Klassement
WK Coach
LezersspêLV
ofth 2006
jsmh
s A
57 L
IJl
54
iw!
0
PZC
Op deze pagina vindt u een selectie van de
deelnemers aan het lezersspel WK Coach
2006. PZC heeft de "bondscoaches" met de
hoogste scores voor u geselecteerd.
Kijk voor de volledige en meest actuele
ranglijst op www.hetoranjeplein.nl
Algemeen klassement Provint
Positie
Teamnaam
1
Sunboys
2
We are the winners
3
Team B.Steunen
4
galaticos
5
toren
6
Forza Dauwendaele 2
7
Pijp. Sjors en Prrrr
8
KLaas Jan Nieuwland
9
FC pamperboys
10
de Jaribas
1-1
kassaping
12
the hunties
13
De Sumatras
14
Pokerface United
15
De Bankzitters
16
Fc Sher
17
TTVYese
18
Johanna
19
FC Canaria
20
Ali's toppertjes
21
de mannen van Janet
22
The best eleven
23
Loco United
24
Gage
25
vv de kruisbandjes
26
MuKizi3
27
Hoekmania
28
The_Argentinian
29
Lato's klupje
30
Romeinen
31
Oedine_16
32
Rode Duivels
33
singelaars
34
Schelde Marinebouw
35
fcgberg
36
Kapelle86
37
Racing Geeren-Noord
38
saar
39
VV Ruutine
40
FC Badgasten
41
De Fietsers
42
F.C,Boefmans
43
MuKizi
44
Black Wolfs
45
Ricks dreamteam
46
Robkiz
47
Monstars
48
Sportfreunde Stiller
49
MuKizi2
50
Olympiakos Miguellos
51
snelheidmonsters
52
we gaan het maken
53
De Goalgetters
54
FC VERTON
55
Timino
56
Kleverskearekse Boys
57
soepzooitje
58
Jurgen's team
59
Het Jostiteam
60
DaFreunds
61
DEKO UNITED
62
jurrianen
63
Nike'sTeam
64
de jantjes
65
kampioen
66
steunenberg
67
BafanaBafana
68
abc team
69
Blue
70
Stars
71
verkamman terminals
72
Oranje '06
73
Dark Horse
74
SonjaBoys
75
MuKizi4
76
mundo Team
77
FC Stunt
78
VanBastic
79
S.V. Hoedekenskerke
80
FC Kick and Rush
81
Yellow Devils
82
Fam Flipse
83
Altijd Prijs
84
kloeting 6
85
Makrijk
86
fc lucky
87
FC Mellie
88
zeemanshoop
89
fc niek
90
De Grobbelaars
91
Bassie en Schippie
92
s.c. Gin-Tonic III
93
schouwen
94
Selecao
95
Montana's Crew
96
allstars7
97
SchoreNoord
98
Puntertje
99
vyater
100
wik57
101
Oranjepower
102
pwp
Naam, Woonplaats
R. Van Eek, Vlissingen
B. Bij Boonman, Ovezande
B. Steunenberg, Vlissingen
S. Willemsen, Middelburg
W. Remeeus, Goes
R. Stawny, Middelburg
J. Janse, Zoutelande
J. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
N.Van de Ketterij, Arnemuiden
J. Riemens, Zoutelande
R Vsn der Heijden, Koudekerke
R. Mulder, Goes
H. Rouw, Terneuzen
J. Wolf, Arnemuiden
R. TTtiheru, Middelburg
S. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
D.Tange, Yerseke
J. Karman, Middelburg
B. Van der Laan, Oosterland
A. Brouwer, Middelburg
J. Mulder, Goes
R. Eckel, Hansweert
J. Katsman, Middelburg
N. Remeeus, Kapeile
L. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
M. Kizilcan, Middelburg
S. Hoekman, Middelburg
A. Compeer, Vlissingen
A. Stawny, Middelburg
