgens Westra de grote fa vorieten. „Zij hebben de laatste zes keer gewonnen." In het rijtje landen dat goede kans maakt op het zilver, staat ook Nederland. „We kunnen in de buurt van de medailles komen", beaamt Ra mondt. door Bas Abresch GOES - Lekker weer. Dat is het voornaamste waar organi sator Mischa van den Hoek van het voetvolleytoernooi op het strand van Renesse zater dag op hoopt. Enthousiasme en gezelligheid zijn er toch wel bij de 35 teams, zo weet hij na de zeven voorgaande toernooien. „Maar we hebben in al die jaren nooit echt mooi weer gehad. Dus daar hopen we nu op." Het is een vreemde vorm van toeval. Want een evenement dat steevast op de eerste zater dag van juli wordt gehouden, zou toch minimaal de helft van de keren verzekerd moe ten zijn van een blauwe he mel en een felle zon. Maar niets is minder waar vol gens Mischa van den Hoek. De oud-eerste elftalspeler van Renesse houdt zaterdag voor de achtste keer zijn voet volleytoernooi op het strand bij strandpaviljoen De Bran ding. Mooi weer „De voorgaande toernooien zijn we altijd begonnen met regen, bewolking of harde wind. Later op de dag kwam meestal wel de zon door, maar het was nooit écht mooi weer", vertelt Van den Hoek. De vooruitzichten kunnen hem in dat opzicht geruststel len. Het KNMI verwacht een zon- percentage van zeventig tot tachtig procent en een tempe ratuur hoog in de twintig gra den. Acht jaar geleden ont stond het idee voor het evene ment. „Vroeger was er in Re nesse'altijd een campingtoer- nooi", legt Van den Hoek uit. „Dat hield op te bestaan. Toen leek het mij en Martin van Roon leuk om zand op het voetbalveld van Renesse te gooien voor een voetvolley toernooi. Dat was lastig te re gelen, dus besloten we het te organiseren op het strand. Ei genlijk begon het als een gein tje." Maar de eerste keer deden er gelijk al twintig tweetallen mee. Dat aantal is gegroeid naar 35, het maximum vol gens Van den Hoek. „We zou den makkelijk vijftig teams kunnen krijgen, maar we heb ben nu onze handen al vol aan de zeven uitgezette vel den." Deelnemers Onder de deelnemers bevin den zich voornamelijk (oud-)voetballers. Zo doen spelers van SKNWK, DFS en Renesse mee. Maar er komen ook teams uit Breda, Rotterdam en de pro vincie Utrecht. Van den Hoek: „We nodigen elk jaar grotendeels dezelfde teams uit. Sinds vorig jaar hebben we ook een volleybaltoernooi voor de spelersvrouwen. Ie dereen kent elkaar via-via. Dat zorgt voor een leuk sfeer tje." Het evenement duurt van 11.00 tot 17.00 uur en vindt plaats bij strandpaviljoen De Branding op het strand van Renesse. door Eugène de Kok GOES - Twee kampioenschap pen en deel uitmaken van een landelijk zeilcircuit vond de or ganisatie van de 36é Deltaweek wel voldoende. Daarom ging het organisatiecomité niet in op het verzoek van J-24-zeilers om tij dens het meerdaagse zeilevene- ment een titelstrijd voor hen te organiseren. „Als we het doen, vinden we dat we het goed moe ten doen", zegt Kees van der Vaart. De klassenorganisatie van de J-24's - één van de