moezelstreek" Ontdek de prachtige i PZC EEN POSITIEF BERICHT voor alle 250.000 Nederlanders die diabetes hebben maar het niet weten. i 4-/5-daagse autoreis naar het wijnstadje Löf, direct aan de oever van de Duitse Moezel Prosta Totaal voor een gezonde prostaatfunctie. Uw voordeel 10,95 K/jet Familieberichten vervolg van pagina 10 .NU OOK IN MIDDELBURG Pronto Wonen is de leukste woonformule van Nederland. dinsdag Tl juni 2006 WWW.ARTSENZONDERGRENZf EN VANAVOND AL IN HUIS! Diabetes Dossier #1 LEVEN MET DIABETES Dankzij onderzoek kunnen we type 2 diabetes in een vroeg stadium herkennen. Zo kunnen we ernstige complicaties voorkomen. Hoe? Ga naar www.diabetesdossiers.ni I Diabetes Fonds Krachtige prostaatformule met vitaminen en antioxidanten Prosta Totaal bevat een uitgebalanceerd complex van voedingsstoffen dat bijdraagt aan een goede prostaatfunctie. Het bevat naast een uitgebreid vitaminen- en mineralencomplex specifieke ingrediënten voor een gezonde prostaat. Plantextracten Dwergpalm (saw palmetto), pygeum en brandnetelwortel in combinatie met bèta-sitos- terol zijn goed voor het behoud van een normale prostaat. Het bevordert de normale urinestroom. Lycopeen komt relatief veel voor in de prostaat. Lycopeen heeft invloed als antioxidant en is goed voor de prostaat. Zink is essentieel voor een goede prostaatfunctie. Daarnaast ondersteunt dit mineraal het antioxidanten- systeem, de lichaamseigen afweer en is goed voor gezonde weefsels. Boven dien ondersteunt zink de potentie. Ondersteunt de potentie Aangevuld met Ginseng, Ginkgo biloba, Groene thee en Druivenpit, voor meer energie. Goed voor het behoud van een normale prostaat Goed voor geestelijke energie en concentratievermogen Bevat een hoogwaardig complex van o.a. saw palmetto, zink en lycopeen Bevat een uitgebreid vitaminencomplex, aangevuld met ginseng, ginkgo biloba, groene thee en druivenpit. Hulst: Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat l 1 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Koewacht: Drogisterij Bleijenbergh, Nieuwstraat 55 Sas van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 SUPERAANBIEDING! i verpakking Prosta Totaal (45 tabletten) van 17,95 voor 14,95 i voordeelverpakking (90 tabt.) 24,95 geldig t/m 2 weken na verschijning Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En j Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. A ARTSEN ZONDER GREN Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze dier bare en zorgzame vader, grootvader en overgrootva der Adriaan Anthonie Duine 1 sinds 16 september 1998 weduwnaar van Elizabeth de Schipper in de leeftijd van 92 jaar. Nieuw-Vossemeer: Joss en Jan van der Neut-Duine Alm ere: Ian en Penny Devlin, Levi St. Annaland: Colin en Manon Tristan, Nina 's-Gravenpolder: Paul en Irene Duine-Dominicus Dubau (U.A.E.):Annelies en Hendrik-jan Kapelle: Arjan en Bianca 1 Dominique Nieuwdorp, 25 juni 2006 Havenweg 17 Correspondentieadres: Kastanjestraat 7, 4431 CW 's-Gravenpolder Vader is thuis opgebaard, gelegenheid om afscheid te nemen woensdag 28 juni van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, voor familie en be langstellenden zal worden gehouden donderdag 29 juni om 13.00 uur in de "Bethelkerk" te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er in het Verenigings gebouw, Hertenweg 1 gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, delen wij u mede dat gisteren, 26 juni 2006, onze geliefde moeder en oma is ingeslapen Ans Waij-de Bruijn *22 mei 1920 f26 juni 2006 Middelburg: Marianne en Bas Amsterdam: Victor Breda: Iwein Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van 'Het Gasthuis' te Middelburg, afdeling Bolwerk, voor hun liefdevolle en toegewijde zorg. Correspondentieadres: Veersesingel 14,4332 TB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woens dag 28 juni 's avonds van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 29 juni om 12.