M. Willlemsen, Middelburg
K. Verstraeten, Oostburg
B. Kaptein, Zaamslag
F. De Smit, Vlissingen
W. Crucq, Arnemuiden
H. Goorsenberg, Koudekerke
H. Meijer, Kapeile
W. Stroo, Breda
E. Van Embden, Kapeile
R. Hoogesteger, Terneuzen
R. Bloks, Vlissingen
B. Priester, S'heer arendskerke
D. Matthijs, Terneuzen
M. Kizilcan, Middelburg
D. Van Wolferen, Bruinisse
R. Mulder, Goes
R. Kizilcan, Middelburg
R. Titiheru, Middelburg
L. Falk, Vlissingen
M. Kizilcan, Middelburg
M. Bouwman, Goes
J. Cok, Goes
R. Verburg, Vlissingen
K. Idoe, Vlissingen
M. Verton, Lewedorp
T. Van Burg, Emmen
R. Francke, Zoutelande
F. Smet, Hansweert
J. Thomaes, Oostburg
J. Louisse, Borsseie
D. De Vriend, Breskens
R. Dek, Koudekerke
J. Heijmans, Goes
T. Van Mourik, Zonnemaire
J. Heijmans, Goes
B. Remeeus, Kapeile
S. Steunenberg, Vlissingen
R. Jacobs, Goes
A. Cijsouw, Goes
M. Willemsen, Middelburg
J. Moerland, Middelburg
R. Verkamman, Arnemuiden
J. Esser, Heinkenszand
H. Meeusen, Terneuzen
S. Noppeneij, Vlissingen
M. Kizilcan, Middelburg
A. Wielemaker, Middelburg
J. Louws, Middelburg
H. Slabbekoorn, Middelburg
N. Bitter, Hoedekenskerke
R. Mulder, Goes
J. Dees, Vlissingen
A. Flipse, Goes
Y. Van Eenennaam, Vlissingen
J. Geleedst, Goes
A. De Rijke, Middelburg
L. Francke, Grijpskerke
H. De Bruine, Kloetinge
E. Van de Velde, Breskens
N. Francke, Grijpskerke
G. Van de Velde, Goes
N. Luinie, Vogelwaarde
R. Maas, Zoutelande
K. Berrevoets, Kerkwerve
E. Pentury, Middelburg
M. Hoekman, Middelburg
J. De Kok, Goes
M. Staa, Schore
J. Neyt, Sas van gent
J. Mullie, Kapeile
K, Berrevoets, Kerkwerve
E. Oranje, Westkapelle
J. Mastenbroek, Vlissingen
Punten
200
188
186
186
184
182
177
176
176
175
175
173
173
171
170'
169
167
165
165
163
163
162
160
160
160
157
157
157
156
156
155
155
154
154
154
153
152
152
152
151
151
151
151
151
150
150
149
149
148
148
148
148
147
146
146
145
145
145
145
145
145
144
144
144
143
143
143
143
143
142
142
141
140
140
139
139
138
138
138
138
137
137
137
136
136
136
136
135
135
135
135
135
135
134
134
134
133
132
131
PPP
103
De Mosselboys
J. Van den Broecke, Philippine
131
191
de Best Boys
A. De Best, Middelburg
107
279
de beukerinnen
K. De Visser, Heinkenszand
104
eurostars
D. Jongepier, Westkapelle
131
192
De Stuntelaar
K. Vader, Zoutelande
107
280
KNF-afdeling ZH walc
R. Ayal, Vlissingen
105
Team G.F. de Bruijne
G, De Bruijne, Philippine
130
193
HartvoorErremu
J. Crucq, Arnemuiden
107
281
fc onder de molen
D. Bommelje, Biggekerke
106
The Hunters
A. Van Hecke, Terneuzen
130
194
Westerduin
P. Westerduin, Vlissingen
107
282
Crooy bunch
B. Crooy, Terneuzen
107
STREEFKERKSE HUIS
R. De Jonge, Zoutelande
130
195
First Choice
F. Troost, Terneuzen
107
283
FC Champions