grootste kiel- bootklassen ter wereld - wilde desnoods genoegen nemen met iets minder aandacht, maar het organiserende comité ging toch niet op het verzoek in. „Aan de kampioenschappen en het cir cuit hebben we onze handen vol. Als we een titelstrijd organi seren, moeten we het goed doen. We stellen hoge kwaliteitseisen aan onszelf", zegt Kees van der Vaart, die al jaren lid is van het organisatiecomité. De organisatie van de Delta week, die morgen van start gaat, richt zich op het klassen- kampioenschap Zuid voor ORC-boten, het klassenkam- pioenschap First 31.7 en de wed strijden in het kader van het IMS topevenementencircuit 2006. Hoewel IMS-boten al ja ren meevaren tijdens de Delta week zijn de races dit jaar voor het eerst onderdeel van een lan delijk circuit. De IMS-schippers hebben al wedstrijden gevaren tijdens de Van Uden Reco Stel lendam Regatta en de North Sea Regatta in Scheveningen. Na de Deltaweek staat nog één race op het programma, het open NK in IJmuiden. De IMS-boten begin nen morgen in Zierikzee al met hun wedstrijden. Ze varen dan op een windward-leewardbaan bij de Zeelandbrug. Het klassenkampioenschap Start van een First 31.7-wedstrijd tijdens de vorige Deltaweek. First 31.7 werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd tijdens de Deltaweek. „We hadden niet verwacht dat we het dit jaar weer zouden mogen organise ren", zegt Van der Vaart. „We dachten dat ze naar een plek in Holland toe zouden gaan, maar de klassenorganisatie was zeer tevreden over vorig jaar, vooral over de afwisseling in wedstrij den." Ongeveer 15 First 31.7-bo- ren varen tijdens het tweede weekeinde een zeewedstrijd, een aantal korte wedstrijden en sluiten af met een dagwedstrijd. Hoofdmoot Het ORC clubkampioenschap blijft zoals gewoonlijk de hoofd moot vormen van het tiendaagse zeilevenement. Inmiddels heb ben zich 65 ORC-boten, ver deeld over vier klassen, inge schreven. Voor het eerst is het kampioenschap niet meer ver deeld over twee weekeindes, maar wordt de titelstrijd geva ren in het laatste weekeinde. „De Deltaweek heeft het ORC-kampioenschap min of meer uitgevonden en we vonden dat er weinig mis was met de op zet, maar de klassenorganisatie wilde het liever zo. Het pakt goed uit voor ons, want in het eerste weekeinde is het erg druk met andere klassen. We kunnen de ORC-boten bijna niet kwijt. Nu gaat dat makkelijker." Van der Vaart kijkt met span ning uit naar de wedstrijden in foto Ronald den Dekker de X-35-klasse, een nieuwe een heidsklasse. „Het zijn nieuwe Deense boten van 35 voet (ruim tien meter), die populair zijn bij veel goede zeilers. Toen het ont werp nog op de tekentafel lag, zijn er al ruim twintig van ver kocht in Nederland. Die zijn nog niet allemaal opgeleverd, maar wat er is, komt naar de Deltaweek. Er komen zeilers uit Engeland, België en Neder land." Naast de ORC, IMS, First 31.7 en X-35 zijn er in de Deltaweek ook wedstrijden voor de J-22 en X-99, ongemeten boten en ron de en platbodems. Morgen staat de Aanbrengrace (Krammers- luis-Zierikzee) op