z PZC Zeeuws Vlaanderen dinsdag 27 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens-en geboorteberichtem Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17,00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag; woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Geboren Trots en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Ryan 24 juni 2006 Jan, Susan Maik Matthijssen Hotel Terminus Stationsplein 1 4461 HP Goes Overleden "It's kinda hard with you not around Know you in heaven smiling down Watching us while we pray for you Every day we pray for you Till the day we meet again In my heart is where i'll keep you friend" Albert Bedankt voor je vriendschap. Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Colijnsplaat: Wissenkerke/Kamperland Benny en Femke Carlo Richard en Monique Roy Nicole en Maurice Elmar Rik Karo Jeroen Armand Joey Maurice Pol Kim Johan Denise Martijn Jeroen Robbert Luuk Susanne Michiel Leandro Michael Niels Robin W Joël Tim PascalN Barry PascalH Bart Jasper Roland Jordy William Jermo Niels Jeffrey Robin vd. V Erwin Ramon Wilco Martin Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Dag lieve Albert Bedankt voor je vriendschap. Colijnsplaat: Rik Jeroen Benny en Femke Geschokt door het droeve bericht van het overlijden van Albert wensen wij de fam. Verhulst heel veel sterkte toe. Ondernemersvereniging Colijnsplaat Na een noodlottig ongeval is uit ons midden weg genomen Albert Verhulst Albert is een oud-leerling van onze school en zoon van de schooldirecteur. Wij wensen Bram en Pietie alle sterkte bij het ver werken van dit verlies, tezamen met hun kinderen Huib, Peter, Jacco en Mandy en kleinkind Kylie. Leerlingen, ouderraad en medezeggenschapsraad o.b.s. Het Stelleplankier te Colijnsplaat Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het noodlottig ongeval van Albert Verhulst Zoon van onze collega en directeur van de openbare basisschool Het Stelleplankier te Colijnsplaat. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur, directies en medewerkers van Openbaar Onderwijs Nobego Verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden op 48 jarige leeftijd van Joke Boerjan-Rottier Ons medeleven gaat uit naar Andre, Familie Boerjan Familie Rottier Surrenderfans Bas Maaike Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze jongste zus Joke Duine levenspartner van Herman Bruins Zwolle, 20-11-1956 f Den Helder, 22-06-2006 M. Burgers-Duine Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Albert Groen de echtgenoot van onze collega Jeannette. Wij wensen Jeannette, de kinderen en de naaste fami lie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Directie, Management, Ondernemingsraad en medewerkers Nebus Loyalty Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Ab Groen echtgenoot van onze collega Jeannette Groen-Ringlever. Wij wensen haar en de familie veel sterkte bij dit grote verlies. Collega's Nebus Loyalty Angelique, Anne-Marie, Brigitte, Claudia, Elly, Emma, Henk, lngrid, Jeanine, Jim, Johnny, Karina, Lydia, Mandy, Martin, Martine, Miriam, Monique, Myrite, Peter, Simone, Silvia, Valéri, Veronique, Wendy, Werner Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opie Theo Kok *50 juli 1945 f25 juni 2006 Mien Kok Spook, Boomer Theet en Diana Gen en Henk Shanon, Kevin Zuidhoekstraat 3 4435 AK Baarland De crematie zal plaatsvinden donderdag 29 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Als gras en hooi is hier des menschen leven Psalm 103:8. Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat, omringd door zijn dierbaren, door de I-IEERE van ons is weg genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Dominicus Pijpelink Nico echtgenoot van Janny Zegers in de leeftijd van 60 jaar. Terneuzen: J.C. Pijpelink-Zegers Zaamslag: Jaco en Erica Pijpelink-Neels Dominique Davina Aagtekerke: Marian en Jeroen van Doorn-Pijpelink Juriaan Natalja Mariëlle 25 juni 2006 Dokweg 14 4537 RS Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 29 juni om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gere formeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Lieve Opa Dokweg Wat zullen we je missen Dominique en Davina Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weg genomen onze geliefde en altijd behulpzame broer, zwager en oom Dominicus Pijpelink Niek echtgenoot van Janna Catharina Zegers Wij wensen Jannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe J. Pijpelink (in herinnering) J. Pijpelink - Sol J. Pijpelink L. Pijpelink - de Blaeij S. Pijpelink (in herinnering P. Pijpelink A. Pijpelink - Verhelst J. Pijpelink H. C. Pijpelink - Zegers neven en nichten Terneuzen, 25-6-2006 Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van (oom) Niek Pijpelink We hopen dat (tante) Janny, Jacco Erica, Marian Jeroen de kracht krijgen om verder te gaan. Annie de Braai Eric Sienie Ronny Shirley Mathilde Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Niek