M. Corstanje, S heer arendskerke
108
De Baasjes
R. Baas, Middelburg
130
196
Cazp Allstars
C. Scholten, Middelburg
107
284
The_Netherlands
A. Compeer, Vlissingen
109
De Ro Mario?s
M. Van Gastel, Kruiningen
130
197
Martin50
M. Faes, Aardenburg
106
285
Fc KiloBoys
P. Hallegraeff, Terneuzen
110
goals
A. Remeeus, Kapeile
130
198
oranje honk
C. Van Putten, Oosterland
106
286
FC Campert
S. Geervliet, Westkapelle
111
Weetikveel
T. Meijer, Meliskerke
129
199
MM Team
M. Maljaars, Schoondijke'
106
287
kootje
J. Schroevers, Arnemuiden
e I
112
fc in de bocht
C. Marinussen, Grijpskerke
129
200
bruse boys
M. Bij de vaate, Bruinisse
106
288
Zoontjes
J. Zoon, Goes
113
Werder van Bremen
ill Van Bremen, Terneuzen
128
201
Topfit
S. Krijnsen, Hoorn
106
289
Relaxies
C. Maas, Vlissingen
8
114
fc janneman
J. Francke, Grijpskerke
128
202
fc de kampioen
L. Van Belzen, Nieuw en sint joosland
105
290
Fc Oranje goes
y Zonder, Goes
w
115
hypo
W. Remeeus, Kapeile
128
203
Red Lion
C. Van Belzen, Vlissingen
105
291
Dutch Power
E. Pietersen, Kapeile
L
116
De Tornado's
A. Flipse, Goes
128
204
Zlatan's Vikings
M. Svensson, Vlissingen
104
292
TT
G. Stoelhorst, Vlissingen
117
DreamTeam
J. Damen, Nieuwvliet
127
205
Pejopa
P. Rieteco, Vlissingen
104
293
FC Janse
A. Janse, Zoutelande
118
Orange
L. Van Gilst, Goes
127
206
FC Goes-Zuid
M. De Kaart, Goes
104
294
het dreamteam
G. Van Koeveringe, 's heer arendskerke
T
119
FC. Zeeland
J. De Kaart, Goes
126
207
fc vanDamme
J, Van Dam, Oostkapelle
104
295
vv poppe
J. Poppe, Grijpskerke
sjjsz
120
FC Bassman
M. Sinke, Kapeile
125
208
return to '88
M. Rooze, Lewedorp
104
296
orangerot
T. Rotte, Kerkwerve
84n g
121
Walcheren!
Q. Mechielsen, Vlissingen
125
209
AS Ludo
E. Vroonland, Heinkenszand
103
297
S.C.M
S. Maljaars, Middelburg
8'; Ja
122
Oranje blanje bleu
K. Moeleker, 's gravenpolder
125
210
goed bezig!!!!
R, Eckel, Hansweert
103
298
Oranje Boven
J. Buijze, Hoek
j ae
123
abe's moustache
H. Muller, Bruinisse
125
211
FC 1972
F. Van der Sluis, Wemeldinge
103
299
De sparstars
W. Van Sparrentak, Middelburg
#n
124
Le Formidables
H. De Groot, Hansweert
125
212
Last van mun Kuijt
P. Koppejan, Zoutelande
103
300
VVVolharding
W. Verbeek, Ovezande
8! ion
125
ajax
T. Sipma, Middelburg
125
213
Jack's Team
J. Goetheer, Middelburg
103
301
Team
A. Coomans, Middelburg
81 lt.
126
The Soccaboys
M. Meeuwse, Vlissingen
124
214
FC Vrederust
A. Ton, Goes
103
302
Nooit meer tweede
B. Verhaeg, Nisse
8 tn
127
Wes
J. Willemsen, Middelburg
v '124
215
Jan's team
J. Verkleij, Oostburg
102
303
FC leeman
T. Epskamp, Philippine
iua
128
Melly Isa
M. Gilde, Middelburg
124
216
FC Dribbel
R. Neels, Terneuzen
102
304
Zeeuws elftal
A. Brik, Yerseke
7!