het program- van onze sportredactie KRUININGEN - Iedereen die eens flink op de pedalen wil stampen, kan morgen en zater dag terecht in de Ronde van Kruiningen. Het organiserende wielercomité Rentoc heeft plaats ingeruimd voor vetera nen, beginners, liefhebbers, schooljeugd, jongeren en de bete re amateurs. Die betere amateurs vormen za terdagavond het sluitstuk van de tweedaagse wielerronde, die toe is aan zijn 73e editie. Ze star ten om 19.00 uur met een wed strijd over 90 kilometer door de straten van Kruiningen. Veel ogen zullen gericht zijn op Pie ter Israël, die een thuiswedstrijd rijdt. De renner van het Fon- das-team toonde dinsdag zijn goede vorm in de Ronde van Sint Jansteen. Andere favorieten zijn de Bra banders Gerwin de Regt, Wilf- ried Bastiaanse en John Leijs en Kapellenaar Richard Slabbe- koom. Alle vier schreven de Ronde van Kruiningen al eens op hun naam. Zeeland is verder verte genwoordigd met Mark Blok, Dirk van Dam, Niek Rentmees ter, Rein Jan Elenbaas, Paul Je- remiasse, Edzard van Ewijk, Piet Fase, Marco van Haaften, Peter Metske, Jacco en Nico Rin- gelberg en Peter Tol. Voordat deze eliterenners sa men met de beloften en ama teurs A van start gaan, komen zaterdag tal van andere catego rieën aan de start. Het spits wordt om 13.30 uur afgebeten door de schooljeugd met een heuse dikkebandenwedstrijd. Daarna volgen de jeugdrenners (14.30 uur, met nationaal kam pioene Denise Gunst uit Yerse- ke), de juniorvrouwen (15.30 uur), de meisjesnieuwelingen (15.31 uur), de nieuwelingen (16.40 uur) en de junioren (17.40 uur). De wedstrijden van morgen zijn vooral voor de volwassen wiel renners. De veteranen starten om 18.30 uur, de beginnende ouderen (S/P-categorie) om 18.31 uur, de amateurs A om 19.45 uur en de amateurs B om 19.46 uur. Heel Kruiningen hoopt op zaterdagavond natuur lijk op een zege van Pieter Is rael, maar ook in andere wed strijden zijn plaatselijke favorie ten. Bij de amateurs A en B zijn dat bijvoorbeeld Evert Eek- hardt, Michel Rommers, Michel Janssen en Hugo Gravestein. Bij de junioren wordt met extra be langstelling uitgekeken naar de verrichtingen van Christian Kik en bij de nieuwelingen naar You- ri van Noorden. door Jan Dagevos GOES - De profclubs weten in de aanloop naar het nieuwe voet balseizoen de weg naar Zeeland te vinden. Zeven ploegen beleg gen een trainingskamp in de pro vincie. Daarnaast spelen tal van betaald voetbal organisaties een oefenwedstrijd. Lierse SK bijt het spits af. De Belgische eersteklasser komt na dit weekeinde naar Sluis en ver blijft van maandag 3 tot en met 7 juli in Zeeuws-Vlaanderen. Er wordt getraind op het complex van de zondag-vijfdeldasser. Lierse SK, dat onder leiding staat van de Nederlander René Trost (ex-Roda JC), speelt dins dag 4 juli een oefenwedstrijd te gen SV Sluis. De ontmoeting be gint om 19.30 uur. Helmond Sport, RBC en Go Ahead Eagles slaan vanaf maan dag 17 juli hun tenten op in Zee land. Helmond Sport verblijft in het badhotel Rockanje te Renes se, RBC heeft onderdak