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 1 Lieve Opa Opa Ook de oudste boom zal 't eens begeven, maar jouw wortels gaan nooit verloren, want zie 'n nieuwe kiem breekt ochtendgloren. Liefs, Dominique Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat De heer Marinus van de Pas vader van onze zeer gewaardeerde collega Bert van de Pas, is overleden Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte bij -het verwerken van dit verlies. Namens alle collega's van accon avm adviseurs en accountants te Middelburg Enige en algemene kennisgeving Op zondag 25 juni overleed in Verpleeghuis "de Vliedberg", app. 11 Walter Eugène Gautier van den Eeden 4371 RB Koudekerke, Vlissingsestraat 19 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 30 juni om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Koude kerke. 'De Eeuwige God zij u een woning en onder u zijn eeuwige armen (Deut. 33: 27) Onze lieve moeder en oma is heengegaan Geertje Dietje Aarnoutse-Lande weer gehuwd met Jan Aarnoutse 11972 j 7 juli 1913 - 24juni 2006 Nieuwdorp: Grietje Aamoutse Muenchen: Ada Jahn-Aamoutse en Peter Tobi, Benno en Rosemarie Nieuwdorp: Marian Aarnoutse Nieuwdorp: Asia Abramova Correspondentieadres: Havenweg 16,4455 AP Nieuwdorp Op donderdag 29 juni om 14.00 uur zal de afscheids- dienst gehouden worden in "Open Hof", Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen, vanaf 13.30 uur is er reeds gelegenheid, persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Koudekerke. j Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38 te Koudekerke. Geen bezoek aan huis. jjjP' Begrafenis- en Crematieverzorging M B OVERTOOM-GROEN Kantoor eii rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een kennis overleden? Mensenlinq.nl: dé site m g met alle overiijdens- iGt Sjjpn^Pfi fil berichten uit Uw regio. IIIBIIwCHv Zoek, vind en.reageer. ir-:av.2eêbvi»c*uW' Reis wederom met uw krant naar het mooie Moezel gebied! Want na het dave rende succes van afgelopen jaar, zijn wij er weer in geslaagd om speciaal voor onze lezers een fantastische autoreis samen te stellen naar het leuke wijnstadje Löf, direct aan de oever van de Moezel. U verblijft in het gezellige familiehotel Lellmann, mid denin het centrum van het liefelijke Löf. En... natuurlijk kunt u hier al zéér voordelig naar toe. Want een 4-daagse autoreis boekt u al vanaf slechts 69 (5 dagen vanaf 89), inclusief ontbijtbuffet en gebruik van het overdekt zwembad! Normaal betaalt u voor dit hotel tot wel 35 per persoon per nacht, dus tel uit uw winst! Löf is een prima uitgangspunt voor heerlijke uitstapjes in het gebied van de Moezel, de Rijn en de natuurparken van de Eifel. HOTEL LELLMANN Het gezellige familiehotel Lellmann is gelegen direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Dit hotel is o.a. voorzien van een overdekt zwembad (gratis), lounge, lift, sfeervol restaurant en een gezel lige bar. Ook beschikt het hotel over sauna en solarium (tegen betaling). De kamers zijn voor zien van douche, toilet, telefoon, televisie en minibar. Er zijn ook kamers met balkon en prachtig uitzicht over de Moezel. Dus kom snel langs en maak op een heel voordelige manier kennis met Pronto Wonen!!! TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een lieflijk wijnstadje langs de Moezel. Het ligt niet ver van het mooie Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waarde Moezel en de Rijn samenkomen. Langs de Moezel liggen bekende wijnplaatsjes zoals Wittlich, Cochem en Traben-Trarbach. Aan de Rijn ligt het mooie Boppard met het imposante 12e-eeuwse klooster. We raden u aan een tocht door de Eifel te maken en landelijke plaatsen zoals Daun, Monschau en Gerolstein te bezoeken. Tot slot noemen we nog Trier, vermoedelijk de oudste stad van Duitsland. Kortom, er is teveel om op te noemen! 4-daagse autoreis, vrijwel iedere vrijdag van 2/6 t/m 27/10 v.a. 69 5-daagse autoreis, vrijwel iedere maandag van 5/6 t/m 30/10 v.a. 89 OPENINGSTIJDEN ma. 13.00 - 18.00 uur di. en wo. 10.00 - 18.00 uur do. en vr. 10.00 - 21.00 uur za. 09.30 - 17.00 uur Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 18 (4 dgn), kamer met moezel- zicht v.a. 15, diner v.a. 40 (4dgn); reserveringskosten 15 per boeking, Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in hotel Lellmann in het plaatsje Lof, verblijf in 2-persoonskamer met beschreven faciliteiten, overdekt zwembad en ontbijt. Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reserveringskosten. PRONTO WONEN MIDDELBURG Mortiereboulevard 16 4336 RA Middelburg telefoon: (0118)41 45 04 telefax: (0118)44 12 35

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 50