129
The_Brazilians
A. Compeer, Vlissingen
124
217
geluksvogels
A, De Smit, Middelburg
102
305
Orange Revolution
C. Scholten, Middelburg
7srwi
130
fc lamper
H. Lamper, Yerseke
123
218
FC Rootje
R. De Nooijer, Arnemuiden
102
306
Basanne
B. Dooms, Hoek
7! ta;
131
De Winnaars
B. Priester, S'heer arendskerke
123
219
rkfc
R. Berrevoets, Kerkwerve
102
307
fc smaragd
J. Lindenberg, Middelburg
7 5.
132
FCJvN
J. Van Nieuwenhuijze, Wissenkerke
123
220
top WK team
P. Murre, Lewedorp
101
308
de vossen
A. De Vos, Nieuwdorp
7!
133
de labschwanzen
J. Riemens, Zoutelande
122
221
collinda forever
D. Rentmeester, Lewedorp
101
309
Holland
B. Rijk, Kapeile
7fer
134
De Kuytjes
L. Janse, Westkapelle
122
222
De Dubbele Schaar
J. Corstanje, Sheer hendrikskinderen
101
310
fc aanvallen
P. Hofman, Kapeile zld
71 de
135
de Coconuts
T. Baan, Middelburg
121
223
Oostkapelle 2
W. Brand, Oostkapelle
101
311
Toon's champions
T. Harte, Meliskerke
7
136
De Boo
E. De Boo van uijen, Vlissingen
121
224
combi
A. De Bart, Goes
101
312
de maatjes
E. Maat, Goes
7
137
De toppers
A. Engels, Terneuzen
121
225
Dick's Eleven
D. Stoelhorst, Vlissingen
101
313
fc taki
T. Fouad, Graauw
Til
138
Lufthamza
D. Huibregtse, Zoutelande
120
226
Pieterthinaikos
P. Roelse, Zoutelande
101
314
de Flessetrekkers
G. Blanckaert, Terneuzen
7i 'h
139
Bravo
G. Van de Voorde, Middelburg
120
227
FC 2006
T. Van der Sluis, Wemeldinge
100
315
fc dauwendaele
P. Grozema, Middelburg
76
140
NJT
J. Tramper, Arnemuiden
120
228
The Kickers
E. Adriaenssens, Heinkenszand
100
316
Axelerando
J. Van Drongelen, Hulst
7(p
141
FC Koppelink
P. Pijpelink, Terneuzen
119
229
simsens
H. Wielemaker, Westkapelle
9
317
de Optimisten
R. Bal, Kloetinge
7S H
318
spetterteam
M. Harinck, Wilhelminadorp
75 Ida
319
E. Van Bemmel, Oost souburg
7, iets
uosi oouourgers
K|||||k"V kkl
320
hoek d2
Z. Michielsen, Hoek
74 ie
ft
jÉtfe
321
LEBA
B. Daalmans, Kapeile
73 ::!e
nn
322
palmamarcel
E. Tres, Middelburg
71 P-'
323
vcBuitenspel
D. Lous, Vlissingen
70 in-]
,'i-iSgaily'
324
Dylanoteam
D. Van der Linden, Vlissingen
70 ren
tergal
325
Mosselario
B. Van Steveninck, Yerseke
69
4
tirJ
326
FC Geerter
J. Geervliet, Westkapelle
69 bo
327
kika
E. Steyaert, Hoofdplaat
69 rw
328
FC Wereldkampioen
J. De Bart, Aardenburg
68 da
TtlliÉgHp Ti;
329
AFC Ajax
M. Sabandar, Vlissingen
68 het
330
Hollands Glorie
F. Guilliet, Middelburg
68 r lt
331
VEERE73
W. Den Boer, Veere
67 twi
HM
332
jarno
E. Elzinga, Westkapelle
68 ntr;
333
Kiekisier
R. Verplanke, Terneuzen
65
Mi g
334
De stempelaars
R. Tulen, Schoondijke
64
i;
335
olos favos
O. Fortuin, Yerseke
64
336
Kittyboys
M- Verhage, Terneuzen
63
K- W' Hf i
337
PolderPrófs
C. Ritico, Westdorpe
60
Hl
338
de ridder
J. De Ridder, Arnemuiden
58
339
Aruba**
M. Lentink, Kloetinge
57
340
PLJK
R Kempeneers, Aagtekerke
341
fippienes
E. Wille-neufeglise, Philippine
56»