gevon den in Kortgene en Go Ahead Eagles zit in motel Goes. De De venter ploeg traint op de velden van Zierikzee. Een week later (24 tot 28 juli) verblijven twee eredivisieclubs in de provincie. Willem II neemt GOES - De Kapelse wielrenster Birgit Lavrijssen is gisteren in De Heen vierde geworden in de zesde tijdrit van de landelijke Milieul23 Tijdritcompetitie. Lavrijssen bereikte die plaats ondanks een defect aan haar de- railleur waardoor ze geen ge bruik kon maken van haar hoog ste versnelling. Ze staat in het tussenklassement in de catego rie nieuweling-meisjes nu op de vierde plaats. Er worden nog drie tijdritten gereden, waarvan de eerste zaterdag' een klim- tijdrit in Valkenburg is. Nieuw- en Sint Joosland. Springen LR PC Walcheren. Paarden klasse Z: 1. Carolein van de Plasse, Delta Mos sel So Loveley (Z-Bev.) 0/0/40.03; 2. Anouk Kort, Amaai (Weelr.) 0/4/47.10; 3. Dennis Evertse, Riverwoods (Weelr.) 1/86.56. M: 1. Jill Buyze, Tequila (Weelr.) 0/0/35.22; 2. Wilma Stouten, Stouten's Lemay (Weelr.) 0/0/37.52. L: 1. Yvonne Jakobsen, Thor (Weelr.) 0/0/33.39; 2. Carolein van de Plasse, Del ta Mossel Upgrader, 0/0/35.03. Lucky' 27-35-46-53-58-63-67-75-76-78 (onder voorbehoud) Hilversum. NK. Mannen, tiende ron de: Visser - Smeets 1-0, Bosch - Nijboer 0-1, Sokolov- Van der Wiel 1-0, Stellwa- gèn - Van Wely 1/2-1/2, Tiviakov - Tim man 1-0, Werle - L'Ami 1-0. Stand: 1. Ti viakov 8, 2. Sokolov 7 1/2, 3. Van Wely, Nijboer 6, 5. Stellwagen 5 1/2, 6. Van der Wiel, L'Ami, Werle 5, 9. Smeets 4, 10. Timman 3,11Bosch, Visser 2 1/2. Vrouwen, achtste ronde: Geragou- sian - Muhren 0-1, Jap Tjoen San - De Mie 0-1, Lanchava - Van Nies 1/2-1/2, Schuurman - De Jonge 1-0, Peng - Van Weersel 1-0. Stand: 1. Peng 7 1/2, 2. Muhren 6 1/2, 3. Lanchava 5 1/2, 4. De Mie 4 1/2, 5. Van Weersel 4, 6. Jap Tjoen San 3 1/2, 7. Schuurman 3, 8. De Jonge, Van Nies 2 1/2, 10. Geragousian 1/2. Londen. Wimbledon. Mannen, eer ste ronde: Van Gemerden (Ned) - Goodall (GBr) 6-4 7-5 7-5, Fish (VSt) - Gi- nepri (VSt/17) 6-3 6-2 6-4, Toersoenov (Rus/27) - Udomchoke (Tha) 6-1 6-4 6-2, Nieminen (Fin/22) - Daniel (Bra) 6-2 6-4 7-5, Martin (Spa) - Di Mauro (Ita) 6-3 6-4 6-1, Hewitt (Aus/6) - Volandri (Ita) 6-1 6-1 6-3, Falla (Col) - Davidenko (Rus/9) 2-6 7-6 (4) 7-6 (8) 6-3, Gaudio (Arg/16) - Faurel (Fra) 7-5 3-6 6-2 6-4, Ferrer (Spa/23) - Stadler (Dui) 6-1 6-4 6-4, Ben- neteau (Fra) - Phau (Dui) 5-7 6-4 6-2 7-6 (6), Labadze (Geo) - Peya (Oos) 6-4 4-6 5-7 6-3 6-1, Roddick (VSt/3) - Tipsarevic (SMo) 6-7 (5) 6-4 7-6 (6) 6-2, Ljubicic (Kro/5) - Lopez (Spa) 6-3 6-4 5-7 3-6 11-9, Grosjean (Fra/15) - Simon (Fra) 6-4 6-2 6-4, Mayer (Dui) - Vik (Tsj) 6-3 6-3 6-3, Zib (Tsj) - Montanes (Spa) 6-3 6-4 7-6 (7), Gimelstob (VSt) - Christop- he Rochus (Bel) 6-3 6-4 6-4, Lee (GBr) - Norman (Bel) 6-2 7-6 (2) 7-6 (4), Pavel (Roe) - Granollers (Spa) 7-6 (4) 6-4 6-4, Baghdatis (Cyp/18) - Mackin (GBr) 6-4 6-7 (4) 6-7 (4) 7-5 6-2, Lee Hyung-Taik (ZKo) - Saretta (Bra) 7-6 (10) 6-3 7-5, Garcia Lopez (Spa) - Minar (Tsj) 7-6 (1) 4-6 7-6 (3)6-2. Tweede ronde: Nalbandian (Arg/4) - Clement (Fra) 6-4 6-4 6-3, Federer (Zwi/1) - Henman (GBr) 6-4 6-0 6-2, Bla ke (VSt/8) - Wang Yeu-Tzuo (Tai) 6-4 6-2 4-6 6-2, Stepanek (Tsj/14) - Malisse (Bel) 6-3 6-7 (4) 7-5 6-1, Ancic (Kro/7) - Sanguinettï (Ita) 6-4 6-2 6-1, Mahut (Fra) - Vliegen (Bel/30) 6-4 6-4 6-3, Wawrinka (Zwi) - Calleri (Arg) 7-6 (5) 7-5 6-3, Joezj- ni (Rus) - Koenitsin (Rus) 6-3 6-1 3-0 op gave, Mirnii (WRu) - Philippoussis (Aus) 7-6 (6) 6-4 6-7 (5) 6-3. Vrouwen, eerste ronde: Stosur (Aus) - Krajicek (Ned) 7-5 6-3, Sjarapova (Rus/4) - Smashnova (Isr) 6-2 6-0, South (GBr) - Schiavone (lta/11) 3-6 6-3 6-4, Czink (Hon) - Pous-Tio (Spa) 6-3 6-1, Harkleroad (VSt) - Kostanic (Kro) 6-3 6-2, Shaughnessy (VSt) - Aljona Bondarenko (Oek) 4-6 6-2 6-3, Maure- smo (Fra/1) - Abramovic (Kro) 6-0 6-0, Venus Williams (VSt/6) - Mattek (VSt) 6-1 6-0, Pennetta (lta/16) - Klösel (Dui) 5-7 6-4 6-2, Peer (lsr/20) - Fedak (Oek) 6-2 6-1, Raymond (VSt) - Sjvedova (Rus) 3-5 opgave Sjvedova,.Muller (Dui) - Kanepi (Est) 6-4 6-4, Peng Shuai (Chn) - Daniilidou (Gri) 6-4 6-4, Granville (VSt) - Ani (Est) 6-1 7-6 (3), Miskina (Rus/9) - Black (Zim) 6-0 6-4, Jankovïc (SMo/26) - Dominguez Lino (Spa) 6-3 zijn intrek in hotel Zuiderduin te Westkapelle en traint dage-)! lijks op het veld naast het onder komen. RKC Waalwijk belegt een trainingskamp in Nieuw- vliet. Ajax Al sluit de rij. De Amster damse formatie zit van 2 tot augustus in hotel Zomerlust iij Zoutelande. Het is de bedoeling dat Ajax Al drie wedstrijden speelt. Het programma van de profclub; luidt: Vrijdag 30 juni: Clinge-SK Beveren. Aanvang; 19.00 uur. Zaterdag 1 juli: RIA W.-Lokeren. Aanvang: 16.Of Maandag 3 juli: Begin trainingskamp Lierse SK ir. Sluis, tot en met 7 juli. Dinsdag 4 juli: SV Sluis-Lierse SK. Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 11 juli: Goes-Sparta. Aanvang: 19.00 uur. Zaterdag 15 juli: Zeeuws elftal-Sparta. Terrein: Me- vo Zierikzee. Aanvang: 16.00 uur. Maandag 17 juli: Renesse-Helmond Sport. Aan vang: 19.00 uur. Tevens het begir trainingskamp van Helmont Sport. Begin trainingskamp RBC in Kort gene, tot en met 21 juli. Begin trainingskamp Go Ahea< Eagles. Dinsdag 18 juli: Zierikzee-Go Ahead Eagles. Loca tie: sportpark den Hogen Blok Aanvang: 19.00 uur Woensdag 19 juli: SSV'6'5-RBC. Aanvang: 19.00 uur. Donderdag 20 juli: Helmond Sport-tegenstander no; onbekend. Terrein: veld Renesse. Borsels elftal-Go Ahead Eagles Locatie: terrein Lewedorpse Boys Aanvang: 19.00 uur. Zaterdag 22 juli: Selectie Schouwen-Duive land-RKC. Terrein: DFS Burgh-Haamstede. Aanvang 19.00 uur. Maandag 24 juli: Trainingskamp Willem II in West kapelle, tot 28 juli Trainingskamp RKC in Nieuw vliet tot en met 28 juli. Dinsdag 25 juli: RKC-Cercle Brugge. Terrein: IJ zendijke. Aanvang: 19,00 uur. Woensdag 2 augustus: Begin trai ningskamp Ajax Al, tot en met augustus. 