Pijpelink echtgenoot van Janny Pijpelink-Zegers Cor Zegers Jan en Rina Zegers-Dierings Ko en Leni Pijpelink-Zegers Joost Zegers en Bep Vanthoor Adrie en Lia Zegers-Slabbekoom Rinus en Catrien Zegers-Guiljam Piet Zegers en Annemarie Bommelijn Frans en Corrie de Kramer-Zegers Wim en Hannie de Feijter-Zegers Wim en Joke Zegers-Sonneveld Henk en Lia Zegers-de Pooter Bram en Conny Zegers-Stoffels Johan en Ellie Zegers-Meertens Dick en Ria de Braal-Zegers Neven en nichten Terneuzen, 25 juni 2006 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij afscheid nemen van onze altijd behulpzame oom en oudoom Niek Pijpelink Anneke en Piet Stephanie, Martijn, Erik, Dennis Piet en Ilona Nick, Mart Jaap Joey Marco en Jessica Melissa Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker Nico Pijpelink Nico was ruim vijfentwintig jaar in dienst bij de ge meente Terneuzen. Vanwege zijn ernstige ziekte moesten wij hem al geruime tijd missen op het werk. Zijn overlijden raakt ons diep. Onze gedachten gaan uit naar zijn gezin en familie. Wij wensen hun sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 26 juni 2006 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Nico Pijpelink Reeds lange tijd hebben we Nico moeten missen van wege zijn ziekte, maar nu is het afscheid definitief. Wij herinneren ons Nico als waardevolle collega en vriend. Nico was een mens-met een warme persoon lijkheid en stond altijd voor iedereen klaar. Nico, je hebt je strijd met alle kracht gestreden, maar aan het einde nu toch verloren. Wij wensen zijn naasten, bekenden en (oud-)colle- ga's veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. collega's cluster Gebouwenbeheer en Tractie, gemeente Terneuzen We zullen je enorm missen. Een mens bewaart zijn eigen ik heel diep onder zijn huid, en wat daar binnen in je heeft geleefd kwam er maar zelden uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moe der en oma Catharina Matthijsse Ina echtgenote van Hendrik Kip Geboren op 25 mei 1941 te Serooskerke. Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Terneuzen: Henk Kip Almere: Jannet en Sean Slager-Kip Martijn, Remco Terneuzen: Gerdie en Harald Hacquaert-Kip Jame, Loran 26juni 2006 Evertsenlaan 25 4535 AA Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 juni om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Maar de herinnering is warm, want sterft een zus gedachtenis blijft in ons. Altijd. Bedroefd delen wij u mee dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Ina Kip-Matthijsse Serooskerke (W) Terneuzen 25 mei 1941 26 juni 2006 Jan Matthijsse (in herinnering) Leny en Rinus Ligtendag Ploon (in herinnering) en Annie Matthijsse Piet (in herinnering) en Tiny Matthijsse Tonny en Jo Boone Joop en Anny Matthijsse Bep en Kees van Belzen Paula en Ko Louwerse Nel en Frans Prince Wim (in herinnering) en Susan Matthijsse Neven en nichten Wij wensen Henk en zijn kinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bedroefd delen wij u mede dat heden is overleden onze pleegschoonzuster Ina Kip-Matthijsse Zij droeg haar ziekte zeer voorbeeldig. Oostkapelle: L.H. Cornelisse L. Cornelisse-Maljaars Amersfoort: P. Cornelisse t T. Cornelisse-den Hamer Amerongen: A.A. Voogd-Comelisse t G. Voogd Vlissingen: A. Cornelisse H. Nieuwpoort Oostkapelle, 26 juni 2006 Met grote verslagenheid vernamen wij dat ten gevol ge van een noodlottig ongeval het jonge leven is be ëindigd van Albert Verhulst oud-deelnemer van de MVL1-opleiding Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. Namens directie, personeel, team Motorvoertuigentechniek en deelnemers MVL 1 van ROC Zeeland cluster Techniek Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven je was een schat voor ons allen fe te moeten missen zal ons zwaar vallen Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een moeilijke korte strijd van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze ma, schoonmoeder, oma en overoma Jo Verdouw echtgenote van Brani Willemsen in de leeftijd van 75 jaar. Waterlandkerkje: A. Willemsen Goes: Jan en Mia Ilona Hoofdplaat: Corrie en Richard t Tamara Terneuzen:Joke t Johnnij en Ria Jarno Alicia en Roy Famke 4508 AE Waterlandkerkje, 26 juni 2006 Stuerboutstraat 106 Jo is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, alwaar u woensdag 28 juni van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 29 juni om 14.00 uur in het dorpshuis in Waterlandkerkje. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algeme- Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze Oma Kerkje is een speciale oma voor ons, die er altijd voor ons was. Het is daarom dat zij een speciaal plekje in ons hart heeft. Tamara Jarno Toch nog onverwacht is van ons weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Jo Verdouw echtgenote van A. Willemsen Fam. Willemsen Neven en nichten weer samen Blij dat onze ouders weer samen zijn, maar bedroefd omdat we ze nu allebei moeten missen, delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Sjaak Breure sinds 19 april 1999 weduwnaar van Annie Breure-de Kunder in de leeftijd van 77 jaar. West-Souburg: Hans en Gerdie Breure Erik en Esther Tim en Jeroen Vlissingen: Nico en Marjan Breure Jessica en Gerard Valesta en Sander Oost-Souburg: Hanny en Leo Ovaa Casper Mariska en Jeroen Steven Vlissingen: Jack Breure en Ellen Heijstek Matthijs Thomas Vlissingen: Leo en Jolanda Breure Tirza Roman Koudekerke: Elly en KeesAarnoutse Joop Niek Tom 4388 AH Oost-Souburg, 25 juni 2006 Oranjeplein 176 Er is gelegenheid de familie te condoleren op don derdag 29 juni in de "Michaëlskerk", Dorpsplein 10 te Koudekerke van 12.15 tot 13.00 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsplechtig- heid gehouden worden in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Met droefheid geven wij u kennis van het onver wachte overlijden van onze zwager en oom Sjaak Breure weduwnaar van Annie de Kunder 's Heer Arendskerke: Schore: Frankston: Australia: Schore: Goes: Vlissingen: Corrie de Kunder t Sien de Kunder f Nico en Jo f de Kunder-Corstanje Janna en Rinus f Joosse-de Kunder Rinus en Rina de Kunder-de Laat Lina en Jaap f van Hanigem-de Kunder Kapelle: Huib en Ada f de Kunder-Koning Goes: Freek en Janny de Kunder-Schipper Neven en nichten Oost-Souburg, 25 juni 2006 Wij wensen de kinderen en kleinkinderen van Sjaak en Annie heel veel sterkte toe. Met ongeloof en ontsteltenis Met leedwezen vernamen wij het overlijden van Sjaak Breure We verliezen in hem een goede vriend Ko enGréCijsouw Piet en Bep Bertijn Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Bedroefd delen wij u mede, dat na een zorgzaam actief leven onverwacht van ons is heengegaan m innig geliefde man en de liefste paps van de wereld Laurens Beurkens echtgenoot van J.C. van de Sande !NE St. Philipsland, 20-11 -1923 t Breda, 25-06-2Q s(Uj Breda: Coby en Raymond Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het: Oorlogs Mobilisatiekruis Verzets Herdenkingskruis King's Medal for Courage in the Course of Freedot Mozartlaan 52 4837 EL Breda Samenkomst bij de kerk. Liever geen bezoek a huis. De dienst ter nagedachtenis wordt gehouden op do derdag 29 juni om 14.30 uur in het Van Goghkerl rfi aan het Vincent van Goghplein te Zundert. Waan_ aldaar de begrafenis plaatsvindt. Gelegenheid schriftelijk condoleren vóór aanvang van de dier en persoonlijk na de dienst in het nabij restaurant De Wissel. Mocht u door omstandigheden geen rouwbri hebben ontvangen, dan gelieve deze aankondigii i( als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt, fe hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar danlk - baar dat we hem zolang in ons midden mochten he 9Y" ben, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed overleden mijn geliefde man, onze vader en opa Marinus van der Marei in de leeftijd van bijna 85 jaar Bruinisse: J. van der Marei-Boender Ouwerkerk: Joop en Rini Dreischor: Gerrit en Carolien Nieuwerkerk: Nel en Wim Steenderen: Leniè en Louis Kaapstad: Ellie en Rinus Klein- en achterkleinkinderen 4311 EC Bruinisse, 25 juni 2006 p' Molenstraat 12 De overdenking zal worden gehouden vrijdag 30 jujr-j om 14.00 uur in 't Durps'uus van Bruinisse, Moki straat 52, waarna aansluitend de begrafenis i plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Bri nisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen ivor|p u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in .de gelegenheid gesteld^ familie persoonlijk te condoleren in voornoeim dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve dei advertentie als zodanig te beschouwen. 14 september 1920 Sas van Gent Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijdéL, bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat F overleden A.R. Marquinie 25 juni 20( Vlissinge Wij putten kracht uit de wetenschap dat Guus nu is herenigd met zijn Anny. t Leon Marquinie Nel Marquinie-van Herwijnen Rob Marquinie Trees Marquinie-van Avermaet Neven en nichten Paula Koster- President Wilsonlaan 72 4334 GD Middelburg Guus is opgebaard in het rouwcentrunr aan de VaJ Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegeuF heid is tot afscheid nemen op woensdag 28 juni va?' 19.30 tot 20.00 uur. De herdenkingsdienst zal gehouden worden o| donderdag 29 juni om 14.30 uur in de aula van dj Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Out" Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid to^ condoleren in de aula van de begraafplaats. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen UiTVAARTDIENSTVERLENING Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De BevelaNden' Hoofdkantoor: Geldeeoozepad 4463 AJ Goes (0U3) J114 44 - uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Voor meer familieberichten zie pagina 24

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44