342
green white army
M. Kaat, Middelburg
54 L
343
Golden Boy's
A. Franke, Oost souburg
m 'W
p;f j
344
Montana's Crew4
M. Hoekman, Middelburg
54
L V. ïtfiirlifii
345
Michiel v Vaardegem
M. Van Vaardegem, Westkapelle
53 n
346
The Best
C. Van der Jagt, Schore.
53
347
heinkenszandse drake
E. Wyn Ippel, Heinkenszand
52 Bis
348
FC Ozebol
M. Cijvat, Westkapelle
50 i
349
V-Style
A. Sinke, Goes
50 m
350
Kon Hesi Baka
S. Op 't Hof, Hansweert
46
351
PM2C
R. Verhelst, Axel
43 E,;
v"^8^k-^r 1
?1PI
352
FC Blauwewijk
A. Meeuwissen,'Wolphaartsdijk
43
353
Oranje Oost-Souburg
A. De Feijter, Oost souburg
42
b
354
El Berberecho
P. Ingenhoest, Vlissingen
39
1 - -
355
FC KNUDDE
J. Boone, Krabbendijke
36
V ip|? 1
356
Montana's Grew2
M. Hoekman, Middelburg
34 I
jgïf
357
fc de balletjes
H. Bal, Wolphaartsdijk
31 l'
358
de marco brigade
H. Hazelaar, Oostkapelle
30
359
soupjes
P. Frijters, Oost souburg
21
360
jesperito
Y. Schelstraete, Vlissingen
20 JS
:i k
361
Super Selection
G. Scheele, Vlissingen
20 el
j
362
Krakoti?
J. De Kraker, Kapeile
10 nd
'363
FC Super
G. Scheele, Vlissingen
13 it
364
Beter laat dan nooit
J. Slabbekoorn, Middelburg
10 Se
Mfa: X,, j
365
Montana's Oranje
M. Hoekman, Middelburg
-1
366
The powered team
A. Van Wijck, Hoek
o ns
367
frankrijk
A. Adriaanse, Biggekerke
o ge
142
fc vlissingen
H. Van der Linde, vlissingen
119
230
Ronaldinho Nineteen
R. Mijnsbergen, Middelburg
9
368
Brazil
R. Bruyn, Amsterdam
143
Watersport
M. Ton, Goes
119
231
nederland is de best
J. Van Langevelde, Axel
98
369
Kevin's Dream Team
K. David, Zuiddorpe
0 at
144
De Bakkertjes
J. Bakker, Zuidzande
119
232
fc aagje
C. Lourens, Middelburg
98
370
WKwinnaars
R. Nelis, Vlissingen
0 at
145
FC 2003
E. Van der Sluis, Wemeldinge
118
233
F.C. Schroefjes
L. Schroevers, Arnemuiden
98
371
de dolle hollanders
C. Rotteveel, Aagtekerke
0 n
146
Eljo
E. Roose, Terneuzen
118
234
Nice united
J. Nijsse, Hoedekenskerke
98
372
lukasse 1
J. Lukasse, Wolphaartsdijk
0 I6
147
Hassi Berkine United
R. De Witte, Biggekerke
118
235
bruse boys
J. De Keijser, Bruinisse
97
373
to mofikanen
T. Boot, Kruiningen
0 !V
148
s.c. Gin-Tonic II
R. Maas, Zoutelande
118
236
jwagena
J. Wagenaar, Oost souburg
97
374
Buteijnse Boys
O. Buteijn, Vlissingen
0 1
149
De Boenkzoenken
W. Vermue, Ovezande
118
237
Oostkapelle
N. De Visser, Oostkapelle
97
375
Oranjeeeeeeeeeeeeee
E. De Poeper, Rotterdam
0 9
150
The_French
A. Compeer, Vlissingen
118
238
zuutoek
P. Legemate, Zierikzee
97
376
Orange
S. Baas, Kruiningen
0
151
El Stars
D. Schillemans, Kapeile
117