6-4, Golovin (Fra/29) - Diaz-Oliva (Arg 3-6 6-2 9-7, Frazier (VSt) - Santangeü (lta/32) 3-6 6-3 6-4, Pratt (Aus) - Gajdos ova (Slw) 6-2 6-3, King (VSt) - Vakoelen kb (Oek) 5-4 opgave Vakoelenko, Was hington (VSt) - Schruff (Dui) 6-3 6-'' Ivanovic (SMo/9) - Gagliardi (Zwi) 7- 7-6 (4), Borwell (GBr) - Domachowsk (Pol) 6-3 6-7 (3) 6-4, Fernandez (Arg) Martinez Granados (Spa) 6-2 4-6 4-3 op gave, Rodjonova (Rus) - Loit (Fra) 1- 7-6 (5) 6-4, Lichovtseva (Rus/25) - Fo retz (Fra) 6-0 6-2, Sun Tian-Tian (Chn) Vierin (Fra) 6-3 6-4, Bammer (Oos) - De chy (Fra/22) 7-5 7-5, Dementjeva (Rus/7 - Mirza (Ina) 7-6 (5) 7-5, Medina Garri gues (Spa) - Hsieh Su-Wei (Tai) 6-3 6-I Perry (VSt) - Barrois (Dui) 7-5 5-7 8-6. Tweede ronde: Clijsters (Bel/2) - Koe toesova (Oek) walk over, Henin-Harden ne (Bel/3) - Bitsjkova (Rus) 6-1 6-2, Vai disova (Tsj/10) - Katerina Bondarenki (Oek) 6-1 6-1Jie Zheng (Chn) - Birnero va (Tsj) 7-6 (6) 5-7 6-3, Koeznetsov (Rus/5) - Peschke (Tsj) 4-6 6-1 6-4, Su giyama (Jap/18) - Morigami (Jap) 6- 7-5, Tsjakvetadze (Rus/30) - Vesnin (Rus) 6-4 3-6 6-3, Sprem (Kro) (Fra/24) 3-6 6-2 6-3, Dulko (Arg/31) - Rl ano Pascual (Spa) 7-5 6-4, (Chn/27) - Tu (VSt) 6-2 6-4. Axel. Axel Rabotennistoernooi Mannenenkel. HE7: P. Hamelink- Janssens 6-3 6-2, M. van Boven-D. Lui: jens 7-6 4-6 7-6. HE8: H. Pijpelïnk- Obrie 6-3 6-2. Vrouwenenkel. DE7: van Straten-E. Hoek 6-3 6-1, Brandt-N. de Schoolmeester wo. Man nendubbel. HD5: K. de Rooij/J. S man-M. Groffen/D. Vlassenrood 6-4 6- Vrouwendubbel. DD7: D. du Puy/C van Megen-T. van Zwol/T. de Bakke 4-6 6-2 6-2. Gemengddubbel. GDE M. Boddaert/H. Matthijssen-E d'Hooghe/T. de Rijk 6-2 7-6. GD6: Ti Dierick/R. de Pooter-I. Agten/H. de Bruij ne 6-1 6-2. GD7: E. Bracke/L. Bracke-S Pattyn/R. de Graeve 6-2 6-2, E. varl Waes/W. Jorissen-J. Dekker/H. Piche 6-1 6-4, E. Bracke/L. Bracke-L. Kint/l{| Verschueren 6-4 6-2. GD8: Houtepen/W. Neyt-M.J. Huijzers/P. Huij P zers 6-4 6-2. Terneuzen. Vliegende Hollander, jeugdtoernooi. Jongensenkel, t/rr 12 jaar: D. de Bruyn-M. van Toor 6- 6-2, D. van den Hout-T. de Croocq 6- 6-0, D. Houg-J. 't Gilde 6-0 6-1, F. va Baalen-M. van Toor 6-0 6-0, F. van Baa en-D. de Bruyn 6-2 7-6. T/m 14 jaar: Westerweele-S. Cheung 6-0 6-1, I Dees-J. de Bruijne 6-0 6-0, W. Koene-I Broddin 6-4 6-3, I. Westerweele-J. d Bruijne 6-0 6-0, B. Donze-W. Koene 6-| 6-4, B. van Harn-W. Koene 6-1 6-2. Mei? jesenkel, t/m 12 jaar: K. van dej Berg-S. Cevaal 6-4 4-0 opg„ N. de Bak ker-E. de Muynck wo. T/m 14 jaar: J Stofferis-E. de Dobbelaere 6-3 6-0, K Meertens-D. Verbekermoes 6-0 6-2, J Stofferis-D. Verbekermoes 6-2 6-0, N Meertens-E. de Dobbelaere 6-0 6-V Meisjesdubbel, t/m 12 jaar: E. 4 Muynck/J. Stofferis-M. Bastiaansen/Ö Kuyk 6-0 6-2, K. van den Berg/N. de Bal' ker-M. 't Gilde/S. de Kort 6-2 6-4. Oosterbeek. GP Gerrie Knetemann 1. Sentjens (Bel) 156 km in 3.29.44, Kruijswijk (Ned) 0.03, 3. Timmer (Nes 0.04, 4. Van Heeswijk (Ned) 0.10, Brown (Aus) 0.14, 6. Van Leijen (Ned). donderdag Tennis Axel Rabotennistoernooi. Locatii tennisvereniging Axel. Aanvang: 17.4 uur. Vliegende Hollanderjeugdtoernoo Locatie: tennisvereniging Terneuzer Aanvang: 16.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44