239
veerse mopjes
Y. Scharloo, Veere
97
377
1989wdb
W. De Bruijn, Tholen
0
152
Lebo B1
J. Verdonk, Lewedorp
117
240
De Witlofbende
M. Nieuwenhuize, Goes
9
378
fclamper
H. Lamper, Yerseke
0
153
de keien
F. De Ridder, Koudekerke
tl 7
241
Rescueteam
A. Verdaasdonk, Middelburg
9
379
Nu even niet
P. Dhondt, Terneuzen
0
154
van Beysterveldt
E. Van Beysterveldt, Terneuzen
117
242
Rode Lantaarndragers
D. Kooistra, Oudehaske
9
380
Chelsea
N. Stouten, Sirjansland
1 i
155
FC Knudde
N. Schroevers, Zoutelande
117
243
De Oranjemutsen
L. Boone, Middelburg
9
381
kampioenen
M. Van Leerzem, Middelburg
o
156
kruiningen
L. Van den Berge, Kruiningen
116
244
Montana's Crew3
M. Hoekman, Middelburg
9
382
Team B.Steunenberg
B. Steunenberg, Vlissingen
0
157
FC Wilhelminadorp
E. Van Eijkeren, Wilhelminadorp
115
245
Serooskerke 2
J. Wilderom, Serooskerke
95
383
bruse boys
J. De Keijser, Bruinisse
0
158
de WKtjes
E. Dalebout, Kapeile
115
246
De Engelheesjes
W. Van Hese, Goes
95
384
huntelaar
T. Van Nepmak, Goes
0
159
Kwarkteam
F. Vervaet, Middelburg
114
247
Boekanier punt NL
B. Van de Vrande, Vrouwenpolder
95
385
henkies-team
H. Dreidijk, Kwadendamme
0
160
Tarzan Boys
M. Verhage, Koudekerke
114
248
dat had je gedroomd
P. Neyt, Sas van gent
95
386
T-Force
T. Achtereekte, Deventer
0
161
pzeteam
L. Kuijken, Tholen
114
249
Go Best
T. Heptaskin, Middelburg
9'
387
Moerland Superieur
R. Moerland, Arnemuiden
0
162
Kampiooenen
O. De Vries, Middelburg
114
250
nobo's
F. Nobels, Vogelwaarde
9'
388
Iucky7
I. Pleunis, Middelburg
0
163
Thejtalian
A. Compeer, Vlissingen
114
251
Edwin All Stars
E. Lammers, Vlissingen
9'
389
Tha lucky
L. Francke, Grijpskerke
0
164
Koranje
1. Heijboer, Nieuw en sint joosland
113
252
deijzersterkemannen
D. De Visser, Vlissingen
93
390
Rado united
M. Radojewski, Kloetinge
0
165
FC Knudde
J. Buijze, Terneuzen
113
253
Kampioenen
J. Hage, Krabbendijke
93
391
FC United
B. B Koel, Tilburg
0
166
avispa
J. Niemans, Zierikzee
112
254
Nederlands Oranje
L. Van 't Westeinde, Terneuzen
93
392
ajaccio
C. Zweiphennig, Terneuzen
0
167
The oxes
P. Vanden Eeckhoudt, Biggekerke
112
255
fc- erremuu
A. Meulmeester, Arnemuiden
93
393
hurricane
B. Rijk, Kapeile
0
168
StNicolaas All Stars
P. Ventevogel, Vlissingen
112
256
FC Deutschland
K. Janse, Zoutelande
93
394
Yese
J. Van der Jagt, Yerseke
0
169
Drummerboy
F. Nieuwdorp, Middelburg
112
257
Letzebuerg
D. Van Dam, Aagtekerke
'92
395
FC Biezelinge
R. Sinke, Kapeile
0
170
multinationals
L. De Feijter, Terneuzen
112
258
eddie boys
E. Kiesenberg, Zierikzee
92
396
Driewegen
C. Goeman, Driewegen
0 i
171
nederland
B. De Nood, Middelburg
111
259
The Hunters
R. Vroegop, Sint annaland
92
397
Fctwente-oranje
K. Oostendorp, Hamme
0
172
Op 't Hofje
C. Op 't Hof, Hansweert
111
260
marka
M. De Braai, Zierikzee
92
398
Elite's
R. Van Ham, Terneuzen
0
173
FR1908
A. Troost, Terneuzen
'110
261
VVA4
V. Van Eenennaam, Heinkenszand
92
399
HVTFC
H. Van Tongeren, Middelburg
0
174
zouhetnietwetenskeet
P. Pladdet, Terneuzen
fi
262
De Beenoos
J. Beenakker, Yerseke
92
400
dekampioenen
J. Den Hamer, Axel
0
175
rotiand
S. Nuytinck, Goes
110
263
fc.Schoonschieters
P. Lous, Vlissingen
92
401
lamaketta
F. De Bruijne, Clinge
0
176
De kaartenpakkers
H. Westerweele, Vlissingen
11Ó
264
matadoren
1. Pleunis, M
9
402.
Dreamteam
M. Mc Krijger, Kloetinge
0
177
Robbert Dream Team
R. Beilo, Vlissingen
110
265
Team Casper
C. Willeboordse, Zoutelande
91
403
Team Sergi
S. Quinten, Kloetinge
0
178
Timbo
R. Snaaijer, Vlissingen
110
266
JC's choice
J. Corver, Middelburg
91
404
tobbers
L. Kuijken, Tholen
0
179
Bevelanders
B. Priester, S'heer arendskerke
110
267
fcknudde
A, Cijvat, Koudekerke
91
405
Tijgertjes
F. De Leeuw, Wolphaartdijk
0
180
plopsaland
J. Joosse, Kapeile
110
268
FC Stijf en Stram
C. Dalebout, Kapeile
90
406
Flying_dutchy_98
A. Stouten, Ouwerkerk
0
181
tricolores
P. Van Dijke, Vlissingen
110
269
extra lekker
M. Fischer, Vlissingen
90
407
Praag 1
D. Van Dam, Aagtekerke
0
182
The Best of the Rest
M. De Kaart, Goes
109
270
de roze Olifantjes
1. Lous, Vlissingen
90
408
conjo
S. Dieleman, Rotterdam
0
183
groenbruun
M. Riemens, Zoutelande
109
271
Joep vooruit
P. Korstanje, Goes
8£
409
OranjeOranje
R. Van Welt, Zierikzee
0
184
de helden
M. Willemsen, Middelburg
109
272
Vedette's
R. Van Ham, Terneuzen
8E
410
Orange
L. Bek, Heikenszand
0
185
FC Dalebout
M. Dalebout, Kapeile
109
273
Buteijnse Boys
O, Buteijn, Vlissingen
8S
411
Denoekl1
Q. Bakker, Hoek
0
186
holland
M. Sturm, Serooskerke w
109
274
hoek 4
M. Michielsen, Hoek
8S
412
FC Ajax
M. Mol, Nisse
0
187
Wouter's top-team
W. Thomaes, Oostburg
109
275
ZJ's favourites
R. Simonse, Biggekerke
8£
413
wnieuwland
A. Goedhart, Nieuw en sint joosland
0'
88
team richard
M. Richard, Vlissingen
108
276
fc schoonvelde
A. Minderhoud, Zoutelande
8£
414
•lot
U.Ytuery, Middelburg
0
89
de ballenjongens
H. Lous, Vlissingen
107
277
Koegelwieck
E. Mooren, Hoofddorp
8S
415
dominators
W. Boone, Schoondijke
0
190
de middenstip
A. Goedegebuure, Middelburg
107
278
Manu
B. Manuhuwa, Middelburg
86
416
Babba's
L. Schroevers, Arnemuiden
0 I